Grand Prix Polski w Pływaniu 2006 w Augustowie - Lista wyników
Nr  1  400m zmienny  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  2  400m zmienny  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  3  800m dowolny  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  4  800m dowolny  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  5  50m motylkowy  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  6  50m motylkowy  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  7  50m grzbietowy  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  8  50m grzbietowy  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  9  50m klasyczny  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  10  50m klasyczny  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  11  50m dowolny  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  12  50m dowolny  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  13  200m motylkowy  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  14  200m motylkowy  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  15  200m grzbietowy  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  16  200m grzbietowy  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  17  200m klasyczny  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  18  200m klasyczny  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  19  200m dowolny  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  20  200m dowolny  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  21  200m zmienny  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  22  200m zmienny  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  35  200m dowolny  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  36  200m dowolny  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  23  100m dowolny  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  24  100m dowolny  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  25  100m klasyczny  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  26  100m klasyczny  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  27  100m grzbietowy  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  28  100m grzbietowy  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  29  100m motylkowy  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  30  100m motylkowy  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  31  100m zmienny  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  32  100m zmienny  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  33  400m dowolny  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  34  400m dowolny  Mężczyzn  13 lat i starsi


I blok30 Wrzesien 2006 - 10:00


Nr  1
2006-09-30
400m zmienny  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2005 4:33.70Baranowska Katarzyna 87MKP Szczecin

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Dembniak Katarzyna SK90Victoria Racibó4:52.40799
50m:
100m:
30.86
1:05.72
30.86
34.86
150m:
200m:
1:44.28
2:21.85
38.56
37.57
250m:
300m:
3:02.69
3:42.87
40.84
40.18
350m:
400m:
4:18.01
4:52.40
35.14
34.39
2.Żołnowska Katarzyna90KP MZOS Płock4:58.85748
50m:
100m:
31.43
1:08.15
31.43
36.72
150m:
200m:
1:46.25
2:23.85
38.10
37.60
250m:
300m:
3:05.30
3:48.22
41.45
42.92
350m:
400m:
4:24.63
4:58.85
36.41
34.22
3.Kot Marta SW89UŚKS Ostrołêka5:08.56680
50m:
100m:
31.37
1:06.47
31.37
35.10
150m:
200m:
1:45.56
2:23.87
39.09
38.31
250m:
300m:
3:08.66
3:54.60
44.79
45.94
350m:
400m:
4:31.86
5:08.56
37.26
36.70
4.Woźnialis Anna89MUKS Olimpijczy6:05.76408
50m:
100m:
35.92
1:18.51
35.92
42.59
150m:
200m:
2:06.89
2:55.44
48.38
48.55
250m:
300m:
3:48.63
4:41.97
53.19
53.34
350m:
400m:
5:24.61
6:05.76
42.64
41.15


<< TOP >>
Nr  2
2006-09-30
400m zmienny  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2005 4:08.25Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszaw4:18.14853
50m:
100m:
27.69
59.04
27.69
31.35
150m:
200m:
1:33.31
2:06.52
34.27
33.21
250m:
300m:
2:44.29
3:21.70
37.77
37.41
350m:
400m:
3:50.82
4:18.14
29.12
27.32
2.Mikołajewski Mariusz SW90Polonia Warszaw4:33.35718
50m:
100m:
29.30
1:02.60
29.30
33.30
150m:
200m:
1:38.54
2:12.97
35.94
34.43
250m:
300m:
2:50.68
3:29.89
37.71
39.21
350m:
400m:
4:02.00
4:33.35
32.11
31.35
3.Piekut Krzysztof90Kormoran Olszty4:37.05690
50m:
100m:
29.61
1:02.65
29.61
33.04
150m:
200m:
1:38.41
2:12.68
35.76
34.27
250m:
300m:
2:52.03
3:33.36
39.35
41.33
350m:
400m:
4:06.01
4:37.05
32.65
31.04
4.Grzejszczak Paweł SW90UKS Żoliborz Wa4:55.07571
50m:
100m:
30.75
1:06.71
30.75
35.96
150m:
200m:
1:44.40
2:22.23
37.69
37.83
250m:
300m:
3:04.28
3:46.41
42.05
42.13
350m:
400m:
4:21.61
4:55.07
35.20
33.46
5.Denert Adam91ATP Augustów5:14.12473
50m:
100m:
31.46
1:08.43
31.46
36.97
150m:
200m:
1:50.92
2:32.60
42.49
41.68
250m:
300m:
3:14.34
3:58.38
41.74
44.04
350m:
400m:
4:37.02
5:14.12
38.64
37.10
6.Golik Paweł92Anprel Pruszków5:22.45438
50m:
100m:
33.97
1:13.96
33.97
39.99
150m:
200m:
1:55.84
2:37.56
41.88
41.72
250m:
300m:
3:21.62
4:07.07
44.06
45.45
350m:
400m:
4:45.18
5:22.45
38.11
37.27


<< TOP >>
Nr  3
2006-09-30
800m dowolny  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2004 8:26.19Jêdrzejczak Otylia83AZS AWF Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Barzycka Paulina86AZS AWF Warszaw8:58.03786
50m:
100m:
150m:
200m:
31.47
1:05.49
1:39.69
2:13.87
31.47
34.02
34.20
34.18
250m:
300m:
350m:
400m:
2:48.11
3:22.29
3:56.37
4:30.34
34.24
34.18
34.08
33.97
450m:
500m:
550m:
600m:
5:03.71
5:36.94
6:10.18
6:43.93
33.37
33.23
33.24
33.75
650m:
700m:
750m:
800m:
7:17.34
7:51.48
8:24.54
8:58.03
33.41
34.14
33.06
33.49
2.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec8:58.24785
50m:
100m:
150m:
200m:
31.36
1:05.39
1:39.61
2:13.81
31.36
34.03
34.22
34.20
250m:
300m:
350m:
400m:
2:47.85
3:21.95
3:55.92
4:29.88
34.04
34.10
33.97
33.96
450m:
500m:
550m:
600m:
5:03.38
5:37.03
6:10.48
6:44.12
33.50
33.65
33.45
33.64
650m:
700m:
750m:
800m:
7:17.70
7:51.63
8:25.17
8:58.24
33.58
33.93
33.54
33.07
3.Budzis Joanna SW90Polonia Warszaw9:06.73749
50m:
100m:
150m:
200m:
31.37
1:05.53
1:39.78
2:13.96
31.37
34.16
34.25
34.18
250m:
300m:
350m:
400m:
2:48.19
3:22.23
3:56.46
4:30.26
34.23
34.04
34.23
33.80
450m:
500m:
550m:
600m:
5:03.75
5:37.84
6:12.32
6:46.84
33.49
34.09
34.48
34.52
650m:
700m:
750m:
800m:
7:21.85
7:57.26
8:32.69
9:06.73
35.01
35.41
35.43
34.04
4.Wikieł Manuela92UŚKS Ostrołêka9:34.89644
50m:
100m:
150m:
200m:
32.28
1:07.66
1:43.79
2:20.07
32.28
35.38
36.13
36.28
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.60
3:33.07
4:09.63
4:46.26
36.53
36.47
36.56
36.63
450m:
500m:
550m:
600m:
5:22.72
5:59.31
6:35.82
7:12.47
36.46
36.59
36.51
36.65
650m:
700m:
750m:
800m:
7:48.80
8:25.30
9:01.27
9:34.89
36.33
36.50
35.97
33.62
5.Mazurek Zuzanna91Fala Kraśnik9:35.01644
50m:
100m:
150m:
200m:
33.29
1:09.66
1:46.27
2:22.60
33.29
36.37
36.61
36.33
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.67
3:35.44
4:11.63
4:48.40
36.07
36.77
36.19
36.77
450m:
500m:
550m:
600m:
5:24.44
6:00.33
6:36.10
7:12.20
36.04
35.89
35.77
36.10
650m:
700m:
750m:
800m:
7:48.10
8:24.31
9:00.23
9:35.01
35.90
36.21
35.92
34.78
6.Stawicka Joanna93PIRANIA Jarocin9:54.16583
50m:
100m:
150m:
200m:
33.30
1:09.76
1:46.56
2:23.46
33.30
36.46
36.80
36.90
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.71
3:38.40
4:15.90
4:53.66
37.25
37.69
37.50
37.76
450m:
500m:
550m:
600m:
5:30.92
6:08.50
6:46.78
7:24.81
37.26
37.58
38.28
38.03
650m:
700m:
750m:
800m:
8:02.75
8:40.96
9:18.46
9:54.16
37.94
38.21
37.50
35.70
7.Zalewska Agnieszka92MUKS Olimpijczy10:22.01509
50m:
100m:
150m:
200m:
33.55
1:10.77
1:48.90
2:28.63
33.55
37.22
38.13
39.73
250m:
300m:
350m:
400m:
3:08.20
3:48.24
4:28.64
5:08.35
39.57
40.04
40.40
39.71
450m:
500m:
550m:
600m:
5:47.85
6:27.98
7:07.56
7:47.07
39.50
40.13
39.58
39.51
650m:
700m:
750m:
800m:
8:25.67
9:05.10
9:44.60
10:22.01
38.60
39.43
39.50
37.41
8.Zakrzewska Katarzyna92MUKS Olimpijczy10:48.14449
50m:
100m:
150m:
200m:
35.03
1:13.08
1:52.90
2:33.62
35.03
38.05
39.82
40.72
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.54
3:56.72
4:38.19
5:19.53
41.92
41.18
41.47
41.34
450m:
500m:
550m:
600m:
6:01.53
6:43.30
7:25.06
8:06.52
42.00
41.77
41.76
41.46
650m:
700m:
750m:
800m:
8:47.98
9:29.67
10:09.98
10:48.14
41.46
41.69
40.31
38.16
9.Kochman Marysia91Anprel Pruszków11:07.25412
50m:
100m:
150m:
200m:
34.98
1:14.42
1:55.67
2:37.51
34.98
39.44
41.25
41.84
250m:
300m:
350m:
400m:
3:19.73
4:02.19
4:45.02
5:27.73
42.22
42.46
42.83
42.71
450m:
500m:
550m:
600m:
6:11.18
6:53.86
7:36.74
8:19.53
43.45
42.68
42.88
42.79
650m:
700m:
750m:
800m:
9:02.27
9:45.00
10:27.28
11:07.25
42.74
42.73
42.28
39.97
10.Brylska Katarzyna92Anprel Pruszków11:21.62386
50m:
100m:
150m:
200m:
35.50
1:14.97
1:57.49
2:40.28
35.50
39.47
42.52
42.79
250m:
300m:
350m:
400m:
3:23.44
4:06.89
5:34.86
6:18.97
43.16
43.45
1:27.97
44.11
450m:
500m:
550m:
600m:
8:30.71
9:58.58
-:--.--
-:--.--
2:11.74
1:27.87
650m:
700m:
750m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
11:21.62


