޶‰a€h¦Śeet¦Śana±eĐ¦Ş€®¦Đe±i€teĐed¦to¦Ş€ |
Nr 1 50m dowolny Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Miałka Monika SK | 89 | MUKP Warszawian | 27.76 | 662 | ||||||
2. | Borek Natalia SK | 90 | Wodnik Krosno | 28.02 | 643 | ||||||
3. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 28.97 | 582 | ||||||
4. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 29.07 | 576 | ||||||
5. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Krakow | 29.12 | 573 | ||||||
6. | Jagodzka Aleksandra | 91 | Neptun Kielce | 29.13 | 573 | ||||||
7. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 30.05 | 522 | ||||||
8. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 30.14 | 517 | ||||||
9. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 30.27 | 510 | ||||||
10. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 30.48 | 500 | ||||||
11. | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Krakow | 30.50 | 499 | ||||||
12. | Surowiec Kinga | 93 | UKS 8 Chrzanów | 30.56 | 496 | ||||||
13. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 30.70 | 489 | ||||||
14. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 30.80 | 484 | ||||||
15. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 31.25 | 464 | ||||||
16. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 31.35 | 459 | ||||||
17. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 31.36 | 459 | ||||||
18. | Bartman Anna | 93 | Unia Oświêcim | 31.94 | 434 | ||||||
19. | Plewa Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 32.17 | 425 | ||||||
20. | Płatek Paulina | 92 | Jordan Krakow | 32.47 | 413 | ||||||
21. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Krakow | 32.50 | 412 | ||||||
22. | Szpara Agnieszka | 91 | Unia Oświêcim | 32.84 | 400 | ||||||
23. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 33.07 | 391 | ||||||
24. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 33.14 | 389 | ||||||
25. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 33.39 | 380 | ||||||
26. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 33.58 | 374 |
<< TOP >> |
Nr 1 50m dowolny Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Borek Natalia SK | 90 | Wodnik Krosno | 28.02 | 643 | ||||||
2. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 28.97 | 582 | ||||||
3. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 29.07 | 576 | ||||||
4. | Jagodzka Aleksandra | 91 | Neptun Kielce | 29.13 | 573 | ||||||
5. | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Krakow | 30.50 | 499 | ||||||
6. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 30.80 | 484 | ||||||
7. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 31.36 | 459 | ||||||
8. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Krakow | 32.50 | 412 | ||||||
9. | Szpara Agnieszka | 91 | Unia Oświêcim | 32.84 | 400 |
<< TOP >> |
Nr 1 50m dowolny Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 30.05 | 522 | ||||||
2. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 30.14 | 517 | ||||||
3. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 30.27 | 510 | ||||||
4. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 30.48 | 500 | ||||||
5. | Surowiec Kinga | 93 | UKS 8 Chrzanów | 30.56 | 496 | ||||||
6. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 30.70 | 489 | ||||||
7. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 31.25 | 464 | ||||||
8. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 31.35 | 459 | ||||||
9. | Bartman Anna | 93 | Unia Oświêcim | 31.94 | 434 | ||||||
10. | Plewa Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 32.17 | 425 | ||||||
11. | Płatek Paulina | 92 | Jordan Krakow | 32.47 | 413 | ||||||
12. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 33.07 | 391 | ||||||
13. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 33.14 | 389 | ||||||
14. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 33.39 | 380 | ||||||
15. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 33.58 | 374 |
<< TOP >> |
Nr 2 50m dowolny Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Haas Mateusz SK | 88 | Jordan Krakow | 23.80 | 715 | ||||||
2. | Wilk Krzysztof SK | 89 | Jordan Krakow | 24.74 | 636 | ||||||
3. | Zawadzki Krzysztof SK | 88 | Jordan Krakow | 24.83 | 629 | ||||||
4. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 25.09 | 610 | ||||||
5. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Krakow | 25.79 | 562 | ||||||
6. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 25.87 | 557 | ||||||
7. | Szydłowski Bogdan | 84 | Jordan Krakow | 25.93 | 553 | ||||||
8. | Tracz Adrian | 89 | Jordan Krakow | 25.99 | 549 | ||||||
9. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 26.42 | 523 | ||||||
10. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 26.63 | 510 | ||||||
11. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 26.94 | 493 | ||||||
12. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 27.09 | 485 | ||||||
13. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 27.28 | 475 | ||||||
14. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 28.01 | 439 | ||||||
15. | Jackowski Daniel | 92 | Orka Jêdrzejów | 28.04 | 437 | ||||||
16. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 28.09 | 435 | ||||||
17. | Feluś Karol | 91 | Siemaszka Pieka | 28.34 | 423 | ||||||
18. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 28.39 | 421 | ||||||
19. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 28.48 | 417 | ||||||
20. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 28.66 | 409 | ||||||
21. | Siciarz Bartłomiej | 91 | STP Nowy Sącz | 28.77 | 405 | ||||||
22. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 28.78 | 404 | ||||||
23. | Wyroba Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 28.88 | 400 | ||||||
24. | Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 28.95 | 397 | ||||||
25. | Szczurek Jan | 91 | Swim Art Myślen | 29.52 | 375 | ||||||
26. | Wójcik Damian | 93 | Unia Oświêcim | 30.98 | 324 | ||||||
27. | Wanat Michał | 93 | Jordan Krakow | 31.12 | 320 | ||||||
28. | Sroka Grzegorz | 92 | Siemaszka Pieka | 31.76 | 301 | ||||||
29. | Fijał Sebastian | 90 | Swim Art Myślen | 32.83 | 272 | ||||||
30. | Fedak Tomasz | 90 | Swim Art Myślen | 35.38 | 218 | ||||||
31. | Fijał Oskar | 92 | Swim Art Myślen | 36.22 | 203 | ||||||
32. | Horabik Jacek | 93 | Swim Art Myślen | 36.38 | 200 | ||||||
DYSKW. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 2 50m dowolny Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 25.09 | 610 | ||||||
2. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 26.42 | 523 | ||||||
3. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 26.63 | 510 | ||||||
4. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 26.94 | 493 | ||||||
5. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 28.01 | 439 | ||||||
6. | Feluś Karol | 91 | Siemaszka Pieka | 28.34 | 423 | ||||||
7. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 28.48 | 417 | ||||||
8. | Siciarz Bartłomiej | 91 | STP Nowy Sącz | 28.77 | 405 | ||||||
9. | Szczurek Jan | 91 | Swim Art Myślen | 29.52 | 375 | ||||||
10. | Fijał Sebastian | 90 | Swim Art Myślen | 32.83 | 272 | ||||||
11. | Fedak Tomasz | 90 | Swim Art Myślen | 35.38 | 218 |
<< TOP >> |
Nr 2 50m dowolny Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 27.09 | 485 | ||||||
2. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 27.28 | 475 | ||||||
3. | Jackowski Daniel | 92 | Orka Jêdrzejów | 28.04 | 437 | ||||||
4. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 28.09 | 435 | ||||||
5. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 28.39 | 421 | ||||||
6. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 28.66 | 409 | ||||||
7. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 28.78 | 404 | ||||||
8. | Wyroba Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 28.88 | 400 | ||||||
9. | Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 28.95 | 397 | ||||||
10. | Wójcik Damian | 93 | Unia Oświêcim | 30.98 | 324 | ||||||
11. | Wanat Michał | 93 | Jordan Krakow | 31.12 | 320 | ||||||
12. | Sroka Grzegorz | 92 | Siemaszka Pieka | 31.76 | 301 | ||||||
13. | Fijał Oskar | 92 | Swim Art Myślen | 36.22 | 203 | ||||||
14. | Horabik Jacek | 93 | Swim Art Myślen | 36.38 | 200 | ||||||
DYSKW. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 3 50m klasyczny Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Krakow | 35.77 | 606 | ||||||
2. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 36.07 | 591 | ||||||
3. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 36.82 | 556 | ||||||
4. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myślen | 37.19 | 539 | ||||||
5. | Kożuchowska Natalia | 92 | "15" Aqua-Bydgo | 38.25 | 496 | ||||||
6. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 38.40 | 490 | ||||||
7. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 38.54 | 485 | ||||||
8. | Łukasik Agata | 92 | CKiS Skawina | 38.77 | 476 | ||||||
9. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 39.11 | 464 | ||||||
10. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 40.12 | 429 | ||||||
11. | Misiewicz Dagmara | 92 | Jordan Krakow | 40.55 | 416 | ||||||
12. | Plewa Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 40.69 | 412 | ||||||
13. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 41.20 | 397 | ||||||
14. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 42.91 | 351 | ||||||
15. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 44.31 | 319 |
<< TOP >> |
Nr 3 50m klasyczny Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Krakow | 35.77 | 606 | ||||||
2. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 38.54 | 485 |
<< TOP >> |
Nr 3 50m klasyczny Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 36.07 | 591 | ||||||
2. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 36.82 | 556 | ||||||
3. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myślen | 37.19 | 539 | ||||||
4. | Kożuchowska Natalia | 92 | "15" Aqua-Bydgo | 38.25 | 496 | ||||||
5. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 38.40 | 490 | ||||||
