Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich - DZIEŃ II | 27 Styczen 2007 - 9:00 |
Nr 15 27/01/2007 | 50m motylkowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2003 2004 | 26.59 26.19 | Urbańczyk Aleksandra Trójka Łódź Urabańczyk Aleksandra Trójka Łódź | Leszno Oświêcim |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | |||||||
1. | Włostowska Karina | 91 | MKS Jedenastka | 29.78 | 665 | |||||||
2. | Cembrzyńska Anna SO | 91 | Unia Oświêcim | 29.90 | 657 | |||||||
3. | Czerniak Gabriela | 91 | Wisła Puławy | 29.92 | 656 | |||||||
4. | Dorosińska Marta | 91 | MKS Juvenia Wro | 29.96 | 653 | |||||||
5. | Wyżgolik Vanessa | 91 | MKS MOS Katowic | 30.16 | 640 | |||||||
6. | Radzimska Paulina | 91 | MKP Szczecin | 30.63 | 611 | |||||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Masloch Paulina | 91 | AZS AWF Katowic | 30.68 | 608 | |||||||
8. | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Kraków | 31.01 | 589 | |||||||
9. | Janczewska Anna | 91 | Polonia Warszaw | 31.43 | 566 | |||||||
10. | Skutela Martyna | 91 | UKS Kochłowicza | 31.48 | 563 | |||||||
12. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 31.58 | 558 | |||||||
13. | Grudzień Paula | 91 | Jordan Kraków | 31.74 | 549 | |||||||
Czas z repasaży: 31.49 | ||||||||||||
Kołacz Vivienne | 91 | MKP Szczecin | 31.53 | Skreśl | 560 | |||||||
13. | Oprus Zuzanna | 91 | Kormoran Olszty | 31.74 | 549 | |||||||
Czas z repasaży: 32.02 | ||||||||||||
15. | Kaim Angelika | 91 | MOSM Tychy | 31.80 | 546 | |||||||
16. | Urbaniak Patrycja | 91 | Delfin Tarnobrz | 32.14 | 529 | |||||||
17. | Piotrowska Ewelina | 91 | PUKS Wola Warsz | 32.36 | 518 | |||||||
18. | Deleżuch Magdalena | 91 | UKP Jedynka Elb | 32.81 | 497 | |||||||
19. | Grzeszczuk Joanna | 91 | Juvenia Białyst | 32.98 | 490 | |||||||
20. | Zborowska Marta SP | 91 | Olimpia Poznań | 33.00 | 489 | |||||||
21. | Drabik Marika | 91 | Ikar Mielec | 33.09 | 485 | |||||||
22. | Maczuch Martyna | 91 | UKS Kochłowicza | 33.16 | 482 | |||||||
23. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Kraków | 33.19 | 480 | |||||||
24. | Wiewióra Karolina | 91 | MOSM Tychy | 33.51 | 467 | |||||||
25. | Zielińska Grażyna | 91 | MKS Jedynka Lód | 33.72 | 458 | |||||||
26. | Lenart Paulina SR | 91 | UKS Junior Kluc | 33.93 | 450 | |||||||
27. | Nowacka Dominika | 91 | UKS Jagiellonka | 34.24 | 438 | |||||||
28. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 34.56 | 425 | |||||||
29. | Wasilewska Aleksandra | 91 | MKS Jedynka Lód | 34.78 | 417 | |||||||
30. | Poloczek Natalia SR | 91 | Vega Dobrodzień | 34.90 | 413 | |||||||
31. | Romaszkan Dominika | 91 | BSP Bielsko B. | 36.30 | 367 | |||||||
32. | Dybowska Joanna | 91 | MTKP Delfin Tor | 36.55 | 360 | |||||||
DYSKW. | Czapulak Anna | 91 | UKS Siódemka Br |
<< TOP >> |
Nr 16 27/01/2007 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2002 2004 | 24.91 23.99 | Lewandowski Maciej UŚKS Ostrołêka Kizierowski Bartosz Polonia Warszawa | Płock Nowy Jork |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Gąsiorowski Rafał | 91 | UKS NAWA Skiern | 26.16 | 675 | ||||||
2. | Sokulski Jacek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 26.52 | 648 | ||||||
3. | Matuszczak Grzegorz | 91 | Korner-Novita 1 | 26.58 | 644 | ||||||
4. | Szczepaniak Tomasz | 91 | MKS Zryw Opole | 27.08 | 609 | ||||||
5. | Marciszonek Adam | 91 | Polonia Warszaw | 27.18 | 602 | ||||||
Niewiński Marcin | 91 | Polonia Warszaw | 27.18 | 602 | |||||||
B-Finał | |||||||||||
7. | Dąbrowski Marcin | 91 | Juvenia Białyst | 27.21 | 600 | ||||||
8. | Kowalik Piotr | 91 | KS Warta Poznań | 27.23 | 599 | ||||||
9. | Gwoździewicz Adam | 91 | Dwójka Morena G | 27.24 | 598 | ||||||
10. | Machniewicz Radosław | 91 | MKS Sambor Tcze | 27.25 | 597 | ||||||
11. | Mikołajczyk Krzysztof | 91 | Sokół Rzeszów | 27.30 | 594 | ||||||
12. | Szkudlarz Wojciech | 91 | Wodnik Włocławe | 27.42 | 586 | ||||||
13. | Dubas Jan | 91 | Jordan Kraków | 27.72 | 567 | ||||||
14. | Capiga Filip | 91 | MKS Zryw Opole | 27.87 | 558 | ||||||
15. | Prudlak Michał | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 27.92 | 555 | ||||||
16. | Jasnos Adam | 91 | Korner-Novita 1 | 27.94 | 554 | ||||||
17. | Woliński Krzysztof | 91 | MKS MOS Katowic | 27.98 | 552 | ||||||
18. | Misztal Maciej | 91 | MKS Jedynka Lód | 28.04 | 548 | ||||||
19. | Wilamowski Bartek | 91 | MKS ORKAN Socha | 28.11 | 544 | ||||||
20. | El Fray Kamil | 91 | MKP Szczecin | 28.16 | 541 | ||||||
21. | Gralewski Mateusz | 91 | UKS Żoliborz Wa | 28.17 | 541 | ||||||
22. | Paszkowski Przemysław | 91 | Dwójka Morena G | 28.18 | 540 | ||||||
23. | Majer Mirosław | 91 | UKS Wodnik Siem | 28.22 | 538 | ||||||
Goldsthein Tomasz | 91 | MUKP Warszawian | 28.22 | 538 | |||||||
25. | Czajkowski Bartosz | 91 | MUKS "15" Aqua | 28.26 | 535 | ||||||
26. | Mêcina Patryk | 91 | Polonia Warszaw | 28.28 | 534 | ||||||
27. | Chrostek Iwo | 91 | MKP Słowianka G | 28.65 | 514 | ||||||
28. | Tuszyński Mateusz | 91 | Dwójka Morena G | 28.79 | 506 | ||||||
