VII Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice, 13/05/2006 25m, 32-400 Myślenice, MAŁOPOLSKIE, POL |
25m dowolny | 7 lat i młodsi Mêżczyzn | 50m dowolny | 11 lat Mêżczyzn |
2. | Marcin Danielczyk | 99 | BSP Bielsko B. | 25.87 | 6. | Przemysław Czuk | 95 | BSP Bielsko B. | 39.92 |
4. | Adrian Danielczyk | 99 | BSP Bielsko B. | 26.98 | 8. | Dominik Tetmajer | 95 | BSP Bielsko B. | 44.38 |
50m dowolny | 12 lat Mêżczyzn | 50m dowolny | 13 lat Mêżczyzn |
10. | Axel Zuziak | 94 | BSP Bielsko B. | 38.94 | 1. | Adam Danielczyk | 93 | BSP Bielsko B. | 30.99 |
15. 16. | Krzysztof Tracz Krzysztof Placzki | 94 94 | BSP Bielsko B. BSP Bielsko B. | 45.38 46.06 |
50m dowolny | 14 - 16 lat Mêżczyzn | 50m dowolny | 17 - 19 lat Mêżczyzn |
12. | Jakub Adamiecki | 91 | BSP Bielsko B. | 30.40 | 5. | Maciej Migdalski | 89 | BSP Bielsko B. | 30.40 |
17. 20. | Aleksander Czuk Kamil Piwowarczyk | 92 90 | BSP Bielsko B. BSP Bielsko B. | 33.13 33.93 |
50m grzbietowy | 11 lat Mêżczyzn | 50m grzbietowy | 12 lat Mêżczyzn |
4. | Przemysław Czuk | 95 | BSP Bielsko B. | 45.94 | 6. | Axel Zuziak | 94 | BSP Bielsko B. | 46.01 |
6. | Dominik Tetmajer | 95 | BSP Bielsko B. | 56.22 | 13. | Krzysztof Tracz | 94 | BSP Bielsko B. | 53.48 |
50m grzbietowy | 13 lat Mêżczyzn | 50m grzbietowy | 14 - 16 lat Mêżczyzn |
1. | Adam Danielczyk | 93 | BSP Bielsko B. | 37.97 | 6. | Kamil Piwowarczyk | 90 | BSP Bielsko B. | 41.25 |
8. | Aleksander Czuk | 92 | BSP Bielsko B. | 42.56 |
50m grzbietowy | 17 - 19 lat Mêżczyzn | 50m klasyczny | 11 lat Mêżczyzn |
4. | Maciej Migdalski | 89 | BSP Bielsko B. | 38.43 | 2. | Przemysław Czuk | 95 | BSP Bielsko B. | 47.47 |
50m klasyczny | 12 lat Mêżczyzn | 50m klasyczny | 14 - 16 lat Mêżczyzn |
11. | Krzysztof Placzki | 94 | BSP Bielsko B. | 56.00 | 2. | Jakub Adamiecki | 91 | BSP Bielsko B. | 37.96 |
25m dowolny | 8 lat Kobiet | 25m dowolny | 10 lat Kobiet |
7. | Martyna Wojtylko | 98 | BSP Bielsko B. | 28.86 | 15. | Zuzanna Grzeszek | 96 | BSP Bielsko B. | 21.08 |
50m dowolny | 12 lat Kobiet | 50m dowolny | 13 lat Kobiet |
3. | Kornelia Kieloch | 94 | BSP Bielsko B. | 33.77 | 8. | Aleksandra Bryła | 93 | BSP Bielsko B. | 34.30 |
50m dowolny | 14 - 16 lat Kobiet | 50m dowolny | 17 - 19 lat Kobiet |
5. | Dominika Romaszkan | 91 | BSP Bielsko B. | 32.33 | 4. | Izabela Puzoń | 88 | BSP Bielsko B. | 34.99 |
19. | Maria Nycz | 92 | BSP Bielsko B. | 41.76 | 5. | Justyna Hermann | 88 | BSP Bielsko B. | 38.84 |
25m grzbietowy | 8 lat Kobiet | 25m grzbietowy | 10 lat Kobiet |
6. | Martyna Wojtylko | 98 | BSP Bielsko B. | 30.18 | 14. | Zuzanna Grzeszek | 96 | BSP Bielsko B. | 25.24 |
50m grzbietowy | 12 lat Kobiet | 50m grzbietowy | 17 - 19 lat Kobiet |
1. | Kornelia Kieloch | 94 | BSP Bielsko B. | 40.00 | 4. | Izabela Puzoń | 88 | BSP Bielsko B. | 45.83 |
5. | Justyna Hermann | 88 | BSP Bielsko B. | 46.76 |
50m klasyczny | 13 lat Kobiet | 50m klasyczny | 14 - 16 lat Kobiet |
3. | Aleksandra Bryła | 93 | BSP Bielsko B. | 43.45 | 2. | Dominika Romaszkan | 91 | BSP Bielsko B. | 40.27 |
10. | Maria Nycz | 92 | BSP Bielsko B. | 49.91 |