Zimowe Mistrzostwa Okrêgu Małopolskiego 11-12 lat BLOK III | 9 Grudzien 2007 - 10:15 |
Nr 27 09/12/2007 | 100m dowolny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 2006 | 1:01.60 | Głąb Weronika | 94 | Unia Tranów |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Petrow Magda | 95 | Kmita Zabierzów | 1:04.09 | 559 | 30.63 | 33.46 | |||||
2. | Flak Daria | 95 | Kmita Zabierzów | 1:07.89 | 470 | 32.51 | 35.38 | |||||
3. | Chruścińska Katarzyna | 95 | Jordan Kraków | 1:10.37 | 422 | 34.53 | 35.84 | |||||
4. | Lesniak Agnieszka | 95 | Kmita Zabierzów | 1:11.77 | 398 | 33.48 | 38.29 | |||||
5. | Jurkiewicz Patrycja | 95 | Unia Tarnów | 1:11.81 | 397 | 34.32 | 37.49 | |||||
6. | Antosz Anna | 95 | Jordan Kraków | 1:12.63 | 384 | 35.57 | 37.06 | |||||
7. | Pieszka Ksenia | 95 | Siemaszka Pieka | 1:14.87 | 350 | 35.05 | 39.82 | |||||
8. | Rosa Karolina | 95 | Jordan Kraków | 1:14.90 | 350 | 35.12 | 39.78 | |||||
9. | Lewińska Karolina | 95 | Jordan Kraków | 1:16.73 | 325 | 37.08 | 39.65 | |||||
10. | Żyła Katarzyna | 95 | Aquarius Myślen | 1:16.89 | 323 | 36.26 | 40.63 | |||||
11. | Palka Gabriela | 95 | Jordan Kraków | 1:23.73 | 250 | 39.83 | 43.90 |
<< TOP >> |
Nr 27 09/12/2007 | 100m dowolny Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 2005 | 1:05.69 | Głąb Weronika | 94 | Unia Tarnów |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Plucińska Agnieszka | 96 | Jordan Kraków | 1:11.25 | 407 | 33.23 | 38.02 | |||||
2. | Bucka Karolina | 96 | Jordan Kraków | 1:11.30 | 406 | 34.48 | 36.82 | |||||
3. | Machowska Inez | 96 | WIKING Brzesko | 1:11.81 | 397 | 34.37 | 37.44 | |||||
4. | Kmiecik Sabina | 96 | Kmita Zabierzów | 1:11.86 | 396 | 34.09 | 37.77 | |||||
5. | Sowa Marta | 96 | Jordan Kraków | 1:13.03 | 377 | 34.08 | 38.95 | |||||
6. | Ostrowska Małgorzata | 96 | Jordan Kraków | 1:14.62 | 354 | 35.64 | 38.98 | |||||
7. | Banach Aleksandra | 96 | Jordan Kraków | 1:16.88 | 324 | 37.07 | 39.81 | |||||
8. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Kraków | 1:17.21 | 319 | 36.40 | 40.81 | |||||
9. | Sikora Justyna | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:17.46 | 316 | 37.03 | 40.43 | |||||
10. | Kuwik Natalia | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:17.63 | 314 | 37.43 | 40.20 | |||||
11. | Ćwiêkała Olga | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:18.62 | 302 | 38.29 | 40.33 | |||||
12. | Frosztêga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślen | 1:19.01 | 298 | 36.65 | 42.36 | |||||
13. | Studzińska Wiktoria | 96 | Jordan Kraków | 1:19.30 | 295 | 37.83 | 41.47 | |||||
14. | Sanowska Dominika | 96 | Aquarius Myślen | 1:20.75 | 279 | 38.99 | 41.76 | |||||
15. | Bryg Katarzyna | 96 | Jordan Kraków | 1:21.65 | 270 | 38.87 | 42.78 | |||||
16. | Kaczmarczyk Dagmara | 96 | Pływak Bochnia | 1:22.77 | 259 | 39.16 | 43.61 | |||||
17. | Przybylska Patrycja | 96 | Jordan Kraków | 1:23.03 | 257 | 39.28 | 43.75 | |||||
