Zimowe Mistrzostwa Okrêgu Małopolskiego Zabierzów, 13. - 14.12.2008 |
1 - ZMO Zabierzów BLOK I | 13.12.2008 - 10:15 |
Konkurencja 1 13.12.2008 - 10:15 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Suder Marta | 97 | CKiS Skawina | 38.06 | 493 | ||||
2. | Senetelska Olga | 97 | KS Korona Kraków | 38.48 | 477 | ||||
3. | Całka Anna | 97 | TS Pływak Bochnia | 38.96 | 460 | ||||
4. | Michalczyk Urszula | 97 | TS Pływak Bochnia | 40.32 | 415 | ||||
5. | Świderska Patrycja | 97 | TS Pływak Bochnia | 45.08 | 297 | ||||
6. | Gruca Nina | 98 | CKiS Skawina | 46.10 | 278 | ||||
7. | Podyma Kinga | 97 | MKS Jordan Kraków | 47.07 | 261 | ||||
8. | Orczykowska Wioletta | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 50.80 | 207 | ||||
9. | Kruk Izabela | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 52.23 | 191 | ||||
10. | Dryja Alicja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 54.89 | 164 | ||||
11. | Kustal Magda | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 56.36 | 152 | ||||
DYSKW. | Sikora Sandra | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | ||||||
K1 - stanie (zmiana pozycji ciała) (Czas: 10:24) |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 13.12.2008 - 10:15 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madeja Magdalena | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 36.51 | 559 | |||
2. | Makocka Izabela | 96 | MKS Jordan Kraków | 37.82 | 503 | |||
3. | Człowiek Roksana | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 39.54 | 440 | |||
4. | Adamska Kalina | 96 | MKS Jordan Kraków | 41.23 | 388 | |||
5. | Pabian Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | 42.48 | 355 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13.12.2008 - 10:25 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pniak Mikołaj | 97 | MKS Jordan Kraków | 40.16 | 289 | |||
2. | Cieśar Igor | 97 | MKS Jordan Kraków | 42.18 | 250 | |||
3. | Machlowski Benjamin | 97 | MKS Jordan Kraków | 42.31 | 247 | |||
4. | Śnieżek Maksymilian | 97 | MKS Jordan Kraków | 45.59 | 198 | |||
5. | Batko Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 46.10 | 191 | |||
6. | Bułka Aleksander | 97 | MKS Jordan Kraków | 47.57 | 174 | |||
7. | Młynarczyk Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 50.88 | 142 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13.12.2008 - 10:25 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Isula Dawid | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 35.26 | 427 | |||
2. | Mucha Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 37.98 | 342 | |||
3. | Mlekodaj Olaf | 96 | Aquarius Myślenice | 39.36 | 307 | |||
4. | Gruca karol | 96 | CKiS Skawina | 39.64 | 301 | |||
5. | Grzesło Stanisław | 96 | MKS Jordan Kraków | 40.45 | 283 | |||
6. | Wątorek Adam | 96 | MKS Jordan Kraków | 42.12 | 251 | |||
7. | Rysiewicz Łukasz | 96 | MKS Jordan Kraków | 42.87 | 238 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 13.12.2008 - 10:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jaśkiewicz Klaudia | 97 | TS Pływak Bochnia | 36.45 | 344 | |||
2. | Dyna Angelika | 97 | MKS Jordan Kraków | 37.16 | 325 | |||
3. | Bożek Dominika | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 38.26 | 298 | |||
4. | Kuzera Agata | 97 | MKS Jordan Kraków | 39.26 | 276 | |||
5. | Bednarz Zuzanna | 97 | MKS Jordan Kraków | 39.60 | 269 | |||
6. | Gołyźniak Karolina | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 40.39 | 253 | |||
7. | Mróz Aleksandra | 97 | MKS Jordan Kraków | 40.45 | 252 | |||
8. | Leśniewska Barbara | 97 | MKS Jordan Kraków | 40.98 | 242 | |||
9. | Drewnik Aleksandra | 97 | MKS Jordan Kraków | 55.82 | 96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 13.12.2008 - 10:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kwiatkowska Kaja | 96 | MKS Jordan Kraków | 33.88 | 429 | |||
2. | Sikora Justyna | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 34.48 | 407 | |||
3. | Sowa Marta | 96 | MKS Jordan Kraków | 34.73 | 398 | |||
4. | Kaczmarczyk Dagmara | 96 | TS Pływak Bochnia | 37.73 | 311 | |||
5. | Banach Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 37.89 | 307 | |||
6. | Bednarz Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 38.41 | 294 | |||
7. | Biernat Anna | 96 | KS Korona Kraków | 39.48 | 271 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 13.12.2008 - 10:35 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tombarkiewicz Józef | 97 | MKS Jordan Kraków | 34.76 | 282 | |||
2. | Łach Grzegorz | 97 | TS Pływak Bochnia | 39.88 | 187 | |||
3. | Goleniec Łukasz | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 40.06 | 184 | |||
4. | Wawer Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 41.00 | 172 | |||
5. | Ściórka Patryk | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 41.96 | 160 | |||
6. | Leś Filip | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 42.86 | 150 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 13.12.2008 - 10:35 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciêżkowski Dominik | 96 | MKS Jordan Kraków | 27.95 | 542 | ||||
Czas lepszy od Rekordu Polski 12-latków | |||||||||
2. | Baran Filip | 96 | MKS Jordan Kraków | 32.33 | 350 | ||||
3. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myślenice | 33.04 | 328 | ||||
4. | Pancerz Łukasz | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 33.32 | 320 | ||||
5. | Liszewski Przemysław | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 34.81 | 281 | ||||
6. | Jêkot Łukasz | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 37.70 | 221 | ||||
7. | Lelek Mateusz | 96 | MKS Jordan Kraków | 37.80 | 219 | ||||
8. | Mlekodaj Olaf | 96 | Aquarius Myślenice | 37.82 | 219 | ||||
9. | Sieprawski Jakub | 96 | CKiS Skawina | 37.89 | 218 | ||||
10. | Dylewicz Mikołaj | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 38.45 | 208 | ||||
11. | Skowron Tomasz | 96 | Sądeckie Tow.Pływackie | 38.80 | 203 | ||||
DYSKW. | Sosik Marcin | 96 | MKS Jordan Kraków | ||||||
M11 - dotkniêcie jedną rêką ściany nawrotowej (Czas: 10:44) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 13.12.2008 - 10:45 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Widomska Paulina | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 2:32.54 | 33.80 | 38.00 | ||||||
2. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 2:39.92 | 35.42 | 41.06 | ||||||
3. | Sudek Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:40.29 | 36.04 | 41.06 | ||||||
4. | Kozik Anna | 98 | CKiS Skawina | 2:42.15 | 38.14 | 41.20 | ||||||
5. | Korzonek Urszula | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 3:01.20 | 42.45 | 47.15 | ||||||
DYSKW. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | |||||||||
D2 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą nawrotową (Czas: 10:49) | ||||||||||||
DYSKW. | Lipowska Maria | 98 | LKS Kmita Zabierzów | |||||||||
D1 - chodzenie po dnie (Czas: 10:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 13.12.2008 - 10:45 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dworaczek Paulina | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:17.81 | 32.55 | 35.78 | |||||
2. | Szczyrbak Kornelia | 96 | CKiS Skawina | 2:22.04 | 33.39 | 35.87 | |||||
3. | Klich Maja | 96 | ZKS Unia Tarnów | 2:24.26 | 34.10 | 36.96 | 37.66 | 35.54 | |||
4. | Sirignano Luigia | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:24.95 | 33.17 | 38.41 | 37.53 | 35.84 | |||
5. | Potêpa Karolina | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:25.32 | 33.20 | 37.16 | |||||
6. | Bucka Karolina | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:28.90 | |||||||
7. | Machowska Inez | 96 | KS Wiking Brzesko | 2:30.15 | 35.20 | 38.24 | |||||
8. | Studzińska Wiktoria | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:30.76 | 35.36 | 38.77 | |||||
9. | Ćwiêkała Olga | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:34.32 | 34.16 | 38.13 | 41.00 | 41.03 | |||
10. | Chmielek Anna | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:34.89 | 36.42 | 38.94 | |||||
11. | Banach Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:35.07 | 37.20 | 39.18 | 39.57 | 39.12 | |||
12. | Pabian Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:36.09 | 36.51 | 40.57 | 40.22 | 38.79 | |||
13. | Marcisz Anna | 96 | Sądeckie Tow.Pływackie | 2:36.26 | 35.80 | 40.30 | |||||
14. | Frosztêga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślenice | 2:38.82 | 35.44 | 40.71 | 42.57 | 40.10 | |||
15. | Piworowicz Agnieszka | 96 | Sądeckie Tow.Pływackie | 2:40.11 | 36.92 | 41.25 | |||||
16. | Bryg Katarzyna | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:40.60 | |||||||
17. | Sagan Larysa | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:43.45 | 34.20 | 41.02 | |||||
18. | Mazurek Patrycja | 96 | KS Korona Kraków | 2:46.26 | 38.02 | 42.68 | |||||
19. | Augustyn Jagoda | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:47.20 | 36.64 | 41.96 | 44.56 | 44.04 | |||
20. | Adamska Kalina | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:47.49 | 37.95 | 43.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 13.12.2008 - 11:05 | Chłopców, 200m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Chołda Łukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:24.04 | 31.64 | 36.62 | 38.56 | 37.22 | |||
2. | Murzyn Dawid | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:25.07 | 34.13 | 37.23 | 37.90 | 35.81 | |||
3. | Trojak Jakub | 97 | TS Pływak Bochnia | 2:33.10 | 34.82 | 39.20 | |||||
4. | Bochenek Patryk | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 2:35.73 | 35.32 | 39.91 | 41.03 | 39.47 | |||
5. | Skrzypek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:39.29 | 35.92 | 39.90 | |||||
6. | Wojcieszko Marcin | 97 | TS Pływak Bochnia | 2:41.53 | 37.16 | 40.00 | |||||
7. | Kozieł Krystian | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:43.47 | 37.26 | 42.40 | |||||
8. | Ziemianin Konrad | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:44.48 | 37.38 | 42.64 | |||||
9. | Kocwa Paweł | 97 | LKS Kmita Zabierzów | 2:49.70 | 39.32 | 44.70 | |||||
10. | Korzym Szymon | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 2:49.82 | 38.57 | 43.03 | |||||
11. | Pniak Mikołaj | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:53.92 | 39.16 | 44.84 | |||||
12. | Raczkowski Dominik | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:02.07 | 42.89 | 47.31 | |||||
13. | Zieliński Szymon | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 3:12.31 | 41.75 | 49.96 | |||||
14. | Zieliński Maciej | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 3:28.76 | 44.60 | 55.09 | 56.58 | 52.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 13.12.2008 - 11:05 | Chłopców, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wojdak Wojciech | 96 | KS Wiking Brzesko | 2:15.06 | 30.88 | 33.79 | |||||
2. | Kołodziejczyk Patryk | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:20.13 | 32.51 | 35.40 | 37.06 | 35.16 | |||
3. | Chołda Jakub | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:21.20 | 31.45 | 35.41 | |||||
4. | Kica Paweł | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:21.60 | 31.89 | 36.21 | |||||
5. | Mikoś Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:25.71 | 33.33 | 37.50 | |||||
6. | Stankiewicz Dominik | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:26.90 | 34.55 | 37.91 | 38.50 | 35.94 | |||
7. | Woźniak Piotr | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:26.95 | 34.04 | 37.88 | |||||
8. | Kawiecki Rafał | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:31.02 | 34.20 | 39.51 | |||||
9. | Kopacz Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:33.58 | 35.92 | 38.94 | |||||
10. | Olbrycht Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:35.57 | 35.82 | 39.48 | 40.30 | 39.97 | |||
NIE UK. | Czekaj Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 13.12.2008 - 11:25 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Całka Anna | 97 | TS Pływak Bochnia | 2:38.58 | 38.44 | 39.80 | |||||
2. | Miernik Daria | 97 | CKiS Skawina | 2:52.62 | 39.70 | 43.19 | |||||
3. | Moskal Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:58.16 | 43.32 | 45.48 | |||||
4. | Piątek Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:03.60 | 41.82 | 45.88 | 48.75 | 47.15 | |||
5. | Kuzera Agata | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:04.20 | 45.50 | 43.45 | |||||
6. | Stelmach Weronika | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:04.47 | 44.51 | 47.09 | 47.88 | 44.99 | |||
7. | Bednarz Zuzanna | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:07.88 | 45.23 | 48.03 | 49.07 | 45.55 | |||
8. | Kotyza Weronika | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:13.23 | 46.86 | 49.03 | |||||
9. | Duran Ewa | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:16.60 | 46.57 | 49.63 | 50.96 | 49.44 | |||
10. | Podgórni Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:17.77 | 45.58 | 50.84 | |||||
11. | Stanek Anna | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:18.23 | 43.57 | 47.38 | |||||
12. | Drozd Anna | 97 | CKiS Skawina | 3:23.11 | 47.36 | 51.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 13.12.2008 - 11:25 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nowosad Katarzyna | 96 | LKS Kmita Zabierzów | 2:35.33 | 36.83 | 39.06 | |||||
2. | Janiczek Joanna | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:37.51 | 35.48 | 39.59 | |||||
3. | Góralczyk Nikolina | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:48.57 | 38.39 | 43.12 | |||||
4. | Janik Kinga | 96 | KS Korona Kraków | 2:53.76 | 39.36 | 43.80 | 45.41 | 45.19 | |||
5. | Bryg Katarzyna | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:55.14 | 42.09 | 44.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 13.12.2008 - 11:40 | Chłopców, 200m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kasparek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:48.51 | 39.86 | 43.27 | ||||||
2. | Lechowicz Filip | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:48.89 | 41.86 | 45.87 | ||||||
3. | Wêglarz Kamil | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:50.52 | 41.66 | 43.68 | ||||||
4. | Sowier Wojciech | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:54.56 | 40.25 | 44.81 | ||||||
5. | Młynarczyk Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:58.86 | 42.67 | 46.00 | 45.63 | 44.56 | ||||
6. | Lechowicz Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:59.11 | 42.89 | 46.81 | ||||||
7. | Bułka Aleksander | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:01.63 | 42.39 | 46.42 | ||||||
8. | Batko Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:09.76 | 45.82 | 47.85 | 48.72 | 47.37 | ||||
9. | Woźniak Wiktor | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:10.48 | 45.32 | 50.13 | ||||||
DYSKW. | Wawer Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | |||||||||
G5 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową (Czas: 11:48) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 13.12.2008 - 11:40 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Pancerz Łukasz | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:40.48 | 36.76 | 39.28 | |||||
2. | Ojczyk Grzegorz | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:45.26 | 39.33 | 43.62 | |||||
3. | Bijak Patryk | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:46.76 | 39.29 | 42.41 | |||||
4. | Zych Kamil | 96 | KS Wiking Brzesko | 2:47.91 | 36.36 | 40.50 | |||||
5. | Wątorek Adam | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:48.13 | 40.00 | 42.76 | |||||
6. | Karwala Maciej | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:56.89 | 42.54 | 45.54 | 45.68 | 43.13 | |||
7. | Skowron Tomasz | 96 | Sądeckie Tow.Pływackie | 2:58.98 | 41.14 | 45.00 | 46.63 | 46.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 13.12.2008 - 11:50 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Senetelska Olga | 97 | KS Korona Kraków | 1:21.04 | 401 | 38.86 | 42.18 | |||
2. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 1:21.20 | 398 | 40.70 | 40.50 | |||
3. | Bożek Dominika | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:21.54 | 393 | 38.46 | 43.08 | |||
4. | Jaśkiewicz Klaudia | 97 | TS Pływak Bochnia | 1:24.92 | 348 | 40.39 | 44.53 | |||
5. | Świderska Patrycja | 97 | TS Pływak Bochnia | 1:29.02 | 302 | 41.51 | 47.51 | |||
6. | Gruca Nina | 98 | CKiS Skawina | 1:29.49 | 298 | 43.27 | 46.22 | |||
7. | Malec Daria | 97 | Aquarius Myślenice | 1:31.11 | 282 | 43.89 | 47.22 | |||
8. | Zamachowska Wiktoria | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:33.95 | 257 | 41.82 | 52.13 | |||
9. | Michalik Gabriela | 97 | Aquarius Myślenice | 1:34.86 | 250 | 41.54 | 53.32 | |||
10. | Sikora Sandra | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:36.92 | 234 | 48.29 | 48.63 | |||
11. | Orczykowska Wioletta | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 1:38.63 | 222 | 46.64 | 51.99 | |||
12. | Ślêczkowska Weronika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:40.80 | 208 | 46.02 | 54.78 | |||
13. | Kinczkowska Kaja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:43.86 | 190 | 48.16 | 55.70 | |||
14. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 1:50.48 | 158 | 51.79 | 58.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 13.12.2008 - 11:50 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Człowiek Roksana | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:15.94 | 487 | 36.59 | 39.35 | |||
2. | Kwiatkowska Kaja | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:16.02 | 486 | 36.48 | 39.54 | |||
3. | Sowa Marta | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:16.78 | 471 | 35.49 | 41.29 | |||
4. | Makocka Izabela | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:18.26 | 445 | 37.47 | 40.79 | |||
5. | Bucka Karolina | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:18.42 | 442 | 36.20 | 42.22 | |||
6. | Przybylska Patrycja | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:22.26 | 383 | 39.04 | 43.22 | |||
7. | Sikora Justyna | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:22.64 | 378 | 38.57 | 44.07 | |||
8. | Bednarz Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:22.92 | 374 | 38.54 | 44.38 | |||
9. | Kaczmarczyk Dagmara | 96 | TS Pływak Bochnia | 1:25.36 | 343 | 40.32 | 45.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 13.12.2008 - 12:00 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chołda Łukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:18.48 | 295 | 35.64 | 42.84 | ||||
