Nr 1 05-05-17 | 50m klasyczny Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 38.28 | 494 | ||||||
2. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 39.37 | 454 | ||||||
3. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 39.74 | 442 | ||||||
4. | Rodak Monika | 93 | Unia Tarnów | 40.45 | 419 | ||||||
5. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 40.99 | 402 | ||||||
6. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 44.66 | 311 | ||||||
7. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 45.09 | 302 | ||||||
8. | Rajca Gabriela | 93 | CKiS Skawina | 46.22 | 280 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Bajorska Dorota | 94 | Ósemka Oświêcim | 40.11 | 429 | ||||||
2. | Tyrpa Aleksandra | 94 | CKiS Skawina | 41.59 | 385 | ||||||
3. | Dudek Marlena | 94 | MOS Chrzanów | 41.60 | 385 | ||||||
4. | Żerda Paulina | 94 | Jordan Krakow | 42.73 | 355 | ||||||
5. | Ceremuga Dominika | 94 | Jordan Krakow | 43.08 | 347 | ||||||
6. | Rysiewicz Arleta | 94 | Jordan Krakow | 44.13 | 322 | ||||||
7. | Grochowska Aleksandra | 94 | Jordan Krakow | 45.07 | 303 | ||||||
8. | Prêdecka Natalia | 94 | Unia Oświêcim | 45.32 | 298 | ||||||
9. | Bożek Barbara | 94 | Ósemka Oświêcim | 45.45 | 295 | ||||||
10. | Karcz Sabina | 94 | Kmita Zabierzów | 46.12 | 282 | ||||||
11. | Kozioł Kinga | 94 | Jordan Krakow | 46.32 | 279 | ||||||
12. | Kleban Magdalena | 94 | Jordan Krakow | 46.56 | 274 | ||||||
13. | Data Małgorzata | 94 | Jordan Krakow | 47.40 | 260 | ||||||
14. | Sanetra Anna | 94 | Jordan Krakow | 47.44 | 259 | ||||||
15. | Suska Beata | 94 | Unia Tarnów | 48.36 | 245 | ||||||
16. | Rek Paulina | 95 | Kmita Zabierzów | 48.96 | 236 | ||||||
17. | Ślêczkowska Karolina | 94 | Kmita Zabierzów | 50.30 | 218 | ||||||
18. | Żupnik Klaudia | 94 | Jordan Krakow | 50.43 | 216 | ||||||
19. | Cieluch Joanna | 94 | Jordan Krakow | 51.05 | 208 | ||||||
20. | Pomietło Aleksandra | 94 | Kmita Zabierzów | 51.41 | 204 | ||||||
21. | Tomasik Ewa | 94 | Jordan Krakow | 55.29 | 164 |
<< TOP >> |
Nr 2 05-05-17 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 36.15 | 403 | ||||||
2. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 37.42 | 363 | ||||||
3. | Wojnarowski Patryk | 93 | AZS WSB Nowy Są | 38.68 | 329 | ||||||
4. | Pancaro Rafał | 93 | Jordan Krakow | 40.18 | 293 | ||||||
5. | Sanak Szymon | 93 | Ósemka Oświêcim | 42.37 | 250 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Waligóra Aleksander | 94 | Jordan Krakow | 42.42 | 249 | ||||||
2. | Jurczyk Daniel | 94 | Jordan Krakow | 42.85 | 242 | ||||||
3. | Gomółka Jakub | 94 | Siemaszka Pieka | 43.15 | 237 | ||||||
4. | Brania Adam | 94 | Ósemka Oświêcim | 44.99 | 209 | ||||||
5. | Ożóg Karol | 94 | CKiS Skawina | 46.19 | FJ | 193 | |||||
6. | Wal Marcin | 94 | Unia Tarnów | 46.19 | FJ | 193 | |||||
7. | Żak Szymon | 94 | Jordan Krakow | 46.65 | 187 | ||||||
8. | Tańcula Filip | 94 | Korona Kraków | 47.57 | 177 | ||||||
9. | Freisler Jakub | 94 | Jordan Krakow | 48.08 | 171 | ||||||
10. | Domaradzki Jakub | 94 | Jordan Krakow | 48.80 | 164 | ||||||
11. | Głowacki Dominik | 94 | Unia Tarnów | 50.04 | 152 | ||||||
12. | Lipowski Jerzy | 94 | Jordan Krakow | 50.28 | 149 | ||||||
13. | Pryk Szymon | 94 | Jordan Krakow | 57.07 | 102 |
<< TOP >> |
Nr 3 05-05-17 | 50m motylkowy Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sikora Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 31.77 | 548 | ||||||
2. | Surowiec Kinga | 93 | MOS Chrzanów | 34.70 | 420 | ||||||
3. | Mołek Patrycja | 93 | AZS WSB Nowy Są | 35.13 | 405 | ||||||
4. | Korzeniowska Marta | 93 | Unia Oświêcim | 35.76 | 384 | ||||||
5. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 35.92 | 379 | ||||||
6. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 36.61 | 358 | ||||||
7. | Mikoś Kamila | 93 | Jordan Krakow | 37.54 | 332 | ||||||
8. | Klekot Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 38.16 | 316 | ||||||
9. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 38.22 | 314 | ||||||
10. | Zatorowska Zuzanna | 93 | Jordan Krakow | 40.15 | 271 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Piekarczyk Marta | 94 | MOS Chrzanów | 36.35 | 366 | ||||||
2. | Oleksy Weronika | 94 | MOS Nowy Sącz | 37.99 | 320 | ||||||
3. | Rybska Agnieszka | 95 | Unia Tarnów | 38.23 | 314 | ||||||
4. | Seibt Zuzanna | 94 | Jordan Krakow | 38.55 | 306 | ||||||
5. | Turza Aneta | 94 | Ósemka Oświêcim | 38.87 | 299 | ||||||
6. | Kapcińska Klaudia` | 94 | Unia Oświêcim | 39.21 | 291 | ||||||
7. | Piekło Sylwia | 94 | Jordan Krakow | 39.41 | 287 | ||||||
8. | Rzymek Sabina | 94 | Unia Tarnów | 39.45 | 286 | ||||||
9. | Zubel Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 41.47 | 246 | ||||||
10. | Emili Ilenia | 94 | Jordan Krakow | 42.88 | 223 | ||||||
11. | Stryczek Anna | 94 | Unia Tarnów | 44.27 | 202 | ||||||
12. | Jaśkow Anna | 94 | Jordan Krakow | 47.72 | 161 | ||||||
13. | Grochowska Aleksandra | 94 | Jordan Krakow | 47.83 | 160 | ||||||
14. | Makuszak Estera | 94 | Unia Tarnów | 48.76 | 151 |
<< TOP >> |
Nr 4 05-05-17 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 31.34 | 392 | ||||||
2. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 33.86 | 311 | ||||||
3. | Janas Bartosz | 93 | Unia Tarnów | 34.50 | 294 | ||||||
4. | Karpowicz Kacper | 93 | Jordan Krakow | 35.97 | 259 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Ślêzak Radosław | 94 | CKiS Skawina | 31.83 | 375 | ||||||
2. | Marcisz Mikołaj | 94 | Korona Kraków | 34.87 | 285 | ||||||
3. | Mitek Edward | 94 | Jordan Krakow | 37.44 | 230 | ||||||
4. | Pasternak Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 38.11 | 218 | ||||||
5. | Żak Szymon | 94 | Jordan Krakow | 38.80 | 207 | ||||||
6. | Jurczyk Daniel | 94 | Jordan Krakow | 39.28 | 199 | ||||||
7. | Szostek Mateusz | 94 | CKiS Skawina | 39.42 | 197 | ||||||
8. | Czenczek Daniel | 94 | Korona Kraków | 40.30 | 184 | ||||||
9. | Styrylski Mariusz | 94 | CKiS Skawina | 40.88 | 177 | ||||||
10. | Podsiadło Maciej | 94 | Korona Kraków | 41.32 | 171 | ||||||
11. | Łukasik Dominik | 94 | Jordan Krakow | 41.53 | 168 | ||||||
12. | Górski Michał | 94 | Unia Tarnów | 43.82 | 143 | ||||||
13. | Kot Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 43.97 | 142 | ||||||
14. | Kmiecik Mateusz | 94 | Kmita Zabierzów | 46.50 | 120 | ||||||
15. | Waligóra Aleksander | 94 | Jordan Krakow | 49.62 | 98 | ||||||
16. | Cieśla Łukasz | 94 | MOS Nowy Sącz | 50.46 | 94 | ||||||
DYSKW. | Domaradzki Jakub | 94 | Jordan Krakow | ||||||||
DYSKW. | Machnik Bartłomiej | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 5 05-05-17 | 200m dowolny Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 2:22.96 | 520 | 1:10.06 | 1:12.90 | |||||
2. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 2:24.49 | 504 | 1:09.53 | 1:14.96 | |||||
3. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 2:27.71 | 472 | 1:09.74 | 1:17.97 | |||||
4. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 2:31.21 | 440 | 1:13.08 | 1:18.13 | |||||
5. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 2:33.63 | 419 | 1:14.74 | 1:18.89 | |||||
6. | Mirecka Klaudia | 93 | Jordan Krakow | 2:42.00 | 357 | 1:16.16 | 1:25.84 | |||||
7. | Guzik Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 2:43.79 | 346 | 1:18.20 | 1:25.59 | |||||
8. | Rodak Monika | 93 | Unia Tarnów | 2:44.11 | 344 | 1:17.61 | 1:26.50 | |||||
9. | Reichel Kinga | 93 | Jordan Krakow | 2:48.88 | 315 | 1:21.44 | 1:27.44 | |||||
Nie uk. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Głąb Weronika | 94 | Unia Tarnów | 2:29.06 | 459 | 1:12.64 | 1:16.42 | |||||
2. | Dudek Marlena | 94 | MOS Chrzanów | 2:40.49 | 368 | 1:17.59 | 1:22.90 | |||||
3. | Iżewska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 2:43.22 | 349 | 1:16.42 | 1:26.80 | |||||
4. | Bożek Barbara | 94 | Ósemka Oświêcim | 2:58.23 | 268 | 1:22.81 | 1:35.42 | |||||
5. | Têcza Dagmara | 94 | CKiS Skawina | 3:01.04 | 256 | 1:26.99 | 1:34.05 | |||||
DYSKW. | Urbańska Janina | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 6 05-05-17 | 200m dowolny Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 2:22.72 | 379 | 1:08.77 | 1:13.95 | |||||
2. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 2:24.49 | 365 | 1:10.20 | 1:14.29 | |||||
3. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 2:29.16 | 331 | 1:10.60 | 1:18.56 | |||||
4. | Wanat Michał | 93 | Jordan Krakow | 2:31.33 | 317 | 1:13.73 | 1:17.60 | |||||
5. | Karpowicz Kacper | 93 | Jordan Krakow | 2:33.44 | 304 | 1:12.00 | 1:21.44 | |||||
6. | Janas Bartosz | 93 | Unia Tarnów | 2:34.91 | 296 | 1:13.75 | 1:21.16 | |||||
7. | Pańczak Sebastian | 93 | Ósemka Oświêcim | 2:38.11 | 278 | 1:17.02 | 1:21.09 | |||||
8. | Stańczyk Adrian | 93 | Unia Tarnów | 2:40.21 | 267 | 1:17.55 | 1:22.66 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Habrat Krzysztof | 94 | Siemaszka Pieka | 2:35.55 | 292 | 1:14.93 | 1:20.62 | |||||
2. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Krakow | 2:39.68 | 270 | 1:16.40 | 1:23.28 | |||||
3. | Kapała Przemysław | 94 | Jordan Krakow | 2:42.54 | 256 | 1:17.74 | 1:24.80 | |||||
4. | Pałkowski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 2:42.95 | 254 | 1:20.08 | 1:22.87 | |||||
5. | Styrylski Mariusz | 94 | CKiS Skawina | 2:44.84 | 245 | 1:20.30 | 1:24.54 | |||||
6. | Frasik Karol | 94 | Jordan Krakow | 2:46.70 | 237 | 1:20.45 | 1:26.25 | |||||
7. | Wal Marcin | 94 | Unia Tarnów | 2:48.42 | 230 | 1:21.29 | 1:27.13 | |||||
8. | Sarnecki Amadeusz | 94 | Unia Tarnów | 2:49.40 | FJ | 226 | 1:21.98 | 1:27.42 | ||||
9. | Stanaszek Szymon | 94 | Ósemka Oświêcim | 2:49.40 | FJ | 226 | 1:21.64 | 1:27.76 | ||||
10. | Makówka Bartosz | 94 | Korona Kraków | 2:51.70 | 217 | 1:23.05 | 1:28.65 | |||||
11. | Ożóg Karol | 94 | CKiS Skawina | 2:51.97 | 216 | 1:22.88 | 1:29.09 | |||||
12. | Czenczek Daniel | 94 | Korona Kraków | 2:55.05 | 205 | 1:25.39 | 1:29.66 | |||||
13. | Kot Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 3:03.28 | 178 | 1:31.22 | 1:32.06 | |||||
14. | Szostek Michał | 94 | Jordan Krakow | 3:03.67 | 177 | 1:31.62 | 1:32.05 |
<< TOP >> |
Nr 7 05-05-17 | 200m grzbietowy Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 2:39.21 | 482 | 1:16.50 | 1:22.71 | |||||
2. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 2:41.43 | 463 | 1:19.48 | 1:21.95 | |||||
3. | Siwiec Karolina | 93 | Jordan Krakow | 2:42.60 | 453 | 1:19.45 | 1:23.15 | |||||
4. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 2:46.10 | 425 | 1:22.29 | 1:23.81 | |||||
5. | Mołek Patrycja | 93 | AZS WSB Nowy Są | 3:03.24 | 316 | 1:28.10 | 1:35.14 | |||||
6. | Jakubowska Jagoda | 93 | Kmita Zabierzów | 3:18.72 | 248 | 1:35.44 | 1:43.28 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Kruczalak Paulina | 94 | Ósemka Oświêcim | 2:55.13 | 362 | 1:25.07 | 1:30.06 | |||||
2. | Zgoda Anna | 94 | Jordan Krakow | 2:56.42 | 354 | 1:25.88 | 1:30.54 | |||||
3. | Zgoda Edyta | 94 | Jordan Krakow | 2:56.51 | 354 | 1:25.00 | 1:31.51 | |||||
4. | Rybska Agnieszka | 95 | Unia Tarnów | 3:00.76 | 329 | 1:27.81 | 1:32.95 | |||||
5. | Piekarczyk Marta | 94 | MOS Chrzanów | 3:02.64 | 319 | 1:26.26 | 1:36.38 | |||||
6. | Kurek Katarzyna | 94 | Jordan Krakow | 3:09.63 | 285 | 1:33.30 | 1:36.33 | |||||
7. | Rusek Oliwia | 94 | Jordan Krakow | 3:09.92 | 284 | 1:34.64 | 1:35.28 | |||||
8. | Sroka Magdalena | 94 | CKiS Skawina | 3:14.47 | 264 | 1:36.28 | 1:38.19 | |||||
9. | Cieluch Joanna | 94 | Jordan Krakow | 3:20.55 | 241 | 1:37.45 | 1:43.10 | |||||
DYSKW. | Godniowska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 8 05-05-17 | 200m grzbietowy Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 2:27.80 | 434 | 1:12.46 | 1:15.34 | |||||
2. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 2:32.91 | 392 | 1:15.56 | 1:17.35 | |||||
3. | Wanat Michał | 93 | Jordan Krakow | 2:41.12 | 335 | 1:19.35 | 1:21.77 | |||||
4. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów | 2:42.60 | 326 | 1:18.76 | 1:23.84 | |||||
5. | Lacheta Krzysztof | 93 | Ósemka Oświêcim | 2:47.35 | 299 | 1:20.40 | 1:26.95 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Zgłobicki Rafał | 94 | Unia Tarnów | 2:45.79 | 307 | 1:21.12 | 1:24.67 | |||||
2. | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Krakow | 2:50.82 | 281 | 1:24.46 | 1:26.36 | |||||
3. | Cnotalski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 3:05.72 | 218 | 1:30.52 | 1:35.20 | |||||
4. | Makówka Bartosz | 94 | Korona Kraków | 3:12.26 | 197 | 1:34.02 | 1:38.24 | |||||
5. | Jankowicz Tomasz | 94 | CKiS Skawina | 3:15.42 | 187 | 1:33.64 | 1:41.78 | |||||
6. | Słobodzian Filip | 94 | Unia Tarnów | 3:22.69 | 168 | 1:39.73 | 1:42.96 | |||||
7. | Frączek Przemysław | 94 | Kmita Zabierzów | 3:27.09 | 157 | 1:43.19 | 1:43.90 | |||||
8. | Szostek Michał | 94 | Jordan Krakow | 3:27.65 | 156 | 1:42.24 | 1:45.41 | |||||
9. | Cieśla Łukasz | 94 | MOS Nowy Sącz | 3:36.04 | 139 | 1:48.55 | 1:47.49 |
<< TOP >> |
Nr 9 05-05-17 | 100m zmienny Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Sikora Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:14.25 | 533 | |||||||
2. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 1:16.02 | 496 | |||||||
3. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 1:17.57 | 467 | |||||||
4. | Klimczyk Aleksandra | 93 | Jordan Krakow | 1:17.67 | 465 | |||||||
5. | Surowiec Kinga | 93 | MOS Chrzanów | 1:20.12 | 424 | |||||||
6. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 1:20.24 | 422 | |||||||
7. | Siwiec Karolina | 93 | Jordan Krakow | 1:20.29 | 421 | |||||||
8. | Korzeniowska Marta | 93 | Unia Oświêcim | 1:22.13 | 393 | |||||||
9. | Mikoś Kamila | 93 | Jordan Krakow | 1:22.46 | 389 | |||||||
10. | Guzik Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:25.50 | 349 | |||||||
11. | Zatorowska Zuzanna | 93 | Jordan Krakow | 1:25.67 | 347 | |||||||
12. | Gabryś Julia | 93 | Aquarius Myślen | 1:26.72 | 334 | |||||||
13. | Jasińska Agnieszka | 93 | Korona Kraków | 1:27.55 | 325 | |||||||
Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 1:27.55 | 325 | ||||||||
15. | Klekot Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:27.83 | 322 | |||||||
16. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 1:28.53 | 314 | |||||||
17. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 1:28.61 | 313 | |||||||
18. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 1:28.92 | 310 | |||||||
19. | Reichel Kinga | 93 | Jordan Krakow | 1:31.60 | 283 | |||||||
20. | Rajca Gabriela | 93 | CKiS Skawina | 1:35.11 | 253 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Seibt Zuzanna | 94 | Jordan Krakow | 1:20.95 | 411 | |||||||
2. | Tyrpa Aleksandra | 94 | CKiS Skawina | 1:29.22 | 307 | |||||||
3. | Rysiewicz Arleta | 94 | Jordan Krakow | 1:29.64 | FJ | 302 | ||||||
4. | Zubel Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 1:29.64 | FJ | 302 | ||||||
5. | Turza Aneta | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:31.64 | 283 | |||||||
6. | Żerda Paulina | 94 | Jordan Krakow | 1:33.84 | 264 | |||||||
7. | Prêdecka Natalia | 94 | Unia Oświêcim | 1:35.56 | 250 | |||||||
8. | Sanetra Anna | 94 | Jordan Krakow | 1:35.76 | 248 | |||||||
9. | Karcz Sabina | 94 | Kmita Zabierzów | 1:36.35 | 243 | |||||||
10. | Pomietło Aleksandra | 94 | Kmita Zabierzów | 1:38.43 | 228 | |||||||
11. | Kozioł Kinga | 94 | Jordan Krakow | 1:38.93 | 225 | |||||||
12. | Tomasik Ewa | 94 | Jordan Krakow | 1:39.19 | 223 | |||||||
13. | Jaśkow Anna | 94 | Jordan Krakow | 1:44.27 | 192 | |||||||
DYSKW. | Emili Ilenia | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 10 05-05-17 | 100m zmienny Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 1:14.12 | 372 | |||||||
2. | Wojnarowski Patryk | 93 | AZS WSB Nowy Są | 1:18.69 | 310 | |||||||
3. | Sanak Szymon | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:26.59 | 233 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Ślêzak Radosław | 94 | CKiS Skawina | 1:10.75 | 427 | ||||||||
Rekord Polski Dzieci 11 letnich | |||||||||||||
2. | Gomółka Jakub | 94 | Siemaszka Pieka | 1:22.82 | 266 | ||||||||
3. | Pałkowski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 1:23.84 | 257 | ||||||||
4. | Mitek Edward | 94 | Jordan Krakow | 1:24.05 | 255 | ||||||||
5. | Mirecki Patryk | 94 | Jordan Krakow | 1:24.52 | 250 | ||||||||
6. | Szamreta Marcel | 94 | CKiS Skawina | 1:25.45 | 242 | ||||||||
7. | Smogorzewski Wojciech | 94 | Unia Tarnów | 1:26.18 | 236 | ||||||||
8. | Pasternak Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 1:27.07 | 229 | ||||||||
9. | Frasik Karol | 94 | Jordan Krakow | 1:27.58 | 225 | ||||||||
10. | Szostek Mateusz | 94 | CKiS Skawina | 1:31.11 | 200 | ||||||||
11. | Łukasik Dominik | 94 | Jordan Krakow | 1:32.53 | 191 | ||||||||
12. | Górski Michał | 94 | Unia Tarnów | 1:33.14 | 187 | ||||||||
13. | Podsiadło Maciej | 94 | Korona Kraków | 1:33.30 | 186 | ||||||||
14. | Lipowski Jerzy | 94 | Jordan Krakow | 1:34.00 | 182 | ||||||||
15. | Kmiecik Mateusz | 94 | Kmita Zabierzów | 1:39.28 | 154 |
<< TOP >> |
Nr 11 05-05-17 | 4 x 100m Sztafeta Dow. Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS JORDAN Kraków I | Jordan Krakow | 4:32.66 |
Jasiniak Magdalena Kuś Dominika | 93 93 | 1:06.09 1:11.63 | Klimczyk Aleksandra Sowa Kinga | 93 93 | 1:07.63 1:07.31 |
2. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 4:38.83 |
Wysocka Sylwia Mazur Sara | 93 93 | 1:08.36 1:07.15 | Jasińska Joanna Siwiec Karolina | 93 93 | 1:12.27 1:11.05 |
3. | CKiS Skawina | CKiS Skawina | 5:24.42 |
Têcza Dagmara Sroka Magdalena | 94 94 | Mackiewicz Klaudia Tyrpa Aleksandra | 93 94 |
10 - 11 lat |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 5:04.89 |
Iżewska Agnieszka Zgoda Anna | 94 94 | 1:17.47 1:17.19 | Zgoda Edyta Urbańska Janina | 94 94 | 1:15.93 1:14.30 |
2. | ZKS UNIA Tarnów | Unia Tarnów | 5:06.01 |
Rzymek Sabina Rybska Agnieszka | 94 95 | 1:13.51 1:14.66 | Głąb Weronika Makuszak Estera | 94 94 | 1:09.62 1:28.22 |
<< TOP >> |
Nr 12 05-05-17 | 4 x 100m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 4:19.64 |
Suzin Marcin Paciorek Artur | 93 93 | 1:05.16 1:05.86 | Nowak Łukasz Wysoczyński Mateusz | 93 93 | 1:06.31 1:02.31 |
2. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 4:36.67 |
Łoniewski Daniel Wanat Michał | 93 93 | 1:05.93 1:10.61 | Karpowicz Kacper Książek Michał | 93 93 | 1:11.44 1:08.69 |
10 - 11 lat |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | CKiS Skawina | CKiS Skawina | 4:52.83 |
Styrylski Mariusz Szostek Mateusz | 94 94 | Szamreta Marcel Ślêzak Radosław | 94 94 |
2. | ZKS UNIA Tarnów | Unia Tarnów | 4:57.03 |
Zgłobicki Rafał Smogorzewski Wojciech | 94 94 | 1:10.27 1:15.00 | Wal Marcin Sarnecki Amadeusz | 94 94 | 1:16.27 1:15.49 |
3. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 5:05.85 |
Chrabąszcz Maciej Kłapyta Jakub | 95 95 | 1:13.25 1:20.55 | Mitek Edward Kapała Przemysław | 94 94 | 1:17.20 1:14.85 |
<< TOP >> |
Nr 13 05-05-17 | 50m dowolny Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 30.95 | 477 | ||||||
2. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 31.25 | 464 | ||||||
3. | Surowiec Kinga | 93 | MOS Chrzanów | 31.84 | 438 | ||||||
