޶‰a€h¦Śeet¦Śana±eĐ¦Ş€®¦Đe±i€teĐed¦to¦Ş€ |
|
Nr 27 200m motylkowy Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Nowacka Aleksandra SK | 90 | Zryw Opole | 2:22.29 | 687 | 31.89 | 35.80 | 36.85 | 37.75 | |||||
2. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 2:25.96 | 637 | 32.31 | 35.76 | 38.88 | 39.01 | |||||
3. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 2:31.23 | 572 | 34.74 | 39.14 | 39.63 | 37.72 | |||||
4. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 2:31.82 | 566 | 33.93 | 38.14 | 39.80 | 39.95 | |||||
5. | Cembrzynska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 2:34.13 | 541 | 33.79 | 38.55 | 41.14 | 40.65 | |||||
6. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 2:41.31 | 472 | 35.62 | 39.57 | 42.65 | 43.47 | |||||
7. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:44.15 | 448 | 35.49 | 40.48 | 44.46 | 43.72 | |||||
8. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 2:46.11 | 432 | 35.42 | 41.06 | 44.42 | 45.21 | |||||
9. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 2:58.35 | 349 | 36.88 | 44.92 | 48.89 | 47.66 | |||||
DYSKW. | Surowiec Kinga | 93 | UKS 8 Chrzanów |
<< TOP >> |
Nr 27 200m motylkowy Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Nowacka Aleksandra SK | 90 | Zryw Opole | 2:22.29 | 687 | 31.89 | 35.80 | 36.85 | 37.75 | |||||
2. | Cembrzynska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 2:34.13 | 541 | 33.79 | 38.55 | 41.14 | 40.65 | |||||
3. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 2:58.35 | 349 | 36.88 | 44.92 | 48.89 | 47.66 |
<< TOP >> |
Nr 27 200m motylkowy Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 2:25.96 | 637 | 32.31 | 35.76 | 38.88 | 39.01 | |||||
2. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 2:31.23 | 572 | 34.74 | 39.14 | 39.63 | 37.72 | |||||
3. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 2:31.82 | 566 | 33.93 | 38.14 | 39.80 | 39.95 | |||||
4. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 2:41.31 | 472 | 35.62 | 39.57 | 42.65 | 43.47 | |||||
5. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:44.15 | 448 | 35.49 | 40.48 | 44.46 | 43.72 | |||||
6. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 2:46.11 | 432 | 35.42 | 41.06 | 44.42 | 45.21 | |||||
DYSKW. | Surowiec Kinga | 93 | UKS 8 Chrzanów |
<< TOP >> |
Nr 28 200m motylkowy Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Klupa Michał SK | 90 | Jordan Krakow | 2:07.27 | 690 | 29.06 | 32.05 | 32.80 | 33.36 | |||||
2. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 2:13.93 | 592 | 29.96 | 33.71 | 34.98 | 35.28 | |||||
3. | Pełczyński Kacper | 92 | Unia Oświêcim | 2:18.51 | 535 | 30.81 | 34.35 | 36.15 | 37.20 | |||||
4. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów | 2:23.34 | 483 | 32.18 | 37.20 | 37.95 | 36.01 | |||||
5. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 2:29.06 | 429 | 32.91 | 37.64 | 38.53 | 39.98 | |||||
6. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 2:31.42 | 410 | 33.11 | 39.22 | 40.67 | 38.42 | |||||
7. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 2:34.50 | 386 | 33.09 | 38.81 | 40.44 | 42.16 | |||||
8. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 2:42.07 | 334 | 35.69 | 39.95 | 42.66 | 43.77 | |||||
9. | Kubica Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 2:53.35 | 273 | 38.92 | 44.01 | 45.29 | 45.13 |
<< TOP >> |
Nr 28 200m motylkowy Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Klupa Michał SK | 90 | Jordan Krakow | 2:07.27 | 690 | 29.06 | 32.05 | 32.80 | 33.36 | |||||
2. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 2:13.93 | 592 | 29.96 | 33.71 | 34.98 | 35.28 |
<< TOP >> |
Nr 28 200m motylkowy Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Pełczyński Kacper | 92 | Unia Oświêcim | 2:18.51 | 535 | 30.81 | 34.35 | 36.15 | 37.20 | |||||
2. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów | 2:23.34 | 483 | 32.18 | 37.20 | 37.95 | 36.01 | |||||
3. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 2:29.06 | 429 | 32.91 | 37.64 | 38.53 | 39.98 | |||||
4. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 2:31.42 | 410 | 33.11 | 39.22 | 40.67 | 38.42 | |||||
5. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 2:34.50 | 386 | 33.09 | 38.81 | 40.44 | 42.16 | |||||
6. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 2:42.07 | 334 | 35.69 | 39.95 | 42.66 | 43.77 | |||||
7. | Kubica Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 2:53.35 | 273 | 38.92 | 44.01 | 45.29 | 45.13 |
<< TOP >> |
Nr 29 100m dowolny Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 59.61 | 695 | 28.83 | 30.78 | |||||
2. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 1:01.49 | 633 | 29.43 | 32.06 | |||||
3. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 1:01.97 | 619 | 29.81 | 32.16 | |||||
4. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Krakow | 1:03.44 | 577 | 30.09 | 33.35 | |||||
5. | Cembrzynska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 1:03.89 | 564 | 31.45 | 32.44 | |||||
6. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 1:04.10 | 559 | 31.00 | 33.10 | |||||
7. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 1:04.42 | 551 | 30.91 | 33.51 | |||||
8. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 1:06.11 | 509 | 31.42 | 34.69 | |||||
9. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 1:06.68 | 496 | 31.05 | 35.63 | |||||
10. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 1:07.03 | 489 | 32.35 | 34.68 | |||||
11. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Unia Oświêcim | 1:07.57 | 477 | 32.16 | 35.41 | |||||
12. | Świś Natalia | 91 | Unia Oświêcim | 1:08.33 | 461 | 32.84 | 35.49 | |||||
13. | Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 1:08.39 | 460 | 32.89 | 35.50 | |||||
14. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 1:08.55 | 457 | 32.45 | 36.10 | |||||
15. | Płatek Paulina | 92 | Jordan Krakow | 1:09.18 | 445 | 33.16 | 36.02 | |||||
16. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Krakow | 1:09.57 | 437 | 33.22 | 36.35 | |||||
17. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 1:09.68 | 435 | 33.88 | 35.80 | |||||
18. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 1:11.57 | 402 | 34.80 | 36.77 | |||||
19. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 1:11.58 | 401 | 34.30 | 37.28 | |||||
20. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 1:12.00 | 394 | 34.20 | 37.80 | |||||
21. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 1:14.40 | 357 | 35.77 | 38.63 | |||||
22. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 1:16.27 | 332 | 36.42 | 39.85 | |||||
DYSKW. | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 29 100m dowolny Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 1:01.49 | 633 | 29.43 | 32.06 | |||||
2. | Cembrzynska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 1:03.89 | 564 | 31.45 | 32.44 | |||||
3. | Świś Natalia | 91 | Unia Oświêcim | 1:08.33 | 461 | 32.84 | 35.49 | |||||
4. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Krakow | 1:09.57 | 437 | 33.22 | 36.35 | |||||
DYSKW. | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 29 100m dowolny Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 59.61 | 695 | 28.83 | 30.78 | |||||
2. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 1:01.97 | 619 | 29.81 | 32.16 | |||||
3. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 1:04.10 | 559 | 31.00 | 33.10 | |||||
4. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 1:04.42 | 551 | 30.91 | 33.51 | |||||
5. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 1:06.11 | 509 | 31.42 | 34.69 | |||||
6. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 1:06.68 | 496 | 31.05 | 35.63 | |||||
7. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 1:07.03 | 489 | 32.35 | 34.68 | |||||
8. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Unia Oświêcim | 1:07.57 | 477 | 32.16 | 35.41 | |||||
9. | Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 1:08.39 | 460 | 32.89 | 35.50 | |||||
10. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 1:08.55 | 457 | 32.45 | 36.10 | |||||
11. | Płatek Paulina | 92 | Jordan Krakow | 1:09.18 | 445 | 33.16 | 36.02 | |||||
12. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 1:09.68 | 435 | 33.88 | 35.80 | |||||
13. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 1:11.57 | 402 | 34.80 | 36.77 | |||||
14. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 1:11.58 | 401 | 34.30 | 37.28 | |||||
15. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 1:12.00 | 394 | 34.20 | 37.80 | |||||
16. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 1:14.40 | 357 | 35.77 | 38.63 | |||||
17. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 1:16.27 | 332 | 36.42 | 39.85 |
<< TOP >> |
Nr 30 100m dowolny Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Haas Mateusz SK | 88 | Jordan Krakow | 51.76 | 739 | 25.24 | 26.52 | |||||
2. | Wilk Krzysztof SK | 89 | Jordan Krakow | 52.22 | 719 | 25.55 | 26.67 | |||||
3. | Dąbrowski Filip SK | 88 | Jordan Krakow | 53.76 | 659 | 26.44 | 27.32 | |||||
4. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Krakow | 56.02 | 583 | 26.96 | 29.06 | |||||
5. | Szydłowski Bogdan | 84 | Jordan Krakow | 56.38 | 572 | 26.88 | 29.50 | |||||
6. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 56.50 | 568 | 26.65 | 29.85 | |||||
7. | Klupa Michał SK | 90 | Jordan Krakow | 56.72 | 561 | 27.43 | 29.29 | |||||
8. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 57.15 | 549 | 27.64 | 29.51 | |||||
9. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 59.03 | 498 | 28.36 | 30.67 | |||||
10. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 59.31 | 491 | 28.66 | 30.65 | |||||
11. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 59.40 | 489 | 28.64 | 30.76 | |||||
12. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 59.74 | 480 | 28.54 | 31.20 | |||||
13. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 59.89 | 477 | 28.94 | 30.95 | |||||
14. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 59.91 | 476 | 28.95 | 30.96 | |||||
15. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 1:00.00 | 474 | 28.91 | 31.09 | |||||
16. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 1:00.85 | 455 | 29.47 | 31.38 | |||||
17. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 1:01.08 | 450 | 29.00 | 32.08 | |||||
18. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 1:01.75 | 435 | 29.55 | 32.20 | |||||
19. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 1:01.85 | 433 | 30.00 | 31.85 | |||||
20. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 1:02.51 | 419 | 29.95 | 32.56 | |||||
21. | Gawêda Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:03.00 | 410 | 29.95 | 33.05 | |||||
22. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 1:03.15 | 407 | 30.60 | 32.55 | |||||
23. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów | 1:03.33 | 403 | 30.88 | 32.45 | |||||
24. | Feluś Karol | 91 | Siemaszka Pieka | 1:03.83 | 394 | 30.33 | 33.50 | |||||
25. | Wyroba Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 1:04.05 | 390 | 30.66 | 33.39 | |||||
26. | Wójcik Damian | 93 | Unia Oświêcim | 1:05.41 | 366 | 31.30 | 34.11 | |||||
27. | Sroka Grzegorz | 92 | Siemaszka Pieka | 1:10.73 | 289 | 33.43 | 37.30 | |||||
28. | Fijał Sebastian | 90 | Swim Art Myślen | 1:20.16 | 199 | 36.81 | 43.35 | |||||
29. | Fijał Oskar | 92 | Swim Art Myślen | 1:27.77 | 152 | 41.33 | 46.44 | |||||
DYSKW. | Jackowski Daniel | 92 | Orka Jêdrzejów |
<< TOP >> |
Nr 30 100m dowolny Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Klupa Michał SK | 90 | Jordan Krakow | 56.72 | 561 | 27.43 | 29.29 | |||||
2. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 57.15 | 549 | 27.64 | 29.51 | |||||
3. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 59.03 | 498 | 28.36 | 30.67 | |||||
4. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 59.31 | 491 | 28.66 | 30.65 | |||||
5. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 59.89 | 477 | 28.94 | 30.95 | |||||
6. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 1:00.00 | 474 | 28.91 | 31.09 | |||||
7. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 1:00.85 | 455 | 29.47 | 31.38 | |||||
8. | Feluś Karol | 91 | Siemaszka Pieka | 1:03.83 | 394 | 30.33 | 33.50 | |||||
9. | Fijał Sebastian | 90 | Swim Art Myślen | 1:20.16 | 199 | 36.81 | 43.35 |
<< TOP >> |
Nr 30 100m dowolny Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 59.40 | 489 | 28.64 | 30.76 | |||||
2. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 59.74 | 480 | 28.54 | 31.20 | |||||
3. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 59.91 | 476 | 28.95 | 30.96 | |||||
4. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 1:01.08 | 450 | 29.00 | 32.08 | |||||
5. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 1:01.75 | 435 | 29.55 | 32.20 | |||||
6. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 1:01.85 | 433 | 30.00 | 31.85 | |||||
7. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 1:02.51 | 419 | 29.95 | 32.56 | |||||
8. | Gawêda Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:03.00 | 410 | 29.95 | 33.05 | |||||
9. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 1:03.15 | 407 | 30.60 | 32.55 | |||||
10. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów | 1:03.33 | 403 | 30.88 | 32.45 | |||||
11. | Wyroba Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 1:04.05 | 390 | 30.66 | 33.39 | |||||
12. | Wójcik Damian | 93 | Unia Oświêcim | 1:05.41 | 366 | 31.30 | 34.11 | |||||
13. | Sroka Grzegorz | 92 | Siemaszka Pieka | 1:10.73 | 289 | 33.43 | 37.30 | |||||
14. | Fijał Oskar | 92 | Swim Art Myślen | 1:27.77 | 152 | 41.33 | 46.44 | |||||
DYSKW. | Jackowski Daniel | 92 | Orka Jêdrzejów |
<< TOP >> |
Nr 31 100m grzbietowy Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Borek Natalia SK | 90 | Wodnik Krosno | 1:05.57 | 702 | 31.81 | 33.76 | |||||
2. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Krakow | 1:08.52 | 615 | 33.42 | 35.10 | |||||
3. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 1:09.23 | 597 | 33.95 | 35.28 | |||||
4. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 1:09.85 | 581 | 33.39 | 36.46 | |||||
5. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 1:10.43 | 567 | 34.71 | 35.72 | |||||
6. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow | 1:10.75 | 559 | 34.98 | 35.77 | |||||
7. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 1:10.83 | 557 | 34.20 | 36.63 | |||||
8. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 1:13.21 | 504 | 35.40 | 37.81 | |||||
9. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 1:13.88 | 491 | 35.59 | 38.29 | |||||
10. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 1:14.33 | 482 | 35.76 | 38.57 | |||||
11. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 1:16.60 | 440 | 37.64 | 38.96 | |||||
12. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 1:18.79 | 405 | 36.89 | 41.90 | |||||
13. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 1:20.79 | 375 | 38.73 | 42.06 | |||||
14. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 1:25.43 | 317 | 41.48 | 43.95 | |||||
15. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 1:28.20 | 289 | 43.32 | 44.88 |
<< TOP >> |
Nr 31 100m grzbietowy Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Borek Natalia SK | 90 | Wodnik Krosno | 1:05.57 | 702 | 31.81 | 33.76 | |||||
2. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Krakow | 1:08.52 | 615 | 33.42 | 35.10 | |||||
3. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow | 1:10.75 | 559 | 34.98 | 35.77 | |||||
4. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 1:10.83 | 557 | 34.20 | 36.63 |
<< TOP >> |
Nr 31 100m grzbietowy Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 1:09.23 | 597 | 33.95 | 35.28 | |||||
2. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 1:09.85 | 581 | 33.39 | 36.46 | |||||
3. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 1:10.43 | 567 | 34.71 | 35.72 | |||||
4. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 1:13.21 | 504 | 35.40 | 37.81 | |||||
5. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 1:13.88 | 491 | 35.59 | 38.29 | |||||
6. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 1:14.33 | 482 | 35.76 | 38.57 | |||||
7. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 1:16.60 | 440 | 37.64 | 38.96 | |||||
8. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 1:18.79 | 405 | 36.89 | 41.90 | |||||
9. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 1:20.79 | 375 | 38.73 | 42.06 | |||||
10. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 1:25.43 | 317 | 41.48 | 43.95 | |||||
11. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 1:28.20 | 289 | 43.32 | 44.88 |
<< TOP >> |
Nr 32 100m grzbietowy Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 1:01.05 | 588 | 29.31 | 31.74 | |||||
2. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 1:02.33 | 552 | 30.50 | 31.83 | |||||
3. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 1:03.67 | 518 | 30.95 | 32.72 | |||||
4. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 1:04.01 | 510 | 31.38 | 32.63 | |||||
5. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Krakow | 1:04.10 | 508 | 30.84 | 33.26 | |||||
6. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 1:04.87 | 490 | 31.60 | 33.27 | |||||
7. | Zostawa Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 1:06.06 | 464 | 32.39 | 33.67 | |||||
8. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 1:06.59 | 453 | 32.87 | 33.72 | |||||
9. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 1:07.90 | 427 | 32.85 | 35.05 | |||||
10. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 1:08.11 | 423 | 33.17 | 34.94 | |||||
11. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 1:09.38 | 400 | 33.41 | 35.97 | |||||
12. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 1:09.93 | 391 | 33.70 | 36.23 | |||||
13. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 1:10.80 | 377 | 34.84 | 35.96 | |||||
14. | Wanat Michał | 93 | Jordan Krakow | 1:13.11 | 342 | 36.12 | 36.99 | |||||
15. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 1:13.84 | 332 | 36.21 | 37.63 | |||||
16. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów | 1:14.32 | 326 | 35.66 | 38.66 |
<< TOP >> |
Nr 32 100m grzbietowy Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 1:01.05 | 588 | 29.31 | 31.74 | |||||
2. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 1:04.01 | 510 | 31.38 | 32.63 | |||||
3. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 1:04.87 | 490 | 31.60 | 33.27 | |||||
4. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 1:08.11 | 423 | 33.17 | 34.94 | |||||
5. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 1:09.38 | 400 | 33.41 | 35.97 |
<< TOP >> |
Nr 32 100m grzbietowy Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 1:02.33 | 552 | 30.50 | 31.83 | |||||
2. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 1:03.67 | 518 | 30.95 | 32.72 | |||||
3. | Zostawa Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 1:06.06 | 464 | 32.39 | 33.67 | |||||
4. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 1:06.59 | 453 | 32.87 | 33.72 | |||||
5. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 1:07.90 | 427 | 32.85 | 35.05 | |||||
6. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 1:09.93 | 391 | 33.70 | 36.23 | |||||
7. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 1:10.80 | 377 | 34.84 | 35.96 | |||||
8. | Wanat Michał | 93 | Jordan Krakow | 1:13.11 | 342 | 36.12 | 36.99 | |||||
9. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 1:13.84 | 332 | 36.21 | 37.63 | |||||
10. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów | 1:14.32 | 326 | 35.66 | 38.66 |
<< TOP >> |
Nr 33 100m klasyczny Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Krakow | 1:17.58 | 600 | 37.16 | 40.42 | |||||
2. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 1:18.46 | 580 | 37.82 | 40.64 | |||||
3. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 1:20.05 | 546 | 37.60 | 42.45 | |||||
4. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 1:20.55 | 536 | 38.80 | 41.75 | |||||
5. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myślen | 1:21.77 | 513 | 38.01 | 43.76 | |||||
6. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 1:22.47 | 500 | 40.21 | 42.26 | |||||
7. | Pułka Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 1:23.63 | 479 | 40.37 | 43.26 | |||||
8. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 1:23.70 | 478 | 39.84 | 43.86 | |||||
9. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 1:25.72 | 445 | 41.02 | 44.70 | |||||
10. | Kożuchowska Natalia | 92 | "15" Aqua-Bydgo | 1:25.86 | 443 | 40.25 | 45.61 | |||||
11. | Plewa Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 1:26.34 | 435 | 40.42 | 45.92 | |||||
12. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 1:29.09 | 396 | 42.37 | 46.72 | |||||
13. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 1:31.66 | 364 | 42.31 | 49.35 |
<< TOP >> |
Nr 33 100m klasyczny Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Krakow | 1:17.58 | 600 | 37.16 | 40.42 | |||||
2. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 1:20.55 | 536 | 38.80 | 41.75 |
<< TOP >> |
Nr 33 100m klasyczny Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 1:18.46 | 580 | 37.82 | 40.64 | |||||
2. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 1:20.05 | 546 | 37.60 | 42.45 | |||||
3. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myślen | 1:21.77 | 513 | 38.01 | 43.76 | |||||
4. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 1:22.47 | 500 | 40.21 | 42.26 | |||||
5. | Pułka Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 1:23.63 | 479 | 40.37 | 43.26 | |||||
6. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 1:23.70 | 478 | 39.84 | 43.86 | |||||
7. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 1:25.72 | 445 | 41.02 | 44.70 | |||||
8. | Kożuchowska Natalia | 92 | "15" Aqua-Bydgo | 1:25.86 | 443 | 40.25 | 45.61 | |||||
9. | Plewa Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 1:26.34 | 435 | 40.42 | 45.92 | |||||
10. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 1:29.09 | 396 | 42.37 | 46.72 | |||||
11. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 1:31.66 | 364 | 42.31 | 49.35 |
<< TOP >> |
Nr 34 100m klasyczny Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Tracz Adrian | 89 | Jordan Krakow | 1:05.29 | 708 | 31.17 | 34.12 | |||||
2. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Krakow | 1:09.08 | 598 | 32.14 | 36.94 | |||||
3. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 1:11.70 | 535 | 34.20 | 37.50 | |||||
4. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 1:11.83 | 532 | 33.94 | 37.89 | |||||
5. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 1:13.21 | 502 | 34.77 | 38.44 | |||||
6. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 1:16.62 | 438 | 36.13 | 40.49 | |||||
7. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Krakow | 1:16.91 | 433 | 36.01 | 40.90 | |||||
Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 1:16.91 | 433 | 36.78 | 40.13 | ||||||
9. | Gawêda Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:17.49 | 424 | 37.01 | 40.48 | |||||
10. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 1:18.15 | 413 | 36.18 | 41.97 | |||||
11. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | 1:18.72 | 404 | 36.38 | 42.34 | |||||
12. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 1:20.06 | 384 | 37.41 | 42.65 | |||||
13. | Wojnarowski Patryk | 93 | Unia Oświêcim | 1:20.29 | 381 | 37.97 | 42.32 | |||||
14. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 1:23.03 | 344 | 39.67 | 43.36 | |||||
15. | Zborowski Rafał | 92 | Swim Art Myślen | 1:27.55 | 294 | 40.71 | 46.84 | |||||
16. | Kupiec Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 1:27.59 | 293 | 42.04 | 45.55 | |||||
17. | Fedak Tomasz | 90 | Swim Art Myślen | 1:29.48 | 275 | 42.55 | 46.93 | |||||
18. | Horabik Jacek | 93 | Swim Art Myślen | 1:38.47 | 206 | 46.19 | 52.28 | |||||
DYSKW. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 34 100m klasyczny Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 1:11.83 | 532 | 33.94 | 37.89 | |||||
2. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 1:13.21 | 502 | 34.77 | 38.44 | |||||
3. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 1:20.06 | 384 | 37.41 | 42.65 | |||||
4. | Fedak Tomasz | 90 | Swim Art Myślen | 1:29.48 | 275 | 42.55 | 46.93 | |||||
DYSKW. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 34 100m klasyczny Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 1:11.70 | 535 | 34.20 | 37.50 | |||||
2. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 1:16.62 | 438 | 36.13 | 40.49 | |||||
3. | Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 1:16.91 | 433 | 36.78 | 40.13 | |||||
4. | Gawêda Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:17.49 | 424 | 37.01 | 40.48 | |||||
5. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 1:18.15 | 413 | 36.18 | 41.97 | |||||
6. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | 1:18.72 | 404 | 36.38 | 42.34 | |||||
7. | Wojnarowski Patryk | 93 | Unia Oświêcim | 1:20.29 | 381 | 37.97 | 42.32 | |||||
8. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 1:23.03 | 344 | 39.67 | 43.36 | |||||
9. | Zborowski Rafał | 92 | Swim Art Myślen | 1:27.55 | 294 | 40.71 | 46.84 | |||||
10. | Kupiec Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 1:27.59 | 293 | 42.04 | 45.55 | |||||
11. | Horabik Jacek | 93 | Swim Art Myślen | 1:38.47 | 206 | 46.19 | 52.28 |
<< TOP >> |
Nr 35 100m zmienny Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Miałka Monika SK | 89 | MUKP Warszawian | 1:09.16 | 660 | 30.92 | 38.24 | |||||
2. | Pustuła Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 1:11.21 | 604 | 32.45 | 38.76 | |||||
3. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 1:11.52 | 596 | 33.51 | 38.01 | |||||
4. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Krakow | 1:11.73 | 591 | 33.63 | 38.10 | |||||
5. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Krakow | 1:12.59 | 570 | 34.88 | 37.71 | |||||
6. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 1:12.60 | 570 | 34.67 | 37.93 | |||||
7. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 1:12.90 | 563 | 35.38 | 37.52 | |||||
8. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 1:13.13 | 558 | 33.94 | 39.19 | |||||
9. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 1:13.93 | 540 | 33.76 | 40.17 | |||||
10. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 1:15.04 | 516 | 36.62 | 38.42 | |||||
11. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 1:17.57 | 467 | 37.95 | 39.62 | |||||
12. | Misiewicz Dagmara | 92 | Jordan Krakow | 1:17.61 | 467 | 35.68 | 41.93 | |||||
13. | Świś Natalia | 91 | Unia Oświêcim | 1:18.31 | 454 | 36.36 | 41.95 | |||||
14. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 1:20.73 | 415 | 38.91 | 41.82 | |||||
15. | Płatek Paulina | 92 | Jordan Krakow | 1:20.76 | 414 | 37.71 | 43.05 | |||||
16. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 1:25.21 | 353 | 38.52 | 46.69 | |||||
DYSKW. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 35 100m zmienny Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Krakow | 1:12.59 | 570 | 34.88 | 37.71 | |||||
2. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 1:13.13 | 558 | 33.94 | 39.19 | |||||
3. | Świś Natalia | 91 | Unia Oświêcim | 1:18.31 | 454 | 36.36 | 41.95 | |||||
4. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 1:20.73 | 415 | 38.91 | 41.82 | |||||
DYSKW. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 35 100m zmienny Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Pustuła Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 1:11.21 | 604 | 32.45 | 38.76 | |||||
2. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 1:11.52 | 596 | 33.51 | 38.01 | |||||
3. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 1:12.60 | 570 | 34.67 | 37.93 | |||||
4. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 1:12.90 | 563 | 35.38 | 37.52 | |||||
5. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 1:13.93 | 540 | 33.76 | 40.17 | |||||
6. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 1:15.04 | 516 | 36.62 | 38.42 | |||||
7. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 1:17.57 | 467 | 37.95 | 39.62 | |||||
8. | Misiewicz Dagmara | 92 | Jordan Krakow | 1:17.61 | 467 | 35.68 | 41.93 | |||||
9. | Płatek Paulina | 92 | Jordan Krakow | 1:20.76 | 414 | 37.71 | 43.05 | |||||
10. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 1:25.21 | 353 | 38.52 | 46.69 |
<< TOP >> |
Nr 36 100m zmienny Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wilk Krzysztof SK | 89 | Jordan Krakow | 1:02.20 | 630 | 29.13 | 33.07 | |||||
2. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 1:04.22 | 572 | 29.19 | 35.03 | |||||
3. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 1:04.26 | 571 | 30.23 | 34.03 | |||||
4. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 1:04.31 | 570 | 30.51 | 33.80 | |||||
5. | Szydłowski Bogdan | 84 | Jordan Krakow | 1:04.36 | 568 | 29.82 | 34.54 | |||||
6. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Krakow | 1:04.65 | 561 | 30.23 | 34.42 | |||||
7. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 1:06.54 | 514 | 30.11 | 36.43 | |||||
8. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 1:07.24 | 498 | 32.66 | 34.58 | |||||
9. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 1:07.45 | 494 | 30.97 | 36.48 | |||||
10. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Krakow | 1:07.89 | 484 | 31.88 | 36.01 | |||||
11. | Tracz Adrian | 89 | Jordan Krakow | 1:08.05 | 481 | 32.85 | 35.20 | |||||
12. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 1:08.85 | 464 | 34.88 | 33.97 | |||||
13. | Siciarz Bartłomiej | 91 | STP Nowy Sącz | 1:09.73 | 447 | 33.76 | 35.97 | |||||
14. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 1:09.74 | 447 | 32.87 | 36.87 | |||||
15. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 1:09.96 | 442 | 32.88 | 37.08 | |||||
16. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 1:10.09 | 440 | 32.36 | 37.73 | |||||
17. | Jackowski Daniel | 92 | Orka Jêdrzejów | 1:10.51 | 432 | 33.15 | 37.36 | |||||
18. | Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 1:10.65 | 430 | 34.36 | 36.29 | |||||
19. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 1:10.98 | 424 | 35.55 | 35.43 | |||||
20. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Krakow | 1:11.32 | 418 | 34.38 | 36.94 | |||||
21. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 1:11.72 | 411 | 33.40 | 38.32 | |||||
22. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 1:11.88 | 408 | 33.98 | 37.90 | |||||
23. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 1:12.86 | 392 | 34.72 | 38.14 | |||||
24. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 1:13.01 | 389 | 33.45 | 39.56 | |||||
25. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 1:13.90 | 375 | 33.02 | 40.88 | |||||
26. | Wyroba Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 1:14.19 | 371 | 35.22 | 38.97 | |||||
27. | Feluś Karol | 91 | Siemaszka Pieka | 1:15.30 | 355 | 34.75 | 40.55 | |||||
28. | Szczurek Jan | 91 | Swim Art Myślen | 1:15.95 | 346 | 33.98 | 41.97 | |||||
29. | Sroka Grzegorz | 92 | Siemaszka Pieka | 1:19.77 | 298 | 36.82 | 42.95 |
<< TOP >> |
Nr 36 100m zmienny Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 1:04.22 | 572 | 29.19 | 35.03 | |||||
2. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 1:08.85 | 464 | 34.88 | 33.97 | |||||
3. | Siciarz Bartłomiej | 91 | STP Nowy Sącz | 1:09.73 | 447 | 33.76 | 35.97 | |||||
4. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 1:09.96 | 442 | 32.88 | 37.08 | |||||
5. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 1:10.98 | 424 | 35.55 | 35.43 | |||||
6. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 1:11.88 | 408 | 33.98 | 37.90 | |||||
7. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 1:13.90 | 375 | 33.02 | 40.88 | |||||
8. | Feluś Karol | 91 | Siemaszka Pieka | 1:15.30 | 355 | 34.75 | 40.55 | |||||
9. | Szczurek Jan | 91 | Swim Art Myślen | 1:15.95 | 346 | 33.98 | 41.97 |
<< TOP >> |
Nr 36 100m zmienny Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 1:04.26 | 571 | 30.23 | 34.03 | |||||
2. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 1:04.31 | 570 | 30.51 | 33.80 | |||||
3. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 1:06.54 | 514 | 30.11 | 36.43 | |||||
4. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 1:07.24 | 498 | 32.66 | 34.58 | |||||
5. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 1:09.74 | 447 | 32.87 | 36.87 | |||||
6. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 1:10.09 | 440 | 32.36 | 37.73 | |||||
7. | Jackowski Daniel | 92 | Orka Jêdrzejów | 1:10.51 | 432 | 33.15 | 37.36 | |||||
8. | Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 1:10.65 | 430 | 34.36 | 36.29 | |||||
9. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 1:11.72 | 411 | 33.40 | 38.32 | |||||
10. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 1:12.86 | 392 | 34.72 | 38.14 | |||||
11. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 1:13.01 | 389 | 33.45 | 39.56 | |||||
12. | Wyroba Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 1:14.19 | 371 | 35.22 | 38.97 | |||||
13. | Sroka Grzegorz | 92 | Siemaszka Pieka | 1:19.77 | 298 | 36.82 | 42.95 |
<< TOP >> |
Nr 37 800m dowolny Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 9:37.87 | 634 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
33.81 1:09.10 1:45.19 2:21.40 |
33.81 35.29 36.09 36.21 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:57.53 3:33.56 4:09.90 4:46.00 |
36.13 36.03 36.34 36.10 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:21.93 5:58.12 6:34.71 7:11.48 |
35.93 36.19 36.59 36.77 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:48.26 8:25.06 9:01.58 9:37.87 |
36.78 36.80 36.52 36.29 |
2. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 9:47.56 | 603 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.00 1:09.25 1:45.40 2:21.79 |
34.00 35.25 36.15 36.39 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:57.93 3:34.16 4:10.96 4:47.64 |
36.14 36.23 36.80 36.68 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:24.68 6:01.90 6:39.50 7:17.35 |
37.04 37.22 37.60 37.85 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:55.33 8:33.02 9:10.93 9:47.56 |
37.98 37.69 37.91 36.63 |
3. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 10:02.09 | 561 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.98 1:12.17 1:50.03 2:28.06 |
34.98 37.19 37.86 38.03 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:06.08 3:44.38 4:22.34 5:00.38 |
38.02 38.30 37.96 38.04 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:38.20 6:16.60 6:54.76 7:33.12 |
37.82 38.40 38.16 38.36 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:10.62 8:48.50 9:26.28 10:02.09 |
37.50 37.88 37.78 35.81 |
4. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Hajduki Chorzów | 10:02.12 | 561 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.18 1:10.12 1:46.89 2:24.15 |
34.18 35.94 36.77 37.26 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:01.51 3:38.91 4:16.90 4:55.10 |
37.36 37.40 37.99 38.20 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:33.36 6:11.53 6:50.20 7:28.57 |
38.26 38.17 38.67 38.37 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:07.19 8:45.93 9:24.73 10:02.12 |
38.62 38.74 38.80 37.39 |
5. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 10:02.23 | 560 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.49 1:11.41 1:49.08 2:26.93 |
34.49 36.92 37.67 37.85 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:04.66 3:42.73 4:21.17 4:59.73 |
37.73 38.07 38.44 38.56 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:37.89 6:15.60 6:53.68 7:31.94 |
38.16 37.71 38.08 38.26 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:10.59 8:48.87 9:27.04 10:02.23 |
38.65 38.28 38.17 35.19 |
6. | Chlipała Patrycja | 93 | Jordan Krakow | 10:07.92 | 545 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.42 1:11.17 1:48.81 2:26.85 |
34.42 36.75 37.64 38.04 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:04.92 3:43.01 4:21.59 5:00.37 |
38.07 38.09 38.58 38.78 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:38.84 6:17.47 6:55.79 7:34.80 |
38.47 38.63 38.32 39.01 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:13.49 8:52.46 9:31.37 10:07.92 |
38.69 38.97 38.91 36.55 |
7. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 10:12.94 | 531 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.93 1:12.02 1:50.06 2:27.76 |
34.93 37.09 38.04 37.70 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:05.82 3:44.44 4:22.67 5:01.55 |
38.06 38.62 38.23 38.88 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:40.37 6:18.93 6:58.03 7:37.54 |
38.82 38.56 39.10 39.51 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:16.71 8:56.21 9:35.59 10:12.94 |
39.17 39.50 39.38 37.35 |
8. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 10:23.82 | 504 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
33.85 1:11.67 1:50.51 2:29.62 |
33.85 37.82 38.84 39.11 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:09.52 3:49.79 4:29.25 5:08.72 |
39.90 40.27 39.46 39.47 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:48.44 6:28.83 7:08.55 7:48.33 |
39.72 40.39 39.72 39.78 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:27.36 9:07.62 9:46.25 10:23.82 |
39.03 40.26 38.63 37.57 |
9. | Miłkowska Marta | 93 | Orka Lêdziny | 10:29.25 | 491 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.82 1:13.32 1:52.64 2:32.34 |
34.82 38.50 39.32 39.70 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:12.56 3:52.19 4:31.71 5:11.41 |
40.22 39.63 39.52 39.70 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:51.57 6:31.31 7:11.43 7:51.32 |
40.16 39.74 40.12 39.89 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:31.74 9:11.99 9:51.86 10:29.25 |
40.42 40.25 39.87 37.39 |
10. | Bartman Anna | 93 | Unia Oświêcim | 10:50.49 | 445 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
35.93 1:15.44 1:55.56 2:36.33 |
35.93 39.51 40.12 40.77 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:17.52 3:58.90 4:40.07 5:21.92 |
41.19 41.38 41.17 41.85 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
6:03.03 6:44.39 7:25.78 8:07.26 |
41.11 41.36 41.39 41.48 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:48.24 9:29.29 10:09.88 10:50.49 |
40.98 41.05 40.59 40.61 |
<< TOP >> |
Nr 37 800m dowolny Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 9:37.87 | 634 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
33.81 1:09.10 1:45.19 2:21.40 |
33.81 35.29 36.09 36.21 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:57.53 3:33.56 4:09.90 4:46.00 |
36.13 36.03 36.34 36.10 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:21.93 5:58.12 6:34.71 7:11.48 |
35.93 36.19 36.59 36.77 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:48.26 8:25.06 9:01.58 9:37.87 |
36.78 36.80 36.52 36.29 |
<< TOP >> |
Nr 37 800m dowolny Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 9:47.56 | 603 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.00 1:09.25 1:45.40 2:21.79 |
34.00 35.25 36.15 36.39 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:57.93 3:34.16 4:10.96 4:47.64 |
36.14 36.23 36.80 36.68 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:24.68 6:01.90 6:39.50 7:17.35 |
37.04 37.22 37.60 37.85 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:55.33 8:33.02 9:10.93 9:47.56 |
37.98 37.69 37.91 36.63 |
2. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 10:02.09 | 561 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.98 1:12.17 1:50.03 2:28.06 |
34.98 37.19 37.86 38.03 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:06.08 3:44.38 4:22.34 5:00.38 |
38.02 38.30 37.96 38.04 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:38.20 6:16.60 6:54.76 7:33.12 |
37.82 38.40 38.16 38.36 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:10.62 8:48.50 9:26.28 10:02.09 |
37.50 37.88 37.78 35.81 |
3. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Hajduki Chorzów | 10:02.12 | 561 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.18 1:10.12 1:46.89 2:24.15 |
34.18 35.94 36.77 37.26 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:01.51 3:38.91 4:16.90 4:55.10 |
37.36 37.40 37.99 38.20 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:33.36 6:11.53 6:50.20 7:28.57 |
38.26 38.17 38.67 38.37 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:07.19 8:45.93 9:24.73 10:02.12 |
38.62 38.74 38.80 37.39 |
4. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 10:02.23 | 560 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.49 1:11.41 1:49.08 2:26.93 |
34.49 36.92 37.67 37.85 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:04.66 3:42.73 4:21.17 4:59.73 |
37.73 38.07 38.44 38.56 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:37.89 6:15.60 6:53.68 7:31.94 |
38.16 37.71 38.08 38.26 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:10.59 8:48.87 9:27.04 10:02.23 |
38.65 38.28 38.17 35.19 |
5. | Chlipała Patrycja | 93 | Jordan Krakow | 10:07.92 | 545 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.42 1:11.17 1:48.81 2:26.85 |
34.42 36.75 37.64 38.04 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:04.92 3:43.01 4:21.59 5:00.37 |
38.07 38.09 38.58 38.78 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:38.84 6:17.47 6:55.79 7:34.80 |
38.47 38.63 38.32 39.01 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:13.49 8:52.46 9:31.37 10:07.92 |
38.69 38.97 38.91 36.55 |
6. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 10:12.94 | 531 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.93 1:12.02 1:50.06 2:27.76 |
34.93 37.09 38.04 37.70 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:05.82 3:44.44 4:22.67 5:01.55 |
38.06 38.62 38.23 38.88 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:40.37 6:18.93 6:58.03 7:37.54 |
38.82 38.56 39.10 39.51 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:16.71 8:56.21 9:35.59 10:12.94 |
39.17 39.50 39.38 37.35 |
7. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 10:23.82 | 504 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
33.85 1:11.67 1:50.51 2:29.62 |
33.85 37.82 38.84 39.11 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:09.52 3:49.79 4:29.25 5:08.72 |
39.90 40.27 39.46 39.47 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:48.44 6:28.83 7:08.55 7:48.33 |
39.72 40.39 39.72 39.78 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:27.36 9:07.62 9:46.25 10:23.82 |
39.03 40.26 38.63 37.57 |
8. | Miłkowska Marta | 93 | Orka Lêdziny | 10:29.25 | 491 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
34.82 1:13.32 1:52.64 2:32.34 |
34.82 38.50 39.32 39.70 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:12.56 3:52.19 4:31.71 5:11.41 |
40.22 39.63 39.52 39.70 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:51.57 6:31.31 7:11.43 7:51.32 |
40.16 39.74 40.12 39.89 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:31.74 9:11.99 9:51.86 10:29.25 |
40.42 40.25 39.87 37.39 |
9. | Bartman Anna | 93 | Unia Oświêcim | 10:50.49 | 445 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
35.93 1:15.44 1:55.56 2:36.33 |
35.93 39.51 40.12 40.77 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:17.52 3:58.90 4:40.07 5:21.92 |
41.19 41.38 41.17 41.85 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
6:03.03 6:44.39 7:25.78 8:07.26 |
41.11 41.36 41.39 41.48 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:48.24 9:29.29 10:09.88 10:50.49 |
40.98 41.05 40.59 40.61 |
<< TOP >> |
Nr 38 800m dowolny Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 8:36.26 | 703 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
28.57 59.51 1:30.86 2:02.34 |
28.57 30.94 31.35 31.48 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:34.33 3:06.43 3:38.78 4:11.70 |
31.99 32.10 32.35 32.92 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
4:44.84 5:17.99 5:51.36 6:24.89 |
33.14 33.15 33.37 33.53 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
6:58.03 7:31.26 8:03.97 8:36.26 |
33.14 33.23 32.71 32.29 |
2. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów | 9:16.39 | 562 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.00 1:05.02 1:40.37 2:15.79 |
31.00 34.02 35.35 35.42 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:51.20 3:26.84 4:02.32 4:37.15 |
35.41 35.64 35.48 34.83 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:10.94 5:47.08 6:22.75 6:57.48 |
33.79 36.14 35.67 34.73 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:32.29 8:07.68 8:43.90 9:16.39 |
34.81 35.39 36.22 32.49 |
3. | Zostawa Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 9:16.45 | 562 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
30.53 1:04.60 1:39.06 2:13.66 |
30.53 34.07 34.46 34.60 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:48.47 3:23.61 3:58.86 4:34.32 |
34.81 35.14 35.25 35.46 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:09.61 5:45.25 6:20.69 6:56.36 |
35.29 35.64 35.44 35.67 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:31.73 8:07.45 8:43.42 9:16.45 |
35.37 35.72 35.97 33.03 |
4. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 9:26.74 | 532 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.30 1:07.44 1:43.23 2:18.97 |
32.30 35.14 35.79 35.74 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:54.62 3:30.17 4:06.07 4:41.85 |
35.65 35.55 35.90 35.78 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:17.61 5:53.78 6:29.91 7:06.03 |
35.76 36.17 36.13 36.12 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:42.04 8:17.82 8:53.08 9:26.74 |
36.01 35.78 35.26 33.66 |
5. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 9:27.20 | 530 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.29 1:05.99 1:41.56 2:17.50 |
31.29 34.70 35.57 35.94 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:53.58 3:29.66 4:05.81 4:42.08 |
36.08 36.08 36.15 36.27 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:18.20 5:54.37 6:30.47 7:06.36 |
36.12 36.17 36.10 35.89 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:42.83 8:18.40 8:53.70 9:27.20 |
36.47 35.57 35.30 33.50 |
<< TOP >> |
Nr 38 800m dowolny Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 8:36.26 | 703 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
28.57 59.51 1:30.86 2:02.34 |
28.57 30.94 31.35 31.48 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:34.33 3:06.43 3:38.78 4:11.70 |
31.99 32.10 32.35 32.92 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
4:44.84 5:17.99 5:51.36 6:24.89 |
33.14 33.15 33.37 33.53 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
6:58.03 7:31.26 8:03.97 8:36.26 |
33.14 33.23 32.71 32.29 |
<< TOP >> |
Nr 38 800m dowolny Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów | 9:16.39 | 562 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.00 1:05.02 1:40.37 2:15.79 |
31.00 34.02 35.35 35.42 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:51.20 3:26.84 4:02.32 4:37.15 |
35.41 35.64 35.48 34.83 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:10.94 5:47.08 6:22.75 6:57.48 |
33.79 36.14 35.67 34.73 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:32.29 8:07.68 8:43.90 9:16.39 |
34.81 35.39 36.22 32.49 |
2. | Zostawa Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 9:16.45 | 562 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
30.53 1:04.60 1:39.06 2:13.66 |
30.53 34.07 34.46 34.60 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:48.47 3:23.61 3:58.86 4:34.32 |
34.81 35.14 35.25 35.46 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:09.61 5:45.25 6:20.69 6:56.36 |
35.29 35.64 35.44 35.67 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:31.73 8:07.45 8:43.42 9:16.45 |
35.37 35.72 35.97 33.03 |
3. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 9:26.74 | 532 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.30 1:07.44 1:43.23 2:18.97 |
32.30 35.14 35.79 35.74 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:54.62 3:30.17 4:06.07 4:41.85 |
35.65 35.55 35.90 35.78 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:17.61 5:53.78 6:29.91 7:06.03 |
35.76 36.17 36.13 36.12 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:42.04 8:17.82 8:53.08 9:26.74 |
36.01 35.78 35.26 33.66 |
4. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 9:27.20 | 530 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.29 1:05.99 1:41.56 2:17.50 |
31.29 34.70 35.57 35.94 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:53.58 3:29.66 4:05.81 4:42.08 |
36.08 36.08 36.15 36.27 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:18.20 5:54.37 6:30.47 7:06.36 |
36.12 36.17 36.10 35.89 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:42.83 8:18.40 8:53.70 9:27.20 |
36.47 35.57 35.30 33.50 |
<< TOP >> |
Nr 39 1500m dowolny Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pożarowszczyk Beata | 91 | Śląsk Wrocław | 18:04.57 | 686 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.69 1:07.44 1:43.16 2:19.41 2:55.60 3:31.90 4:08.26 4:44.53 |
32.69 34.75 35.72 36.25 36.19 36.30 36.36 36.27 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:20.66 5:57.12 6:33.64 7:09.94 7:46.56 8:23.15 8:59.14 9:35.27 |
36.13 36.46 36.52 36.30 36.62 36.59 35.99 36.13 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:11.32 10:47.54 11:23.80 12:00.03 12:36.16 13:12.72 13:48.98 14:25.44 |
36.05 36.22 36.26 36.23 36.13 36.56 36.26 36.46 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:02.02 15:38.93 16:15.78 16:52.71 17:29.26 18:04.57 |
36.58 36.91 36.85 36.93 36.55 35.31 |
2. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow | 18:11.49 | 673 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
34.60 1:11.57 1:48.45 2:25.36 3:02.20 3:39.29 4:16.14 4:52.72 |
34.60 36.97 36.88 36.91 36.84 37.09 36.85 36.58 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:29.29 6:05.70 6:41.88 7:18.29 7:54.62 8:30.60 9:06.76 9:42.94 |
36.57 36.41 36.18 36.41 36.33 35.98 36.16 36.18 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:18.65 10:54.20 11:30.17 12:06.19 12:42.41 13:18.86 13:56.02 14:32.98 |
35.71 35.55 35.97 36.02 36.22 36.45 37.16 36.96 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:09.82 15:46.35 16:23.19 17:00.05 17:36.31 18:11.49 |
36.84 36.53 36.84 36.86 36.26 35.18 |
3. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 18:43.64 | 616 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
34.88 1:11.71 1:48.55 2:25.46 3:02.29 3:39.29 4:16.36 4:52.90 |
34.88 36.83 36.84 36.91 36.83 37.00 37.07 36.54 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:29.45 6:06.02 6:42.08 7:18.92 7:55.82 8:32.81 9:10.50 9:48.70 |
36.55 36.57 36.06 36.84 36.90 36.99 37.69 38.20 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:26.86 11:04.79 11:42.89 12:21.27 12:59.50 13:38.04 14:16.31 14:55.16 |
38.16 37.93 38.10 38.38 38.23 38.54 38.27 38.85 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:34.37 16:13.21 16:51.22 17:29.20 18:06.98 18:43.64 |
39.21 38.84 38.01 37.98 37.78 36.66 |
4. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 19:31.81 | 544 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
34.56 1:13.17 1:51.70 2:30.91 3:10.18 3:49.67 4:29.03 5:08.41 |
34.56 38.61 38.53 39.21 39.27 39.49 39.36 39.38 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:47.88 6:27.34 7:06.62 7:45.64 8:24.99 9:04.37 9:44.00 10:23.54 |
39.47 39.46 39.28 39.02 39.35 39.38 39.63 39.54 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
11:02.87 11:42.38 12:21.75 13:01.31 13:40.72 14:20.20 14:59.75 15:39.08 |
39.33 39.51 39.37 39.56 39.41 39.48 39.55 39.33 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
16:18.53 16:57.79 17:37.70 18:16.87 18:55.58 19:31.81 |
39.45 39.26 39.91 39.17 38.71 36.23 |
<< TOP >> |
Nr 39 1500m dowolny Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pożarowszczyk Beata | 91 | Śląsk Wrocław | 18:04.57 | 686 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.69 1:07.44 1:43.16 2:19.41 2:55.60 3:31.90 4:08.26 4:44.53 |
32.69 34.75 35.72 36.25 36.19 36.30 36.36 36.27 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:20.66 5:57.12 6:33.64 7:09.94 7:46.56 8:23.15 8:59.14 9:35.27 |
36.13 36.46 36.52 36.30 36.62 36.59 35.99 36.13 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:11.32 10:47.54 11:23.80 12:00.03 12:36.16 13:12.72 13:48.98 14:25.44 |
36.05 36.22 36.26 36.23 36.13 36.56 36.26 36.46 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:02.02 15:38.93 16:15.78 16:52.71 17:29.26 18:04.57 |
36.58 36.91 36.85 36.93 36.55 35.31 |
2. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow | 18:11.49 | 673 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
34.60 1:11.57 1:48.45 2:25.36 3:02.20 3:39.29 4:16.14 4:52.72 |
34.60 36.97 36.88 36.91 36.84 37.09 36.85 36.58 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:29.29 6:05.70 6:41.88 7:18.29 7:54.62 8:30.60 9:06.76 9:42.94 |
36.57 36.41 36.18 36.41 36.33 35.98 36.16 36.18 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:18.65 10:54.20 11:30.17 12:06.19 12:42.41 13:18.86 13:56.02 14:32.98 |
35.71 35.55 35.97 36.02 36.22 36.45 37.16 36.96 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:09.82 15:46.35 16:23.19 17:00.05 17:36.31 18:11.49 |
36.84 36.53 36.84 36.86 36.26 35.18 |
3. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 18:43.64 | 616 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
34.88 1:11.71 1:48.55 2:25.46 3:02.29 3:39.29 4:16.36 4:52.90 |
34.88 36.83 36.84 36.91 36.83 37.00 37.07 36.54 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:29.45 6:06.02 6:42.08 7:18.92 7:55.82 8:32.81 9:10.50 9:48.70 |
36.55 36.57 36.06 36.84 36.90 36.99 37.69 38.20 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:26.86 11:04.79 11:42.89 12:21.27 12:59.50 13:38.04 14:16.31 14:55.16 |
38.16 37.93 38.10 38.38 38.23 38.54 38.27 38.85 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:34.37 16:13.21 16:51.22 17:29.20 18:06.98 18:43.64 |
39.21 38.84 38.01 37.98 37.78 36.66 |
<< TOP >> |
Nr 39 1500m dowolny Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 19:31.81 | 544 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
34.56 1:13.17 1:51.70 2:30.91 3:10.18 3:49.67 4:29.03 5:08.41 |
34.56 38.61 38.53 39.21 39.27 39.49 39.36 39.38 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:47.88 6:27.34 7:06.62 7:45.64 8:24.99 9:04.37 9:44.00 10:23.54 |
39.47 39.46 39.28 39.02 39.35 39.38 39.63 39.54 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
11:02.87 11:42.38 12:21.75 13:01.31 13:40.72 14:20.20 14:59.75 15:39.08 |
39.33 39.51 39.37 39.56 39.41 39.48 39.55 39.33 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
16:18.53 16:57.79 17:37.70 18:16.87 18:55.58 19:31.81 |
39.45 39.26 39.91 39.17 38.71 36.23 |
<< TOP >> |
Nr 40 1500m dowolny Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Haas Mateusz SK | 88 | Jordan Krakow | 15:52.49 | 768 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.53 1:01.56 1:34.25 2:06.61 2:38.18 3:09.88 3:41.64 4:13.44 |
29.53 32.03 32.69 32.36 31.57 31.70 31.76 31.80 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:45.26 5:17.26 5:49.06 6:20.72 6:52.50 7:24.13 7:55.71 8:27.36 |
31.82 32.00 31.80 31.66 31.78 31.63 31.58 31.65 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
8:58.93 9:30.73 10:02.42 10:34.52 11:06.64 11:38.63 12:10.31 12:42.61 |
31.57 31.80 31.69 32.10 32.12 31.99 31.68 32.30 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:14.72 13:46.73 14:18.92 14:50.61 15:22.32 15:52.49 |
32.11 32.01 32.19 31.69 31.71 30.17 |
2. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 16:33.82 | 676 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
30.70 1:03.61 1:36.77 2:09.67 2:42.33 3:15.05 3:47.91 4:21.52 |
30.70 32.91 33.16 32.90 32.66 32.72 32.86 33.61 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:54.81 5:28.19 6:01.79 6:35.83 7:09.18 7:42.54 8:16.43 8:49.09 |
33.29 33.38 33.60 34.04 33.35 33.36 33.89 32.66 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:22.82 9:56.94 10:30.91 11:04.54 11:37.73 12:10.92 12:45.24 13:18.63 |
33.73 34.12 33.97 33.63 33.19 33.19 34.32 33.39 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:52.06 14:25.63 14:58.51 15:31.34 16:04.41 16:33.82 |
33.43 33.57 32.88 32.83 33.07 29.41 |
3. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 16:34.55 | 675 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
30.64 1:03.84 1:37.09 2:10.22 2:43.21 3:16.19 3:49.66 4:23.38 |
30.64 33.20 33.25 33.13 32.99 32.98 33.47 33.72 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:57.01 5:30.28 6:03.79 6:37.15 7:10.33 7:43.79 8:17.37 8:51.07 |
33.63 33.27 33.51 33.36 33.18 33.46 33.58 33.70 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:24.79 9:58.76 10:32.71 11:06.05 11:39.55 12:13.12 12:46.43 13:19.27 |
33.72 33.97 33.95 33.34 33.50 33.57 33.31 32.84 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:52.79 14:26.16 14:58.81 15:31.82 16:04.67 16:34.55 |
33.52 33.37 32.65 33.01 32.85 29.88 |
4. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 17:48.12 | 545 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
31.24 1:04.69 2:13.15 3:22.56 4:32.77 5:43.89 6:55.87 8:08.39 |
31.24 33.45 1:08.46 1:09.41 1:10.21 1:11.12 1:11.98 1:12.52 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
9:21.80 -:--.-- -:--.-- -:--.-- -:--.-- -:--.-- -:--.-- 10:34.71 |
1:13.41 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
-:--.-- -:--.-- 11:48.08 -:--.-- 13:01.06 -:--.-- -:--.-- 14:14.13 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
-:--.-- 15:27.03 16:38.35 -:--.-- -:--.-- 17:48.12 |
1:11.32 |
5. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 17:54.32 | 536 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.38 1:07.00 1:41.97 2:17.26 2:51.88 3:27.21 4:02.83 4:38.94 |
32.38 34.62 34.97 35.29 34.62 35.33 35.62 36.11 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:13.80 5:50.18 6:26.12 7:03.30 7:41.14 8:16.04 8:52.81 9:30.00 |
34.86 36.38 35.94 37.18 37.84 34.90 36.77 37.19 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:07.30 10:42.89 11:19.98 11:56.05 12:32.55 13:08.67 13:45.34 14:22.07 |
37.30 35.59 37.09 36.07 36.50 36.12 36.67 36.73 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:58.45 15:34.41 16:11.05 16:48.00 17:23.08 17:54.32 |
36.38 35.96 36.64 36.95 35.08 31.24 |
6. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 17:57.35 | 531 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
34.20 1:10.33 1:46.51 2:22.66 2:58.98 3:34.30 4:09.96 4:45.96 |
34.20 36.13 36.18 36.15 36.32 35.32 35.66 36.00 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:21.89 5:57.81 6:33.89 7:09.87 7:46.02 8:22.30 8:58.09 9:33.86 |
35.93 35.92 36.08 35.98 36.15 36.28 35.79 35.77 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:09.61 10:45.35 11:21.10 11:57.09 12:33.18 13:09.56 13:45.51 14:21.32 |
35.75 35.74 35.75 35.99 36.09 36.38 35.95 35.81 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:57.34 15:33.77 16:09.79 16:46.10 17:22.18 17:57.35 |
36.02 36.43 36.02 36.31 36.08 35.17 |
7. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 17:59.13 | 528 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.64 1:08.71 1:45.31 2:21.59 2:58.03 3:34.46 4:10.63 4:46.57 |
32.64 36.07 36.60 36.28 36.44 36.43 36.17 35.94 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:22.78 5:58.55 6:34.54 7:10.61 7:46.34 8:22.00 8:58.10 9:34.45 |
36.21 35.77 35.99 36.07 35.73 35.66 36.10 36.35 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:10.39 10:46.18 11:22.36 11:58.75 12:34.65 13:10.89 13:47.49 14:23.60 |
35.94 35.79 36.18 36.39 35.90 36.24 36.60 36.11 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:00.14 15:36.71 16:12.88 16:48.95 17:25.21 17:59.13 |
36.54 36.57 36.17 36.07 36.26 33.92 |
8. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 18:19.02 | 500 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
31.69 1:06.26 1:41.38 2:17.24 2:55.45 3:32.86 4:07.58 4:44.13 |
31.69 34.57 35.12 35.86 38.21 37.41 34.72 36.55 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:21.70 6:00.37 6:39.51 7:18.08 7:56.45 8:35.21 9:08.24 9:43.28 |
37.57 38.67 39.14 38.57 38.37 38.76 33.03 35.04 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:18.62 10:54.11 11:29.38 12:05.07 12:40.96 13:17.94 13:54.45 14:31.00 |
35.34 35.49 35.27 35.69 35.89 36.98 36.51 36.55 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:08.28 15:46.56 16:24.63 17:02.71 17:41.27 18:19.02 |
37.28 38.28 38.07 38.08 38.56 37.75 |
9. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 18:23.58 | 494 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
34.17 1:11.21 1:48.48 2:25.64 3:02.97 3:40.00 4:17.33 4:53.95 |
34.17 37.04 37.27 37.16 37.33 37.03 37.33 36.62 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:31.04 6:07.81 6:44.66 7:21.21 7:58.08 8:34.40 9:10.63 9:47.06 |
37.09 36.77 36.85 36.55 36.87 36.32 36.23 36.43 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:23.35 10:59.89 11:36.84 12:14.03 12:51.36 13:28.45 14:05.73 14:43.50 |
36.29 36.54 36.95 37.19 37.33 37.09 37.28 37.77 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:20.24 15:57.17 16:34.14 17:10.60 17:47.21 18:23.58 |
36.74 36.93 36.97 36.46 36.61 36.37 |
10. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 18:34.88 | 479 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.86 1:09.06 1:45.63 2:21.74 2:58.38 3:34.56 4:11.12 4:47.46 |
32.86 36.20 36.57 36.11 36.64 36.18 36.56 36.34 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:24.14 6:01.07 6:38.28 7:15.67 7:52.93 8:30.64 9:08.51 9:45.85 |
36.68 36.93 37.21 37.39 37.26 37.71 37.87 37.34 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:23.11 11:00.80 11:39.17 12:17.35 12:55.58 13:33.98 14:11.72 14:50.03 |
37.26 37.69 38.37 38.18 38.23 38.40 37.74 38.31 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:28.77 16:07.17 16:45.66 17:22.49 17:59.18 18:34.88 |
38.74 38.40 38.49 36.83 36.69 35.70 |
<< TOP >> |
Nr 40 1500m dowolny Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 16:33.82 | 676 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
30.70 1:03.61 1:36.77 2:09.67 2:42.33 3:15.05 3:47.91 4:21.52 |
30.70 32.91 33.16 32.90 32.66 32.72 32.86 33.61 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:54.81 5:28.19 6:01.79 6:35.83 7:09.18 7:42.54 8:16.43 8:49.09 |
33.29 33.38 33.60 34.04 33.35 33.36 33.89 32.66 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:22.82 9:56.94 10:30.91 11:04.54 11:37.73 12:10.92 12:45.24 13:18.63 |
33.73 34.12 33.97 33.63 33.19 33.19 34.32 33.39 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:52.06 14:25.63 14:58.51 15:31.34 16:04.41 16:33.82 |
33.43 33.57 32.88 32.83 33.07 29.41 |
2. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 16:34.55 | 675 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
30.64 1:03.84 1:37.09 2:10.22 2:43.21 3:16.19 3:49.66 4:23.38 |
30.64 33.20 33.25 33.13 32.99 32.98 33.47 33.72 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:57.01 5:30.28 6:03.79 6:37.15 7:10.33 7:43.79 8:17.37 8:51.07 |
33.63 33.27 33.51 33.36 33.18 33.46 33.58 33.70 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:24.79 9:58.76 10:32.71 11:06.05 11:39.55 12:13.12 12:46.43 13:19.27 |
33.72 33.97 33.95 33.34 33.50 33.57 33.31 32.84 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:52.79 14:26.16 14:58.81 15:31.82 16:04.67 16:34.55 |
33.52 33.37 32.65 33.01 32.85 29.88 |
3. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 17:48.12 | 545 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
31.24 1:04.69 2:13.15 3:22.56 4:32.77 5:43.89 6:55.87 8:08.39 |
31.24 33.45 1:08.46 1:09.41 1:10.21 1:11.12 1:11.98 1:12.52 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
9:21.80 -:--.-- -:--.-- -:--.-- -:--.-- -:--.-- -:--.-- 10:34.71 |
1:13.41 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
-:--.-- -:--.-- 11:48.08 -:--.-- 13:01.06 -:--.-- -:--.-- 14:14.13 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
-:--.-- 15:27.03 16:38.35 -:--.-- -:--.-- 17:48.12 |
1:11.32 |
4. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 17:54.32 | 536 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.38 1:07.00 1:41.97 2:17.26 2:51.88 3:27.21 4:02.83 4:38.94 |
32.38 34.62 34.97 35.29 34.62 35.33 35.62 36.11 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:13.80 5:50.18 6:26.12 7:03.30 7:41.14 8:16.04 8:52.81 9:30.00 |
34.86 36.38 35.94 37.18 37.84 34.90 36.77 37.19 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:07.30 10:42.89 11:19.98 11:56.05 12:32.55 13:08.67 13:45.34 14:22.07 |
37.30 35.59 37.09 36.07 36.50 36.12 36.67 36.73 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:58.45 15:34.41 16:11.05 16:48.00 17:23.08 17:54.32 |
36.38 35.96 36.64 36.95 35.08 31.24 |
5. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 17:57.35 | 531 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
34.20 1:10.33 1:46.51 2:22.66 2:58.98 3:34.30 4:09.96 4:45.96 |
34.20 36.13 36.18 36.15 36.32 35.32 35.66 36.00 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:21.89 5:57.81 6:33.89 7:09.87 7:46.02 8:22.30 8:58.09 9:33.86 |
35.93 35.92 36.08 35.98 36.15 36.28 35.79 35.77 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:09.61 10:45.35 11:21.10 11:57.09 12:33.18 13:09.56 13:45.51 14:21.32 |
35.75 35.74 35.75 35.99 36.09 36.38 35.95 35.81 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:57.34 15:33.77 16:09.79 16:46.10 17:22.18 17:57.35 |
36.02 36.43 36.02 36.31 36.08 35.17 |
6. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 18:23.58 | 494 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
34.17 1:11.21 1:48.48 2:25.64 3:02.97 3:40.00 4:17.33 4:53.95 |
34.17 37.04 37.27 37.16 37.33 37.03 37.33 36.62 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:31.04 6:07.81 6:44.66 7:21.21 7:58.08 8:34.40 9:10.63 9:47.06 |
37.09 36.77 36.85 36.55 36.87 36.32 36.23 36.43 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:23.35 10:59.89 11:36.84 12:14.03 12:51.36 13:28.45 14:05.73 14:43.50 |
36.29 36.54 36.95 37.19 37.33 37.09 37.28 37.77 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:20.24 15:57.17 16:34.14 17:10.60 17:47.21 18:23.58 |
36.74 36.93 36.97 36.46 36.61 36.37 |
<< TOP >> |
Nr 40 1500m dowolny Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 17:59.13 | 528 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.64 1:08.71 1:45.31 2:21.59 2:58.03 3:34.46 4:10.63 4:46.57 |
32.64 36.07 36.60 36.28 36.44 36.43 36.17 35.94 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:22.78 5:58.55 6:34.54 7:10.61 7:46.34 8:22.00 8:58.10 9:34.45 |
36.21 35.77 35.99 36.07 35.73 35.66 36.10 36.35 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:10.39 10:46.18 11:22.36 11:58.75 12:34.65 13:10.89 13:47.49 14:23.60 |
35.94 35.79 36.18 36.39 35.90 36.24 36.60 36.11 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:00.14 15:36.71 16:12.88 16:48.95 17:25.21 17:59.13 |
36.54 36.57 36.17 36.07 36.26 33.92 |
2. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 18:19.02 | 500 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
31.69 1:06.26 1:41.38 2:17.24 2:55.45 3:32.86 4:07.58 4:44.13 |
31.69 34.57 35.12 35.86 38.21 37.41 34.72 36.55 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:21.70 6:00.37 6:39.51 7:18.08 7:56.45 8:35.21 9:08.24 9:43.28 |
37.57 38.67 39.14 38.57 38.37 38.76 33.03 35.04 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:18.62 10:54.11 11:29.38 12:05.07 12:40.96 13:17.94 13:54.45 14:31.00 |
35.34 35.49 35.27 35.69 35.89 36.98 36.51 36.55 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:08.28 15:46.56 16:24.63 17:02.71 17:41.27 18:19.02 |
37.28 38.28 38.07 38.08 38.56 37.75 |
3. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 18:34.88 | 479 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.86 1:09.06 1:45.63 2:21.74 2:58.38 3:34.56 4:11.12 4:47.46 |
32.86 36.20 36.57 36.11 36.64 36.18 36.56 36.34 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:24.14 6:01.07 6:38.28 7:15.67 7:52.93 8:30.64 9:08.51 9:45.85 |
36.68 36.93 37.21 37.39 37.26 37.71 37.87 37.34 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:23.11 11:00.80 11:39.17 12:17.35 12:55.58 13:33.98 14:11.72 14:50.03 |
37.26 37.69 38.37 38.18 38.23 38.40 37.74 38.31 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:28.77 16:07.17 16:45.66 17:22.49 17:59.18 18:34.88 |
38.74 38.40 38.49 36.83 36.69 35.70 |
<< TOP >> |
Nr 41 4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS JORDAN Kraków 91 | Jordan Krakow | 4:41.56 | 602 |
Palka Paulina Jurczyńska Dominika |
91 91 |
1:11.45 1:18.67 |
Pułka Magdalena Czapka Małgorzata |
92 91 |
1:10.14 1:01.30 |
2. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 4:42.90 | 594 |
Janecka Jagoda Pawula Dorota |
92 92 |
34.60 38.27 |
1:10.18 1:21.38 |
Duśko Małgorzata Wójciak Zuzanna |
89 91 |
32.38 29.33 |
1:10.09 1:01.25 |
3. | MKS JORDAN Kraków 93 | Jordan Krakow | 4:48.36 | 561 |
Jasińska Joanna Kuś Dominika |
93 93 |
35.14 36.66 |
1:12.42 1:18.53 |
Kłapyta Karolina Mazur Sara |
93 93 |
35.36 29.84 |
1:15.11 1:02.30 |
4. | UKP UNIA Oświêcim 93 | Unia Oświêcim | 4:57.53 | 511 |
Nitka Aleksandra Sikora Paulina |
93 93 |
33.61 39.60 |
1:08.66 1:23.40 |
Piwowarczyk Martyna Bartman Anna |
93 93 |
34.54 32.77 |
1:16.34 1:09.13 |
DYSKW. | UKP UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 41 4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS JORDAN Kraków 91 | Jordan Krakow | 4:41.56 | 602 |
Palka Paulina Jurczyńska Dominika |
91 91 |
1:11.45 1:18.67 |
Pułka Magdalena Czapka Małgorzata |
92 91 |
1:10.14 1:01.30 |
<< TOP >> |
Nr 41 4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS JORDAN Kraków 93 | Jordan Krakow | 4:48.36 | 561 |
Jasińska Joanna Kuś Dominika |
93 93 |
35.14 36.66 |
1:12.42 1:18.53 |
Kłapyta Karolina Mazur Sara |
93 93 |
35.36 29.84 |
1:15.11 1:02.30 |
2. | UKP UNIA Oświêcim 93 | Unia Oświêcim | 4:57.53 | 511 |
Nitka Aleksandra Sikora Paulina |
93 93 |
33.61 39.60 |
1:08.66 1:23.40 |
Piwowarczyk Martyna Bartman Anna |
93 93 |
34.54 32.77 |
1:16.34 1:09.13 |
DYSKW. | UKP UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 42 4 x 100m Sztafeta Zm. Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 3:59.45 | 666 |
Odomirski Tomasz Tracz Adrian |
91 89 |
29.45 30.04 |
1:00.35 1:03.80 |
Latuszek Konrad Szydłowski Bogdan |
89 84 |
26.91 26.46 |
58.75 56.55 |
2. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 4:03.50 | 633 |
Marzec Tomasz Zych Jakub |
91 90 |
29.41 33.26 |
59.22 1:12.16 |
Klupa Michał SK Haas Mateusz SK |
90 88 |
27.83 24.50 |
59.36 52.76 |
3. | MKS JORDAN Kraków 88 | Jordan Krakow | 4:15.47 | 548 |
Kruk Mateusz Dyrek Mateusz |
88 91 |
31.05 33.65 |
1:03.67 1:10.97 |
Kwiatkowski Arkadiusz Borkowski Jacek |
90 89 |
30.36 26.08 |
1:05.71 55.12 |
4. | UKP UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim | 4:16.51 | 541 |
Trenda Paweł Knapik Piotr |
92 92 |
30.69 34.14 |
1:02.93 1:11.71 |
Pełczyński Kacper Zostawa Jacek |
92 92 |
29.55 28.15 |
1:03.10 58.77 |
5. | MKS JORDAN Kraków 93 | Jordan Krakow | 4:24.57 | 493 |
Nowak Łukasz Suzin Marcin |
93 93 |
1:05.78 1:12.16 |
Wysoczyński Mateusz Łoniewski Daniel |
93 93 |
1:04.76 1:01.87 |
6. | UKP UNIA Oświêcim 93 | Unia Oświêcim | 4:49.38 | 377 |
Lacheta Krzysztof Wojnarowski Patryk |
93 93 |
35.44 37.62 |
1:12.95 1:19.82 |
Paluchowski Szymon Mielecki Mateusz |
93 93 |
32.45 31.93 |
1:09.40 1:07.21 |
<< TOP >> |
Nr 42 4 x 100m Sztafeta Zm. Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-17 |
|
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UKP UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim | 4:16.51 | 541 |
Trenda Paweł Knapik Piotr |
92 92 |
30.69 34.14 |
1:02.93 1:11.71 |
Pełczyński Kacper Zostawa Jacek |
92 92 |
29.55 28.15 |
1:03.10 58.77 |
2. | MKS JORDAN Kraków 93 | Jordan Krakow | 4:24.57 | 493 |
Nowak Łukasz Suzin Marcin |
93 93 |
1:05.78 1:12.16 |
Wysoczyński Mateusz Łoniewski Daniel |
93 93 |
1:04.76 1:01.87 |
3. | UKP UNIA Oświêcim 93 | Unia Oświêcim | 4:49.38 | 377 |
Lacheta Krzysztof Wojnarowski Patryk |
93 93 |
35.44 37.62 |
1:12.95 1:19.82 |
Paluchowski Szymon Mielecki Mateusz |
93 93 |
32.45 31.93 |
1:09.40 1:07.21 |