29. | Sobieraj Patryk | 91 | UKS NAWA Skiern | 28.86 | 503 | ||||||
30. | Cygan Sebastian | 91 | MOSM Tychy | 28.92 | 500 | ||||||
31. | Pyka Marcin | 91 | MKP Słowianka G | 28.93 | 499 | ||||||
32. | Pudełko Bartosz | 91 | PUKS Wola Warsz | 29.01 | 495 | ||||||
33. | Baran Marcin SR | 91 | Victoria Racibó | 29.03 | 494 | ||||||
34. | Chilczuk Piotr | 91 | Kormoran Olszty | 29.37 | 477 | ||||||
35. | Siwy Tomasz | 91 | UKS Wodnik Siem | 29.57 | 467 | ||||||
36. | Jaworski Maciej | 91 | MOSM Tychy | 29.68 | 462 | ||||||
37. | Rychlica Damian | 91 | Polonia Warszaw | 29.83 | 455 | ||||||
38. | Pelc Krzysztof | 91 | UKP Manta Jelcz | 29.88 | 453 | ||||||
39. | Szulik Kamil | 91 | GOSiR Piaseczno | 29.97 | 449 | ||||||
40. | Skroś Rafał | 91 | Avia Swidnik | 30.03 | 446 | ||||||
41. | Zacharz Wiktor | 91 | ARKA Kielce | 30.27 | 436 | ||||||
42. | Tomaszewski Jacek | 91 | UKS Trójka Środ | 30.47 | 427 | ||||||
43. | Szymczak Łukasz | 91 | KP Akwawit Lesz | 30.54 | 424 | ||||||
44. | Songin Artur | 91 | MOSM Tychy | 30.86 | 411 | ||||||
45. | Szarszewski Piotr | 91 | KP Akwawit Lesz | 31.01 | 405 | ||||||
46. | Włodarczyk Jeremi | 91 | UKS Żoliborz Wa | 31.15 | 400 | ||||||
47. | Ursatjew Stanisław | 91 | MKS Zryw Opole | 31.27 | 395 | ||||||
48. | Hałas Jakub | 91 | MOSM Tychy | 31.48 | 387 | ||||||
49. | Wiloch Łukasz | 91 | UKS Jagiellonka | 32.80 | 342 | ||||||
50. | Kowalczyk Piotr | 91 | UKS Żoliborz Wa | 33.04 | 335 |
<< TOP >> |
Nr 17 27/01/2007 | 50m grzbietowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 1995 1995 | 28.23 28.23 | Komorowicz Dagmara MTP Lublinianka Komorowicz Dagmara MTP Lublinianka | Malmo Malmo |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Gogolin Patrycja | 91 | MOSM Tychy | 30.44 | 716 | ||||||
2. | Zackiewicz Aleksandra | 91 | PUKS Wola Warsz | 30.99 | 679 | ||||||
3. | Cembrzyńska Anna SO | 91 | Unia Oświêcim | 31.27 | 661 | ||||||
4. | Korczak Adriana | 91 | KP MZOS Płock | 31.60 | 640 | ||||||
5. | Wojszko Dominika | 91 | Juvenia Białyst | 31.87 | 624 | ||||||
6. | Palka Paulina | 91 | Jordan Kraków | 32.38 | 595 | ||||||
B-Finał | |||||||||||
7. | Meller Natalia | 91 | KS Warta Poznań | 32.41 | 593 | ||||||
8. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Kraków | 32.45 | 591 | ||||||
9. | Głowiak Marta | 91 | MKP Słowianka G | 32.48 | 590 | ||||||
10. | Cyprys Paulina | 91 | MKP Szczecin | 32.68 | 579 | ||||||
11. | Piasecka Marta | 91 | AZS AWF Katowic | 32.98 | 563 | ||||||
12. | Kaim Angelika | 91 | MOSM Tychy | 33.22 | 551 | ||||||
13. | Moszak Dagmara | 91 | KP Akwawit Lesz | 33.28 | 548 | ||||||
14. | Osiecka Kaja | 91 | KP MZOS Płock | 33.41 | 542 | ||||||
15. | Drabik Marika | 91 | Ikar Mielec | 34.01 | 514 | ||||||
16. | Bielecka Magdalena | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 34.33 | 499 | ||||||
17. | Wiewióra Karolina | 91 | MOSM Tychy | 34.37 | 498 | ||||||
18. | Szula Paulina | 91 | AZS AWF Katowic | 34.43 | 495 | ||||||
19. | Bergman Wendy | 91 | MUKP Warszawian | 35.06 | 469 | ||||||
20. | Rupocińska Weronika | 91 | MUKP Warszawian | 35.78 | 441 | ||||||
21. | Jarocka Patrycja | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 36.07 | 430 | ||||||
Maczuch Martyna | 91 | UKS Kochłowicza | 36.07 | 430 | |||||||
23. | Kołodziejak Magdalena | 91 | Neptun Sokołów | 37.09 | 396 | ||||||
24. | Szalewska Hanna | 91 | KP Akwawit Lesz | 37.75 | 375 |
<< TOP >> |
Nr 18 27/01/2007 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2006 1999 | 26.04 24.41 | Mączewski Maciej Warszawianka Warszawa Siembida Mariusz MTP Lublinianka | Płock Hong Kong |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | |||||||
1. | Kawêcki Radosław | 91 | Korner-Novita 1 | 25.99 | 761 | |||||||
Rekord Polski 16 lat | ||||||||||||
2. | Jankiewicz Krzysztof | 91 | UKS NAWA Skiern | 27.05 | 675 | |||||||
3. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Kraków | 27.55 | 639 | |||||||
4. | Dêga Wiktor | 91 | Skra Bełchatów | 27.57 | 637 | |||||||
5. | Karaś Sebastian | 91 | Polonia Warszaw | 28.33 | 588 | |||||||
6. | Oleasz Michał | 91 | AZS AWF Wrocław | 28.37 | 585 | |||||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Szczepaniak Tomasz | 91 | MKS Zryw Opole | 28.43 | 581 | |||||||
8. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Kraków | 28.46 | 579 | |||||||
9. | Osuch Jakub | 91 | KS Warta Poznań | 28.61 | 570 | |||||||
10. | Romanowicz Aleksander | 91 | Polonia Warszaw | 28.70 | 565 | |||||||
13. | Makar Tomasz | 91 | AZS AWFiS Gdańs | 29.21 | 536 | |||||||
14. | Puchacz Jacek | 91 | UTS Orlik Lubli | 29.25 | 534 | |||||||
13. | Matuszczak Grzegorz | 91 | Korner-Novita 1 | 28.96 | Skreśl | 550 | ||||||
14. | Paczkowski Jacek | 91 | Korner-Novita 1 | 29.08 | Skreśl | 543 | ||||||
15. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Kraków | 29.40 | 526 | |||||||
16. | Capiga Filip | 91 | MKS Zryw Opole | 29.46 | 522 | |||||||
17. | Rams Cezary | 91 | Delfin Tarnobrz | 29.52 | 519 | |||||||
