Klub | Kod | Zawodnicy | Indyw. | Sztafety |
M | K | M | K | M | K | ||||||||||||
Aquarius Myślenice | AQMYS | POL | 2 | + | 10 | = | 12 | 4 | + | 20 | = | 24 | - | ||||
AZS AWF Katowice | AWKAT | POL | 1 | + | 1 | = | 2 | 2 | + | 2 | = | 4 | - | ||||
Bobry Dêbica | BODEB | POL | 18 | + | 9 | = | 27 | 36 | + | 18 | = | 54 | - | ||||
Centrum Kultury i Sportu Skawi | CKSKA | POL | 6 | + | 4 | = | 10 | 12 | + | 8 | = | 20 | - | ||||
DELFIN Połaniec | DEPOL | POL | 2 | = | 2 | 4 | = | 4 | - | ||||||||
FOKA Bochnia | FOKBO | POL | 5 | + | 3 | = | 8 | 10 | + | 5 | = | 15 | - | ||||
ASP KS Górnik Radlin | GORAD | POL | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - | ||||||||
KS Górnik Sosnowiec | GOSOS | POL | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - | ||||||||
JORDAN Kraków | JOKRA | POL | 47 | + | 48 | = | 95 | 94 | + | 96 | = | 190 | - | ||||
Karol Wadowice | KAWAD | POL | 1 | + | 1 | = | 2 | 2 | + | 2 | = | 4 | - | ||||
Kmita Zabierzów | KMZAB | POL | 4 | + | 7 | = | 11 | 7 | + | 14 | = | 21 | - | ||||
MUKP Korona Swim Kielce | KOKIE | POL | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - | ||||||||
Korona Kraków | KOKRA | POL | 7 | + | 8 | = | 15 | 14 | + | 16 | = | 30 | - | ||||
KSZO Ostrowiec Św. | KSOST | POL | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - | ||||||||
MMKS Dąbrowa Grn. | MMDAB | POL | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - | ||||||||
Orka Jedrzejów | ORJED | POL | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - | ||||||||
ORKA Lêdziny | ORLED | POL | 1 | + | 3 | = | 4 | 2 | + | 6 | = | 8 | - | ||||
Ósemka Oświêcim | OSOSW | POL | 15 | + | 14 | = | 29 | 30 | + | 28 | = | 58 | - | ||||
Pałac Katowice | PAKAT | POL | 2 | + | 1 | = | 3 | 4 | + | 2 | = | 6 | - | ||||
MUKS "15" Aqua Bydgoszcz | PIBYD | POL | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - | ||||||||
Piątka Kraków | PIKRA | POL | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - | ||||||||
UKS Siemaszka Piekary | SIPIE | POL | 4 | + | 3 | = | 7 | 8 | + | 6 | = | 14 | - | ||||
Sokół Kety | SOKET | POL | 2 | = | 2 | 4 | = | 4 | - | ||||||||
Sądeckie Tow. Pływackie N. Sąc | STPNS | POL | 6 | + | 2 | = | 8 | 12 | + | 4 | = | 16 | - | ||||
UKS SP 8 Chrzanów | UKCHR | POL | 1 | + | 3 | = | 4 | 2 | + | 6 | = | 8 | - | ||||
UKP Unia Oświêcim | UNOSW | POL | 13 | + | 13 | = | 26 | 26 | + | 26 | = | 52 | - | ||||
Unia Tarnów | UNTAR | POL | 8 | + | 3 | = | 11 | 16 | + | 6 | = | 22 | - | ||||
MUKP Warszawianka W-wa | WAWAR | POL | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - | ||||||||
Wiking Brzesko | WIBRZ | POL | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - | ||||||||
MOSiR WODNIK Krosno | WOKRO | POL | 3 | = | 3 | 6 | = | 6 | - | ||||||||
UKS Wodnik Siemianowice Śl. | WOSIE | POL | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - |
Całkowita liczba 31 klubów | 150 | + | 142 | = | 292 | 299 | + | 283 | = | 582 | - |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice Elektroniczny pomiar czasu: OMEGA Kraków | www.swimart.pl www.omegatiming.pl | swimart@op.p> bohosiewicz@onet.eu |