18. | Adamska Kalina | 96 | Jordan Kraków | 1:23.12 | 256 | 39.46 | 43.66 | |||||
19. | Sagan Larysa | 96 | Jordan Kraków | 1:24.54 | 243 | 38.14 | 46.40 | |||||
20. | Biernat Anna | 96 | Korona Kraków | 1:26.06 | 230 | 40.02 | 46.04 | |||||
21. | Pala Weronika | 96 | Jordan Kraków | 1:26.40 | 228 | 41.47 | 44.93 | |||||
22. | Gil Natalia | 96 | Jordan Kraków | 1:27.35 | 220 | 40.36 | 46.99 | |||||
23. | Szkudlarek Karolina | 96 | Korona Kraków | 1:30.62 | 197 | 40.58 | 50.04 | |||||
24. | Mazurek Patrycja | 96 | Korona Kraków | 1:31.82 | 190 | 42.20 | 49.62 | |||||
25. | Pająk Monika | 96 | Korona Kraków | 1:42.66 | 136 | 46.66 | 56.00 |
<< TOP >> |
Nr 28 09/12/2007 | 100m dowolny Mêżczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 1984 | 59.50 | Jodłowski Arkadiusz | 72 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Kraków | 1:02.04 | 429 | 29.85 | 32.19 | |||||
2. | Głowacki Patryk | 95 | Unia Tarnów | 1:02.78 | 414 | 29.91 | 32.87 | |||||
3. | Kiczorowski Jakub | 95 | Jordan Kraków | 1:06.75 | 344 | 31.53 | 35.22 | |||||
4. | Suchan Marcin | 95 | Siemaszka Pieka | 1:08.58 | 317 | 33.10 | 35.48 | |||||
5. | Paździurkiewicz Adam | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:08.98 | 312 | 32.76 | 36.22 | |||||
6. | Dobosz Mateusz | 95 | Jordan Kraków | 1:09.25 | 308 | 33.17 | 36.08 | |||||
7. | Feluś Michał | 95 | Jordan Kraków | 1:10.96 | 286 | 34.33 | 36.63 | |||||
8. | Sroka Jan | 95 | Jordan Kraków | 1:12.11 | 273 | 34.27 | 37.84 | |||||
9. | Malicki Tomasz | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:12.46 | 269 | 35.99 | 36.47 | |||||
10. | Ostrowski Rafał | 95 | Jordan Kraków | 1:13.20 | 261 | 34.15 | 39.05 | |||||
11. | Dżugan Kamil | 95 | Jordan Kraków | 1:13.21 | 261 | 35.16 | 38.05 | |||||
12. | Czekalski Jakub | 95 | Unia Tarnów | 1:13.90 | 253 | 34.12 | 39.78 | |||||
13. | Piekulski Mateusz | 95 | Jordan Kraków | 1:16.28 | 230 | 36.43 | 39.85 | |||||
14. | Kurczab Piotr | 95 | Korona Kraków | 1:17.51 | 220 | 36.28 | 41.23 |
<< TOP >> |
Nr 28 09/12/2007 | 100m dowolny Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 2001 | 1:03.61 | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Ciêżkowski Dominik | 96 | Jordan Kraków | 1:05.83 | 359 | 32.22 | 33.61 | |||||
2. | Mucha Kamil | 96 | Jordan Kraków | 1:05.84 | 358 | 31.30 | 34.54 | |||||
3. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myślen | 1:08.29 | 321 | 31.40 | 36.89 | |||||
4. | Wojdak Wojciech | 96 | WIKING Brzesko | 1:09.62 | 303 | 33.25 | 36.37 | |||||
5. | Motyczyński Jakub | 96 | Polonia Warszaw | 1:09.71 | 302 | 33.63 | 36.08 | |||||
6. | Chołda Jakub | 96 | Jordan Kraków | 1:11.99 | 274 | 34.26 | 37.73 | |||||
7. | Pêkul Wiktor | 96 | Polonia Warszaw | 1:13.63 | 256 | 35.36 | 38.27 | |||||
8. | Sobotka Jan | 96 | Polonia Warszaw | 1:14.32 | 249 | 35.41 | 38.91 | |||||
9. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 1:14.53 | 247 | 36.16 | 38.37 | |||||
