Potwierdzenie zgłoszenia MSP Aquarius Myślenice (POL.MAL.AQMYS) |
Biedrzycki Szymon | 01 | AQMYS | 25m dowolny (2) | NT | 25m grzbietowy (4) | NT | ||||
Drozdowicz-Nita Karol | 99 | AQMYS | 25m dowolny (2) 100m zmienny (10) | 16.00 1:44.00 | 25m klasyczny (6) | 21.00 | ||||
Dzieża Kamil | 99 | AQMYS | 25m dowolny (2) | 19.21 | 25m grzbietowy (4) | 24.10 | ||||
Kasprzycki Jakub | 97 | AQMYS | 50m dowolny (12) | 42.98 | 50m klasyczny (16) | 55.12 | ||||
Kasprzycki Kamil | 99 | AQMYS | 25m dowolny (2) | 25.00 | 25m klasyczny (6) | 35.00 | ||||
Klecha Jakub | 97 | AQMYS | 50m dowolny (12) | 40.00 | 50m grzbietowy (14) | 47.00 | ||||
Klecha Maciej | 99 | AQMYS | 25m dowolny (2) | 30.00 | 25m grzbietowy (4) | 20.00 | ||||
Kukliński Bartłomiej | 02 | AQMYS | 25m dowolny (2) | NT | ||||||
Litwa Daniel | 99 | AQMYS | 25m dowolny (2) | 25.13 | 25m grzbietowy (4) | 28.01 | ||||
Litwa Krzysztof | 96 | AQMYS | 50m dowolny (12) 100m zmienny (10) | 28.86 1:12.56 | 50m grzbietowy (14) | 33.12 | ||||
Maciaszkiewicz Sebastian | 00 | AQMYS | 25m grzbietowy (4) | 32.00 | 25m klasyczny (6) | 38.00 | ||||
Markiewicz Tomasz | 98 | AQMYS | 50m dowolny (12) | 1:02.20 | 50m klasyczny (16) | 1:10.00 | ||||
Mlekodaj Olaf | 96 | AQMYS | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (18) | 31.89 34.25 | 50m klasyczny (16) | 38.15 | ||||
Olszowski Marek | 99 | AQMYS | 25m dowolny (2) | 23.00 | 25m grzbietowy (4) | 25.00 | ||||
Woźniak Jakub | 00 | AQMYS | 25m dowolny (2) | 50.00 | 25m grzbietowy (4) | 50.00 |
Bazyl Magdalena | 97 | AQMYS | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 31.24 1:19.56 | 50m klasyczny (15) | 38.34 | ||||
Bochenek Kaja | 97 | AQMYS | 50m dowolny (11) | 50.11 | 50m grzbietowy (13) | 55.00 | ||||
Chorabik Anna | 93 | AQMYS | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 30.99 35.00 | 50m grzbietowy (13) | 37.00 | ||||
Ciopała Wioletta | 01 | AQMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Drewnicka Magdalena | 97 | AQMYS | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 38.12 1:42.00 | 50m klasyczny (15) | 49.00 | ||||
Frosztêga Agnieszka | 96 | AQMYS | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 31.75 1:22.22 | 50m grzbietowy (13) | 37.37 | ||||
Ingarden Julia | 01 | AQMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Kopp Nikoletta | 98 | AQMYS | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 41.12 1:45.00 | 50m klasyczny (15) | 48.00 | ||||
Kosiba Kinga | 02 | AQMYS | 25m dowolny (1) | NT | ||||||
Markiewicz Gabriela | 00 | AQMYS | 25m dowolny (1) | 25.00 | 25m grzbietowy (3) | 28.00 | ||||
Michalik Gabriela | 97 | AQMYS | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 36.36 40.40 | 50m grzbietowy (13) | 44.00 | ||||
Michałowska Inga | 97 | AQMYS | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 43.00 47.00 | 50m klasyczny (15) | 49.00 | ||||
Olszowska Dominika | 96 | AQMYS | 50m grzbietowy (13) | 1:01.12 | 50m klasyczny (15) | 1:05.00 | ||||
Podmokły Natalia | 95 | AQMYS | 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 38.88 42.00 | 50m klasyczny (15) | 42.23 | ||||
Płachta Małgorzata | 99 | AQMYS | 25m dowolny (1) | 25.79 | 25m klasyczny (5) | 28.00 | ||||
Ralska Aleksandra | 01 | AQMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Rodak Anna | 00 | AQMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Sanowska Dominika | 96 | AQMYS | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 34.00 39.00 | 50m klasyczny (15) | 42.00 | ||||
Szostak Agnieszka | 98 | AQMYS | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 46.21 2:00.01 | 50m klasyczny (15) | 55.11 | ||||
Topa Dominika | 00 | AQMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Wêgrzyn Natalia | 00 | AQMYS | 25m dowolny (1) 100m zmienny (9) | 16.87 1:58.00 | 25m klasyczny (5) | 25.15 | ||||
Ślêczka Katarzyna | 02 | AQMYS | 25m dowolny (1) | NT | ||||||
Żyła Julia | 03 | AQMYS | 25m dowolny (1) | NT | ||||||
Żyła Katarzyna | 95 | AQMYS | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 33.33 39.15 | 50m grzbietowy (13) | 39.15 |
Aquarius Myślenice 1 | AQMYS | 4 x 25m zmienny (8) | Mêżczyzn | 11 lat i młodsi | 1:36.00 |
Olszowski Marek Kasprzycki Kamil | 99 99 | Dzieża Kamil | 99 |
Aquarius Myślenice 1 | AQMYS | 4 x 50m zmienny (20) | Mêżczyzn | 12 - 13 lat | 2:30.00 |
Aquarius Myślenice 1 | AQMYS | 4 x 25m zmienny (7) | Kobiet | 11 lat i młodsi | 1:33.00 |
Markiewicz Gabriela Szostak Agnieszka | 00 98 | Kopp Nikoletta Wêgrzyn Natalia | 98 00 |
Aquarius Myślenice 1 | AQMYS | 4 x 50m zmienny (19) | Kobiet | 12 - 13 lat | 2:34.00 |
Michalik Gabriela Bazyl Magdalena | 97 97 | Michałowska Inga Frosztêga Agnieszka | 97 96 |
39 zawodników, 89 indywidualnych zgłoszeń, 4 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 780,00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |