Miêdzynarodowe Mistrzostwa Opola, 13//14/10/2007 25m, Opole, OPOLSKIE, POL |
50m dowolny | Kobiet | 50m dowolny | Mêżczyzn |
6. | Sara Skrzydło | 93 | SLWRO | 28.46 | 4. | Piotr Karpeta | 87 | SLWRO | 24.68 |
10. 13. 19. 20. 21. 22. 24. 25. 28. 29. 33. 36. 38. 39. 41. 44. 49. 68. | Katarzyna Staszkiewicz Beata Misztal Beata Maciejewska Weronika Paluszek Aleksandra Jochim Katarzyna Karska Edyta Stańczak Katarzyna Maliszewska Gracjana Skwira Malwina Rejska Wiktoria Kuryś Paula Sznajder Dominika Gierzkiewicz Magda Ludkowska Martyna Lubińska Sara Panek Kamila Jedynak Aleksandra Styś | 90 94 92 93 92 93 93 92 93 93 94 93 94 93 94 93 93 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 28.80 29.03 29.83 30.01 30.14 30.16 30.22 30.25 30.64 30.71 30.89 31.31 31.42 31.57 31.85 32.08 32.71 38.96 | 7. 10. 19. 21. 24. 26. 29. 30. 32. 34. 39. 42. 43. 44. 45. 46. 49. 51. 55. 58. 59. 61. 62. 63. 70. 78. 86. 89. | Jacek Sokulski Jakub Gradoń Michał Szuba Jakub Otlewski Michał Woźniak Krzysztof Makowski Maciej Zoniuk Dawid Rybiński Krzysztof Wolak Jakub Jończyk Bartłomiej Wolak Miłosz Cynk Kacper Markowski Krzysztof Wójcik Jakub Brzoza Bartłomiej Żukowski Paweł Bednarczyk Wojciech Kuczma Grzegorz Hołysz Jacek Jankowski Jakub Gliński Michał Kowalewski Tomasz Czarnecki Bartosz Franczuk Mateusz Kaczmarzyk Sebastian Gardziej Rafał Traczuk Filip Kurek | 91 90 93 93 92 92 94 93 90 92 93 94 93 94 93 93 94 92 93 94 93 94 94 94 94 90 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 24.86 25.29 26.06 26.31 26.40 26.53 26.72 26.76 26.86 27.08 27.78 27.92 27.93 28.01 28.19 28.24 28.65 28.79 29.07 29.42 29.60 29.88 29.92 30.16 31.09 31.92 34.94 35.49 |
50m grzbietowy | Kobiet | 50m grzbietowy | Mêżczyzn |
7. | Aleksandra Jochim | 92 | SLWRO | 32.23 | 2. | Marcin Kwaśkiewicz | 89 | SLWRO | 28.48 |
8. 10. 13. 14. 16. 17. 18. 19. 25. 27. 29. | Edyta Stańczak Beata Misztal Malwina Rejska Dominika Gierzkiewicz Agnieszka Czarnecka Beata Maciejewska Katarzyna Karska Wiktoria Kuryś Martyna Lubińska Magda Ludkowska Kamila Jedynak | 93 94 93 94 94 92 93 94 94 93 93 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 33.00 33.45 34.57 34.65 35.07 35.18 36.20 36.40 37.43 37.50 37.62 | 3. 7. 12. 18. 21. 23. 24. 25. 28. 29. 31. 41. | Jakub Gradoń Jêdrzej Mieszkowski Jakub Otlewski Dawid Rybiński Jakub Brzoza Michał Kowalewski Krzysztof Wójcik Bartłomiej Wolak Aleksander Olender Jakub Gliński Tomasz Czarnecki Bartosz Franczuk Filip Kurek | 90 94 93 93 93 94 94 93 94 93 94 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 28.58 30.08 30.08 30.55 32.49 33.12 33.21 33.33 33.35 34.88 35.39 35.64 40.64 |
200m klasyczny | Kobiet | 200m klasyczny | Mêżczyzn |
1. | Weronika Paluszek | 93 | SLWRO | 2:41.54 | 3. | Sebastian Gardziej | 90 | SLWRO | 2:23.39 |
7. 10. 11. | Sara Panek Gracjana Skwira Paula Sznajder | 93 93 93 | SLWRO SLWRO SLWRO | 3:01.59 3:04.07 3:04.58 | 4. 6. 8. 9. 15. 17. 20. 25. | Marcin Kwaśkiewicz Michał Szuba Bartłomiej Żukowski Kacper Markowski Aleksander Olender Paweł Bednarczyk Grzegorz Hołysz Jacek Jankowski | 89 93 93 93 94 94 93 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 2:28.05 2:33.66 2:41.35 2:44.59 2:49.64 2:56.56 2:58.99 3:09.04 |
200m motylkowy | Kobiet | 200m motylkowy | Mêżczyzn |
6. | Katarzyna Maliszewska | 92 | SLWRO | 2:44.31 | 11. | Maciej Zoniuk | 94 | SLWRO | 2:19.19 |
7. | Sara Skrzydło | 93 | SLWRO | 2:44.61 | 12. 14. 15. 16. 21. 22. | Jacek Sokulski Łukasz Głuszek Wojciech Kuczma Jêdrzej Mieszkowski Mateusz Kaczmarzyk Miłosz Cynk | 91 93 92 94 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 2:22.27 2:23.69 2:25.25 2:31.68 2:46.96 2:47.41 |
4 x 50m Sztafeta Zm. | Kobiet | 4 x 50m Sztafeta Zm. | Mêżczyzn |
2. | WKS ,ŚLĄSK" WROCŁAW 1 | SLWRO | 2:07.69 | 3. | WKS ,ŚLĄSK" WROCŁAW 1 | SLWRO | 1:51.40 |
4. 7. | Wojskowy Klub Sportowy "ŚLĄSK" 1 WKS Śląsk Wrocław 1 | SLWRO SLWRO | 2:10.08 2:17.18 | 5. 8. 9. 12. 14. | Wojskowy Klub Sportowy "ŚLĄSK" 1 WKS Śląsk Wrocław 1 WKS Śląsk Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2 WKS Śląsk Wrocław 3 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 1:56.71 2:03.50 2:03.59 2:11.53 2:27.77 |
50m klasyczny | Kobiet | 50m klasyczny | Mêżczyzn |
4. | Weronika Paluszek | 93 | SLWRO | 36.12 | 3. | Sebastian Gardziej | 90 | SLWRO | 30.59 |
11. 13. 14. 16. 23. | Sara Panek Agnieszka Czarnecka Wiktoria Kuryś Martyna Lubińska Aleksandra Styś | 93 94 94 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 39.55 40.38 40.74 41.81 47.27 | 8. 10. 11. 13. 17. 19. 27. | Łukasz Głuszek Kacper Markowski Bartłomiej Żukowski Aleksander Olender Michał Kowalewski Krzysztof Wójcik Filip Kurek | 93 93 93 94 94 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 33.55 34.01 34.90 35.30 36.74 37.52 44.77 |
100m motylkowy | Kobiet | 100m motylkowy | Mêżczyzn |
6. | Katarzyna Staszkiewicz | 90 | SLWRO | 1:09.44 | 5. | Jacek Sokulski | 91 | SLWRO | 57.79 |
9. 10. 13. 16. | Sara Skrzydło Katarzyna Maliszewska Sara Panek Kamila Jedynak | 93 92 93 93 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 1:10.97 1:11.02 1:17.18 1:22.34 | 11. 12. 13. 15. 17. 19. 23. 26. 27. | Jakub Jończyk Maciej Zoniuk Łukasz Głuszek Kacper Markowski Jêdrzej Mieszkowski Wojciech Kuczma Paweł Bednarczyk Miłosz Cynk Mateusz Kaczmarzyk | 92 94 93 93 94 92 94 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 1:03.63 1:04.44 1:05.47 1:06.02 1:07.03 1:09.88 1:12.19 1:15.25 1:15.37 |
