|
III dzień zawodów | 30 Styczen 2005 - 16:00 |
|
Nr 27 05-01-30 |
200m motylkowy Kobiet |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 17 lat Rekord Polski 18 lat |
2000 2000 |
2:08.11 2:08.11 |
Jêdrzejczak Otylia Jêdrzejczak Otylia |
83 83 |
MKS Pałac Katowice MKS Pałac Katowice |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Bajerkiewicz Patrycja SO Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Unia Dwory Oświ | 2:27.49 | 2:14.97 | 805 | 30.74 33.31 |
34.12 37.56 |
34.90 39.40 |
35.21 37.22 | ||||
2. | Nowak Agata SK Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Słowianka Gorzó | 2:19.64 | 2:19.99 | 727 | 30.15 30.40 |
35.14 35.57 |
37.23 37.24 |
37.47 36.43 | ||||
3. | Wysocka Karolina SK Miêdzyczasy Elimin. |
88 | JORDAN Krakow | 2:27.82 | 2:22.47 | 684 | 32.25 33.76 |
35.78 37.55 |
37.10 38.79 |
37.34 37.72 | ||||
4. | Wieczerzak Krystyna Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Trójka Łódź | 2:26.37 | 2:22.85 | 679 | 31.77 32.79 |
35.50 36.63 |
37.11 38.00 |
38.47 38.95 | ||||
5. | Wierzyk Anna Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Śląsk Wrocław | 2:28.67 | 2:25.42 | 643 | 32.54 33.46 |
36.18 38.27 |
37.65 38.84 |
39.05 38.10 | ||||
6. | Piekut Anna Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Kormoran Olszty | 2:27.93 | 2:26.62 | 628 | 33.21 33.83 |
37.19 37.57 |
37.99 38.15 |
38.23 38.38 | ||||
7. | Pyczek Joanna SK Miêdzyczasy Elimin. |
88 | JORDAN Krakow | 2:27.79 | 2:27.61 | 615 | 33.84 33.61 |
37.43 37.43 |
38.29 38.47 |
38.05 38.28 | ||||
8. | Masloch Weronika Miêdzyczasy Elimin. |
88 | AZS AWF Katowic | 2:29.89 | 2:30.90 | 588 | 33.31 33.84 |
37.03 38.36 |
38.82 38.26 |
41.74 39.43 | ||||
9. |
Masloch Marlena |
87 |
AZS AWF Katowic |
2:30.69 |
578 |
33.06 |
37.49 |
39.25 |
40.89 | |||||
10. | Kamińska Anna | 88 | Zak Biała Podla | 2:34.76 | 534 | 34.60 | 38.41 | 40.32 | 41.43 | |||||
11. | Szymczyńska Małgorzata SR | 87 | Victoria Racibó | 2:36.15 | 520 | 33.39 | 38.45 | 41.17 | 43.14 | |||||
12. | Kamila Drąg SR | 87 | Górnik Radlin | 2:37.83 | 503 | 34.56 | 39.47 | 41.61 | 42.19 | |||||
13. | Cepa Sandra | 88 | AZS AWF Katowic | 2:39.66 | 486 | 35.34 | 39.25 | 41.32 | 43.75 | |||||
14. | Olszanowicz Karolina SG | 87 | AZS AWFiS Gdańs | 2:39.75 | 485 | 34.60 | 40.57 | 41.96 | 42.62 | |||||
15. | Borowska Anna | 87 | Juvenia Białyst | 2:42.01 | 465 | 35.15 | 39.57 | 43.36 | 43.93 |
<< TOP >> |
Nr 28 05-01-30 |
200m motylkowy Mêżczyzn |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 17 lat Rekord Polski 18 lat |
2002 2003 |
1:56.89 1:53.68 |
Korzeniowski Paweł Korzeniowski Paweł |
85 85 |
Unia Dwory SSA Unia Dwory SSA |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Styrzyński Adrian SO Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Korner-Novita 1 | 2:05.90 | 2:00.43 | 814 | 27.84 28.25 |
30.72 32.48 |
30.76 32.77 |
31.11 32.40 | ||||
2. | Żarczyński Michał Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Kormoran Olszty | 2:06.50 | 2:01.21 | 798 | 27.34 28.41 |
31.15 32.73 |
31.26 33.17 |
31.46 32.19 | ||||
3. | Siudyła Marek SK Miêdzyczasy Elimin. |
87 | JORDAN Krakow | 2:06.23 | 2:02.10 | 781 | 27.90 29.37 |
30.63 32.18 |
31.05 32.04 |
32.52 32.64 | ||||
4. | Wojszko Patryk SK Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Juvenia Białyst | 2:07.26 | 2:03.55 | 754 | 28.41 29.18 |
31.19 32.52 |
31.48 32.70 |
32.47 32.86 | ||||
5. | Peńsko Jan SW Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Polonia Warszaw | 2:05.54 | 2:03.65 | 752 | 27.67 28.03 |
30.97 31.41 |
31.66 32.65 |
33.35 33.45 | ||||
6. | Pławski Łukasz SS Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Neptun Stargard | 2:06.71 | 2:04.98 | 728 | 28.30 28.37 |
31.44 32.38 |
32.18 33.06 |
33.06 32.90 | ||||
7. | Kierzkowski Mateusz Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Delfin Toruń | 2:07.24 | 2:05.16 | 725 | 28.14 28.89 |
31.75 32.14 |
32.15 32.92 |
33.12 33.29 | ||||
8. | Kieruj Jakub SO Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Unia Oświêcim | 2:09.74 | 2:09.52 | 654 | 28.58 28.62 |
32.99 33.23 |
34.05 33.76 |
33.90 34.13 | ||||
B-Finał | ||||||||||||||
9. | Pietrzak Artur Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Akwawit Leszno | 2:09.89 | 2:07.88 | 680 | 29.13 29.48 |
32.75 33.26 |
32.87 33.31 |
33.13 33.84 | ||||
10. | Bałka Michał Miêdzyczasy Elimin. |
87 | SMS/MKP Szczeci | 2:14.00 | 2:11.63 | 623 | 29.78 29.29 |
33.18 33.42 |
33.65 35.28 |
35.02 36.01 | ||||
11. | Antoniak Wojciech Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Jedynka Łódź | 2:12.82 | 2:12.40 | 612 | 29.79 29.34 |
33.66 33.68 |
33.92 34.40 |
35.03 35.40 | ||||
12. | Górka Marcin SK Miêdzyczasy Elimin. |
88 | JORDAN Krakow | 2:12.42 | 2:12.71 | 612 | 29.60 29.80 |
33.74 34.06 |
34.61 34.12 |
34.76 34.44 | ||||
13. | Starzyński Jakub SO Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Kormoran Olszty | 2:11.26 | 2:13.47 | 628 | 29.82 29.29 |
34.00 33.22 |
34.26 34.10 |
35.39 34.65 | ||||
14. | Szafron Łukasz Miêdzyczasy Elimin. |
87 | AZS AWF Katowic | 2:14.83 | 2:13.77 | 594 | 29.53 30.00 |
34.01 34.05 |
34.68 34.89 |
35.55 35.89 | ||||
15. | Pikusa Sebastian Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Ikar Mielec | 2:14.20 | 2:13.83 | 593 | 29.46 29.77 |
33.87 34.39 |
34.72 34.65 |
35.78 35.39 | ||||
16. | Szczuka Piotr Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Wisła Puławy | 2:14.91 | 2:17.77 | 579 | 30.01 29.84 |
34.90 34.15 |
36.16 35.42 |
36.70 35.50 | ||||
17. |
Paduch Daniel |
88 |
Ikar Mielec |
2:15.46 |
572 |
31.14 |
34.43 |
35.21 |
34.68 | |||||
18. | Szymborski Łukasz SZG | 88 | Delfin Toruń | 2:16.64 | 557 | 28.90 | 33.68 | 35.58 | 38.48 | |||||
19. | Kruk Mateusz | 88 | JORDAN Krakow | 2:17.88 | 542 | 29.84 | 34.32 | 35.79 | 37.93 | |||||
20. | Ałasa Grzegorz | 88 | Polonia Warszaw | 2:21.17 | 505 | 31.18 | 35.00 | 36.82 | 38.17 | |||||
21. | Kawicki Tomasz | 88 | Akwawit Leszno | 2:23.31 | 483 | 30.92 | 35.86 | 37.82 | 38.71 |
<< TOP >> |
Nr 29 05-01-30 |
100m dowolny Kobiet |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 17 lat Rekord Polski 18 lat |
2003 2003 |
54.72 54.72 |
Barzycka Paulina Barzycka Paulina |
