Myślenicka Liga Pływacka runda II | 12 Maj 2007 - 9:00 |
Nr 1 12/05/2007 | 25m dowolny Kobiet | 10 lat i młodsi Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Samulik Magdalena | 97 | Unia Tarnów | 17.91 | |||||||
2. | Jaros Sonia | 97 | SOKÓŁ Myślenice | 17.94 | |||||||
3. | Michalik Gabriela | 97 | Aquarius Myślen | 18.42 | |||||||
4. | Cyganek Aleksandra | 97 | SOKÓŁ Myślenice | 18.96 | |||||||
5. | Michałowska Kinga | 97 | Aquarius Myślen | 20.47 | |||||||
6. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myślen | 21.28 | |||||||
7. | Malec Daria | 97 | Aquarius Myślen | 21.75 | |||||||
8. | Wojtyła Izabela | 97 | Sokół Kety | 22.33 | |||||||
9. | Pieprzyk Karolina | 97 | Aquarius Myślen | 23.00 | |||||||
10. | Burban Anna | 97 | Karol Wadowice | 23.44 | |||||||
11. | Baran Monika | 97 | SwimArt Myśleni | 28.18 | |||||||
12. | Nalepa Magdalena | 97 | SwimArt Myśleni | 28.30 | |||||||
13. | Pietrzyk Klaudia | 97 | SwimArt Myśleni | 33.77 |
9 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gruca Nina | 98 | CKiS Skawina | 17.36 | |||||||
2. | Grabczyńska Agnieszka | 98 | Unia Tarnów | 18.21 | |||||||
3. | Krzyżanowska Klaudia | 98 | Zaw.niezrzeszon | 18.27 | |||||||
4. | Pieron Sabina | 98 | Aquarius Myślen | 19.79 | |||||||
5. | Cistoń Anna | 98 | Korona Kraków | 22.34 | |||||||
6. | Widomska Kasia | 98 | STP Nowy Sącz | 22.91 | |||||||
7. | Jurzak Patrycja | 98 | Sokół Kety | 25.94 | |||||||
8. | Warchał Karolina | 98 | Sokół Kety | 27.59 |
8 lat i młodsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wêgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślen | 22.34 | |||||||
2. | Gucwa Kalina | 99 | WIKING Brzesko | 22.97 | |||||||
3. | Chlipała Karolina | 00 | Aquarius Myślen | 26.78 | |||||||
4. | Kurczab Katarzyna | 99 | Korona Kraków | 26.84 | |||||||
5. | Stêżowska Laura | 00 | STP Nowy Sącz | 37.84 | |||||||
6. | Nalepa Aneta | 00 | SwimArt Myśleni | 38.00 |
<< TOP >> |
Nr 2 12/05/2007 | 25m dowolny Mêżczyzn | 10 lat i młodsi Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gucwa Radosław | 97 | WIKING Brzesko | 16.55 | |||||||
2. | Jeż Damian | 97 | SOKÓŁ Myślenice | 18.02 | |||||||
3. | Korzym Szymek | 97 | STP Nowy Sącz | 18.14 | |||||||
4. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myśleni | 18.84 | |||||||
5. | Droński Michał | 97 | Zaw.niezrzeszon | 21.87 | |||||||
6. | Kosar Michał | 97 | STP Nowy Sącz | 22.33 | |||||||
7. | Wądrzyk Michał | 97 | Karol Wadowice | 22.94 | |||||||
8. | Kasprzycki Jakub | 97 | Aquarius Myślen | 23.00 | |||||||
9. | Kucia Dominik | 97 | STP Nowy Sącz | 25.02 | |||||||
10. | Niesyczyński Bartłomiej | 97 | Karol Wadowice | 26.36 | |||||||
11. | Cichoń Łukasz | 97 | SwimArt Myśleni | 27.14 | |||||||
12. | Szczurek Nikodem | 97 | Karol Wadowice | 27.68 | |||||||
13. | Hyży Mirosław | 97 | SOKÓŁ Myślenice | 28.72 |
9 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jaros Ksawery | 98 | SOKÓŁ Myślenice | 18.96 | |||||||
2. | Gaudyn Maciej | 98 | Sokół Kety | 22.52 | |||||||
3. | Pułka Mikołaj | 98 | SOKÓŁ Myślenice | 24.22 | |||||||
4. | Gablankowski Roch | 98 | SOKÓŁ Myślenice | 25.27 | |||||||
5. | Górszczak Jacek | 98 | SOKÓŁ Myślenice | 28.47 |
8 lat i młodsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | Aquarius Myślen | 18.09 | |||||||
2. | Sordyl Mateusz | 99 | Sokół Kety | 18.50 | |||||||
3. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 21.26 | |||||||
4. | Michalczyk Andrzej | 00 | Pływak Bochnia | 21.72 | |||||||
5. | Kraj Radosław | 99 | WIKING Brzesko | 22.24 | |||||||
6. | Całka Jakub | 00 | Pływak Bochnia | 24.25 | |||||||
7. | Jaros Kajetan | 00 | SOKÓŁ Myślenice | 27.79 | |||||||
8. | Rabka Maciej | 99 | SwimArt Myśleni | 30.50 | |||||||
9. | Jurzak Emilian | 01 | Sokół Kety | 32.86 | |||||||
10. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślen | 36.41 | |||||||
11. | Gruca Jan | 01 | CKiS Skawina | 38.36 | |||||||
12. | Kasprzycki Kamil | 99 | Aquarius Myślen | 52.24 |
<< TOP >> |
Nr 3 12/05/2007 | 25m klasyczny Kobiet | 9 - 10 lat Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Senetelska Olga | 97 | Korona Kraków | 20.53 | |||||||
2. | Samulik Magdalena | 97 | Unia Tarnów | 21.29 | |||||||
3. | Jaros Sonia | 97 | SOKÓŁ Myślenice | 22.33 | |||||||
4. | Cyganek Aleksandra | 97 | SOKÓŁ Myślenice | 27.82 | |||||||
5. | Michalik Gabriela | 97 | Aquarius Myślen | 28.06 | |||||||
6. | Michałowska Kinga | 97 | Aquarius Myślen | 28.15 | |||||||
7. | Malec Daria | 97 | Aquarius Myślen | 28.23 | |||||||
8. | Wojtyła Izabela | 97 | Sokół Kety | 30.50 | |||||||
9. | Pieprzyk Karolina | 97 | Aquarius Myślen | 31.53 | |||||||
10. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myślen | 35.15 |
9 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gruca Nina | 98 | CKiS Skawina | 23.38 | |||||||
2. | Grabczyńska Agnieszka | 98 | Unia Tarnów | 24.30 | |||||||
3. | Cistoń Anna | 98 | Korona Kraków | 24.76 | |||||||
4. | Krzyżanowska Klaudia | 98 | Zaw.niezrzeszon | 25.11 | |||||||
5. | Warchał Karolina | 98 | Sokół Kety | 27.03 | |||||||
6. | Widomska Kasia | 98 | STP Nowy Sącz | 27.69 | |||||||
7. | Jurzak Patrycja | 98 | Sokół Kety | 29.50 | |||||||
8. | Pieron Sabina | 98 | Aquarius Myślen | 31.99 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Janik Kinga | 96 | Korona Kraków | 25.45 | |||||||
PK | Kurczab Katarzyna | 99 | Korona Kraków | 29.73 | |||||||
PK | Wêgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślen | 32.74 | |||||||
PK | Chlipała Karolina | 00 | Aquarius Myślen | 37.93 |
<< TOP >> |
Nr 4 12/05/2007 | 25m klasyczny Mêżczyzn | 9 - 10 lat Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Droński Michał | 97 | Zaw.niezrzeszon | 23.36 | |||||||
2. | Jeż Damian | 97 | SOKÓŁ Myślenice | 25.85 | |||||||
3. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myśleni | 29.53 | |||||||
4. | Kasprzycki Jakub | 97 | Aquarius Myślen | 30.86 | |||||||
5. | Cichoń Łukasz | 97 | SwimArt Myśleni | 33.53 |
9 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jaros Ksawery | 98 | SOKÓŁ Myślenice | 23.93 | |||||||
2. | Pułka Mikołaj | 98 | SOKÓŁ Myślenice | 40.31 | |||||||
3. | Gablankowski Roch | 98 | SOKÓŁ Myślenice | 44.36 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Sordyl Mateusz | 99 | Sokół Kety | 24.97 | |||||||
PK | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | Aquarius Myślen | 25.85 | |||||||
PK | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 26.86 | |||||||
PK | Kraj Radosław | 99 | WIKING Brzesko | 26.87 |
<< TOP >> |
Nr 5 12/05/2007 | 50m klasyczny Kobiet | 9 lat i starsi Brak minimum |
18 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mrzygłód Martyna | 89 | Delfinek Bielsk | 44.47 | 315 |
17 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kopacz Karolina | 90 | CKiS Skawina | 42.33 | 365 | ||||||
2. | Szydłowska Daria | 90 | Delfinek Bielsk | 45.07 | 303 | ||||||
3. | Marona Paulina | 90 | Delfinek Bielsk | 47.96 | 251 |
15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Czopek Alicja | 92 | CKiS Skawina | 44.01 | 325 | ||||||
2. | Wieczorek Anna | 92 | CKiS Skawina | 44.34 | 318 | ||||||
3. | Hajto Julia | 92 | CKiS Skawina | 44.79 | 308 |
14 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Hernas Julia | 93 | Delfinek Bielsk | 47.06 | 266 | ||||||
PK | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 39.87 | 437 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sadzik Gabriela | 94 | SOKÓŁ Myślenice | 52.54 | 191 |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Podmokły Natalia | 95 | Aquarius Myślen | 43.44 | 338 | ||||||
2. | Gaudyn Katarzyna | 95 | Sokół Kety | 44.64 | 311 | ||||||
3. | Żyła Katarzyna | 95 | Aquarius Myślen | 45.42 | 296 | ||||||
4. | Żądło Anna | 95 | SOKÓŁ Myślenice | 45.79 | 288 | ||||||
