Nr 13 50m motylkowy Kobiet 12 lat i starsi | 2006-01-07 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mazurek Karolina SO | 89 | Fala Kraśnik | 29.12 | 712 | ||||||
2. | Świderska Marlena SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 29.41 | 691 | ||||||
3. | Dembniak Katarzyna | 90 | Victoria Racibó | 30.09 | 645 | ||||||
4. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Kraków | 30.26 | 634 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gawełczyk Dominika | 91 | AZS AWF Katow. | 30.57 | 615 | ||||||
2. | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Kraków | 31.44 | 565 | ||||||
3. | Pustuła Agnieszka | 92 | Arka Kielce | 31.54 | 560 | ||||||
4. | Muti Dominika | 91 | Jordan Kraków | 31.96 | 538 | ||||||
5. | Jagodzka Aleksandra SO | 91 | Neptun Kielce | 32.06 | 533 | ||||||
6. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Kraków | 32.18 | 527 | ||||||
7. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Kraków | 32.73 | 501 | ||||||
8. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 32.76 | 500 | ||||||
9. | Jodłowska Adriana | 92 | Jordan Kraków | 33.47 | 468 | ||||||
10. | Wawrzynek Joanna | 91 | AZS AWF Katow. | 33.51 | 467 | ||||||
Grudzień Paula | 91 | Jordan Kraków | 33.51 | 467 | |||||||
12. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Kraków | 33.57 | 464 | ||||||
13. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Kraków | 33.89 | 451 | ||||||
14. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Kraków | 34.48 | 428 | ||||||
15. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Kraków | 35.14 | 405 | ||||||
16. | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Kraków | 35.29 | 400 | ||||||
17. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Kraków | 35.64 | 388 | ||||||
18. | Wojnarowska Joanna | 92 | Jordan Kraków | 36.84 | 351 | ||||||
19. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 37.32 | 338 | ||||||
20. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 38.36 | 311 |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sikora Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 32.80 | 498 | ||||||
2. | Wakuła Karolina | 93 | AZS AWF Katow. | 34.17 | 440 | ||||||
3. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myśl. | 34.45 | 430 | ||||||
4. | Surowiec Kinga | 93 | MOS Chrzanów | 34.48 | 428 | ||||||
5. | König Gabrysia | 93 | MOSM Tychy | 34.58 | 425 | ||||||
6. | Mołek Patrycja | 93 | AZS WSB N.Sącz | 35.41 | 396 | ||||||
7. | Chlipała Patrycja | 93 | Aquarius Myśl. | 35.54 | 391 | ||||||
8. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Kraków | 36.01 | 376 | ||||||
9. | Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Kraków | 36.06 | 374 | ||||||
10. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Kraków | 36.10 | 373 | ||||||
11. | Korzeniowska Marta | 93 | Unia Oświêcim | 36.11 | 373 | ||||||
12. | Mazur Sara | 93 | Jordan Kraków | 36.44 | 363 | ||||||
13. | Mikoś Kamila | 93 | Jordan Kraków | 36.95 | 348 | ||||||
14. | Mirecka Klaudia | 93 | Jordan Kraków | 37.16 | 342 | ||||||
15. | Kocibowska Agnieszka | 93 | MOSM Tychy | 38.04 | 319 | ||||||
16. | Stano Karla | 93 | Jordan Kraków | 38.69 | 303 | ||||||
17. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 39.07 | 294 | ||||||
18. | Kapuścińska Katarzyna | 93 | Jordan Kraków | 39.16 | 292 | ||||||
19. | Kapcińska Klaudia | 94 | Unia Oświêcim | 39.50 | 285 | ||||||
20. | Seweryn Klaudia | 93 | Jordan Kraków | 41.98 | 237 | ||||||
21. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 42.34 | 231 | ||||||