86 86 |
UTS Orlik Lublin UTS Orlik Lublin |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Urbańczyk Aleksandra Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Trójka Łódź | 58.99 | 55.90 | 842 | 26.35 28.15 |
29.55 30.84 | ||||
2. | Kowalczyk Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. |
88 | MUKS Płock | 58.15 | 57.02 | 794 | 27.97 28.18 |
29.05 29.97 | ||||
3. | Suchorska Beata Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Olimpia Poznań | 1:00.04 | 57.51 | 774 | 27.63 28.85 |
29.88 31.19 | ||||
4. | Rutkowska Kornelia Miêdzyczasy Elimin. |
88 | SMS/MKP Szczeci | 1:00.20 | 58.57 | 732 | 28.38 29.25 |
30.19 30.95 | ||||
5. | Biskupska Alina Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Akwawit Leszno | 1:00.39 | 58.58 | 732 | 28.39 29.17 |
30.19 31.22 | ||||
6. | Kosowicz Marta SZG Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Korner-Novita 1 | 1:00.96 | 1:00.55 | 663 | 28.70 29.20 |
31.85 31.76 | ||||
7. | Niziołek Aleksandra SR Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Victoria Racibó | 1:00.59 | 1:00.61 | 661 | 28.76 29.17 |
31.85 31.42 | ||||
8. | Rachwał Helena Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Olimpia Poznań | 1:01.39 | 1:01.71 | 636 | 28.81 29.24 |
32.90 32.15 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Zalewska Agata SO Miêdzyczasy Elimin. |
87 | AZS AWF Katowic | 1:01.91 | 1:00.90 | 651 | 29.81 29.97 |
31.09 31.94 | ||||
10. | Cycoń Magdalena Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Słowianka Gorzó | 1:01.58 | 1:01.43 | 635 | 29.91 29.72 |
31.52 31.86 | ||||
11. | Gaj Patrycja SK Miêdzyczasy Elimin. |
88 | JORDAN Krakow | 1:02.11 | 1:01.82 | 623 | 30.17 30.01 |
31.65 32.10 | ||||
12. | Nikel Kaja SO Miêdzyczasy Elimin. |
88 | JORDAN Krakow | 1:01.91 | 1:01.89 | 621 | 29.92 29.58 |
31.97 32.33 | ||||
13. | Olewińska Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Delfin Toruń | 1:01.90 | 1:02.00 | 620 | 30.18 30.36 |
31.82 31.54 | ||||
14. | Adamczak Magdalena Miêdzyczasy Elimin. |
87 | MKS "9" Dzierżo | 1:03.39 | 1:02.19 | 612 | 29.95 30.18 |
32.24 33.21 | ||||
15. | Sałata Joanna Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Orlik Lublin | 1:03.77 | 1:03.47 | 575 | 30.52 30.55 |
32.95 33.22 | ||||
16. | Rajchel Elżbieta Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Słowianka Gorzó | 1:04.04 | 1:04.27 | 560 | 30.66 30.77 |
33.61 33.27 | ||||
17. |
Dobrasiewicz Marlena |
88 |
Zak Biała Podla |
1:02.41 |
Skreśl |
605 |
30.35 |
32.06 | ||||
18. | Łukasiewicz Karolina | 88 | Polonia Warszaw | 1:03.60 | Skreśl | 572 | 30.13 | 33.47 |
<< TOP >> |
Nr 30 05-01-30 |
100m dowolny Mêżczyzn |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 18 lat | 2004 | 48.28 | Gąsior Łukasz | 86 | Polonia Warszawa |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Załuski Kajetan SO Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Korner-Novita 1 | 51.36 | 49.67 | 836 | 23.73 23.76 |
25.94 27.60 | ||||
2. | Jasiński Jakub SK Miêdzyczasy Elimin. |
87 | JORDAN Krakow | 51.87 | 50.25 | 807 | 24.58 25.19 |
25.67 26.68 | ||||
3. | Gawłowicz Krzysztof SZG Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Korner-Novita 1 | 52.31 | 50.69 | 786 | 24.21 25.32 |
26.48 26.99 | ||||
4. | Bziuk Wojciech Miêdzyczasy Elimin. |
87 | MUKS Płock | 51.30 | 50.93 | 775 | 24.66 24.82 |
26.27 26.48 | ||||
5. | Pawlak Adrian Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Trójka Łódź | 51.28 | 50.98 | 773 | 24.22 24.64 |
26.76 26.64 | ||||
6. | Haas Mateusz SK Miêdzyczasy Elimin. |
88 | JORDAN Krakow | 51.98 | 51.26 | 760 | 24.51 24.73 |
26.75 27.25 | ||||
7. | Karpeta Piotr Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Śląsk Wrocław | 52.29 | 51.69 | 741 | 24.84 25.15 |
26.85 27.14 | ||||
8. | Gnela Wojciech SO Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Unia Oświêcim | 52.07 | 51.81 | 736 | 24.99 25.42 |
26.82 26.65 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Chmura Jan Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Polonia Warszaw | 52.41 | 50.93 | 775 | 24.26 24.91 |
26.67 27.50 | ||||
10. | Szczepaniak Jakub Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Słowianka Gorzó | 53.53 | 53.17 | 681 | 25.62 25.85 |
27.55 27.68 | ||||
11. | Czarnecki Bartosz Miêdzyczasy Elimin. |
87 | SMS/MKP Szczeci | 53.36 | 53.35 | 674 | 25.94 25.76 |
27.41 27.60 | ||||
12. | Puchacz Jan Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Orlik Lublin | 53.28 | 53.38 | 677 | 25.45 25.80 |
27.93 27.48 | ||||
13. | Handke Paweł Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Śląsk Wrocław | 54.09 | 54.08 | 647 | 26.31 26.11 |
27.77 27.98 | ||||
14. | Kundzik Dawid Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Wodnik Radom | 53.91 | 54.16 | 653 | 25.40 26.53 |
28.76 27.38 | ||||
15. | Roszak Adrian Miêdzyczasy Elimin. |
88 | SMS/MKP Szczeci | 53.85 | 55.55 | 656 | 26.41 25.77 |
29.14 28.08 | ||||
16. | Iwaniuk Damian Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Wisła Puławy | 52.95 | 58.40 | 690 | 27.35 25.46 |
31.05 27.49 | ||||
17. |
Chmurski Konrad |
87 |
SMS/MKP Szczeci |
52.59 |
Skreśl |
704 |
25.38 |
27.21 | ||||
18. | Winkler Grzegorz SR | 87 | Victoria Racibó | 54.26 | 641 | 26.34 | 27.92 | |||||
Musiałowski Michał | 88 | Akwawit Leszno | 54.26 | 641 | 25.94 | 28.32 | ||||||
20. | Wysocki Łukasz SZG | 88 | Korner-Novita 1 | 54.30 | 639 | 26.14 | 28.16 | |||||
21. | Balicki Sebastian SK | 88 | JORDAN Krakow | 54.42 | 635 | 25.93 | 28.49 | |||||
22. | Wojciechowski Jakub | 88 | Astoria Bydbosz | 54.44 | 635 | 26.61 | 27.83 | |||||
23. | Jêdrzejewski Grzegorz | 88 | Sprinter Ostrow | 54.75 | 624 | 26.09 | 28.66 | |||||
24. | Byzdra Bartłomiej SR | 88 | Ikar Mielec | 55.11 | 612 | 26.33 | 28.78 | |||||
25. | Rutkowski Szymon | 88 | Polonia Warszaw | 55.38 | 603 | 26.10 | 29.28 | |||||
26. | Ziebura Zbigniew SR | 87 | UKS Studzionka | 56.03 | 582 | 26.59 | 29.44 | |||||
27. | Kużniewski Daniel | 88 | Warta Poznań | 56.05 | 581 | 26.03 | 30.02 | |||||
28. | Łapka Rafał | 88 | Astoria Bydbosz | 56.12 | 579 | 26.71 | 29.41 | |||||
29. | Zakrzewski Maciej SS | 88 | Znicz Koszalin | 56.15 | 578 | 26.72 | 29.43 | |||||