100m dowolny | Kobiet | 100m dowolny | Mêżczyzn |
8. | Sara Skrzydło | 93 | SLWRO | 1:02.98 | 2. | Piotr Karpeta | 87 | SLWRO | 53.14 |
12. 13. 14. 16. 17. 20. 25. 27. 31. | Beata Misztal Beata Maciejewska Gracjana Skwira Paula Sznajder Katarzyna Karska Aleksandra Jochim Martyna Lubińska Malwina Rejska Magda Ludkowska Kamila Jedynak | 94 92 93 93 93 92 94 93 93 93 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 1:04.21 1:05.00 1:05.12 1:05.88 1:06.08 1:07.99 1:09.79 1:09.79 1:10.01 1:12.22 | 8. 10. 19. 21. 25. 26. 27. 28. 32. 33. 37. 40. 42. 43. 46. 52. 56. 69. | Jakub Gradoń Michał Szuba Krzysztof Makowski Michał Woźniak Bartłomiej Wolak Krzysztof Wolak Dawid Rybiński Jakub Otlewski Jakub Brzoza Miłosz Cynk Krzysztof Wójcik Jakub Gliński Grzegorz Hołysz Wojciech Kuczma Jacek Jankowski Bartosz Franczuk Tomasz Czarnecki Rafał Traczuk | 90 93 92 92 93 90 93 93 93 94 94 93 93 92 94 94 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 55.01 56.31 57.78 57.92 58.71 58.81 59.07 59.36 1:01.29 1:01.38 1:02.22 1:03.49 1:03.70 1:03.72 1:06.07 1:07.65 1:08.66 1:18.34 |
200m grzbietowy | Kobiet | 200m grzbietowy | Mêżczyzn |
3. | Edyta Stańczak | 93 | SLWRO | 2:28.52 | 2. | Marcin Kwaśkiewicz | 89 | SLWRO | 2:06.93 |
7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. | Aleksandra Jochim Beata Maciejewska Beata Misztal Agnieszka Czarnecka Gracjana Skwira Malwina Rejska Katarzyna Karska Magda Ludkowska | 92 92 94 94 93 93 93 93 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 2:33.06 2:34.42 2:34.60 2:35.91 2:37.51 2:39.95 2:46.76 2:48.68 | 6. 7. 10. 11. 16. 17. 18. | Dawid Rybiński Michał Szuba Jêdrzej Mieszkowski Jakub Otlewski Jakub Brzoza Aleksander Olender Jakub Gliński | 93 93 94 93 93 94 93 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 2:17.39 2:19.14 2:23.41 2:23.88 2:30.11 2:32.78 2:32.97 |
100m zmienny | Kobiet | 100m zmienny | Mêżczyzn |
4. | Katarzyna Staszkiewicz | 90 | SLWRO | 1:08.23 | 6. | Sebastian Gardziej | 90 | SLWRO | 1:02.51 |
8. 12. 13. 15. 17. 20. | Weronika Paluszek Edyta Stańczak Katarzyna Maliszewska Dominika Gierzkiewicz Paula Sznajder Wiktoria Kuryś | 93 93 92 94 93 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 1:11.21 1:14.31 1:14.56 1:16.11 1:16.96 1:17.84 | 13. 15. 17. 18. 20. 21. 22. 24. 27. 28. 29. 33. 39. 40. 43. 46. 49. | Maciej Zoniuk Jakub Jończyk Jacek Sokulski Krzysztof Makowski Bartłomiej Żukowski Paweł Bednarczyk Krzysztof Wolak Bartłomiej Wolak Michał Woźniak Michał Kowalewski Grzegorz Hołysz Jacek Jankowski Bartosz Franczuk Mateusz Kaczmarzyk Tomasz Czarnecki Filip Kurek Rafał Traczuk | 94 92 91 92 93 94 90 93 92 94 93 94 94 94 94 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 1:07.98 1:09.03 1:09.12 1:09.29 1:10.29 1:10.41 1:11.10 1:11.89 1:13.62 1:14.17 1:14.19 1:15.59 1:19.57 1:20.64 1:22.68 1:25.19 1:30.25 |