2. | Cieśar Igor | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:19.92 | 279 | 38.14 | 41.78 | ||||
3. | Ruszkowski Kacper | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:25.26 | 230 | 40.32 | 44.94 | ||||
4. | Łach Grzegorz | 97 | TS Pływak Bochnia | 1:27.85 | 210 | 41.73 | 46.12 | ||||
5. | Machlowski Benjamin | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:36.92 | 157 | 49.45 | 47.47 | ||||
6. | Raczkowski Dominik | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:38.51 | 149 | 45.89 | 52.62 | ||||
7. | Leś Filip | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:41.51 | 136 | 45.23 | 56.28 | ||||
8. | Kuźnoczka Juri | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:42.33 | 133 | 47.54 | 54.79 | ||||
DYSKW. | Trojak Jakub | 97 | TS Pływak Bochnia | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 12:15) | |||||||||||
DYSKW. | Janus Tomasz | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | ||||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 12:10) | |||||||||||
DYSKW. | Śnieżek Maksymilian | 97 | MKS Jordan Kraków | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 12:10) | |||||||||||
DYSKW. | Ściórka Patryk | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 12:10) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 13.12.2008 - 12:00 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ciêżkowski Dominik | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:05.06 | 517 | 29.89 | 35.17 | |||
2. | Mucha Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:12.67 | 371 | 34.51 | 38.16 | |||
3. | Baran Filip | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:14.22 | 348 | 34.14 | 40.08 | |||
4. | Liszewski Przemysław | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:14.89 | 339 | 35.54 | 39.35 | |||
4. | Mikoś Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:14.89 | 339 | 35.42 | 39.47 | |||
6. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myślenice | 1:14.92 | 339 | 34.08 | 40.84 | |||
7. | Kica Paweł | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:15.38 | 333 | 33.82 | 41.56 | |||
8. | Karwala Maciej | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:19.26 | 286 | 38.00 | 41.26 | |||
9. | Lelek Mateusz | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:19.27 | 286 | 37.43 | 41.84 | |||
10. | Grzesło Stanisław | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:20.45 | 274 | 38.07 | 42.38 | |||
11. | Dylewicz Mikołaj | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:20.64 | 272 | 39.86 | 40.78 | |||
12. | Olbrycht Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:20.77 | 270 | 38.77 | 42.00 | |||
13. | Gruca karol | 96 | CKiS Skawina | 1:21.36 | 265 | 38.36 | 43.00 | |||
14. | Rysiewicz Łukasz | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:24.90 | 233 | 41.00 | 43.90 | |||
15. | Jêkot Łukasz | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:25.37 | 229 | 40.59 | 44.78 | |||
16. | Ojczyk Grzegorz | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:27.26 | 214 | 39.96 | 47.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 13.12.2008 - 12:15 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | JORDAN SP.156 | MKS Jordan Kraków | 5:08.72 | 341 |
Leśniewska Barbara Podyma Kinga | 97 97 | 1:17.85 1:16.87 | Mróz Aleksandra Dyna Angelika | 97 97 | 1:19.88 1:14.12 |
2. | Jordan SP 75 | MKS Jordan Kraków | 5:11.07 | 333 |
Sudek Agnieszka Podgórni Marcelina | 97 97 | 1:13.26 1:22.54 | Moskal Karolina Piątek Monika | 97 97 | 1:19.43 1:15.84 |
3. | Aquarius Myślenice 1 | Aquarius Myślenice | 5:27.89 | 284 |
Michalik Gabriela Malec Daria | 97 97 | 1:25.20 1:21.06 | Drewnicka Magdalena Bazyl Magdalena | 97 97 | 1:28.94 1:12.69 |
4. | LKS Kmita Zabierzów 1 | LKS Kmita Zabierzów | 5:43.92 | 246 |
Korzonek Urszula Zamachowska Wiktoria | 98 98 | 1:21.48 1:22.22 | Ślêczkowska Weronika Kinczkowska Kaja | 98 98 | 1:30.46 1:29.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 13.12.2008 - 12:15 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | MKS Jordan 96 | MKS Jordan Kraków | 4:28.94 | 515 |
Bucka Karolina Sirignano Luigia | 96 96 | 1:09.67 1:06.88 | Potêpa Karolina Dworaczek Paulina | 96 96 | 1:08.19 1:04.20 |
2. | MKS Jordan 96 | MKS Jordan Kraków | 4:38.45 | 464 |
Kwiatkowska Kaja Sowa Marta | 96 96 | 1:09.13 1:09.26 | Studzińska Wiktoria Chmielek Anna | 96 96 | 1:10.00 1:10.06 |
3. | UKS Ósemka Oświêcim 2 | UKS Ósemka Oświêcim | 4:42.36 | 445 |
Człowiek Roksana Sikora Justyna | 96 96 | 1:09.61 1:12.34 | Ćwiêkała Olga Janiczek Joanna | 96 96 | 1:12.63 1:07.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 13.12.2008 - 12:30 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jordan SP 75 | MKS Jordan Kraków | 4:54.17 | 271 |
Skrzypek Grzegorz Lechowicz Filip | 97 97 | 1:13.44 1:13.09 | Tombarkiewicz Józef Murzyn Dawid | 97 97 | 1:09.58 1:18.06 |
2. | JORDAN SP.156 | MKS Jordan Kraków | 4:55.14 | 268 |
Kozieł Krystian Sowier Wojciech | 97 97 | 1:12.67 1:13.71 | Machlowski Benjamin Chołda Łukasz | 97 97 | 1:23.13 1:05.63 |
3. | UKS Ósemka Oświêcim 2 | UKS Ósemka Oświêcim | 5:01.87 | 251 |
Goleniec Łukasz Janus Tomasz | 97 97 | 1:15.10 1:19.22 | Wêglarz Kamil Ruszkowski Kacper | 97 97 | 1:15.32 1:12.23 |
4. | LKS Kmita Zabierzów 1 | LKS Kmita Zabierzów | 6:21.23 | 125 |
Kuźnoczka Juri Leś Filip | 98 98 | 1:34.70 1:36.37 | Zieliński Maciej Zieliński Szymon | 98 98 | 1:36.66 1:33.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 13.12.2008 - 12:30 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | MKS Jordan 96 | MKS Jordan Kraków | 4:11.87 | 432 | |||||
Rekord Okrêgu 12-latków |
Ciêżkowski Dominik Chołda Jakub | 96 96 | 58.66 1:05.00 | Czekaj Kamil Mucha Kamil | 96 96 | 1:04.90 1:03.31 |
2. | MKS Jordan 96 | MKS Jordan Kraków | 4:30.95 | 347 |
Baran Filip Karwala Maciej | 96 96 | 1:07.70 1:11.18 | Mikoś Dawid Kica Paweł | 96 96 | 1:07.12 1:04.95 |
3. | UKS Ósemka Oświêcim 1 | UKS Ósemka Oświêcim | 4:33.51 | 337 |
Kołodziejczyk Patryk Stankiewicz Dominik | 96 96 | 1:02.36 1:10.12 | Isula Dawid Liszewski Przemysław | 96 96 | 1:10.56 1:10.47 |
<< TOP >> |
2 - ZMO Zabierzów BLOK II | 13.12.2008 - 16:15 |
Konkurencja 13 13.12.2008 - 16:15 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Suder Marta | 97 | CKiS Skawina | 32.11 | 408 | ||||
2. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 32.32 | 400 | ||||
3. | Michalczyk Urszula | 97 | TS Pływak Bochnia | 33.36 | 364 | ||||
4. | Gołyźniak Karolina | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 33.45 | 361 | ||||
5. | Dyna Angelika | 97 | MKS Jordan Kraków | 33.90 | 346 | ||||
6. | Jaśkiewicz Klaudia | 97 | TS Pływak Bochnia | 34.07 | 341 | ||||
7. | Kozik Anna | 98 | CKiS Skawina | 34.25 | 336 | ||||
8. | Podyma Kinga | 97 | MKS Jordan Kraków | 34.67 | 324 | ||||
9. | Piątek Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 34.70 | 323 | ||||
10. | Leśniewska Barbara | 97 | MKS Jordan Kraków | 35.19 | 310 | ||||
11. | Podgórni Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.26 | 283 | ||||
12. | Orczykowska Wioletta | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 38.06 | 245 | ||||
13. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 38.10 | 244 | ||||
14. | Drewnik Aleksandra | 97 | MKS Jordan Kraków | 38.76 | 232 | ||||
15. | Kotyza Weronika | 97 | MKS Jordan Kraków | 39.92 | 212 | ||||
16. | Kruk Izabela | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 44.48 | 153 | ||||
17. | Kustal Magda | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 47.20 | 128 | ||||
18. | Zielińska Anna | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 48.26 | 120 | ||||
DYSKW. | Kopek Anna | 98 | LKS Kmita Zabierzów | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 15:55) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 13.12.2008 - 16:15 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sirignano Luigia | 96 | MKS Jordan Kraków | 30.12 | 494 | |||
2. | Sowa Marta | 96 | MKS Jordan Kraków | 30.86 | 459 | |||
3. | Madeja Magdalena | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 31.13 | 447 | |||
4. | Potêpa Karolina | 96 | MKS Jordan Kraków | 31.32 | 439 | |||
5. | Machowska Inez | 96 | KS Wiking Brzesko | 31.51 | 431 | |||
6. | Chmielek Anna | 96 | MKS Jordan Kraków | 32.61 | 389 | |||
7. | Frosztêga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślenice | 32.92 | 378 | |||
8. | Marcisz Anna | 96 | Sądeckie Tow.Pływackie | 33.13 | 371 | |||
9. | Kmiecik Sabina | 96 | LKS Kmita Zabierzów | 34.26 | 336 | |||
10. | Kaczmarczyk Dagmara | 96 | TS Pływak Bochnia | 34.67 | 324 | |||
11. | Mazurek Patrycja | 96 | KS Korona Kraków | 36.32 | 282 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 13.12.2008 - 16:25 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trojak Jakub | 97 | TS Pływak Bochnia | 32.36 | 277 | |||
2. | Ruszkowski Kacper | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 32.51 | 273 | |||
3. | Kozieł Krystian | 97 | MKS Jordan Kraków | 32.71 | 268 | |||
4. | Kasparek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 32.81 | 266 | |||