30. | Latuszek Kamil SK | 88 | JORDAN Krakow | 56.27 | 575 | 26.83 | 29.44 | |||||
31. | Młody Tomasz SZG | 88 | Korner-Novita 1 | 56.36 | 572 | 27.04 | 29.32 | |||||
32. | Wąsowski-Goldberg Piotr | 88 | ROŚ Pisz | 56.51 | 567 | 27.18 | 29.33 | |||||
33. | Kaczmarek Krzysztof | 88 | SMS/MKP Szczeci | 56.81 | 558 | 27.31 | 29.50 | |||||
34. | Korduła Karol SR | 88 | Victoria Racibó | 56.98 | 553 | 26.34 | 30.64 | |||||
35. | Wilczêga Tomasz | 87 | Polonia Warszaw | 57.24 | 546 | 27.12 | 30.12 | |||||
36. | Sikorski Piotr | 88 | Warta Poznań | 57.25 | 546 | 27.79 | 29.46 | |||||
37. | Gabryańczyk Paweł | 88 | Śląsk Wrocław | 57.33 | 543 | 27.00 | 30.33 | |||||
38. | Strzemecki Kamil | 87 | SMS/MKP Szczeci | 57.78 | 531 | 27.04 | 30.74 | |||||
39. | Chlebiński Piotr | 88 | Delfin Legionow | 58.95 | 500 | 27.68 | 31.27 |
<< TOP >> |
Nr 31 05-01-30 |
100m grzbietowy Kobiet |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 17 lat Rekord Polski 18 lat |
1995 1995 |
1:00.53 1:00.53 |
Komorowicz Dagmara Komorowicz Dagmara |
79 79 |
Lublinianka Lublin Lublinianka Lublin |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Dąbrowska Elżbieta Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Polonia Warszaw | 1:03.85 | 1:02.97 | 792 | 30.64 30.77 |
32.33 33.08 | ||||
2. | Staszak Katarzyna SK Miêdzyczasy Elimin. |
87 | JORDAN Krakow | 1:05.39 | 1:03.72 | 765 | 31.44 32.20 |
32.28 33.19 | ||||
3. | Kret Paulina Miêdzyczasy Elimin. |
88 | MUKS Płock | 1:05.49 | 1:03.87 | 759 | 30.77 32.21 |
33.10 33.28 | ||||
4. | Ptasińska Olga SW Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Polonia Warszaw | 1:05.92 | 1:05.55 | 702 | 32.02 32.26 |
33.53 33.66 | ||||
5. | Zbrzeźniak Klaudia Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Polonia Warszaw | 1:06.35 | 1:06.78 | 677 | 32.07 32.01 |
34.71 34.34 | ||||
6. | Kucharska Karolina Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Start Łódź | 1:07.86 | 1:07.68 | 638 | 32.57 32.52 |
35.11 35.34 | ||||
7. | Jusiewicz Justyna SR Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Ikar Mielec | 1:08.51 | 1:08.07 | 627 | 33.27 33.73 |
34.80 34.78 | ||||
8. | Posadka Ewa SR Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Zryw Opole | 1:09.17 | 1:09.04 | 601 | 33.60 32.83 |
35.44 36.34 | ||||
9. |
Targońska Katarzyna |
88 |
Kormoran Olszty |
1:09.72 |
584 |
33.22 |
36.50 | |||||
10. | Obiała Joanna | 87 | Ruch Grudziądz | 1:10.74 | 559 | 34.64 | 36.10 | |||||
11. | Rewkowska Joanna | 88 | Delfin Toruń | 1:10.88 | 556 | 34.29 | 36.59 | |||||
12. | Kozłowska Dorota SO | 87 | Unia Oświêcim | 1:11.24 | 547 | 34.16 | 37.08 | |||||
13. | Modelska Justyna | 88 | Ikar Mielec | 1:11.35 | 545 | 34.45 | 36.90 | |||||
14. | Kochanowska Justyna | 87 | Słowianka Gorzó | 1:14.69 | 475 | 36.16 | 38.53 |
<< TOP >> |
Nr 32 05-01-30 |
100m
grzbietowy Mêżczyzn |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 17 lat Rekord Polski 18 lat |
2004 2004 |
54.38 54.38 |
Wiśniewski Bartosz Wiśniewski Bartosz |
87 87 |
MMKS Dąbrowa Górnicza MMKS Dąbrowa Górnicza |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Wiśniewski Bartosz Miêdzyczasy Elimin. |
87 | MMKS Dąbrowa Gó | 57.74 | 54.41 | 830 | 26.58 27.93 |
27.83 29.81 | ||||
2. | Jasiński Jakub SK Miêdzyczasy Elimin. |
87 | JORDAN Krakow | 58.30 | 55.60 | 778 | 27.42 28.41 |
28.18 29.89 | ||||
3. | Dubiel Andrzej SO Miêdzyczasy Elimin. |
87 | MKS "9" Dzierżo | 56.70 | 55.94 | 764 | 27.19 27.76 |
28.75 28.94 | ||||
4. | Konarzewski Jan SW Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Polonia Warszaw | 59.35 | 58.14 | 680 | 28.40 29.11 |
29.74 30.24 | ||||
5. | Fedorowicz Rafał Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Lublinianka Lub | 58.45 | 58.58 | 669 | 27.93 28.00 |
30.65 30.45 | ||||
6. | Buczyński Błażej Miêdzyczasy Elimin. |
87 | AZS AWF Warszaw | 59.28 | 58.60 | 664 | 28.47 28.62 |
30.13 30.66 | ||||
7. | Miciul Mateusz SZG Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Korner-Novita 1 | 1:00.66 | 59.68 | 629 | 28.89 29.41 |
30.79 31.25 | ||||
8. | Andrys Michał Miêdzyczasy Elimin. |
88 | SMS/MKP Szczeci | 1:00.12 | 1:00.37 | 615 | 29.20 29.41 |
31.17 30.71 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Hankus Jacek Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Neptun Stargard | 1:00.90 | 1:00.57 | 602 | 29.25 29.31 |
31.32 31.59 | ||||
10. | Górka Marcin SK Miêdzyczasy Elimin. |
88 | JORDAN Krakow | 1:01.62 | 1:01.25 | 582 | 30.04 30.25 |
31.21 31.37 | ||||
11. | Zaleski Antoni Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Start Łódź | 1:01.97 | 1:01.72 | 568 | 30.17 29.73 |
31.55 32.24 | ||||
12. | Zarêba Bartosz Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Skra Bełchatów | 1:02.28 | 1:01.78 | 567 | 30.32 30.39 |
31.46 31.89 | ||||
13. | Szyłejko Marek Miêdzyczasy Elimin. |
88 | MOSIR Sopot | 1:02.47 | 1:02.30 | 553 | 30.47 30.37 |
31.83 32.10 | ||||
14. | Pietryka Tomasz Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Ikar Mielec | 1:02.92 | 1:02.98 | 537 | 30.78 30.86 |
32.20 32.06 | ||||
15. | Wójtowicz Michał SR Miêdzyczasy Elimin. |
87 | MOSM Tychy | 1:02.69 | 1:03.08 | 542 | 29.90 29.68 |
33.18 33.01 | ||||
16. | Tomeczek Dariusz SK Miêdzyczasy Elimin. |
87 | JORDAN Krakow | 1:01.04 | 1:03.09 | 588 | 30.63 29.71 |
32.46 31.33 | ||||
17. |
Kmiecik Artur SR |
87 |
MOSM Tychy |
1:03.07 |
533 |
30.46 |
32.61 | |||||
18. | Pigulski Mateusz SR | 87 | Victoria Racibó | 1:03.19 | 530 | 30.54 | 32.65 | |||||
19. | Kurza Michał | 88 | Śląsk Wrocław | 1:03.22 | 529 | 30.32 | 32.90 | |||||
20. | Rząsa Michał SG | 88 | AZS AWFiS Gdańs | 1:03.83 | 514 | 30.95 | 32.88 | |||||
21. | Malak Tomasz | 88 | Akwawit Leszno | 1:05.11 | 484 | 31.77 | 33.34 | |||||
22. | Ciecierski Maciej | 88 | MUKS Suwałki | 1:06.80 | 448 | 32.24 | 34.56 | |||||
23. | Pałgan Dominik | 88 | UKS "Siódemka" | 1:07.12 | 442 | 32.76 | 34.36 | |||||
24. | Piszczatowski Michał | 87 | MUKS Suwałki | 1:07.87 | 427 | 32.81 | 35.06 | |||||
25. | Strzemecki Jarosław | 88 | SMS/MKP Szczeci | 1:08.87 | 409 | 33.54 | 35.33 |
<< TOP >> |
Nr 33 05-01-30 |
100m klasyczny Kobiet |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 17 lat Rekord Polski 18 lat |