18. | Kotowicz Jan | 91 | MTP Lublinianka | 29.62 | 514 | |||||||
19. | Koss Rafał | 91 | MKS Jedynka Lód | 30.00 | 495 | |||||||
20. | Taczała Miłosz | 91 | Wodnik Włocławe | 30.16 | 487 | |||||||
21. | Mayer Robert | 91 | Korner-Novita 1 | 30.36 | 477 | |||||||
22. | Konieczny Krzystof | 91 | UKS Wodnik Siem | 30.45 | 473 | |||||||
23. | Dêbowski Patryk | 91 | MUKS "15" Aqua | 30.52 | 470 | |||||||
24. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Kraków | 30.57 | 467 | |||||||
25. | Jaworski Maciej | 91 | MOSM Tychy | 30.88 | 454 | |||||||
26. | Kêdzierski Igor | 91 | UKS Jagiellonka | 31.08 | 445 | |||||||
27. | Gawroński Borys | 91 | UKS Żoliborz Wa | 31.29 | 436 | |||||||
28. | Olecki Krzysztof | 91 | Polonia Warszaw | 32.18 | 401 | |||||||
29. | Hnatyk Sebastian | 91 | Sokół Rzeszów | 32.53 | 388 | |||||||
30. | Szulik Kamil | 91 | GOSiR Piaseczno | 33.49 | 355 | |||||||
31. | Hałas Jakub | 91 | MOSM Tychy | 34.03 | 339 |
<< TOP >> |
Nr 19 27/01/2007 | 400m dowolny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 1999 2005 | 4:12.69 4:05.77 | Ślósarek Alicja Posnania Poznań Barzycka Paulina AZS AWF Warszawa | Gelsenkirchen Gorzów Wlkp. |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Gawełczyk Dominika SK | 91 | AZS AWF Katowic | 4:27.26 | 735 |
50m: 100m: | 31.16 1:04.77 | 31.16 33.61 | 150m: 200m: | 1:38.68 2:12.79 | 33.91 34.11 | 250m: 300m: | 2:46.86 3:20.70 | 34.07 33.84 | 350m: 400m: | 3:54.38 4:27.26 | 33.68 32.88 |
2. | Pożarowszczyk Beata | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 4:30.29 | 711 |
50m: 100m: | 31.14 1:04.47 | 31.14 33.33 | 150m: 200m: | 1:38.42 2:12.76 | 33.95 34.34 | 250m: 300m: | 2:46.63 3:21.14 | 33.87 34.51 | 350m: 400m: | 3:55.70 4:30.29 | 34.56 34.59 |
3. | Iwankowska Anna | 91 | UKS Siódemka Br | 4:31.47 | 702 |
50m: 100m: | 31.23 1:04.87 | 31.23 33.64 | 150m: 200m: | 1:39.24 2:13.73 | 34.37 34.49 | 250m: 300m: | 2:48.39 3:23.38 | 34.66 34.99 | 350m: 400m: | 3:58.52 4:31.47 | 35.14 32.95 |
4. | Nizioł Anna | 91 | AZS AWF Katowic | 4:34.02 | 682 |
50m: 100m: | 31.75 1:05.45 | 31.75 33.70 | 150m: 200m: | 1:40.13 2:14.78 | 34.68 34.65 | 250m: 300m: | 2:49.95 3:24.99 | 35.17 35.04 | 350m: 400m: | 4:00.03 4:34.02 | 35.04 33.99 |
5. | Góra Katarzyna | 91 | Korner-Novita 1 | 4:35.76 | 669 |
50m: 100m: | 32.50 1:07.12 | 32.50 34.62 | 150m: 200m: | 1:42.41 2:17.73 | 35.29 35.32 | 250m: 300m: | 2:52.44 3:27.01 | 34.71 34.57 | 350m: 400m: | 4:01.99 4:35.76 | 34.98 33.77 |
6. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Kraków | 4:36.29 | 665 |
50m: 100m: | 32.91 1:08.07 | 32.91 35.16 | 150m: 200m: | 1:42.78 2:17.98 | 34.71 35.20 | 250m: 300m: | 2:52.99 3:28.21 | 35.01 35.22 | 350m: 400m: | 4:03.50 4:36.29 | 35.29 32.79 |
B-Finał | |||||||||||
7. | Mazurek Zuzanna | 91 | UKP Fala Kraśni | 4:36.56 | 663 |
50m: 100m: | 31.71 1:06.04 | 31.71 34.33 | 150m: 200m: | 1:41.46 2:16.86 | 35.42 35.40 | 250m: 300m: | 2:51.80 3:27.07 | 34.94 35.27 | 350m: 400m: | 4:02.17 4:36.56 | 35.10 34.39 |
8. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Kraków | 4:37.38 | 658 |
50m: 100m: | 32.15 1:06.23 | 32.15 34.08 | 150m: 200m: | 1:41.24 2:16.51 | 35.01 35.27 | 250m: 300m: | 2:52.09 3:27.56 | 35.58 35.47 | 350m: 400m: | 4:02.71 4:37.38 | 35.15 34.67 |
10. | Kozioł Stella | 91 | KP MZOS Płock | 4:40.58 | 635 |
50m: 100m: | 32.51 1:08.20 | 32.51 35.69 | 150m: 200m: | 1:43.27 2:18.93 | 35.07 35.66 | 250m: 300m: | 2:54.84 3:30.74 | 35.91 35.90 | 350m: 400m: | 4:05.98 4:40.58 | 35.24 34.60 |
11. | Plewka Martyna | 91 | MUKP Warszawian | 4:45.83 | 601 |
50m: 100m: | 32.17 1:06.63 | 32.17 34.46 | 150m: 200m: | 1:41.77 2:17.23 | 35.14 35.46 | 250m: 300m: | 2:53.32 3:30.56 | 36.09 37.24 | 350m: 400m: | 4:08.72 4:45.83 | 38.16 37.11 |
14. | Janiczek Olga | 91 | MTP Lublinianka | 4:51.93 | 564 |
50m: 100m: | 33.82 1:10.52 | 33.82 36.70 | 150m: 200m: | 1:48.09 2:25.00 | 37.57 36.91 | 250m: 300m: | 3:01.73 3:38.87 | 36.73 37.14 | 350m: 400m: | 4:15.82 4:51.93 | 36.95 36.11 |
15. | Osmola Małgorzata | 91 | Trójka Czêstoch | 4:52.02 | 564 |
50m: 100m: | 33.00 1:08.50 | 33.00 35.50 | 150m: 200m: | 1:45.05 2:22.00 | 36.55 36.95 | 250m: 300m: | 2:59.43 3:37.19 | 37.43 37.76 | 350m: 400m: | 4:15.13 4:52.02 | 37.94 36.89 |
13. | Radzimska Paulina | 91 | MKP Szczecin | 4:38.77 | Skreśl | 648 |
50m: 100m: | 32.28 1:06.63 | 32.28 34.35 | 150m: 200m: | 1:41.43 2:16.58 | 34.80 35.15 | 250m: 300m: | 2:52.11 3:27.68 | 35.53 35.57 | 350m: 400m: | 4:03.03 4:38.77 | 35.35 35.74 |
14. | Piotrowska Karolina | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 4:50.01 | Skreśl | 575 |
50m: 100m: | 32.68 1:08.07 | 32.68 35.39 | 150m: 200m: | 1:44.46 2:22.32 | 36.39 37.86 | 250m: 300m: | 2:59.91 3:37.75 | 37.59 37.84 | 350m: 400m: | 4:13.99 4:50.01 | 36.24 36.02 |
15. | Cholewa Adrianna | 91 | SKS Start Łódź | 4:51.69 | Skreśl | 565 |
50m: 100m: | 33.05 1:08.75 | 33.05 35.70 | 150m: 200m: | 1:44.91 2:22.14 | 36.16 37.23 | 250m: 300m: | 2:58.95 3:36.85 | 36.81 37.90 | 350m: 400m: | 4:14.21 4:51.69 | 37.36 37.48 |
16. | Neuman Martyna | 91 | MKP Słowianka G | 4:53.48 | 555 |
50m: 100m: | 32.20 1:07.57 | 32.20 35.37 | 150m: 200m: | 1:43.88 2:21.19 | 36.31 37.31 | 250m: 300m: | 2:59.65 3:37.52 | 38.46 37.87 | 350m: 400m: | 4:16.39 4:53.48 | 38.87 37.09 |
17. | Biernacka Karolina | 91 | UTS Orlik Lubli | 4:54.85 | 547 |
50m: 100m: | 32.87 1:08.95 | 32.87 36.08 | 150m: 200m: | 1:45.93 2:23.57 | 36.98 37.64 | 250m: 300m: | 3:01.07 3:38.97 | 37.50 37.90 | 350m: 400m: | 4:17.06 4:54.85 | 38.09 37.79 |
18. | Klimek Klaudia | 91 | MTP Lublinianka | 4:55.19 | 546 |
50m: 100m: | 33.51 1:09.20 | 33.51 35.69 | 150m: 200m: | 1:46.07 2:23.23 | 36.87 37.16 | 250m: 300m: | 3:00.85 3:39.00 | 37.62 38.15 | 350m: 400m: | 4:17.33 4:55.19 | 38.33 37.86 |
19. | Mielnik Magdalena | 91 | Kormoran Olszty | 4:56.11 | 540 |
50m: 100m: | 32.81 1:08.19 | 32.81 35.38 | 150m: 200m: | 1:45.03 2:22.80 | 36.84 37.77 | 250m: 300m: | 3:01.00 3:40.16 | 38.20 39.16 | 350m: 400m: | 4:19.01 4:56.11 | 38.85 37.10 |
20. | Krysiak Olga | 91 | ORKA Sochaczew | 4:59.58 | 522 |
50m: 100m: | 32.70 1:09.09 | 32.70 36.39 | 150m: 200m: | 1:47.22 2:26.16 | 38.13 38.94 | 250m: 300m: | 3:05.20 3:43.91 | 39.04 38.71 | 350m: 400m: | 4:22.69 4:59.58 | 38.78 36.89 |
21. | Świniarska Wioleta | 91 | UKP Jedynka Elb | 5:00.20 | 519 |
50m: 100m: | 34.16 1:10.67 | 34.16 36.51 | 150m: 200m: | 1:48.27 2:26.25 | 37.60 37.98 | 250m: 300m: | 3:04.88 3:44.14 | 38.63 39.26 | 350m: 400m: | 4:22.68 5:00.20 | 38.54 37.52 |
22. | Szwarc Małgorzata | 91 | MKS Jedynka Lód | 5:00.71 | 516 |
50m: 100m: | 34.42 1:11.13 | 34.42 36.71 | 150m: 200m: | 1:48.39 2:26.41 | 37.26 38.02 | 250m: 300m: | 3:04.54 3:43.79 | 38.13 39.25 | 350m: 400m: | 4:23.43 5:00.71 | 39.64 37.28 |
23. | Lenart Paulina SR | 91 | UKS Junior Kluc | 5:01.11 | 514 |
50m: 100m: | 34.66 1:12.26 | 34.66 37.60 | 150m: 200m: | 1:51.24 2:30.20 | 38.98 38.96 | 250m: 300m: | 3:07.73 3:46.25 | 37.53 38.52 | 350m: 400m: | 4:24.68 5:01.11 | 38.43 36.43 |
24. | Kminkowska Magdalena | 91 | AZS AWF Katowic | 5:02.33 | 508 |
50m: 100m: | 34.07 1:11.71 | 34.07 37.64 | 150m: 200m: | 1:50.33 2:29.17 | 38.62 38.84 | 250m: 300m: | 3:08.35 3:46.39 | 39.18 38.04 | 350m: 400m: | 4:24.38 5:02.33 | 37.99 37.95 |
25. | Pyszka Elżbieta | 91 | Ikar Mielec | 5:06.27 | 488 |
50m: 100m: | 33.83 1:11.15 | 33.83 37.32 | 150m: 200m: | 1:49.71 2:29.08 | 38.56 39.37 | 250m: 300m: | 3:08.71 3:48.13 | 39.63 39.42 | 350m: 400m: | 4:27.59 5:06.27 | 39.46 38.68 |
26. | Siedlaczek Katarzyna | 91 | UTS Orlik Lubli | 5:08.54 | 478 |
50m: 100m: | 35.53 1:13.11 | 35.53 37.58 | 150m: 200m: | 1:51.40 2:30.56 | 38.29 39.16 | 250m: 300m: | 3:09.98 3:50.17 | 39.42 40.19 | 350m: 400m: | 4:30.02 5:08.54 | 39.85 38.52 |
27. | Kieszek Joanna | 91 | Ikar Mielec | 5:11.92 | 462 |
50m: 100m: | 34.20 1:11.75 | 34.20 37.55 | 150m: 200m: | 1:50.55 2:30.40 | 38.80 39.85 | 250m: 300m: | 3:10.45 3:50.67 | 40.05 40.22 | 350m: 400m: | 4:31.57 5:11.92 | 40.90 40.35 |
28. | Kochman Maria | 91 | UKS Anprel Prus | 5:16.73 | 442 |
50m: 100m: | 34.67 1:13.76 | 34.67 39.09 | 150m: 200m: | 1:53.94 2:35.08 | 40.18 41.14 | 250m: 300m: | 3:16.60 3:58.10 | 41.52 41.50 | 350m: 400m: | 4:38.70 5:16.73 | 40.60 38.03 |
<< TOP >> |
Nr 20 27/01/2007 | 400m dowolny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2001 2005 | 3:53.00 3:38.20 | Stańczyk Przemysław MKP Szczecin Korzeniowski Paweł AZS AWF Warszawa | Warszawa Triest |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Szamotulski Wojciech | 91 | MKP Słowianka G | 4:01.12 | 750 |
50m: 100m: | 27.70 58.03 | 27.70 30.33 | 150m: 200m: | 1:28.53 1:58.76 | 30.50 30.23 | 250m: 300m: | 2:29.48 3:00.84 | 30.72 31.36 | 350m: 400m: | 3:32.06 4:01.12 | 31.22 29.06 |
2. | Kleszczyński Paweł | 91 | MKP Szczecin | 4:01.64 | 745 |
50m: 100m: | 28.31 58.42 | 28.31 30.11 | 150m: 200m: | 1:29.03 1:59.68 | 30.61 30.65 | 250m: 300m: | 2:30.24 3:01.24 | 30.56 31.00 | 350m: 400m: | 3:32.15 4:01.64 | 30.91 29.49 |
3. | Hura Bartosz | 91 | Kormoran Olszty | 4:02.38 | 739 |
50m: 100m: | 28.57 58.57 | 28.57 30.00 | 150m: 200m: | 1:29.31 1:59.81 | 30.74 30.50 | 250m: 300m: | 2:30.45 3:01.38 | 30.64 30.93 | 350m: 400m: | 3:32.35 4:02.38 | 30.97 30.03 |
4. | Witkowski Krzysztof | 91 | MKP Szczecin | 4:05.03 | 715 |
50m: 100m: | 28.21 58.42 | 28.21 30.21 | 150m: 200m: | 1:29.25 2:00.40 | 30.83 31.15 | 250m: 300m: | 2:31.58 3:02.94 | 31.18 31.36 | 350m: 400m: | 3:34.07 4:05.03 | 31.13 30.96 |
5. | Pielowski Krzysztof | 91 | Kormoran Olszty | 4:05.81 | 708 |
50m: 100m: | 28.83 59.98 | 28.83 31.15 | 150m: 200m: | 1:31.23 2:02.24 | 31.25 31.01 | 250m: 300m: | 2:32.97 3:03.91 | 30.73 30.94 | 350m: 400m: | 3:35.09 4:05.81 | 31.18 30.72 |
6. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Kraków | 4:07.84 | 691 |
50m: 100m: | 28.96 1:00.44 | 28.96 31.48 | 150m: 200m: | 1:32.17 2:03.74 | 31.73 31.57 | 250m: 300m: | 2:35.36 3:07.02 | 31.62 31.66 | 350m: 400m: | 3:38.33 4:07.84 | 31.31 29.51 |
B-Finał | |||||||||||
7. | Otłowski Aleksy | 91 | Polonia Warszaw | 4:08.20 | 688 |