10. | Baran Filip | 96 | Jordan Kraków | 1:15.58 | 237 | 36.01 | 39.57 | |||||
11. | Karwala Maciej | 96 | Jordan Kraków | 1:15.62 | 236 | 36.22 | 39.40 | |||||
12. | Marczak Tomasz | 96 | Polonia Warszaw | 1:15.88 | 234 | 36.92 | 38.96 | |||||
13. | Wątorek Adam | 96 | Jordan Kraków | 1:16.06 | 232 | 36.41 | 39.65 | |||||
14. | Kopacz Kamil | 96 | Jordan Kraków | 1:16.54 | 228 | 36.35 | 40.19 | |||||
15. | Lelek Mateusz | 96 | Jordan Kraków | 1:16.91 | 225 | 36.85 | 40.06 | |||||
16. | Burkot Bartosz | 96 | Jordan Kraków | 1:19.13 | 206 | 37.61 | 41.52 | |||||
17. | Piątkowski Marcin | 96 | Polonia Warszaw | 1:19.69 | 202 | 38.47 | 41.22 | |||||
18. | Kawiecki Rafał | 96 | Jordan Kraków | 1:19.94 | 200 | 36.95 | 42.99 | |||||
19. | Woźniak Piotr | 96 | Jordan Kraków | 1:23.96 | 173 | 41.06 | 42.90 | |||||
20. | Niczyporczyk Piotr | 96 | Jordan Kraków | 1:27.15 | 154 | 41.69 | 45.46 | |||||
21. | Wąsowicz Patryk | 96 | Jordan Kraków | 1:29.71 | 141 | 40.99 | 48.72 | |||||
22. | Nowakowski Michał | 96 | Kmita Zabierzów | 1:29.82 | FJ | 141 | 41.42 | 48.40 | ||||
23. | Michalik Michał | 96 | Jordan Kraków | 1:29.82 | FJ | 141 | 41.58 | 48.24 |
<< TOP >> |
Nr 29 09/12/2007 | 100m grzbietowy Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 1979 | 1:08.90 | Rataj Małgorzata | 67 | Unia Tarnów |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Rybska Agnieszka | 95 | Unia Tarnów | 1:13.71 | 494 | 35.58 | 38.13 | |||||
2. | Murzyn Karolina | 95 | Jordan Kraków | 1:13.84 | 491 | 35.44 | 38.40 | |||||
3. | Nêdza Aleksandra | 95 | Jordan Kraków | 1:16.38 | 444 | 37.11 | 39.27 | |||||
4. | Bojko Justyna | 95 | CKiS Skawina | 1:18.04 | 416 | 38.02 | 40.02 | |||||
5. | Pieszka Ksenia | 95 | Siemaszka Pieka | 1:20.81 | 375 | 38.48 | 42.33 | |||||
6. | Cholewa Natalia | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:22.05 | 358 | 40.08 | 41.97 | |||||
7. | Podmokły Natalia | 95 | Aquarius Myślen | 1:24.64 | 326 | 44.18 | 40.46 | |||||
8. | Mytnik Aleksandra | 95 | Kmita Zabierzów | 1:31.45 | 258 | 43.28 | 48.17 | |||||
9. | Moskal Daria | 95 | Jordan Kraków | 1:33.45 | 242 | 45.56 | 47.89 | |||||
10. | Wolska Sandra | 95 | Korona Kraków | 1:44.95 | 171 | 51.09 | 53.86 |
<< TOP >> |
Nr 29 09/12/2007 | 100m grzbietowy Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 1978 | 1:13.00 | Rataj Małgorzata | 67 | Unia Tarnów |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Całka Anna | 97 | Pływak Bochnia | 1:19.44 | 394 | 39.49 | 39.95 | |||||
2. | Nowosad Katarzyna | 96 | Kmita Zabierzów | 1:19.91 | 388 | 38.11 | 41.80 | |||||
3. | Klich Maja | 96 | Unia Tarnów | 1:21.42 | 366 | 40.19 | 41.23 | |||||
4. | Szczyrbak Kornelia | 96 | CKiS Skawina | 1:23.60 | 338 | 40.37 | 43.23 | |||||
5. | Chmielek Anna | 96 | Jordan Kraków | 1:26.06 | 310 | 42.44 | 43.62 | |||||
6. | Augustyn Jagoda | 96 | Jordan Kraków | 1:26.87 | 302 | 41.96 | 44.91 | |||||