4. | Mołek Patrycja | 93 | AZS WSB Nowy Są | 33.24 | 385 | ||||||
5. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 33.76 | 368 | ||||||
6. | Jasińska Agnieszka | 93 | Korona Kraków | 34.15 | 355 | ||||||
7. | Reichel Kinga | 93 | Jordan Krakow | 34.19 | FJ | 354 | |||||
8. | Guzik Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 34.19 | FJ | 354 | |||||
9. | Zatorowska Zuzanna | 93 | Jordan Krakow | 35.67 | 312 | ||||||
10. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 35.83 | 307 | ||||||
11. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 35.84 | 307 | ||||||
12. | Jakubowska Jagoda | 93 | Kmita Zabierzów | 36.13 | 300 | ||||||
13. | Rajca Gabriela | 93 | CKiS Skawina | 38.69 | 244 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Głąb Weronika | 94 | Unia Tarnów | 30.55 | 496 | ||||||
2. | Piekło Sylwia | 94 | Jordan Krakow | 33.37 | 381 | ||||||
3. | Rzymek Sabina | 94 | Unia Tarnów | 33.68 | FJ | 370 | |||||
4. | Bajorska Dorota | 94 | Ósemka Oświêcim | 33.68 | FJ | 370 | |||||
5. | Urbańska Janina | 94 | Jordan Krakow | 33.83 | 365 | ||||||
6. | Ceremuga Dominika | 94 | Jordan Krakow | 34.64 | 340 | ||||||
7. | Dudek Marlena | 94 | MOS Chrzanów | 35.76 | 309 | ||||||
8. | Kurek Katarzyna | 94 | Jordan Krakow | 35.84 | 307 | ||||||
9. | Kleban Magdalena | 94 | Jordan Krakow | 37.42 | 270 | ||||||
10. | Emili Ilenia | 94 | Jordan Krakow | 37.73 | 263 | ||||||
11. | Pomietło Aleksandra | 94 | Kmita Zabierzów | 37.81 | 261 | ||||||
12. | Karcz Sabina | 94 | Kmita Zabierzów | 37.89 | 260 | ||||||
13. | Makuszak Estera | 94 | Unia Tarnów | 38.12 | 255 | ||||||
14. | Suska Beata | 94 | Unia Tarnów | 38.39 | 250 | ||||||
15. | Tomasik Ewa | 94 | Jordan Krakow | 38.60 | 246 | ||||||
16. | Rek Paulina | 95 | Kmita Zabierzów | 39.58 | 228 | ||||||
17. | Stryczek Anna | 94 | Unia Tarnów | 41.63 | 196 | ||||||
18. | Żupnik Klaudia | 94 | Jordan Krakow | 41.85 | 193 | ||||||
19. | Jaśkow Anna | 94 | Jordan Krakow | 42.17 | 188 | ||||||
20. | Cieluch Joanna | 94 | Jordan Krakow | 43.03 | 177 |
<< TOP >> |
Nr 14 05-05-17 | 50m dowolny Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 29.20 | 387 | ||||||
2. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 29.93 | 359 | ||||||
3. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 30.21 | 349 | ||||||
4. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 30.39 | 343 | ||||||
5. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 31.40 | 311 | ||||||
6. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów | 31.50 | 308 | ||||||
7. | Karpowicz Kacper | 93 | Jordan Krakow | 31.99 | 294 | ||||||
8. | Pancaro Rafał | 93 | Jordan Krakow | 32.08 | 292 | ||||||
9. | Pańczak Sebastian | 93 | Ósemka Oświêcim | 33.02 | 267 | ||||||
10. | Stańczyk Adrian | 93 | Unia Tarnów | 35.32 | 218 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Habrat Krzysztof | 94 | Siemaszka Pieka | 33.02 | 267 | ||||||
2. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Krakow | 33.28 | 261 | ||||||
3. | Smogorzewski Wojciech | 94 | Unia Tarnów | 33.46 | 257 | ||||||
4. | Marcisz Mikołaj | 94 | Korona Kraków | 33.51 | 256 | ||||||
5. | Styrylski Mariusz | 94 | CKiS Skawina | 33.60 | 254 | ||||||
6. | Sarnecki Amadeusz | 94 | Unia Tarnów | 34.31 | 238 | ||||||
7. | Stanaszek Szymon | 94 | Ósemka Oświêcim | 34.71 | 230 | ||||||
8. | Cnotalski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 35.76 | 210 | ||||||
9. | Podsiadło Maciej | 94 | Korona Kraków | 35.79 | 210 | ||||||
10. | Jankowicz Tomasz | 94 | CKiS Skawina | 36.02 | 206 | ||||||
11. | Górski Michał | 94 | Unia Tarnów | 36.05 | 205 | ||||||
12. | Makówka Bartosz | 94 | Korona Kraków | 36.54 | 197 | ||||||
13. | Ożóg Karol | 94 | CKiS Skawina | 36.80 | 193 | ||||||
14. | Słobodzian Filip | 94 | Unia Tarnów | 37.54 | 182 | ||||||
15. | Kot Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 37.74 | 179 | ||||||
16. | Głowacki Dominik | 94 | Unia Tarnów | 37.88 | 177 | ||||||
17. | Szostek Michał | 94 | Jordan Krakow | 37.97 | 176 | ||||||
18. | Domaradzki Jakub | 94 | Jordan Krakow | 38.04 | 175 | ||||||
19. | Żak Szymon | 94 | Jordan Krakow | 38.26 | 172 | ||||||
20. | Lipowski Jerzy | 94 | Jordan Krakow | 38.81 | 164 | ||||||
21. | Machnik Bartłomiej | 94 | Jordan Krakow | 39.99 | 150 | ||||||
22. | Tańcula Filip | 94 | Korona Kraków | 42.47 | 125 | ||||||
23. | Pryk Szymon | 94 | Jordan Krakow | 44.06 | 112 |
<< TOP >> |
Nr 15 05-05-17 | 50m grzbietowy Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Siwiec Karolina | 93 | Jordan Krakow | 34.55 | 490 | ||||||
2. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 34.71 | 483 | ||||||
3. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 35.30 | 459 | ||||||
4. | Klimczyk Aleksandra | 93 | Jordan Krakow | 35.94 | 435 | ||||||
5. | Mikoś Kamila | 93 | Jordan Krakow | 38.14 | 364 | ||||||
6. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 38.48 | 354 | ||||||
7. | Mirecka Klaudia | 93 | Jordan Krakow | 38.98 | 341 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Godniowska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 38.48 | 354 | ||||||
2. | Kapcińska Klaudia` | 94 | Unia Oświêcim | 39.35 | 331 | ||||||
3. | Kruczalak Paulina | 94 | Ósemka Oświêcim | 39.54 | 327 | ||||||
4. | Piekarczyk Marta | 94 | MOS Chrzanów | 39.70 | 323 | ||||||
5. | Oleksy Weronika | 94 | MOS Nowy Sącz | 39.84 | 319 | ||||||
6. | Rzymek Sabina | 94 | Unia Tarnów | 39.96 | 316 | ||||||
7. | Urbańska Janina | 94 | Jordan Krakow | 40.29 | 309 | ||||||
8. | Sanetra Anna | 94 | Jordan Krakow | 40.82 | 297 | ||||||
9. | Zgoda Anna | 94 | Jordan Krakow | 41.08 | 291 | ||||||
10. | Piekło Sylwia | 94 | Jordan Krakow | 41.65 | 279 | ||||||
11. | Kleban Magdalena | 94 | Jordan Krakow | 42.84 | 257 | ||||||
12. | Rusek Oliwia | 94 | Jordan Krakow | 43.27 | 249 | ||||||
13. | Ślêczkowska Karolina | 94 | Kmita Zabierzów | 46.25 | 204 | ||||||
14. | Jaśkow Anna | 94 | Jordan Krakow | 47.78 | 185 | ||||||
15. | Data Małgorzata | 94 | Jordan Krakow | 49.28 | 168 | ||||||
16. | Żupnik Klaudia | 94 | Jordan Krakow | 49.82 | 163 | ||||||
DYSKW. | Rybska Agnieszka | 95 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 16 05-05-17 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 33.26 | 363 | ||||||
2. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 33.98 | 340 | ||||||
3. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów | 35.98 | FJ | 287 | |||||
4. | Lacheta Krzysztof | 93 | Ósemka Oświêcim | 35.98 | FJ | 287 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Zgłobicki Rafał | 94 | Unia Tarnów | 35.73 | 293 | ||||||
2. | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Krakow | 36.68 | 270 | ||||||
3. | Szamreta Marcel | 94 | CKiS Skawina | 39.30 | 220 | ||||||
4. | Mirecki Patryk | 94 | Jordan Krakow | 40.56 | 200 | ||||||
5. | Cnotalski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 41.03 | 193 | ||||||
6. | Jankowicz Tomasz | 94 | CKiS Skawina | 41.76 | 183 | ||||||
7. | Makówka Bartosz | 94 | Korona Kraków | 42.31 | 176 | ||||||
8. | Słobodzian Filip | 94 | Unia Tarnów | 43.67 | 160 | ||||||
9. | Kmiecik Mateusz | 94 | Kmita Zabierzów | 44.24 | 154 | ||||||
10. | Freisler Jakub | 94 | Jordan Krakow | 44.49 | 151 | ||||||
11. | Cieśla Łukasz | 94 | MOS Nowy Sącz | 46.53 | 132 | ||||||
12. | Frączek Przemysław | 94 | Kmita Zabierzów | 46.87 | 129 | ||||||
13. | Pryk Szymon | 94 | Jordan Krakow | 47.75 | 122 |
<< TOP >> |
Nr 17 05-05-17 | 400m dowolny Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 5:00.98 | 515 | 1:10.57 | 1:16.97 | 1:17.42 | 1:16.02 | |||||
2. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 5:06.09 | 489 | 1:11.08 | 1:17.56 | 1:19.00 | 1:18.45 | |||||
3. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 5:11.06 | 466 | 1:12.39 | 1:18.47 | 1:20.43 | 1:19.77 | |||||
4. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 5:16.26 | 444 | 1:12.90 | 1:20.47 | 1:22.65 | 1:20.24 | |||||
5. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 5:23.74 | 413 | 1:16.49 | 1:22.48 | 1:24.22 | 1:20.55 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Głąb Weronika | 94 | Unia Tarnów | 5:16.78 | 441 | |||||||||
2. | Zgoda Edyta | 94 | Jordan Krakow | 5:38.24 | 362 | 1:19.84 | 1:26.55 | 1:25.62 | 1:26.23 | |||||
3. | Iżewska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 5:50.24 | 326 | 1:25.15 | 1:27.90 | 1:27.90 | 1:29.29 | |||||
4. | Kruczalak Paulina | 94 | Ósemka Oświêcim | 5:56.90 | 308 | |||||||||
5. | Bożek Barbara | 94 | Ósemka Oświêcim | 6:08.65 | 280 | 1:23.53 | 1:34.22 | 1:37.35 | 1:33.55 | |||||
6. | Sroka Magdalena | 94 | CKiS Skawina | 6:15.15 | 266 | 1:27.97 | 1:37.01 | 1:36.94 | 1:33.23 | |||||
7. | Tomasik Ewa | 94 | Jordan Krakow | 6:38.68 | 221 | 1:33.81 | 1:43.17 | 1:42.92 | 1:38.78 |
<< TOP >> |
Nr 18 05-05-17 | 400m dowolny Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 5:12.56 | 344 | 1:13.70 | 1:21.63 | 1:20.50 | 1:16.73 | |||||
2. | Pańczak Sebastian | 93 | Ósemka Oświêcim | 5:29.79 | 293 | 1:15.50 | 1:25.52 | 1:26.55 | 1:22.22 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Zgłobicki Rafał | 94 | Unia Tarnów | 5:13.71 | 340 | 1:15.53 | 1:21.00 | 1:20.18 | 1:17.00 | |||||
2. | Habrat Krzysztof | 94 | Siemaszka Pieka | 5:29.79 | 293 | |||||||||
3. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Krakow | 5:45.70 | 254 | 1:20.30 | 1:29.05 | 1:30.45 | 1:25.90 | |||||
4. | Stanaszek Szymon | 94 | Ósemka Oświêcim | 5:55.76 | 233 | 1:23.37 | 1:30.63 | 1:31.71 | 1:30.05 | |||||
5. | Waligóra Aleksander | 94 | Jordan Krakow | 6:04.74 | 216 | 1:22.77 | 1:32.01 | 1:35.10 | 1:34.86 | |||||
DYSKW. | Kapała Przemysław | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 19 05-05-17 | 100m motylkowy Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Sikora Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:11.37 | 513 | |||||||
2. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 1:12.04 | 499 | |||||||
3. | Surowiec Kinga | 93 | MOS Chrzanów | 1:18.18 | 390 | |||||||
4. | Korzeniowska Marta | 93 | Unia Oświêcim | 1:21.15 | 349 | |||||||
5. | Mołek Patrycja | 93 | AZS WSB Nowy Są | 1:22.27 | 335 | |||||||
6. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 1:31.32 | 245 | |||||||
7. | Gabryś Julia | 93 | Aquarius Myślen | 1:31.96 | 240 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Piekarczyk Marta | 94 | MOS Chrzanów | 1:22.82 | 328 | 37.26 | 45.56 | |||||
2. | Turza Aneta | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:29.13 | 263 | 40.75 | 48.38 | |||||
3. | Kapcińska Klaudia` | 94 | Unia Oświêcim | 1:30.47 | 252 | 41.88 | 48.59 | |||||
4. | Emili Ilenia | 94 | Jordan Krakow | 1:37.20 | 203 | |||||||
5. | Makuszak Estera | 94 | Unia Tarnów | 1:55.09 | 122 | |||||||
6. | Rusek Oliwia | 94 | Jordan Krakow | 1:56.57 | 117 |
<< TOP >> |
Nr 20 05-05-17 | 100m motylkowy Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Janas Bartosz | 93 | Unia Tarnów | 1:15.81 | 296 | |||||||
2. | Stańczyk Adrian | 93 | Unia Tarnów | 1:34.75 | 151 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Marcisz Mikołaj | 94 | Korona Kraków | 1:26.08 | 202 | |||||||
2. | Mitek Edward | 94 | Jordan Krakow | 1:29.33 | 181 | |||||||
3. | Szostek Mateusz | 94 | CKiS Skawina | 1:30.21 | 175 | |||||||
4. | Pasternak Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 1:31.22 | 170 | |||||||
5. | Frasik Karol | 94 | Jordan Krakow | 1:32.45 | 163 | |||||||
6. | Czenczek Daniel | 94 | Korona Kraków | 1:40.53 | 127 | |||||||
7. | Kot Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 1:44.05 | 114 |
<< TOP >> |
Nr 21 05-05-17 | 100m klasyczny Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 1:21.91 | 510 | |||||||
2. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 1:25.54 | 447 | |||||||
3. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 1:27.26 | 421 | |||||||
4. | Rodak Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:29.62 | 389 | |||||||
5. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 1:39.13 | 287 | |||||||
6. | Rajca Gabriela | 93 | CKiS Skawina | 1:40.20 | 278 | |||||||
7. | Pacuła Karolina | 93 | Korona Kraków | 1:40.94 | 272 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Dudek Marlena | 94 | MOS Chrzanów | 1:28.30 | 407 | |||||||
2. | Tyrpa Aleksandra | 94 | CKiS Skawina | 1:28.56 | 403 | |||||||
3. | Bajorska Dorota | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:29.96 | 384 | |||||||
4. | Ceremuga Dominika | 94 | Jordan Krakow | 1:33.18 | 346 | |||||||
5. | Prêdecka Natalia | 94 | Unia Oświêcim | 1:35.41 | 322 | |||||||
6. | Rysiewicz Arleta | 94 | Jordan Krakow | 1:35.85 | 318 | |||||||
7. | Żerda Paulina | 94 | Jordan Krakow | 1:36.30 | 313 | |||||||
8. | Têcza Dagmara | 94 | CKiS Skawina | 1:39.39 | 285 | |||||||