22. | Piekło Luiza | 94 | Jordan Kraków | 42.66 | 226 | ||||||
23. | Karcz Sabina | 94 | KMITA Zabierzów | 44.19 | 203 | ||||||
24. | Pokrywa Zofia | 94 | Korona Kraków | 48.54 | 153 |
<< TOP >> |
Nr 14 50m motylkowy Mêżczyzn 12 lat i starsi | 2006-01-07 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Smoliński Jan | 90 | Wodnik Siemian. | 26.50 | 649 | ||||||
2. | Gnela Wojciech SO | 88 | Unia Oświêcim | 26.90 | 621 | ||||||
3. | Rdzeń Rafał SO | 89 | Start Łódź | 27.04 | 611 | ||||||
4. | Klupa Michał | 90 | Jordan Kraków | 27.73 | 567 | ||||||
5. | Chanek Robert | 88 | Aquarius Myśl. | 28.06 | 547 | ||||||
6. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Kraków | 28.11 | 544 | ||||||
7. | Tracz Adrian | 89 | Jordan Kraków | 28.51 | 521 | ||||||
8. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Kraków | 28.54 | 520 | ||||||
9. | Stebnicki Dawid | 90 | Unia Oświêcim | 28.78 | 507 | ||||||
10. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Kraków | 28.89 | 501 | ||||||
11. | Kania Bogusław | 90 | Górnik Radlin | 29.43 | 474 | ||||||
12. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Kraków | 29.95 | 450 | ||||||
13. | Bujak Paweł | 90 | Arka Kielce | 29.99 | 448 | ||||||
14. | Sawski Łukasz | 88 | Jordan Kraków | 30.60 | 422 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AWF Katow. | 28.10 | 545 | ||||||
2. | Dubas Jan | 91 | Jordan Kraków | 28.88 | 502 | ||||||
3. | Młynarczyk Piotr | 91 | Arka Kielce | 29.47 | 472 | ||||||
4. | Zdeb Marcelin | 91 | Jordan Kraków | 29.48 | 472 | ||||||
5. | Jagiełka Arkadiusz | 91 | AZS AWF Katow. | 29.54 | 469 | ||||||
Fijoł Michał | 92 | Górnik Radlin | 29.54 | 469 | |||||||
7. | Skowroński Kamil | 91 | Arka Kielce | 29.66 | 463 | ||||||
8. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Kraków | 30.32 | 433 | ||||||
9. | Cygan Sebastian | 91 | MOSM Tychy | 30.80 | 413 | ||||||
10. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Kraków | 31.20 | 398 | ||||||
11. | Gilarski Tomasz | 92 | Jordan Kraków | 31.26 | 395 | ||||||
12. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 31.45 | 388 | ||||||
13. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 31.67 | 380 | ||||||
14. | Zacharz Wiktor | 91 | Arka Kielce | 31.81 | 375 | ||||||
15. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Kraków | 31.92 | 371 | ||||||
16. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Kraków | 32.11 | 365 | ||||||
17. | Muskała Mateusz | 91 | MOSM Tychy | 32.38 | 356 | ||||||
18. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 33.29 | 327 | ||||||
19. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 33.76 | 314 | ||||||
20. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Kraków | 33.79 | 313 | ||||||
21. | Hajduk Robert | 91 | Unia Oświêcim | 34.18 | 302 | ||||||
22. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Kraków | 34.98 | 282 | ||||||
23. | Wójcik Jakub | 92 | Jordan Kraków | 35.14 | 278 | ||||||
24. | Wyroba Jacek | 92 | Ósemka Oświêcim | 36.26 | 253 |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gawêda Karol | 93 | AZS AWF Katow. | 31.10 | 402 | ||||||
2. | Bojdoł Kamil | 93 | MOSM Tychy | 31.47 | 388 | ||||||
3. | Małagowski Amadeusz | 93 | OSiR Piotrków T | 32.57 | 350 | ||||||
4. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 32.66 | 347 | ||||||
5. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Kraków | 33.80 | 313 | ||||||
6. | Gaj Oskar | 93 | Jordan Kraków | 33.90 | 310 | ||||||
7. | Tombarkiewicz Michał | 93 | Jordan Kraków | 35.18 | 277 | ||||||