7. | Potêpa Karolina | 96 | Jordan Kraków | 1:26.93 | 301 | 43.04 | 43.89 | |||||
8. | Senetelska Olga | 97 | Korona Kraków | 1:29.07 | 280 | 43.83 | 45.24 | |||||
9. | Bednarz Aleksandra | 96 | Jordan Kraków | 1:36.21 | 222 | 45.03 | 51.18 |
<< TOP >> |
Nr 30 09/12/2007 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 2004 | 1:08.33 | Wołek Michał | 92 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Kraków | 1:07.50 | 434 | 32.81 | 34.69 | ||||||
Rekord Okrêgu | |||||||||||||
2. | Wilk Przemysław | 95 | Jordan Kraków | 1:11.16 | 371 | 34.56 | 36.60 | ||||||
3. | Miś Bartłomiej | 95 | Unia Tarnów | 1:13.95 | 330 | 35.36 | 38.59 | ||||||
4. | Maniek Damian | 95 | Jordan Kraków | 1:15.48 | 311 | 36.29 | 39.19 | ||||||
5. | Krzak Patryk | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:17.86 | 283 | 37.71 | 40.15 | ||||||
6. | Warzecha Wiktor | 95 | Jordan Kraków | 1:20.40 | 257 | 38.85 | 41.55 | ||||||
7. | Suchan Marcin | 95 | Siemaszka Pieka | 1:21.61 | 246 | 39.84 | 41.77 | ||||||
8. | Sanetra Bartosz | 95 | Jordan Kraków | 1:22.69 | 236 | 39.68 | 43.01 | ||||||
9. | Sokołowski Kamil | 95 | Jordan Kraków | 1:23.29 | 231 | 40.78 | 42.51 |
<< TOP >> |
Nr 30 09/12/2007 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 2006 | 1:12.78 | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Kica Paweł | 96 | Jordan Kraków | 1:16.05 | 304 | 35.83 | 40.22 | ||||||
2. | Mikoś Dawid | 96 | Jordan Kraków | 1:18.76 | 273 | 38.42 | 40.34 | ||||||
3. | Grzesło Stanisław | 96 | Jordan Kraków | 1:19.11 | 270 | 37.81 | 41.30 | ||||||
4. | Zych Kamil | 96 | WIKING Brzesko | 1:21.35 | 248 | 38.22 | 43.13 | ||||||
5. | Sobotka Jan | 96 | Polonia Warszaw | 1:21.52 | 246 | 40.04 | 41.48 | ||||||
6. | Piątkowski Marcin | 96 | Polonia Warszaw | 1:22.51 | 238 | 41.76 | 40.75 | ||||||
7. | Liszewski Przemysław | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:23.54 | 229 | 41.17 | 42.37 | ||||||
8. | Czekaj Kamil | 96 | Jordan Kraków | 1:23.66 | 228 | 40.56 | 43.10 | ||||||
9. | Stankiewicz Dominik | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:25.49 | 214 | 41.85 | 43.64 | ||||||
10. | Zieliński Przemysław | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:25.65 | 212 | 42.64 | 43.01 | ||||||
11. | Cierlica Rafał | 96 | Polonia Warszaw | 1:25.70 | 212 | 42.82 | 42.88 | ||||||
12. | Ojczyk Grzegorz | 96 | Jordan Kraków | 1:25.82 | 211 | 41.60 | 44.22 | ||||||
13. | Popławski Jakub | 96 | Polonia Warszaw | 1:25.99 | 210 | 43.11 | 42.88 | ||||||
14. | Prokopowicz Tomasz | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:26.84 | 204 | 42.28 | 44.56 | ||||||
15. | Hutny Jakub | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:27.93 | 196 | 43.27 | 44.66 | ||||||
16. | Korpet Kamil | 96 | Jordan Kraków | 1:28.54 | 192 | 43.72 | 44.82 | ||||||
17. | Musiał Piotr | 96 | Jordan Kraków | 1:33.69 | 162 | 45.79 | 47.90 | ||||||
18. | Czosnyka Bartosz | 96 | Jordan Kraków | 1:37.25 | 145 | 47.97 | 49.28 | ||||||