6. | Łukasik Agata | 92 | CKiS Skawina | 38.77 | 476 | ||||||
7. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 39.11 | 464 | ||||||
8. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 40.12 | 429 | ||||||
9. | Misiewicz Dagmara | 92 | Jordan Krakow | 40.55 | 416 | ||||||
10. | Plewa Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 40.69 | 412 | ||||||
11. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 41.20 | 397 | ||||||
12. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 42.91 | 351 | ||||||
13. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 44.31 | 319 |
<< TOP >> |
Nr 4 50m klasyczny Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Krakow | 31.87 | 589 | ||||||
2. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 32.51 | 555 | ||||||
3. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 33.30 | 516 | ||||||
4. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 33.71 | 497 | ||||||
5. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 33.73 | 497 | ||||||
6. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 34.68 | 457 | ||||||
7. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Krakow | 34.77 | 453 | ||||||
8. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 35.08 | 441 | ||||||
9. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 35.24 | 435 | ||||||
10. | Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 35.40 | 430 | ||||||
11. | Gawêda Maciej | 92 | Jordan Krakow | 35.64 | 421 | ||||||
12. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | 35.79 | 416 | ||||||
13. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 36.93 | 378 | ||||||
14. | Wojnarowski Patryk | 93 | Unia Oświêcim | 37.09 | 373 | ||||||
15. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 37.25 | 369 | ||||||
16. | Zborowski Rafał | 92 | Swim Art Myślen | 38.67 | 330 | ||||||
17. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 39.47 | 310 | ||||||
18. | Kupiec Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 41.06 | 275 | ||||||
19. | Fedak Tomasz | 90 | Swim Art Myślen | 41.50 | 267 | ||||||
DYSKW. | Horabik Jacek | 93 | Swim Art Myślen |
<< TOP >> |
Nr 4 50m klasyczny Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 32.51 | 555 | ||||||
2. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 33.30 | 516 | ||||||
3. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 33.73 | 497 | ||||||
4. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 36.93 | 378 | ||||||
5. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 37.25 | 369 | ||||||
6. | Fedak Tomasz | 90 | Swim Art Myślen | 41.50 | 267 |
<< TOP >> |
Nr 4 50m klasyczny Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 33.71 | 497 | ||||||
2. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 34.68 | 457 | ||||||
3. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 35.08 | 441 | ||||||
4. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 35.24 | 435 | ||||||
5. | Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 35.40 | 430 | ||||||
6. | Gawêda Maciej | 92 | Jordan Krakow | 35.64 | 421 | ||||||
7. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | 35.79 | 416 | ||||||
8. | Wojnarowski Patryk | 93 | Unia Oświêcim | 37.09 | 373 | ||||||
9. | Zborowski Rafał | 92 | Swim Art Myślen | 38.67 | 330 | ||||||
10. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 39.47 | 310 | ||||||
11. | Kupiec Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 41.06 | 275 | ||||||
DYSKW. | Horabik Jacek | 93 | Swim Art Myślen |
<< TOP >> |
Nr 5 100m motylkowy Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Krakow | 1:07.40 | 610 | 31.89 | 35.51 | |||||
Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 1:07.40 | 610 | 32.28 | 35.12 | ||||||
3. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 1:07.61 | 604 | 32.49 | 35.12 | |||||
4. | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Krakow | 1:08.62 | 578 | 33.30 | 35.32 | |||||
5. | Cembrzynska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 1:08.63 | 577 | 32.55 | 36.08 | |||||
6. | Pustuła Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 1:09.84 | 548 | 32.51 | 37.33 | |||||
7. | Pułka Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 1:10.40 | 535 | |||||||
8. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 1:10.45 | 534 | 32.74 | 37.71 | |||||
9. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Krakow | 1:11.54 | 510 | 33.61 | 37.93 | |||||
10. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 1:13.11 | 478 | 34.62 | 38.49 | |||||
11. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:13.48 | 470 | 33.60 | 39.88 | |||||
12. | Surowiec Kinga | 93 | UKS 8 Chrzanów | 1:14.73 | 447 | 34.29 | 40.44 | |||||
13. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 1:16.23 | 421 | 35.72 | 40.51 | |||||
14. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 1:16.33 | 420 | 36.39 | 39.94 | |||||
15. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Krakow | 1:16.42 | 418 | 35.98 | 40.44 | |||||
16. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 1:17.19 | 406 | 35.72 | 41.47 | |||||