8. | Suchodolski Patryk | 93 | Górnik Radlin | 35.38 | 273 | ||||||
9. | Pancaro Rafał | 93 | Jordan Kraków | 36.70 | 244 | ||||||
10. | Marcisz Mikołaj | 94 | Korona Kraków | 36.93 | 240 | ||||||
11. | Ostrowski Szczepan | 93 | NEMO Bielsko-B. | 38.36 | 214 | ||||||
12. | Dobrzyński Mateusz | 93 | Jordan Kraków | 39.36 | 198 | ||||||
13. | Kaczor Damian | 94 | KMITA Zabierzów | 39.84 | 191 | ||||||
14. | Ziułek Amadeusz | 93 | Jordan Kraków | 40.25 | 185 | ||||||
15. | Podsiadło Maciej | 94 | Korona Kraków | 41.10 | 174 | ||||||
16. | Czenczek Daniel | 94 | Korona Kraków | 42.04 | 162 |
<< TOP >> |
Nr 15 50m grzbietowy Kobiet 12 lat i starsi | 2006-01-07 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Bajerkiewicz Patrycja SO | 88 | Unia Dwory Ośw. | 31.25 | 662 | ||||||
2. | Kulińska Beata SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 32.68 | 579 | ||||||
3. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Kraków | 33.96 | 516 | ||||||
4. | Jakubowska Małgorzata | 90 | KMITA Zabierzów | 40.64 | 301 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Cembrzyńska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 32.02 | 615 | ||||||
2. | Gogolin Patrycja | 91 | MOSM Tychy | 32.09 | 611 | ||||||
3. | Palka Paulina | 91 | Jordan Kraków | 32.45 | 591 | ||||||
4. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Kraków | 33.51 | 537 | ||||||
5. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Kraków | 33.63 | 531 | ||||||
6. | Wójcik Anna | 92 | Jordan Kraków | 34.21 | 505 | ||||||
7. | Stacha Hanna | 91 | Górnik Radlin | 34.50 | 492 | ||||||
8. | Kaim Angelika | 91 | MOSM Tychy | 35.07 | 468 | ||||||
9. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Kraków | 35.86 | 438 | ||||||
10. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 36.23 | 425 | ||||||
11. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 37.79 | 374 | ||||||
12. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 39.14 | 337 | ||||||
13. | Karkoszka Anna | 92 | Orka Lêdziny | 39.89 | 318 | ||||||
14. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 40.91 | 295 | ||||||
15. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myśl. | 42.66 | 260 |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Siwiec Karolina | 93 | Jordan Kraków | 34.58 | 489 | ||||||
2. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 35.04 | 470 | ||||||
3. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Kraków | 35.43 | 454 | ||||||
4. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Kraków | 36.52 | 415 | ||||||
5. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Kraków | 36.96 | 400 | ||||||
6. | Korzeniowska Marta | 93 | Unia Oświêcim | 37.16 | 394 | ||||||
7. | Surowiec Kinga | 93 | MOS Chrzanów | 38.20 | 362 | ||||||
8. | Seweryn Klaudia | 93 | Jordan Kraków | 38.85 | 344 | ||||||
9. | Kocibowska Agnieszka | 93 | MOSM Tychy | 38.92 | 342 | ||||||
10. | Mikoś Kamila | 93 | Jordan Kraków | 39.16 | 336 | ||||||
11. | Jakubowska Jagoda | 93 | KMITA Zabierzów | 40.06 | 314 | ||||||
12. | Rejchel Kinga | 93 | Jordan Kraków | 40.36 | 307 | ||||||
13. | Gabryś Julia | 93 | Aquarius Myśl. | 40.51 | 304 | ||||||
14. | Kapcińska Klaudia | 94 | Unia Oświêcim | 40.73 | 299 | ||||||
15. | Plewa Magdalena | 93 | Jordan Kraków | 42.64 | 260 | ||||||
16. | Sleczkowska Karolina | 94 | KMITA Zabierzów | 45.60 | 213 | ||||||
17. | Gorzkowska Weronika | 94 | KMITA Zabierzów | 50.36 | 158 | ||||||
18. | Ziaja Joanna | 94 | Korona Kraków | 58.21 | 102 | ||||||
