ISM Karol Cup BLOK I | 3 Lipiec 2008 - 10:00 |
Nr 1 03/07/2008 | 50m motylkowy Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Dymon Izabella | 96 | MKS Wodnik Rado | 32.69 | 503 | ||||||
2. | Zakrzewska Paulina | 95 | MKS Wodnik Rado | 33.61 | 463 | ||||||
3. | Zajonc Karolina | 95 | RMKS Rybnik | 34.13 | 442 | ||||||
4. | Kocemba Paulina | 96 | Sokół Kety | 36.63 | 357 | ||||||
5. | Mendyk Aleksandra | 96 | MKS Wodnik Rado | 39.46 | 286 |
<< TOP >> |
Nr 1 03/07/2008 | 50m motylkowy Kobiet | 11 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Nasiełowska Adrianna | 97 | MKS Wodnik Rado | 32.58 | 508 | ||||||
2. | Kolber Roksana | 98 | Gilus Gilowice | 54.97 | 105 |
<< TOP >> |
Nr 2 03/07/2008 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 14 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gałuszka Dawid | 93 | Sokół Kety | 32.04 | 367 |
<< TOP >> |
Nr 2 03/07/2008 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wilk Przemysław | 95 | Jordan Kraków | 29.26 | 482 | ||||||
2. | Ciêżkowski Dominik | 96 | Jordan Kraków | 29.37 | 477 | ||||||
3. | Twarowski Jerzy | 95 | Jordan Kraków | 30.38 | 431 | ||||||
4. | Joniec Artur | 95 | MOSiR Mysłowice | 31.04 | 404 | ||||||
5. | Nicał Jacek | 95 | Korona Kraków | 31.05 | 403 | ||||||
6. | Lubowiecki Jakub | 95 | MOSiR Mysłowice | 31.16 | 399 | ||||||
7. | Hydzik Piotr | 95 | Karol Wadowice | 31.67 | 380 | ||||||
8. | Mlekodaj Olaf | 96 | Aquarius Myślen | 35.55 | 269 | ||||||
9. | Kołek Piotr | 95 | Sokół Kety | 43.02 | 151 |
<< TOP >> |
Nr 2 03/07/2008 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 11 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Głogowski Krzysztof | 98 | MKS Wodnik Rado | 39.82 | 191 | ||||||
2. | Sordyl Mateusz | 99 | Sokół Kety | 40.41 | 183 | ||||||
3. | Zwoliński Marcin | 97 | MKS MOS Katowic | 46.11 | 123 | ||||||
4. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 46.47 | 120 | ||||||
5. | Sordyl Paweł | 97 | Sokół Kety | 48.25 | 107 |
<< TOP >> |
Nr 3 03/07/2008 | 100m zmienny Kobiet | 14 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Dyrcz Justyna | 93 | Karol Wadowice | 1:26.50 | 337 | 42.05 | 44.45 | |||||
2. | Cybulska Iga | 90 | Karol Wadowice | 1:33.76 | 264 | 44.14 | 49.62 | |||||
3. | Romanowska Klaudia | 93 | Karol Wadowice | 1:50.81 | 160 | 52.99 | 57.82 |
<< TOP >> |
Nr 3 03/07/2008 | 100m zmienny Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Soboń Martyna | 95 | MKS Wodnik Rado | 1:14.80 | FJ | 521 | 35.31 | 39.49 | |||||
2. | Murzyn Karolina | 95 | Jordan Kraków | 1:14.80 | FJ | 521 | 35.08 | 39.72 | |||||
3. | Nowak Paulina | 96 | MKS Wodnik Rado | 1:18.51 | 450 | 38.56 | 39.95 | ||||||
4. | Zajonc Karolina | 95 | RMKS Rybnik | 1:18.62 | 449 | 37.39 | 41.23 | ||||||
5. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Kraków | 1:19.44 | 435 | 37.33 | 42.11 | ||||||