2004 2004 |
1:08.75 1:08.75 |
Dulian Katarzyna Dulian Katarzyna |
87 87 |
Victoria Racibórz Victoria Racibórz |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | ||||||
1. | Dulian Katarzyna SR Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Victoria Racibó | 1:14.37 | 1:08.88 | 857 | 33.33 35.44 |
35.55 38.93 | |||||
2. | Kowalczyk Anna SK Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Trójka Czêstoch | 1:13.16 | 1:11.21 | 776 | 33.78 34.24 |
37.43 38.92 | |||||
3. | Kacprzak Marta Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Trójka Łódź | 1:14.29 | 1:12.36 | 739 | 34.42 35.42 |
37.94 38.87 | |||||
4. | Stêpień Marta SR Miêdzyczasy Elimin. |
88 | MMKS Kedzierzyn | 1:16.03 | 1:13.56 | 704 | 34.87 35.96 |
38.69 40.07 | |||||
5. | Szymoniak Emilia Miêdzyczasy Elimin. |
88 | MOSIR Sopot | 1:16.03 | 1:13.63 | 702 | 35.05 36.01 |
38.58 40.02 | |||||
6. | Górecka Ewelina SR Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Arka Kielce | 1:16.81 | 1:16.21 | 633 | 35.99 36.24 |
40.22 40.57 | |||||
7. | Szymczyńska Katarzyna SR Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Victoria Racibó | 1:16.80 | 1:16.44 | 627 | 35.74 36.01 |
40.70 40.79 | |||||
8. | Zając Kinga SO Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Unia Oświêcim | 1:17.81 | 1:17.31 | 606 | 36.63 36.98 |
40.68 40.83 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
9. | Fiedorowicz Urszula SZG Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Korner-Novita 1 | 1:19.04 | 1:15.26 | 657 | 35.20 37.58 |
40.06 41.46 | |||||
10. | Kazior Marta Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Trójka Czêstoch | 1:19.34 | 1:18.61 | 577 | 37.28 37.61 |
41.33 41.73 | |||||
11. | Witkowska Aleksandra Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Trójka Łódź | 1:19.01 | 1:18.89 | 570 | 37.08 36.92 |
41.81 42.09 | |||||
12. | Celej Beata Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Jedynka Elbląg | 1:18.98 | 1:19.35 | 568 | 37.64 37.46 |
41.71 41.52 | |||||
13. | Jurczyk Justyna Miêdzyczasy Elimin. |
87 | AZS AWF Katowic | 1:19.83 | 1:20.37 | 550 | 37.75 37.69 |
42.62 42.14 | |||||
14. | Podpora Hanna Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Polonia Warszaw | 1:19.98 | 1:20.69 | 547 | 37.67 37.64 |
43.02 42.34 | |||||
15. | Morońska Monika Miêdzyczasy Elimin. |
87 | MUKS Unia Busko | 1:20.05 | 1:21.22 | 546 | 37.77 36.93 |
43.45 43.12 | |||||
DYSKW. | Pelc Emilia SG Miêdzyczasy Elimin. |
87 | AZS AWFiS Gdańs | 1:20.22 | 542 | 37.52 |
42.70 | ||||||
O4 | |||||||||||||
17. |
Gêbka Kamila |
88 |
Słowianka Gorzó |
1:26.39 |
434 |
41.49 |
44.90 |
<< TOP >> |
Nr 34 05-01-30 |
100m klasyczny Mêżczyzn |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 17 lat Rekord Polski 18 lat |
2004 2003 |
1:02.35 1:01.80 |
Dobies Jakub Plutecki Adam |
87 85 |
MUKS Płock Novita-10 Zzielona Góra |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | ||||||
1. | Wolniak Sławomir SO Miêdzyczasy Elimin. |
88 | AZS AWF Katowic | 1:04.15 | 1:01.07 | 865 | 29.06 30.23 |
32.01 33.92 | |||||
Rekord Polski 17,18 lat | |||||||||||||
2. | Dobies Jakub Miêdzyczasy Elimin. |
87 | MUKS Płock | 1:03.21 | 1:02.05 | 825 | 28.98 30.06 |
33.07 33.15 | |||||
3. | Gałka Piotr Miêdzyczasy Elimin. |
88 | MUKS Płock | 1:02.74 | 1:02.40 | 811 | 29.05 29.54 |
33.35 33.20 | |||||
4. | Paczkowski Damian SW Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Polonia Warszaw | 1:03.95 | 1:02.70 | 799 | 29.48 30.18 |
33.22 33.77 | |||||
5. | Przybysz Łukasz SK Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Trójka Łódź | 1:03.78 | 1:03.55 | 768 | 29.79 30.75 |
33.76 33.03 | |||||
6. | Sobek Tomasz SO Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Unia Dwory Oświ | 1:04.08 | 1:04.52 | 749 | 30.19 30.34 |
34.33 33.74 | |||||
7. | Meller Alan Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Kormoran Olszty | 1:05.29 | 1:04.95 | 719 | 30.81 30.63 |
34.14 34.66 | |||||
8. | Wróbel Krzysztof SR Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Victoria Racibó | 1:04.99 | 1:05.18 | 718 | 30.43 30.56 |
34.75 34.43 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
9. | Kotynia Jakub Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Start Łódź | 1:05.59 | 1:05.82 | 698 | 31.04 30.97 |
34.78 34.62 | |||||
10. | Dudek Mateusz SR Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Junior Kluczbor | 1:06.91 | 1:06.27 | 677 | 31.13 31.31 |
35.14 35.60 | |||||
11. | Szamański Robert Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Flota Gdynia | 1:06.80 | 1:06.79 | 661 | 31.65 31.65 |
35.14 35.15 | |||||
12. | Michalik Mariusz SR Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Victoria Racibó | 1:07.53 | 1:07.51 | 640 | 32.01 31.85 |
35.50 35.68 | |||||
13. | Kocimski Piotr SS Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Znicz Koszalin | 1:07.54 | 1:07.88 | 640 | 31.98 31.74 |
35.90 35.80 | |||||
14. | Majewski Sebastian Miêdzyczasy Elimin. |
87 | AZS AWF Katowic | 1:07.31 | 1:08.07 | 646 | 31.82 31.10 |
36.25 36.21 | |||||
15. | Sypniewski Gaweł Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Polonia Warszaw | 1:08.12 | 1:08.55 | 623 | 33.28 31.88 |
35.27 36.24 | |||||
16. | Sawski Łukasz Miêdzyczasy Elimin. |
88 | JORDAN Krakow | 1:08.11 | 1:08.87 | 624 | 32.64 31.89 |
36.23 36.22 | |||||
17. |
Zawadzki Krzysztof SK |
88 |
JORDAN Krakow |
1:07.69 |
Skreśl |
635 |
31.71 |
35.98 | |||||
18. | Walicki Marcin | 88 | MUKS Suwałki | 1:08.57 | 611 | 31.91 | 36.66 | ||||||
19. | Gościniak Piotr | 87 | Akwawit Leszno | 1:10.35 | 566 | 33.55 | 36.80 | ||||||
20. | Pik Paweł | 88 | Orlik Lublin | 1:11.16 | 547 | 33.50 | 37.66 | ||||||
21. | Przybysz Karol | 88 | Polonia Warszaw | 1:11.32 | 543 | 33.40 | 37.92 | ||||||
22. | Kucharski Edgar | 88 | Nawa Skierniewi | 1:11.83 | 532 | 33.69 | 38.14 | ||||||
23. | Górski Bartosz | 88 | Akwawit Leszno | 1:11.95 | 529 | 33.10 | 38.85 | ||||||
24. | Ziółkowski Kacper | 88 | Słowianka Gorzó | 1:12.02 | 527 | 33.48 | 38.54 | ||||||
25. | Stachowiak Michał | 88 | UKS"9" Kalisz | 1:14.51 | 476 | 34.34 | 40.17 | ||||||
DYSKW. | Poźniak Mikołaj | 87 | AZS AWF Wrocław | ||||||||||
K14 |
<< TOP >> |
Nr 35 05-01-30 |