DYSKW. | Klimczyk Aleksandra | 93 | Jordan Kraków |
<< TOP >> |
Nr 16 50m grzbietowy Mêżczyzn 12 lat i starsi | 2006-01-07 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Smoliński Jan | 90 | Wodnik Siemian. | 28.49 | 578 | ||||||
2. | Gaszyk Tomasz SO | 89 | Unia Oświêcim | 28.62 | 570 | ||||||
3. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Kraków | 29.86 | 502 | ||||||
4. | Chanek Robert | 88 | Aquarius Myśl. | 31.49 | 428 | ||||||
5. | Bêc Konrad | 90 | Unia Oświêcim | 33.26 | 363 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jagiełka Arkadiusz | 91 | AZS AWF Katow. | 29.62 | 514 | ||||||
2. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Kraków | 29.70 | 510 | ||||||
3. | Wołek Michał | 92 | Jordan Kraków | 30.39 | 476 | ||||||
4. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Kraków | 32.36 | 394 | ||||||
5. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 32.41 | 392 | ||||||
6. | Kuwik Michał | 91 | Unia Oświêcim | 35.92 | 288 | ||||||
7. | Bêtkowski Jan | 92 | Aquarius Myśl. | 40.40 | 202 | ||||||
8. | Wilczyński Mateusz | 92 | KMITA Zabierzów | 43.60 | 161 | ||||||
DYSKW. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Kraków |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Kraków | 32.46 | 390 | ||||||
2. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Kraków | 33.16 | 366 | ||||||
3. | Książek Michał | 93 | Jordan Kraków | 34.93 | 313 | ||||||
4. | Brus Dominik | 93 | Jordan Kraków | 35.13 | 308 | ||||||
5. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Kraków | 35.23 | 305 | ||||||
6. | Tombarkiewicz Michał | 93 | Jordan Kraków | 36.04 | 285 | ||||||
7. | Lacheta Krzysztof | 93 | Ósemka Oświêcim | 36.79 | 268 | ||||||
8. | Wanat Michał | 93 | Jordan Kraków | 36.98 | 264 | ||||||
9. | Pancaro Rafał | 93 | Jordan Kraków | 37.92 | 245 | ||||||
10. | Strzelecki Aleksander | 94 | MOSM Tychy | 39.13 | 223 | ||||||
11. | Kmiecik Mateusz | 94 | KMITA Zabierzów | 44.96 | 147 | ||||||
12. | Podsiadło Maciej | 94 | Korona Kraków | 45.16 | 145 | ||||||
13. | Słowicki Patryk | 93 | NEMO Bielsko-B. | 45.24 | 144 | ||||||
14. | Frączek Przemek | 94 | KMITA Zabierzów | 46.32 | 134 | ||||||
15. | Kotowicz Sebastian | 94 | Korona Kraków | 49.54 | 109 | ||||||
16. | Damasiewicz Andrzej | 94 | Korona Kraków | 52.84 | 90 |
<< TOP >> |
Nr 17 400m dowolny Kobiet 12 lat i starsi | 2006-01-07 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Cisowska Aleksandra SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 4:24.80 | 756 | ||||||
2. | Pietrzak Sandra SO | 89 | Pałac Katowice | 4:29.05 | 721 | ||||||
3. | Świderska Marlena SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 4:31.86 | 699 | ||||||
4. | Bajerkiewicz Patrycja SO | 88 | Unia Dwory Ośw. | 4:34.67 | 677 | ||||||
5. | Uścinowicz Natalia SO | 90 | Aqua Bydgoszcz | 4:38.33 | 651 | ||||||
6. | Kulińska Beata SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 4:38.73 | 648 | ||||||
7. | Bugdoł Ewa | 86 | Górnik Radlin | 5:02.86 | 505 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Romuzga Oliwia SO | 91 | AZS AWF Katow. | 4:46.82 | 595 | ||||||
2. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Kraków | 4:48.12 | 587 | ||||||
3. | Derszniak Martyna | 91 | Arka Kielce | 4:53.16 | 557 | ||||||
4. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 4:56.29 | 539 | ||||||
5. | Świś Natalia | 91 | Unia Oświêcim | 5:10.06 | 471 | ||||||
6. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Kraków | 5:12.29 | 461 | ||||||
7. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Kraków | 5:16.39 | 443 | ||||||
8. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 5:46.46 | 337 | ||||||
9. | Siwek Michalina | 92 | NEMO Bielsko-B. | 5:53.65 | 317 |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Chlipała Patrycja | 93 | Aquarius Myśl. | 4:58.51 | 528 | ||||||
2. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myśl. | 5:00.08 | 519 | ||||||
3. | Wójcik Ewa | 93 | Arka Kielce | 5:00.18 | 519 | ||||||
4. | Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Kraków | 5:05.53 | 492 | ||||||
5. | Pyszka Alicja | 93 | MOSM Tychy | 5:10.16 | 470 | ||||||
6. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Kraków | 5:14.71 | 450 | ||||||
7. | Wakuła Karolina | 93 | AZS AWF Katow. | 5:20.57 | 426 | ||||||
8. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 5:21.74 | 421 | ||||||
9. | Jaskółka Gabriela | 94 | Dorado Sosnowie | 5:34.89 | 373 | ||||||
10. | Zgoda Anna | 94 | Jordan Kraków | 5:41.36 | 353 |
<< TOP >> |
Nr 18 400m dowolny Mêżczyzn 12 lat i starsi | 2006-01-07 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Hreniak Maciej SO | 89 | Ruch Grudziądz | 3:57.65 | 784 | ||||||
2. | Gnela Wojciech SO | 88 | Unia Oświêcim | 4:04.86 | 716 | ||||||
3. | Gabrielczyk Mateusz SO | 89 | Pałac Katowice | 4:05.44 | 711 | ||||||
4. | Michalik Artur SO | 89 | Victoria Racibó | 4:07.21 | 696 | ||||||
5. | Rdzeń Rafał SO | 89 | Start Łódź | 4:08.11 | 689 | ||||||
6. | Krzywiecki Tomasz SO | 89 | Słowianka Gorz. | 4:09.20 | 680 | ||||||
7. | Wielechowski Piotr SO | 89 | Delfin Bieruń | 4:09.33 | 678 | ||||||
8. | Gawełczyk Mateusz | 90 | AZS AWF Katow. | 4:11.54 | 661 | ||||||
9. | Trojak Szymon SO | 90 | Unia Oświêcim | 4:11.62 | 660 | ||||||
10. | Połącarz Piotr SO | 89 | Unia Oświêcim | 4:18.92 | 606 | ||||||
11. | Piątkowski Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 4:20.50 | 595 | ||||||
12. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Kraków | 4:24.82 | 566 | ||||||
13. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Kraków | 4:30.07 | 534 | ||||||
14. | Brania Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 4:30.13 | 533 | ||||||
15. | Stebnicki Dawid | 90 | Unia Oświêcim | 4:30.26 | 533 | ||||||
16. | Gawêda Rafał | 90 | Unia Oświêcim | 4:32.46 | 520 | ||||||
17. | Bêc Konrad | 90 | Unia Oświêcim | 4:43.33 | 462 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AWF Katow. | 4:18.60 | 608 | ||||||
2. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 4:24.20 | 570 | ||||||
Zaczyński Karol SO | 91 | Pałac Katowice | 4:24.20 | 570 | |||||||
4. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 4:26.41 | 556 | ||||||
5. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 4:27.55 | 549 | ||||||
6. | Bujak Kamil | 91 | Arka Kielce | 4:32.63 | 519 | ||||||
7. | Pióro Artur | 91 | Dorado Sosnowie | 4:34.48 | 508 | ||||||
8. | Dziembor Igor | 91 | MOSM Tychy | 4:37.77 | 491 | ||||||
9. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 4:38.54 | 486 | ||||||
10. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Kraków | 4:38.76 | 485 | ||||||
11. | Siciarz Bartłomiej | 91 | AZS WSB N.Sącz | 4:43.17 | 463 | ||||||
12. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 4:48.10 | 440 | ||||||
13. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 4:51.83 | 423 | ||||||
14. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 4:54.00 | 414 | ||||||
15. | Głyk Wojciech | 92 | Orka Lêdziny | 5:12.70 | 344 | ||||||