5. | Bochenek Patryk | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 33.16 | 258 | |||
6. | Wojcieszko Marcin | 97 | TS Pływak Bochnia | 34.04 | 238 | |||
7. | Łach Grzegorz | 97 | TS Pływak Bochnia | 34.36 | 232 | |||
8. | Ziemianin Konrad | 97 | MKS Jordan Kraków | 35.20 | 215 | |||
9. | Kocwa Paweł | 97 | LKS Kmita Zabierzów | 35.96 | 202 | |||
10. | Woźniak Wiktor | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.39 | 195 | |||
11. | Ściórka Patryk | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 38.60 | 163 | |||
12. | Zieliński Szymon | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 40.32 | 143 | |||
13. | Leś Filip | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 40.67 | 140 | |||
14. | Zieliński Maciej | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 41.20 | 134 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 13.12.2008 - 16:25 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kołodziejczyk Patryk | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 27.98 | 429 | |||
2. | Wojdak Wojciech | 96 | KS Wiking Brzesko | 29.57 | 363 | |||
3. | Woźniak Piotr | 96 | MKS Jordan Kraków | 29.98 | 349 | |||
4. | Kawiecki Rafał | 96 | MKS Jordan Kraków | 31.02 | 315 | |||
5. | Sosik Marcin | 96 | MKS Jordan Kraków | 31.92 | 289 | |||
6. | Kopacz Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 32.28 | 279 | |||
7. | Jêkot Łukasz | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 32.95 | 263 | |||
8. | Sieprawski Jakub | 96 | CKiS Skawina | 33.51 | 250 | |||
9. | Rysiewicz Łukasz | 96 | MKS Jordan Kraków | 33.64 | 247 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 13.12.2008 - 16:35 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Całka Anna | 97 | TS Pływak Bochnia | 34.48 | 471 | |||
2. | Widomska Paulina | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 35.76 | 422 | |||
3. | Sudek Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.85 | 386 | |||
4. | Miernik Daria | 97 | CKiS Skawina | 37.32 | 371 | |||
5. | Moskal Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 39.95 | 303 | |||
6. | Michalik Gabriela | 97 | Aquarius Myślenice | 40.54 | 290 | |||
7. | Mróz Aleksandra | 97 | MKS Jordan Kraków | 40.84 | 283 | |||
8. | Bednarz Zuzanna | 97 | MKS Jordan Kraków | 41.06 | 279 | |||
9. | Stelmach Weronika | 97 | MKS Jordan Kraków | 41.14 | 277 | |||
10. | Gruca Nina | 98 | CKiS Skawina | 42.39 | 253 | |||
11. | Stanek Anna | 97 | MKS Jordan Kraków | 42.64 | 249 | |||
12. | Malec Daria | 97 | Aquarius Myślenice | 42.73 | 247 | |||
13. | Duran Ewa | 97 | MKS Jordan Kraków | 45.02 | 211 | |||
14. | Drozd Anna | 97 | CKiS Skawina | 46.39 | 193 | |||
15. | Ślêczkowska Weronika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 46.45 | 192 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 13.12.2008 - 16:35 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Janiczek Joanna | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 34.04 | 489 | |||
2. | Nowosad Katarzyna | 96 | LKS Kmita Zabierzów | 34.78 | 459 | |||
3. | Góralczyk Nikolina | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 36.45 | 398 | |||
4. | Bednarz Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 36.73 | 389 | |||
5. | Janik Kinga | 96 | KS Korona Kraków | 38.70 | 333 | |||
6. | Mazurek Patrycja | 96 | KS Korona Kraków | 42.51 | 251 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 13.12.2008 - 16:45 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Murzyn Dawid | 97 | MKS Jordan Kraków | 35.07 | 299 | |||
2. | Tombarkiewicz Józef | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.07 | 275 | |||
3. | Wêglarz Kamil | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 38.36 | 229 | |||
4. | Bułka Aleksander | 97 | MKS Jordan Kraków | 39.07 | 216 | |||
5. | Lechowicz Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 39.29 | 213 | |||
6. | Raczkowski Dominik | 97 | MKS Jordan Kraków | 41.45 | 181 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 13.12.2008 - 16:45 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czekaj Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 32.22 | 386 | |||
2. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myślenice | 34.42 | 317 | |||
3. | Pancerz Łukasz | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 35.23 | 295 | |||
4. | Wątorek Adam | 96 | MKS Jordan Kraków | 37.36 | 248 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 13.12.2008 - 16:45 | Dziewcząt, 400m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bożek Dominika | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 5:26.64 | 396 |
50m: 100m: | 37.04 1:18.23 | 37.04 41.19 | 150m: 200m: | 1:59.73 2:41.48 | 41.50 41.75 | 250m: 300m: | 3:23.51 4:05.82 | 42.03 42.31 | 350m: 400m: | 4:47.64 5:26.64 | 41.82 39.00 |
2. | Dyna Angelika | 97 | MKS Jordan Kraków | 5:40.57 | 349 |
50m: 100m: | 36.73 1:19.13 | 36.73 42.40 | 150m: 200m: | 2:03.20 2:47.29 | 44.07 44.09 | 250m: 300m: | 3:30.89 4:14.86 | 43.60 43.97 | 350m: 400m: | 4:58.02 5:40.57 | 43.16 42.55 |
3. | Mróz Aleksandra | 97 | MKS Jordan Kraków | 6:08.29 | 276 |
50m: 100m: | 40.60 1:25.13 | 40.60 44.53 | 150m: 200m: | 2:59.44 | 250m: 300m: | 4:33.14 | 350m: 400m: | 6:08.29 |
4. | Korzonek Urszula | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 6:16.36 | 259 |
50m: 100m: | 43.70 1:32.13 | 43.70 48.43 | 150m: 200m: | 3:07.29 | 250m: 300m: | 4:43.32 | 350m: 400m: | 6:16.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 13.12.2008 - 16:45 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dworaczek Paulina | 96 | MKS Jordan Kraków | 4:52.34 | 552 |
50m: 100m: | 34.30 1:12.36 | 34.30 38.06 | 150m: 200m: | 1:51.12 2:26.65 | 38.76 35.53 | 250m: 300m: | 3:03.72 3:41.62 | 37.07 37.90 | 350m: 400m: | 4:19.12 4:52.34 | 37.50 33.22 |
2. | Klich Maja | 96 | ZKS Unia Tarnów | 4:57.74 | 523 |
50m: 100m: | 34.86 1:12.85 | 34.86 37.99 | 150m: 200m: | 1:50.74 2:27.92 | 37.89 37.18 | 250m: 300m: | 3:05.42 3:43.14 | 37.50 37.72 | 350m: 400m: | 4:21.00 4:57.74 | 37.86 36.74 |
3. | Szczyrbak Kornelia | 96 | CKiS Skawina | 5:00.95 | 506 |
50m: 100m: | 34.89 1:12.42 | 34.89 37.53 | 150m: 200m: | 1:50.70 2:28.45 | 38.28 37.75 | 250m: 300m: | 3:06.45 3:44.95 | 38.00 38.50 | 350m: 400m: | 4:23.39 5:00.95 | 38.44 37.56 |
4. | Sirignano Luigia | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:09.10 | 467 |
50m: 100m: | 35.73 1:15.64 | 35.73 39.91 | 150m: 200m: | 2:36.10 | 250m: 300m: | 3:55.10 | 350m: 400m: | 5:09.10 |
5. | Potêpa Karolina | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:11.51 | 457 |
50m: 100m: | 35.48 1:14.02 | 35.48 38.54 | 150m: 200m: | 1:52.95 2:32.23 | 38.93 39.28 | 250m: 300m: | 3:12.80 3:53.02 | 40.57 40.22 | 350m: 400m: | 4:32.83 5:11.51 | 39.81 38.68 |
6. | Bucka Karolina | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:11.63 | 456 |
50m: 100m: | 35.18 1:15.38 | 35.18 40.20 | 150m: 200m: | 1:56.31 2:37.40 | 40.93 41.09 | 250m: 300m: | 3:16.55 3:56.43 | 39.15 39.88 | 350m: 400m: | 4:35.18 5:11.63 | 38.75 36.45 |
7. | Ćwiêkała Olga | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 5:13.45 | 448 |
50m: 100m: | 36.02 1:15.26 | 36.02 39.24 | 150m: 200m: | 1:54.77 2:35.04 | 39.51 40.27 | 250m: 300m: | 3:15.11 3:55.08 | 40.07 39.97 | 350m: 400m: | 4:35.02 5:13.45 | 39.94 38.43 |
8. | Pabian Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:17.13 | 433 |
50m: 100m: | 36.64 1:16.45 | 36.64 39.81 | 150m: 200m: | 2:37.42 | 250m: 300m: | 3:58.36 | 350m: 400m: | 5:17.13 |
9. | Machowska Inez | 96 | KS Wiking Brzesko | 5:18.77 | 426 |
50m: 100m: | 35.95 1:15.51 | 35.95 39.56 | 150m: 200m: | 1:55.67 2:36.67 | 40.16 41.00 | 250m: 300m: | 3:18.00 3:59.14 | 41.33 41.14 | 350m: 400m: | 4:39.51 5:18.77 | 40.37 39.26 |
10. | Góralczyk Nikolina | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 5:36.64 | 362 |
50m: 100m: | 37.20 1:20.13 | 37.20 42.93 | 150m: 200m: | 2:03.42 2:47.95 | 43.29 44.53 | 250m: 300m: | 3:31.23 4:14.42 | 43.28 43.19 | 350m: 400m: | 4:56.89 5:36.64 | 42.47 39.75 |
11. | Frosztêga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślenice | 5:39.02 | 354 |
50m: 100m: | 36.82 1:18.76 | 36.82 41.94 | 150m: 200m: | 2:02.51 2:45.89 | 43.75 43.38 | 250m: 300m: | 3:29.45 4:13.42 | 43.56 43.97 | 350m: 400m: | 4:57.36 5:39.02 | 43.94 41.66 |
12. | Piworowicz Agnieszka | 96 | Sądeckie Tow.Pływackie | 5:43.82 | 340 |
50m: 100m: | 38.07 1:22.04 | 38.07 43.97 | 150m: 200m: | 2:06.73 2:50.07 | 44.69 43.34 | 250m: 300m: | 3:34.64 4:19.45 | 44.57 44.81 | 350m: 400m: | 5:02.73 5:43.82 | 43.28 41.09 |
13. | Sagan Larysa | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:48.77 | 325 |
50m: 100m: | 38.08 1:21.83 | 38.08 43.75 | 150m: 200m: | 2:52.11 | 250m: 300m: | 4:21.89 | 350m: 400m: | 5:48.77 |
14. | Przybylska Patrycja | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:52.54 | 315 |
50m: 100m: | 38.20 1:22.60 | 38.20 44.40 | 150m: 200m: | 2:53.04 | 250m: 300m: | 4:23.95 | 350m: 400m: | 5:52.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 13.12.2008 - 17:10 | Chłopców, 400m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skrzypek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 5:26.57 | 297 |