100m zmienny Kobiet |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 17 lat Rekord Polski 18 lat |
2004 2004 |
1:00.75 1:00.75 |
Urbańczyk Aleksandra Urbańczyk Aleksandra |
87 87 |
MKS Trójka Łódź MKS Trójka Łódź |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Urbańczyk Aleksandra Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Trójka Łódź | 1:07.41 | 1:01.63 | 932 | 27.75 30.70 |
33.88 36.71 | ||||
2. | Suchorska Beata Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Olimpia Poznań | 1:09.86 | 1:05.26 | 785 | 30.62 32.72 |
34.64 37.14 | ||||
3. | Nowak Agata SK Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Słowianka Gorzó | 1:07.54 | 1:06.40 | 745 | 30.77 31.58 |
35.63 35.96 | ||||
4. | Kula Sylwia SO Miêdzyczasy Elimin. |
88 | AZS AWF Katowic | 1:07.62 | 1:06.69 | 735 | 31.22 31.64 |
35.47 35.98 | ||||
5. | Kacprzak Marta Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Trójka Łódź | 1:08.12 | 1:07.45 | 711 | 31.64 32.10 |
35.81 36.02 | ||||
6. | Kidoń Zofia SZG Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Korner-Novita 1 | 1:09.22 | 1:08.68 | 673 | 32.34 32.18 |
36.34 37.04 | ||||
7. | Biskupska Alina Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Akwawit Leszno | 1:08.97 | 1:09.36 | 665 | 32.86 32.73 |
36.50 36.24 | ||||
8. | Kucharska Karolina Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Start Łódź | 1:08.29 | 1:09.64 | 685 | 31.52 31.56 |
38.12 36.73 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Szymczyńska Katarzyna SR Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Victoria Racibó | 1:12.06 | 1:11.33 | 601 | 34.24 34.76 |
37.09 37.30 | ||||
10. | Modelska Justyna Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Ikar Mielec | 1:12.84 | 1:12.17 | 580 | 33.16 33.85 |
39.01 38.99 | ||||
11. | Baranowska Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. |
87 | SMS/MKP Szczeci | 1:12.07 | 1:12.22 | 582 | 33.75 34.36 |
38.47 37.71 | ||||
12. | Zaleska Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Start Łódź | 1:11.79 | 1:12.93 | 589 | 33.09 32.51 |
39.84 39.28 | ||||
13. | Obiała Joanna Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Ruch Grudziądz | 1:15.32 | 1:14.28 | 532 | 33.87 34.58 |
40.41 40.74 | ||||
14. | Sawicka Joanna Miêdzyczasy Elimin. |
88 | MUKS Suwałki | 1:13.10 | 1:15.05 | 558 | 34.36 34.05 |
40.69 39.05 | ||||
15. |
Dulian Katarzyna SR |
87 |
Victoria Racibó |
1:08.35 |
Skreśl |
683 |
33.00 |
35.35 | ||||
16. | Zbucka Paulina | 88 | Huragan Miêdzyr | 1:13.03 | Skreśl | 560 | 32.94 | 40.09 |
<< TOP >> |
Nr 36 05-01-30 |
100m zmienny Mêżczyzn |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 17 lat Rekord Polski 18 lat |
2002 2002 |
56.52 56.28 |
Plutecki Adam Żołdak Krzysztof |
85 84 |
Novita-10 Zielona Góra Unia Oświêcim |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Wakuła Patryk SO Miêdzyczasy Elimin. |
87 | AZS AWF Katowic | 1:00.36 | 56.70 | 831 | 25.76 26.47 |
30.94 33.89 | ||||
2. | Gawłowicz Krzysztof SZG Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Korner-Novita 1 | 59.92 | 57.45 | 799 | 26.73 27.47 |
30.72 32.45 | ||||
3. | Wojszko Patryk SK Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Juvenia Białyst | 1:00.84 | 59.43 | 721 | 27.39 27.59 |
32.04 33.25 | ||||
4. | Zieliński Paweł SZG Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Korner-Novita 1 | 1:00.17 | 59.64 | 714 | 27.34 28.00 |
32.30 32.17 | ||||
5. | Zawadzki Krzysztof SK Miêdzyczasy Elimin. |
88 | JORDAN Krakow | 1:00.79 | 59.74 | 710 | 28.32 28.70 |
31.42 32.09 | ||||
6. | Byzdra Bartłomiej SR Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Ikar Mielec | 1:00.79 | 59.99 | 701 | 27.57 28.71 |
32.42 32.08 | ||||
7. | Szymankiewicz Norbert Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Olimpia Poznań | 1:00.57 | 1:00.82 | 681 | 27.56 27.77 |
33.26 32.80 | ||||
8. | Rutkowski Szymon Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Polonia Warszaw | 1:00.89 | 1:01.14 | 671 | 28.09 27.72 |
33.05 33.17 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Jêdrzejewski Grzegorz Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Sprinter Ostrow | 1:01.54 | 1:01.02 | 666 | 27.89 28.20 |
33.13 33.34 | ||||
10. | Szczepaniak Jakub Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Słowianka Gorzó | 1:01.53 | 1:01.44 | 653 | 28.27 28.13 |
33.17 33.40 | ||||
11. | Dorywalski Maciej SO Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Unia Oświêcim | 1:01.49 | 1:01.47 | 652 | 28.32 28.15 |
33.15 33.34 | ||||
12. | Musiałowski Michał Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Akwawit Leszno | 1:03.06 | 1:01.98 | 636 | 28.87 29.96 |
33.11 33.10 | ||||
13. | Wajdman Szymon Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Wodnik Siemiano | 1:03.77 | 1:02.70 | 614 | 28.62 28.89 |
34.08 34.88 | ||||
14. | Sterczyński Jakub Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Olimpia Poznań | 1:03.18 | 1:03.07 | 604 | 29.67 30.02 |
33.40 33.16 | ||||
15. | Pietrzak Artur Miêdzyczasy Elimin. |
88 | Akwawit Leszno | 1:03.01 | 1:03.47 | 605 | 28.59 28.40 |
34.88 34.61 | ||||
16. | Staworzyński Miłosz SR Miêdzyczasy Elimin. |
87 | Victoria Racibó | 1:03.38 | 1:07.78 | 595 | 29.39 29.28 |
38.39 34.10 | ||||
17. |
Pigulski Mateusz SR |
87 |
Victoria Racibó |
1:04.10 |
575 |
29.12 |
34.98 | |||||
18. | Safrończyk Piotr | 88 | Juvenia Białyst | 1:04.50 | 564 | 30.63 | 33.87 | |||||
19. | Zarêba Bartosz | 88 | Skra Bełchatów | 1:04.62 | 561 | 29.50 | 35.12 | |||||
20. | Wysocki Łukasz SZG | 88 | Korner-Novita 1 | 1:04.70 | 559 | 29.66 | 35.04 | |||||
21. | Wąsowski-Goldberg Piotr | 88 | ROŚ Pisz | 1:04.72 | 558 | 30.15 | 34.57 | |||||
22. | Wójtowicz Michał SR | 87 | MOSM Tychy | 1:05.02 | 551 | 30.33 | 34.69 | |||||
23. | Kawicki Tomasz | 88 | Akwawit Leszno | 1:05.14 | 548 | 30.02 | 35.12 | |||||
24. | Rząsa Michał SG | 88 | AZS AWFiS Gdańs | 1:05.51 | 539 | 29.68 | 35.83 | |||||
25. | Kordowski Łukasz SO | 88 | Delfin Bieruń | 1:05.88 | 529 | 31.22 | 34.66 | |||||
26. | Kruk Mateusz | 88 | JORDAN Krakow | 1:06.08 | 525 | 30.64 | 35.44 | |||||
27. | Walicki Marcin | 88 | MUKS Suwałki | 1:06.53 | 514 | 30.66 | 35.87 |
<< TOP >> |
Nr 37 05-01-30 |