9. | Grochowska Aleksandra | 94 | Jordan Krakow | 1:41.20 | 270 | |||||||
10. | Zubel Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 1:41.87 | 265 | |||||||
11. | Rek Paulina | 95 | Kmita Zabierzów | 1:42.87 | 257 | |||||||
12. | Suska Beata | 94 | Unia Tarnów | 1:46.03 | 235 | |||||||
13. | Cieluch Joanna | 94 | Jordan Krakow | 1:47.90 | 223 | |||||||
14. | Stryczek Anna | 94 | Unia Tarnów | 1:51.27 | 203 | |||||||
DYSKW. | Bożek Barbara | 94 | Ósemka Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 22 05-05-17 | 100m klasyczny Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 1:18.23 | 411 | |||||||
2. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 1:18.34 | 410 | |||||||
3. | Wojnarowski Patryk | 93 | AZS WSB Nowy Są | 1:23.60 | 337 | |||||||
4. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 1:26.02 | 309 | |||||||
5. | Pancaro Rafał | 93 | Jordan Krakow | 1:26.27 | 307 | |||||||
6. | Sanak Szymon | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:32.67 | 247 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Ślêzak Radosław | 94 | CKiS Skawina | 1:20.56 | 377 | |||||||
2. | Jurczyk Daniel | 94 | Jordan Krakow | 1:31.55 | 256 | |||||||
3. | Gomółka Jakub | 94 | Siemaszka Pieka | 1:33.19 | 243 | |||||||
4. | Brania Adam | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:37.63 | 211 | |||||||
5. | Wal Marcin | 94 | Unia Tarnów | 1:38.00 | 209 | |||||||
6. | Ożóg Karol | 94 | CKiS Skawina | 1:39.06 | 202 | |||||||
7. | Łukasik Dominik | 94 | Jordan Krakow | 1:39.23 | 201 | |||||||
8. | Żak Szymon | 94 | Jordan Krakow | 1:41.50 | 188 | |||||||
9. | Freisler Jakub | 94 | Jordan Krakow | 1:47.06 | 160 | |||||||
10. | Tańcula Filip | 94 | Korona Kraków | 1:49.22 | 151 | |||||||
11. | Głowacki Dominik | 94 | Unia Tarnów | 1:54.02 | 133 | |||||||
DYSKW. | Machnik Bartłomiej | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 23 05-05-17 | 200m zmienny Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 2:45.38 | 472 | |||||||
2. | Klimczyk Aleksandra | 93 | Jordan Krakow | 2:45.69 | 469 | |||||||
3. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 2:49.41 | 439 | |||||||
4. | Mirecka Klaudia | 93 | Jordan Krakow | 2:55.24 | 397 | |||||||
5. | Gabryś Julia | 93 | Aquarius Myślen | 3:03.12 | 347 | |||||||
6. | Klekot Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 3:09.45 | 314 | |||||||
7. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 3:11.92 | 302 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Seibt Zuzanna | 94 | Jordan Krakow | 2:56.22 | 390 | |||||||
2. | Godniowska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 2:58.17 | 377 | |||||||
3. | Zgoda Edyta | 94 | Jordan Krakow | 3:03.28 | 347 | |||||||
4. | Zgoda Anna | 94 | Jordan Krakow | 3:06.82 | 327 | |||||||
5. | Zubel Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 3:16.20 | 282 | |||||||
6. | Turza Aneta | 94 | Ósemka Oświêcim | 3:18.48 | FJ | 273 | ||||||
7. | Kurek Katarzyna | 94 | Jordan Krakow | 3:18.48 | FJ | 273 | ||||||
8. | Data Małgorzata | 94 | Jordan Krakow | 3:32.50 | 222 |
<< TOP >> |
Nr 24 05-05-17 | 200m zmienny Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Wanat Michał | 93 | Jordan Krakow | 2:47.88 | 323 | |||||||
2. | Lacheta Krzysztof | 93 | Ósemka Oświêcim | 2:50.63 | 307 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Frasik Karol | 94 | Jordan Krakow | 3:02.18 | 252 | |||||||
2. | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Krakow | 3:02.39 | 252 | |||||||
DYSKW. | Pałkowski Jakub | 94 | Jordan Krakow | |||||||||
DYSKW. | Smogorzewski Wojciech | 94 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 25 05-05-17 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 5:07.19 |
Klimczyk Aleksandra Kuś Dominika | 93 93 | 1:16.60 1:26.23 | Kłapyta Karolina Jasiniak Magdalena | 93 93 | 1:17.59 1:06.77 |
2. | MKS JORDAN Kraków I | Jordan Krakow | 5:12.61 |
Siwiec Karolina Mazur Sara | 93 93 | 1:14.43 1:23.11 | Wysocka Sylwia Jasińska Joanna | 93 93 | 1:22.82 1:12.25 |
3. | KS KORONA Kraków | Korona Kraków | 5:55.72 |
Stepaniak Małgorzata Pokrywa Joanna | 93 93 | 1:30.56 1:38.35 | Łukasik Zuzanna Jasińska Agnieszka | 93 93 | 1:30.26 1:16.55 |
4. | CKiS Skawina | CKiS Skawina | 6:19.87 |
Mackiewicz Klaudia Tyrpa Aleksandra | 93 94 | 1:26.17 1:32.72 | Sroka Magdalena Têcza Dagmara | 94 94 | 1:47.61 1:33.37 |
10 - 11 lat |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | ZKS UNIA Tarnów | Unia Tarnów | 5:43.31 |
Rzymek Sabina Suska Beata | 94 94 | 1:25.11 1:43.58 | Rybska Agnieszka Głąb Weronika | 95 94 | 1:28.10 1:06.52 |
2. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 5:53.58 |
Zgoda Anna Ceremuga Dominika | 94 94 | 1:28.76 1:33.08 | Zgoda Edyta Urbańska Janina | 94 94 | 1:38.97 1:12.77 |
DYSKW. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 26 05-05-17 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 4:50.90 |
Wysoczyński Mateusz Suzin Marcin | 93 93 | 1:10.85 1:17.78 | Nowak Łukasz Paciorek Artur | 93 93 | 1:13.89 1:08.38 |
2. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 5:12.62 |
Książek Michał Pancaro Rafał | 93 93 | 1:13.98 1:28.65 | Karpowicz Kacper Łoniewski Daniel | 93 93 | 1:23.49 1:06.50 |
10 - 11 lat |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 5:31.07 |
Kłapyta Jakub Jurczyk Daniel | 95 94 | 1:19.99 1:32.79 | Mitek Edward Chrabąszcz Maciej | 94 95 | 1:27.39 1:10.90 |
2. | CKiS Skawina | CKiS Skawina | 5:31.15 |
Szamreta Marcel Ożóg Karol | 94 94 | 1:25.21 1:39.60 | Ślêzak Radosław Styrylski Mariusz | 94 94 | 1:12.73 1:13.61 |
3. | ZKS UNIA Tarnów | Unia Tarnów | 5:57.93 |
Sarnecki Amadeusz Zgłobicki Rafał | 94 94 | 1:26.44 1:36.88 | Wal Marcin Smogorzewski Wojciech | 94 94 | 1:40.96 1:13.65 |
4. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 5:59.96 |
Mirecki Patryk Pałkowski Jakub | 94 94 | 1:29.85 1:35.24 | Pasternak Arkadiusz Waligóra Aleksander | 94 94 | 1:33.01 1:21.86 |
<< TOP >> |
Nr 27 05-05-18 | 100m dowolny Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Sikora Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:05.05 | 534 | 31.44 | 33.61 | |||||
2. | Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 1:05.91 | 514 | 31.70 | 34.21 | |||||
3. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 1:06.72 | 495 | 32.01 | 34.71 | |||||
4. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 1:08.04 | 467 | 33.00 | 35.04 | |||||
5. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 1:09.13 | 445 | 33.33 | 35.80 | |||||
6. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 1:12.47 | 386 | 34.92 | 37.55 | |||||
7. | Guzik Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:14.50 | 356 | 35.10 | 39.40 | |||||
8. | Korzeniowska Marta | 93 | Unia Oświêcim | 1:14.59 | 354 | 35.53 | 39.06 | |||||
9. | Mikoś Kamila | 93 | Jordan Krakow | 1:14.71 | 353 | 34.41 | 40.30 | |||||
10. | Klekot Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:17.80 | 312 | 36.42 | 41.38 | |||||
11. | Reichel Kinga | 93 | Jordan Krakow | 1:18.11 | 308 | 35.72 | 42.39 | |||||
12. | Jakubowska Jagoda | 93 | Kmita Zabierzów | 1:19.63 | 291 | 37.22 | 42.41 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Głąb Weronika | 94 | Unia Tarnów | 1:06.72 | 495 | 32.41 | 34.31 | |||||
2. | Seibt Zuzanna | 94 | Jordan Krakow | 1:12.33 | 389 | |||||||
3. | Urbańska Janina | 94 | Jordan Krakow | 1:13.19 | 375 | 34.69 | 38.50 | |||||
4. | Piekło Sylwia | 94 | Jordan Krakow | 1:13.68 | 368 | |||||||
5. | Rzymek Sabina | 94 | Unia Tarnów | 1:13.71 | FJ | 367 | 35.00 | 38.71 | ||||
6. | Rybska Agnieszka | 95 | Unia Tarnów | 1:13.71 | FJ | 367 | ||||||
7. | Iżewska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 1:15.48 | 342 | 35.42 | 40.06 | |||||
8. | Sroka Magdalena | 94 | CKiS Skawina | 1:22.47 | 262 | 39.43 | 43.04 | |||||
9. | Nikiel Magdalena | 94 | Unia Oświêcim | 1:22.89 | 258 | 39.58 | 43.31 | |||||
10. | Tenda Agnieszka | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:24.57 | 243 | |||||||
11. | Makuszak Estera | 94 | Unia Tarnów | 1:29.02 | 208 | 40.47 | 48.55 | |||||
12. | Borkowska Emilia | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:33.67 | 179 | 43.99 | 49.68 |
<< TOP >> |
Nr 28 05-05-18 | 100m dowolny Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 1:04.39 | FJ | 383 | 31.16 | 33.23 | ||||
2. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 1:04.39 | FJ | 383 | ||||||
3. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 1:05.71 | 361 | 31.33 | 34.38 | |||||
4. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 1:08.55 | 318 | 32.58 | 35.97 | |||||
5. | Janas Bartosz | 93 | Unia Tarnów | 1:08.84 | 314 | 32.44 | 36.40 | |||||
6. | Karpowicz Kacper | 93 | Jordan Krakow | 1:09.32 | 307 | |||||||
7. | Wanat Michał | 93 | Jordan Krakow | 1:09.61 | 303 | 33.35 | 36.26 | |||||
8. | Pancaro Rafał | 93 | Jordan Krakow | 1:10.07 | 297 | |||||||
9. | Mielecki Mateusz | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:12.11 | 273 | |||||||
10. | Stańczyk Adrian | 93 | Unia Tarnów | 1:15.22 | 240 | 36.05 | 39.17 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Habrat Krzysztof | 94 | Siemaszka Pieka | 1:11.03 | 285 | 34.33 | 36.70 | |||||
2. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Krakow | 1:11.57 | 279 | 34.62 | 36.95 | |||||
3. | Szamreta Marcel | 94 | CKiS Skawina | 1:13.45 | 258 | |||||||
4. | Smogorzewski Wojciech | 94 | Unia Tarnów | 1:14.31 | 249 | 35.10 | 39.21 | |||||
5. | Pasternak Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 1:15.49 | 238 | 36.15 | 39.34 | |||||
6. | Kapała Przemysław | 94 | Jordan Krakow | 1:15.79 | 235 | 36.19 | 39.60 | |||||
7. | Styrylski Mariusz | 94 | CKiS Skawina | 1:15.93 | 234 | 36.01 | 39.92 | |||||
8. | Sarnecki Amadeusz | 94 | Unia Tarnów | 1:16.25 | 231 | 36.77 | 39.48 | |||||
9. | Marcisz Mikołaj | 94 | Korona Kraków | 1:17.91 | 216 | 36.47 | 41.44 | |||||
10. | Szostek Mateusz | 94 | CKiS Skawina | 1:18.96 | 208 | |||||||
11. | Mitek Edward | 94 | Jordan Krakow | 1:19.15 | 206 | 37.02 | 42.13 | |||||
12. | Czenczek Daniel | 94 | Korona Kraków | 1:19.82 | 201 | 37.14 | 42.68 | |||||
13. | Domaradzki Jakub | 94 | Jordan Krakow | 1:21.85 | 186 | |||||||
14. | Górski Michał | 94 | Unia Tarnów | 1:21.96 | 186 | 37.75 | 44.21 | |||||
15. | Głowacki Dominik | 94 | Unia Tarnów | 1:27.17 | 154 | 40.99 | 46.18 | |||||
16. | Pryk Szymon | 94 | Jordan Krakow | 1:31.01 | 135 | 43.89 | 47.12 | |||||
17. | Machnik Bartłomiej | 94 | Jordan Krakow | 1:34.45 | 121 | 44.44 | 50.01 |
<< TOP >> |
Nr 29 05-05-18 | 100m grzbietowy Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Siwiec Karolina | 93 | Jordan Krakow | 1:12.38 | 522 | |||||||
2. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 1:14.29 | 482 | 35.69 | 38.60 | |||||
3. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 1:15.50 | 460 | 36.04 | 39.46 | |||||
4. | Klimczyk Aleksandra | 93 | Jordan Krakow | 1:16.30 | 445 | 37.42 | 38.88 | |||||
5. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 1:17.61 | 423 | |||||||
6. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 1:24.11 | 332 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Zgoda Anna | 94 | Jordan Krakow | 1:23.44 | 340 | 40.92 | 42.52 | |||||
2. | Kruczalak Paulina | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:23.50 | 340 | 40.32 | 43.18 | |||||
3. | Zgoda Edyta | 94 | Jordan Krakow | 1:24.22 | 331 | 40.92 | 43.30 | |||||
4. | Godniowska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 1:24.32 | 330 | 41.56 | 42.76 | |||||
5. | Kapcińska Klaudia` | 94 | Unia Oświêcim | 1:24.57 | 327 | |||||||
6. | Tenda Agnieszka | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:30.75 | 264 | 45.17 | 45.58 | |||||
7. | Sanetra Anna | 94 | Jordan Krakow | 1:30.83 | 264 | 43.78 | 47.05 | |||||
8. | Kurek Katarzyna | 94 | Jordan Krakow | 1:31.95 | 254 | 43.91 | 48.04 | |||||
9. | Kleban Magdalena | 94 | Jordan Krakow | 1:32.35 | 251 | |||||||
10. | Sroka Magdalena | 94 | CKiS Skawina | 1:32.38 | 251 | 45.03 | 47.35 | |||||
11. | Rusek Oliwia | 94 | Jordan Krakow | 1:32.43 | 250 | |||||||
12. | Ślêczkowska Karolina | 94 | Kmita Zabierzów | 1:38.26 | 208 | |||||||
13. | Stryczek Anna | 94 | Unia Tarnów | 1:44.38 | 174 | 51.10 | 53.28 | |||||
DYSKW. | Têcza Dagmara | 94 | CKiS Skawina |
<< TOP >> |
Nr 30 05-05-18 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 1:08.51 | 416 | 33.55 | 34.96 | |||||
2. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 1:10.72 | 378 | 34.22 | 36.50 | |||||
3. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 1:11.77 | 361 | |||||||
4. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów | 1:18.19 | 279 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Ślêzak Radosław | 94 | CKiS Skawina | 1:14.00 | 330 | 36.20 | 37.80 | |||||