16. | Słota Mateusz | 92 | Unia Oświêcim | 5:31.84 | 288 |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Greszta Jakub | 93 | Dorado Sosnowie | 4:52.43 | 420 | ||||||
2. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Kraków | 4:54.07 | 413 | ||||||
3. | Skibiński Mateusz | 93 | Dorado Sosnowie | 5:01.58 | 383 | ||||||
4. | Kwiecień Michał | 94 | Dorado Sosnowie | 5:07.45 | 362 | ||||||
5. | Pańczak Sebastian | 93 | Ósemka Oświêcim | 5:13.88 | 340 | ||||||
6. | Marcisz Mikołaj | 94 | Korona Kraków | 6:24.42 | 185 |
<< TOP >> |
Nr 19 200m klasyczny Kobiet 12 lat i starsi | 2006-01-07 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Prêdecka Iwona SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 2:30.56 | 809 | ||||||
2. | Dembniak Katarzyna | 90 | Victoria Racibó | 2:33.47 | 764 | ||||||
3. | Nikiel Karolina | 90 | Unia Oświêcim | 2:43.92 | 627 | ||||||
4. | Banisz Katarzyna | 90 | Unia Oświêcim | 2:44.04 | 625 | ||||||
5. | Uścinowicz Natalia SO | 90 | Aqua Bydgoszcz | 2:45.02 | 614 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Kraków | 2:39.57 | 680 | ||||||
2. | Jagodzka Aleksandra SO | 91 | Neptun Kielce | 2:40.48 | 668 | ||||||
3. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 2:54.08 | 523 | ||||||
4. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Kraków | 2:54.20 | 522 | ||||||
5. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 2:55.59 | 510 | ||||||
6. | Sosna Magdalena | 91 | Górnik Radlin | 3:03.26 | 448 | ||||||
7. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 3:05.84 | 430 | ||||||
8. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myśl. | 3:10.16 | 401 | ||||||
9. | Cuber Ewa | 92 | Orka Lêdziny | 3:18.86 | 351 |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Kraków | 3:04.70 | 438 | ||||||
2. | Jabłońska Roksana | 93 | AZS AWF Katow. | 3:06.16 | 428 | ||||||
3. | Dratwińska Julia | 94 | Dorado Sosnowie | 3:09.92 | 403 | ||||||
4. | Dudek Marlena | 94 | MOS Chrzanów | 3:12.65 | 386 | ||||||
5. | Bajorska Dorota | 94 | Ósemka Oświêcim | 3:17.26 | 359 | ||||||
6. | Kapuścińska Katarzyna | 93 | Jordan Kraków | 3:20.27 | 343 | ||||||
7. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 3:25.48 | 318 | ||||||
8. | Ruszaj Daria | 93 | MOSM Tychy | 3:39.22 | 262 | ||||||
9. | Dobosz Aleksandra | 93 | KMITA Zabierzów | 3:56.32 | 209 | ||||||
10. | Ziaja Joanna | 94 | Korona Kraków | 3:57.74 | 205 |
<< TOP >> |
Nr 20 200m klasyczny Mêżczyzn 12 lat i starsi | 2006-01-07 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wolniak Sławomir SO | 88 | AZS AWF Katow. | 2:14.30 | 830 | ||||||
2. | Tracz Adrian | 89 | Jordan Kraków | 2:16.51 | 790 | ||||||
3. | Świerczek Bartłomiej | 90 | Górnik Radlin | 2:27.72 | 624 | ||||||
4. | Jankowski Kacper SO | 90 | Pałac Katowice | 2:29.82 | 598 | ||||||
5. | Sawski Łukasz | 88 | Jordan Kraków | 2:30.71 | 587 | ||||||
6. | Starzec Maciej | 90 | Unia Oświêcim | 2:31.10 | 583 | ||||||
7. | Rejdych Łukasz | 90 | Unia Oświêcim | 2:35.08 | 539 | ||||||
8. | Ziemianin Kamil | 90 | Unia Oświêcim | 2:35.14 | 538 | ||||||
9. | Skóra Krystian | 90 | Unia Oświêcim | 2:40.19 | 489 | ||||||
10. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Kraków | 2:43.39 | 461 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Klecha Dawid | 91 | Górnik Radlin | 2:32.92 | 562 | ||||||
2. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Kraków | 2:40.97 | 482 | ||||||
3. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Kraków | 2:42.58 | 468 | ||||||
4. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 2:45.07 | 447 | ||||||