4 x 50m Sztafeta Dow. | Kobiet | 4 x 50m Sztafeta Dow. | Mêżczyzn |
2. | Wojskowy Klub Sportowy "ŚLĄSK" 1 | SLWRO | 1:56.77 | 1. | WKS Śląsk Wrocław 1 | SLWRO | 1:39.11 |
Katarzyna Karska, Weronika Paluszek,Edyta Stańczak, Sara Skrzydło | Marcin Kwaśkiewicz, Jakub Gradoń,Jacek Sokulski, Piotr Karpeta |
4. | WKS Śląsk Wrocław | SLWRO | 1:59.15 | 7. | WKS Śląsk Wrocław | SLWRO | 1:46.45 |
Beata Maciejewska, Aleksandra Jochim,Katarzyna Maliszewska, Katarzyna Staszkiewicz | Jakub Otlewski, Łukasz Głuszek,Michał Szuba, Dawid Rybiński |
6. | WKS Śląsk Wrocław 1 | SLWRO | 2:02.29 | 9. | WKS Śląsk Wrocław | SLWRO | 1:50.72 |
Beata Misztal, Wiktoria Kuryś,Martyna Lubińska, Dominika Gierzkiewicz |
11. | WKS Śląsk Wrocław | SLWRO | 1:51.81 |
Jakub Brzoza, Bartłomiej Żukowski,Krzysztof Makowski, Bartłomiej Wolak |
13. | WKS Śląsk Wrocław 1 | SLWRO | 1:57.92 |
Paweł Bednarczyk, Tomasz Czarnecki,Aleksander Olender, Jacek Jankowski |
16. | WKS Śląsk Wrocław 3 | SLWRO | 2:07.76 |
Michał Kowalewski, Mateusz Kaczmarzyk,Bartosz Franczuk, |
50m motylkowy | Kobiet | 50m motylkowy | Mêżczyzn |
3. | Katarzyna Staszkiewicz | 90 | SLWRO | 31.02 | 4. | Jacek Sokulski | 91 | SLWRO | 26.46 |
5. 9. 18. 19. 26. | Katarzyna Maliszewska Sara Skrzydło Dominika Gierzkiewicz Kamila Jedynak Martyna Lubińska | 92 93 94 93 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 31.20 32.33 35.42 35.72 39.09 | 12. 13. 15. 17. 18. 19. 20. 24. 28. 39. 41. 43. 50. 51. | Jakub Jończyk Krzysztof Makowski Kacper Markowski Jakub Otlewski Maciej Zoniuk Michał Woźniak Wojciech Kuczma Krzysztof Wolak Grzegorz Hołysz Bartosz Franczuk Tomasz Czarnecki Mateusz Kaczmarzyk Filip Kurek Rafał Traczuk | 92 92 93 93 94 92 92 90 93 94 94 94 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 28.89 29.08 29.53 29.69 29.94 30.08 30.11 30.73 31.83 34.19 34.54 35.05 39.04 40.16 |
100m klasyczny | Kobiet | 100m klasyczny | Mêżczyzn |
2. | Weronika Paluszek | 93 | SLWRO | 1:16.55 | 5. | Sebastian Gardziej | 90 | SLWRO | 1:09.14 |
8. 10. 11. 14. 20. | Beata Misztal Sara Panek Wiktoria Kuryś Agnieszka Czarnecka Martyna Lubińska | 94 93 94 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 1:23.65 1:25.71 1:27.15 1:28.32 1:32.45 | 7. 9. 12. 13. 19. 20. 21. 28. 37. | Łukasz Głuszek Kacper Markowski Bartłomiej Żukowski Aleksander Olender Paweł Bednarczyk Michał Kowalewski Krzysztof Wójcik Jacek Jankowski Filip Kurek | 93 93 93 94 94 94 94 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 1:11.13 1:13.84 1:16.62 1:17.16 1:20.92 1:22.17 1:22.94 1:28.53 1:42.31 |
100m grzbietowy | Kobiet | 100m grzbietowy | Mêżczyzn |
4. | Edyta Stańczak | 93 | SLWRO | 1:09.10 | 2. | Marcin Kwaśkiewicz | 89 | SLWRO | 59.42 |
6. 8. 9. 11. 12. 13. 16. 19. | Aleksandra Jochim Beata Misztal Beata Maciejewska Agnieszka Czarnecka Malwina Rejska Dominika Gierzkiewicz Katarzyna Karska Magda Ludkowska | 92 94 92 94 93 94 93 93 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 1:09.94 1:12.34 1:12.36 1:13.62 1:13.96 1:16.45 1:17.16 1:19.30 | 3. 6. 11. 14. 15. 16. 18. 22. 24. | Jakub Gradoń Jêdrzej Mieszkowski Jakub Brzoza Krzysztof Wójcik Aleksander Olender Jakub Gliński Michał Kowalewski Bartosz Franczuk Tomasz Czarnecki | 90 94 93 94 94 93 94 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 1:01.60 1:04.23 1:07.99 1:11.67 1:11.81 1:12.15 1:12.61 1:17.82 1:19.78 |
200m dowolny | Kobiet | 200m dowolny | Mêżczyzn |
11. | Beata Maciejewska | 92 | SLWRO | 2:17.64 | 2. | Piotr Karpeta | 87 | SLWRO | 1:54.09 |
12. 14. 16. 19. 20. 21. 22. 26. 28. | Sara Skrzydło Gracjana Skwira Katarzyna Karska Malwina Rejska Aleksandra Jochim Paula Sznajder Sara Panek Kamila Jedynak Magda Ludkowska | 93 93 93 93 92 93 93 93 93 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 2:18.90 2:19.83 2:23.43 2:25.43 2:26.31 2:26.49 2:26.98 2:31.47 2:32.93 | 6. 10. 12. 15. 16. 17. 19. 22. 23. 24. 29. 31. 33. 34. 40. | Jacek Sokulski Dawid Rybiński Maciej Zoniuk Bartłomiej Wolak Krzysztof Wolak Jakub Jończyk Krzysztof Makowski Miłosz Cynk Jakub Gliński Grzegorz Hołysz Jakub Brzoza Michał Woźniak Wojciech Kuczma Jacek Jankowski Mateusz Kaczmarzyk | 91 93 94 93 90 92 92 94 93 93 93 92 92 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 1:59.56 2:03.73 2:05.97 2:08.76 2:10.51 2:10.63 2:11.01 2:12.54 2:13.92 2:14.06 2:15.49 2:16.72 2:17.76 2:21.82 2:25.62 |
200m zmienny | Kobiet | 200m zmienny | Mêżczyzn |
2. | Katarzyna Staszkiewicz | 90 | SLWRO | 2:22.51 | 4. | Marcin Kwaśkiewicz | 89 | SLWRO | 2:11.15 |
7. 8. 10. 11. 12. | Weronika Paluszek Edyta Stańczak Katarzyna Maliszewska Gracjana Skwira Paula Sznajder | 93 93 92 93 93 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 2:33.27 2:35.74 2:38.45 2:39.72 2:41.06 | 6. 7. 8. 10. 11. 13. 15. 16. 18. 20. | Michał Szuba Dawid Rybiński Sebastian Gardziej Łukasz Głuszek Jakub Otlewski Jêdrzej Mieszkowski Bartłomiej Żukowski Bartłomiej Wolak Paweł Bednarczyk Miłosz Cynk | 93 93 90 93 93 94 93 93 94 94 | SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO SLWRO | 2:15.86 2:17.91 2:18.62 2:19.15 2:20.35 2:26.49 2:30.54 2:31.44 2:33.44 2:35.40 |