50m: 100m: | 38.20 2:12.23 | 38.20 1:34.03 | 150m: 200m: | 2:04.48 2:46.54 | 42.06 | 250m: 300m: | 3:28.48 4:09.73 | 41.94 41.25 | 350m: 400m: | 4:49.95 5:26.57 | 40.22 36.62 |
2. | Ruszkowski Kacper | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 5:27.32 | 295 |
50m: 100m: | 37.23 1:18.42 | 37.23 41.19 | 150m: 200m: | 2:00.48 2:42.83 | 42.06 42.35 | 250m: 300m: | 3:25.45 4:07.80 | 42.62 42.35 | 350m: 400m: | 4:48.89 5:27.32 | 41.09 38.43 |
3. | Lechowicz Filip | 97 | MKS Jordan Kraków | 5:27.36 | 295 |
50m: 100m: | 38.51 1:20.86 | 38.51 42.35 | 150m: 200m: | 2:04.08 2:47.30 | 43.22 43.22 | 250m: 300m: | 3:29.95 4:11.58 | 42.65 41.63 | 350m: 400m: | 4:50.64 5:27.36 | 39.06 36.72 |
4. | Wêglarz Kamil | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 5:33.42 | 279 |
50m: 100m: | 37.80 1:20.13 | 37.80 42.33 | 150m: 200m: | 2:03.39 2:46.10 | 43.26 42.71 | 250m: 300m: | 3:28.51 4:10.70 | 42.41 42.19 | 350m: 400m: | 4:52.89 5:33.42 | 42.19 40.53 |
5. | Sowier Wojciech | 97 | MKS Jordan Kraków | 5:36.04 | 272 |
50m: 100m: | 38.04 1:22.20 | 38.04 44.16 | 150m: 200m: | 2:06.23 2:49.86 | 44.03 43.63 | 250m: 300m: | 3:33.00 4:14.20 | 43.14 41.20 | 350m: 400m: | 4:55.64 5:36.04 | 41.44 40.40 |
6. | Młynarczyk Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 5:44.54 | 253 |
50m: 100m: | 38.26 1:22.00 | 38.26 43.74 | 150m: 200m: | 2:06.26 2:51.39 | 44.26 45.13 | 250m: 300m: | 3:35.36 4:19.80 | 43.97 44.44 | 350m: 400m: | 5:03.17 5:44.54 | 43.37 41.37 |
7. | Wojcieszko Marcin | 97 | TS Pływak Bochnia | 5:51.42 | 238 |
50m: 100m: | 38.80 1:21.95 | 38.80 43.15 | 150m: 200m: | 2:07.08 2:52.11 | 45.13 45.03 | 250m: 300m: | 3:38.14 4:23.02 | 46.03 44.88 | 350m: 400m: | 5:08.51 5:51.42 | 45.49 42.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 13.12.2008 - 17:10 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojdak Wojciech | 96 | KS Wiking Brzesko | 4:34.05 | 502 |
50m: 100m: | 31.56 1:05.47 | 31.56 33.91 | 150m: 200m: | 1:40.10 2:15.51 | 34.63 35.41 | 250m: 300m: | 2:50.69 3:25.82 | 35.18 35.13 | 350m: 400m: | 4:00.16 4:34.05 | 34.34 33.89 |
2. | Mucha Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 4:44.82 | 447 |
50m: 100m: | 32.48 1:08.36 | 32.48 35.88 | 150m: 200m: | 1:44.70 2:21.07 | 36.34 36.37 | 250m: 300m: | 2:58.81 3:33.64 | 37.74 34.83 | 350m: 400m: | 4:09.64 4:44.82 | 36.00 35.18 |
3. | Chołda Jakub | 96 | MKS Jordan Kraków | 4:55.13 | 402 |
50m: 100m: | 33.04 1:09.29 | 33.04 36.25 | 150m: 200m: | 1:46.39 2:24.00 | 37.10 37.61 | 250m: 300m: | 3:01.76 3:39.70 | 37.76 37.94 | 350m: 400m: | 4:18.04 4:55.13 | 38.34 37.09 |
4. | Kica Paweł | 96 | MKS Jordan Kraków | 4:55.23 | 402 |
50m: 100m: | 33.73 | 33.73 | 150m: 200m: | 1:50.07 2:28.60 | 38.53 | 250m: 300m: | 3:05.51 3:42.92 | 36.91 37.41 | 350m: 400m: | 4:19.48 4:55.23 | 36.56 35.75 |
5. | Kołodziejczyk Patryk | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 4:56.42 | 397 |
50m: 100m: | 33.51 1:10.00 | 33.51 36.49 | 150m: 200m: | 1:47.29 2:25.23 | 37.29 37.94 | 250m: 300m: | 3:03.16 3:41.32 | 37.93 38.16 | 350m: 400m: | 4:19.29 4:56.42 | 37.97 37.13 |
6. | Mikoś Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:10.16 | 347 |
50m: 100m: | 35.13 1:14.86 | 35.13 39.73 | 150m: 200m: | 1:54.95 2:35.20 | 40.09 40.25 | 250m: 300m: | 3:14.36 3:54.07 | 39.16 39.71 | 350m: 400m: | 4:33.23 5:10.16 | 39.16 36.93 |
7. | Woźniak Piotr | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:12.16 | 340 |
50m: 100m: | 36.19 1:14.64 | 36.19 38.45 | 150m: 200m: | 1:53.80 2:33.39 | 39.16 39.59 | 250m: 300m: | 3:13.54 3:53.81 | 40.15 40.27 | 350m: 400m: | 4:34.02 5:12.16 | 40.21 38.14 |
8. | Stankiewicz Dominik | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 5:12.26 | 340 |
50m: 100m: | 34.54 1:12.89 | 34.54 38.35 | 150m: 200m: | 1:52.45 2:32.74 | 39.56 40.29 | 250m: 300m: | 3:13.04 3:52.70 | 40.30 39.66 | 350m: 400m: | 4:33.23 5:12.26 | 40.53 39.03 |
9. | Lelek Mateusz | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:16.20 | 327 |
50m: 100m: | 36.20 1:16.54 | 36.20 40.34 | 150m: 200m: | 1:57.70 2:38.57 | 41.16 40.87 | 250m: 300m: | 3:18.82 3:59.23 | 40.25 40.41 | 350m: 400m: | 4:38.67 5:16.20 | 39.44 37.53 |
10. | Bijak Patryk | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:18.16 | 321 |
50m: 100m: | 36.89 1:16.95 | 36.89 40.06 | 150m: 200m: | 1:57.86 2:38.80 | 40.91 40.94 | 250m: 300m: | 3:18.80 3:58.95 | 40.00 40.15 | 350m: 400m: | 4:39.45 5:18.16 | 40.50 38.71 |
11. | Kawiecki Rafał | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:19.31 | 318 |
50m: 100m: | 37.09 1:18.63 | 37.09 41.54 | 150m: 200m: | 2:00.12 2:41.22 | 41.49 41.10 | 250m: 300m: | 3:21.43 4:00.66 | 40.21 39.23 | 350m: 400m: | 4:40.31 5:19.31 | 39.65 39.00 |
12. | Grzesło Stanisław | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:26.35 | 297 |
50m: 100m: | 37.35 1:18.62 | 37.35 41.27 | 150m: 200m: | 2:00.76 2:42.66 | 42.14 41.90 | 250m: 300m: | 3:24.58 4:05.97 | 41.92 41.39 | 350m: 400m: | 4:47.09 5:26.35 | 41.12 39.26 |
13. | Skowron Tomasz | 96 | Sądeckie Tow.Pływackie | 5:55.63 | 230 |
50m: 100m: | 37.86 1:21.20 | 37.86 43.34 | 150m: 200m: | 2:05.86 2:51.42 | 44.66 45.56 | 250m: 300m: | 3:37.13 4:24.45 | 45.71 47.32 | 350m: 400m: | 5:10.36 5:55.63 | 45.91 45.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 13.12.2008 - 17:35 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jaśkiewicz Klaudia | 97 | TS Pływak Bochnia | 1:26.70 | 275 | 42.70 | 44.00 | |||
2. | Sudek Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:29.76 | 248 | 43.54 | 46.22 | |||
3. | Kuzera Agata | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:30.70 | 241 | 42.16 | 48.54 | |||
4. | Leśniewska Barbara | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:39.04 | 185 | 44.29 | 54.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 13.12.2008 - 17:35 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kwiatkowska Kaja | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:15.20 | 422 | 35.57 | 39.63 | |||
2. | Sikora Justyna | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:16.10 | 407 | 35.50 | 40.60 | |||
3. | Janiczek Joanna | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:16.74 | 397 | 35.83 | 40.91 | |||
4. | Kmiecik Sabina | 96 | LKS Kmita Zabierzów | 1:16.92 | 394 | 35.70 | 41.22 | |||
5. | Ćwiêkała Olga | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:21.63 | 330 | 37.95 | 43.68 | |||
6. | Marcisz Anna | 96 | Sądeckie Tow.Pływackie | 1:23.02 | 314 | 39.14 | 43.88 | |||
7. | Banach Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:23.73 | 306 | 38.73 | 45.00 | |||
8. | Kaczmarczyk Dagmara | 96 | TS Pływak Bochnia | 1:29.60 | 250 | 42.26 | 47.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 13.12.2008 - 17:40 | Chłopców, 100m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chołda Łukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:13.95 | 313 | 34.72 | 39.23 | ||||
2. | Murzyn Dawid | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:15.86 | 290 | 35.76 | 40.10 | ||||
3. | Kasparek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:20.42 | 243 | 38.20 | 42.22 | ||||
4. | Goleniec Łukasz | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:31.39 | 166 | 41.35 | 50.04 | ||||
DYSKW. | Bochenek Patryk | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | ||||||||
M11 - dotkniêcie jedną rêką ściany nawrotowej (Czas: 17:25) | |||||||||||
DYSKW. | Tombarkiewicz Józef | 97 | MKS Jordan Kraków | ||||||||
M10 - niejednoczesne dotkniêcie ściany na zkonczenie wyścigu (Czas: 17:20) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 13.12.2008 - 17:40 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pancerz Łukasz | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:13.29 | 321 | 34.45 | 38.84 | |||
2. | Sosik Marcin | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:17.82 | 268 | 37.29 | 40.53 | |||
3. | Liszewski Przemysław | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:20.57 | 242 | 37.23 | 43.34 | |||
4. | Sieprawski Jakub | 96 | CKiS Skawina | 1:26.16 | 198 | 40.02 | 46.14 | |||
5. | Dylewicz Mikołaj | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:27.00 | 192 | 40.37 | 46.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 13.12.2008 - 17:50 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Senetelska Olga | 97 | KS Korona Kraków | 1:24.39 | 455 | 44.26 | 40.13 | ||||
2. | Suder Marta | 97 | CKiS Skawina | 1:24.59 | 452 | 39.22 | 45.37 | ||||
3. | Michalczyk Urszula | 97 | TS Pływak Bochnia | 1:26.98 | 416 | 41.95 | 45.03 | ||||
4. | Piątek Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:35.32 | 316 | 45.80 | 49.52 | ||||
5. | Podgórni Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:37.16 | 298 | 46.51 | 50.65 | ||||
6. | Świderska Patrycja | 97 | TS Pływak Bochnia | 1:38.23 | 289 | 46.73 | 51.50 | ||||
7. | Kozik Anna | 98 | CKiS Skawina | 1:39.89 | 275 | 47.01 | 52.88 | ||||
8. | Malec Daria | 97 | Aquarius Myślenice | 1:40.78 | 267 | 48.91 | 51.87 | ||||
9. | Lipowska Maria | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:45.83 | 231 | 50.61 | 55.22 | ||||
10. | Stelmach Weronika | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:46.95 | 224 | 52.04 | 54.91 | ||||
11. | Stanek Anna | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:47.64 | 219 | 50.36 | 57.28 | ||||