<< TOP >>
Nr  4
2006-09-30
800m dowolny  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2004 7:42.98Korzeniowski Paweł85Dwory Unia SSA

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Drzewiński Łukasz84AZS AWF Warszaw8:02.28863
50m:
100m:
150m:
200m:
28.32
58.47
1:28.72
1:59.18
28.32
30.15
30.25
30.46
250m:
300m:
350m:
400m:
2:29.98
3:00.67
3:31.55
4:02.32
30.80
30.69
30.88
30.77
450m:
500m:
550m:
600m:
4:33.00
5:03.76
5:34.53
6:05.29
30.68
30.76
30.77
30.76
650m:
700m:
750m:
800m:
6:35.01
7:04.58
7:33.99
8:02.28
29.72
29.57
29.41
28.29
2.Rokicki Michał84AZS AWF Warszaw8:03.01859
50m:
100m:
150m:
200m:
29.16
59.39
1:29.85
2:00.31
29.16
30.23
30.46
30.46
250m:
300m:
350m:
400m:
2:30.66
3:01.32
3:32.03
4:02.90
30.35
30.66
30.71
30.87
450m:
500m:
550m:
600m:
4:33.60
5:04.24
5:35.06
6:05.92
30.70
30.64
30.82
30.86
650m:
700m:
750m:
800m:
6:36.09
7:05.89
7:34.93
8:03.01
30.17
29.80
29.04
28.08
3.Gimiński Łukasz86AZS AWF Warszaw8:04.22852
50m:
100m:
150m:
200m:
28.67
59.06
1:29.28
1:59.39
28.67
30.39
30.22
30.11
250m:
300m:
350m:
400m:
2:29.76
3:00.55
3:31.38
4:02.27
30.37
30.79
30.83
30.89
450m:
500m:
550m:
600m:
4:32.88
5:03.69
5:34.54
6:05.49
30.61
30.81
30.85
30.95
650m:
700m:
750m:
800m:
6:35.52
7:05.47
7:35.51
8:04.22
30.03
29.95
30.04
28.71
4.Gilski Paweł90Kormoran Olszty8:25.89747
50m:
100m:
150m:
200m:
29.23
1:00.82
1:32.92
2:04.92
29.23
31.59
32.10
32.00
250m:
300m:
350m:
400m:
2:36.90
3:09.13
3:41.22
4:13.06
31.98
32.23
32.09
31.84
450m:
500m:
550m:
600m:
4:44.92
5:17.01
5:48.89
6:21.43
31.86
32.09
31.88
32.54
650m:
700m:
750m:
800m:
6:53.29
7:25.20
7:56.63
8:25.89
31.86
31.91
31.43
29.26
5.Haas Mateusz  SK88JORDAN Krakow8:30.36728
50m:
100m:
150m:
200m:
29.80
1:01.45
1:33.52
2:05.50
29.80
31.65
32.07
31.98
250m:
300m:
350m:
400m:
2:37.66
3:09.84
3:42.15
4:14.31
32.16
32.18
32.31
32.16
450m:
500m:
550m:
600m:
4:46.51
5:18.61
5:50.95
6:23.26
32.20
32.10
32.34
32.31
650m:
700m:
750m:
800m:
6:55.48
7:27.57
7:59.10
8:30.36
32.22
32.09
31.53
31.26
6.Rurak Paweł88AZS AWF Warszaw8:34.11712
50m:
100m:
150m:
200m:
29.69
1:01.31
1:33.38
2:05.57
29.69
31.62
32.07
32.19
250m:
300m:
350m:
400m:
2:37.45
3:09.87
3:42.00
4:14.20
31.88
32.42
32.13
32.20
450m:
500m:
550m:
600m:
4:46.45
5:18.83
5:51.21
6:23.95
32.25
32.38
32.38
32.74
650m:
700m:
750m:
800m:
6:56.50
7:29.14
8:01.67
8:34.11
32.55
32.64
32.53
32.44
7.Cieślak Tomasz SW90Polonia Warszaw8:48.82654
50m:
100m:
150m:
200m:
31.48
1:05.23
1:39.44
2:13.80
31.48
33.75
34.21
34.36
250m:
300m:
350m:
400m:
2:47.66
3:21.42
3:55.03
4:29.21
33.86
33.76
33.61
34.18
450m:
500m:
550m:
600m:
5:01.71
5:34.89
6:07.98
6:41.06
32.50
33.18
33.09
33.08
650m:
700m:
750m:
800m:
7:13.13
7:45.56
8:48.82
8:48.82
32.07
32.43
1:03.26
8.Żebrowski Piotr SW90Polonez Wyszków8:50.60648
50m:
100m:
150m:
200m:
30.72
1:04.38
1:37.68
2:11.28
30.72
33.66
33.30
33.60
250m:
300m:
350m:
400m:
2:43.89
3:16.46
3:49.63
4:22.94
32.61
32.57
33.17
33.31
450m:
500m:
550m:
600m:
4:56.16
5:30.21
6:04.06
6:38.39
33.22
34.05
33.85
34.33
650m:
700m:
750m:
800m:
7:12.11
7:45.51
8:18.19
8:50.60
33.72
33.40
32.68
32.41
9.Ruciński Konrad92Kormoran Olszty8:55.67630
50m:
100m:
150m:
200m:
30.73
1:04.48
1:37.75
2:11.31
30.73
33.75
33.27
33.56
250m:
300m:
350m:
400m:
2:44.70
3:17.98
3:51.03
4:24.59
33.39
33.28
33.05
33.56
450m:
500m:
550m:
600m:
4:58.51
5:32.44
6:06.67
6:40.77
33.92
33.93
34.23
34.10
650m:
700m:
750m:
800m:
7:15.15
7:49.08
8:22.89
8:55.67
34.38
33.93
33.81
32.78
10.Milewski Sebastian92Anprel Pruszków9:57.83453
50m:
100m:
150m:
200m:
30.38
1:05.26
1:42.33
2:20.12
30.38
34.88
37.07
37.79
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.73
3:38.55
4:16.52
4:55.22
38.61
39.82
37.97
38.70
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.09
6:11.65
6:50.69
7:29.62
37.87
38.56
39.04
38.93
650m:
700m:
750m:
800m:
8:07.31
8:45.61
9:23.61
9:57.83
37.69
38.30
38.00
34.22
DYSKW.Wilk Krzysztof SK89JORDAN Krakow
O4