17. | Miłkowska Marta | 93 | Orka Lêdziny | 1:17.76 | 397 | 35.75 | 42.01 | |||||
18. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 1:17.77 | 397 | 35.99 | 41.78 | |||||
19. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Unia Oświêcim | 1:18.59 | 385 | 35.80 | 42.79 | |||||
20. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 1:20.69 | 355 | 37.91 | 42.78 | |||||
21. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 1:22.74 | 330 | 35.43 | 47.31 |
<< TOP >> |
Nr 5 100m motylkowy Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Krakow | 1:08.62 | 578 | 33.30 | 35.32 | |||||
2. | Cembrzynska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 1:08.63 | 577 | 32.55 | 36.08 | |||||
3. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 1:13.11 | 478 | 34.62 | 38.49 | |||||
4. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Krakow | 1:16.42 | 418 | 35.98 | 40.44 | |||||
5. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 1:17.77 | 397 | 35.99 | 41.78 |
<< TOP >> |
Nr 5 100m motylkowy Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 1:07.40 | 610 | 32.28 | 35.12 | |||||
2. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 1:07.61 | 604 | 32.49 | 35.12 | |||||
3. | Pustuła Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 1:09.84 | 548 | 32.51 | 37.33 | |||||
4. | Pułka Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 1:10.40 | 535 | |||||||
5. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 1:10.45 | 534 | 32.74 | 37.71 | |||||
6. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:13.48 | 470 | 33.60 | 39.88 | |||||
7. | Surowiec Kinga | 93 | UKS 8 Chrzanów | 1:14.73 | 447 | 34.29 | 40.44 | |||||
8. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 1:16.23 | 421 | 35.72 | 40.51 | |||||
9. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 1:16.33 | 420 | 36.39 | 39.94 | |||||
10. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 1:17.19 | 406 | 35.72 | 41.47 | |||||
11. | Miłkowska Marta | 93 | Orka Lêdziny | 1:17.76 | 397 | 35.75 | 42.01 | |||||
12. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Unia Oświêcim | 1:18.59 | 385 | 35.80 | 42.79 | |||||
13. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 1:20.69 | 355 | 37.91 | 42.78 | |||||
14. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 1:22.74 | 330 | 35.43 | 47.31 |
<< TOP >> |
Nr 6 100m motylkowy Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Dąbrowski Filip SK | 88 | Jordan Krakow | 58.93 | 631 | 27.14 | 31.79 | |||||
2. | Górka Marcin SK | 88 | Jordan Krakow | 59.37 | 617 | 27.72 | 31.65 | |||||
3. | Zawadzki Krzysztof SK | 88 | Jordan Krakow | 59.49 | 613 | 28.01 | 31.48 | |||||
4. | Tracz Adrian | 89 | Jordan Krakow | 1:00.51 | 583 | 28.38 | 32.13 | |||||
5. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Krakow | 1:00.60 | 580 | 28.67 | 31.93 | |||||
6. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Krakow | 1:00.80 | 574 | 28.51 | 32.29 | |||||
7. | Pełczyński Kacper | 92 | Unia Oświêcim | 1:03.60 | 502 | 30.26 | 33.34 | |||||
8. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów | 1:04.76 | 475 | 30.10 | 34.66 | |||||
9. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 1:06.36 | 442 | 30.43 | 35.93 | |||||
10. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 1:06.83 | 433 | 31.16 | 35.67 | |||||
11. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 1:07.46 | 421 | 32.36 | 35.10 | |||||
12. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 1:08.67 | 399 | 31.96 | 36.71 | |||||
13. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 1:08.88 | 395 | 32.50 | 36.38 | |||||
14. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | 1:13.77 | 322 | 33.87 | 39.90 | |||||
15. | Kubica Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 1:19.34 | 258 | 38.16 | 41.18 | |||||
DYSKW. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 6 100m motylkowy Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 1:08.67 | 399 | 31.96 | 36.71 | |||||
DYSKW. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 6 100m motylkowy Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Pełczyński Kacper | 92 | Unia Oświêcim | 1:03.60 | 502 | 30.26 | 33.34 | |||||
2. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów | 1:04.76 | 475 | 30.10 | 34.66 | |||||
3. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 1:06.36 | 442 | 30.43 | 35.93 | |||||
4. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 1:06.83 | 433 | 31.16 | 35.67 | |||||
5. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 1:07.46 | 421 | 32.36 | 35.10 | |||||
6. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 1:08.88 | 395 | 32.50 | 36.38 | |||||
7. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | 1:13.77 | 322 | 33.87 | 39.90 | |||||
8. | Kubica Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 1:19.34 | 258 | 38.16 | 41.18 |
<< TOP >> |
Nr 7 200m dowolny Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 2:10.77 | 680 | 1:04.33 | 1:06.44 | |||||
2. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 2:13.21 | 644 | 1:05.14 | 1:08.07 | |||||
3. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Hajduki Chorzów | 2:14.71 | 622 | 1:05.49 | 1:09.22 | |||||
4. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 2:16.29 | 601 | 1:06.06 | 1:10.23 | |||||
5. | Chlipała Patrycja | 93 | Jordan Krakow | 2:19.74 | 558 | 1:07.22 | 1:12.52 | |||||
6. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 2:19.76 | 557 | 1:07.89 | 1:11.87 | |||||
7. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 2:20.60 | 547 | 1:08.08 | 1:12.52 | |||||
8. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 2:24.10 | 509 | 1:10.94 | 1:13.16 | |||||
9. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 2:24.99 | 499 | 1:10.65 | 1:14.34 | |||||
10. | Łukasik Agata | 92 | CKiS Skawina | 2:27.91 | 470 | 1:10.39 | 1:17.52 | |||||
11. | Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 2:28.08 | 469 | 1:10.52 | 1:17.56 | |||||
12. | Bartman Anna | 93 | Unia Oświêcim | 2:32.36 | 430 | 1:12.95 | 1:19.41 | |||||
13. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myślen | 2:36.86 | 394 | 1:15.67 | 1:21.19 | |||||
14. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 2:44.01 | 345 | 1:16.68 | 1:27.33 |
<< TOP >> |
Nr 7 200m dowolny Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 2:13.21 | 644 | 1:05.14 | 1:08.07 | |||||
2. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 2:16.29 | 601 | 1:06.06 | 1:10.23 |
<< TOP >> |
Nr 7 200m dowolny Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 2:10.77 | 680 | 1:04.33 | 1:06.44 | |||||
2. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Hajduki Chorzów | 2:14.71 | 622 | 1:05.49 | 1:09.22 | |||||
3. | Chlipała Patrycja | 93 | Jordan Krakow | 2:19.74 | 558 | 1:07.22 | 1:12.52 | |||||
4. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 2:19.76 | 557 | 1:07.89 | 1:11.87 | |||||
5. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 2:20.60 | 547 | 1:08.08 | 1:12.52 | |||||
6. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 2:24.10 | 509 | 1:10.94 | 1:13.16 | |||||
7. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 2:24.99 | 499 | 1:10.65 | 1:14.34 | |||||
8. | Łukasik Agata | 92 | CKiS Skawina | 2:27.91 | 470 | 1:10.39 | 1:17.52 | |||||
9. | Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 2:28.08 | 469 | 1:10.52 | 1:17.56 | |||||
10. | Bartman Anna | 93 | Unia Oświêcim | 2:32.36 | 430 | 1:12.95 | 1:19.41 | |||||
11. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myślen | 2:36.86 | 394 | 1:15.67 | 1:21.19 | |||||
12. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 2:44.01 | 345 | 1:16.68 | 1:27.33 |
<< TOP >> |
Nr 8 200m dowolny Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Haas Mateusz SK | 88 | Jordan Krakow | 1:53.63 | 751 | 56.18 | 57.45 | |||||
2. | Wilk Krzysztof SK | 89 | Jordan Krakow | 1:53.75 | 749 | 56.87 | 56.88 | |||||
3. | Klupa Michał SK | 90 | Jordan Krakow | 1:57.31 | 682 | 56.98 | 1:00.33 | |||||
4. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 2:00.53 | 629 | 59.50 | 1:01.03 | |||||
5. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Krakow | 2:03.02 | 592 | 59.74 | 1:03.28 | |||||
6. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 2:03.53 | 584 | 1:00.74 | 1:02.79 | |||||
7. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 2:05.78 | 554 | 1:00.62 | 1:05.16 | |||||
8. | Szydłowski Bogdan | 84 | Jordan Krakow | 2:06.01 | 551 | 1:00.42 | 1:05.59 | |||||
9. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 2:09.21 | 511 | 1:03.36 | 1:05.85 | |||||
10. | Jackowski Daniel | 92 | Orka Jêdrzejów | 2:10.07 | 501 | 1:03.92 | 1:06.15 | |||||
11. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 2:10.12 | 500 | 1:03.59 | 1:06.53 | |||||
12. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 2:10.75 | 493 | 1:03.86 | 1:06.89 | |||||
13. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 2:10.96 | 490 | 1:02.58 | 1:08.38 | |||||
14. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 2:11.11 | 489 | 1:05.45 | 1:05.66 | |||||
15. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 2:11.12 | 489 | 1:04.90 | 1:06.22 | |||||
16. | Siciarz Bartłomiej | 91 | STP Nowy Sącz | 2:12.44 | 474 | 1:05.35 | 1:07.09 | |||||
17. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 2:12.48 | 474 | 1:04.09 | 1:08.39 | |||||
18. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 2:13.22 | 466 | 1:04.13 | 1:09.09 | |||||
19. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 2:13.62 | 462 | 1:05.85 | 1:07.77 | |||||
20. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 2:13.97 | 458 | 1:05.10 | 1:08.87 | |||||
21. | Gawêda Maciej | 92 | Jordan Krakow | 2:16.20 | 436 | 1:06.75 | 1:09.45 | |||||
22. | Wyroba Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 2:19.92 | 402 | 1:07.39 | 1:12.53 | |||||
23. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów | 2:20.49 | 397 | 1:07.27 | 1:13.22 | |||||
24. | Feluś Karol | 91 | Siemaszka Pieka | 2:22.06 | 384 | 1:07.62 | 1:14.44 | |||||
25. | Wójcik Damian | 93 | Unia Oświêcim | 2:43.94 | 250 | 1:17.73 | 1:26.21 | |||||