5. | Michałowska Agnieszka | 95 | STP Nowy Sącz | 48.23 | 247 | ||||||
6. | Wierzbowska Maria | 95 | Korona Kraków | 48.34 | 245 | ||||||
7. | Możdżeń Dagmara | 95 | SOKÓŁ Myślenice | 51.34 | 205 | ||||||
8. | Wolska Sandra | 95 | Korona Kraków | 51.84 | 199 | ||||||
9. | Ziemianin Justyna | 95 | SOKÓŁ Myślenice | 54.86 | 168 | ||||||
PK | Stanek Emilia | 95 | Karol Wadowice |
11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Człowiek Roksana | 96 | Ósemka Oświêcim | 43.05 | 347 | ||||||
2. | Olma Sabina | 96 | Sokół Kety | 47.00 | 267 | ||||||
3. | Grabczyńska Jolanta | 96 | Unia Tarnów | 47.71 | 255 | ||||||
4. | Szczypińska Agnieszka | 96 | CKiS Skawina | 47.76 | 254 | ||||||
5. | Czudej Amanda | 96 | CKiS Skawina | 48.53 | 242 | ||||||
6. | Machowska Inez | 96 | WIKING Brzesko | 48.84 | 238 | ||||||
7. | Szczyrbak Kornelia | 96 | CKiS Skawina | 48.94 | 236 | ||||||
8. | Łukasik Adela | 96 | CKiS Skawina | 49.98 | 222 | ||||||
9. | Płonka Joanna | 96 | CKiS Skawina | 50.64 | 213 | ||||||
10. | Dumińska Kinga | 96 | STP Nowy Sącz | 51.65 | 201 | ||||||
11. | Piworowicz Agnieszka | 96 | STP Nowy Sącz | 52.23 | 194 | ||||||
12. | Rudzka Joanna | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 52.98 | 186 | ||||||
13. | Hyży Aneta | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 53.49 | 181 | ||||||
14. | Leśniak Agnieszka | 96 | CKiS Skawina | 55.74 | 160 | ||||||
15. | Mularz Paulina | 96 | Korona Kraków | 57.27 | 147 | ||||||
16. | Rozwadowska Magdalena | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 1:01.50 | 119 | ||||||
17. | Żaba Karolina | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 1:17.34 | 59 | ||||||
18. | Brytan Klaudia | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 1:29.82 | 38 | ||||||
19. | Szlachetka Barbara | 96 | SwimArt Myśleni | 1:54.19 | 18 |
10 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Senetelska Olga | 97 | Korona Kraków | 45.16 | 301 | ||||||
2. | Całka Anna | 97 | Pływak Bochnia | 45.41 | 296 | ||||||
3. | Suder Marta | 97 | CKiS Skawina | 45.69 | 290 | ||||||
4. | Widomska Paulina | 97 | STP Nowy Sącz | 47.01 | 267 | ||||||
5. | Nowak Anna | 97 | CKiS Skawina | 48.13 | 248 | ||||||
6. | Drozd Anna | 97 | CKiS Skawina | 50.07 | 221 | ||||||
7. | Polak Justyna | 97 | Sokół Kety | 1:05.42 | 99 |
9 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kozik Anna | 98 | CKiS Skawina | 48.62 | 241 | ||||||
2. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślen | 1:00.28 | 126 |
<< TOP >> |
Nr 6 12/05/2007 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 9 lat i starsi Brak minimum |
18 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kruszyna Artur | 88 | SwimArt Myśleni | 37.31 | 367 |
17 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Grygierczyk Jakub | 90 | Sokół Kety | 38.07 | 345 | ||||||
2. | Kruszyna Łukasz | 90 | SwimArt Myśleni | 41.09 | 274 | ||||||
3. | Kudas Andrzej | 90 | SwimArt Myśleni | 42.94 | 240 | ||||||
4. | Kołek Grzegorz | 90 | Sokół Kety | 45.22 | 206 |
16 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Baran Przemysław | 91 | WIKING Brzesko | 36.72 | 385 | ||||||
2. | Hadrian Paweł | 91 | Sokół Kety | 39.33 | 313 | ||||||
3. | Horabik Marcin | 91 | SwimArt Myśleni | 40.16 | 294 | ||||||
4. | Szczurek Jan | 91 | SwimArt Myśleni | 40.25 | 292 | ||||||
5. | Bączek Adam | 91 | WIKING Brzesko | 40.56 | 285 | ||||||
6. | Tomasik Mateusz | 91 | SwimArt Myśleni | 41.49 | 266 |
15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Suder Mateusz | 92 | SOKÓŁ Myślenice | 38.54 | 333 | ||||||
2. | Pona Robert | 92 | CKiS Skawina | 38.68 | 329 | ||||||
3. | Trzepla Krzysztof | 92 | SOKÓŁ Myślenice | 38.80 | 326 | ||||||
4. | Gaudyn Jacek | 92 | Sokół Kety | 40.96 | 277 | ||||||
5. | Gara Antoni | 92 | Sokół Kety | 41.51 | 266 | ||||||
6. | Jasek Jakub | 92 | SOKÓŁ Myślenice | 41.54 | 265 | ||||||