12. | Duran Ewa | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:49.26 | 210 | 52.64 | 56.62 | ||||
13. | Kinczkowska Kaja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:53.39 | 188 | 52.89 | 1:00.50 | ||||
14. | Moskal Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:57.79 | 167 | 55.86 | 1:01.93 | ||||
15. | Dryja Alicja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:58.45 | 165 | 54.04 | 1:04.41 | ||||
16. | Kinczkowska Dominika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 2:05.02 | 140 | 58.86 | 1:06.16 | ||||
17. | Drewnik Aleksandra | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:08.24 | 130 | 1:01.50 | 1:06.74 | ||||
DYSKW. | Podyma Kinga | 97 | MKS Jordan Kraków | ||||||||
K3 - brak wynurzenia w drugim cyklu ruchu ramion po nawrocie (Czas: 17:30) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 13.12.2008 - 17:50 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Makocka Izabela | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:23.20 | 475 | 40.57 | 42.63 | |||
2. | Madeja Magdalena | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:24.02 | 462 | 40.20 | 43.82 | |||
3. | Przybylska Patrycja | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:27.61 | 407 | 41.77 | 45.84 | |||
4. | Studzińska Wiktoria | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:29.32 | 384 | 42.37 | 46.95 | |||
5. | Sagan Larysa | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:38.02 | 291 | 45.54 | 52.48 | |||
6. | Piworowicz Agnieszka | 96 | Sądeckie Tow.Pływackie | 1:42.04 | 258 | 49.48 | 52.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 13.12.2008 - 18:05 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pniak Mikołaj | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:30.77 | 258 | 42.23 | 48.54 | |||
2. | Machlowski Benjamin | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:35.02 | 225 | 45.42 | 49.60 | |||
3. | Goleniec Łukasz | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:35.54 | 222 | 46.02 | 49.52 | |||
4. | Śnieżek Maksymilian | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:35.64 | 221 | 45.07 | 50.57 | |||
5. | Batko Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:38.36 | 203 | 46.67 | 51.69 | |||
6. | Kozieł Krystian | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:39.08 | 199 | 47.39 | 51.69 | |||
7. | Woźniak Wiktor | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:43.48 | 174 | 50.70 | 52.78 | |||
8. | Ziemianin Konrad | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:44.04 | 172 | 49.02 | 55.02 | |||
9. | Lechowicz Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:46.48 | 160 | 50.30 | 56.18 | |||
10. | Kuźnoczka Juri | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:47.54 | 155 | 50.29 | 57.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 13.12.2008 - 18:05 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Isula Dawid | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:19.41 | 386 | 37.32 | 42.09 | |||
2. | Chołda Jakub | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:23.82 | 328 | 39.32 | 44.50 | |||
3. | Gruca karol | 96 | CKiS Skawina | 1:25.86 | 305 | 40.04 | 45.82 | |||
4. | Baran Filip | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:26.60 | 298 | 41.54 | 45.06 | |||
5. | Kopacz Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:30.79 | 258 | SC 1 | 43.60 | 47.19 | ||
6. | Rysiewicz Łukasz | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:30.79 | 258 | SC 2 | 43.20 | 47.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 13.12.2008 - 18:20 | Dziewcząt, 200m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Widomska Paulina | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 2:41.32 | 35.08 | 41.99 | 45.44 | 38.81 | ||||
2. | Gołyźniak Karolina | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:56.13 | 41.30 | 44.02 | 51.13 | 39.68 | ||||
3. | Sikora Sandra | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 3:28.17 | 50.67 | 53.78 | 56.35 | 47.37 | ||||
4. | Zamachowska Wiktoria | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 3:29.95 | 48.70 | 50.22 | 1:04.10 | 46.93 | ||||
DYSKW. | Drozd Anna | 97 | CKiS Skawina | |||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 17:55) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 13.12.2008 - 18:20 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Człowiek Roksana | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:42.04 | 36.82 | 41.28 | 45.32 | 38.62 | |||
2. | Kwiatkowska Kaja | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:43.67 | 35.17 | 43.34 | 42.66 | 42.50 | |||
3. | Nowosad Katarzyna | 96 | LKS Kmita Zabierzów | 2:46.23 | 39.89 | 38.87 | 49.78 | 37.69 | |||
4. | Chmielek Anna | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:55.02 | 40.70 | 43.56 | 50.50 | 40.26 | |||
5. | Adamska Kalina | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:56.13 | 41.82 | 45.10 | 48.10 | 41.11 | |||
6. | Bryg Katarzyna | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:58.23 | 42.76 | 44.06 | 51.25 | 40.16 | |||
7. | Augustyn Jagoda | 96 | MKS Jordan Kraków | 3:00.23 | 40.20 | 44.80 | 52.60 | 42.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 13.12.2008 - 18:25 | Chłopców, 200m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Cieśar Igor | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:56.02 | 39.26 | 46.03 | 50.91 | 39.82 | |||
2. | Trojak Jakub | 97 | TS Pływak Bochnia | 3:00.83 | 41.74 | 47.71 | 53.19 | 38.19 | |||
3. | Łach Grzegorz | 97 | TS Pływak Bochnia | 3:09.50 | 44.06 | 50.57 | 57.59 | 37.28 | |||
4. | Janus Tomasz | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 3:10.54 | 43.95 | 50.21 | 56.41 | 39.97 | |||
5. | Wawer Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:10.89 | 44.48 | 46.54 | 57.84 | 42.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 13.12.2008 - 18:25 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Ciêżkowski Dominik | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:21.60 | 28.94 | 36.62 | 43.55 | 32.49 | ||||
Rekord Okrêgu 12-latków | ||||||||||||
2. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myślenice | 2:40.42 | 34.45 | 41.09 | 47.88 | 37.00 | ||||
3. | Ojczyk Grzegorz | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:52.23 | 39.80 | 44.00 | 51.12 | 37.31 | ||||
4. | Karwala Maciej | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:54.26 | 39.32 | 46.88 | 50.19 | 37.87 | ||||
5. | Olbrycht Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:55.60 | 40.48 | 45.19 | 48.06 | 41.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 13.12.2008 - 18:35 | Dziewcząt, 4 x 100m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | TS Pływak Bochnia 1 | TS Pływak Bochnia | 5:40.21 | 335 |
Całka Anna Świderska Patrycja | 97 97 | 1:17.10 1:39.16 | Jaśkiewicz Klaudia Michalczyk Urszula | 97 97 | 1:28.50 1:15.45 |
2. | Jordan SP 75 | MKS Jordan Kraków | 5:52.39 | 302 |
Moskal Karolina Podgórni Marcelina | 97 97 | 41.92 45.56 | 1:24.95 1:36.47 | Sudek Agnieszka Piątek Monika | 97 97 | 44.31 36.45 | 1:33.15 1:17.82 |
3. | JORDAN SP.156 | MKS Jordan Kraków | 6:07.95 | 265 |
Mróz Aleksandra Podyma Kinga | 97 97 | 1:29.00 1:46.95 | Kuzera Agata Dyna Angelika | 97 97 | 1:32.72 1:19.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 13.12.2008 - 18:35 | Dziewcząt, 4 x 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | MKS Jordan 96 | MKS Jordan Kraków | 5:00.96 | 484 | |||||
Czas lepszy od Rekordu Okrêgu 12-latków |
Sowa Marta Dworaczek Paulina | 96 96 | 1:16.52 1:20.75 | Kwiatkowska Kaja Sirignano Luigia | 96 96 | 1:16.38 1:07.31 |
2. | UKS Ósemka Oświêcim 1 | UKS Ósemka Oświêcim | 5:10.26 | 442 |
Janiczek Joanna Człowiek Roksana | 96 96 | 36.30 40.68 | 1:14.86 1:25.81 | Sikora Justyna Ćwiêkała Olga | 96 96 | 36.47 33.75 | 1:19.16 1:10.43 |
3. | MKS Jordan 96 | MKS Jordan Kraków | 5:11.95 | 435 |
Pabian Agnieszka Makocka Izabela | 96 96 | 1:16.13 1:23.87 | Potêpa Karolina Studzińska Wiktoria | 96 96 | 1:22.29 1:09.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 13.12.2008 - 18:50 | Chłopców, 4 x 100m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jordan SP 75 | MKS Jordan Kraków | 5:18.51 | 278 |
Tombarkiewicz Józef Pniak Mikołaj | 97 97 | 1:17.54 1:29.26 | Kasparek Grzegorz Murzyn Dawid | 97 97 | 1:22.27 1:09.44 |
2. | JORDAN SP.156 | MKS Jordan Kraków | 5:31.51 | 247 |
Sowier Wojciech Machlowski Benjamin | 97 97 | 41.60 45.06 | 1:24.80 1:37.30 | Chołda Łukasz Kozieł Krystian | 97 97 | 34.47 35.19 | 1:15.60 1:13.81 |
3. | UKS Ósemka Oświêcim 2 | UKS Ósemka Oświêcim | 5:47.89 | 214 |
Wêglarz Kamil Goleniec Łukasz | 97 97 | 1:22.39 1:37.56 | Ruszkowski Kacper Janus Tomasz | 97 97 | 1:28.75 1:19.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 13.12.2008 - 18:50 | Chłopców, 4 x 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | MKS Jordan 96 | MKS Jordan Kraków | 4:48.97 | 373 |
Ciêżkowski Dominik Mucha Kamil | 96 96 | 1:03.44 1:22.00 | Kica Paweł Chołda Jakub | 96 96 | 1:17.59 1:05.94 |
2. | UKS Ósemka Oświêcim 1 | UKS Ósemka Oświêcim | 5:02.26 | 326 |
Liszewski Przemysław Isula Dawid | 96 96 | 37.13 37.03 | 1:17.92 1:19.84 | Stankiewicz Dominik Kołodziejczyk Patryk | 96 96 | 38.34 29.90 | 1:21.63 1:02.87 |