2. | Zgłobicki Rafał | 94 | Unia Tarnów | 1:17.60 | 286 | 37.04 | 40.56 | |||||
3. | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Krakow | 1:19.01 | 271 | 37.46 | 41.55 | |||||
4. | Mirecki Patryk | 94 | Jordan Krakow | 1:23.01 | 233 | 40.65 | 42.36 | |||||
5. | Kapała Przemysław | 94 | Jordan Krakow | 1:24.12 | 224 | 40.61 | 43.51 | |||||
6. | Waligóra Aleksander | 94 | Jordan Krakow | 1:24.19 | 224 | |||||||
7. | Szamreta Marcel | 94 | CKiS Skawina | 1:25.54 | 213 | 42.05 | 43.49 | |||||
8. | Sarnecki Amadeusz | 94 | Unia Tarnów | 1:26.48 | 206 | 42.52 | 43.96 | |||||
9. | Potêpa Kamil | 94 | Jordan Krakow | 1:26.71 | 205 | |||||||
10. | Cnotalski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 1:29.18 | 188 | 42.54 | 46.64 | |||||
11. | Jankowicz Tomasz | 94 | CKiS Skawina | 1:32.97 | 166 | |||||||
12. | Słobodzian Filip | 94 | Unia Tarnów | 1:35.20 | 155 | 46.69 | 48.51 | |||||
13. | Kmiecik Mateusz | 94 | Kmita Zabierzów | 1:37.06 | 146 | |||||||
DYSKW. | Frączek Przemysław | 94 | Kmita Zabierzów |
<< TOP >> |
Nr 31 05-05-18 | 200m klasyczny Kobiet | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 3:01.40 | 462 | 1:27.47 | 1:33.93 | |||||
2. | Rodak Monika | 93 | Unia Tarnów | 3:16.42 | 364 | 1:32.74 | 1:43.68 | |||||
3. | Mirecka Klaudia | 93 | Jordan Krakow | 3:16.87 | 362 | |||||||
4. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 3:23.00 | 330 | 1:38.80 | 1:44.20 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Tyrpa Aleksandra | 94 | CKiS Skawina | 3:10.50 | 399 | 1:30.79 | 1:39.71 | |||||
2. | Bajorska Dorota | 94 | Ósemka Oświêcim | 3:15.85 | 367 | 1:34.47 | 1:41.38 | |||||
3. | Rysiewicz Arleta | 94 | Jordan Krakow | 3:21.17 | 339 | 1:36.10 | 1:45.07 | |||||
4. | Prêdecka Natalia | 94 | Unia Oświêcim | 3:21.41 | 338 | 1:38.17 | 1:43.24 | |||||
5. | Ceremuga Dominika | 94 | Jordan Krakow | 3:23.46 | 328 | 1:39.81 | 1:43.65 | |||||
6. | Têcza Dagmara | 94 | CKiS Skawina | 3:27.60 | 308 | 1:49.85 | 1:37.75 | |||||
7. | Żerda Paulina | 94 | Jordan Krakow | 3:29.31 | 301 | |||||||
8. | Grochowska Aleksandra | 94 | Jordan Krakow | 3:29.79 | 299 | |||||||
9. | Data Małgorzata | 94 | Jordan Krakow | 3:30.61 | 295 | 1:43.22 | 1:47.39 | |||||
10. | Iżewska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 3:31.18 | 293 | |||||||
11. | Nikiel Magdalena | 94 | Unia Oświêcim | 3:33.03 | 285 | 1:44.61 | 1:48.42 | |||||
12. | Rek Paulina | 95 | Kmita Zabierzów | 3:38.00 | 266 | 1:46.93 | 1:51.07 | |||||
13. | Kozioł Kinga | 94 | Jordan Krakow | 3:38.04 | 266 | 1:46.96 | 1:51.08 | |||||
14. | Karcz Sabina | 94 | Kmita Zabierzów | 3:38.28 | 265 | 1:43.55 | 1:54.73 | |||||
15. | Pomietło Aleksandra | 94 | Kmita Zabierzów | 3:43.89 | 246 | 1:47.65 | 1:56.24 | |||||
16. | Borkowska Emilia | 94 | Ósemka Oświêcim | 3:44.50 | 244 | |||||||
17. | Suska Beata | 94 | Unia Tarnów | 3:45.95 | 239 | |||||||
18. | Żupnik Klaudia | 94 | Jordan Krakow | 3:51.10 | 223 | 1:52.26 | 1:58.84 |
<< TOP >> |
Nr 32 05-05-18 | 200m klasyczny Mêżczyzn | 10 - 12 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 2:49.51 | 413 | 1:22.14 | 1:27.37 | |||||
2. | Trenda Grzegorz | 93 | Ósemka Oświêcim | 3:12.37 | 282 | 1:31.68 | 1:40.69 | |||||
3. | Sanak Szymon | 93 | Ósemka Oświêcim | 3:20.90 | 248 | 1:32.92 | 1:47.98 |
10 - 11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Brania Adam | 94 | Ósemka Oświêcim | 3:16.27 | 266 | 1:36.94 | 1:39.33 | |||||
2. | Pałkowski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 3:16.93 | 263 | 1:36.70 | 1:40.23 | |||||
3. | Jurczyk Daniel | 94 | Jordan Krakow | 3:19.01 | 255 | |||||||
4. | Mirecki Patryk | 94 | Jordan Krakow | 3:20.78 | 248 | 1:37.57 | 1:43.21 | |||||
5. | Gomółka Jakub | 94 | Siemaszka Pieka | 3:21.00 | 247 | 1:37.09 | 1:43.91 | |||||
6. | Łukasik Dominik | 94 | Jordan Krakow | 3:28.02 | 223 | 1:40.72 | 1:47.30 | |||||
7. | Wal Marcin | 94 | Unia Tarnów | 3:30.02 | 217 | 1:41.37 | 1:48.65 | |||||
8. | Tańcula Filip | 94 | Korona Kraków | 3:43.26 | 180 | 1:46.59 | 1:56.67 | |||||
9. | Freisler Jakub | 94 | Jordan Krakow | 3:48.11 | 169 |
<< TOP >> |
Nr 33 05-05-18 | 800m dowolny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 10:13.51 | 530 |
100m: 200m: | 1:11.47 2:29.14 | 1:11.47 1:17.67 | 300m: 400m: | 3:47.02 5:05.17 | 1:17.88 1:18.15 | 500m: 600m: | 6:23.19 7:41.51 | 1:18.02 1:18.32 | 700m: 800m: | 8:59.15 10:13.51 | 1:17.64 1:14.36 |
2. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 10:23.73 | 504 |
100m: 200m: | 1:12.74 2:31.58 | 1:12.74 1:18.84 | 300m: 400m: | 3:50.61 5:10.04 | 1:19.03 1:19.43 | 500m: 600m: | 6:29.00 7:48.73 | 1:18.96 1:19.73 | 700m: 800m: | 9:07.79 10:23.73 | 1:19.06 1:15.94 |
3. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 11:04.26 | 417 |
100m: 200m: | 1:14.22 2:38.15 | 1:14.22 1:23.93 | 300m: 400m: | 4:03.95 5:30.41 | 1:25.80 1:26.46 | 500m: 600m: | 6:55.52 8:20.28 | 1:25.11 1:24.76 | 700m: 800m: | 9:44.46 11:04.26 | 1:24.18 1:19.80 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Głąb Weronika | 94 | Unia Tarnów | 11:02.77 | 420 |
100m: 200m: | 1:16.51 2:41.19 | 1:16.51 1:24.68 | 300m: 400m: | 4:07.20 5:32.56 | 1:26.01 1:25.36 | 500m: 600m: | 6:57.36 8:20.90 | 1:24.80 1:23.54 | 700m: 800m: | 9:45.13 11:02.77 | 1:24.23 1:17.64 |
<< TOP >> |
Nr 34 05-05-18 | 800m dowolny Mêżczyzn | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 10:07.61 | 431 |
100m: 200m: | 1:13.96 2:34.22 | 1:13.96 1:20.26 | 300m: 400m: | 3:53.17 5:10.87 | 1:18.95 1:17.70 | 500m: 600m: | 6:28.43 7:45.53 | 1:17.56 1:17.10 | 700m: 800m: | 8:58.80 10:07.61 | 1:13.27 1:08.81 |
2. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 10:33.59 | 380 |
100m: 200m: | 1:13.86 2:34.54 | 1:13.86 1:20.68 | 300m: 400m: | 3:53.85 5:13.18 | 1:19.31 1:19.33 | 500m: 600m: | 6:32.57 7:53.37 | 1:19.39 1:20.80 | 700m: 800m: | 9:15.55 10:33.59 | 1:22.18 1:18.04 |
3. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 11:03.69 | 331 |
100m: 200m: | 1:16.53 2:40.05 | 1:16.53 1:23.52 | 300m: 400m: | 4:04.68 5:29.19 | 1:24.63 1:24.51 | 500m: 600m: | 6:55.16 8:21.21 | 1:25.97 1:26.05 | 700m: 800m: | 9:43.00 11:03.69 | 1:21.79 1:20.69 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Krakow | 11:39.68 | 282 |
100m: 200m: | 1:23.06 2:53.01 | 1:23.06 1:29.95 | 300m: 400m: | 4:22.20 5:52.35 | 1:29.19 1:30.15 | 500m: 600m: | 7:22.55 8:51.31 | 1:30.20 1:28.76 | 700m: 800m: | 10:18.89 11:39.68 | 1:27.58 1:20.79 |