7. | Fijał Oskar | 92 | SwimArt Myśleni | 42.64 | 245 | ||||||
8. | Trzciński Kacper | 92 | SOKÓŁ Myślenice | 46.66 | 187 |
14 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Dwojak Jakub | 93 | Sokół Kety | 41.17 | 273 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Lepczyński Dominik | 94 | Delfinek Bielsk | 39.25 | 315 | ||||||
2. | Szuba Rafał | 94 | SOKÓŁ Myślenice | 42.99 | 239 | ||||||
3. | Freisler Jakub | 94 | Aquarius Myślen | 43.59 | 230 | ||||||
4. | Bukała Marcin | 94 | Delfinek Bielsk | 44.97 | 209 | ||||||
5. | Morek Bartłomiej | 94 | Karol Wadowice | 48.38 | 168 | ||||||
6. | Romik Bogusław | 94 | Sokół Kety | 51.29 | 141 | ||||||
7. | Szymczyk Tomasz | 94 | SOKÓŁ Myślenice | 52.64 | 130 |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Czuk Przemysław | 95 | BSP Bielsko B. | 46.49 | 189 | ||||||
2. | Kuśmierz Jacek | 95 | Karol Wadowice | 1:04.07 | 72 | ||||||
3. | Nykiel Marcin | 95 | Sokół Kety | 1:14.44 | 46 | ||||||
PK | Bałabuch Krystian | 95 | WIKING Brzesko | 38.21 | 341 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gruca Karol | 96 | CKiS Skawina | 45.43 | 203 | ||||||
2. | Sroka Artur | 96 | CKiS Skawina | 48.78 | 164 | ||||||
3. | Stawicki Grzegorz | 96 | Korona Kraków | 51.88 | 136 |
10 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Trojak Jakub | 97 | Pływak Bochnia | 49.70 | 155 | ||||||
2. | Szemik Adam | 97 | Sokół Kety | 58.83 | 93 | ||||||
3. | Sordyl Paweł | 97 | Sokół Kety | 1:13.12 | 48 |
<< TOP >> |
Nr 7 12/05/2007 | 50m dowolny Kobiet | 9 lat i starsi Brak minimum |
18 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jamrozik Justyna | 88 | SwimArt Myśleni | 38.50 | 248 |
17 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Miarczyńska Anna | 90 | SwimArt Myśleni | 32.08 | 428 | ||||||
2. | Szuta Katarzyna | 90 | Delfinek Bielsk | 32.10 | 428 | ||||||
3. | Marona Paulina | 90 | Delfinek Bielsk | 34.22 | 353 | ||||||
4. | Żak Gabriela | 90 | SwimArt Myśleni | 36.16 | 299 |
15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Czopek Alicja | 92 | CKiS Skawina | 35.99 | 303 |
14 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gabryś Julia | 93 | Aquarius Myślen | 32.56 | 410 | ||||||
2. | Żak Anna | 93 | SwimArt Myśleni | 38.56 | 246 | ||||||
3. | Hernas Julia | 93 | Delfinek Bielsk | 39.59 | 228 | ||||||
4. | Romanowska Klaudia | 93 | Karol Wadowice | 48.77 | 122 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Oleksy Weronika | 94 | STP Nowy Sącz | 30.93 | 478 | ||||||
2. | Bielecka Justyna | 94 | Karol Wadowice | 32.17 | 425 | ||||||
3. | Sroka Magdalena | 94 | CKiS Skawina | 34.63 | 340 | ||||||
4. | Zborowska Kinga | 94 | Aquarius Myślen | 34.92 | 332 | ||||||
5. | Sadzik Gabriela | 94 | SOKÓŁ Myślenice | 56.41 | 78 |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Fornalik Klaudia | 95 | Aquarius Myślen | 33.19 | 387 | ||||||
2. | Gaudyn Katarzyna | 95 | Sokół Kety | 35.10 | 327 | ||||||
3. | Michałowska Agnieszka | 95 | STP Nowy Sącz | 36.09 | 301 | ||||||
4. | Żądło Anna | 95 | SOKÓŁ Myślenice | 38.76 | 243 | ||||||
5. | Wierzbowska Maria | 95 | Korona Kraków | 40.54 | 212 | ||||||
6. | Możdżeń Dagmara | 95 | SOKÓŁ Myślenice | 41.14 | 203 | ||||||
7. | Wolska Sandra | 95 | Korona Kraków | 47.54 | 131 | ||||||
8. | Ziemianin Justyna | 95 | SOKÓŁ Myślenice | 49.95 | 113 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sirignano Luigia | 96 | Aquarius Myślen | 32.93 | 396 | ||||||
2. | Puczka Agnieszka | 96 | Sokół Kety | 35.45 | 317 | ||||||
3. | Sanowska Dominika | 96 | Aquarius Myślen | 37.90 | 260 | ||||||
4. | Frosztêga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślen | 38.82 | 242 | ||||||
5. | Szczyrbak Kornelia | 96 | CKiS Skawina | 38.97 | 239 | ||||||
6. | Grabczyńska Jolanta | 96 | Unia Tarnów | 39.26 | 234 | ||||||
7. | Marcisz Ania | 96 | STP Nowy Sącz | 39.90 | 222 | ||||||
8. | Jeziorek Angelika | 96 | WIKING Brzesko | 40.26 | 216 | ||||||