800m dowolny Kobiet |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 17 lat Rekord Polski 18 lat |
2001 2001 |
8:35.78 8:35.78 |
Oleksy Angelika Oleksy Angelika |
84 84 |
Unia Oświêcim Unia Oświêcim |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Baranowska Katarzyna | 87 | SMS/MKP Szczeci | 8:53.32 | 806 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.44 1:04.86 1:38.87 2:12.91 |
31.44 33.42 34.01 34.04 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:46.55 3:20.51 3:54.98 4:29.22 |
33.64 33.96 34.47 34.24 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:02.49 5:36.12 6:10.04 6:43.41 |
33.27 33.63 33.92 33.37 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:16.94 7:50.37 8:22.72 8:53.32 |
33.53 33.43 32.35 30.60 |
2. | Staszak Katarzyna SK | 87 | JORDAN Krakow | 8:53.38 | 806 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.24 1:04.59 1:38.71 2:12.49 |
31.24 33.35 34.12 33.78 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:46.17 3:20.09 3:54.84 4:29.36 |
33.68 33.92 34.75 34.52 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:02.15 5:36.09 6:09.86 6:43.43 |
32.79 33.94 33.77 33.57 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:16.94 7:50.49 8:23.30 8:53.38 |
33.51 33.55 32.81 30.08 |
3. | Rutkowska Kornelia | 88 | SMS/MKP Szczeci | 9:09.14 | 739 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.44 1:04.90 1:38.88 2:12.93 |
31.44 33.46 33.98 34.05 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:46.82 3:20.77 3:55.05 4:29.39 |
33.89 33.95 34.28 34.34 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:03.76 5:38.99 6:14.25 6:49.26 |
34.37 35.23 35.26 35.01 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:24.66 8:00.15 8:35.00 9:09.14 |
35.40 35.49 34.85 34.14 |
4. | Gaj Patrycja SK | 88 | JORDAN Krakow | 9:15.93 | 712 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.96 1:06.39 1:41.41 2:16.25 |
31.96 34.43 35.02 34.84 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:50.94 3:25.76 4:00.87 4:36.24 |
34.69 34.82 35.11 35.37 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:11.36 5:46.79 6:22.18 6:57.73 |
35.12 35.43 35.39 35.55 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:33.18 8:08.55 8:43.67 9:15.93 |
35.45 35.37 35.12 32.26 |
5. | Zalewska Agata SO | 87 | AZS AWF Katowic | 9:16.37 | 710 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.68 1:05.46 1:39.82 2:14.38 |
31.68 33.78 34.36 34.56 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:49.08 3:23.83 3:58.68 4:33.75 |
34.70 34.75 34.85 35.07 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:08.49 5:43.49 6:18.89 6:54.60 |
34.74 35.00 35.40 35.71 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:30.06 8:05.98 8:41.48 9:16.37 |
35.46 35.92 35.50 34.89 |
6. | Wieczerzak Krystyna | 87 | Trójka Łódź | 9:16.62 | 709 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.64 1:05.28 1:39.77 2:14.52 |
31.64 33.64 34.49 34.75 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:49.09 3:24.16 3:59.43 4:35.08 |
34.57 35.07 35.27 35.65 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:10.70 5:45.75 6:21.21 6:56.41 |
35.62 35.05 35.46 35.20 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:31.99 8:07.25 8:42.71 9:16.62 |
35.58 35.26 35.46 33.91 |
7. | Cycoń Magdalena | 88 | Słowianka Gorzó | 9:23.30 | 684 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.05 1:06.44 1:41.36 2:16.64 |
32.05 34.39 34.92 35.28 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:51.89 3:27.52 4:03.06 4:38.64 |
35.25 35.63 35.54 35.58 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:14.42 5:50.01 6:25.59 7:01.07 |
35.78 35.59 35.58 35.48 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:37.02 8:12.61 8:48.40 9:23.30 |
35.95 35.59 35.79 34.90 |
8. | Rzeczkowska Anna | 88 | MDK-F GIGANT Wr | 9:28.72 | 665 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.16 1:07.31 1:43.19 2:18.94 |
32.16 35.15 35.88 35.75 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:54.30 3:29.95 4:05.52 4:41.29 |
35.36 35.65 35.57 35.77 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:16.50 5:51.91 6:27.63 7:03.52 |
35.21 35.41 35.72 35.89 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:39.29 8:15.83 8:52.71 9:28.72 |
35.77 36.54 36.88 36.01 |
9. | Mongiało Magdalena SR | 88 | Junior Kluczbor | 9:34.52 | 645 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.79 1:06.28 1:41.43 2:16.85 |
31.79 34.49 35.15 35.42 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:52.76 3:28.93 4:05.19 4:41.04 |
35.91 36.17 36.26 35.85 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:18.11 5:53.30 6:30.33 7:07.97 |
37.07 35.19 37.03 37.64 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:44.45 8:21.58 8:58.31 9:34.52 |
36.48 37.13 36.73 36.21 |
10. | Mierzejewska Anna | 88 | MOSIR Sopot | 9:47.84 | 602 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.62 1:07.86 1:43.38 2:19.48 |
32.62 35.24 35.52 36.10 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:55.02 3:30.31 4:06.26 4:42.10 |
35.54 35.29 35.95 35.84 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:18.42 5:56.62 6:35.24 7:14.08 |
36.32 38.20 38.62 38.84 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:53.39 8:32.29 9:11.23 9:47.84 |
39.31 38.90 38.94 36.61 |
<< TOP >> |
Nr 38 05-01-30 |
1500m dowolny Mêżczyzn |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 17 lat Rekord Polski 18 lat |
2004 2003 |
15:11.04 15:03.50 |
Sawrymowicz Mateusz Stańczyk Przemysław |
87 85 |
MKP Szczecin MKP Szczecin |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Sawrymowicz Mateusz | 87 | SMS/MKP Szczeci | 15:01.59 | 906 | |||||||
Rekord Polski 18 lat |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
27.98 57.88 1:28.12 1:58.39 2:28.60 2:58.76 3:29.05 3:59.33 |
27.98 29.90 30.24 30.27 30.21 30.16 30.29 30.28 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:29.76 4:59.79 5:29.67 5:59.83 6:30.02 7:00.11 7:30.16 8:00.25 |
30.43 30.03 29.88 30.16 30.19 30.09 30.05 30.09 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
8:30.36 9:00.51 9:30.88 10:01.07 10:31.34 11:01.40 11:31.63 12:01.86 |
30.11 30.15 30.37 30.19 30.27 30.06 30.23 30.23 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