3. | MKS Jordan 96 | MKS Jordan Kraków | 5:04.42 | 319 |
Czekaj Kamil Olbrycht Dawid | 96 96 | 1:13.26 1:27.38 | Baran Filip Mikoś Dawid | 96 96 | 1:17.18 1:06.60 |
<< TOP >> |
3 - ZMO Zabierzów BLOK III | 14.12.2008 - 10:15 |
Konkurencja 27 14.12.2008 - 10:15 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Dworaczek Paulina | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:03.08 | 574 | 30.60 | 32.48 | |||
2. | Szczyrbak Kornelia | 96 | CKiS Skawina | 1:06.92 | 481 | 32.31 | 34.61 | |||
3. | Potêpa Karolina | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:07.15 | 476 | SC 1 | 31.86 | 35.29 | ||
4. | Machowska Inez | 96 | KS Wiking Brzesko | 1:07.15 | 476 | SC 2 | 33.10 | 34.05 | ||
5. | Kmiecik Sabina | 96 | LKS Kmita Zabierzów | 1:10.60 | 409 | 33.36 | 37.24 | |||
6. | Frosztêga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślenice | 1:11.88 | 388 | 34.80 | 37.08 | |||
7. | Marcisz Anna | 96 | Sądeckie Tow.Pływackie | 1:11.93 | 387 | 34.94 | 36.99 | |||
8. | Sikora Justyna | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:12.11 | 384 | 34.04 | 38.07 | |||
9. | Sagan Larysa | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:14.74 | 345 | 35.29 | 39.45 | |||
10. | Piworowicz Agnieszka | 96 | Sądeckie Tow.Pływackie | 1:15.10 | 340 | 36.02 | 39.08 | |||
11. | Augustyn Jagoda | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:15.45 | 335 | 34.80 | 40.65 | |||
12. | Przybylska Patrycja | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:16.08 | 327 | 35.80 | 40.28 | |||
13. | Mazurek Patrycja | 96 | KS Korona Kraków | 1:18.94 | 293 | 36.79 | 42.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 14.12.2008 - 10:15 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 1:11.51 | 394 | 34.36 | 37.15 | |||
2. | Bożek Dominika | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:12.80 | 373 | 35.10 | 37.70 | |||
3. | Dyna Angelika | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:15.08 | 340 | 34.13 | 40.95 | |||
4. | Piątek Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:15.20 | 339 | 36.00 | 39.20 | |||
5. | Leśniewska Barbara | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:17.07 | 315 | 36.00 | 41.07 | |||
6. | Podyma Kinga | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:17.42 | 310 | 35.76 | 41.66 | |||
7. | Gruca Nina | 98 | CKiS Skawina | 1:17.55 | 309 | 37.37 | 40.18 | |||
8. | Korzonek Urszula | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:20.36 | 278 | 38.51 | 41.85 | |||
9. | Zamachowska Wiktoria | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:24.33 | 240 | 41.00 | 43.33 | |||
10. | Drewnik Aleksandra | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:27.80 | 213 | 41.20 | 46.60 | |||
11. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 1:30.21 | 196 | 41.41 | 48.80 | |||
12. | Lipowska Maria | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:33.29 | 177 | 42.80 | 50.49 | |||
13. | Kopek Anna | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:44.11 | 128 | 49.06 | 55.05 | |||
14. | Zielińska Anna | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:47.80 | 115 | 49.28 | 58.52 | |||
15. | Dryja Alicja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:48.07 | 114 | 50.02 | 58.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 14.12.2008 - 10:30 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ciêżkowski Dominik | 96 | MKS Jordan Kraków | 57.89 | 517 | 28.04 | 29.85 | ||||
Czas lepszy od Rekordu Polski 12-latków | |||||||||||
2. | Kołodziejczyk Patryk | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:02.53 | 410 | 29.89 | 32.64 | ||||
3. | Mikoś Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:05.36 | 359 | 30.82 | 34.54 | ||||
4. | Gruca karol | 96 | CKiS Skawina | 1:07.76 | 322 | 32.50 | 35.26 | ||||
5. | Woźniak Piotr | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:07.89 | 320 | 32.51 | 35.38 | ||||
6. | Liszewski Przemysław | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:08.57 | 311 | 32.80 | 35.77 | ||||
7. | Bijak Patryk | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:10.42 | 287 | 33.64 | 36.78 | ||||
8. | Sosik Marcin | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:10.95 | 281 | 34.60 | 36.35 | ||||
8. | Kopacz Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:10.95 | 281 | 33.88 | 37.07 | ||||
10. | Jêkot Łukasz | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:12.06 | 268 | SC 1 | 35.02 | 37.04 | |||
11. | Dylewicz Mikołaj | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:12.06 | 268 | SC 2 | 35.07 | 36.99 | |||
12. | Grzesło Stanisław | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:13.24 | 255 | 34.42 | 38.82 | ||||
13. | Sieprawski Jakub | 96 | CKiS Skawina | 1:13.74 | 250 | 35.45 | 38.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 14.12.2008 - 10:30 | Chłopców, 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chołda Łukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:06.32 | 344 | 32.00 | 34.32 | |||
2. | Tombarkiewicz Józef | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:08.64 | 310 | 32.31 | 36.33 | |||
3. | Sowier Wojciech | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:11.10 | 279 | 33.26 | 37.84 | |||
4. | Cieśar Igor | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:11.82 | 271 | 34.75 | 37.07 | |||
4. | Ruszkowski Kacper | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:11.82 | 271 | 34.06 | 37.76 | |||
6. | Skrzypek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:11.86 | 270 | 34.36 | 37.50 | |||
7. | Bochenek Patryk | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 1:13.51 | 252 | 34.07 | 39.44 | |||
8. | Kozieł Krystian | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:14.13 | 246 | 35.29 | 38.84 | |||
9. | Młynarczyk Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:15.50 | 233 | 36.00 | 39.50 | |||
10. | Pniak Mikołaj | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:16.95 | 220 | 36.95 | 40.00 | |||
11. | Kocwa Paweł | 97 | LKS Kmita Zabierzów | 1:20.30 | 194 | 37.00 | 43.30 | |||
12. | Wawer Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:20.36 | 193 | 38.82 | 41.54 | |||
13. | Batko Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:24.51 | 166 | 41.09 | 43.42 | |||
14. | Ściórka Patryk | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 1:26.28 | 156 | 40.28 | 46.00 | |||
15. | Zieliński Maciej | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:36.51 | 111 | 44.73 | 51.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 14.12.2008 - 10:45 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bucka Karolina | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:12.32 | 503 | 34.76 | 37.56 | |||
2. | Janiczek Joanna | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:13.02 | 488 | 35.64 | 37.38 | |||
3. | Sowa Marta | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:13.92 | 471 | 36.04 | 37.88 | |||
4. | Nowosad Katarzyna | 96 | LKS Kmita Zabierzów | 1:14.10 | 467 | 35.92 | 38.18 | |||
5. | Chmielek Anna | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:15.60 | 440 | 37.63 | 37.97 | |||
6. | Bednarz Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:20.14 | 369 | 38.23 | 41.91 | |||
7. | Augustyn Jagoda | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:21.95 | 345 | 39.62 | 42.33 | |||
8. | Adamska Kalina | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:22.45 | 339 | 39.61 | 42.84 | |||
9. | Janik Kinga | 96 | KS Korona Kraków | 1:24.45 | 316 | 40.32 | 44.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 14.12.2008 - 10:45 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Całka Anna | 97 | TS Pływak Bochnia | 1:13.96 | 470 | 36.69 | 37.27 | |||
2. | Miernik Daria | 97 | CKiS Skawina | 1:19.82 | 374 | 38.67 | 41.15 | |||
3. | Gołyźniak Karolina | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:20.22 | 368 | 38.86 | 41.36 | |||
4. | Sudek Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:20.32 | 367 | 39.73 | 40.59 | |||
5. | Kozik Anna | 98 | CKiS Skawina | 1:23.82 | 323 | 40.23 | 43.59 | |||
6. | Moskal Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:24.13 | 319 | 41.82 | 42.31 | |||
7. | Kuzera Agata | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:26.48 | 294 | 42.80 | 43.68 | |||
8. | Stelmach Weronika | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:26.74 | 291 | 42.68 | 44.06 | |||
9. | Bednarz Zuzanna | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:27.95 | 279 | 42.26 | 45.69 | |||
10. | Stanek Anna | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:28.67 | 273 | 43.04 | 45.63 | |||
11. | Mróz Aleksandra | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:28.83 | 271 | 42.90 | 45.93 | |||
12. | Kotyza Weronika | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:31.33 | 250 | 45.39 | 45.94 | |||
13. | Ślêczkowska Weronika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:33.98 | 229 | 45.70 | 48.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 14.12.2008 - 11:00 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Czekaj Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:09.07 | 390 | 33.14 | 35.93 | |||
2. | Zych Kamil | 96 | KS Wiking Brzesko | 1:15.17 | 303 | 36.61 | 38.56 | |||
