VIII Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Myślenic, 14/04/2007 25m, Myślenice, MAŁOPOLSKIE, POL |
25m dowolny | 8 - 9 lat Kobiet | 25m dowolny | 8 - 9 lat Mêżczyzn |
9. | Sylwia Brocławik | 98 | SPEED Jasło | 22.38 | 6. | Marek Żygłowicz | 98 | SPEED Jasło | 19.84 |
25m dowolny | 7 lat i młodsi Mêżczyzn | 25m klasyczny | 8 - 9 lat Kobiet |
1. | Alan Ciborowski | 00 | SPEED Jasło | 20.80 | 11. | Sylwia Brocławik | 98 | SPEED Jasło | 32.06 |
2. | Szymon Grzyb | 00 | SPEED Jasło | 20.91 |
25m klasyczny | 8 - 9 lat Mêżczyzn | 4 x 25m Sztafeta Zm. | 11 lat i młodsi Kobiet |
3. | Marek Żygłowicz | 98 | SPEED Jasło | 25.43 | 10. | SPEED Jasło | SPEED Jasło | 1:32.09 |
4 x 25m Sztafeta Zm. | 11 lat i młodsi Mêżczyzn | 100m zmienny | Kobiet |
6. | SPEED Jasło | SPEED Jasło | 1:31.40 | 14. | Anna Radwańska | 93 | SPEED Jasło | 1:27.15 |
SPEED Jasło | SPEED Jasło | 1:31.40 | 20. | Sylwia Mruk | 92 | SPEED Jasło | 1:34.98 |
Szymon Grzyb, Marek Żygłowicz,Alan Ciborowski, |
100m zmienny | Mêżczyzn | 50m dowolny | 14 - 16 lat Kobiet |
25. | Jakub Dycha | 97 | SPEED Jasło | 1:46.23 | 13. | Anna Radwańska | 93 | SPEED Jasło | 34.64 |
27. 28. 29. 30. | Karol Mruk Marek Żygłowicz Piotr Zima Szymon Grzyb | 97 98 97 00 | SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło | 1:55.36 1:57.30 2:00.47 2:03.22 | 15. 16. 17. | Aleksandra Bania Kamila Kardaś Magdalena Bieniesz | 93 93 92 | SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło | 36.31 38.47 40.03 |
50m dowolny | 12 - 13 lat Kobiet | 50m dowolny | 10 - 11 lat Kobiet |
10. | Karolina Brygiel | 95 | SPEED Jasło | 38.23 | 4. | Aleksandra Sterkowicz | 96 | SPEED Jasło | 35.19 |
18. 23. 24. | Natalia Żygłowicz Gabriela Gawlewicz Magdalena Pieszczoch | 94 95 95 | SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło | 41.39 44.68 44.68 | 37. 45. 50. | Joanna Piêta Anna Warchoł Katarzyna Mastaj | 97 97 97 | SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło | 45.76 53.46 58.61 |
50m dowolny | 17 lat i starsi Mêżczyzn | 50m dowolny | 14 - 16 lat Mêżczyzn |
6. | Hubert Lubaś | 90 | SPEED Jasło | 31.06 | 1. | Bartosz Warchoł | 92 | SPEED Jasło | 27.02 |
13. 23. | Mateusz Ruciński Mateusz Przewoźnik | 93 92 | SPEED Jasło SPEED Jasło | 32.09 37.50 |
50m dowolny | 12 - 13 lat Mêżczyzn | 50m dowolny | 10 - 11 lat Mêżczyzn |
2. | Bartłomiej Koś | 94 | SPEED Jasło | 30.69 | 21. | Jakub Dycha | 97 | SPEED Jasło | 42.57 |
29. | Kamil Tomasik | 95 | SPEED Jasło | 45.74 | 24. 27. 29. 35. | Marcin Maciechowski Karol Mruk Piotr Zima Kacper Kromka | 96 97 97 96 | SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło | 43.28 44.28 45.74 49.01 |
50m grzbietowy | 14 - 16 lat Kobiet | 50m grzbietowy | 17 lat i starsi Mêżczyzn |
6. | Anna Radwańska | 93 | SPEED Jasło | 40.69 | 4. | Hubert Lubaś | 90 | SPEED Jasło | 37.93 |
8. 9. | Aleksandra Bania Sylwia Mruk | 93 92 | SPEED Jasło SPEED Jasło | 43.86 45.25 |
50m grzbietowy | 14 - 16 lat Mêżczyzn | 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Mêżczyzn |
1. | Bartosz Warchoł | 92 | SPEED Jasło | 32.22 | 18. | Piotr Zima | 97 | SPEED Jasło | 1:11.42 |
5. | Arkadiusz Sterkowicz | 93 | SPEED Jasło | 38.58 |
50m klasyczny | 14 - 16 lat Kobiet | 50m klasyczny | 12 - 13 lat Kobiet |
8. | Kamila Kardaś | 93 | SPEED Jasło | 47.30 | 13. | Karolina Brygiel | 95 | SPEED Jasło | 48.98 |
14. 17. 20. | Natalia Żygłowicz Gabriela Gawlewicz Magdalena Pieszczoch | 94 95 95 | SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło | 49.70 50.96 57.04 |
50m klasyczny | 10 - 11 lat Kobiet | 50m klasyczny | 14 - 16 lat Mêżczyzn |
10. | Aleksandra Sterkowicz | 96 | SPEED Jasło | 48.47 | 5. | Kamil Kozioł | 91 | SPEED Jasło | 38.91 |
24. 29. 31. | Joanna Piêta Anna Warchoł Katarzyna Mastaj | 97 97 97 | SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło | 57.44 1:01.51 1:15.68 | 9. 12. 14. | Arkadiusz Sterkowicz Mateusz Kuciński Mateusz Przewoźnik | 93 93 92 | SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło | 40.34 42.33 43.83 |
50m klasyczny | 12 - 13 lat Mêżczyzn | 50m klasyczny | 10 - 11 lat Mêżczyzn |
1. | Bartłomiej Koś | 94 | SPEED Jasło | 38.71 | 10. | Jakub Dycha | 97 | SPEED Jasło | 51.42 |
15. | Kamil Tomasik | 95 | SPEED Jasło | 52.69 | 15. 16. 18. 20. 24. | Karol Mruk Kacper Kromka Jakub Grochmal Marcin Maciechowski Maciej Wójcik | 97 96 96 96 96 | SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło | 55.76 55.82 56.87 57.44 1:02.87 |
50m motylkowy | Kobiet | 50m motylkowy | Mêżczyzn |
9. | Aleksandra Bania | 93 | SPEED Jasło | 44.05 | 2. | Bartosz Warchoł | 92 | SPEED Jasło | 30.67 |
13. | Aleksandra Sterkowicz | 96 | SPEED Jasło | 51.91 | 11. 12. 16. | Bartłomiej Koś Arkadiusz Sterkowicz Alan Ciborowski | 94 93 00 | SPEED Jasło SPEED Jasło SPEED Jasło | 35.91 37.84 57.74 |
4 x 50m Sztafeta Zm. | 12 - 16 lat Kobiet | 4 x 50m Sztafeta Zm. | 12 - 16 lat Mêżczyzn |
6. | SPEED Jasło | SPEED Jasło | 2:46.17 | 1. | SPEED Jasło | SPEED Jasło | 2:16.38 |
Anna Radwańska, Kamila Kardaś,Aleksandra Bania, Sylwia Mruk | Bartłomiej Koś, Kamil Kozioł,Bartosz Warchoł, Mateusz Kuciński |
8. | SPEED Jasło 2 | SPEED Jasło | 3:08.82 |
Magdalena Pieszczoch, Natalia Żygłowicz,Karolina Brygiel, Magdalena Bieniesz |