Myťlenicka Liga P│ywacka edycja I, 17/03/2007 - 25m, Myťlenice, MAúOPOLSKIE, POL
Myťlenicka Liga P│ywacka edycja I,  17/03/2007
25m, Myťlenice, MAúOPOLSKIE, POL

25m dowolny10 lat Kobiet25m dowolny9 lat Kobiet
6.Joanna Wrona97Sokó│ Kety20.0118.Karolina Warcha│98Sokó│ Kety26.51
11.
13.
17.
Joanna Ko│ek
Justyna Polak
Izabela Wojty│a
97
97
97
Sokó│ Kety
Sokó│ Kety
Sokó│ Kety
23.15
23.74
25.32

25m dowolny10 lat Mê┐czyzn25m dowolny8 lat i m│odsi Mê┐czyzn
8.Adam Szemik97Sokó│ Kety20.872.Mateusz Sordyl99Sokó│ Kety19.61
9.Micha│ Gajewski97Sokó│ Kety21.87

25m grzbietowy10 lat Kobiet25m grzbietowy9 lat Kobiet
4.Joanna Wrona97Sokó│ Kety23.406.Karolina Warcha│98Sokó│ Kety25.16
11.
13.
Joanna Ko│ek
Izabela Wojty│a
97
97
Sokó│ Kety
Sokó│ Kety
25.88
26.59

25m grzbietowy10 lat Mê┐czyzn25m grzbietowy8 lat i m│odsi Mê┐czyzn
4.Micha│ Gajewski97Sokó│ Kety25.151.Mateusz Sordyl99Sokó│ Kety21.90
7.Pawe│ Sordyl97Sokó│ Kety25.5418.Emilian Jarz╣b01Sokó│ Kety38.78

4 x 25m Sztafeta Dow.10 lat i m│odsi Mieszane50m grzbietowy12 lat Kobiet
7. UKS Sokó│ Kêty Sokó│ Kety1:24.12 2. Katarzyna Gaudyn95Sokó│ Kety40.34
Joanna Wrona, Justyna Polak,Mateusz Sordyl, Adam Szemik

50m grzbietowy11 lat Kobiet50m grzbietowy10 lat Kobiet
5.Sabina Olma96Sokó│ Kety44.5910.Justyna Polak97Sokó│ Kety52.85
6.Agnieszka Puczka96Sokó│ Kety44.91

50m grzbietowy9 lat Kobiet50m grzbietowy17 lat Mê┐czyzn
5.Patrycja Jurzak98Sokó│ Kety53.203.Jakub Grygierczyk90Sokó│ Kety36.95
6.Grzegorz Ko│ek90Sokó│ Kety47.10

50m grzbietowy14 lat Mê┐czyzn50m grzbietowy10 lat Mê┐czyzn
2.Dawid Ga│uszka93Sokó│ Kety45.3515.Adam Szemik97Sokó│ Kety55.28
18.Pawe│ Sordyl97Sokó│ Kety56.92

50m motylkowy12 lat Kobiet50m motylkowy11 lat Kobiet
2.Katarzyna Gaudyn95Sokó│ Kety42.116.Sabina Olma96Sokó│ Kety47.47

50m motylkowy16 lat Mê┐czyzn50m motylkowy15 lat Mê┐czyzn
7.Pawe│ Hadrian91Sokó│ Kety39.023.Antoni Gara92Sokó│ Kety34.62

50m motylkowy14 lat Mê┐czyzn100m dowolny11 lat Kobiet
2.Jakub Dwojak93Sokó│ Kety36.382.Agnieszka Puczka96Sokó│ Kety1:22.33

100m dowolny17 lat Mê┐czyzn100m dowolny15 lat Mê┐czyzn
2.Jakub Grygierczyk90Sokó│ Kety1:09.363.Antoni Gara92Sokó│ Kety1:10.74
4.Grzegorz Ko│ek90Sokó│ Kety1:19.11

100m dowolny14 lat Mê┐czyzn100m klasyczny16 lat Mê┐czyzn
2.Jakub Dwojak93Sokó│ Kety1:12.683.Pawe│ Hadrian91Sokó│ Kety1:32.01
3.Dawid Ga│uszka93Sokó│ Kety1:17.08

4 x 50m Sztafeta Zm.Mê┐czyzn
3. UKS Sokó│ Kêty Sokó│ Kety2:26.73
Jakub Dwojak, Pawe│ Hadrian,Antoni Gara, Jakub Grygierczyk