<< TOP >>
Nr  5
2006-09-30
50m motylkowy  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2004   26.19Urbańczyk Aleksandra87Trójka Łódź

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Bochyńska Sonia SW90Junior Kluczbor28.83733
2.Dowgiert Anna SW90Juvenia Białyst28.87730
3.Gołêbiowska Joanna82AZS AWF Warszaw29.61677
4.Gapińska Agnieszka84AZS AWF Warszaw29.63676
5.Kot Marta SW89UŚKS Ostrołêka29.74668
6.Dembniak Katarzyna SK90Victoria Racibó29.94655
7.Traczewska Anna SW90Polonia Warszaw30.18639
8.Kokot Marta SW89Polonia Warszaw30.35629
9.Kwiatkowska Anna SW89Polonia Warszaw30.50619
10.Mendak Joanna89MUKS Olimpijczy30.51619
11.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole30.69608
12.Stopczyńska Sandra SW90Polonia Warszaw30.96592
13.Kozakiewicz Marta SG90Juvenia Białyst31.79547
14.Rutkowska Marlena90KSZO Ostrowiec33.08486
15.Chodźko Aleksandra90Kormoran Olszty33.81455
16.Zalewska Joanna93MUKS Olimpijczy34.87415
17.Darii Tatiana86Mołdawia40.67261


<< TOP >>
Nr  6
2006-09-30
50m motylkowy  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2004   23.99Kizierowski Bartosz77Polonia Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszaw25.32745
2.Tarczyński Marcin SW90Polonia Warszaw25.43735
3.Czerniak Konrad89Wisła Puławy25.49730
4.Jêdrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec26.00688
5.Konarzewski Jan    SW88Polonia Warszaw26.22671
6.Bogdan Bartosz SW89Juvenia Białyst26.24669
7.Stopiński Józef81AZS AWFiS Gdańs26.33662
Bziuk Wojciech87AZS AWF Warszaw26.33662
9.Paszek Marcin SK89Warta Poznań26.80628
10.Mikicin Artur90ROŚ Pisz27.55578
11.Rowiński Filip SW90Polonia Warszaw27.61574
12.Bulkowski Adam89MKS Medyk Giżyc28.12544
13.Frankiewicz Piotr SK89KSZO Ostrowiec28.39528
14.Szczepaniak Tomasz91Zryw Opole28.40528
15.Kaliszewski Maciej91PolKS Szczytno28.53521
16.Sulima Hubert91KSZO Ostrowiec29.01495
17.Polański Jakub92MUKS Olimpijczy29.24484
18.Lucas Dumitru78Mołdawia29.71461
19.Ursatjew Stanisław91Zryw Opole30.18440
20.Golik Piotr92Anprel Pruszków30.51426
21.Tochwin Adrian92UKS Batory Sokó31.83375
22.Krajewski Damian93Zryw Opole32.29359
23.Kordala Maciej93MUKS Olimpijczy32.48353
24.Wandzioch Krzysztof92MUKS Olimpijczy36.14256
25.Kapliński Miłosz92MUKS Olimpijczy36.19255


<< TOP >>
Nr  7
2006-09-30
50m grzbietowy  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski1995   28.23Komorowicz Dagmara79Lublinianka Lublin

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Borek Natalia SK90Wodnik Krosno31.12671
2.Anuszkiewicz Joanna SG90MUKS Olimpijczy31.64638
3.Traczewska Anna SW90Polonia Warszaw31.78630
4.Mazurek Zuzanna91Fala Kraśnik32.38595
5.Królak Agnieszka93Anprel Pruszków32.96564
6.Prus Alicja92MUKS Olimpijczy36.30423
7.Babynko Justyna93UKS Batory Sokó36.36420
8.Dancuta Uliana83Mołdawia36.75407
9.Nowikowska Emilia93MUKS Olimpijczy38.21362
10.Olteanu Iulia84Mołdawia39.84320


<< TOP >>
Nr  8
2006-09-30
50m grzbietowy  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski1999   24.41Siembida Mariusz75Lublinianka Lublin

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Karaś Sebastian SW91Jedynka Elbląg27.76625
2.Romanowicz Bartosz SW90Polonia Warszaw28.02607
3.Jêdrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec28.13600
4.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańs28.23594
5.Konarzewski Jan    SW88Polonia Warszaw28.29590
6.Krawczyk Jarosław91Kormoran Olszty29.03546
7.Zakrzewski Łukasz SW90JORDAN Krakow29.14540
8.Buczyński Błażej87AZS AWF Warszaw29.20537
9.Szczepaniak Tomasz91Zryw Opole29.55518
10.Capiga Filip91Zryw Opole29.81504
11.Romanowicz Aleksander SW91Polonia Warszaw29.83503
12.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń30.49471
13.Sulima Hubert91KSZO Ostrowiec30.78458
14.Brasovean Victor89Mołdawia34.87315
15.Greś Krystian92UKS Batory Sokó34.97312
16.Rurak Jakub92MUKS Olimpijczy37.87246


<< TOP >>
Nr  9
2006-09-30
50m klasyczny  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2005   30.71Kamińska Beata80AZS AWFiS Gdańsk

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Kamińska Beata80AZS AWFiS Gdańs32.68795
2.Gołêbiowska Joanna82AZS AWF Warszaw34.50675
3.Stopczyńska Sandra SW90Polonia Warszaw34.85655
4.Kostecka Joanna89Zryw Opole36.05592
5.Rusu Tatiana90Mołdawia38.70479
6.Ordon Agata93PolKS Szczytno38.75477
7.Brieeac Mariana87Mołdawia39.55448
8.Zakrzewska Katarzyna92MUKS Olimpijczy39.95435


<< TOP >>
Nr  10
2006-09-30
50m klasyczny  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2005   27.78Winogrodzki Mariusz87Polonia Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Winogrodzki Mariusz SW87Polonia Warszaw28.65810
2.Gałka Piotr88KP MZOS Płock29.62733
3.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszaw29.75724
4.Dobies Jakub87AZS AWF Warszaw29.82719
5.Duszynski Tomasz76Orlik Lublin29.97708
6.Rowiński Filip SW90Polonia Warszaw30.16695
7.Mikicin Artur90ROŚ Pisz30.81652
8.Zawadzki Krzysztof  SK88JORDAN Krakow30.98641
9.Jasionowski Tomasz SG89MUKS Olimpijczy31.03638
10.Rutkowski Szymon SW88Polonia Warszaw31.06636
11.Grzejszczak Paweł SW90UKS Żoliborz Wa31.39616
12.Zalewski Szymon90ROŚ Pisz31.95584
13.Frankiewicz Piotr SK89KSZO Ostrowiec32.19571
14.Radzewicz Damian91MKS Medyk Giżyc32.57552
15.Denert Adam91ATP Augustów33.17522
16.Najmowicz Sebastian91Kormoran Olszty33.45509
17.Polański Jakub92MUKS Olimpijczy33.47508
18.Kaliszewski Maciej91PolKS Szczytno33.92488
19.Golik Paweł92Anprel Pruszków34.09481
20.Kordala Maciej93MUKS Olimpijczy34.80452
21.Maniuc Anatoli89Mołdawia34.91448
22.Ciećka Patryk93Delfin Ełk36.07406


<< TOP >>
Nr  11
2006-09-30
50m dowolny  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2005   24.72Korc Agata86AZS AWF Wrocław

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Bochyńska Sonia SW90Junior Kluczbor26.84732
2.Kowalczyk Katarzyna88KP MZOS Płock27.19704
3.Dowgiert Anna SW90Juvenia Białyst27.78660
4.Olejniczak Agata92KP MZOS Płock27.91651
5.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole27.96648
Gawełczyk Dominika SK91AZS AWF Katowic27.96648
7.Kokot Marta SW89Polonia Warszaw28.34622
8.Jakóbczyk Hanna93KP MZOS Płock29.00580
9.Królak Agnieszka93Anprel Pruszków29.10574
10.Kwiatkowska Anna SW89Polonia Warszaw29.18570
11.Stawicka Joanna93PIRANIA Jarocin29.41556
12.Kochman Marysia91Anprel Pruszków31.25464
13.Brylska Katarzyna92Anprel Pruszków33.39380
Babynko Justyna93UKS Batory Sokó33.39380