12:32.34 13:02.82 13:32.97 14:03.28 14:32.93 15:01.59 |
30.48 30.48 30.15 30.31 29.65 28.66 |
2. | Ochmański Łukasz | 87 | Trójka Łódź | 15:39.09 | 801 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
28.54 58.67 1:29.18 1:59.53 2:29.75 3:00.20 3:30.86 4:02.09 |
28.54 30.13 30.51 30.35 30.22 30.45 30.66 31.23 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:33.61 5:05.29 5:36.94 6:08.84 6:40.92 7:12.89 7:44.58 8:16.52 |
31.52 31.68 31.65 31.90 32.08 31.97 31.69 31.94 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
8:48.56 9:20.55 9:52.38 10:24.33 10:56.24 11:27.78 11:59.50 12:31.08 |
32.04 31.99 31.83 31.95 31.91 31.54 31.72 31.58 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:02.78 13:34.69 14:06.47 14:38.19 15:09.24 15:39.09 |
31.70 31.91 31.78 31.72 31.05 29.85 |
3. | Psota Ireneusz SO | 87 | AZS AWF Katowic | 15:47.38 | 780 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
30.32 1:02.04 1:33.74 2:05.16 2:36.75 3:08.18 3:39.90 4:11.34 |
30.32 31.72 31.70 31.42 31.59 31.43 31.72 31.44 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:42.92 5:14.84 5:46.95 6:18.96 6:50.74 7:22.33 7:54.13 8:25.83 |
31.58 31.92 32.11 32.01 31.78 31.59 31.80 31.70 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
8:57.86 9:29.51 10:00.92 10:32.37 11:03.95 11:35.81 12:07.67 12:39.41 |
32.03 31.65 31.41 31.45 31.58 31.86 31.86 31.74 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:11.09 13:42.39 14:14.43 14:45.56 15:17.30 15:47.38 |
31.68 31.30 32.04 31.13 31.74 30.08 |
4. | Haas Mateusz SK | 88 | JORDAN Krakow | 16:16.01 | 714 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
28.88 59.70 1:31.29 2:03.47 2:35.97 3:08.20 3:40.60 4:13.28 |
28.88 30.82 31.59 32.18 32.50 32.23 32.40 32.68 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:46.02 5:19.15 5:52.06 6:24.85 6:57.69 7:30.70 8:03.47 8:36.08 |
32.74 33.13 32.91 32.79 32.84 33.01 32.77 32.61 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:08.83 9:41.57 10:14.19 10:46.27 11:18.64 11:51.37 12:24.42 12:57.82 |
32.75 32.74 32.62 32.08 32.37 32.73 33.05 33.40 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:31.20 14:04.51 14:37.66 15:10.62 15:43.47 16:16.01 |
33.38 33.31 33.15 32.96 32.85 32.54 |
5. | Małasiewicz Michał SO | 88 | Trójka Czêstoch | 16:21.51 | 702 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.59 1:01.03 1:33.08 2:05.09 2:37.21 3:09.19 3:41.45 4:14.01 |
29.59 31.44 32.05 32.01 32.12 31.98 32.26 32.56 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:46.44 5:19.38 5:52.21 6:25.03 6:57.99 7:30.75 8:03.71 8:36.40 |
32.43 32.94 32.83 32.82 32.96 32.76 32.96 32.69 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:09.12 9:42.07 10:14.60 10:47.25 11:20.91 11:54.83 12:27.58 13:01.38 |
32.72 32.95 32.53 32.65 33.66 33.92 32.75 33.80 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:35.89 14:09.16 14:41.69 15:14.94 15:49.36 16:21.51 |
34.51 33.27 32.53 33.25 34.42 32.15 |
6. | Rurak Paweł | 88 | MUKS Suwałki | 16:24.77 | 695 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
28.66 1:00.83 1:33.19 2:05.46 2:37.56 3:10.05 3:43.01 4:16.13 |
28.66 32.17 32.36 32.27 32.10 32.49 32.96 33.12 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:48.98 5:22.17 5:55.10 6:28.26 7:01.26 7:34.03 8:07.39 8:41.07 |
32.85 33.19 32.93 33.16 33.00 32.77 33.36 33.68 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:14.00 9:47.00 10:20.15 10:53.50 11:26.68 11:59.56 12:33.06 13:06.20 |
32.93 33.00 33.15 33.35 33.18 32.88 33.50 33.14 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:39.41 14:12.80 14:46.05 15:19.38 15:52.55 16:24.77 |
33.21 33.39 33.25 33.33 33.17 32.22 |
7. | Choroszucha Krzysztof | 88 | Kormoran Olszty | 16:28.26 | 687 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.21 1:01.38 1:34.39 2:07.19 2:40.26 3:13.08 3:46.02 4:19.24 |
29.21 32.17 33.01 32.80 33.07 32.82 32.94 33.22 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:52.17 5:25.46 5:58.71 6:32.04 7:05.34 7:38.50 8:11.88 8:45.00 |
32.93 33.29 33.25 33.33 33.30 33.16 33.38 33.12 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:17.97 9:51.13 10:24.46 10:57.46 11:30.61 12:03.54 12:36.75 13:10.03 |
32.97 33.16 33.33 33.00 33.15 32.93 33.21 33.28 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:43.17 14:16.51 14:49.78 15:23.26 15:56.57 16:28.26 |
33.14 33.34 33.27 33.48 33.31 31.69 |
8. | Religa Patryk SO | 87 | MMKS Dąbrowa Gó | 16:31.00 | 682 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
28.61 58.95 1:29.89 2:00.87 2:31.93 3:03.16 3:34.80 4:06.80 |
28.61 30.34 30.94 30.98 31.06 31.23 31.64 32.00 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:39.04 5:11.60 5:44.33 6:17.49 6:50.74 7:24.77 7:58.69 8:32.44 |
32.24 32.56 32.73 33.16 33.25 34.03 33.92 33.75 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:06.62 9:41.26 10:15.84 10:51.16 11:26.08 12:00.58 12:34.98 13:09.87 |
34.18 34.64 34.58 35.32 34.92 34.50 34.40 34.89 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:44.23 14:18.26 14:51.96 15:25.59 15:58.83 16:31.00 |
34.36 34.03 33.70 33.63 33.24 32.17 |
9. | Samul Kamil | 88 | MMKS Dąbrowa Gó | 16:31.82 | 680 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.45 1:01.95 1:34.34 2:06.69 2:39.25 3:12.30 3:45.45 4:18.44 |
29.45 32.50 32.39 32.35 32.56 33.05 33.15 32.99 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:51.67 5:25.26 5:59.03 6:31.86 7:05.39 7:38.85 8:12.48 8:45.80 |
33.23 33.59 33.77 32.83 33.53 33.46 33.63 33.32 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:19.31 9:52.64 10:26.26 10:59.82 11:33.42 12:06.97 12:40.76 13:14.41 |
33.51 33.33 33.62 33.56 33.60 33.55 33.79 33.65 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:48.39 14:21.92 14:55.15 15:28.02 16:00.54 16:31.82 |
33.98 33.53 33.23 32.87 32.52 31.28 |
10. | Dąbrowski Filip SK | 88 | JORDAN Krakow | 16:35.85 | 672 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.66 1:02.20 1:34.79 2:07.24 2:39.78 3:12.54 3:45.57 4:18.69 |
29.66 32.54 32.59 32.45 32.54 32.76 33.03 33.12 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:51.85 5:25.19 5:58.64 6:32.14 7:05.68 7:39.04 8:12.91 8:46.27 |