50m: 100m: | 28.55 1:00.39 | 28.55 31.84 | 150m: 200m: | 1:32.22 2:03.89 | 31.83 31.67 | 250m: 300m: | 2:35.62 3:07.38 | 31.73 31.76 | 350m: 400m: | 3:38.80 4:08.20 | 31.42 29.40 |
8. | Jekiełek Maciej | 91 | Polonia Warszaw | 4:09.59 | 676 |
50m: 100m: | 28.85 1:00.59 | 28.85 31.74 | 150m: 200m: | 1:32.06 2:04.07 | 31.47 32.01 | 250m: 300m: | 2:35.58 3:07.06 | 31.51 31.48 | 350m: 400m: | 3:38.61 4:09.59 | 31.55 30.98 |
9. | Nowak Bartosz | 91 | KS Górnik Sosno | 4:11.93 | 658 |
50m: 100m: | 29.12 1:01.44 | 29.12 32.32 | 150m: 200m: | 1:33.53 2:06.18 | 32.09 32.65 | 250m: 300m: | 2:38.78 3:11.07 | 32.60 32.29 | 350m: 400m: | 3:42.74 4:11.93 | 31.67 29.19 |
10. | Zaczynski Karol SO | 91 | Pałac Katowice | 4:11.99 | 657 |
50m: 100m: | 28.99 1:00.84 | 28.99 31.85 | 150m: 200m: | 1:32.84 2:04.91 | 32.00 32.07 | 250m: 300m: | 2:37.04 3:09.11 | 32.13 32.07 | 350m: 400m: | 3:41.23 4:11.99 | 32.12 30.76 |
11. | Zapała Łukasz SO | 91 | Unia Oświêcim | 4:12.28 | 655 |
50m: 100m: | 29.30 1:01.46 | 29.30 32.16 | 150m: 200m: | 1:33.82 2:06.35 | 32.36 32.53 | 250m: 300m: | 2:38.73 3:10.95 | 32.38 32.22 | 350m: 400m: | 3:42.95 4:12.28 | 32.00 29.33 |
12. | Dziembor Igor | 91 | MOSM Tychy | 4:16.61 | 622 |
50m: 100m: | 29.38 1:01.00 | 29.38 31.62 | 150m: 200m: | 1:32.60 2:04.46 | 31.60 31.86 | 250m: 300m: | 2:36.42 3:09.10 | 31.96 32.68 | 350m: 400m: | 3:43.01 4:16.61 | 33.91 33.60 |
13. | Kot Maciej SR | 91 | UKS Junior Kluc | 4:17.38 | 617 |
50m: 100m: | 29.27 1:00.81 | 29.27 31.54 | 150m: 200m: | 1:33.21 2:05.47 | 32.40 32.26 | 250m: 300m: | 2:38.14 3:11.86 | 32.67 33.72 | 350m: 400m: | 3:45.42 4:17.38 | 33.56 31.96 |
14. | Cierlicki Jakub | 91 | KP MZOS Płock | 4:17.54 | 616 |
50m: 100m: | 27.97 59.36 | 27.97 31.39 | 150m: 200m: | 1:31.97 2:04.92 | 32.61 32.95 | 250m: 300m: | 2:38.23 3:11.81 | 33.31 33.58 | 350m: 400m: | 3:45.16 4:17.54 | 33.35 32.38 |
15. | Orłowski Piotr | 91 | MKP Szczecin | 4:17.69 | 615 |
50m: 100m: | 29.37 1:01.33 | 29.37 31.96 | 150m: 200m: | 1:34.32 2:07.01 | 32.99 32.69 | 250m: 300m: | 2:39.39 3:12.66 | 32.38 33.27 | 350m: 400m: | 3:45.67 4:17.69 | 33.01 32.02 |
16. | Czarnota Mateusz SO | 91 | Unia Oświêcim | 4:17.97 | 613 |
50m: 100m: | 29.42 1:01.53 | 29.42 32.11 | 150m: 200m: | 1:33.92 2:06.52 | 32.39 32.60 | 250m: 300m: | 2:39.00 3:12.14 | 32.48 33.14 | 350m: 400m: | 3:45.04 4:17.97 | 32.90 32.93 |
17. | Jabłoński Aleksander SP | 91 | Olimpia Poznań | 4:19.78 | 600 |
50m: 100m: | 30.07 1:02.24 | 30.07 32.17 | 150m: 200m: | 1:35.26 2:08.30 | 33.02 33.04 | 250m: 300m: | 2:41.60 3:14.71 | 33.30 33.11 | 350m: 400m: | 3:47.56 4:19.78 | 32.85 32.22 |
18. | Wieteska Mateusz | 91 | MKS Trójka Łódź | 4:19.93 | 599 |
50m: 100m: | 30.36 1:02.62 | 30.36 32.26 | 150m: 200m: | 1:35.53 2:08.55 | 32.91 33.02 | 250m: 300m: | 2:41.23 3:14.27 | 32.68 33.04 | 350m: 400m: | 3:47.76 4:19.93 | 33.49 32.17 |
19. | Puchacz Jacek | 91 | UTS Orlik Lubli | 4:20.65 | 594 |
50m: 100m: | 28.46 1:00.21 | 28.46 31.75 | 150m: 200m: | 1:33.23 2:06.57 | 33.02 33.34 | 250m: 300m: | 2:40.24 3:13.73 | 33.67 33.49 | 350m: 400m: | 3:47.80 4:20.65 | 34.07 32.85 |
20. | Luftman Adam | 91 | MKP Słowianka G | 4:20.73 | 593 |
50m: 100m: | 29.63 1:01.49 | 29.63 31.86 | 150m: 200m: | 1:34.51 2:07.77 | 33.02 33.26 | 250m: 300m: | 2:41.30 3:14.84 | 33.53 33.54 | 350m: 400m: | 3:48.51 4:20.73 | 33.67 32.22 |
21. | Gralewski Mateusz | 91 | UKS Żoliborz Wa | 4:21.02 | 591 |
50m: 100m: | 29.45 1:01.73 | 29.45 32.28 | 150m: 200m: | 1:35.16 2:08.08 | 33.43 32.92 | 250m: 300m: | 2:41.87 3:15.43 | 33.79 33.56 | 350m: 400m: | 3:48.70 4:21.02 | 33.27 32.32 |
22. | Kandulski Daniel | 91 | MKP Szczecin | 4:21.48 | 588 |
50m: 100m: | 28.48 1:00.10 | 28.48 31.62 | 150m: 200m: | 1:32.76 2:05.79 | 32.66 33.03 | 250m: 300m: | 2:38.99 3:13.14 | 33.20 34.15 | 350m: 400m: | 3:47.67 4:21.48 | 34.53 33.81 |
23. | Kornienko Adrian | 91 | MKP Szczecin | 4:22.54 | 581 |
50m: 100m: | 28.23 59.24 | 28.23 31.01 | 150m: 200m: | 1:31.67 2:05.40 | 32.43 33.73 | 250m: 300m: | 2:38.38 3:12.99 | 32.98 34.61 | 350m: 400m: | 3:48.35 4:22.54 | 35.36 34.19 |
24. | Mêcina Patryk | 91 | Polonia Warszaw | 4:22.98 | 578 |
50m: 100m: | 28.94 1:00.74 | 28.94 31.80 | 150m: 200m: | 1:33.00 2:06.52 | 32.26 33.52 | 250m: 300m: | 2:40.80 3:15.65 | 34.28 34.85 | 350m: 400m: | 3:50.09 4:22.98 | 34.44 32.89 |
25. | Songin Artur | 91 | MOSM Tychy | 4:24.16 | 570 |
50m: 100m: | 30.00 1:02.98 | 30.00 32.98 | 150m: 200m: | 1:36.88 2:11.49 | 33.90 34.61 | 250m: 300m: | 2:45.17 3:19.24 | 33.68 34.07 | 350m: 400m: | 3:52.66 4:24.16 | 33.42 31.50 |
26. | Piekarski Michał SP | 91 | KS Warta Poznań | 4:24.17 | 570 |
50m: 100m: | 28.77 1:00.52 | 28.77 31.75 | 150m: 200m: | 1:33.16 2:06.68 | 32.64 33.52 | 250m: 300m: | 2:40.59 3:14.99 | 33.91 34.40 | 350m: 400m: | 3:50.13 4:24.17 | 35.14 34.04 |
27. | Kotowicz Jan | 91 | MTP Lublinianka | 4:24.71 | 567 |
50m: 100m: | 29.19 1:01.86 | 29.19 32.67 | 150m: 200m: | 1:35.56 2:09.38 | 33.70 33.82 | 250m: 300m: | 2:43.47 3:17.73 | 34.09 34.26 | 350m: 400m: | 3:51.77 4:24.71 | 34.04 32.94 |