9. | Czudej Amanda | 96 | CKiS Skawina | 40.38 | 215 | ||||||
10. | Płonka Joanna | 96 | CKiS Skawina | 40.94 | 206 | ||||||
11. | Janik Kinga | 96 | Korona Kraków | 41.26 | 201 | ||||||
12. | Kaczmarczyk Dagmara | 96 | Pływak Bochnia | 41.62 | 196 | ||||||
13. | Rudzka Joanna | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 43.81 | 168 | ||||||
14. | Matejko Monika | 96 | Karol Wadowice | 47.24 | 134 | ||||||
15. | Mularz Paulina | 96 | Korona Kraków | 51.02 | 106 | ||||||
16. | Rozwadowska Magdalena | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 52.16 | 99 | ||||||
17. | Szymoniak Agnieszka | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 1:00.85 | 62 | ||||||
18. | Brytan Klaudia | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 1:03.65 | 54 | ||||||
19. | Żaba Karolina | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 1:29.29 | 19 |
10 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Miernik Daria | 97 | CKiS Skawina | 37.59 | 266 | ||||||
2. | Widomska Paulina | 97 | STP Nowy Sącz | 38.11 | 255 | ||||||
3. | Michalczyk Urszula | 97 | Pływak Bochnia | 38.62 | 245 | ||||||
4. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślen | 38.84 | 241 | ||||||
5. | Suder Marta | 97 | CKiS Skawina | 40.93 | 206 | ||||||
6. | Nowak Anna | 97 | CKiS Skawina | 43.32 | 174 | ||||||
7. | Polak Justyna | 97 | Sokół Kety | 47.76 | 129 | ||||||
8. | Burban Anna | 97 | Karol Wadowice | 54.13 | 89 |
9 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kozik Anna | 98 | CKiS Skawina | 37.09 | 277 |
<< TOP >> |
Nr 8 12/05/2007 | 50m dowolny Mêżczyzn | 9 lat i starsi Brak minimum |
17 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Puchałka Janusz | 90 | Delfinek Bielsk | 28.64 | 410 | ||||||
2. | Kołek Grzegorz | 90 | Sokół Kety | 32.20 | 288 | ||||||
3. | Fedak Tomasz | 90 | SwimArt Myśleni | 33.67 | 252 | ||||||
4. | Fijał Sebastian | 90 | SwimArt Myśleni | 34.21 | 240 |
16 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sorys Sergiusz | 91 | WIKING Brzesko | 27.23 | 477 | ||||||
2. | Mrzygłód Jakub | 91 | Delfinek Bielsk | 27.43 | 467 | ||||||
3. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 29.26 | 384 | ||||||
4. | Bączek Adam | 91 | WIKING Brzesko | 29.27 | 384 | ||||||
5. | Możdżeń Arkadiusz | 91 | SOKÓŁ Myślenice | 32.41 | 283 | ||||||
6. | Hadrian Paweł | 91 | Sokół Kety | 32.95 | 269 |
15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Suder Mateusz | 92 | SOKÓŁ Myślenice | 29.84 | 362 | |||||||
2. | Zborowski Rafał | 92 | SwimArt Myśleni | 30.74 | 331 | |||||||
3. | Bêtkowski Jan | 92 | SOKÓŁ Myślenice | 31.81 | 299 | |||||||
4. | Jasek Jakub | 92 | SOKÓŁ Myślenice | 32.45 | 282 | |||||||
5. | Czuk Aleksander | 92 | BSP Bielsko B. | 32.47 | 281 | |||||||
6. | Sobkowicz Paweł | 92 | SOKÓŁ Myślenice | 33.02 | 267 | |||||||
DYSKW. | Gibuła Jarosław | 92 | WIKING Brzesko | |||||||||
przedwczesny start | ||||||||||||
DYSKW. | Wątek Piotr | 92 | SOKÓŁ Myślenice | |||||||||
przedwczesny start |
14 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Danielczyk Adam | 93 | BSP Bielsko B. | 28.48 | 417 | ||||||
2. | Malik Paweł | 93 | WIKING Brzesko | 28.86 | 401 | ||||||
3. | Gałuszka Dawid | 93 | Sokół Kety | 32.98 | 268 | ||||||
4. | Horabik Jacek | 93 | SwimArt Myśleni | 34.68 | 231 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Żądło Łukasz | 94 | SOKÓŁ Myślenice | 31.43 | 310 | ||||||
2. | Kowalik Kamil | 94 | STP Nowy Sącz | 32.11 | 291 | ||||||
3. | Obrzut Kamil | 94 | STP Nowy Sącz | 32.26 | 287 | ||||||
4. | Szuba Rafał | 94 | SOKÓŁ Myślenice | 32.95 | 269 | ||||||
5. | Magiera Michał | 94 | Delfinek Bielsk | 36.34 | 200 | ||||||
6. | Szymczyk Tomasz | 94 | SOKÓŁ Myślenice | 36.91 | 191 | ||||||
7. | Romik Bogusław | 94 | Sokół Kety | 37.39 | 184 | ||||||
8. | Freisler Jakub | 94 | Aquarius Myślen | 38.98 | 162 | ||||||
9. | Bukała Marcin | 94 | Delfinek Bielsk | 40.94 | 140 |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Hydzik Piotr | 95 | Karol Wadowice | 31.69 | 302 | ||||||
2. | Sekuła Patryk | 95 | STP Nowy Sącz | 32.28 | 286 | ||||||
3. | Jabłoński Dominik | 95 | STP Nowy Sącz | 33.73 | 251 | ||||||
4. | Kowalik Krystian | 95 | STP Nowy Sącz | 33.74 | 250 | ||||||
5. | Graca Jan | 95 | Karol Wadowice | 35.17 | 221 | ||||||
6. | Marcisz Piotr | 95 | STP Nowy Sącz | 36.17 | 203 | ||||||
7. | Czuk Przemysław | 95 | BSP Bielsko B. | 37.63 | 180 | ||||||
8. | Nykiel Marcin | 95 | Sokół Kety | 40.93 | 140 | ||||||
9. | Kuśmierz Jacek | 95 | Karol Wadowice | 56.23 | 54 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myślen | 31.36 | 312 | ||||||
2. | Wojdak Wojciech | 96 | WIKING Brzesko | 32.93 | 269 | ||||||
3. | Zych Kamil | 96 | WIKING Brzesko | 35.88 | 208 | ||||||
4. | Mlekodaj Olaf | 96 | Aquarius Myślen | 36.09 | 205 | ||||||
5. | Filipowski Dominik | 96 | Pływak Bochnia | 36.15 | 204 | ||||||
6. | Sieprawski Jakub | 96 | CKiS Skawina | 36.41 | 199 | ||||||
7. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 37.38 | 184 | ||||||
8. | Pabjan Jakub | 96 | Korona Kraków | 39.54 | 155 | ||||||
9. | Stawicki Grzegorz | 96 | Korona Kraków | 42.93 | 121 |
10 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Bochenek Patryk | 97 | STP Nowy Sącz | 34.81 | 228 | ||||||
2. | Trojak Jakub | 97 | Pływak Bochnia | 36.53 | 197 | ||||||
3. | Korzym Szymek | 97 | STP Nowy Sącz | 40.81 | 141 | ||||||
4. | Graca Bartosz | 97 | Karol Wadowice | 42.10 | 129 | ||||||
5. | Szemik Adam | 97 | Sokół Kety | 44.84 | 106 | ||||||
6. | Sordyl Paweł | 97 | Sokół Kety | 48.53 | 84 | ||||||
7. | Kosar Michał | 97 | STP Nowy Sącz | 49.65 | 78 | ||||||
8. | Wądrzyk Michał | 97 | Karol Wadowice | 54.09 | 60 | ||||||
9. | Kucia Dominik | 97 | STP Nowy Sącz | 58.20 | 48 | ||||||
10. | Niesyczyński Bartłomiej | 97 | Karol Wadowice | 1:01.00 | 42 | ||||||
11. | Szczurek Nikodem | 97 | Karol Wadowice | 1:05.44 | 34 |
<< TOP >> |
Nr 9 12/05/2007 | 100m zmienny Kobiet | 10 lat i starsi Brak minimum |
18 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mrzygłód Martyna | 89 | Delfinek Bielsk | 1:22.74 | 385 | ||||||
2. | Jamrozik Justyna | 88 | SwimArt Myśleni | 1:31.74 | 282 |
17 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kopacz Karolina | 90 | CKiS Skawina | 1:23.78 | 371 | ||||||
2. | Szydłowska Daria | 90 | Delfinek Bielsk | 1:24.77 | 358 | ||||||
3. | Miarczyńska Anna | 90 | SwimArt Myśleni | 1:26.37 | 338 | ||||||
4. | Szuta Katarzyna | 90 | Delfinek Bielsk | 1:27.75 | 322 | ||||||
5. | Żak Gabriela | 90 | SwimArt Myśleni | 1:35.73 | 248 |
15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Hajto Julia | 92 | CKiS Skawina | 1:25.14 | 353 | ||||||
2. | Wieczorek Anna | 92 | CKiS Skawina | 1:25.87 | 344 |
14 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gabryś Julia | 93 | Aquarius Myślen | 1:21.14 | 408 | ||||||
2. | Żak Anna | 93 | SwimArt Myśleni | 1:41.54 | 208 | ||||||
3. | Romanowska Klaudia | 93 | Karol Wadowice | 2:03.12 | 116 | ||||||
PK | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 1:14.41 | 529 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Bielecka Justyna | 94 | Karol Wadowice | 1:21.92 | 396 | ||||||
2. | Papla Jolanta | 94 | Delfinek Bielsk | 1:25.53 | 348 | ||||||
3. | Zborowska Kinga | 94 | Aquarius Myślen | 1:27.57 | 324 | ||||||
4. | Sroka Magdalena | 94 | CKiS Skawina | 1:28.14 | 318 |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Podmokły Natalia | 95 | Aquarius Myślen | 1:24.13 | 366 | ||||||
2. | Fornalik Klaudia | 95 | Aquarius Myślen | 1:24.72 | 358 | ||||||
3. | Żyła Katarzyna | 95 | Aquarius Myślen | 1:27.47 | 326 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sirignano Luigia | 96 | Aquarius Myślen | 1:23.76 | 371 | ||||||
2. | Człowiek Roksana | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:24.90 | 356 | ||||||
3. | Machowska Inez | 96 | WIKING Brzesko | 1:27.51 | 325 | ||||||
4. | Puczka Agnieszka | 96 | Sokół Kety | 1:32.87 | 272 | ||||||
5. | Sanowska Dominika | 96 | Aquarius Myślen | 1:34.85 | 255 | ||||||
6. | Olma Sabina | 96 | Sokół Kety | 1:35.41 | 251 | ||||||
7. | Szczypińska Agnieszka | 96 | CKiS Skawina | 1:36.17 | 245 | ||||||
8. | Piworowicz Agnieszka | 96 | STP Nowy Sącz | 1:42.26 | 204 | ||||||
9. | Marcisz Ania | 96 | STP Nowy Sącz | 1:43.13 | 198 | ||||||
10. | Kaczmarczyk Dagmara | 96 | Pływak Bochnia | 1:43.48 | 196 | ||||||
11. | Łukasik Adela | 96 | CKiS Skawina | 1:43.84 | 194 | ||||||
12. | Frosztêga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślen | 1:44.56 | 190 | ||||||
13. | Hyży Aneta | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 1:46.78 | 179 | ||||||
14. | Dumińska Kinga | 96 | STP Nowy Sącz | 1:47.50 | 175 | ||||||
15. | Leśniak Agnieszka | 96 | CKiS Skawina | 1:51.46 | 157 | ||||||
16. | Matejko Monika | 96 | Karol Wadowice | 2:01.37 | 122 |
10 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Całka Anna | 97 | Pływak Bochnia | 1:26.75 | 334 | ||||||
2. | Miernik Daria | 97 | CKiS Skawina | 1:36.83 | 240 | ||||||
3. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślen | 1:37.59 | 234 | ||||||
4. | Michalczyk Urszula | 97 | Pływak Bochnia | 1:39.78 | 219 | ||||||
5. | Drozd Anna | 97 | CKiS Skawina | 1:40.72 | 213 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
DYSKW. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślen | |||||||||
zmiana stylu |
<< TOP >> |
Nr 10 12/05/2007 | 100m zmienny Mêżczyzn | 10 lat i starsi Brak minimum |
18 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kruszyna Artur | 88 | SwimArt Myśleni | 1:11.09 | 421 |
17 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kruszyna Łukasz | 90 | SwimArt Myśleni | 1:13.49 | 381 | ||||||
2. | Puchałka Janusz | 90 | Delfinek Bielsk | 1:15.98 | 345 | ||||||
3. | Grygierczyk Jakub | 90 | Sokół Kety | 1:18.29 | 315 | ||||||
4. | Fedak Tomasz | 90 | SwimArt Myśleni | 1:27.36 | 227 | ||||||
5. | Kudas Andrzej | 90 | SwimArt Myśleni | 1:31.24 | 199 | ||||||
6. | Fijał Sebastian | 90 | SwimArt Myśleni | 1:34.49 | 179 |
16 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Baran Przemysław | 91 | WIKING Brzesko | 1:11.94 | 407 | ||||||
2. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 1:12.84 | 392 | ||||||
3. | Szczurek Jan | 91 | SwimArt Myśleni | 1:16.12 | 343 | ||||||
4. | Horabik Marcin | 91 | SwimArt Myśleni | 1:20.38 | 291 | ||||||
5. | Tomasik Mateusz | 91 | SwimArt Myśleni | 1:20.52 | 290 |
15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pona Robert | 92 | CKiS Skawina | 1:18.85 | 309 | ||||||
2. | Gara Antoni | 92 | Sokół Kety | 1:20.40 | 291 | ||||||
3. | Zborowski Rafał | 92 | SwimArt Myśleni | 1:20.47 | 290 | ||||||
4. | Trzepla Krzysztof | 92 | SOKÓŁ Myślenice | 1:21.28 | 282 | ||||||
5. | Czuk Aleksander | 92 | BSP Bielsko B. | 1:23.21 | 263 | ||||||
6. | Gaudyn Jacek | 92 | Sokół Kety | 1:25.03 | 246 | ||||||
7. | Fijał Oskar | 92 | SwimArt Myśleni | 1:28.46 | 218 | ||||||
8. | Sobkowicz Paweł | 92 | SOKÓŁ Myślenice | 1:31.60 | 197 |
14 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Danielczyk Adam | 93 | BSP Bielsko B. | 1:14.96 | 359 | ||||||
2. | Pietruszka Rafał | 93 | Karol Wadowice | 1:19.56 | 300 | ||||||
3. | Dwojak Jakub | 93 | Sokół Kety | 1:21.79 | 276 | ||||||
4. | Horabik Jacek | 93 | SwimArt Myśleni | 1:29.68 | 210 | ||||||
5. | Gałuszka Dawid | 93 | Sokół Kety | 1:30.63 | 203 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Obrzut Kamil | 94 | STP Nowy Sącz | 1:27.44 | 226 | |||||||
2. | Lepczyński Dominik | 94 | Delfinek Bielsk | 1:27.85 | 223 | |||||||
3. | Magiera Michał | 94 | Delfinek Bielsk | 1:34.84 | 177 | |||||||
DYSKW. | Żądło Łukasz | 94 | SOKÓŁ Myślenice | |||||||||
zmiana stylu | ||||||||||||
DYSKW. | Kowalik Kamil | 94 | STP Nowy Sącz | |||||||||
zmiana stylu |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Hydzik Piotr | 95 | Karol Wadowice | 1:18.74 | 310 | |||||||
2. | Jabłoński Dominik | 95 | STP Nowy Sącz | 1:23.17 | 263 | |||||||
3. | Kowalik Krystian | 95 | STP Nowy Sącz | 1:27.44 | 226 | |||||||
4. | Graca Jan | 95 | Karol Wadowice | 1:29.12 | 214 | |||||||
DYSKW. | Marcisz Piotr | 95 | STP Nowy Sącz | |||||||||
przedwczesny start |
11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myślen | 1:22.32 | 271 | ||||||
2. | Mlekodaj Olaf | 96 | Aquarius Myślen | 1:29.43 | 211 | ||||||
3. | Gruca Karol | 96 | CKiS Skawina | 1:29.56 | 210 | ||||||
4. | Sroka Artur | 96 | CKiS Skawina | 1:30.49 | 204 | ||||||
5. | Filipowski Dominik | 96 | Pływak Bochnia | 1:32.26 | 192 | ||||||
6. | Zych Kamil | 96 | WIKING Brzesko | 1:36.14 | 170 | ||||||
7. | Sieprawski Jakub | 96 | CKiS Skawina | 1:36.26 | 169 | ||||||
8. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 1:37.44 | 163 |
10 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Bochenek Patryk | 97 | STP Nowy Sącz | 1:32.23 | 193 | ||||||
2. | Graca Bartosz | 97 | Karol Wadowice | 1:45.94 | 127 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Jaros Ksawery | 98 | SOKÓŁ Myślenice | 2:00.09 | 87 |
<< TOP >> |
Nr 11 12/05/2007 | 100m motylkowy Kobiet | 11 lat i starsi Brak minimum |
13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Oleksy Weronika | 94 | STP Nowy Sącz | 1:22.97 | 326 | ||||||
2. | Papla Jolanta | 94 | Delfinek Bielsk | 1:35.97 | 211 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jeziorek Angelika | 96 | WIKING Brzesko | 1:37.28 | 202 |
<< TOP >> |
Nr 12 12/05/2007 | 100m motylkowy Mêżczyzn | 11 lat i starsi Brak minimum |
16 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Sorys Sergiusz | 91 | WIKING Brzesko | 1:08.75 | 397 | |||||||
2. | Mrzygłód Jakub | 91 | Delfinek Bielsk | 1:15.63 | 298 | |||||||
3. | Kaletka Łukasz | 91 | Karol Wadowice | 1:18.63 | 265 | |||||||
DYSKW. | Możdżeń Arkadiusz | 91 | SOKÓŁ Myślenice | |||||||||
przedwczesny start |
15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Bêtkowski Jan | 92 | SOKÓŁ Myślenice | 1:29.48 | 180 |
14 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Malik Paweł | 93 | WIKING Brzesko | 1:17.07 | 282 | ||||||
2. | Pietruszka Rafał | 93 | Karol Wadowice | 1:30.41 | 174 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Morek Bartłomiej | 94 | Karol Wadowice | 1:49.37 | 98 |
12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sekuła Patryk | 95 | STP Nowy Sącz | 1:26.14 | 202 | ||||||
PK | Bałabuch Krystian | 95 | WIKING Brzesko | 1:16.12 | 292 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wojdak Wojciech | 96 | WIKING Brzesko | 1:30.85 | 172 |
<< TOP >> |
Nr 13 12/05/2007 | 4 x 100m Sztafeta Dow. Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Aquarius Myślenice | Aquarius Myślen | 4:57.37 | 385 |
Podmokły Natalia Żyła Katarzyna | 95 95 | 1:16.38 1:17.26 | Fornalik Klaudia Gabryś Julia | 95 93 | 1:13.03 1:10.70 |
2. | Delfinek Bielsko Biała | Delfinek Bielsk | 4:59.48 | 377 | |||||||
3. | CKiS Skawina | CKiS Skawina | 5:03.18 | 363 | |||||||
4. | Karol Wadowice | Karol Wadowice | 6:50.18 | 146 |
<< TOP >> |
Nr 14 12/05/2007 | 4 x 100m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | SwimArt Myślenice 1 | SwimArt Myśleni | 4:26.65 | 366 |
Kruszyna Łukasz Szczurek Jan | 90 91 | Horabik Marcin Kruszyna Artur | 91 88 |
2. | Karol Wadowice | Karol Wadowice | 4:43.31 | 305 | |||||||
3. | TG Sokół Myślenice | SOKÓŁ Myślenice | 4:45.20 | 299 | |||||||
4. | UKS Sokół Kêty | Sokół Kety | 4:49.37 | 286 | |||||||
5. | Delfinek Bielsko Biała | Delfinek Bielsk | 4:51.21 | 281 |
1:04.69 | 1:05.24 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myslenice | www.swimart.myslenice.edu.pl | e-mail: swimart@op.pl |