DYSKW. | Lis Dariusz | 96 | Jordan Kraków | ||||||||||
ruchy napêdowe nóg w pozycji na piersiach przy nawr na 50m |
<< TOP >> |
Nr 31 09/12/2007 | 200m klasyczny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 2003 | 2:48.94 | Studzińska Patrycja | 91 | AZS Nowy Sącz |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Uryga Paulina | 95 | Jordan Kraków | 2:50.66 | 555 | 39.14 | 43.58 | |||||||
2. | Tabiś Gabriela | 95 | CKiS Skawina | 2:50.89 | 553 | 39.44 | 43.85 | 44.43 | 43.17 | |||||
3. | Stanek Emilia | 95 | Karol Wadowice | 2:54.10 | 523 | 39.59 | 44.73 | |||||||
4. | Porosło Karolina | 95 | Jordan Kraków | 3:06.96 | 422 | 42.94 | 48.13 | |||||||
5. | Grzybek Anna | 95 | Ósemka Oświêcim | 3:14.65 | 374 | 45.37 | 49.97 | |||||||
6. | Jurkiewicz Patrycja | 95 | Unia Tarnów | 3:18.22 | 354 | 43.64 | 48.97 | |||||||
7. | Kowalik Karolina | 95 | Jordan Kraków | 3:19.59 | 347 | 46.55 | 51.75 | |||||||
8. | Jêczała Gabriela | 95 | Ósemka Oświêcim | 3:19.67 | 347 | 45.52 | 51.08 | |||||||
9. | Gołyźniak Klaudia | 95 | Ósemka Oświêcim | 3:21.52 | 337 | 44.91 | 51.28 | 52.95 | 52.38 | |||||
10. | Raj Joanna | 95 | Jordan Kraków | 3:29.03 | 302 | 49.07 | 53.73 |
<< TOP >> |
Nr 31 09/12/2007 | 200m klasyczny Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 1977 | 2:58.10 | Bień Renata | 66 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Dworaczek Paulina | 96 | Jordan Kraków | 3:08.35 | 413 | 44.45 | 48.68 | 48.68 | 46.54 | |||||
2. | Sirignano Luigia | 96 | Aquarius Myślen | 3:10.63 | 398 | 43.45 | 48.57 | 50.19 | 48.42 | |||||
3. | Człowiek Roksana | 96 | Ósemka Oświêcim | 3:13.16 | 383 | 43.01 | 49.67 | |||||||
4. | Sanak Katarzyna | 96 | Ósemka Oświêcim | 3:18.81 | 351 | 43.44 | 50.70 | |||||||
5. | Kapcińska Sylwia | 96 | Ósemka Oświêcim | 3:19.66 | 347 | 46.53 | 51.22 | 51.68 | 50.23 | |||||
6. | Makocka Izabela | 96 | Jordan Kraków | 3:20.60 | 342 | 45.44 | 51.78 | |||||||
7. | Pabian Agnieszka | 96 | Jordan Kraków | 3:21.57 | 337 | 46.33 | 51.90 | |||||||
8. | Szyszkowska Karolina | 96 | Polonia Warszaw | 3:24.83 | 321 | 47.69 | 53.06 | 53.57 | 50.51 | |||||
9. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Kraków | 3:28.46 | 305 | 48.00 | 54.71 | |||||||
10. | Król Dominika | 96 | Jordan Kraków | 3:40.61 | 257 | 50.01 | 57.27 | 56.78 | 56.55 |
<< TOP >> |
Nr 32 09/12/2007 | 200m klasyczny Mêżczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 2006 | 2:42.97 | Ślêzak Radosław | 94 | CKiS |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Nicał Jacek | 95 | Korona Kraków | 2:45.30 | 445 | 37.96 | 42.10 | 42.80 | 42.44 | |||||
2. | Bałut Dawid | 95 | Unia Tarnów | 2:47.42 | 428 | 37.31 | 42.40 | |||||||
3. | Bałabuch Krystian | 95 | WIKING Brzesko | 2:52.47 | 392 | 40.24 | 43.75 | |||||||
4. | Wincełowicz Mikołaj | 95 | Foka Bochnia | 2:55.32 | 373 | 39.27 | 44.44 | |||||||
5. | Trela Konrad | 95 | Jordan Kraków | 2:58.23 | 355 | 40.03 | 45.42 | |||||||