DYSKW. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 8 200m dowolny Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Klupa Michał SK | 90 | Jordan Krakow | 1:57.31 | 682 | 56.98 | 1:00.33 | |||||
2. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 2:00.53 | 629 | 59.50 | 1:01.03 | |||||
3. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 2:09.21 | 511 | 1:03.36 | 1:05.85 | |||||
4. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 2:10.12 | 500 | 1:03.59 | 1:06.53 | |||||
5. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 2:10.96 | 490 | 1:02.58 | 1:08.38 | |||||
6. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 2:11.11 | 489 | 1:05.45 | 1:05.66 | |||||
7. | Siciarz Bartłomiej | 91 | STP Nowy Sącz | 2:12.44 | 474 | 1:05.35 | 1:07.09 | |||||
8. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 2:13.97 | 458 | 1:05.10 | 1:08.87 | |||||
9. | Feluś Karol | 91 | Siemaszka Pieka | 2:22.06 | 384 | 1:07.62 | 1:14.44 | |||||
DYSKW. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 8 200m dowolny Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 2:03.53 | 584 | 1:00.74 | 1:02.79 | |||||
2. | Jackowski Daniel | 92 | Orka Jêdrzejów | 2:10.07 | 501 | 1:03.92 | 1:06.15 | |||||
3. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 2:10.75 | 493 | 1:03.86 | 1:06.89 | |||||
4. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 2:11.12 | 489 | 1:04.90 | 1:06.22 | |||||
5. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 2:12.48 | 474 | 1:04.09 | 1:08.39 | |||||
6. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 2:13.22 | 466 | 1:04.13 | 1:09.09 | |||||
7. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 2:13.62 | 462 | 1:05.85 | 1:07.77 | |||||
8. | Gawêda Maciej | 92 | Jordan Krakow | 2:16.20 | 436 | 1:06.75 | 1:09.45 | |||||
9. | Wyroba Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 2:19.92 | 402 | 1:07.39 | 1:12.53 | |||||
10. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów | 2:20.49 | 397 | 1:07.27 | 1:13.22 | |||||
11. | Wójcik Damian | 93 | Unia Oświêcim | 2:43.94 | 250 | 1:17.73 | 1:26.21 |
<< TOP >> |
Nr 9 200m grzbietowy Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Miałka Monika SK | 89 | MUKP Warszawian | 2:19.92 | 711 | 1:07.54 | 1:12.38 | |||||
2. | Borek Natalia SK | 90 | Wodnik Krosno | 2:23.92 | 653 | 1:08.51 | 1:15.41 | |||||
3. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 2:26.96 | 614 | 1:11.32 | 1:15.64 | |||||
4. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Krakow | 2:27.28 | 610 | 1:11.26 | 1:16.02 | |||||
5. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 2:30.52 | 571 | 1:13.49 | 1:17.03 | |||||
6. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 2:32.66 | 548 | 1:14.28 | 1:18.38 | |||||
7. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 2:34.94 | 524 | 1:14.46 | 1:20.48 | |||||
8. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 2:36.00 | 513 | 1:16.06 | 1:19.94 | |||||
9. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 2:36.31 | 510 | 1:14.96 | 1:21.35 | |||||
10. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 2:36.32 | 510 | 1:18.29 | 1:18.03 | |||||
11. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 2:39.44 | 481 | 1:18.87 | 1:20.57 | |||||
12. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 2:52.80 | 378 | 1:22.77 | 1:30.03 | |||||
13. | Mirecka Klaudia | 93 | Jordan Krakow | 2:55.52 | 360 | 1:24.89 | 1:30.63 | |||||
14. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 2:56.10 | 357 | 1:25.39 | 1:30.71 |
<< TOP >> |
Nr 9 200m grzbietowy Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Borek Natalia SK | 90 | Wodnik Krosno | 2:23.92 | 653 | 1:08.51 | 1:15.41 | |||||
2. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Krakow | 2:27.28 | 610 | 1:11.26 | 1:16.02 | |||||
3. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 2:32.66 | 548 | 1:14.28 | 1:18.38 |
<< TOP >> |
Nr 9 200m grzbietowy Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 2:26.96 | 614 | 1:11.32 | 1:15.64 | |||||
2. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 2:30.52 | 571 | 1:13.49 | 1:17.03 | |||||
3. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 2:34.94 | 524 | 1:14.46 | 1:20.48 | |||||
4. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 2:36.00 | 513 | 1:16.06 | 1:19.94 | |||||
5. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 2:36.31 | 510 | 1:14.96 | 1:21.35 | |||||
6. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 2:36.32 | 510 | 1:18.29 | 1:18.03 | |||||
7. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 2:39.44 | 481 | 1:18.87 | 1:20.57 | |||||
8. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 2:52.80 | 378 | 1:22.77 | 1:30.03 | |||||
9. | Mirecka Klaudia | 93 | Jordan Krakow | 2:55.52 | 360 | 1:24.89 | 1:30.63 | |||||
10. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 2:56.10 | 357 | 1:25.39 | 1:30.71 |
<< TOP >> |
Nr 10 200m grzbietowy Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 2:07.23 | 681 | 1:02.94 | 1:04.29 | |||||
2. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 2:09.71 | 643 | 1:03.31 | 1:06.40 | |||||
3. | Janas Michał SK | 90 | Unia Tarnów | 2:13.47 | 590 | 1:06.36 | 1:07.11 | |||||
4. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 2:14.44 | 577 | 1:05.51 | 1:08.93 | |||||
5. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 2:14.64 | 575 | 1:06.32 | 1:08.32 | |||||
6. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 2:19.19 | 520 | 1:07.27 | 1:11.92 | |||||
7. | Zostawa Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 2:19.29 | 519 | 1:07.57 | 1:11.72 | |||||
8. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 2:25.00 | 460 | 1:10.52 | 1:14.48 | |||||
9. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów | 2:35.20 | 375 | 1:14.50 | 1:20.70 | |||||
DYSKW. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 10 200m grzbietowy Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 2:07.23 | 681 | 1:02.94 | 1:04.29 | |||||
2. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 2:09.71 | 643 | 1:03.31 | 1:06.40 | |||||
3. | Janas Michał SK | 90 | Unia Tarnów | 2:13.47 | 590 | 1:06.36 | 1:07.11 | |||||
DYSKW. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 10 200m grzbietowy Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 2:14.44 | 577 | 1:05.51 | 1:08.93 | |||||
2. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 2:14.64 | 575 | 1:06.32 | 1:08.32 | |||||
3. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 2:19.19 | 520 | 1:07.27 | 1:11.92 | |||||
4. | Zostawa Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 2:19.29 | 519 | 1:07.57 | 1:11.72 | |||||
5. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 2:25.00 | 460 | 1:10.52 | 1:14.48 | |||||
6. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów | 2:35.20 | 375 | 1:14.50 | 1:20.70 |
<< TOP >> |
Nr 11 400m zmienny Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Krakow | 5:07.76 | 685 | 1:08.69 | 1:20.58 | 1:24.95 | 1:13.54 | |||||
2. | Pułka Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 5:11.61 | 660 | 1:13.53 | 1:21.72 | 1:30.35 | 1:06.01 | |||||
3. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow | 5:13.25 | 650 | 1:14.42 | 1:18.90 | 1:28.39 | 1:11.54 | |||||
4. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 5:14.69 | 641 | 1:12.86 | 1:21.42 | 1:27.05 | 1:13.36 | |||||
5. | Pustuła Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 5:17.92 | 622 | 1:14.90 | 1:18.86 | 1:31.26 | 1:12.90 | |||||
6. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 5:25.89 | 577 | 1:16.12 | 1:22.71 | 1:32.13 | 1:14.93 | |||||
7. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 5:25.98 | 577 | 1:16.86 | 1:20.35 | 1:31.24 | 1:17.53 | |||||
8. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 5:31.20 | 550 | 1:14.82 | 1:23.65 | 1:32.31 | 1:20.42 | |||||
9. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 5:40.15 | 508 | 1:21.20 | 1:30.73 | 1:29.58 | 1:18.64 | |||||
10. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 5:46.55 | 480 | 1:15.50 | 1:30.33 | 1:41.43 | 1:19.29 | |||||
11. | Miłkowska Marta | 93 | Orka Lêdziny | 5:53.93 | 451 | 1:21.75 | 1:33.62 | 1:41.78 | 1:16.78 | |||||
12. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 5:54.70 | 448 | 1:23.01 | 1:31.12 | 1:40.08 | 1:20.49 | |||||
DYSKW. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Unia Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 11 400m zmienny Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow | 5:13.25 | 650 | 1:14.42 | 1:18.90 | 1:28.39 | 1:11.54 |
<< TOP >> |
Nr 11 400m zmienny Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Pułka Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 5:11.61 | 660 | 1:13.53 | 1:21.72 | 1:30.35 | 1:06.01 | |||||
2. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 5:14.69 | 641 | 1:12.86 | 1:21.42 | 1:27.05 | 1:13.36 | |||||
3. | Pustuła Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 5:17.92 | 622 | 1:14.90 | 1:18.86 | 1:31.26 | 1:12.90 | |||||
4. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 5:25.89 | 577 | 1:16.12 | 1:22.71 | 1:32.13 | 1:14.93 | |||||
5. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 5:25.98 | 577 | 1:16.86 | 1:20.35 | 1:31.24 | 1:17.53 | |||||
6. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 5:31.20 | 550 | 1:14.82 | 1:23.65 | 1:32.31 | 1:20.42 | |||||
7. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 5:40.15 | 508 | 1:21.20 | 1:30.73 | 1:29.58 | 1:18.64 | |||||
8. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 5:46.55 | 480 | 1:15.50 | 1:30.33 | 1:41.43 | 1:19.29 | |||||
9. | Miłkowska Marta | 93 | Orka Lêdziny | 5:53.93 | 451 | 1:21.75 | 1:33.62 | 1:41.78 | 1:16.78 | |||||
10. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 5:54.70 | 448 | 1:23.01 | 1:31.12 | 1:40.08 | 1:20.49 | |||||
DYSKW. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Unia Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 12 400m zmienny Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 4:41.53 | 657 | 1:06.58 | 1:12.86 | 1:21.52 | 1:00.57 | |||||
2. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 4:41.93 | 655 | 1:06.00 | 1:12.69 | 1:20.38 | 1:02.86 | |||||
3. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 4:45.29 | 632 | 1:05.29 | 1:15.84 | 1:20.26 | 1:03.90 | |||||
4. | Pełczyński Kacper | 92 | Unia Oświêcim | 4:48.28 | 612 | 1:05.52 | 1:14.95 | 1:21.01 | 1:06.80 | |||||
5. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 5:02.72 | 529 | 1:10.70 | 1:17.80 | 1:23.59 | 1:10.63 | |||||
6. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 5:13.57 | 476 | 1:14.59 | 1:17.38 | 1:32.88 | 1:08.72 | |||||
7. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 5:18.64 | 453 | 1:13.44 | 1:22.32 | 1:33.24 | 1:09.64 | |||||
8. | Wojnarowski Patryk | 93 | Unia Oświêcim | 5:32.63 | 399 | 1:16.08 | 1:29.52 | 1:30.37 | 1:16.66 | |||||
9. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 5:34.09 | 393 | 1:13.31 | 1:28.81 | 1:38.37 | 1:13.60 | |||||
10. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 5:36.39 | 385 | 1:18.99 | 1:29.75 | 1:32.00 | 1:15.65 | |||||
11. | Kubica Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 5:58.67 | 318 | 1:23.77 | 1:34.15 | 1:43.01 | 1:17.74 | |||||
DYSKW. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow | |||||||||||
DYSKW. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | |||||||||||
DYSKW. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | |||||||||||
DYSKW. | Kupiec Szymon | 93 | Unia Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 12 400m zmienny Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 4:41.53 | 657 | 1:06.58 | 1:12.86 | 1:21.52 | 1:00.57 | |||||
2. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 4:41.93 | 655 | 1:06.00 | 1:12.69 | 1:20.38 | 1:02.86 | |||||
3. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 4:45.29 | 632 | 1:05.29 | 1:15.84 | 1:20.26 | 1:03.90 | |||||
4. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 5:13.57 | 476 | 1:14.59 | 1:17.38 | 1:32.88 | 1:08.72 | |||||
DYSKW. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 12 400m zmienny Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Pełczyński Kacper | 92 | Unia Oświêcim | 4:48.28 | 612 | 1:05.52 | 1:14.95 | 1:21.01 | 1:06.80 | |||||
2. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 5:02.72 | 529 | 1:10.70 | 1:17.80 | 1:23.59 | 1:10.63 | |||||
3. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 5:18.64 | 453 | 1:13.44 | 1:22.32 | 1:33.24 | 1:09.64 | |||||
4. | Wojnarowski Patryk | 93 | Unia Oświêcim | 5:32.63 | 399 | 1:16.08 | 1:29.52 | 1:30.37 | 1:16.66 | |||||
5. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 5:34.09 | 393 | 1:13.31 | 1:28.81 | 1:38.37 | 1:13.60 | |||||
6. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 5:36.39 | 385 | 1:18.99 | 1:29.75 | 1:32.00 | 1:15.65 | |||||
7. | Kubica Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 5:58.67 | 318 | 1:23.77 | 1:34.15 | 1:43.01 | 1:17.74 | |||||
DYSKW. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | |||||||||||
DYSKW. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | |||||||||||
DYSKW. | Kupiec Szymon | 93 | Unia Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 13 4 x 200m Sztafeta Dow. Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UKP UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim | 9:21.48 | 591 |
Cyganik Magdalena Gondek Ewa | 92 92 | 1:08.08 1:07.66 | 2:19.69 2:19.29 | Nguyen Hong Patrycja Pustuła Agnieszka | 92 92 | 1:09.49 |
2. | UKP UNIA Oświêcim 93 | Unia Oświêcim | 9:38.61 | 540 |
Sikora Paulina Bartman Anna | 93 93 | 1:08.70 1:11.51 | 2:20.57 2:29.22 | Piwowarczyk Martyna Nitka Aleksandra | 93 93 | 1:11.10 | 2:28.48 2:20.34 |
<< TOP >> |
Nr 13 4 x 200m Sztafeta Dow. Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UKP UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim | 9:21.48 | 591 |
Cyganik Magdalena Gondek Ewa | 92 92 | 1:08.08 1:07.66 | 2:19.69 2:19.29 | Nguyen Hong Patrycja Pustuła Agnieszka | 92 92 | 1:09.49 |
2. | UKP UNIA Oświêcim 93 | Unia Oświêcim | 9:38.61 | 540 |
Sikora Paulina Bartman Anna | 93 93 | 1:08.70 1:11.51 | 2:20.57 2:29.22 | Piwowarczyk Martyna Nitka Aleksandra | 93 93 | 1:11.10 | 2:28.48 2:20.34 |
<< TOP >> |
Nr 14 4 x 200m Sztafeta Dow. Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 8:18.28 | 613 |
Tracz Adrian Gradzi Patryk | 89 92 | 58.76 1:00.63 | 2:01.16 2:08.33 | Kruk Mateusz Latuszek Konrad | 88 89 | 59.83 58.52 | 2:06.34 2:02.45 |
2. | UKP UNIA Oświêcim 93 | Unia Oświêcim | 9:28.62 | 413 |
Mielecki Mateusz Lacheta Krzysztof | 93 93 | 1:07.82 1:08.82 | 2:19.01 2:22.36 | Wojnarowski Patryk Paluchowski Szymon | 93 93 | 1:09.80 1:11.03 | 2:22.59 2:24.66 |
DYSKW. | UKP UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 14 4 x 200m Sztafeta Dow. Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UKP UNIA Oświêcim 93 | Unia Oświêcim | 9:28.62 | 413 |
Mielecki Mateusz Lacheta Krzysztof | 93 93 | 1:07.82 1:08.82 | 2:19.01 2:22.36 | Wojnarowski Patryk Paluchowski Szymon | 93 93 | 1:09.80 1:11.03 | 2:22.59 2:24.66 |
DYSKW. | UKP UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim |