Nr 27 2006-01-29 | 200m motylkowy Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 2:08.11 2:08.11 | Jêdrzejczak Otylia-Pałac Katowice Jêdrzejczak Otylia-Pałac Katowice | Płock 2000 Płock 2000 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Świderska Marlena SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 2:18.86 | 2:14.43 | 815 | 30.95 | 33.89 | 34.57 | 35.02 | ||||
2. | Kot Marta SW | 89 | UŚKS Ostrołêka | 2:18.83 | 2:16.60 | 776 | 31.03 | 34.36 | 35.03 | 36.18 | ||||
3. | Bajerkiewicz Patrycja SO | 88 | Unia Dwory Ośw. | 2:22.89 | 2:16.91 | 771 | 30.74 | 34.85 | 35.84 | 35.48 | ||||
4. | Mendak Joanna | 89 | Olimpijczyk Suw | 2:21.47 | 2:18.86 | 739 | 30.72 | 35.39 | 36.22 | 36.53 | ||||
5. | Kêdracka Magda | 89 | Orlik Lublin | 2:22.93 | 2:21.26 | 702 | 32.46 | 35.91 | 36.08 | 36.81 | ||||
6. | Ignacy Patrycja | 89 | MMKS Kedzierzyn | 2:22.84 | 2:23.60 | 679 | 31.64 | 35.37 | 37.35 | 39.24 | ||||
7. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Kraków | 2:25.25 | 2:26.84 | 646 | 32.36 | 36.59 | 38.10 | 39.79 | ||||
8. | Piekut Anna | 88 | Kormoran Olszt. | 2:26.99 | 2:27.44 | 623 | 33.36 | 37.55 | 37.91 | 38.62 | ||||
9. | Puchalska Zuzanna | 89 | Jedynka Elbląg | 2:27.47 | 617 | 32.82 | 38.07 | 38.75 | 37.83 |
|||||
10. | Pyczek Joanna Sk | 88 | Jordan Kraków | 2:33.55 | 546 | 34.96 | 38.44 | 39.97 | 40.18 | |||||
11. | Wysocka Karolina | 88 | Jordan Kraków | 2:34.86 | 533 | 34.40 | 39.24 | 40.69 | 40.53 | |||||
12. | Woźnialis Anna | 89 | Olimpijczyk Suw | 2:41.80 | 467 | 35.53 | 40.92 | 41.91 | 43.44 | |||||
DYSKW. | Masloch Weronika | 88 | AZS AWF Katow. |
<< TOP >> |
Nr 28 2006-01-29 | 200m motylkowy Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 1:53.68 1:56.89 | Korzeniowski Paweł-Unia Dwory Oświêcim Korzeniowski Paweł-Unia Dwory Oświêcim | Dublin 2003 Płock 2002 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Paszek Marcin Sk | 89 | Warta Poznań | 2:03.53 | 2:00.81 | 806 | 27.34 | 31.07 | 30.82 | 31.58 | ||||
2. | Czarnecki Mikołaj | 89 | Orlik Lublin | 2:05.87 | 2:00.85 | 805 | 26.89 | 30.69 | 31.00 | 32.27 | ||||
3. | Wojszko Patryk | 88 | Kormoran Olszt. | 2:06.09 | 2:02.32 | 777 | 27.73 | 30.91 | 31.13 | 32.55 | ||||
4. | Kasza Sebastian | 89 | Jedynka Łódź | 2:05.69 | 2:03.65 | 752 | 27.74 | 31.35 | 31.62 | 32.94 | ||||
5. | Pietrzak Artur | 88 | Akwawit Leszno | 2:06.04 | 2:04.69 | 733 | 28.55 | 31.92 | 31.82 | 32.40 | ||||
6. | Rdzeń Rafał SO | 89 | Start Łódź | 2:07.38 | 2:06.22 | 707 | 27.41 | 31.28 | 33.07 | 34.46 | ||||
7. | Bugdol Daniel | 89 | Victoria Racibó | 2:06.65 | 2:07.93 | 700 | 27.95 | 32.06 | 33.57 | 34.35 | ||||
8. | Jarząb Radosław SP | 89 | KS Posnania | 2:07.59 | 2:08.50 | 684 | 28.71 | 32.58 | 33.44 | 33.77 | ||||
B-Finał | ||||||||||||||
9. | Sypień Maciej Sk | 89 | Jordan Kraków | 2:08.86 | 2:07.79 | 681 | 28.48 | 32.56 | 33.57 | 33.18 | ||||
10. | Krzywiecki Tomasz SO | 89 | Słowianka Gorz. | 2:08.81 | 2:08.14 | 675 | 28.62 | 32.42 | 33.34 | 33.76 | ||||
11. | Samul Kamil | 88 | MMKS Dąbrowa G. | 2:10.78 | 2:09.00 | 662 | 29.49 | 32.84 | 33.53 | 33.14 | ||||
12. | Szymborski Łukasz | 88 | Korner-Novita10 | 2:13.78 | 2:11.49 | 625 | 29.38 | 33.74 | 34.29 | 34.08 | ||||
13. | Paduch Daniel | 88 | Ikar Mielec | 2:12.01 | 2:12.23 | 618 | 29.87 | 34.33 | 33.86 | 34.17 | ||||
14. | Szubert Bartosz | 88 | Siódemka Sopot | 2:11.15 | 2:12.44 | 630 | 29.12 | 33.57 | 34.22 | 35.53 | ||||
15. | Kamiński Maciej | 89 | Delfinek Łuków | 2:10.79 | 2:13.15 | 635 | 28.89 | 32.90 | 34.98 | 36.38 | ||||
16. | Pawlak Radosław | 89 | Start Łódź | 2:15.04 | 2:13.21 | 601 | 29.96 | 34.50 | 34.47 | 34.28 | ||||
17. | Dêbowski Paweł | 89 | Orlik Lublin | 2:16.78 | 555 | 30.73 | 34.98 | 35.44 | 35.63 |
|||||
18. | Świderek Krystian | 89 | Nawa Skierniewi | 2:17.83 | 543 | 30.86 | 34.55 | 35.92 | 36.50 | |||||
19. | Broszko Patryk | 89 | Słowianka Gorz. | 2:18.90 | 530 | 30.41 | 34.43 | 36.83 | 37.23 | |||||
20. | Ałasa Grzegorz SW | 88 | Polonia Wa-wa | 2:19.85 | 519 | 30.06 | 35.09 | 36.57 | 38.13 | |||||
21. | Krawczyk Przemysław | 88 | Nawa Skierniewi | 2:27.13 | 446 | 31.54 | 36.49 | 38.85 | 40.25 |
<< TOP >> |
Nr 29 2006-01-29 | 100m dowolny Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 54.72 54.72 | Barzycka Paulina-Orlik Lublin Barzycka Paulina-Orlik Lublin | Leszno 2003 Leszno 2003 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Włostowska Kamila | 89 | "11" Jel.Góra. | 56.73 | 56.16 | 831 | 26.47 | 29.69 | ||||
2. | Zwiejska Agata | 89 | Delfin Toruń | 58.89 | 56.49 | 816 | 27.73 | 28.76 | ||||
3. | Suchorska Beata SP | 88 | Olimpia Poznań | 59.62 | 56.57 | 813 | 27.41 | 29.16 | ||||
Kowalczyk Katarzyna | 88 | KP MZOS Płock | 59.22 | 56.57 | 813 | 27.46 | 29.11 | |||||
5. | Biskupska Alina | 88 | Akwawit Leszno | 58.76 | 56.65 | 809 | 27.49 | 29.16 | ||||
6. | Rutkowska Kornelia | 88 | MKP Szczecin | 58.50 | 57.68 | 767 | 27.80 | 29.88 | ||||
7. | Kwiatkowska Anna SW | 89 | Polonia Wa-wa | 59.53 | 59.06 | 714 | 28.55 | 30.51 | ||||
8. | Gąsiorowska Katarzyna | 89 | WarszawiankaWP | 1:00.17 | 59.73 | 690 | 29.09 | 30.64 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Plak Agnieszka | 89 | Orlik Lublin | 1:00.42 | 1:00.03 | 680 | 28.94 | 31.09 | ||||
10. | Wilmanowicz Marta SP | 89 | Warta Poznań | 1:00.92 | 1:00.06 | 679 | 28.87 | 31.19 | ||||
11. | Rachwał Helena SP | 88 | Olimpia Poznań | 1:00.79 | 1:00.07 | 679 | 29.08 | 30.99 | ||||
12. | Kokot Marta SW | 89 | Polonia Wa-wa | 1:02.41 | 1:00.19 | 675 | 28.98 | 31.21 | ||||
13. | Sałata Joanna | 88 | Orlik Lublin | 1:02.47 | 1:01.44 | 634 | 29.40 | 32.04 | ||||
14. | Wajwer Agnieszka | 89 | Ruch Grudziądz | 1:03.52 | 1:02.66 | 598 | 30.07 | 32.59 | ||||
15. | Link Gracjanna SP | 89 | KS Posnania | 1:03.79 | 1:03.30 | 580 | 31.28 | 32.02 | ||||
16. | Niziołek Aleksandra | 88 | Victoria Racibó | 1:03.01 | 1:03.66 | 588 | 30.27 | 33.39 | ||||
17. | Stadnik Karolina | 89 | Korner-Novita10 | 1:01.06 | Skreśl | 646 | 29.13 | 31.93 |
||||
18. | Kraszula Leontyna | 89 | Trójka Łódź | 1:04.03 | 560 | 30.64 | 33.39 | |||||
19. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Kraków | 1:04.20 | 556 | 30.62 | 33.58 | |||||
20. | Suwiczak Agnieszka | 89 | Akwawit Leszno | 1:04.32 | 553 | 30.64 | 33.68 | |||||
21. | Madeja Paulina | 89 | Victoria Racibó | 1:04.80 | 541 | 30.97 | 33.83 | |||||
22. | Domańska Patrycja | 89 | Ruch Grudziądz | 1:04.93 | 537 | 30.87 | 34.06 | |||||
23. | Jordanek Wiktoria | 89 | BSP Bielsko-B. | 1:04.99 | 536 | 31.16 | 33.83 | |||||
24. | Lefanowicz Aneta | 89 | Orlik Lublin | 1:05.19 | 531 | 30.82 | 34.37 | |||||
25. | Wojcieszek Justyna | 89 | Wisła Puławy | 1:05.43 | 525 | 31.86 | 33.57 | |||||
26. | Spychalska Maja | 89 | Ruch Grudziądz | 1:05.70 | 519 | 30.63 | 35.07 | |||||
27. | Koszil Kaja | 89 | Vega Dobrodzień | 1:06.68 | 496 | 32.06 | 34.62 | |||||
28. | Żak Dominika | 89 | Skra Bełchatów | 1:07.48 | 479 | 31.78 | 35.70 | |||||
29. | Strażek Dominika | 89 | Gimn.5 Studzion | 1:07.67 | 475 | 32.03 | 35.64 | |||||
30. | Jêdras Weronika | 88 | Vega Dobrodzień | 1:08.34 | 461 | 32.38 | 35.96 | |||||
31. | Łuczak Karina | 88 | Akwawit Leszno | 1:08.96 | 448 | 33.02 | 35.94 |
<< TOP >> |
Nr 30 2006-01-29 | 100m dowolny Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 48.28 49.73 | Gąsior Łukasz-Polonia Warszawa Gąsior Łukasz-Polonia Warszawa | Oświêcim 2004 Leszno 2003 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | ||||||
1. | Haas Mateusz Sk | 88 | Jordan Kraków | 51.39 | 50.06 | 816 | 23.90 | 26.16 | |||||
2. | Winiewicz Michał | 88 | Śląsk Wrocław | 51.36 | 50.92 | 776 | 24.80 | 26.12 | |||||
3. | Ostrowski Sebastian | 89 | Śląsk Wrocław | 52.04 | 51.29 | 759 | 24.30 | 26.99 | |||||
4. | Kundzik Dawid SO | 88 | Wodnik Radom | 52.12 | 51.66 | 743 | 25.20 | 26.46 | |||||
5. | Gnela Wojciech SO | 88 | Unia Oświêcim | 51.88 | 51.68 | 742 | 24.90 | 26.78 | |||||
6. | Wysocki Łukasz | 88 | Korner-Novita10 | 52.06 | 51.93 | 731 | 25.23 | 26.70 | |||||
7. | Jêdrzejewski Grzegorz | 88 | KSZO Ostrowiec | 52.23 | 52.17 | 721 | 25.28 | 26.89 | |||||
8. | Wielechowski Piotr SO | 89 | Delfin Bieruń | 52.71 | 52.63 | 702 | 25.63 | 27.00 | |||||
Czas z repasaży: 52.38 | |||||||||||||
B-Finał | |||||||||||||
9. | Musiałowski Michał SP | 88 | Akwawit Leszno | 52.77 | 52.14 | 722 | 24.81 | 27.33 | |||||
10. | Wilk Krzysztof Sk | 89 | Jordan Kraków | 52.94 | 52.81 | 695 | 25.64 | 27.17 | |||||
11. | Charyna Wojciech | 89 | Korner-Novita10 | 52.71 | 52.84 | 699 | 25.47 | 27.37 | |||||
Czas z repasaży: 52.56 | |||||||||||||
12. | Rutkowski Szymon SW | 88 | Polonia Wa-wa | 52.84 | 52.91 | 694 | 25.30 | 27.61 | |||||
13. | Laskowski Maciej | 89 | Orlik Lublin | 53.58 | 53.15 | 682 | 25.44 | 27.71 | |||||
14. | Bogdan Bartosz | 89 | Juvenia Białyst | 53.08 | 53.25 | 685 | 25.74 | 27.51 | |||||
15. | Siwochowicz Michał | 89 | MKP Szczecin | 53.49 | 53.33 | 675 | 25.45 | 27.88 | |||||
16. | Byzdra Bartłomiej | 88 | Ikar Mielec | 53.26 | 53.73 | 678 | 25.74 | 27.99 | |||||
17. | Welfel Witold SO | 89 | Start Łódź | 53.68 | 662 | 25.74 | 27.94 |
||||||
18. | Sawicki Józef | 89 | Juvenia Białyst | 53.73 | 660 | 26.19 | 27.54 | ||||||
19. | Roszak Adrian | 88 | MKP Szczecin | 53.84 | 656 | 25.84 | 28.00 | ||||||
20. | Soborski Kamil | 88 | Start Łódź | 53.89 | 654 | 25.58 | 28.31 | ||||||
21. | Gabrielczyk Mateusz SO | 89 | Pałac Katowice | 53.92 | 653 | 25.97 | 27.95 | ||||||
22. | Kawêcki Robert | 89 | Wisła Puławy | 53.94 | 652 | 26.69 | 27.25 | ||||||
23. | Białous Bartłomiej SW | 89 | Polonia Wa-wa | 54.03 | 649 | 25.92 | 28.11 | ||||||
24. | Prus Jakub | 89 | Delfinek Łuków | 54.04 | 649 | 26.01 | 28.03 | ||||||
25. | Bulkowski Adam | 89 | Medyk Giżycko | 54.12 | 646 | 26.12 | 28.00 | ||||||
Ziêba Łukasz | 89 | Flota Gdynia | 54.12 | 646 | 26.03 | 28.09 | |||||||
27. | Mazurkiewicz Bartosz | 89 | Victoria Racibó | 54.15 | 645 | 25.81 | 28.34 | ||||||
28. | Konkel Mikołaj | 89 | Flota Gdynia | 54.19 | 643 | 26.38 | 27.81 | ||||||
29. | Zakrzewski Maciej SS | 88 | Znicz Koszalin | 54.23 | 642 | 25.54 | 28.69 | ||||||
Kamiński Łukasz SW | 89 | Polonia Wa-wa | 54.23 | 642 | 25.83 | 28.40 | |||||||
31. | Dorywalski Maciej SO | 88 | Unia Oświêcim | 54.42 | 635 | 25.43 | 28.99 | ||||||
32. | Konkel Mateusz | 89 | Flota Gdynia | 54.53 | 631 | 26.37 | 28.16 | ||||||
33. | Czerniak Konrad | 89 | Wisła Puławy | 54.55 | 631 | 26.28 | 28.27 | ||||||
34. | Korduła Karol | 88 | Victoria Racibó | 54.83 | 621 | 26.52 | 28.31 | ||||||
35. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Kraków | 54.96 | 617 | 26.49 | 28.47 | ||||||
36. | Wasowski-Goldberg Piotr | 88 | ROŚ Pisz | 55.31 | 605 | 26.42 | 28.89 | ||||||
37. | Woziwoda Tomasz | 89 | Trójka Łódź | 55.43 | 601 | ||||||||
38. | Rzepisko Paweł | 88 | MKS "9" Dzierż. | 55.46 | 600 | 26.31 | 29.15 | ||||||
39. | Kaczmarek Krzysztof | 88 | MKP Szczecin | 55.54 | 598 | 26.71 | 28.83 | ||||||
40. | Sobstyl Jan | 89 | Orlik Lublin | 55.87 | 587 | 27.06 | 28.81 | ||||||
41. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Kraków | 55.91 | 586 | 26.56 | 29.35 | ||||||
42. | Sikorski Piotr | 88 | Warta Poznań | 56.22 | 576 | 26.67 | 29.55 | ||||||
43. | Kawicki Tomasz SP | 88 | Akwawit Leszno | 56.31 | 573 | 26.59 | 29.72 | ||||||
44. | Czarnecki Konrad | 89 | Skra Bełchatów | 56.41 | 570 | 26.82 | 29.59 | ||||||
45. | Lindner Szymon | 88 | RMKS Rybnik | 56.45 | 569 | 26.28 | 30.17 | ||||||
46. | Paszek Marcin Sk | 89 | Warta Poznań | 56.68 | 562 | 26.55 | 30.13 | ||||||
47. | Żerek Roman | 88 | Zryw Opole | 56.84 | 557 | 27.18 | 29.66 | ||||||
48. | Charłamow Władimir | 89 | Jedynka Elbląg | 56.93 | 555 | 27.20 | 29.73 | ||||||
49. | Chanek Robert | 88 | Aquarius Myśl. | 57.05 | 551 | 26.92 | 30.13 | ||||||
50. | Bulas Piotr | 89 | WarszawiankaWP | 57.32 | 544 | 27.42 | 29.90 | ||||||
51. | Skibiński Robert | 89 | Nawa Skierniewi | 57.78 | 531 | 27.75 | 30.03 | ||||||
52. | Kozieł Łukasz | 89 | KSZO Ostrowiec | 58.32 | 516 | 27.44 | 30.88 | ||||||
53. | Balcerek Piotr | 89 | MMKS Dąbrowa G. | 1:00.40 | 465 | 28.71 | 31.69 | ||||||
54. | Rybałka Paweł | 88 | LUKS Kudowa Z. | 1:00.50 | 462 | 28.11 | 32.39 | ||||||
55. | Świniarski Szymon | 89 | Jedynka Elbląg | 1:00.76 | 456 | 28.91 | 31.85 | ||||||
56. | Łagownik Dariusz | 89 | UKS "2" Morena | 1:01.51 | 440 | 29.48 | 32.03 | ||||||
57. | Dobrzyński Michał | 88 | Kochłowiczanka | 1:02.06 | 428 | 29.31 | 32.75 | ||||||
58. | Mośko Robert | 89 | Kochłowiczanka | 1:04.53 | 381 | 29.76 | 34.77 |
<< TOP >> |
Nr 31 2006-01-29 | 100m grzbietowy Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 1:00.53 1:00.53 | Komorowicz Dagmara-MTP Lublinianka Komorowicz Dagmara-MTP Lublinianka | Gelsenkirchen 1995 Gelsenkirchen 1995 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Miałka Monika Sk | 89 | WarszawiankaWP | 1:05.14 | 1:03.64 | 768 | 30.62 | 33.02 | ||||
