II Mistrzostwa Bielska Podlaskiego w P³ywaniu, 27/10/2007 25m, Bielsk Podlaski, PODLASKIE, POL |
50m dowolny | 12 lat | 50m dowolny | 11 lat |
2. | Patryk Kurasiewicz | 95 | WORAD | 30.42 | 7. | Damian Kopania | 96 | WORAD | 40.17 |
14. 15. | Adrian Brzyski Dawid Wolszczak | 95 95 | WORAD WORAD | 37.88 42.07 | Piotr W¹sik | 96 | WORAD | 40.17 |
50m dowolny | 9 lat i m³odsi | 50m grzbietowy | 12 lat |
2. | Oskar Kalbarczyk | 98 | WORAD | 40.93 | 11. | Dawid Wolszczak | 95 | WORAD | 49.41 |
5. | Krzysztof G³ogowski | 98 | WORAD | 42.33 |
50m grzbietowy | 9 lat i m³odsi | 50m klasyczny | 11 lat |
2. | Oskar Kalbarczyk | 98 | WORAD | 46.59 | 3. | Piotr W¹sik | 96 | WORAD | 47.40 |
4. | Krzysztof G³ogowski | 98 | WORAD | 47.19 | 4. | Damian Kopania | 96 | WORAD | 47.49 |
50m klasyczny | 10 lat | 50m motylkowy | 12 lat |
1. | Jakub Fedorowicz | 97 | WORAD | 45.28 | 3. | Patryk Kurasiewicz | 95 | WORAD | 33.42 |
4. | Aleksander KaŸmierczak | 97 | WORAD | 49.15 |
50m motylkowy | 10 lat | 8 x 25m Sztafeta Dow. | 12 lat i m³odsi |
2. | Jakub Fedorowicz | 97 | WORAD | 42.70 | 5. | MKS Wodnik Radom | WORAD | 2:20.60 |
Patryk Kurasiewicz, Adrian Brzyski,Damian Kopania, Piotr W¹sik,Jakub Fedorowicz, Krzysztof G³ogowski,Oskar Kalbarczyk, Aleksander KaŸmierczak |
8. | Aleksander KaŸmierczak | 97 | WORAD | 47.84 |
II Mistrzostwa Bielska Podlaskiego w P³ywaniu, 27/10/2007 25m, Bielsk Podlaski, PODLASKIE, POL |
50m dowolny | 12 lat | 50m dowolny | 11 lat |
5. | Paulina Zakrzewska | 95 | WORAD | 34.23 | 4. | Sylwia Busse | 96 | WORAD | 34.70 |
9. 13. 15. | Zuzanna Fedorowicz Kamila Kondej Aleksandra Mendyk | 96 96 96 | WORAD WORAD WORAD | 36.81 38.57 39.83 |
50m dowolny | 10 lat | 50m dowolny | 9 lat i m³odsi |
1. | Adrianna Nasie³owska | 97 | WORAD | 33.11 | 1. | Adrianna Mendyk | 98 | WORAD | 40.83 |
3. | Ma³gorzata Gêbczyk | 98 | WORAD | 45.98 |
50m grzbietowy | 12 lat | 50m grzbietowy | 11 lat |
4. | Adrianna Kamienik | 95 | WORAD | 38.16 | 3. | Zuzanna Fedorowicz | 96 | WORAD | 43.86 |
50m grzbietowy | 9 lat i m³odsi | 50m klasyczny | 12 lat |
1. | Adrianna Mendyk | 98 | WORAD | 46.37 | 1. | Martyna Soboñ | 95 | WORAD | 37.14 |
2. | Ma³gorzata Gêbczyk | 98 | WORAD | 47.91 | 3. | Adrianna Kamienik | 95 | WORAD | 42.74 |
50m klasyczny | 11 lat | 50m motylkowy | 12 lat |
2. | Kamila Kondej | 96 | WORAD | 49.60 | 2. | Martyna Soboñ | 95 | WORAD | 35.26 |
4. | Aleksandra Mendyk | 96 | WORAD | 52.08 | 4. | Paulina Zakrzewska | 95 | WORAD | 39.97 |
50m motylkowy | 11 lat | 50m motylkowy | 10 lat |
1. | Sylwia Busse | 96 | WORAD | 36.53 | 1. | Adrianna Nasie³owska | 97 | WORAD | 34.51 |
8 x 25m Sztafeta Dow. | 12 lat i m³odsi |
3. | MKS Wodnik Radom | WORAD | 2:15.21 |
Martyna Soboñ, Adrianna Kamienik,Paulina Zakrzewska, Sylwia Busse,Adrianna Nasie³owska, Zuzanna Fedorowicz,Aleksandra Mendyk, Kamila Kondej |