6. | Mazur Szymon | 95 | Unia Tarnów | 3:02.86 | 329 | 40.11 | 47.58 | |||||||
7. | Bulik Kacper | 95 | Ósemka Oświêcim | 3:04.61 | 319 | 42.18 | 47.40 | 47.63 | 47.40 | |||||
8. | Paździurkiewicz Adam | 95 | Ósemka Oświêcim | 3:04.99 | 317 | 42.97 | 47.44 | |||||||
9. | Foksiński Kacper | 95 | Ósemka Oświêcim | 3:09.20 | 297 | 44.81 | 48.82 |
<< TOP >> |
Nr 32 09/12/2007 | 200m klasyczny Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 1983 | 2:48.86 | Jodłowski Arkadiusz | 72 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | ||||||||
1. | Stepień Konrad | 96 | Polonia Warszaw | 3:08.95 | 298 | 43.80 | 54.01 | 43.41 | 47.73 | ||||||
2. | Mlekodaj Olaf | 96 | Aquarius Myślen | 3:10.34 | 291 | 43.45 | 49.33 | ||||||||
3. | Olbrycht Dawid | 96 | Jordan Kraków | 3:11.09 | 288 | 44.06 | 49.91 | 48.63 | 48.49 | ||||||
4. | Chołda Jakub | 96 | Jordan Kraków | 3:14.71 | 272 | 44.54 | 50.30 | ||||||||
5. | Kowalski Mateusz | 96 | Polonia Warszaw | 3:15.58 | 268 | 45.09 | 49.25 | 50.85 | 50.39 | ||||||
6. | Marczak Tomasz | 96 | Polonia Warszaw | 3:18.74 | 256 | 45.79 | 51.16 | ||||||||
7. | Lis Maciej | 96 | Jordan Kraków | 3:25.48 | 231 | 47.99 | 53.89 | ||||||||
8. | Bijak Patryk | 96 | Jordan Kraków | 3:28.76 | 221 | 48.73 | 53.65 | ||||||||
9. | Popławski Jakub | 96 | Polonia Warszaw | 3:34.09 | 205 | 48.93 | 54.59 | 55.93 | 54.64 | ||||||
10. | Ślusarczyk Kacper | 96 | Polonia Warszaw | 3:40.71 | 187 | 50.74 | 57.26 | ||||||||
DYSKW. | Rysiewicz Łukasz | 96 | Jordan Kraków | ||||||||||||
dwa pełne cykle pod wodą po starcie oraz po nawr. na 50m | |||||||||||||||
DYSKW. | Wąsowicz Patryk | 96 | Jordan Kraków | ||||||||||||
niesymetryczna praca nóg |
<< TOP >> |
Nr 33 09/12/2007 | 800m dowolny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 2004 | 9:44.79 | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Murzyn Karolina | 95 | Jordan Kraków | 10:19.69 | 514 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 35.44 1:13.84 -:--.-- 2:30.61 | 35.44 38.40 | 250m: 300m: 350m: 400m: | -:--.-- 3:48.37 -:--.-- 5:06.74 | 450m: 500m: 550m: 600m: | -:--.-- 6:25.55 -:--.-- 7:44.73 | 650m: 700m: 750m: 800m: | -:--.-- 9:03.70 -:--.-- 10:19.69 |
2. | Wanat Aleksandra | 95 | Jordan Kraków | 10:31.76 | 485 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 35.95 11:53.40 -:--.-- 2:34.52 | 35.95 11:17.45 | 250m: 300m: 350m: 400m: | -:--.-- 3:54.14 -:--.-- 5:15.67 | 450m: 500m: 550m: 600m: | -:--.-- 6:35.90 -:--.-- 7:55.72 | 650m: 700m: 750m: 800m: | -:--.-- 9:15.67 -:--.-- 10:31.76 |
3. | Serafin Klaudia | 95 | Jordan Kraków | 11:47.84 | 345 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 38.98 1:21.10 -:--.-- 2:50.14 | 38.98 42.12 | 250m: 300m: 350m: 400m: | -:--.-- 4:20.55 -:--.-- 5:52.14 | 450m: 500m: 550m: 600m: | -:--.-- 7:23.24 -:--.-- 8:54.35 | 650m: 700m: 750m: 800m: | -:--.-- 10:24.80 -:--.-- 11:47.84 |