3. | Ojczyk Grzegorz | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:16.94 | 282 | 36.88 | 40.06 | |||
4. | Wątorek Adam | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:17.83 | 273 | 38.11 | 39.72 | |||
5. | Bijak Patryk | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:18.78 | 263 | 38.90 | 39.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 14.12.2008 - 11:00 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Murzyn Dawid | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:15.44 | 299 | 37.10 | 38.34 | |||
2. | Wêglarz Kamil | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:21.76 | 235 | 39.48 | 42.28 | |||
3. | Lechowicz Filip | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:22.04 | 233 | 39.58 | 42.46 | |||
4. | Sowier Wojciech | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:22.89 | 226 | 41.00 | 41.89 | |||
5. | Lechowicz Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:24.51 | 213 | 41.13 | 43.38 | |||
6. | Raczkowski Dominik | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:27.94 | 189 | 43.41 | 44.53 | |||
7. | Janus Tomasz | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:29.57 | 179 | 43.13 | 46.44 | |||
8. | Leś Filip | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:36.13 | 145 | |||||
9. | Zieliński Szymon | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:43.61 | 116 | 49.70 | 53.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 14.12.2008 - 11:05 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dworaczek Paulina | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:51.64 | 39.27 | 43.89 | |||||
2. | Makocka Izabela | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:59.07 | 41.10 | 45.79 | 46.59 | 45.59 | |||
3. | Sirignano Luigia | 96 | MKS Jordan Kraków | 3:00.26 | 39.54 | 46.28 | 47.75 | 46.69 | |||
4. | Człowiek Roksana | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 3:01.07 | 40.70 | 45.97 | 47.13 | 47.27 | |||
5. | Madeja Magdalena | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 3:02.88 | 41.36 | 46.70 | 48.36 | 46.46 | |||
6. | Pabian Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | 3:13.40 | 45.04 | 49.65 | 50.07 | 48.64 | |||
7. | Bryg Katarzyna | 96 | MKS Jordan Kraków | 3:22.42 | 48.60 | 53.20 | 50.22 | 50.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 14.12.2008 - 11:05 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Widomska Paulina | 97 | Sądeckie Tow.Pływackie | 2:56.64 | 39.80 | 44.20 | 46.36 | 46.28 | |||
2. | Senetelska Olga | 97 | KS Korona Kraków | 3:03.82 | 40.74 | 45.67 | |||||
3. | Suder Marta | 97 | CKiS Skawina | 3:04.64 | 40.82 | 48.00 | 48.63 | 47.19 | |||
4. | Michalczyk Urszula | 97 | TS Pływak Bochnia | 3:09.76 | 42.54 | 48.00 | 49.50 | 49.72 | |||
5. | Podgórni Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:26.91 | 47.60 | 53.28 | |||||
6. | Świderska Patrycja | 97 | TS Pływak Bochnia | 3:27.29 | 48.00 | 53.07 | 54.19 | 52.03 | |||
7. | Malec Daria | 97 | Aquarius Myślenice | 3:32.31 | 48.42 | 53.31 | 55.16 | 55.42 | |||
8. | Sikora Sandra | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 3:42.96 | 53.41 | 58.31 | 57.81 | 53.43 | |||
9. | Duran Ewa | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:46.89 | 52.80 | 58.80 | 59.04 | 56.25 | |||
10. | Kinczkowska Kaja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 3:57.48 | 52.28 | 1:00.12 | |||||
11. | Kinczkowska Dominika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 4:21.60 | 1:00.73 | 1:06.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 14.12.2008 - 11:25 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Isula Dawid | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:50.72 | 37.44 | 44.30 | |||||
2. | Baran Filip | 96 | MKS Jordan Kraków | 3:05.67 | 41.14 | 47.47 | 49.34 | 47.72 | |||
3. | Skowron Tomasz | 96 | Sądeckie Tow.Pływackie | 3:14.20 | 43.26 | 48.76 | 50.78 | 51.40 | |||
4. | Kawiecki Rafał | 96 | MKS Jordan Kraków | 3:15.00 | 42.64 | 50.65 | 52.03 | 49.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 14.12.2008 - 11:25 | Chłopców, 200m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lechowicz Filip | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:10.82 | 44.26 | 50.19 | 49.65 | 46.72 | ||||
2. | Kasparek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:19.98 | 46.89 | 51.49 | 52.22 | 49.38 | ||||
3. | Skrzypek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:20.29 | 46.51 | 50.91 | ||||||
4. | Machlowski Benjamin | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:20.92 | 44.09 | 52.98 | 53.32 | 50.53 | ||||
5. | Goleniec Łukasz | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 3:21.29 | 46.32 | 51.78 | 52.69 | 50.50 | ||||
6. | Śnieżek Maksymilian | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:24.02 | 47.26 | 51.90 | 52.91 | 51.95 | ||||
7. | Woźniak Wiktor | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:35.98 | 49.75 | 55.98 | 56.59 | 53.66 | ||||
8. | Bułka Aleksander | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:47.00 | 51.39 | 1:00.03 | 59.28 | 56.30 | ||||
DYSKW. | Ziemianin Konrad | 97 | MKS Jordan Kraków | |||||||||
K12 - niejednoczesne dotkniêcie ściany dłońmi przy nawrocie (Czas: 11:20) | ||||||||||||
DYSKW. | Kuźnoczka Juri | 98 | LKS Kmita Zabierzów | |||||||||
K14 - dotkniêcie ściany jedną rêką przy nawrocie (Czas: 11:20) |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 14.12.2008 - 11:40 | Dziewcząt, 800m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Klich Maja | 96 | ZKS Unia Tarnów | 10:10.98 | 521 |
100m: 200m: | 1:12.54 2:28.45 | 1:12.54 1:15.91 | 300m: 400m: | 3:44.54 5:02.48 | 1:16.09 1:17.94 | 500m: 600m: | 6:20.36 7:38.36 | 1:17.88 1:18.00 | 700m: 800m: | 8:55.67 10:10.98 | 1:17.31 1:15.31 |
2. | Szczyrbak Kornelia | 96 | CKiS Skawina | 10:21.51 | 495 |
100m: 200m: | 1:21.91 2:29.76 | 1:21.91 1:07.85 | 300m: 400m: | 3:48.45 5:08.42 | 1:18.69 1:19.97 | 500m: 600m: | 6:27.64 7:46.17 | 1:19.22 1:18.53 | 700m: 800m: | 9:04.26 10:21.51 | 1:18.09 1:17.25 |
3. | Ćwiêkała Olga | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 10:41.36 | 450 |
100m: 200m: | 1:15.29 2:35.54 | 1:15.29 1:20.25 | 300m: 400m: | 3:56.45 5:17.20 | 1:20.91 1:20.75 | 500m: 600m: | 6:38.89 7:59.45 | 1:21.69 1:20.56 | 700m: 800m: | 9:21.16 10:41.36 | 1:21.71 1:20.20 |
4. | Studzińska Wiktoria | 96 | MKS Jordan Kraków | 10:52.60 | 427 |
100m: 200m: | 1:16.40 2:38.42 | 1:16.40 1:22.02 | 300m: 400m: | 4:01.98 5:24.76 | 1:23.56 1:22.78 | 500m: 600m: | 6:48.40 8:11.64 | 1:23.64 1:23.24 | 700m: 800m: | 34.26 10:52.60 | 10:18.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 14.12.2008 - 11:55 | Chłopców, 800m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojdak Wojciech | 96 | KS Wiking Brzesko | 9:20.56 | 541 | ||||
Rekord Okrêgu 12-latków |
100m: 200m: | 1:06.03 2:16.66 | 1:06.03 1:10.63 | 300m: 400m: | 3:28.06 4:38.91 | 1:11.40 1:10.85 | 500m: 600m: | 5:50.13 7:00.81 | 1:11.22 1:10.68 | 700m: 800m: | 8:11.56 9:20.56 | 1:10.75 1:09.00 |
2. | Mucha Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 9:54.07 | 455 |
100m: 200m: | 1:13.64 2:29.45 | 1:13.64 1:15.81 | 300m: 400m: | 3:44.32 4:59.02 | 1:14.87 1:14.70 | 500m: 600m: | 6:12.36 7:26.73 | 1:13.34 1:14.37 | 700m: 800m: | 8:40.92 9:54.07 | 1:14.19 1:13.15 |
3. | Chołda Jakub | 96 | MKS Jordan Kraków | 10:10.16 | 420 |
100m: 200m: | 1:12.32 2:29.60 | 1:12.32 1:17.28 | 300m: 400m: | 3:46.76 5:04.02 | 1:17.16 1:17.26 | 500m: 600m: | 6:20.95 7:38.26 | 1:16.93 1:17.31 | 700m: 800m: | 8:55.55 10:10.16 | 1:17.29 1:14.61 |
4. | Kica Paweł | 96 | MKS Jordan Kraków | 10:18.48 | 403 |
100m: 200m: | 1:14.16 2:33.16 | 1:14.16 1:19.00 | 300m: 400m: | 3:51.57 5:10.23 | 1:18.41 1:18.66 | 500m: 600m: | 6:28.64 7:46.92 | 1:18.41 1:18.28 | 700m: 800m: | 9:03.45 10:18.48 | 1:16.53 1:15.03 |
5. | Karwala Maciej | 96 | MKS Jordan Kraków | 10:41.04 | 362 |
100m: 200m: | 1:17.29 2:40.06 | 1:17.29 1:22.77 | 300m: 400m: | 4:01.27 5:23.32 | 1:21.21 1:22.05 | 500m: 600m: | 6:44.14 8:05.35 | 1:20.82 1:21.21 | 700m: 800m: | 9:26.22 10:41.04 | 1:20.87 1:14.82 |
6. | Lelek Mateusz | 96 | MKS Jordan Kraków | 10:41.54 | 361 |
100m: 200m: | 1:16.92 2:39.95 | 1:16.92 1:23.03 | 300m: 400m: | 4:01.73 5:23.73 | 1:21.78 1:22.00 | 500m: 600m: | 6:45.64 8:06.36 | 1:21.91 1:20.72 | 700m: 800m: | 9:27.07 10:41.54 | 1:20.71 1:14.47 |
7. | Stankiewicz Dominik | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 10:42.92 | 359 |
100m: 200m: | 1:15.82 2:36.64 | 1:15.82 1:20.82 | 300m: 400m: | 3:58.02 5:19.10 | 1:21.38 1:21.08 | 500m: 600m: | 6:41.89 8:03.39 | 1:22.79 1:21.50 | 700m: 800m: | 9:25.32 10:42.92 | 1:21.93 1:17.60 |
8. | Olbrycht Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 11:04.72 | 325 |
100m: 200m: | 1:19.51 2:42.64 | 1:19.51 1:23.13 | 300m: 400m: | 4:06.34 5:29.64 | 1:23.70 1:23.30 | 500m: 600m: | 6:53.62 8:19.17 | 1:23.98 1:25.55 | 700m: 800m: | 9:43.12 11:04.72 | 1:23.95 1:21.60 |
9. | Mlekodaj Olaf | 96 | Aquarius Myślenice | 11:11.33 | 315 |
100m: 200m: | 1:15.40 2:38.62 | 1:15.40 1:23.22 | 300m: 400m: | 4:04.24 5:30.46 | 1:25.62 1:26.22 | 500m: 600m: | 6:56.93 8:22.90 | 1:26.47 1:25.97 | 700m: 800m: | 9:48.43 11:11.33 | 1:25.53 1:22.90 |