6. | Zakrzewska Paulina | 95 | MKS Wodnik Rado | 1:20.39 | 420 | 37.09 | 43.30 | ||||||
7. | Pawlas Marta | 95 | RMKS Rybnik | 1:20.58 | 417 | 38.60 | 41.98 | ||||||
8. | Kocemba Paulina | 96 | Sokół Kety | 1:20.60 | 416 | 39.21 | 41.39 | ||||||
9. | Kamienik Adrianna | 95 | MKS Wodnik Rado | 1:20.75 | 414 | 39.27 | 41.48 | ||||||
10. | Hyży Aneta | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 1:26.50 | 337 | 41.27 | 45.23 | ||||||
11. | Frosztêga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślen | 1:28.03 | 319 | 41.60 | 46.43 | ||||||
12. | Mendyk Aleksandra | 96 | MKS Wodnik Rado | 1:30.60 | 293 | 42.52 | 48.08 | ||||||
DYSKW. | Fedorowicz Zuzanna | 96 | MKS Wodnik Rado | ||||||||||
dotkniêcie ściany nawrotowej jedną rêką na 75m |
<< TOP >> |
Nr 3 03/07/2008 | 100m zmienny Kobiet | 11 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślen | 1:27.27 | 328 | 43.82 | 43.45 | ||||||
2. | Banasz Monika | 98 | Karol Wadowice | 1:54.25 | 146 | 52.26 | 1:01.99 | ||||||
DYSKW. | Bryndza Kinga | 98 | Karol Wadowice | ||||||||||
zmiana stylu po starcie | |||||||||||||
DYSKW. | Czuba Alicja | 99 | Karol Wadowice | ||||||||||
zakończenie st. grzbietowego w pozycji na piersiach |
<< TOP >> |
Nr 4 03/07/2008 | 100m zmienny Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Ciêżkowski Dominik | 96 | Jordan Kraków | 1:08.10 | 479 | 31.24 | 36.86 | |||||
2. | Maniek Damian | 95 | Jordan Kraków | 1:14.66 | 364 | 32.46 | 42.20 | |||||
3. | Trela Konrad | 95 | Jordan Kraków | 1:14.85 | 361 | 36.23 | 38.62 |
<< TOP >> |
Nr 4 03/07/2008 | 100m zmienny Mêżczyzn | 11 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Banaś Konrad | 98 | Karol Wadowice | 1:55.85 | 97 | 56.00 | 59.85 | ||||||
DYSKW. | Głogowski Krzysztof | 98 | MKS Wodnik Rado | ||||||||||
zakończenie stylu grzbietowego na piersiach |
<< TOP >> |
Nr 5 03/07/2008 | 50m klasyczny Kobiet | 11 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mendyk Adrianna | 98 | MKS Wodnik Rado | 44.65 | 311 | ||||||
2. | Kołek Joanna | 97 | Sokół Kety | 48.19 | 247 | ||||||
3. | Roman Barbara | 98 | Karol Wadowice | 50.85 | 211 | ||||||
4. | Polak Justyna | 97 | Sokół Kety | 51.79 | 199 | ||||||
5. | Czuba Alicja | 99 | Karol Wadowice | 1:03.43 | 108 | ||||||
6. | Bryndza Kinga | 98 | Karol Wadowice | 1:21.37 | 51 |
<< TOP >> |
Nr 6 03/07/2008 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 11 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Fedorowicz Jakub | 97 | MKS Wodnik Rado | 42.21 | 253 | ||||||
2. | Graca Bartosz | 97 | Karol Wadowice | 46.65 | 187 | ||||||
3. | Szumlewicz Piotr | 97 | Sokół Kety | 48.72 | 164 | ||||||
4. | Żuk Szymon | 97 | Karol Wadowice | 55.08 | FJ | 114 | |||||
5. | Niesyczyński Bartłomiej | 97 | Karol Wadowice | 55.08 | FJ | 114 | |||||
6. | Dyduch Dominiik | 97 | Karol Wadowice | 58.27 | 96 |
<< TOP >> |
Nr 7 03/07/2008 | 200m dowolny Kobiet | 14 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Romanowska Klaudia | 93 | Karol Wadowice | 3:45.90 | 132 | 48.80 | 59.69 |
<< TOP >> |
Nr 7 03/07/2008 | 200m dowolny Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Dymon Izabella | 96 | MKS Wodnik Rado | 2:23.37 | 516 | 33.58 | 37.10 | |||||||
2. | Stanek Emilia | 95 | Karol Wadowice | 2:25.22 | 496 | 33.19 | 36.74 | |||||||
3. | Hyży Aneta | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 2:44.57 | 341 | 37.16 | 40.83 | |||||||
4. | Fedorowicz Zuzanna | 96 | MKS Wodnik Rado | 2:48.31 | 319 | 39.05 | 42.75 |
<< TOP >> |
Nr 7 03/07/2008 | 200m dowolny Kobiet | 11 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Wojtyła Izabela | 97 | Sokół Kety | 3:27.21 | 171 | 44.57 | 53.06 | |||||||
2. | Kolber Roksana | 98 | Gilus Gilowice | 3:58.63 | 111 | 54.12 | 1:01.61 |
<< TOP >> |
Nr 8 03/07/2008 | 200m dowolny Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Kraków | 2:29.40 | 330 | 31.49 | 35.52 | |||||||
2. | Sobkowicz Piotr | 96 | Karol Wadowice | 3:51.34 | 88 | 46.89 | 58.62 |
<< TOP >> |
Nr 8 03/07/2008 | 200m dowolny Mêżczyzn | 11 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Sordyl Mateusz | 99 | Sokół Kety | 2:52.60 | 214 | 40.67 | 45.34 | 44.75 | 41.84 | |||||
2. | Głogowski Krzysztof | 98 | MKS Wodnik Rado | 2:56.38 | 200 | 42.93 | 46.37 | |||||||
3. | Zwoliński Marcin | 97 | MKS MOS Katowic | 2:56.66 | 199 | 40.94 | 46.54 |
<< TOP >> |
Nr 9 03/07/2008 | 100m dowolny Kobiet | 14 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Hajto Julia | 92 | CKiS Skawina | 1:10.08 | 427 | 34.20 | 35.88 | |||||
2. | Dyrcz Justyna | 93 | Karol Wadowice | 1:17.50 | 316 | 37.33 | 40.17 | |||||
3. | Cybulska Iga | 90 | Karol Wadowice | 1:26.15 | 230 | 41.21 | 44.94 |
<< TOP >> |
Nr 9 03/07/2008 | 100m dowolny Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Soboń Martyna | 95 | MKS Wodnik Rado | 1:08.15 | 465 | 32.11 | 36.04 | |||||
2. | Nowak Paulina | 96 | MKS Wodnik Rado | 1:09.52 | 438 | 33.50 | 36.02 | |||||
3. | Frosztêga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślen | 1:14.14 | 361 | 34.81 | 39.33 | |||||
4. | Hyży Aneta | 96 | SOKÓŁ Myślenice | 1:16.22 | 332 | 37.05 | 39.17 | |||||
5. | Dyrcz Joanna | 95 | Karol Wadowice | 1:31.84 | 190 | 43.28 | 48.56 |
<< TOP >> |
Nr 9 03/07/2008 | 100m dowolny Kobiet | 11 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Nasiełowska Adrianna | 97 | MKS Wodnik Rado | 1:12.75 | 382 | 34.52 | 38.23 | |||||
2. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślen | 1:16.76 | 325 | 36.95 | 39.81 | |||||
3. | Polak Justyna | 97 | Sokół Kety | 1:31.57 | 191 | 45.55 | 46.02 | |||||
4. | Kołek Joanna | 97 | Sokół Kety | 1:32.27 | 187 | 44.02 | 48.25 | |||||
5. | Banasz Monika | 98 | Karol Wadowice | 1:41.15 | 142 | 46.02 | 55.13 |
<< TOP >> |