4. | Raj Joanna | 95 | Jordan Kraków | 11:57.15 | 331 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 39.68 1:23.28 -:--.-- 2:35.22 | 39.68 43.60 | 250m: 300m: 350m: 400m: | -:--.-- 4:24.11 -:--.-- 5:56.97 | 450m: 500m: 550m: 600m: | -:--.-- 7:28.57 -:--.-- 8:59.51 | 650m: 700m: 750m: 800m: | -:--.-- 10:29.61 -:--.-- 11:57.15 |
<< TOP >> |
Nr 34 09/12/2007 | 800m dowolny Mêżczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu | 2002 | 9:34.20 | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Kraków | 9:35.59 | 507 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 32.70 1:21.00 -:--.-- 2:23.35 | 32.70 48.30 | 250m: 300m: 350m: 400m: | -:--.-- 3:35.67 -:--.-- 4:48.73 | 450m: 500m: 550m: 600m: | -:--.-- 6:02.26 -:--.-- 7:15.34 | 650m: 700m: 750m: 800m: | -:--.-- 8:26.86 -:--.-- 9:35.59 |
2. | Twarowski Jerzy | 95 | Jordan Kraków | 9:55.95 | 457 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 3:30.30 1:10.27 -:--.-- 2:25.96 | 3:30.30 | 250m: 300m: 350m: 400m: | -:--.-- 3:41.08 -:--.-- 4:56.73 | 450m: 500m: 550m: 600m: | -:--.-- 6:11.64 -:--.-- 7:27.94 | 650m: 700m: 750m: 800m: | -:--.-- 8:43.00 -:--.-- 9:55.95 |
3. | Trela Konrad | 95 | Jordan Kraków | 10:51.94 | 349 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 36.31 1:15.90 -:--.-- 2:38.10 | 36.31 39.59 | 250m: 300m: 350m: 400m: | -:--.-- 4:01.45 -:--.-- 5:24.63 | 450m: 500m: 550m: 600m: | -:--.-- 6:48.05 -:--.-- 8:10.67 | 650m: 700m: 750m: 800m: | -:--.-- 9:33.11 -:--.-- 10:51.94 |
4. | Glądys Rafał | 95 | Ósemka Oświêcim | 11:11.53 | 319 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 36.78 12:13.30 -:--.-- 2:42.16 | 36.78 11:36.52 | 250m: 300m: 350m: 400m: | -:--.-- 4:08.26 -:--.-- 5:35.15 | 450m: 500m: 550m: 600m: | -:--.-- 7:01.32 -:--.-- 8:26.88 | 650m: 700m: 750m: 800m: | -:--.-- 9:50.09 -:--.-- 11:11.53 |
5. | Sokołowski Kamil | 95 | Jordan Kraków | 11:25.19 | 300 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 37.40 1:19.09 -:--.-- 2:44.44 | 37.40 41.69 | 250m: 300m: 350m: 400m: | -:--.-- 4:10.32 -:--.-- 5:37.35 | 450m: 500m: 550m: 600m: | -:--.-- 7:05.70 -:--.-- 8:33.13 | 650m: 700m: 750m: 800m: | -:--.-- 10:01.51 -:--.-- 11:25.19 |
6. | Ostrowski Rafał | 95 | Jordan Kraków | 11:55.52 | 264 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 36.79 1:21.23 -:--.-- 2:51.87 | 36.79 44.44 | 250m: 300m: 350m: 400m: | -:--.-- 4:21.81 -:--.-- 5:49.99 | 450m: 500m: 550m: 600m: | -:--.-- 7:23.60 -:--.-- 8:55.96 | 650m: 700m: 750m: 800m: | -:--.-- 1:02.60 -:--.-- 11:55.52 |
PK | Wilk Przemysław | 95 | Jordan Kraków | 10:24.33 | 397 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 34.98 1:14.47 -:--.-- 2:34.05 | 34.98 39.49 | 250m: 300m: 350m: 400m: | -:--.-- 3:54.35 -:--.-- 5:15.27 | 450m: 500m: 550m: 600m: | -:--.-- 6:35.68 -:--.-- 7:53.31 | 650m: 700m: 750m: 800m: | -:--.-- 9:11.19 -:--.-- 10:24.33 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt | www.swimart.pl | swimart@op.pl |