33.16 33.34 33.45 33.50 33.54 33.36 33.87 33.36 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:19.76 9:53.24 10:26.85 11:00.38 11:34.03 12:07.40 12:40.99 13:14.83 |
33.49 33.48 33.61 33.53 33.65 33.37 33.59 33.84 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:48.66 14:22.43 14:56.11 15:29.60 16:03.64 16:35.85 |
33.83 33.77 33.68 33.49 34.04 32.21 |
11. | Świderski Marek | 87 | Jedynka Łódź | 16:51.54 | 641 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.38 1:01.82 1:34.69 2:07.54 2:40.78 3:13.91 3:47.01 4:20.57 |
29.38 32.44 32.87 32.85 33.24 33.13 33.10 33.56 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:53.86 5:27.76 6:01.59 6:35.57 7:09.45 7:43.42 8:17.79 8:51.86 |
33.29 33.90 33.83 33.98 33.88 33.97 34.37 34.07 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:25.87 10:00.16 10:34.54 11:09.34 11:43.74 12:18.27 12:52.62 13:27.44 |
34.01 34.29 34.38 34.80 34.40 34.53 34.35 34.82 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:02.02 14:36.40 15:10.59 15:44.92 16:19.51 16:51.54 |
34.58 34.38 34.19 34.33 34.59 32.03 |
12. | Pajdzik Sebastian | 87 | Słowianka Gorzó | 16:56.70 | 631 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
30.85 1:04.34 1:38.72 2:12.77 2:46.93 3:20.81 3:55.15 4:29.43 |
30.85 33.49 34.38 34.05 34.16 33.88 34.34 34.28 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:03.37 5:38.60 6:13.54 6:47.78 7:22.27 7:56.96 8:30.99 9:05.39 |
33.94 35.23 34.94 34.24 34.49 34.69 34.03 34.40 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:39.92 10:14.84 10:49.33 11:24.55 11:59.46 12:33.08 13:06.51 13:39.51 |
34.53 34.92 34.49 35.22 34.91 33.62 33.43 33.00 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:12.97 14:46.33 15:19.41 15:52.86 16:24.20 16:56.70 |
33.46 33.36 33.08 33.45 31.34 32.50 |
13. | Kolendowicz Łukasz | 88 | Akwawit Leszno | 17:27.10 | 578 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
31.06 1:04.56 1:38.99 2:13.32 2:47.77 3:22.46 3:57.28 4:32.34 |
31.06 33.50 34.43 34.33 34.45 34.69 34.82 35.06 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:07.42 5:42.76 6:18.13 6:53.62 7:28.78 8:04.20 8:39.79 9:15.01 |
35.08 35.34 35.37 35.49 35.16 35.42 35.59 35.22 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:50.27 10:25.88 11:01.53 11:36.85 12:12.29 12:47.52 13:22.88 13:58.44 |
35.26 35.61 35.65 35.32 35.44 35.23 35.36 35.56 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:33.57 15:08.93 15:44.30 16:19.51 16:54.43 17:27.10 |
35.13 35.36 35.37 35.21 34.92 32.67 |
<< TOP >> |
Nr 39 05-01-30 |
4 x 100m Sztafeta
Zm. Kobiet |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 17 lat Rekord Polski 18 lat |
2003 2003 |
4:17.22 4:17.22 |
MKS Trójka Łódź MKS Trójka Łódź |
|
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | POLONIA Warszawa | Polonia Warszaw | 4:24.59 | 726 |
Dąbrowska Elżbieta Zbrzeźniak Klaudia |
87 88 |
30.37 34.42 |
1:02.85 1:14.61 |
Łukasiewicz Karolina Ptasińska Olga SW |
88 88 |
30.06 28.03 |
1:07.25 59.88 |
2. | MKS TRÓJKA Łódź | Trójka Łódź | 4:24.94 | 723 |
Wieczerzak Krystyna Witkowska Aleksandra |
87 88 |
32.06 37.66 |
1:05.35 1:18.98 |
Urbańczyk Aleksandra Kacprzak Marta |
87 88 |
27.57 29.12 |
59.63 1:00.98 |
3. | MKS VICTORIA Racibórz | Victoria Racibó | 4:30.02 | 683 |
Niziołek Aleksandra SR Dulian Katarzyna SR |
88 87 |
33.48 32.91 |
1:10.11 1:09.64 |
Szymczyńska
Małgorzata SR Szymczyńska Katarzyna SR |
87 88 |
31.27 29.02 |
1:08.87 1:01.40 |
4. | MKS Jordan Kraków | JORDAN Krakow | 4:34.29 | 651 |
Staszak Katarzyna SK Pyczek Joanna SK |
87 88 |
31.71 38.65 |
1:04.87 1:21.21 |
Wysocka Karolina SK Nikel Kaja SO |
88 88 |
31.17 28.84 |
1:07.13 1:01.08 |
5. | AZS AWF Katowice | AZS AWF Katowic | 4:41.79 | 601 |
Kula Sylwia
SO Jurczyk Justyna |
88 87 |
33.42 37.20 |
1:09.34 1:19.78 |
Masloch Marlena Zalewska Agata SO |
87 87 |
31.18 30.78 |
1:07.13 1:05.54 |
6. | MKP SLOWIANKA Gorzów Wlkp. | Słowianka Gorzó | 4:45.70 | 576 |
Kochanowska Justyna Gêbka Kamila |
87 88 |
35.54 39.56 |
1:13.99 1:23.17 |
Nowak Agata SK Cycoń Magdalena |
87 88 |
30.06 30.08 |
1:06.27 1:02.27 |
<< TOP >> |
Nr 40 05-01-30 |
4 x 100m Sztafeta
Zm. Mêżczyzn |
17 - 18 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 18 lat | 2003 | 3:46.11 | Novita-10 Zielona Góra |
|
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | POLONIA Warszawa | Polonia Warszaw | 3:48.62 | 764 |
Konarzewski
Jan SW Paczkowski Damian SW |
88 87 |
28.49 29.31 |
58.12 1:03.26 |
Peńsko Jan SW Chmura Jan |
87 87 |
26.52 23.65 |
57.01 50.23 |
2. | MKS Jordan Kraków | JORDAN Krakow | 3:48.77 | 763 |
Jasiński Jakub SK Zawadzki Krzysztof SK |
87 88 |
27.15 30.28 |
55.41 1:05.21 |
Siudyła Marek SK Haas Mateusz SK |
87 88 |
26.00 24.80 |
56.14 52.01 |
3. | MUKS Płock | MUKS Płock | 3:51.70 | 734 |
Dobies Jakub Gałka Piotr |
87 88 |
28.46 29.25 |
58.23 1:02.70 |
Bziuk Wojciech Pora Damian |
87 88 |
25.42 26.16 |
55.10 55.67 |
4. | KORNER-NOVITA 10 Z.Góra | Korner-Novita 1 | 3:52.88 | 723 |
Miciul Mateusz SZG Styrzyński Adrian SO |
87 87 |
29.38 30.54 |
1:00.25 1:05.79 |
Załuski
Kajetan SO Gawłowicz Krzysztof SZG |
87 87 |
25.42 24.50 |
55.88 50.96 |
5. | KORMORAN Olsztyn | Kormoran Olszty | 3:55.75 | 697 |
Starzyński Jakub SO Meller Alan |
88 87 |
29.32 29.90 |
1:00.14 1:04.01 |
Żarczyński Michał Choroszucha Krzysztof |
87 88 |
25.73 26.65 |
55.26 56.34 |
6. | MKS Jordan 2 Kraków | JORDAN Krakow | 4:04.33 | 626 |
Tomeczek Dariusz SK Sawski Łukasz |
87 88 |
29.76 32.28 |
1:00.92 1:09.09 |
Górka Marcin SK Balicki Sebastian SK |
88 88 |
26.98 25.95 |
59.34 54.98 |
7. | KP AKWAWIT Leszno | Akwawit Leszno | 4:09.08 | 591 |
Malak Tomasz Gościniak Piotr |
88 87 |
30.98 32.95 |
1:04.85 1:10.47 |
Pietrzak Artur Musiałowski Michał |
88 88 |
27.93 25.86 |
59.49 54.27 |
8. | MKS VICTORIA Racibórz | Victoria Racibó | 4:11.82 | 572 |
Pigulski Mateusz SR Wróbel Krzysztof SR |
87 88 |
31.05 31.71 |
1:03.82 1:08.60 |
Michalik Mariusz SR Winkler Grzegorz SR |
87 87 |
29.26 26.40 |
1:03.10 56.30 |
9. | MUKS Suwalki | MUKS Suwałki | 4:12.95 | 564 |
Ciecierski Maciej Walicki Marcin |
88 88 |
31.78 31.45 |
1:05.15 1:08.03 |
Rurak Paweł Piszczatowski Michał |
88 87 |
28.25 27.20 |
1:00.53 59.24 |