2. | Kret Paulina | 88 | KP MZOS Płock | 1:08.35 | 1:04.72 | 730 | 31.23 | 33.49 | ||||
3. | Kulińska Beata SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 1:06.39 | 1:05.04 | 719 | 31.71 | 33.33 | ||||
4. | Ptasińska Olga SW | 88 | Polonia Wa-wa | 1:07.79 | 1:06.40 | 676 | 32.02 | 34.38 | ||||
5. | Kucharska Karolina | 88 | Start Łódź | 1:08.47 | 1:08.08 | 627 | 33.16 | 34.92 | ||||
6. | Imach Izabela | 89 | WarszawiankaWP | 1:08.53 | 1:08.31 | 621 | 32.94 | 35.37 | ||||
7. | Zera Patrycja SW | 89 | Polonia Wa-wa | 1:08.44 | 1:08.97 | 617 | 33.62 | 35.35 | ||||
8. | Szkubel Milena SG | 89 | AZS AWFiS Gdań. | 1:09.04 | 1:09.11 | 601 | 32.95 | 36.16 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Winogradów Beata | 89 | Zryw Opole | 1:09.60 | 1:09.01 | 602 | 33.14 | 35.87 | ||||
10. | Modelska Justyna | 88 | Ikar Mielec | 1:11.22 | 1:10.21 | 572 | 34.29 | 35.92 | ||||
11. | Piłat Natalia | 89 | Ruch Grudziądz | 1:11.13 | 1:10.41 | 567 | 34.09 | 36.32 | ||||
12. | Kargol Agnieszka | 89 | Lider Chełm | 1:09.80 | 1:10.48 | 582 | 33.87 | 36.61 | ||||
13. | Lewandowska Marta | 89 | AZS AWF Katow. | 1:11.58 | 1:11.17 | 549 | 33.93 | 37.24 | ||||
14. | Szumigaj Karolina | 89 | Orka Zamość | 1:14.23 | 1:13.91 | 490 | 35.05 | 38.86 | ||||
15. | Morusiewicz Karolina | 89 | Olimpijczyk Suw | 1:22.67 | 1:24.58 | 350 | 39.21 | 45.37 | ||||
NW | Wojcieszek Justyna | 89 | Wisła Puławy | 1:14.37 | 481 | |||||||
<< TOP >> |
Nr 32 2006-01-29 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 52.80 54.38 | Wiśniewski Bartosz-MMKS Dąbrowa G. Wiśniewski Bartosz-MMKS Dąbrowa G. | Triest 2005 Oświêcim 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Gaszyk Tomasz SO | 89 | Unia Oświêcim | 58.15 | 56.50 | 741 | 27.68 | 28.82 | ||||
2. | Słomiński Szymon SP | 89 | KS Posnania | 59.18 | 56.64 | 736 | 26.93 | 29.71 | ||||
3. | Konarzewski Jan SW | 88 | Polonia Wa-wa | 58.65 | 56.99 | 722 | 27.64 | 29.35 | ||||
4. | Rusin Mariusz SW | 88 | Polonia Wa-wa | 58.40 | 57.48 | 704 | 27.97 | 29.51 | ||||
5. | Kwaśkiewicz Marcin | 89 | Śląsk Wrocław | 59.05 | 58.45 | 669 | 28.77 | 29.68 | ||||
6. | Winiewicz Michał | 88 | Śląsk Wrocław | 59.71 | 59.11 | 647 | 29.67 | 29.44 | ||||
7. | Pekowski Dominik | 89 | Astoria Bydg. | 59.43 | 59.64 | 637 | 29.17 | 30.47 | ||||
8. | Hankus Jacek | 88 | Neptun Stargard | 59.45 | 59.71 | 636 | 28.54 | 31.17 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Karaś Robert SG | 89 | Jedynka Elbląg | 1:00.80 | 1:00.67 | 599 | 30.22 | 30.45 | ||||
10. | Całka Mateusz | 89 | Orlik Lublin | 1:00.25 | 1:00.70 | 611 | 29.41 | 31.29 | ||||
11. | Woźniak Mateusz | 89 | Delfin Toruń | 59.83 | 1:00.89 | 624 | 30.12 | 30.77 | ||||
12. | Jóźwiak Radosław | 89 | Delfin Toruń | 1:01.02 | 1:01.40 | 588 | 30.17 | 31.23 | ||||
13. | Janiszewski Maciej | 89 | Flota Gdynia | 1:02.08 | 1:01.74 | 568 | 30.35 | 31.39 | ||||
14. | Pietryka Tomasz | 88 | Ikar Mielec | 1:01.91 | 1:01.87 | 564 | 30.30 | 31.57 | ||||
15. | Rząsa Michał SG | 88 | AZS AWFiS Gdań. | 1:02.02 | 1:02.01 | 561 | 29.95 | 32.06 | ||||
16. | Ciecierski Maciej | 88 | Olimpijczyk Suw | 1:02.16 | 1:02.31 | 556 | 30.90 | 31.41 | ||||
17. | Zaleski Antoni | 88 | Start Łódź | 1:00.33 | Skreśl | 609 | 29.17 | 31.16 |
||||
18. | Lemiesz Krzysztof | 89 | Start Łódź | 1:03.03 | 534 | 30.60 | 32.43 | |||||
19. | Burakowski Fabian | 89 | Fala Kraśnik | 1:03.05 | 533 | 30.14 | 32.91 | |||||
20. | Kułak Jakub | 89 | Śląsk Wrocław | 1:03.35 | 526 | 31.14 | 32.21 | |||||
21. | Ruda Paweł | 88 | MMKS Dąbrowa G. | 1:03.37 | 525 | 30.48 | 32.89 | |||||
22. | Kiełbowski Maciej SW | 89 | Polonia Wa-wa | 1:03.42 | 524 | 31.00 | 32.42 | |||||
23. | Wêgier Grzegorz | 89 | Orlik Lublin | 1:04.15 | 506 | 30.89 | 33.26 | |||||
24. | Nowak Tomasz | 89 | Nawa Skierniewi | 1:04.67 | 494 | 30.98 | 33.69 | |||||
25. | Szafrański Łukasz | 89 | KS Posnania | 1:04.71 | 493 | 32.25 | 32.46 | |||||
26. | Kamiński Łukasz SW | 89 | Polonia Wa-wa | 1:06.28 | 459 | 32.72 | 33.56 | |||||
27. | Strzemecki Jarosław | 88 | MKP Szczecin | 1:06.75 | 449 | 32.46 | 34.29 | |||||
28. | Pałgan Dominik | 88 | Siódemka Sopot | 1:07.47 | 435 | 33.04 | 34.43 | |||||
29. | Sowa Robert | 89 | MMKS Dąbrowa G. | 1:08.27 | 420 | 33.23 | 35.04 |
<< TOP >> |
Nr 33 2006-01-29 | 100m klasyczny Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 1:08.02 1:08.75 | Dulian Katarzyna-Victoria Racibórz Dulian Katarzyna-Victoria Racibórz | Triest 2005 Oświêcim 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Prêdecka Iwona SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 1:12.22 | 1:09.15 | 847 | 33.39 | 35.76 | ||||
2. | Kowalczyk Anna Sk | 88 | Korner-Novita10 | 1:13.23 | 1:10.66 | 794 | 33.31 | 37.35 | ||||
3. | Jamborska Ewa SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 1:12.62 | 1:10.72 | 792 | 33.96 | 36.76 | ||||
4. | Sawicka Adrianna | 89 | Olimpijczyk Suw | 1:12.30 | 1:11.21 | 776 | 33.78 | 37.43 | ||||
5. | Szymoniak Emilia | 88 | MOSiR Sopot | 1:13.40 | 1:12.18 | 745 | 34.61 | 37.57 | ||||
6. | Bielawska Anna SG | 89 | AZS AWFiS Gdań. | 1:13.09 | 1:12.19 | 745 | 34.33 | 37.86 | ||||
7. | Górecka Ewelina | 88 | Arka Kielce | 1:14.88 | 1:14.84 | 668 | 35.47 | 39.37 | ||||
8. | Kostecka Joanna | 89 | Zryw Opole | 1:14.69 | 1:15.22 | 672 | 35.61 | 39.61 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Pałczyk Emilia | 88 | MMKS Dąbrowa G. | 1:15.17 | 1:13.08 | 718 | 33.93 | 39.15 | ||||
10. | Podsiadła Agnieszka | 89 | Orlik Lublin | 1:15.29 | 1:15.11 | 661 | 35.66 | 39.45 | ||||
11. | Szymczyńska Katarzyna | 88 | Victoria Racibó | 1:16.43 | 1:15.72 | 645 | 35.34 | 40.38 | ||||
12. | Halicka Dorota | 89 | WarszawiankaWP | 1:19.19 | 1:17.57 | 600 | 36.86 | 40.71 | ||||
13. | Krasnowska Anna | 89 | MMKS Kedzierzyn | 1:18.50 | 1:17.77 | 595 | 36.63 | 41.14 | ||||
14. | Wojdak Kamila | 89 | MKP Szczecin | 1:17.43 | 1:17.89 | 603 | 36.35 | 41.54 | ||||
15. | Fiedorowicz Urszula | 88 | Korner-Novita10 | 1:16.74 | 1:21.16 | 620 | 37.94 | 43.22 | ||||
16. | Witkowska Aleksandra | 88 | Trójka Łódź | 1:23.01 | 1:22.12 | 506 | 38.63 | 43.49 | ||||
17. | Cwalina Inga | 89 | Nawa Skierniewi | 1:23.25 | 485 | 39.13 | 44.12 |
|||||
18. | Koszil Kaja | 89 | Vega Dobrodzień | 1:24.02 | 472 | 39.13 | 44.89 | |||||
19. | Kubiak Agata | 89 | MKP Szczecin | 1:25.20 | 453 | 39.89 | 45.31 | |||||
20. | Kucharska Katarzyna | 89 | Nawa Skierniewi | 1:25.61 | 446 | 39.49 | 46.12 | |||||
21. | Smêt Marta | 89 | Orlik Lublin | 1:27.25 | 421 | 40.86 | 46.39 |
<< TOP >> |
Nr 34 2006-01-29 | 100m klasyczny Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 1:00.21 1:00.82 | Winogrodzki Mateusz-Polonia Warszawa Gałka Piotr-MZOS Płock | Gorzów Wlkp. 2005 Gorzów Wlkp.2005 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Wolniak Sławomir SO | 88 | Unia Dwory Ośw. | 1:02.71 | 1:00.88 | 873 | 29.26 | 31.62 | ||||
2. | Gałka Piotr | 88 | KP MZOS Płock | 1:03.35 | 1:00.90 | 873 | 28.67 | 32.23 | ||||
3. | Kotynia Jakub | 88 | Start Łódź | 1:03.59 | 1:02.63 | 802 | 29.39 | 33.24 | ||||
4. | Tracz Adrian | 89 | Jordan Kraków | 1:03.32 | 1:02.64 | 802 | 29.78 | 32.86 | ||||
5. | Kobus Kamil SS | 89 | Znicz Koszalin | 1:04.17 | 1:03.36 | 775 | 30.23 | 33.13 | ||||
6. | Woźniak Mateusz | 89 | Trójka Łódź | 1:04.76 | 1:04.07 | 749 | 29.78 | 34.29 | ||||
7. | Dudek Mateusz | 88 | Junior Kluczbor | 1:04.64 | 1:04.49 | 735 | 30.61 | 33.88 | ||||
8. | Krawczyk Sebastian | 89 | Nawa Skierniewi | 1:04.54 | 1:05.00 | 733 | 30.56 | 34.44 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Frankiewicz Piotr Sk | 89 | KSZO Ostrowiec | 1:06.55 | 1:05.60 | 698 | 31.21 | 34.39 | ||||
10. | Jasionowski Tomasz SG | 89 | Olimpijczyk Suw | 1:06.43 | 1:05.62 | 697 | 30.43 | 35.19 | ||||
11. | Sawski Łukasz | 88 | Jordan Kraków | 1:07.29 | 1:05.67 | 696 | 30.94 | 34.73 | ||||
12. | Szymański Robert | 88 | Flota Gdynia | 1:05.06 | 1:06.03 | 716 | 31.02 | 35.01 | ||||
13. | Świerzb Dariusz | 89 | Flota Gdynia | 1:06.39 | 1:06.11 | 682 | 31.36 | 34.75 | ||||
14. | Safrończyk Piotr | 88 | Juvenia Białyst | 1:06.01 | 1:06.32 | 685 | 30.75 | 35.57 | ||||
15. | Klimczak Artur | 89 | Start Łódź | 1:06.56 | 1:07.77 | 668 | 32.18 | 35.59 | ||||
16. | Belgrau Przemysław | 89 | Flota Gdynia | 1:08.05 | 1:08.37 | 625 | 32.25 | 36.12 | ||||
17. | Przydonik Michał | 89 | Trójka Łódź | 1:06.08 | Skreśl | 683 | 29.92 | 36.16 |
||||
18. | Tyniec Bartosz | 89 | Orlik Lublin | 1:08.50 | 613 | 31.94 | 36.56 | |||||
19. | Pik Paweł | 88 | Orlik Lublin | 1:08.84 | 604 | 32.05 | 36.79 | |||||
20. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Kraków | 1:08.96 | 601 | 32.26 | 36.70 | |||||
21. | Oszczudłowski Wojciech | 89 | Delfin Tarnobrz | 1:09.47 | 588 | 32.17 | 37.30 | |||||
22. | Omiotek Olaf | 88 | Ikar Mielec | 1:09.61 | 584 | 32.77 | 36.84 | |||||
23. | Walicki Marcin | 88 | Olimpijczyk Suw | 1:10.06 | 573 | 32.19 | 37.87 | |||||
24. | Czarnecki Konrad | 89 | Skra Bełchatów | 1:11.73 | 534 | 33.63 | 38.10 | |||||
25. | Górski Bartosz | 88 | Akwawit Leszno | 1:12.26 | 522 | 33.24 | 39.02 | |||||
26. | Miśta Bartłomiej | 89 | Nawa Skierniewi | 1:12.37 | 520 | 34.16 | 38.21 | |||||
27. | Goldberg-Knebel Gabriel | 88 | ROŚ Pisz | 1:12.87 | 509 | 33.30 | 39.57 | |||||
28. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Kraków | 1:13.74 | 491 | 34.04 | 39.70 |
<< TOP >> |
Nr 35 2006-01-29 | 100m zmienny Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 1:00.75 1:00.75 | Urbańczyk Aleksandra-Trójka Łódź Urbańczyk Aleksandra-Trójka Łódź | Wiedeń 2004 Wiedeń 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Mazurek Karolina SO | 89 | Fala Kraśnik | 1:04.85 | 1:03.56 | 849 | 29.46 | 34.10 | ||||
2. | Żak Dominika | 89 | Skra Bełchatów | 1:05.05 | 1:04.01 | 832 | 29.71 | 34.30 | ||||
3. | Kula Sylwia SO | 88 | AZS AWF Katow. | 1:07.04 | 1:05.55 | 774 | 30.50 | 35.05 | ||||
4. | Suchorska Beata SP | 88 | Olimpia Poznań | 1:07.85 | 1:05.67 | 770 | 30.75 | 34.92 | ||||
5. | Włostowska Kamila | 89 | "11" Jel.Góra. | 1:06.15 | 1:06.44 | 753 | 30.41 | 36.03 | ||||
6. | Charzewska Joanna | 89 | Nawa Skierniewi | 1:07.35 | 1:06.76 | 733 | 31.02 | 35.74 | ||||
7. | Kwiatkowska Anna SW | 89 | Polonia Wa-wa | 1:07.15 | 1:07.24 | 720 | 31.64 | 35.60 | ||||
8. | Stêpień Marta | 88 | MMKS Kedzierzyn | 1:08.16 | 1:08.85 | 689 | 31.72 | 37.13 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Szymczyńska Katarzyna | 88 | Victoria Racibó | 1:10.13 | 1:08.51 | 678 | 32.72 | 35.79 | ||||
10. | Nożewska Paulina | 89 | Korner-Novita10 | 1:11.45 | 1:09.27 | 656 | 31.21 | 38.06 | ||||
11. | Fabisiak Lilianna | 89 | Korner-Novita10 | 1:11.04 | 1:10.79 | 615 | 32.71 | 38.08 | ||||
12. | Winogradów Beata | 89 | Zryw Opole | 1:12.44 | 1:11.71 | 591 | 32.23 | 39.48 | ||||
13. | Modelska Justyna | 88 | Ikar Mielec | 1:12.60 | 1:12.06 | 583 | 33.19 | 38.87 | ||||
14. | Szumigaj Karolina | 89 | Orka Zamość | 1:13.50 | 1:13.65 | 549 | 33.77 | 39.88 | ||||
15. | Cepa Sandra | 88 | AZS AWF Katow. | 1:17.32 | 1:16.14 | 494 | 35.19 | 40.95 | ||||
16. | Kucharska Karolina | 88 | Start Łódź | 1:10.40 | Skreśl | 625 | 32.71 | 37.69 |
<< TOP >> |
Nr 36 2006-01-29 | 100m zmienny Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 56.28 56.52 | Żołdak Krzysztof-Unia Oświêcim Plutecki Adam-Novita 10 Zielona Góra | Oświêcim 2002 Gorzów Wlkp.2002 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Kieruj Jakub SO | 88 | Unia Oświêcim | 58.20 | 56.99 | 818 | 26.10 | 30.89 | ||||
2. | Matczak Mateusz | 89 | Trójka Łódź | 59.17 | 58.14 | 771 | 27.13 | 31.01 | ||||
3. | Szymankiewicz Norbert SP | 88 | Olimpia Poznań | 58.27 | 58.21 | 768 | 26.66 | 31.55 | ||||
4. | Zawadzki Krzysztof Sk | 88 | Jordan Kraków | 59.42 | 58.30 | 764 | 27.48 | 30.82 | ||||
5. | Wojszko Patryk | 88 | Kormoran Olszt. | 59.21 | 58.57 | 754 | 27.84 | 30.73 | ||||
6. | Zieliński Paweł | 88 | Korner-Novita10 | 59.29 | 58.99 | 738 | 28.04 | 30.95 | ||||
7. | Charyna Wojciech | 89 | Korner-Novita10 | 59.27 | 59.48 | 727 | 27.82 | 31.66 | ||||
8. | Dembniak Paweł | 89 | Victoria Racibó | 59.39 | 59.59 | 723 | 28.46 | 31.13 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Jêdrzejewski Grzegorz | 88 | KSZO Ostrowiec | 1:01.76 | 58.65 | 751 | 27.02 | 31.63 | ||||
10. | Byzdra Bartłomiej | 88 | Ikar Mielec | 59.72 | 59.63 | 714 | 27.66 | 31.97 | ||||
11. | Bulkowski Adam | 89 | Medyk Giżycko | 1:02.06 | 1:01.26 | 659 | 28.35 | 32.91 | ||||
12. | Laskowski Maciej | 89 | Orlik Lublin | 1:01.68 | 1:01.33 | 656 | 28.74 | 32.59 | ||||
13. | Sterczyński Jakub SP | 88 | Olimpia Poznań | 1:02.70 | 1:01.82 | 641 | 29.02 | 32.80 | ||||
14. | Czerniak Konrad | 89 | Wisła Puławy | 1:03.15 | 1:01.97 | 636 | 28.46 | 33.51 | ||||
15. | Burakowski Fabian | 89 | Fala Kraśnik | 1:02.95 | 1:02.52 | 620 | 28.69 | 33.83 | ||||
DYSKW. | Safrończyk Piotr | 88 | Juvenia Białyst | 1:01.38 | 655 | |||||||
17. | Słomiński Szymon SP | 89 | KS Posnania | 59.77 | Skreśl | 709 | 27.01 | 32.76 |
||||
18. | Rutkowski Szymon SW | 88 | Polonia Wa-wa | 1:00.18 | Skreśl | 695 | 27.49 | 32.69 | ||||
19. | Nowak Tomasz | 89 | Nawa Skierniewi | 1:03.60 | 589 | 28.89 | 34.71 | |||||
20. | Turkowski Michał | 89 | Jedynka Łódź | 1:03.63 | 588 | 29.39 | 34.24 | |||||
21. | Szymborski Łukasz | 88 | Korner-Novita10 | 1:03.78 | 584 | 29.13 | 34.65 | |||||
22. | Wasowski-Goldberg Piotr | 88 | ROŚ Pisz | 1:03.98 | 578 | 29.92 | 34.06 | |||||
23. | Chanek Robert | 88 | Aquarius Myśl. | 1:04.55 | 563 | 30.01 | 34.54 | |||||
24. | Kozieł Łukasz | 89 | KSZO Ostrowiec | 1:04.59 | 562 | 29.18 | 35.41 | |||||
25. | Rząsa Michał SG | 88 | AZS AWFiS Gdań. | 1:04.67 | 560 | 29.51 | 35.16 | |||||
26. | Pik Paweł | 88 | Orlik Lublin | 1:05.02 | 551 | 31.06 | 33.96 | |||||
27. | Szafrański Łukasz | 89 | KS Posnania | 1:05.82 | 531 | 30.18 | 35.64 | |||||
28. | Sokalski Bartosz | 89 | UKS "2" Morena | 1:05.91 | 529 | 30.88 | 35.03 | |||||
29. | Łagownik Dariusz | 89 | UKS "2" Morena | 1:07.83 | 485 | 31.98 | 35.85 | |||||
30. | Kamiński Maciej | 89 | Delfinek Łuków | 1:08.21 | 477 | 31.12 | 37.09 | |||||
31. | Strzemecki Jarosław | 88 | MKP Szczecin | 1:08.60 | 469 | 31.33 | 37.27 | |||||
32. | Goldberg-Knebel Gabriel | 88 | ROŚ Pisz | 1:16.25 | 341 | 34.92 | 41.33 |
<< TOP >> |
Nr 37 2006-01-29 | 800m dowolny Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 8:35.78 8:35.78 | Oleksy Angelika-Unia Oświêcim Oleksy Angelika-Unia Oświêcim | Antwerpia 2001 Antwerpia 2001 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kalinowska Iga | 89 | MKP Szczecin | 8:50.41 | 820 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 30.20 1:03.26 1:36.70 2:10.19 | 30.20 33.06 33.44 33.49 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:43.50 3:17.13 3:50.14 4:23.06 | 33.31 33.63 33.01 32.92 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 4:56.04 5:29.12 6:02.53 6:36.29 | 32.98 33.08 33.41 33.76 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:10.33 7:44.42 8:18.16 8:50.41 | 34.04 34.09 33.74 32.25 |
2. | Biskupska Alina | 88 | Akwawit Leszno | 9:02.01 | 768 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 30.78 1:04.24 1:38.03 2:12.33 | 30.78 33.46 33.79 34.30 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:46.60 3:20.75 3:54.81 4:28.98 | 34.27 34.15 34.06 34.17 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:03.08 5:37.55 6:11.92 6:46.68 | 34.10 34.47 34.37 34.76 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:21.08 7:55.81 8:29.85 9:02.01 | 34.40 34.73 34.04 32.16 |
3. | Cisowska Aleksandra SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 9:02.53 | 766 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.23 1:05.14 1:39.13 2:13.01 | 31.23 33.91 33.99 33.88 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:46.80 3:20.75 3:54.83 4:29.09 | 33.79 33.95 34.08 34.26 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:03.43 5:37.83 6:12.41 6:47.15 | 34.34 34.40 34.58 34.74 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:21.82 7:55.91 8:30.24 9:02.53 | 34.67 34.09 34.33 32.29 |
4. | Mongiało Magda | 88 | Junior Kluczbor | 9:15.63 | 713 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.42 1:04.89 1:38.85 2:13.17 | 31.42 33.47 33.96 34.32 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:47.59 3:22.51 3:57.60 4:32.48 | 34.42 34.92 35.09 34.88 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:07.29 5:42.38 6:17.97 6:53.43 | 34.81 35.09 35.59 35.46 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:28.87 8:04.62 8:40.41 9:15.63 | 35.44 35.75 35.79 35.22 |
5. | Pietrzak Sandra SO | 89 | Pałac Katowice | 9:19.72 | 697 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 30.66 1:03.66 1:37.03 2:10.74 | 30.66 33.00 33.37 33.71 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:44.95 3:19.50 3:54.73 4:30.07 | 34.21 34.55 35.23 35.34 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:06.00 5:42.01 6:18.32 6:54.95 | 35.93 36.01 36.31 36.63 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:30.99 8:07.11 8:43.61 9:19.72 | 36.04 36.12 36.50 36.11 |
6. | Wilmanowicz Marta SP | 89 | Warta Poznań | 9:22.81 | 686 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.32 1:05.41 1:40.14 2:15.16 | 31.32 34.09 34.73 35.02 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:50.22 3:25.34 4:00.87 4:36.52 | 35.06 35.12 35.53 35.65 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:12.19 5:47.99 6:24.03 7:00.10 | 35.67 35.80 36.04 36.07 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:36.17 8:12.60 8:48.30 9:22.81 | 36.07 36.43 35.70 34.51 |
7. | Mierzejewska Anna | 88 | MOSiR Sopot | 9:23.36 | 684 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 32.08 1:06.75 1:41.52 2:16.44 | 32.08 34.67 34.77 34.92 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:51.48 3:26.46 4:01.90 4:37.11 | 35.04 34.98 35.44 35.21 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:12.58 5:48.22 6:24.05 6:59.70 | 35.47 35.64 35.83 35.65 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:36.14 8:12.66 8:48.98 9:23.36 | 36.44 36.52 36.32 34.38 |
8. | Miałka Monika Sk | 89 | WarszawiankaWP | 9:23.95 | 682 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.08 1:04.65 1:38.43 2:12.75 | 31.08 33.57 33.78 34.32 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:47.31 3:21.92 3:57.36 4:33.63 | 34.56 34.61 35.44 36.27 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:09.50 5:45.89 6:22.19 6:58.68 | 35.87 36.39 36.30 36.49 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:34.88 8:11.69 8:48.46 9:23.95 | 36.20 36.81 36.77 35.49 |
9. | Cycoń Magdalena | 88 | Słowianka Gorz. | 9:28.76 | 665 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.69 1:05.67 1:40.27 2:15.34 | 31.69 33.98 34.60 35.07 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:50.70 3:26.46 4:02.29 4:38.44 | 35.36 35.76 35.83 36.15 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:14.51 5:50.98 6:27.67 7:04.54 | 36.07 36.47 36.69 36.87 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:41.15 8:17.62 8:53.58 9:28.76 | 36.61 36.47 35.96 35.18 |
10. | Gaj Patrycja Sk | 88 | Jordan Kraków | 9:29.21 | 663 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.87 1:06.48 1:41.27 2:16.37 | 31.87 34.61 34.79 35.10 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:51.91 3:27.70 4:03.71 4:39.62 | 35.54 35.79 36.01 35.91 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:15.67 5:51.64 6:28.38 7:05.05 | 36.05 35.97 36.74 36.67 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:41.55 8:17.59 8:54.12 9:29.21 | 36.50 36.04 36.53 35.09 |
11. | Pałka Ewa | 89 | MKP Szczecin | 9:30.60 | 658 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 32.54 1:08.05 1:43.75 2:19.96 | 32.54 35.51 35.70 36.21 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:55.92 3:32.04 4:08.19 4:44.55 | 35.96 36.12 36.15 36.36 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:20.43 5:56.77 6:32.57 7:08.91 | 35.88 36.34 35.80 36.34 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:44.72 8:20.79 8:56.40 9:30.60 | 35.81 36.07 35.61 34.20 |
12. | Kot Marta SW | 89 | UŚKS Ostrołêka | 9:33.74 | 648 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.86 1:06.85 1:42.39 2:17.88 | 31.86 34.99 35.54 35.49 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:54.01 3:30.31 4:06.60 4:42.99 | 36.13 36.30 36.29 36.39 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:19.15 5:55.90 6:32.51 7:09.31 | 36.16 36.75 36.61 36.80 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:45.06 8:21.49 8:57.99 9:33.74 | 35.75 36.43 36.50 35.75 |
13. | Lefanowicz Aneta | 89 | Orlik Lublin | 9:44.79 | 611 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 32.65 1:09.01 1:46.37 2:24.02 | 32.65 36.36 37.36 37.65 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:00.72 3:37.75 4:14.79 4:52.10 | 36.70 37.03 37.04 37.31 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:29.76 6:06.11 6:43.13 7:20.46 | 37.66 36.35 37.02 37.33 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:57.50 8:33.91 9:10.52 9:44.79 | 37.04 36.41 36.61 34.27 |
14. | Domańska Patrycja | 89 | Ruch Grudziądz | 9:45.82 | 608 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 32.20 1:07.50 1:44.07 2:20.91 | 32.20 35.30 36.57 36.84 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:58.18 3:35.11 4:11.92 4:49.33 | 37.27 36.93 36.81 37.41 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:26.49 6:03.90 6:41.18 7:18.29 | 37.16 37.41 37.28 37.11 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:55.64 8:32.95 9:10.13 9:45.82 | 37.35 37.31 37.18 35.69 |
15. | Wajwer Agnieszka | 89 | Ruch Grudziądz | 9:59.59 | 567 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 32.43 1:08.35 1:45.30 2:22.86 | 32.43 35.92 36.95 37.56 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:01.05 3:39.20 4:17.31 4:55.78 | 38.19 38.15 38.11 38.47 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:34.08 6:12.85 6:51.67 7:30.75 | 38.30 38.77 38.82 39.08 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:08.98 8:46.64 9:24.28 9:59.59 | 38.23 37.66 37.64 35.31 |
16. | Woźnialis Anna | 89 | Olimpijczyk Suw | 10:25.52 | 500 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 34.92 1:13.95 1:52.95 2:31.94 | 34.92 39.03 39.00 38.99 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:11.10 3:50.49 4:29.78 5:09.69 | 39.16 39.39 39.29 39.91 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:48.71 6:28.33 7:07.89 7:47.59 | 39.02 39.62 39.56 39.70 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:26.95 9:07.11 9:46.71 10:25.52 | 39.36 40.16 39.60 38.81 |
17. | Jerzyk Agnieszka | 88 | Akwawit Leszno | 10:43.18 | 459 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 35.39 1:13.70 1:53.14 2:33.18 | 35.39 38.31 39.44 40.04 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:13.08 3:53.19 4:34.33 5:15.12 | 39.90 40.11 41.14 40.79 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:55.82 6:36.74 7:17.77 7:59.32 | 40.70 40.92 41.03 41.55 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:40.82 9:22.31 10:03.74 10:43.18 | 41.50 41.49 41.43 39.44 |
<< TOP >> |
Nr 38 2006-01-29 | 1500m dowolny Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 14:38.86 15:10.94 | Sawrymowicz Mateusz-MKP Szczecin Hreniak Maciej-Ruch Grudziądz SO | Triest 2005 Gorzów Wlkp. 2005 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Hreniak Maciej SO | 89 | Ruch Grudziądz | 15:13.37 | 871 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.11 57.77 1:28.10 1:58.61 2:28.89 2:59.42 3:29.82 4:00.11 | 28.11 29.66 30.33 30.51 30.28 30.53 30.40 30.29 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:30.33 5:00.75 5:31.13 6:01.71 6:32.35 7:02.97 7:33.66 8:04.46 | 30.22 30.42 30.38 30.58 30.64 30.62 30.69 30.80 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 8:35.16 9:05.83 9:36.61 10:07.61 10:38.61 11:09.35 11:40.25 12:11.35 | 30.70 30.67 30.78 31.00 31.00 30.74 30.90 31.10 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 12:42.44 13:13.52 13:44.36 14:14.95 14:45.16 15:13.37 | 31.09 31.08 30.84 30.59 30.21 28.21 |
2. | Zieja Dawid SO | 89 | Unia Oświêcim | 15:45.79 | 784 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.45 59.19 1:30.23 2:01.67 2:32.96 3:04.44 3:35.67 4:07.27 | 28.45 30.74 31.04 31.44 31.29 31.48 31.23 31.60 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:38.82 5:10.76 5:42.37 6:13.88 6:45.74 7:17.23 7:48.90 8:20.49 | 31.55 31.94 31.61 31.51 31.86 31.49 31.67 31.59 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 8:52.39 9:24.48 9:56.19 10:28.11 10:59.84 11:31.76 12:03.62 12:35.54 | 31.90 32.09 31.71 31.92 31.73 31.92 31.86 31.92 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:07.81 13:39.55 14:11.60 14:43.63 15:14.32 15:45.79 | 32.27 31.74 32.05 32.03 30.69 31.47 |
3. | Starzyński Jakub | 88 | Kormoran Olszt. | 15:55.80 | 760 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.27 1:00.60 1:32.13 2:03.58 2:34.78 3:06.28 3:38.00 4:09.90 | 29.27 31.33 31.53 31.45 31.20 31.50 31.72 31.90 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:42.05 5:14.25 5:46.52 6:18.70 6:51.00 7:23.17 7:55.34 8:27.45 | 32.15 32.20 32.27 32.18 32.30 32.17 32.17 32.11 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 8:59.62 9:32.01 10:04.47 10:36.98 11:09.44 11:41.83 12:14.35 12:46.89 | 32.17 32.39 32.46 32.51 32.46 32.39 32.52 32.54 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:18.84 13:51.35 14:23.35 14:55.32 15:26.25 15:55.80 | 31.95 32.51 32.00 31.97 30.93 29.55 |