28. | Dubas Jan | 91 | Jordan Kraków | 4:25.02 | 565 |
50m: 100m: | 29.49 1:01.72 | 29.49 32.23 | 150m: 200m: | 1:34.78 2:08.47 | 33.06 33.69 | 250m: 300m: | 2:42.29 3:17.00 | 33.82 34.71 | 350m: 400m: | 3:51.56 4:25.02 | 34.56 33.46 |
29. | Behnke Maciej | 91 | UKS Trójka Środ | 4:26.51 | 555 |
50m: 100m: | 29.66 1:02.09 | 29.66 32.43 | 150m: 200m: | 1:35.34 2:09.02 | 33.25 33.68 | 250m: 300m: | 2:43.43 3:17.98 | 34.41 34.55 | 350m: 400m: | 3:52.76 4:26.51 | 34.78 33.75 |
30. | Pióro Artur | 91 | Pałac Katowice | 4:27.73 | 548 | ||||||||
Rekord Polski Niesłyszących |
50m: 100m: | 29.58 1:01.79 | 29.58 32.21 | 150m: 200m: | 1:35.33 2:09.64 | 33.54 34.31 | 250m: 300m: | 2:45.21 3:20.16 | 35.57 34.95 | 350m: 400m: | 3:54.79 4:27.73 | 34.63 32.94 |
31. | Szuda Filip | 91 | MUKS "15" Aqua | 4:29.24 | 539 |
50m: 100m: | 30.57 1:03.70 | 30.57 33.13 | 150m: 200m: | 1:37.56 2:11.85 | 33.86 34.29 | 250m: 300m: | 2:46.37 3:21.30 | 34.52 34.93 | 350m: 400m: | 3:56.32 4:29.24 | 35.02 32.92 |
32. | Stala Patryk | 91 | Ikar Mielec | 4:29.43 | 538 |
50m: 100m: | 30.14 1:03.09 | 30.14 32.95 | 150m: 200m: | 1:36.53 2:11.50 | 33.44 34.97 | 250m: 300m: | 2:46.95 3:21.88 | 35.45 34.93 | 350m: 400m: | 3:56.60 4:29.43 | 34.72 32.83 |
33. | Andrzejewski Aleksander | 91 | KP Akwawit Lesz | 4:29.45 | 537 |
50m: 100m: | 30.50 1:03.11 | 30.50 32.61 | 150m: 200m: | 1:37.05 2:11.62 | 33.94 34.57 | 250m: 300m: | 2:46.12 3:21.90 | 34.50 35.78 | 350m: 400m: | 3:57.03 4:29.45 | 35.13 32.42 |
34. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Kraków | 4:30.72 | 530 |
50m: 100m: | 31.53 1:05.67 | 31.53 34.14 | 150m: 200m: | 1:39.74 2:13.83 | 34.07 34.09 | 250m: 300m: | 2:48.26 3:22.67 | 34.43 34.41 | 350m: 400m: | 3:57.19 4:30.72 | 34.52 33.53 |
35. | Waliszewski Daniel | 91 | KP MZOS Płock | 4:31.69 | 524 |
50m: 100m: | 30.79 1:04.91 | 30.79 34.12 | 150m: 200m: | 1:39.38 2:14.30 | 34.47 34.92 | 250m: 300m: | 2:49.05 3:24.17 | 34.75 35.12 | 350m: 400m: | 3:58.57 4:31.69 | 34.40 33.12 |
36. | Belgrau Łukasz | 91 | WKS Flota Gdyni | 4:32.57 | 519 |
50m: 100m: | 30.63 1:03.97 | 30.63 33.34 | 150m: 200m: | 1:36.84 2:11.71 | 32.87 34.87 | 250m: 300m: | 2:47.60 3:23.49 | 35.89 35.89 | 350m: 400m: | 3:59.00 4:32.57 | 35.51 33.57 |
37. | Siciarz Bartłomiej SO | 91 | STP Nowy Sącz | 4:32.94 | 517 |
50m: 100m: | 30.24 1:03.81 | 30.24 33.57 | 150m: 200m: | 1:38.21 2:12.89 | 34.40 34.68 | 250m: 300m: | 2:47.76 3:22.98 | 34.87 35.22 | 350m: 400m: | 3:58.35 4:32.94 | 35.37 34.59 |
38. | Stańczyk Dawid | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 4:33.48 | 514 |
50m: 100m: | 30.00 1:02.99 | 30.00 32.99 | 150m: 200m: | 1:37.11 2:11.68 | 34.12 34.57 | 250m: 300m: | 2:46.19 3:21.81 | 34.51 35.62 | 350m: 400m: | 3:58.35 4:33.48 | 36.54 35.13 |
39. | Nawotka Szymon | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 4:33.51 | 514 |
50m: 100m: | 30.71 1:04.39 | 30.71 33.68 | 150m: 200m: | 1:38.35 2:13.30 | 33.96 34.95 | 250m: 300m: | 2:48.76 3:24.40 | 35.46 35.64 | 350m: 400m: | 3:59.87 4:33.51 | 35.47 33.64 |
40. | Chrościelewski Michał | 91 | Dwójka Morena G | 4:35.78 | 501 |
50m: 100m: | 32.11 1:06.81 | 32.11 34.70 | 150m: 200m: | 1:41.62 2:16.45 | 34.81 34.83 | 250m: 300m: | 2:50.88 3:25.93 | 34.43 35.05 | 350m: 400m: | 4:01.11 4:35.78 | 35.18 34.67 |
41. | Włodarczyk Jeremi | 91 | UKS Żoliborz Wa | 4:39.80 | 480 |
50m: 100m: | 31.06 1:06.26 | 31.06 35.20 | 150m: 200m: | 1:42.23 2:17.39 | 35.97 35.16 | 250m: 300m: | 2:53.29 3:29.35 | 35.90 36.06 | 350m: 400m: | 4:05.27 4:39.80 | 35.92 34.53 |
42. | Makowski Mateusz | 91 | GOSiR Piaseczno | 4:42.52 | 466 |
50m: 100m: | 31.24 1:05.97 | 31.24 34.73 | 150m: 200m: | 1:41.48 2:17.47 | 35.51 35.99 | 250m: 300m: | 2:53.76 3:30.15 | 36.29 36.39 | 350m: 400m: | 4:06.75 4:42.52 | 36.60 35.77 |
43. | Skroś Rafał | 91 | Avia Swidnik | 4:44.61 | 456 |
50m: 100m: | 30.43 1:04.42 | 30.43 33.99 | 150m: 200m: | 1:40.52 2:16.72 | 36.10 36.20 | 250m: 300m: | 2:53.30 3:31.20 | 36.58 37.90 | 350m: 400m: | 4:07.95 4:44.61 | 36.75 36.66 |
44. | Maciejewski Łukasz | 91 | BUKS Warszawa | 4:48.18 | 439 |
50m: 100m: | 31.60 1:06.62 | 31.60 35.02 | 150m: 200m: | 1:43.55 2:20.58 | 36.93 37.03 | 250m: 300m: | 2:57.86 3:35.07 | 37.28 37.21 | 350m: 400m: | 4:12.16 4:48.18 | 37.09 36.02 |
45. | Kaczyński Janusz | 91 | MMKS Zdzieszowi | 5:24.86 | 306 |
50m: 100m: | 34.22 1:12.64 | 34.22 38.42 | 150m: 200m: | 1:53.06 2:34.42 | 40.42 41.36 | 250m: 300m: | 3:16.70 4:00.35 | 42.28 43.65 | 350m: 400m: | 4:43.33 5:24.86 | 42.98 41.53 |
<< TOP >> |
Nr 21 27/01/2007 | 200m klasyczny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 1996 2005 | 2:28.90 2:23.24 | Kamińska Beata Jagiellonka Białystok Dulian Katarzyna Victoria Racibórz | Rostock Triest |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Jagodzka Aleksandra SO | 91 | Korona Swim Kie | 2:37.35 | 709 | 36.23 | 39.60 | 41.43 | 40.09 | |||||
2. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Kraków | 2:39.28 | 683 | 37.22 | 40.77 | 40.68 | 40.61 | |||||
