Myślenicka Liga Pływacka edycja II, 12/05/2007 25m, Myślenice, MAŁOPOLSKIE, POL |
25m dowolny | 10 lat Kobiet | 25m dowolny | 9 lat Kobiet |
3. | Gabriela Michalik | 97 | AQMYS | 18.42 | 4. | Sabina Pieron | 98 | AQMYS | 19.79 |
5. 6. 7. 9. | Kinga Michałowska Magdalena Drewnicka Daria Malec Karolina Pieprzyk | 97 97 97 97 | AQMYS AQMYS AQMYS AQMYS | 20.47 21.28 21.75 23.00 |
25m dowolny | 8 lat i młodsi Kobiet | 25m dowolny | 10 lat Mêżczyzn |
1. | Natalia Wêgrzyn | 00 | AQMYS | 22.34 | 8. | Jakub Kasprzycki | 97 | AQMYS | 23.00 |
3. | Karolina Chlipała | 00 | AQMYS | 26.78 |
25m dowolny | 8 lat i młodsi Mêżczyzn | 25m klasyczny | 10 lat Kobiet |
1. | Karol Drozdowicz-Nita | 99 | AQMYS | 18.09 | 5. | Gabriela Michalik | 97 | AQMYS | 28.06 |
10. 12. | Kamil Bazyl Kamil Kasprzycki | 00 99 | AQMYS AQMYS | 36.41 52.24 | 6. 7. 9. 10. | Kinga Michałowska Daria Malec Karolina Pieprzyk Magdalena Drewnicka | 97 97 97 97 | AQMYS AQMYS AQMYS AQMYS | 28.15 28.23 31.53 35.15 |
25m klasyczny | 9 lat Kobiet | 25m klasyczny | 10 lat Mêżczyzn |
8. | Sabina Pieron | 98 | AQMYS | 31.99 | 4. | Jakub Kasprzycki | 97 | AQMYS | 30.86 |
50m klasyczny | 12 lat Kobiet | 50m klasyczny | 9 lat Kobiet |
1. | Natalia Podmokły | 95 | AQMYS | 43.44 | 2. | Agnieszka Szostak | 98 | AQMYS | 1:00.28 |
3. | Katarzyna Żyła | 95 | AQMYS | 45.42 |
50m klasyczny | 13 lat Mêżczyzn | 50m dowolny | 14 lat Kobiet |
3. | Jakub Freisler | 94 | AQMYS | 43.59 | 1. | Julia Gabryś | 93 | AQMYS | 32.56 |
50m dowolny | 13 lat Kobiet | 50m dowolny | 12 lat Kobiet |
4. | Kinga Zborowska | 94 | AQMYS | 34.92 | 1. | Klaudia Fornalik | 95 | AQMYS | 33.19 |
50m dowolny | 11 lat Kobiet | 50m dowolny | 10 lat Kobiet |
1. | Luigia Sirignano | 96 | AQMYS | 32.93 | 4. | Magdalena Bazyl | 97 | AQMYS | 38.84 |
3. 4. | Dominika Sanowska Agnieszka Frosztêga | 96 96 | AQMYS AQMYS | 37.90 38.82 |
50m dowolny | 13 lat Mêżczyzn | 50m dowolny | 11 lat Mêżczyzn |
8. | Jakub Freisler | 94 | AQMYS | 38.98 | 1. | Krzysztof Litwa | 96 | AQMYS | 31.36 |
4. | Olaf Mlekodaj | 96 | AQMYS | 36.09 |
100m zmienny | 14 lat Kobiet | 100m zmienny | 13 lat Kobiet |
1. | Julia Gabryś | 93 | AQMYS | 1:21.14 | 3. | Kinga Zborowska | 94 | AQMYS | 1:27.57 |
100m zmienny | 12 lat Kobiet | 100m zmienny | 11 lat Kobiet |
1. | Natalia Podmokły | 95 | AQMYS | 1:24.13 | 1. | Luigia Sirignano | 96 | AQMYS | 1:23.76 |
2. 3. | Klaudia Fornalik Katarzyna Żyła | 95 95 | AQMYS AQMYS | 1:24.72 1:27.47 | 5. 12. | Dominika Sanowska Agnieszka Frosztêga | 96 96 | AQMYS AQMYS | 1:34.85 1:44.56 |
100m zmienny | 10 lat Kobiet | 100m zmienny | 11 lat Mêżczyzn |
3. | Magdalena Bazyl | 97 | AQMYS | 1:37.59 | 1. | Krzysztof Litwa | 96 | AQMYS | 1:22.32 |
2. | Olaf Mlekodaj | 96 | AQMYS | 1:29.43 |
4 x 100m Sztafeta Dow. | Kobiet |
1. | Aquarius Myślenice | AQMYS | 4:57.37 |
Natalia Podmokły, Katarzyna Żyła,Klaudia Fornalik, Julia Gabryś |