<< TOP >>
Nr  12
2006-09-30
50m dowolny  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2000   21.43Kizierowski Bartosz77Polonia Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Tarczyński Marcin SW90Polonia Warszaw23.64729
2.Witkowski Michał84AZS AWF Warszaw23.66728
3.Jêdrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec23.96701
4.Haas Mateusz  SK88JORDAN Krakow24.36667
5.Rutkowski Szymon SW88Polonia Warszaw24.66643
6.Czerniak Konrad89Wisła Puławy24.70639
7.Sawicki Józef SW89Juvenia Białyst24.75636
8.Witkowski Paweł SW91Jedynka Elbląg25.33593
9.Paszek Marcin SK89Warta Poznań25.56577
10.Mikicin Artur90ROŚ Pisz25.58576
11.Bulkowski Adam89MKS Medyk Giżyc26.07544
12.Zalewski Szymon90ROŚ Pisz26.22535
13.Milewski Sebastian92Anprel Pruszków26.23534
14.Łazaronek Piotr83AZS AWFiS Gdańs26.33528
15.Milczarek Artur90KSZO Ostrowiec26.37526
16.Zalewski Adam90MUKS Olimpijczy26.79501
17.Bogdański Łukasz90ATP Augustów27.04487
18.Golik Piotr92Anprel Pruszków27.12483
19.Romanowicz Aleksander SW91Polonia Warszaw27.26476
20.Ursatjew Stanisław91Zryw Opole27.41468
21.Koszewski Paweł89ATP Augustów27.62457
Gritarovschi Radu81Mołdawia27.62457
23.Lupasco Ion81Mołdawia28.16432
24.Ciećka Patryk93Delfin Ełk28.23428
25.Tochwin Adrian92UKS Batory Sokó28.64410
26.Krajewski Damian93Zryw Opole29.18388
27.Greś Krystian92UKS Batory Sokó30.38344
28.Wandzioch Krzysztof92MUKS Olimpijczy32.28286
29.Kapliński Miłosz92MUKS Olimpijczy33.09266


<< TOP >>
II blok30 Wrzesien 2006 - 17:00


Nr  13
2006-09-30
200m motylkowy  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2003 2:07.81Jêdrzejczak Otylia83AZS AWF Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Gapińska Agnieszka84AZS AWF Warszaw2:22.2368832.4836.6236.4436.69
2.Kot Marta SW89UŚKS Ostrołêka2:22.9567832.2036.6736.9337.15
3.Kicińska Anna90Juvenia Białyst2:40.2248134.8840.5241.8642.96
4.Chodźko Aleksandra90Kormoran Olszty2:41.9446635.6641.2642.3942.63
5.Makuś Anna92Juvenia Białyst2:42.7745936.2641.2541.9143.35


<< TOP >>
Nr  14
2006-09-30
200m motylkowy  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2005 1:50.89Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszaw1:56.8989026.6329.8130.2530.20
2.Drzewiński Łukasz84AZS AWF Warszaw2:02.5977228.0430.7731.5132.27
3.Kuchta Rafał SO86AZS AWF Warszaw2:04.1674327.7331.4832.3932.56
4.Paszek Marcin SK89Warta Poznań2:05.2172428.8231.9831.8332.58
5.Bogdan Bartosz SW89Juvenia Białyst2:07.0369428.5632.0332.6033.84
6.Stopiński Józef81AZS AWFiS Gdańs2:07.6868328.1931.8333.0934.57
7.Piekut Krzysztof90Kormoran Olszty2:10.3964129.9733.7733.1833.47
8.Czerniak Konrad89Wisła Puławy2:13.8959229.1034.3034.3036.19
9.Dąbrowski Marcin91Juvenia Białyst2:14.3258730.4933.8034.2235.81
10.Szczepaniak Tomasz91Zryw Opole2:20.3351530.3734.9236.4838.56
11.Kornacki Robert93Juvenia Białyst2:32.5540133.6338.8440.2539.83
12.Szymański Bartosz93Juvenia Białyst2:56.0226137.1343.6247.1048.17


<< TOP >>
Nr  15
2006-09-30
200m grzbietowy  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2001 2:08.89Miciul Aleksandra82Novita-10 Zielona Góra

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Mazurek Zuzanna91Fala Kraśnik2:20.9169632.9635.9636.4335.56
2.Traczewska Anna SW90Polonia Warszaw2:20.9269632.9035.4636.5735.99
3.Borek Natalia SK90Wodnik Krosno2:22.3767532.9435.6836.9136.84
4.Anuszkiewicz Joanna SG90MUKS Olimpijczy2:23.9665334.0335.4136.8737.65
5.Wojszko Dominika91Juvenia Białyst2:26.0562535.0137.1036.8637.08
6.Królak Agnieszka93Anprel Pruszków2:33.7453635.8039.7840.2137.95
7.Szutkiewicz Anna92Juvenia Białyst2:40.0047637.7240.5441.3340.41
8.Prus Alicja92MUKS Olimpijczy2:44.7943538.0742.1442.3842.20
9.Nowikowska Emilia93MUKS Olimpijczy2:58.2934441.0646.0046.7944.44


<< TOP >>
Nr  16
2006-09-30
200m grzbietowy  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2004 1:55.48Mania Adam83PZP

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Konarzewski Jan    SW88Polonia Warszaw2:04.1073430.0831.8930.8631.27
2.Karaś Sebastian SW91Jedynka Elbląg2:04.3572930.0231.8831.5230.93
3.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańs2:10.6063030.9333.3833.3232.97
4.Zakrzewski Łukasz SW90JORDAN Krakow2:11.7161431.1433.0033.5833.99
5.Romanowicz Bartosz SW90Polonia Warszaw2:12.0360931.5033.7034.0532.78
6.Buczyński Błażej87AZS AWF Warszaw2:12.8459830.9633.5834.2834.02
7.Romanowicz Aleksander SW91Polonia Warszaw2:15.4156530.8034.5535.8434.22
8.Krawczyk Jarosław91Kormoran Olszty2:17.2554330.8735.2736.0135.10
9.Sulima Hubert91KSZO Ostrowiec2:18.3852932.2435.3135.7635.07
10.Capiga Filip91Zryw Opole2:19.6851532.3635.0836.0636.18
11.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń2:23.3547632.5136.3637.1237.36
12.Rurak Jakub92MUKS Olimpijczy2:46.3730538.3441.8143.1743.05


<< TOP >>
Nr  17
2006-09-30
200m klasyczny  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2005 2:23.24Dulian Katarzyna87Victoria Racibórz

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kamińska Beata80AZS AWFiS Gdańs2:29.4182834.4138.1138.0938.80
2.Dembniak Katarzyna SK90Victoria Racibó2:32.7177634.6938.4139.3540.26
3.Gołêbiowska Joanna82AZS AWF Warszaw2:43.1063736.9841.3042.5342.29
4.Stopczyńska Sandra SW90Polonia Warszaw2:43.6863037.8842.4142.3441.05
5.Kostecka Joanna89Zryw Opole2:44.7961738.5841.6842.5242.01
6.Zakrzewska Katarzyna92MUKS Olimpijczy3:07.1942141.9547.7049.0348.51


<< TOP >>
Nr  18
2006-09-30
200m klasyczny  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski 2:07.01Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszaw2:14.5482631.1433.8234.9234.66
2.Gałka Piotr88KP MZOS Płock2:15.2181431.2934.4235.2834.22
3.Duszynski Tomasz76Orlik Lublin2:20.2672931.9035.1036.2337.03
4.Rowiński Filip SW90Polonia Warszaw2:21.1771532.1035.6536.6036.82
5.Grzejszczak Paweł SW90UKS Żoliborz Wa2:27.6362533.6538.0838.0437.86
6.Frankiewicz Piotr SK89KSZO Ostrowiec2:29.4860233.8737.4338.7839.40
7.Denert Adam91ATP Augustów2:35.0354035.5540.4639.2339.79
8.Najmowicz Sebastian91Kormoran Olszty2:37.3251735.7239.4740.7041.43
9.Radzewicz Damian91MKS Medyk Giżyc2:37.3751634.5339.4241.5941.83
10.Golik Paweł92Anprel Pruszków2:42.6946735.2041.4043.6942.40
11.Zalewski Szymon90ROŚ Pisz2:42.7746735.9842.0042.9741.82
12.Bartnik Mateusz93Juvenia Białyst2:59.0635040.4445.2546.6846.69