3. | Marczak Monika | 91 | MOSM Tychy | 2:39.97 | 674 | 36.31 | 41.00 | 41.36 | 41.30 | |||||
4. | Janczewska Anna | 91 | Polonia Warszaw | 2:39.98 | 674 | 36.58 | 39.97 | 41.48 | 41.95 | |||||
5. | Barańska Magdalena | 91 | UKS 1-Solex Lêb | 2:41.04 | 661 | 37.91 | 41.50 | 41.16 | 40.47 | |||||
6. | Kołacz Vivienne | 91 | MKP Szczecin | 2:41.34 | 657 | 36.26 | 40.84 | 42.10 | 42.14 | |||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Walkarz Dorota | 91 | MKP Szczecin | 2:42.93 | 638 | 36.83 | 40.94 | 41.71 | 43.45 | |||||
8. | Sałajczyk Elzbieta | 91 | UKS Rekin Warsz | 2:44.69 | 618 | 36.31 | 41.74 | 43.35 | 43.29 | |||||
9. | Poloczek Natalia SR | 91 | Vega Dobrodzień | 2:45.26 | 612 | 37.24 | 42.96 | 42.40 | 42.66 | |||||
10. | Piotrowska Ewelina | 91 | PUKS Wola Warsz | 2:46.65 | 597 | 38.58 | 42.04 | 42.56 | 43.47 | |||||
11. | Sosnowska Katarzyna | 91 | MKS Trójka Łódź | 2:48.92 | 573 | 37.93 | 42.43 | 43.96 | 44.60 | |||||
12. | Swiec Maria | 91 | MKP Szczecin | 2:51.50 | 547 | 37.44 | 43.08 | 45.26 | 45.72 | |||||
13. | Czapulak Anna | 91 | UKS Siódemka Br | 2:53.57 | 528 | 40.34 | 44.52 | 44.55 | 44.16 |
|||||
14. | Sosna Magdalena | 91 | ASP KS Górnik R | 2:55.31 | 512 | 39.85 | 44.36 | 45.92 | 45.18 | |||||
15. | Biernacka Karolina | 91 | UTS Orlik Lubli | 2:56.56 | 502 | 39.79 | 44.80 | 45.51 | 46.46 | |||||
16. | Zarychta Joanna | 91 | KP MZOS Płock | 2:58.57 | 485 | 37.93 | 44.32 | 47.90 | 48.42 | |||||
17. | Siedlaczek Katarzyna | 91 | UTS Orlik Lubli | 3:02.19 | 456 | 41.53 | 45.94 | 47.19 | 47.53 |
<< TOP >> |
Nr 22 27/01/2007 | 200m klasyczny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2001 2006 | 2:14.89 2:06.61 | Plutecki Adam Korner Novita-10 Z. Góra Kuczko Sławomir AZS AWF Warszawa | Z. Góra Helsinki |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Guzik Jakub SK | 91 | Wodnik Krosno | 2:22.95 | 688 | 32.40 | 36.02 | 36.91 | 37.62 | |||||
2. | Paczkowski Jacek | 91 | Korner-Novita 1 | 2:26.67 | 637 | 32.90 | 37.30 | 38.13 | 38.34 | |||||
3. | Stachura Maciej | 91 | MKS Zryw Opole | 2:27.04 | 632 | 34.51 | 36.11 | 38.39 | 38.03 | |||||
4. | Klenk Marek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:27.55 | 626 | 35.10 | 36.58 | 36.46 | 39.41 | |||||
5. | Kowalik Bartosz | 91 | Ikar Mielec | 2:27.89 | 622 | 34.35 | 37.24 | 37.88 | 38.42 | |||||
6. | Augustowski Artur | 91 | MKP Szczecin | 2:28.17 | 618 | 33.59 | 36.48 | 38.52 | 39.58 | |||||
B-Finał | ||||||||||||||
8. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Kraków | 2:29.91 | 597 | 34.39 | 37.76 | 38.23 | 39.53 | |||||
9. | Laryończuk Jakub | 91 | MKP Szczecin | 2:30.37 | 591 | 33.22 | 36.96 | 38.47 | 41.72 | |||||
11. | Najmowicz Sebastian | 91 | Kormoran Olszty | 2:30.90 | 585 | 33.65 | 38.21 | 39.10 | 39.94 | |||||
12. | Denert Adam | 91 | ATP Augustów | 2:32.32 | 569 | 34.20 | 38.00 | 39.12 | 41.00 | |||||
13. | Flis Jacek | 91 | UKS NAWA Skiern | 2:33.07 | 561 | 33.88 | 38.58 | 40.44 | 40.17 | |||||
14. | Krzykwa Marcin | 91 | KP MZOS Płock | 2:34.09 | 549 | 34.28 | 39.19 | 40.56 | 40.06 | |||||
13. | Klecha Dawid | 91 | ASP KS Górnik R | 2:29.22 | Skreśl | 605 | 32.81 | 37.78 | 38.78 | 39.85 |
||||
14. | Nasiłowski Damian | 91 | MKP Szczecin | 2:30.46 | Skreśl | 590 | 33.56 | 38.49 | 39.73 | 38.68 | ||||
15. | Rodzik Jakub | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:35.22 | 538 | 33.91 | 39.33 | 40.87 | 41.11 | |||||
16. | Goldsthein Tomasz | 91 | MUKP Warszawian | 2:35.30 | 537 | 35.14 | 39.52 | 39.38 | 41.26 | |||||
17. | Górecki Marcin | 91 | UKS Żoliborz Wa | 2:35.76 | 532 | 35.56 | 39.92 | 40.53 | 39.75 | |||||
18. | Olecki Kamil | 91 | Polonia Warszaw | 2:37.59 | 514 | 35.45 | 40.00 | 41.84 | 40.30 | |||||
19. | Czarnota Jakub | 91 | ASP KS Górnik R | 2:38.68 | 503 | 34.33 | 39.88 | 42.39 | 42.08 | |||||
20. | Jarzyński Wojciech | 91 | SKS Start Łódź | 2:39.84 | 492 | 34.21 | 40.19 | 42.54 | 42.90 | |||||
21. | Rychlica Damian | 91 | Polonia Warszaw | 2:43.17 | 463 | 36.11 | 41.45 | 42.75 | 42.86 | |||||
22. | Sêk Paweł | 91 | Wiking Tomaszów | 2:43.63 | 459 | 35.99 | 41.64 | 42.53 | 43.47 | |||||
23. | Siemianowski Bartosz | 91 | UKS Delfin Kali | 2:43.73 | 458 | 37.08 | 41.37 | 42.73 | 42.55 | |||||
24. | Lomania Krzysztof | 91 | UKS Kochłowicza | 2:49.96 | 409 | 38.04 | 43.27 | 44.65 | 44.00 | |||||
25. | Jankowski Patryk | 91 | MMKS Zdzieszowi | 2:53.41 | 385 | 37.28 | 42.60 | 45.01 | 48.52 |
<< TOP >> |
Nr 23 27/01/2007 | 200m zmienny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2003 2006 | 2:11.56 2:09.47 | Urbańczyk Aleksandra Trójka Łódź Baranowska Katarzyna MKP Szczecin | Dublin Helsinki |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Gogolin Patrycja | 91 | MOSM Tychy | 2:23.41 | 724 | 31.42 | 35.68 | 42.89 | 33.42 | |||||
2. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Kraków | 2:25.73 | 690 | 32.88 | 37.32 | 41.30 | 34.23 | |||||
3. | Jagodzka Aleksandra SO | 91 | Korona Swim Kie | 2:26.05 | 685 | 31.85 | 38.42 | 40.22 | 35.56 | |||||