Nr 10 03/07/2008 | 100m dowolny Mêżczyzn | 14 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Gałuszka Dawid | 93 | Sokół Kety | 1:03.97 | 391 | 30.71 | 33.26 | |||||
2. | Sobkowicz Wojciech | 94 | Karol Wadowice | 1:45.08 | 88 | 46.96 | 58.12 |
<< TOP >> |
Nr 10 03/07/2008 | 100m dowolny Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Lubowiecki Jakub | 95 | MOSiR Mysłowice | 1:01.68 | 436 | 28.90 | 32.78 | |||||
2. | Nicał Jacek | 95 | Korona Kraków | 1:04.16 | 387 | 30.49 | 33.67 | |||||
3. | Kołek Piotr | 95 | Sokół Kety | 1:26.39 | 158 | 40.21 | 46.18 |
<< TOP >> |
Nr 10 03/07/2008 | 100m dowolny Mêżczyzn | 11 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 1:30.20 | 139 | 41.64 | 48.56 | |||||
2. | Graca Bartosz | 97 | Karol Wadowice | 1:30.60 | 137 | 42.85 | 47.75 | |||||
3. | Szumlewicz Piotr | 97 | Sokół Kety | 1:32.88 | 127 | 44.30 | 48.58 | |||||
4. | Banaś Dawid | 98 | Karol Wadowice | 1:42.07 | 96 | 45.09 | 56.98 | |||||
5. | Wądrzyk Michał | 97 | Karol Wadowice | 1:43.47 | 92 | 46.33 | 57.14 | |||||
6. | Żuk Szymon | 97 | Karol Wadowice | 1:45.31 | 87 | 49.09 | 56.22 | |||||
7. | Banaś Konrad | 98 | Karol Wadowice | 1:47.45 | 82 | 51.55 | 55.90 | |||||
8. | Gurdek Patryk | 97 | Karol Wadowice | 1:51.94 | 73 | 50.51 | 1:01.43 | |||||
9. | Kowalczyk Kacper | 98 | Karol Wadowice | 2:03.73 | 54 | 56.58 | 1:07.15 |
<< TOP >> |
Nr 11 03/07/2008 | 200m zmienny Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Murzyn Karolina | 95 | Jordan Kraków | 2:41.97 | 502 | 38.77 | 40.44 | |||||||
2. | Stanek Emilia | 95 | Karol Wadowice | 2:44.20 | 482 | 36.79 | 42.42 | |||||||
3. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Kraków | 2:47.46 | 455 | 36.68 | 42.21 |
<< TOP >> |
Nr 11 03/07/2008 | 200m zmienny Kobiet | 11 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Mendyk Adrianna | 98 | MKS Wodnik Rado | 3:14.42 | 290 | 42.40 | 49.54 |
<< TOP >> |
Nr 12 03/07/2008 | 200m zmienny Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Twarowski Jerzy | 95 | Jordan Kraków | 2:26.78 | 483 | 31.58 | 37.50 | |||||||
2. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Kraków | 2:28.86 | 463 | 32.08 | 38.62 | |||||||
3. | Wilk Przemysław | 95 | Jordan Kraków | 2:29.32 | 459 | 31.57 | 37.40 | |||||||
4. | Joniec Artur | 95 | MOSiR Mysłowice | 2:29.72 | 455 | 31.96 | 39.31 | |||||||
5. | Hydzik Piotr | 95 | Karol Wadowice | 2:31.27 | 441 | 32.29 | 38.97 | |||||||
6. | Trela Konrad | 95 | Jordan Kraków | 2:39.24 | 378 | 36.61 | 42.28 | |||||||
7. | Mlekodaj Olaf | 96 | Aquarius Myślen | 2:50.63 | 307 | 36.71 | 47.47 | |||||||
8. | Maniek Damian | 95 | Jordan Kraków | 2:55.46 | 283 | 40.07 | 41.48 |
<< TOP >> |
Nr 12 03/07/2008 | 200m zmienny Mêżczyzn | 11 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Fedorowicz Jakub | 97 | MKS Wodnik Rado | 3:01.90 | 254 | 41.80 | 50.03 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | swimart@op.pl |