<< TOP >>
Nr  19
2006-09-30
200m dowolny  Kobiet
dowolny sprint
13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2005 1:55.97Barzycka Paulina86AZS AWF Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kowalczyk Katarzyna88KP MZOS Płock2:06.1975729.0332.0833.0232.06
2.Bochyńska Sonia SW90Junior Kluczbor2:06.4375329.3232.0532.8032.26
3.Gawełczyk Dominika SK91AZS AWF Katowic2:10.5168530.4032.7633.6533.70
4.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole2:10.7668131.3333.0233.6832.73
5.Oleksy Angelika84AZS AWF Warszaw2:14.4562631.0333.6135.0834.73
6.Rutkowska Marlena90KSZO Ostrowiec2:16.4259931.8434.2935.1135.18
7.Dowgiert Anna SW90Juvenia Białyst2:16.6259730.7033.6735.6036.65
8.Kozakiewicz Marta SG90Juvenia Białyst2:20.2355232.3935.1336.4136.30
9.Zalewska Agnieszka92MUKS Olimpijczy2:20.2955132.4235.4136.6235.84
10.Królak Agnieszka93Anprel Pruszków2:21.4153831.4936.2337.5336.16
11.Makuś Anna92Juvenia Białyst2:28.5546434.9237.5538.8237.26
12.Zalewska Joanna93MUKS Olimpijczy2:31.0044234.0039.2140.4237.37


<< TOP >>
Nr  20
2006-09-30
200m dowolny  Mêżczyzn
dowolny sprint
13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2005 1:43.99Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Czerniak Konrad89Wisła Puławy1:54.1974026.6128.7329.3629.49
2.Wilk Krzysztof SK89JORDAN Krakow1:54.8572727.5829.1029.2928.88
3.Gilski Paweł90Kormoran Olszty1:56.4969727.6729.4130.0429.37
4.Piekut Krzysztof90Kormoran Olszty1:57.2668328.0329.5830.2529.40
5.Haas Mateusz  SK88JORDAN Krakow1:57.3068327.8529.8230.4429.19
6.Witkowski Michał84AZS AWF Warszaw1:57.6267727.5529.3330.5030.24
7.Bziuk Wojciech87AZS AWF Warszaw1:57.6767627.7529.5930.6229.71
8.Milczarek Artur90KSZO Ostrowiec1:58.6865927.4829.6430.9030.66
9.Żebrowski Piotr SW90Polonez Wyszków1:58.7465828.4430.8730.1429.29
10.Sawicki Józef SW89Juvenia Białyst2:00.6262828.0631.2131.2530.10
11.Mikicin Artur90ROŚ Pisz2:00.6862727.9731.2431.1530.32
12.Witkowski Paweł SW91Jedynka Elbląg2:01.1661928.0430.8031.2431.08
13.Ruciński Konrad92Kormoran Olszty2:03.7058228.7830.9432.3931.59
14.Zalewski Adam90MUKS Olimpijczy2:07.7652828.7432.1133.5033.41
15.Milewski Sebastian92Anprel Pruszków2:08.7751628.5832.3434.9632.89
16.Koszewski Paweł89ATP Augustów2:09.2251129.0832.0934.0833.97
17.Najmowicz Sebastian91Kormoran Olszty2:09.9850230.0333.0633.8233.07
18.Ursatjew Stanisław91Zryw Opole2:13.6346229.8933.3535.3435.05
19.Zalewski Szymon90ROŚ Pisz2:15.1944630.6234.1635.3935.02
20.Krajewski Damian93Zryw Opole2:23.3337431.2236.1737.7638.18
21.Wandzioch Krzysztof92MUKS Olimpijczy2:30.6532234.3438.9439.6037.77
22.Rurak Jakub92MUKS Olimpijczy2:34.9229635.4739.1539.9040.40
23.Kapliński Miłosz92MUKS Olimpijczy2:37.8828036.5639.38


<< TOP >>
Nr  21
2006-09-30
200m zmienny  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2006 2:09.64Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Żołnowska Katarzyna90KP MZOS Płock2:22.9373231.0636.4941.1334.25
2.Kwiatkowska Anna SW89Polonia Warszaw2:26.6067830.7939.2942.9133.61
3.Kokot Marta SW89Polonia Warszaw2:30.3162931.9238.2945.3634.74
4.Rutkowska Marlena90KSZO Ostrowiec2:35.1757233.0539.7145.6536.76
5.Woźnialis Anna89MUKS Olimpijczy2:36.5255731.3041.6848.1235.42
6.Wojszko Dominika91Juvenia Białyst2:38.1854034.2239.5346.5537.88
DYSKW.Kicińska Anna90Juvenia Białyst
O4


<< TOP >>
Nr  22
2006-09-30
200m zmienny  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2006 1:57.68Wójt Łukasz82PZP

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszaw2:00.5387325.9430.9336.7126.95
2.Mikołajewski Mariusz SW90Polonia Warszaw2:07.3274128.3333.1235.7830.09
3.Tarczyński Marcin SW90Polonia Warszaw2:08.3972327.3833.7837.2929.94
4.Jêdrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec2:09.3970628.4432.8737.9430.14
5.Zawadzki Krzysztof  SK88JORDAN Krakow2:09.9069829.3033.7636.7530.09
6.Rutkowski Szymon SW88Polonia Warszaw2:10.4169028.2335.1336.9430.11
7.Dobies Jakub87AZS AWF Warszaw2:12.2766128.8933.9636.9932.43
8.Mikicin Artur90ROŚ Pisz2:13.3064629.2936.6435.7431.63
9.Bulkowski Adam89MKS Medyk Giżyc2:16.7759830.3036.1439.4930.84
10.Grzejszczak Paweł SW90UKS Żoliborz Wa2:18.0458130.9936.2239.0831.75
11.Cieślak Tomasz SW90Polonia Warszaw2:18.1758030.9436.5339.8130.89
12.Krawczyk Jarosław91Kormoran Olszty2:18.8757131.0535.7541.0431.03
13.Dąbrowski Marcin91Juvenia Białyst2:25.1750029.6736.8943.8834.73
14.Polański Jakub92MUKS Olimpijczy2:26.3048831.2538.0542.0334.97
15.Milewski Sebastian92Anprel Pruszków2:31.5144031.7840.9245.8632.95
16.Golik Paweł92Anprel Pruszków2:33.4742334.3140.0443.8235.30
17.Kornacki Robert93Juvenia Białyst2:35.5340634.4841.1645.0634.83
18.Golik Piotr92Anprel Pruszków2:36.5239931.3041.6848.1235.42
19.Bartnik Mateusz93Juvenia Białyst2:52.2829940.4745.6546.7239.44
20.Szymański Bartosz93Juvenia Białyst2:53.5629236.7345.9553.8137.07


<< TOP >>
Nr  35
2006-09-30
200m dowolny  Kobiet
dowolny dystans
13 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Barzycka Paulina86AZS AWF Warszaw2:02.1883429.5531.3230.8330.48
2.Zwiejska Agata89Delfin Toruń2:02.3383129.6431.3531.0330.31
3.Budzis Joanna SW90Polonia Warszaw2:02.3483129.9631.5430.4030.44
4.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec2:08.3172030.7532.6532.8632.05
5.Wikieł Manuela92UŚKS Ostrołêka2:13.3764131.1433.4334.3434.46
6.Stawicka Joanna93PIRANIA Jarocin2:16.0660431.7134.4235.4434.49
7.Mazurek Zuzanna91Fala Kraśnik2:16.3260131.6734.8635.5734.22
8.Kochman Marysia91Anprel Pruszków2:31.3243933.8738.9040.1738.38
9.Brylska Katarzyna92Anprel Pruszków2:38.8138035.5940.5942.2140.42


<< TOP >>
Nr  36
2006-09-30
200m dowolny  Mêżczyzn
dowolny dystans
13 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Rokicki Michał84AZS AWF Warszaw1:50.4581827.4828.0827.6027.29
2.Gimiński Łukasz86AZS AWF Warszaw1:50.8680927.0028.2828.1827.40
3.Łazaronek Piotr83AZS AWFiS Gdańs1:50.9880626.6728.0728.1028.14
4.Rurak Paweł88AZS AWF Warszaw1:55.5271527.5229.1529.4929.36
5.Golik Piotr92Anprel Pruszków2:09.8250429.0132.0734.3134.43


<< TOP >>
III blok1 Pazdziernik 2006 - 10:00


Nr  23
2006-10-01
100m dowolny  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2006   54.37Korc Agata86AZS AWF Wrocław