4. | Zackiewicz Aleksandra | 91 | PUKS Wola Warsz | 2:27.68 | 663 | 32.58 | 36.37 | 43.49 | 35.24 | |||||
5. | Burdelak Agnieszka | 91 | UKP Manta Jelcz | 2:27.79 | 661 | 32.38 | 38.03 | 43.93 | 33.45 | |||||
6. | Nowak Aleksandra | 91 | KP Akwawit Lesz | 2:27.92 | 660 | 31.84 | 37.98 | 43.41 | 34.69 | |||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Piotrowska Karolina | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:28.15 | 657 | 31.74 | 38.20 | 43.90 | 34.31 | |||||
9. | Szymańska Marlena | 91 | UKS Polonez Wys | 2:35.42 | 569 | 33.44 | 40.19 | 46.09 | 35.70 | |||||
10. | Oprus Zuzanna | 91 | Kormoran Olszty | 2:39.93 | 522 | 34.01 | 43.08 | 46.32 | 36.52 | |||||
11. | Gibka Kinga | 91 | MKP Słowianka G | 2:40.15 | 520 | 35.69 | 41.24 | 46.73 | 36.49 | |||||
12. | Mielnik Magdalena | 91 | Kormoran Olszty | 2:40.34 | 518 | 34.55 | 42.93 | 47.35 | 35.51 | |||||
13. | Zborowska Marta SP | 91 | Olimpia Poznań | 2:40.93 | 512 | 34.28 | 41.13 | 49.16 | 36.36 | |||||
Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Kraków | 2:31.54 | Skreśl | 614 | 33.19 | 38.11 | 44.51 | 35.73 |
|||||
14. | Kulczyńska Izabela | 91 | MKP Słowianka G | 2:41.24 | 509 | 34.68 | 42.33 | 48.43 | 35.80 | |||||
15. | Sompolska Anna | 91 | MKP Słowianka G | 2:41.32 | 509 | 34.58 | 42.79 | 45.80 | 38.15 | |||||
16. | Barcicka Agnieszka | 91 | BUKS Warszawa | 2:44.61 | 479 | 38.08 | 41.45 | 45.45 | 39.63 | |||||
17. | Dybowska Joanna | 91 | MTKP Delfin Tor | 2:53.42 | 409 | 37.32 | 45.56 | 49.79 | 40.75 | |||||
18. | Romaszkan Dominika | 91 | BSP Bielsko B. | 2:55.08 | 398 | 38.90 | 46.49 | 46.77 | 42.92 |
<< TOP >> |
Nr 24 27/01/2007 | 200m zmienny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2006 2005 | 2:04.50 1:57.61 | Mikołajewski Mariusz BUKS Warszawa Korzeniowski Paweł AZS AWF Warszawa | 85 | Płock Triest |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Certa Maciej | 91 | Wisła Puławy | 2:10.69 | 685 | 27.05 | 34.54 | 37.21 | 31.89 | |||||
2. | Dêga Wiktor | 91 | Skra Bełchatów | 2:11.02 | 679 | 27.17 | 32.87 | 39.62 | 31.36 | |||||
3. | Pierwieniecki Juliusz | 91 | MKP Szczecin | 2:11.83 | 667 | 28.30 | 33.91 | 37.82 | 31.80 | |||||
4. | Klenk Marek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:11.86 | 667 | 27.98 | 34.14 | 37.41 | 32.33 | |||||
5. | Krawczyk Jarosław | 91 | Kormoran Olszty | 2:12.11 | 663 | 27.74 | 32.82 | 39.72 | 31.83 | |||||
6. | Koss Rafał | 91 | MKS Jedynka Lód | 2:12.95 | 650 | 28.82 | 31.89 | 39.96 | 32.28 | |||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Rzuchowski Maciej | 91 | MKP Szczecin | 2:14.62 | 626 | 29.97 | 33.32 | 40.48 | 30.85 | |||||
9. | Kaliszewski Maciej | 91 | Pol. KS Szczytn | 2:14.72 | 625 | 29.24 | 33.48 | 41.17 | 30.83 | |||||
10. | Romanowicz Aleksander | 91 | Polonia Warszaw | 2:14.93 | 622 | 29.20 | 32.51 | 41.12 | 32.10 | |||||
11. | Skorulski Maciej | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 2:15.64 | 612 | 29.54 | 34.63 | 38.25 | 33.22 | |||||
12. | Polak Daniel SO | 91 | Unia Oświêcim | 2:16.41 | 602 | 29.77 | 34.45 | 39.77 | 32.42 | |||||
15. | Oleasz Michał | 91 | AZS AWF Wrocław | 2:18.82 | 571 | 30.08 | 34.33 | 42.68 | 31.73 | |||||
13. | Sokulski Jacek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:14.68 | Skreśl | 626 | 26.99 | 33.14 | 42.43 | 32.12 |
||||
14. | Wypych Filip | 91 | MKS Trójka Łódź | 2:16.96 | Skreśl | 595 | 30.18 | 35.11 | 39.28 | 32.39 | ||||
15. | Kawêcki Radosław | 91 | Korner-Novita 1 | 2:17.87 | Skreśl | 583 | 29.19 | 31.63 | 44.79 | 32.26 | ||||
16. | Konieczny Krzystof | 91 | UKS Wodnik Siem | 2:19.25 | 566 | 31.09 | 33.50 | 42.82 | 31.84 | |||||
17. | Baranowski Bartłomiej | 91 | UKS 1-Solex Lêb | 2:19.90 | 558 | 30.11 | 34.59 | 42.66 | 32.54 | |||||
18. | Chrostek Iwo | 91 | MKP Słowianka G | 2:21.67 | 537 | 29.84 | 37.80 | 41.82 | 32.21 | |||||
19. | Jagiełło Jakub | 91 | MKS Jedynka Lód | 2:23.12 | 521 | 30.10 | 39.08 | 42.49 | 31.45 | |||||
20. | Paszkowski Przemysław | 91 | Dwójka Morena G | 2:23.85 | 513 | 30.17 | 35.62 | 44.22 | 33.84 | |||||
21. | Boruta Mateusz | 91 | MKS Juvenia Wro | 2:25.75 | 493 | 30.08 | 37.34 | 43.32 | 35.01 | |||||
22. | Siciarz Bartłomiej SO | 91 | STP Nowy Sącz | 2:26.44 | 487 | 30.71 | 39.34 | 42.94 | 33.45 | |||||
23. | Górecki Marcin | 91 | UKS Żoliborz Wa | 2:26.52 | 486 | 32.43 | 40.91 | 40.14 | 33.04 | |||||
24. | Gawroński Borys | 91 | UKS Żoliborz Wa | 2:29.24 | 460 | 32.59 | 38.45 | 44.06 | 34.14 | |||||
25. | Bała Dawid SR | 91 | Victoria Racibó | 2:29.82 | 454 | 30.63 | 39.11 | 44.64 | 35.44 | |||||
26. | Zacharz Wiktor | 91 | ARKA Kielce | 2:29.86 | 454 | 30.36 | 39.25 | 44.00 | 36.25 | |||||
27. | Marcinek Tomasz SR | 91 | Victoria Racibó | 2:31.84 | 436 | 30.69 | 39.35 | 43.96 | 37.84 | |||||
28. | Makowski Mateusz | 91 | GOSiR Piaseczno | 2:33.58 | 422 | 33.23 | 39.68 | 44.63 | 36.04 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myslenice | www.swimart.myslenice.edu.pl | e-mail: swimart@op.pl |