4. | Michalik Artur SO | 89 | Victoria Racibó | 15:57.64 | 756 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.22 1:00.42 1:31.52 2:03.19 2:34.81 3:06.37 3:38.06 4:09.60 | 29.22 31.20 31.10 31.67 31.62 31.56 31.69 31.54 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:41.33 5:13.34 5:45.08 6:17.04 6:48.84 7:20.53 7:52.66 8:24.45 | 31.73 32.01 31.74 31.96 31.80 31.69 32.13 31.79 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 8:56.71 9:28.87 10:01.27 10:33.86 11:06.31 11:38.83 12:11.68 12:44.37 | 32.26 32.16 32.40 32.59 32.45 32.52 32.85 32.69 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:16.99 13:49.71 14:22.14 14:54.79 15:26.47 15:57.64 | 32.62 32.72 32.43 32.65 31.68 31.17 |
5. | Dąbrowski Filip Sk | 88 | Jordan Kraków | 15:58.75 | 753 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.22 1:00.12 1:31.40 2:02.56 2:34.15 3:05.80 3:37.62 4:09.53 | 29.22 30.90 31.28 31.16 31.59 31.65 31.82 31.91 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:41.61 5:13.59 5:45.69 6:17.74 6:49.92 7:22.00 7:54.39 8:26.32 | 32.08 31.98 32.10 32.05 32.18 32.08 32.39 31.93 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 8:58.24 9:30.45 10:02.64 10:34.93 11:07.23 11:39.63 12:12.21 12:44.57 | 31.92 32.21 32.19 32.29 32.30 32.40 32.58 32.36 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:16.88 13:49.23 14:21.75 14:54.52 15:25.84 15:58.75 | 32.31 32.35 32.52 32.77 31.32 32.91 |
6. | Kruć Grzegorz | 89 | MKS "9" Dzierż. | 16:06.22 | 736 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.90 59.35 1:30.55 2:02.28 2:33.97 3:05.76 3:37.66 4:09.79 | 28.90 30.45 31.20 31.73 31.69 31.79 31.90 32.13 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:41.93 5:13.89 5:46.32 6:18.32 6:50.60 7:22.68 7:54.65 8:26.70 | 32.14 31.96 32.43 32.00 32.28 32.08 31.97 32.05 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 8:58.96 9:31.41 10:04.01 10:36.67 11:09.28 11:41.80 12:14.70 12:47.98 | 32.26 32.45 32.60 32.66 32.61 32.52 32.90 33.28 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:21.24 13:54.65 14:27.80 15:01.18 15:34.29 16:06.22 | 33.26 33.41 33.15 33.38 33.11 31.93 |
7. | Jarząb Radosław SP | 89 | KS Posnania | 16:08.86 | 730 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.25 1:01.15 1:33.27 2:05.55 2:37.75 3:10.33 3:41.99 4:14.07 | 29.25 31.90 32.12 32.28 32.20 32.58 31.66 32.08 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:46.49 5:18.53 5:50.82 6:23.33 6:55.73 7:28.39 8:00.92 8:33.98 | 32.42 32.04 32.29 32.51 32.40 32.66 32.53 33.06 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:06.49 9:39.40 10:12.63 10:45.48 11:18.06 11:50.87 12:23.80 12:56.50 | 32.51 32.91 33.23 32.85 32.58 32.81 32.93 32.70 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:29.01 14:01.69 14:34.44 15:06.71 15:38.94 16:08.86 | 32.51 32.68 32.75 32.27 32.23 29.92 |
8. | Połącarz Piotr SO | 89 | Unia Oświêcim | 16:14.23 | 718 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.10 1:00.72 1:32.81 2:04.85 2:37.17 3:09.44 3:41.56 4:13.89 | 29.10 31.62 32.09 32.04 32.32 32.27 32.12 32.33 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:46.40 5:18.84 5:51.20 6:23.56 6:56.02 7:28.63 8:01.32 8:34.28 | 32.51 32.44 32.36 32.36 32.46 32.61 32.69 32.96 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:07.28 9:39.97 10:12.80 10:45.54 11:18.43 11:51.17 12:24.05 12:56.94 | 33.00 32.69 32.83 32.74 32.89 32.74 32.88 32.89 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:29.78 14:02.82 14:35.90 15:08.85 15:41.91 16:14.23 | 32.84 33.04 33.08 32.95 33.06 32.32 |
9. | Rurak Paweł | 88 | Olimpijczyk Suw | 16:20.85 | 703 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.73 59.59 1:30.87 2:02.20 2:33.79 3:05.55 3:37.41 4:09.43 | 28.73 30.86 31.28 31.33 31.59 31.76 31.86 32.02 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:41.72 5:14.07 5:46.52 6:19.54 6:51.74 7:24.45 7:57.77 8:30.87 | 32.29 32.35 32.45 33.02 32.20 32.71 33.32 33.10 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:04.19 9:37.39 10:10.86 10:44.32 11:17.85 11:51.67 12:25.44 12:59.61 | 33.32 33.20 33.47 33.46 33.53 33.82 33.77 34.17 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:33.45 14:07.02 14:40.93 15:14.60 15:48.03 16:20.85 | 33.84 33.57 33.91 33.67 33.43 32.82 |
10. | Kozakiewicz Mateusz | 89 | MKP Szczecin | 16:49.28 | 645 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.72 1:02.77 1:36.28 2:09.96 2:43.27 3:16.24 3:49.87 4:23.82 | 29.72 33.05 33.51 33.68 33.31 32.97 33.63 33.95 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:57.70 5:31.12 6:05.88 6:39.48 7:13.19 7:47.06 8:21.20 8:55.05 | 33.88 33.42 34.76 33.60 33.71 33.87 34.14 33.85 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:29.12 10:02.97 10:36.61 11:10.73 11:44.62 12:19.15 12:52.96 13:26.76 | 34.07 33.85 33.64 34.12 33.89 34.53 33.81 33.80 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:01.21 14:35.44 15:09.67 15:43.00 16:17.29 16:49.28 | 34.45 34.23 34.23 33.33 34.29 31.99 |
11. | Kolendowicz Łukasz | 88 | Akwawit Leszno | 16:50.44 | 643 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.87 1:02.67 1:35.89 2:09.51 2:43.02 3:16.49 3:49.80 4:23.26 | 29.87 32.80 33.22 33.62 33.51 33.47 33.31 33.46 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:56.94 5:30.81 6:04.66 6:38.36 7:12.42 7:46.45 8:20.40 8:54.19 | 33.68 33.87 33.85 33.70 34.06 34.03 33.95 33.79 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:28.04 10:02.25 10:36.16 11:10.36 11:44.54 12:18.96 12:53.35 13:27.40 | 33.85 34.21 33.91 34.20 34.18 34.42 34.39 34.05 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:01.87 14:36.03 15:10.45 15:44.81 16:18.86 16:50.44 | 34.47 34.16 34.42 34.36 34.05 31.58 |
12. | Charłamow Władimir | 89 | Jedynka Elbląg | 17:02.15 | 621 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.93 1:03.61 1:37.26 2:11.55 2:45.23 3:19.67 3:53.63 4:28.74 | 29.93 33.68 33.65 34.29 33.68 34.44 33.96 35.11 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:03.35 5:37.08 6:10.96 6:44.88 7:19.44 7:53.58 8:28.06 9:02.30 | 34.61 33.73 33.88 33.92 34.56 34.14 34.48 34.24 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:37.12 10:11.63 10:45.77 11:19.65 11:54.41 12:29.96 13:03.88 -:--.-- | 34.82 34.51 34.14 33.88 34.76 35.55 33.92 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:14.53 14:48.17 15:22.55 15:57.14 16:29.28 17:02.15 | 33.64 34.38 34.59 32.14 32.87 |