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.Kowalczyk Katarzyna88KP MZOS Płock58.0075428.2129.79
2.Bochyńska Sonia SW90Junior Kluczbor58.0275428.3629.66
3.Zwiejska Agata89Delfin Toruń58.2374628.9629.27
4.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole59.9568329.4230.53
5.Gawełczyk Dominika SK91AZS AWF Katowic1:00.9665029.3631.60
6.Kwiatkowska Anna SW89Polonia Warszaw1:01.2164229.6631.55
7.Kokot Marta SW89Polonia Warszaw1:01.5463229.8631.68
8.Olejniczak Agata92KP MZOS Płock1:01.9461929.5632.38
9.Królak Agnieszka93Anprel Pruszków1:03.5357430.8032.73
10.Jakóbczyk Hanna93KP MZOS Płock1:03.9556330.3233.63
11.Stawicka Joanna93PIRANIA Jarocin1:04.1755730.6633.51
12.Mendak Joanna89MUKS Olimpijczy1:04.6554531.1933.46
13.Popławska Justyna92Juvenia Białyst1:05.6951932.1333.56
14.Zalewska Agnieszka92MUKS Olimpijczy1:06.9449131.8935.05
15.Jagielska Marika93Juvenia Białyst1:08.1646532.1835.98
16.Zalewska Joanna93MUKS Olimpijczy1:09.1044632.1836.92
17.Piotrowska Paulina92Juvenia Białyst1:09.2744333.3935.88
18.Kochman Marysia91Anprel Pruszków1:10.0042933.3436.66
19.Kaczko Magdalena93Juvenia Białyst1:11.1540934.5836.57
20.Prus Alicja92MUKS Olimpijczy1:12.3538934.6937.66
21.Brylska Katarzyna92Anprel Pruszków1:12.3838835.1237.26


<< TOP >>
Nr  24
2006-10-01
100m dowolny  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski1999   47.75Kizierowski Bartosz77Polonia Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.Tarczyński Marcin SW90Polonia Warszaw51.3175825.4825.83
2.Haas Mateusz  SK88JORDAN Krakow52.3571425.6726.68
3.Witkowski Michał84AZS AWF Warszaw52.5470625.5327.01
4.Jêdrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec52.6770124.9927.68
5.Wilk Krzysztof SK89JORDAN Krakow53.2567825.8127.44
6.Rutkowski Szymon SW88Polonia Warszaw53.3367526.1327.20
7.Czerniak Konrad89Wisła Puławy53.6466425.8227.82
8.Paszek Marcin SK89Warta Poznań54.0664825.9528.11
9.Gimiński Łukasz86AZS AWF Warszaw54.5463126.7227.82
10.Rurak Paweł88AZS AWF Warszaw54.7062626.5028.20
11.Sawicki Józef SW89Juvenia Białyst54.7362526.8527.88
12.Gilski Paweł90Kormoran Olszty55.1261226.8028.32
13.Żebrowski Piotr SW90Polonez Wyszków55.3760327.2528.12
14.Mikicin Artur90ROŚ Pisz55.3860327.0728.31
15.Witkowski Paweł SW91Jedynka Elbląg55.8858727.0728.81
16.Bulkowski Adam89MKS Medyk Giżyc55.9958427.2928.70
17.Milczarek Artur90KSZO Ostrowiec56.1757826.9329.24
18.Zalewski Szymon90ROŚ Pisz57.0555227.8529.20
19.Ruciński Konrad92Kormoran Olszty57.3654327.4229.94
20.Milewski Sebastian92Anprel Pruszków57.4554027.9329.52
21.Zalewski Adam90MUKS Olimpijczy58.3551627.7430.61
22.Golik Piotr92Anprel Pruszków58.6350827.8330.80
23.Koszewski Paweł89ATP Augustów1:00.0547328.4631.59
24.Ursatjew Stanisław91Zryw Opole1:00.3346728.4831.85
Bogdański Łukasz90ATP Augustów1:00.3346728.3731.96
26.Pzytenau Tudor87Mołdawia1:00.5246229.5231.00
27.Pulwin Paweł92Juvenia Białyst1:00.7445728.6332.11
28.Rutkowski Konrad92Juvenia Białyst1:01.9343129.6632.27
29.Ciećka Patryk93Delfin Ełk1:02.0842829.7932.29
30.Żendzian Maciej92Juvenia Białyst1:02.5441930.2732.27
31.Gierda Mateusz93Juvenia Białyst1:02.6141729.6632.95
32.Babitchi Andrei90Mołdawia1:02.6641628.9833.68
33.Krajewski Damian93Zryw Opole1:05.2836830.8234.46
34.Iłendo Piotr93Juvenia Białyst1:06.0335631.0035.03
35.Nowicki Filip93Juvenia Białyst1:09.6530333.2736.38
36.Wandzioch Krzysztof92MUKS Olimpijczy1:09.7730233.3636.41
37.Kapliński Miłosz92MUKS Olimpijczy1:11.1128534.2336.88
38.Stêpień Jakub93Juvenia Białyst1:12.8726534.0438.83
39.Kuklik Janusz93Juvenia Białyst1:13.3725934.3838.99


<< TOP >>
Nr  25
2006-10-01
100m klasyczny  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski 1:06.51Kamińska Beata80AZS AWFiS Gdańsk

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.Kamińska Beata80AZS AWFiS Gdańs1:10.4880033.6536.83
2.Żołnowska Katarzyna90KP MZOS Płock1:16.0263835.7340.29
3.Stopczyńska Sandra SW90Polonia Warszaw1:17.9359236.5241.41
4.Kostecka Joanna89Zryw Opole1:18.0758937.2740.80
5.Cernencova Nadejda91Mołdawia1:25.2045337.7847.42
6.Zakrzewska Katarzyna92MUKS Olimpijczy1:27.1142441.3045.81
7.Muraliova Vlada91Mołdawia1:28.4740540.7647.71


<< TOP >>
Nr  26
2006-10-01
100m klasyczny  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2005   59.81Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.Winogrodzki Mariusz SW87Polonia Warszaw1:02.1582129.3732.78
2.Gałka Piotr88KP MZOS Płock1:02.8679429.5933.27
3.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszaw1:02.9978929.7633.23
4.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszaw1:04.1274830.4033.72
5.Dobies Jakub87AZS AWF Warszaw1:04.7472730.1534.59
6.Duszynski Tomasz76Orlik Lublin1:05.0971530.7734.32
7.Rowiński Filip SW90Polonia Warszaw1:05.2471030.7934.45
8.Mikicin Artur90ROŚ Pisz1:06.8166131.6835.13
9.Zawadzki Krzysztof  SK88JORDAN Krakow1:07.6663631.2436.42
10.Grzejszczak Paweł SW90UKS Żoliborz Wa1:08.2262131.8236.40
11.Frankiewicz Piotr SK89KSZO Ostrowiec1:08.6461032.1336.51
12.Radzewicz Damian91MKS Medyk Giżyc1:10.9655233.0437.92
13.Zalewski Szymon90ROŚ Pisz1:11.4554033.6437.81
14.Denert Adam91ATP Augustów1:11.9952833.5838.41
15.Polański Jakub92MUKS Olimpijczy1:13.4149834.1739.24
16.Najmowicz Sebastian91Kormoran Olszty1:13.8349035.2438.59
17.Kordala Maciej93MUKS Olimpijczy1:16.6243836.0140.61
18.Golik Paweł92Anprel Pruszków1:16.8043535.6341.17
19.Rutkowski Konrad92Juvenia Białyst1:18.1141437.0341.08
20.Ciećka Patryk93Delfin Ełk1:19.6039137.7641.84


<< TOP >>
Nr  27
2006-10-01
100m grzbietowy  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski1995 1:00.53Komorowicz Dagmara79Lublinianka Lublin

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.Borek Natalia SK90Wodnik Krosno1:05.9369132.0033.93
2.Mazurek Zuzanna91Fala Kraśnik1:06.8766232.5134.36
3.Traczewska Anna SW90Polonia Warszaw1:06.8866232.7234.16
4.Anuszkiewicz Joanna SG90MUKS Olimpijczy1:07.6064132.8634.74
5.Królak Agnieszka93Anprel Pruszków1:11.7753534.8236.95
6.Prus Alicja92MUKS Olimpijczy1:18.4141137.6140.80
7.Kaczko Magdalena93Juvenia Białyst1:22.6735040.7841.89
8.Nowikowska Emilia93MUKS Olimpijczy1:25.1232140.9444.18