5. | Czarnota Jakub | 91 | Górnik Radlin | 2:45.65 | 442 | ||||||
6. | Wojewodzic Bartosz | 91 | AZS WSB N.Sącz | 2:45.67 | 442 | ||||||
7. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Kraków | 2:57.50 | 359 | ||||||
8. | Songin Artur | 91 | MOSM Tychy | 3:00.73 | 340 | ||||||
9. | Łabêdzki Hubert | 91 | KMITA Zabierzów | 3:22.06 | 243 |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Kraków | 2:41.16 | 480 | ||||||
2. | Strzelecki Oskar | 93 | MOSM Tychy | 2:49.49 | 413 | ||||||
3. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 2:49.57 | 412 | ||||||
4. | Świerczyński Bartosz | 93 | AZS AWF Katow. | 2:53.09 | 387 | ||||||
5. | Małagowski Amadeusz | 93 | OSiR Piotrków T | 2:53.23 | 387 | ||||||
6. | Wojnarowski Patryk | 93 | AZS WSB N.Sącz | 2:57.00 | 362 | ||||||
7. | Czerwiński Szymon | 93 | MOSM Tychy | 3:03.48 | 325 | ||||||
8. | Suchodolski Patryk | 93 | Górnik Radlin | 3:06.12 | 312 | ||||||
9. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Kraków | 3:06.67 | 309 | ||||||
10. | Trenda Grzegorz | 93 | Ósemka Oświêcim | 3:17.32 | 261 | ||||||
11. | Solarz Jakub | 93 | NEMO Bielsko-B. | 3:21.38 | 246 | ||||||
12. | Brania Adam | 94 | Ósemka Oświêcim | 3:30.69 | 215 | ||||||
13. | Kotowicz Sebastian | 94 | Korona Kraków | 3:43.89 | 179 | ||||||
14. | Tańcula Filip | 94 | Korona Kraków | 3:51.47 | 162 | ||||||
15. | Rachwaniec Adam | 94 | NEMO Bielsko-B. | 3:53.82 | 157 | ||||||
DYSKW. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Świerczyński Jakub | 95 | AZS AWF Katow. | 3:10.36 | 291 |
<< TOP >> |
Nr 21 200m zmienny Kobiet 12 lat i starsi | 2006-01-07 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kula Sylwia SO | 88 | AZS AWF Katow. | 2:21.34 | 756 | ||||||
2. | Mazurek Karolina SO | 89 | Fala Kraśnik | 2:21.45 | 755 | ||||||
3. | Prêdecka Iwona SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 2:22.95 | 731 | ||||||
4. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Kraków | 2:28.26 | 655 | ||||||
5. | Kajtoch Sabina SO | 90 | Unia Oświêcim | 2:29.88 | 634 | ||||||
6. | Otworowska Małgorzata | 90 | Unia Oświêcim | 2:30.98 | 620 | ||||||
7. | Alencynowicz Anna | 90 | Unia Oświêcim | 2:39.62 | 525 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pułka Magdalena | 92 | Jordan Kraków | 2:27.42 | 666 | ||||||
2. | Muti Dominika | 91 | Jordan Kraków | 2:29.91 | 634 | ||||||
3. | Gawełczyk Dominika | 91 | AZS AWF Katow. | 2:30.32 | 629 | ||||||
4. | Kawecka Anna | 92 | Arka Kielce | 2:30.56 | 626 | ||||||
5. | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Kraków | 2:31.80 | 610 | ||||||
6. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Kraków | 2:33.67 | 588 | ||||||
7. | Wójcik Anna | 92 | Jordan Kraków | 2:34.43 | 580 | ||||||
8. | Studzińska Patrycja | 91 | AZS WSB N.Sącz | 2:37.92 | 542 | ||||||
9. | Kaim Angelika | 91 | MOSM Tychy | 2:39.16 | 530 | ||||||
10. | Batko Magdalena | 91 | Jordan Kraków | 2:40.15 | 520 | ||||||
11. | Szpara Agnieszka | 91 | Unia Oświêcim | 2:46.47 | 463 | ||||||
12. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 2:49.79 | 436 | ||||||
13. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 2:55.39 | 396 |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mazur Sara | 93 | Jordan Kraków | 2:39.02 | 531 | ||||||
2. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Kraków | 2:43.98 | 484 | ||||||
3. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Kraków | 2:46.42 | 463 | ||||||
4. | Pyszka Alicja | 93 | MOSM Tychy | 2:47.49 | 454 | ||||||
5. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Kraków | 2:48.24 | 448 | ||||||
6. | Mirecka Klaudia | 93 | Jordan Kraków | 2:51.82 | 421 | ||||||
7. | Jabłońska Roksana | 93 | AZS AWF Katow. | 2:52.44 | 416 | ||||||
8. | Lis Magdalena | 93 | AZS AWF Katow. | 2:53.89 | 406 | ||||||
9. | Gabryś Julia | 93 | Aquarius Myśl. | 3:00.35 | 364 | ||||||
10. | Zgoda Anna | 94 | Jordan Kraków | 3:03.91 | 343 | ||||||
11. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 3:12.36 | 300 | ||||||
12. | Pokrywa Zofia | 94 | Korona Kraków | 3:47.32 | 181 |
<< TOP >> |
Nr 22 200m zmienny Mêżczyzn 12 lat i starsi | 2006-01-07 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kieruj Jakub SO | 88 | Unia Oświêcim | 2:04.12 | 799 | ||||||
2. | Gaszyk Tomasz SO | 89 | Unia Oświêcim | 2:12.53 | 657 | ||||||
3. | Trojak Szymon SO | 90 | Unia Oświêcim | 2:14.08 | 634 | ||||||
4. | Kania Bogusław | 90 | Górnik Radlin | 2:16.82 | 597 | ||||||
5. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Kraków | 2:17.02 | 594 | ||||||
6. | Gawełczyk Mateusz | 90 | AZS AWF Katow. | 2:17.26 | 591 | ||||||
7. | Starzec Maciej | 90 | Unia Oświêcim | 2:18.20 | 579 | ||||||
Latuszek Konrad | 89 | Jordan Kraków | 2:18.20 | 579 | |||||||
9. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Kraków | 2:19.95 | 557 | ||||||
10. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Kraków | 2:20.90 | 546 | ||||||
11. | Welfel Witold SO | 89 | Start Łódź | 2:21.86 | 535 | ||||||
12. | Piątkowski Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 2:22.79 | 525 | ||||||
13. | Brania Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 2:23.28 | 519 | ||||||
14. | Skóra Krystian | 90 | Unia Oświêcim | 2:23.76 | 514 | ||||||
15. | Ziemianin Kamil | 90 | Unia Oświêcim | 2:30.34 | 450 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Kraków | 2:16.76 | 597 | ||||||
2. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Kraków | 2:21.76 | 536 | ||||||
3. | Wołek Michał | 92 | Jordan Kraków | 2:22.34 | 530 | ||||||
4. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 2:23.60 | 516 | ||||||
5. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Kraków | 2:24.38 | 508 | ||||||
6. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 2:25.20 | 499 | ||||||
7. | Dubas Jan | 91 | Jordan Kraków | 2:25.39 | 497 | ||||||
8. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Kraków | 2:30.36 | 449 | ||||||
9. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Kraków | 2:31.67 | 438 | ||||||
10. | Zdeb Marcelin | 91 | Jordan Kraków | 2:31.92 | 436 | ||||||
11. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 2:32.51 | 431 | ||||||
12. | Zacharz Wiktor | 91 | Arka Kielce | 2:35.41 | 407 | ||||||
13. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 2:36.64 | 397 | ||||||
14. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 2:39.34 | 378 | ||||||
15. | Kołkiewicz Mateusz | 92 | Arka Kielce | 2:39.76 | 375 | ||||||
16. | Wójcik Jakub | 92 | Jordan Kraków | 2:58.18 | 270 | ||||||
PK | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 2:28.20 | 469 |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Kraków | 2:37.46 | 391 | ||||||
2. | Strzelecki Oskar | 93 | MOSM Tychy | 2:39.13 | 379 | ||||||
3. | Gaj Oskar | 93 | Jordan Kraków | 2:43.98 | 346 | ||||||
4. | Wanat Michał | 93 | Jordan Kraków | 2:47.85 | 323 | ||||||
5. | Czerwiński Szymon | 93 | MOSM Tychy | 2:53.13 | 294 | ||||||
6. | Świerczyński Bartosz | 93 | AZS AWF Katow. | 2:57.82 | 271 | ||||||
7. | Damasiewicz Andrzej | 94 | Korona Kraków | 3:39.22 | 145 |