13. | Prus Jakub | 89 | Delfinek Łuków | 17:06.25 | 614 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 30.07 1:03.77 1:37.08 2:11.37 2:45.88 3:20.43 3:55.08 4:30.20 | 30.07 33.70 33.31 34.29 34.51 34.55 34.65 35.12 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:05.65 5:40.84 6:15.82 6:49.95 7:24.32 7:59.07 8:33.71 9:08.21 | 35.45 35.19 34.98 34.13 34.37 34.75 34.64 34.50 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:42.83 10:17.36 10:51.65 11:26.51 12:01.63 12:36.52 13:11.31 13:45.86 | 34.62 34.53 34.29 34.86 35.12 34.89 34.79 34.55 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:20.75 14:55.24 15:28.40 16:01.59 16:34.05 17:06.25 | 34.89 34.49 33.16 33.19 32.46 32.20 |
14. | Pujszo Paweł | 89 | Orlik Lublin | 17:06.94 | 613 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 30.18 1:04.01 1:38.36 2:12.32 2:46.32 3:20.69 3:55.39 4:29.74 | 30.18 33.83 34.35 33.96 34.00 34.37 34.70 34.35 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:03.55 5:37.36 6:11.92 6:46.16 7:20.51 7:55.14 8:29.52 9:04.08 | 33.81 33.81 34.56 34.24 34.35 34.63 34.38 34.56 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:38.26 10:12.89 10:47.65 11:22.84 11:57.27 12:31.97 13:07.51 13:41.78 | 34.18 34.63 34.76 35.19 34.43 34.70 35.54 34.27 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:16.65 14:51.55 15:25.81 16:00.32 16:35.32 17:06.94 | 34.87 34.90 34.26 34.51 35.00 31.62 |
15. | Kotlarski Marcin | 89 | Akwawit Leszno | 17:22.74 | 585 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 31.52 1:05.60 1:39.18 2:12.99 2:46.83 3:20.95 3:55.03 4:29.71 | 31.52 34.08 33.58 33.81 33.84 34.12 34.08 34.68 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:04.19 5:38.66 6:13.11 6:47.98 7:22.78 7:57.72 8:32.91 9:08.08 | 34.48 34.47 34.45 34.87 34.80 34.94 35.19 35.17 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:43.42 10:18.64 10:54.33 11:29.93 12:05.49 12:41.07 13:17.01 13:52.56 | 35.34 35.22 35.69 35.60 35.56 35.58 35.94 35.55 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:28.20 15:03.64 15:38.75 16:14.89 16:49.61 17:22.74 | 35.64 35.44 35.11 36.14 34.72 33.13 |
Nie uk. | Kawêcki Robert | 89 | Wisła Puławy |
<< TOP >> |
Nr 39 2006-01-29 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 4:17.22 4:17.22 | Trójka Łódź Trójka Łódź | Leszno 2003 Leszno 2003 |
Kod | Czas | Pkt. | ||||||||||
1. | UNIA-DWORY SSA | Unia Dwory Ośw. | 4:15.46 | 806 | ||||||||
Rekord Polski 18 lat |
Bajerkiewicz Patrycja SO Prêdecka Iwona SO | 88 89 | 30.45 32.83 | 1:04.12 1:08.72 | Świderska Marlena SO Cisowska Aleksandra SO | 89 89 | 29.16 29.06 | 1:02.75 59.87 |
2. | KKS POLONIA Warszawa | Polonia Wa-wa | 4:27.45 | 702 |
Ptasińska Olga SW Zera Patrycja SW | 88 89 | 32.46 36.70 | 1:07.40 1:17.97 | Kwiatkowska Anna SW Kokot Marta SW | 89 89 | 29.49 28.09 | 1:03.69 58.39 |
3. | Korner-Novita10 Zielona Góra | Korner-Novita10 | 4:29.10 | 690 |
Nożewska Paulina Kowalczyk Anna Sk | 89 88 | 33.91 33.33 | 1:10.22 1:10.92 | Fabisiak Lilianna Stadnik Karolina | 89 89 | 31.29 28.29 | 1:07.60 1:00.36 |
4. | UTS ORLIK Lublin | Orlik Lublin | 4:32.98 | 661 |
Plak Agnieszka Podsiadła Agnieszka | 89 89 | 33.18 36.30 | 1:08.36 1:17.22 | Kêdracka Magda Sałata Joanna | 89 88 | 31.28 29.28 | 1:06.10 1:01.30 |
5. | MUKP WARSZAWIANKA | WarszawiankaWP | 4:36.78 | 634 |
Miałka Monika Sk Halicka Dorota | 89 89 | 32.75 36.25 | 1:06.76 1:17.19 | Imach Izabela Gąsiorowska Katarzyna | 89 89 | 33.62 28.05 | 1:13.47 59.36 |
6. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 4:42.42 | 596 |
Duśko Małgorzata Wójcik Aleksandra | 89 89 | 34.81 35.21 | 1:12.25 1:15.61 | Wysocka Karolina Gaj Patrycja Sk | 88 88 | 32.98 30.15 | 1:11.35 1:03.21 |
7. | AZS AWF Katowice 1 | AZS AWF Katow. | 4:52.69 | 536 |
Lewandowska Marta Kula Sylwia SO | 89 88 | 34.66 36.69 | 1:11.66 1:17.39 | Masloch Weronika Cepa Sandra | 88 88 | 33.87 32.54 | 1:14.87 1:08.77 |
<< TOP >> |
Nr 40 2006-01-29 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 3:44.74 3:49.88 | Polonia Warszawa Jordan Kraków | Gorzów Wlkp.2005 Gorzów Wlkp. 2005 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UKP UNIA Oświêcim | Unia Oświêcim | 3:46.54 | 786 |
Gaszyk Tomasz SO Kieruj Jakub SO | 89 88 | 27.50 29.69 | 56.53 1:03.34 | Gnela Wojciech SO Zieja Dawid SO | 88 89 | 24.87 24.60 | 55.37 51.30 |
2. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 3:49.18 | 759 |
Zawadzki Krzysztof Sk Tracz Adrian | 88 89 | 29.18 29.07 | 59.59 1:02.06 | Sypień Maciej Sk Haas Mateusz Sk | 89 88 | 26.41 23.89 | 57.30 50.23 |
3. | SKS START Łódź | Start Łódź | 3:51.85 | 733 |
Zaleski Antoni Kotynia Jakub | 88 88 | 29.23 29.20 | 59.86 1:02.50 | Rdzeń Rafał SO Welfel Witold SO | 89 89 | 26.43 25.04 | 56.66 52.83 |
4. | KKS POLONIA Warszawa | Polonia Wa-wa | 3:54.96 | 704 |
Konarzewski Jan SW Rutkowski Szymon SW | 88 88 | 27.87 28.84 | 58.69 1:04.27 | Rusin Mariusz SW Białous Bartłomiej SW | 88 89 | 27.69 25.42 | 58.67 53.33 |
5. | MKS TRÓJKA Łódź | Trójka Łódź | 3:55.68 | 698 |
Matczak Mateusz Woźniak Mateusz | 89 89 | 29.07 29.33 | 59.32 1:03.97 | Przydonik Michał Woziwoda Tomasz | 89 89 | 26.50 25.13 | 59.25 53.14 |
6. | Korner-Novita10 Zielona Góra | Korner-Novita10 | 3:56.37 | 692 |
Charyna Wojciech Zieliński Paweł | 89 88 | 29.89 29.05 | 1:02.14 1:04.56 | Szymborski Łukasz Wysocki Łukasz | 88 88 | 26.34 25.07 | 57.26 52.41 |
7. | UTS ORLIK Lublin I | Orlik Lublin | 3:56.64 | 689 |
Całka Mateusz Tyniec Bartosz | 89 89 | 29.75 30.80 | 1:00.44 1:06.98 | Czarnecki Mikołaj Laskowski Maciej | 89 89 | 25.95 25.59 | 55.81 53.41 |
8. | WKS FLOTA Gdynia | Flota Gdynia | 4:03.96 | 629 |
Janiszewski Maciej Świerzb Dariusz | 89 89 | 30.48 30.49 | 1:01.73 1:05.91 | Szymański Robert Ziêba Łukasz | 88 89 | 28.45 26.35 | 1:01.67 54.65 |
9. | UKS NAWA Skierniewice 1 | Nawa Skierniewi | 4:07.66 | 601 |
Nowak Tomasz Krawczyk Sebastian | 89 89 | 32.00 30.41 | 1:04.00 1:04.69 | Świderek Krystian Skibiński Robert | 89 89 | 28.52 27.13 | 1:02.35 56.62 |
10. | UTS ORLIK Lublin II | Orlik Lublin | 4:10.89 | 578 |
Wêgier Grzegorz Pik Paweł | 89 88 | 31.29 31.97 | 1:04.08 1:08.47 | Dêbowski Paweł Sobstyl Jan | 89 89 | 29.72 26.34 | 1:03.10 55.24 |
DYSKW. | KS OLIMPIJCZYK Suwałki | Olimpijczyk Suw |
Ciecierski Maciej, Jasionowski Tomasz SG, Walicki Marcin, Rurak Paweł |