<< TOP >>
Nr  28
2006-10-01
100m grzbietowy  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2000   52.54Kizierowski Bartosz77Polonia Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.Konarzewski Jan    SW88Polonia Warszaw57.5970027.7729.82
2.Karaś Sebastian SW91Jedynka Elbląg58.5866528.5430.04
3.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańs59.9162228.7131.20
4.Zakrzewski Łukasz SW90JORDAN Krakow1:01.7056930.0731.63
5.Buczyński Błażej87AZS AWF Warszaw1:01.7456829.9831.76
6.Romanowicz Bartosz SW90Polonia Warszaw1:01.9756230.1931.78
7.Romanowicz Aleksander SW91Polonia Warszaw1:02.9553630.5532.40
8.Krawczyk Jarosław91Kormoran Olszty1:03.7251730.7133.01
9.Sulima Hubert91KSZO Ostrowiec1:04.9048931.5233.38
10.Capiga Filip91Zryw Opole1:05.0948531.4833.61
11.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń1:06.1346232.0034.13
12.Żendzian Maciej92Juvenia Białyst1:16.5229937.8038.72
13.Stêpień Jakub93Juvenia Białyst1:20.6825538.7741.91
14.Kuklik Janusz93Juvenia Białyst1:28.6019242.6845.92


<< TOP >>
Nr  29
2006-10-01
100m motylkowy  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2000   58.69Jêdrzejczak Otylia83Pałac Katowice

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.Gołêbiowska Joanna82AZS AWF Warszaw1:03.3773329.9733.40
2.Kot Marta SW89UŚKS Ostrołêka1:04.2870330.4333.85
3.Gapińska Agnieszka84AZS AWF Warszaw1:04.7568830.8133.94
4.Dembniak Katarzyna SK90Victoria Racibó1:05.0567830.4134.64
5.Dowgiert Anna SW90Juvenia Białyst1:05.2867130.4134.87
6.Kamińska Beata80AZS AWFiS Gdańs1:05.5366331.1334.40
7.Kwiatkowska Anna SW89Polonia Warszaw1:06.1164631.1634.95
8.Mendak Joanna89MUKS Olimpijczy1:07.6560331.5236.13
9.Kokot Marta SW89Polonia Warszaw1:09.1456532.3436.80
10.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole1:10.2153933.1837.03
11.Rutkowska Marlena90KSZO Ostrowiec1:10.3153733.0337.28
12.Kozakiewicz Marta SG90Juvenia Białyst1:10.6952832.6238.07
13.Chodźko Aleksandra90Kormoran Olszty1:13.4847034.2439.24
14.Woźnialis Anna89MUKS Olimpijczy1:16.4441835.2041.24
15.Piotrowska Paulina92Juvenia Białyst1:17.7139836.2241.49


<< TOP >>
Nr  30
2006-10-01
100m motylkowy  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2005   52.05Wiśniewski Bartosz87MMKS Dąbrowa Górnicza

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszaw54.5179725.9728.54
2.Stopiński Józef81AZS AWFiS Gdańs56.3872026.2230.16
3.Drzewiński Łukasz84AZS AWF Warszaw56.3972026.7529.64
4.Czerniak Konrad89Wisła Puławy56.5071626.6029.90
5.Kuchta Rafał SO86AZS AWF Warszaw57.4168227.3130.10
6.Bziuk Wojciech87AZS AWF Warszaw57.5367827.0030.53
7.Paszek Marcin SK89Warta Poznań57.6767327.6929.98
8.Bogdan Bartosz SW89Juvenia Białyst57.7467127.6030.14
9.Szczepaniak Tomasz91Zryw Opole1:02.2253629.0833.14
10.Ursatjew Stanisław91Zryw Opole1:08.2840631.2637.02
11.Krajewski Damian93Zryw Opole1:14.1731634.1640.01
12.Wandzioch Krzysztof92MUKS Olimpijczy1:22.1423338.3843.76


<< TOP >>
Nr  31
2006-10-01
100m zmienny  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2004 1:00.75Urbańczyk Aleksandra87Trójka Łódź

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.Żołnowska Katarzyna90KP MZOS Płock1:08.4768031.6836.79
2.Stopczyńska Sandra SW90Polonia Warszaw1:10.8661333.1237.74
3.Borek Natalia SK90Wodnik Krosno1:11.4559833.0038.45
4.Olejniczak Agata92KP MZOS Płock1:12.1258234.2937.83
5.Jakóbczyk Hanna93KP MZOS Płock1:15.0251734.4540.57
6.Zalewska Joanna93MUKS Olimpijczy1:21.7340037.9543.78


<< TOP >>
Nr  32
2006-10-01
100m zmienny  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2002   54.57Kizierowski Bartosz77Polonia Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.50m100m
1.Winogrodzki Mariusz SW87Polonia Warszaw57.9877727.5230.46
2.Tarczyński Marcin SW90Polonia Warszaw59.8870628.2731.61
3.Mikołajewski Mariusz SW90Polonia Warszaw1:00.1769528.9931.18
4.Rutkowski Szymon SW88Polonia Warszaw1:00.7567627.7732.98
5.Zawadzki Krzysztof  SK88JORDAN Krakow1:00.8667228.7332.13
6.Romanowicz Bartosz SW90Polonia Warszaw1:01.2166127.7233.49
7.Rowiński Filip SW90Polonia Warszaw1:02.7161429.3033.41
8.Romanowicz Aleksander SW91Polonia Warszaw1:02.8860929.5833.30
9.Frankiewicz Piotr SK89KSZO Ostrowiec1:05.0355130.3934.64
10.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń1:06.3551930.4635.89
11.Polański Jakub92MUKS Olimpijczy1:06.6551231.2335.42
12.Milewski Sebastian92Anprel Pruszków1:09.2245732.0437.18
13.Golik Piotr92Anprel Pruszków1:11.4241632.9238.50
14.Golik Paweł92Anprel Pruszków1:11.9840634.2137.77
15.Kordala Maciej93MUKS Olimpijczy1:12.3640035.4336.93


<< TOP >>
Nr  33
2006-10-01
400m dowolny  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2005 4:05.77Barzycka Paulina86AZS AWF Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Budzis Joanna SW90Polonia Warszaw4:19.42804
50m:
100m:
31.25
1:04.65
31.25
33.40
150m:
200m:
1:37.89
2:11.56
33.24
33.67
250m:
300m:
2:43.95
3:16.70
32.39
32.75
350m:
400m:
3:48.70
4:19.42
32.00
30.72
2.Barzycka Paulina86AZS AWF Warszaw4:19.53803
50m:
100m:
31.15
1:04.46
31.15
33.31
150m:
200m:
1:38.16
2:11.50
33.70
33.34
250m:
300m:
2:44.03
3:16.63
32.53
32.60
350m:
400m:
3:48.52
4:19.53
31.89
31.01
3.Zwiejska Agata89Delfin Toruń4:19.64802
50m:
100m:
31.41
1:04.62
31.41
33.21
150m:
200m:
1:38.17
2:11.74
33.55
33.57
250m:
300m:
2:44.42
3:17.25
32.68
32.83
350m:
400m:
3:49.34
4:19.64
32.09
30.30
4.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec4:24.47759
50m:
100m:
30.84
1:04.12
30.84
33.28
150m:
200m:
1:37.68
2:11.35
33.56
33.67
250m:
300m:
2:44.55
3:17.77
33.20
33.22
350m:
400m:
3:51.20
4:24.47
33.43
33.27
5.Oleksy Angelika84AZS AWF Warszaw4:34.05682
50m:
100m:
31.81
1:05.96
31.81
34.15
150m:
200m:
1:40.51
2:15.03
34.55
34.52
250m:
300m:
2:49.64
3:24.67
34.61
35.03
350m:
400m:
3:59.70
4:34.05
35.03
34.35
6.Wikieł Manuela92UŚKS Ostrołêka4:35.35673
50m:
100m:
31.71
1:05.70
31.71
33.99
150m:
200m:
1:40.46
2:15.62
34.76
35.16
250m:
300m:
2:50.67
3:26.34
35.05
35.67
350m:
400m:
4:01.84
4:35.35
35.50
33.51
7.Gawełczyk Dominika SK91AZS AWF Katowic4:36.38665
50m:
100m:
31.74
1:05.66
31.74
33.92
150m:
200m:
1:40.44
2:15.36
34.78
34.92
250m:
300m:
2:50.62
3:26.06
35.26
35.44
350m:
400m:
4:01.69
4:36.38
35.63
34.69
8.Mazurek Zuzanna91Fala Kraśnik4:42.33624
50m:
100m:
32.19
1:07.60
32.19
35.41
150m:
200m:
1:43.88
2:19.91
36.28
36.03
250m:
300m:
2:55.59
3:31.80
35.68
36.21
350m:
400m:
4:07.46
4:42.33
35.66
34.87
9.Stawicka Joanna93PIRANIA Jarocin4:50.03576
50m:
100m:
32.60
1:08.27
32.60
35.67
150m:
200m:
1:45.19
2:22.28
36.92
37.09
250m:
300m:
2:59.31
3:37.11
37.03
37.80
350m:
400m:
4:14.25
4:50.03
37.14
35.78
10.Zalewska Agnieszka92MUKS Olimpijczy4:53.27557
50m:
100m:
32.93
1:08.94
32.93
36.01
150m:
200m:
1:45.76
2:23.26
36.82
37.50
250m:
300m:
3:00.75
3:38.63
37.49
37.88
350m:
400m:
4:16.30
4:53.27
37.67
36.97
11.Popławska Justyna92Juvenia Białyst4:55.66543
50m:
100m:
33.68
1:10.66
33.68
36.98
150m:
200m:
1:48.32
2:26.31
37.66
37.99
250m:
300m:
3:03.15
3:40.36
36.84
37.21
350m:
400m:
4:18.25
4:55.66
37.89
37.41
12.Kochman Marysia91Anprel Pruszków5:28.15397
50m:
100m:
36.33
1:16.80
36.33
40.47
150m:
200m:
1:58.76
2:41.17
41.96
42.41
250m:
300m:
3:23.49
4:05.97
42.32
42.48
350m:
400m:
4:48.46
5:28.15
42.49
39.69
13.Brylska Katarzyna92Anprel Pruszków5:30.40389
50m:
100m:
36.82
1:17.62
36.82
40.80
150m:
200m:
1:59.80
2:42.62
42.18
42.82
250m:
300m:
3:25.13
4:07.66
42.51
42.53
350m:
400m:
4:50.21
5:30.40
42.55
40.19
14.Nowikowska Emilia93MUKS Olimpijczy5:50.05327
50m:
100m:
38.73
1:23.40
38.73
44.67
150m:
200m:
2:08.13
2:53.02
44.73
44.89
250m:
300m:
3:38.00
4:22.14
44.98
44.14
350m:
400m:
5:07.17
5:50.05
45.03
42.88


<< TOP >>
Nr  34
2006-10-01
400m dowolny  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

Rekord Polski2005 3:38.20Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Drzewiński Łukasz84AZS AWF Warszaw3:55.91802
50m:
100m:
28.65
59.43
28.65
30.78
150m:
200m:
1:29.77
2:00.10
30.34
30.33
250m:
300m:
2:30.07
2:59.59
29.97
29.52
350m:
400m:
3:28.39
3:55.91
28.80
27.52
2.Rokicki Michał84AZS AWF Warszaw3:56.16799
50m:
100m:
28.86
59.50
28.86
30.64
150m:
200m:
1:29.97
2:00.27
30.47
30.30
250m:
300m:
2:30.22
2:59.98
29.95
29.76
350m:
400m:
3:28.61
3:56.16
28.63
27.55
3.Łazaronek Piotr83AZS AWFiS Gdańs3:56.76793
50m:
100m:
28.49
59.40
28.49
30.91
150m:
200m:
1:29.77
2:00.32
30.37
30.55
250m:
300m:
2:30.29
3:00.23
29.97
29.94
350m:
400m:
3:29.33
3:56.76
29.10
27.43
4.Gimiński Łukasz86AZS AWF Warszaw3:57.04790
50m:
100m:
28.63
59.18
28.63
30.55
150m:
200m:
1:29.55
2:00.15
30.37
30.60
250m:
300m:
2:30.23
2:59.96
30.08
29.73
350m:
400m:
3:29.33
3:57.04
29.37
27.71
5.Piekut Krzysztof90Kormoran Olszty4:03.55728
50m:
100m:
28.83
59.66
28.83
30.83
150m:
200m:
1:30.23
2:01.16
30.57
30.93
250m:
300m:
2:31.66
3:02.44
30.50
30.78
350m:
400m:
3:33.33
4:03.55
30.89
30.22
6.Gilski Paweł90Kormoran Olszty4:04.20723
50m:
100m:
28.86
59.64
28.86
30.78
150m:
200m:
1:30.56
2:01.87
30.92
31.31
250m:
300m:
2:32.90
3:03.97
31.03
31.07
350m:
400m:
3:34.63
4:04.20
30.66
29.57
7.Wilk Krzysztof SK89JORDAN Krakow4:05.22714
50m:
100m:
28.85
59.87
28.85
31.02
150m:
200m:
1:30.95
2:02.04
31.08
31.09
250m:
300m:
2:33.15
3:04.43
31.11
31.28
350m:
400m:
3:35.40
4:05.22
30.97
29.82
8.Kuchta Rafał SO86AZS AWF Warszaw4:06.45703
50m:
100m:
28.64
59.42
28.64
30.78
150m:
200m:
1:30.60
2:01.60
31.18
31.00
250m:
300m:
2:32.90
3:04.48
31.30
31.58
350m:
400m:
3:35.91
4:06.45
31.43
30.54
9.Rurak Paweł88AZS AWF Warszaw4:06.89699
50m:
100m:
29.34
1:00.43
29.34
31.09
150m:
200m:
1:31.32
2:02.40
30.89
31.08
250m:
300m:
2:33.84
3:05.33
31.44
31.49
350m:
400m:
3:36.72
4:06.89
31.39
30.17
10.Milczarek Artur90KSZO Ostrowiec4:13.66645
50m:
100m:
29.10
1:00.73
29.10
31.63
150m:
200m:
1:32.99
2:05.21
32.26
32.22
250m:
300m:
2:37.29
3:09.32
32.08
32.03
350m:
400m:
3:41.81
4:13.66
32.49
31.85
11.Żebrowski Piotr SW90Polonez Wyszków4:14.47639
50m:
100m:
29.96
1:02.79
29.96
32.83
150m:
200m:
1:35.09
2:08.01
32.30
32.92
250m:
300m:
2:40.11
3:12.56
32.10
32.45
350m:
400m:
3:44.06
4:14.47
31.50
30.41
12.Cieślak Tomasz SW90Polonia Warszaw4:15.02635
50m:
100m:
30.26
1:02.90
30.26
32.64
150m:
200m:
1:35.38
2:08.17
32.48
32.79
250m:
300m:
2:40.29
3:12.78
32.12
32.49
350m:
400m:
3:44.74
4:15.02
31.96
30.28
13.Ruciński Konrad92Kormoran Olszty4:22.05585
50m:
100m:
30.22
1:04.51
30.22
34.29
150m:
200m:
1:38.48
2:11.82
33.97
33.34
250m:
300m:
2:45.01
3:18.23
33.19
33.22
350m:
400m:
3:50.65
4:22.05
32.42
31.40
14.Krawczyk Jarosław91Kormoran Olszty4:22.16584
50m:
100m:
30.41
1:04.87
30.41
34.46
150m:
200m:
1:38.87
2:12.47
34.00
33.60
250m:
300m:
2:45.96
3:20.22
33.49
34.26
350m:
400m:
3:51.91
4:22.16
31.69
30.25
15.Pulwin Paweł92Juvenia Białyst4:30.37532
50m:
100m:
30.20
1:04.24
30.20
34.04
150m:
200m:
1:39.00
2:13.21
34.76
34.21
250m:
300m:
2:46.68
3:21.98
33.47
35.30
350m:
400m:
3:56.40
4:30.37
34.42
33.97
16.Zalewski Adam90MUKS Olimpijczy4:44.78456
50m:
100m:
30.91
1:04.99
30.91
34.08
150m:
200m:
1:39.96
2:15.85
34.97
35.89
250m:
300m:
2:52.93
3:30.26
37.08
37.33
350m:
400m:
4:08.28
4:44.78
38.02
36.50
17.Gierda Mateusz93Juvenia Białyst4:47.27444
50m:
100m:
33.47
1:10.32
33.47
36.85
150m:
200m:
1:47.28
2:24.29
36.96
37.01
250m:
300m:
3:01.01
3:38.18
36.72
37.17
350m:
400m:
4:14.56
4:47.27
36.38
32.71
18.Iłendo Piotr93Juvenia Białyst4:53.77415
50m:
100m:
34.40
1:11.33
34.40
36.93
150m:
200m:
1:48.28
2:25.45
36.95
37.17
250m:
300m:
3:03.01
3:40.12
37.56
37.11
350m:
400m:
4:17.19
4:53.77
37.07
36.58
19.Nowicki Filip93Juvenia Białyst5:15.93334
50m:
100m:
35.09
1:14.07
35.09
38.98
150m:
200m:
1:54.59
2:35.69
40.52
41.10
250m:
300m:
3:15.92
3:56.72
40.23
40.80
350m:
400m:
4:37.52
5:15.93
40.80
38.41