Potwierdzenie zgłoszenia KS Fala Niepołomice (POL.MAL.FANIE) |
Chalibożek Kamil | 97 | FANIE | 50m dowolny (12) | 35.93 | 50m grzbietowy (14) | 43.26 | ||||
Dudziak Wiktor | 99 | FANIE | 25m dowolny (2) | 18.05 | 25m grzbietowy (4) | 20.38 | ||||
Giejdasz Piotr | 99 | FANIE | 25m dowolny (2) | 19.87 | 25m grzbietowy (4) | 23.41 | ||||
Marecik Arkadiusz | 99 | FANIE | 25m dowolny (2) | 18.09 | 25m klasyczny (6) | 24.55 | ||||
Niciński Bartosz | 00 | FANIE | 25m dowolny (2) | 25.17 | 25m grzbietowy (4) | 24.29 | ||||
Nowotnik Michał | 95 | FANIE | 50m dowolny (12) | 38.05 | ||||||
Pitala Jakub | 93 | FANIE | 50m dowolny (12) | 31.42 | ||||||
Siemianowski Damian | 97 | FANIE | 50m dowolny (12) | 39.78 | 50m klasyczny (16) | 46.60 | ||||
Sobelga Hubert | 99 | FANIE | 25m grzbietowy (4) | 23.87 | 25m klasyczny (6) | 25.72 | ||||
Surdziel Kacper | 00 | FANIE | 25m dowolny (2) | 22.91 | 25m klasyczny (6) | 28.04 | ||||
Szewczyk Arkadiusz | 95 | FANIE | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (18) | 32.62 36.61 | 50m grzbietowy (14) | 37.73 | ||||
Szura Bartosz | 97 | FANIE | 50m dowolny (12) | 38.27 | 50m grzbietowy (14) | 47.65 | ||||
Walawski Jan | 98 | FANIE | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (18) | 36.05 42.69 | 50m grzbietowy (14) | 45.03 | ||||
Wojas Mateusz | 93 | FANIE | 50m dowolny (12) | 39.14 |
Dudziak Weronika | 01 | FANIE | 25m dowolny (1) | 27.02 | 25m grzbietowy (3) | 28.32 | ||||
Janik Milena | 99 | FANIE | 25m dowolny (1) | 26.11 | 25m grzbietowy (3) | 28.04 | ||||
Jelonek Aleksandra | 96 | FANIE | 50m dowolny (11) | 34.32 | 100m zmienny (9) | 1:31.37 | ||||
Jelonek Justyna | 00 | FANIE | 25m dowolny (1) | 18.84 | 25m grzbietowy (3) | 22.02 | ||||
Leszczyńska Julia | 99 | FANIE | 25m dowolny (1) | 24.87 | 25m grzbietowy (3) | 26.31 | ||||
Nicińska Dominika | 96 | FANIE | 50m dowolny (11) | 39.74 | 50m grzbietowy (13) | 46.82 | ||||
Waryan Karolina | 99 | FANIE | 25m dowolny (1) | 26.47 | 25m grzbietowy (3) | 28.49 | ||||
Wojas Natalia | 97 | FANIE | 50m dowolny (11) | 34.58 | 50m motylkowy (17) | 43.97 | ||||
Wojtusik Melania | 00 | FANIE | 25m grzbietowy (3) | 24.39 | 25m klasyczny (5) | 31.13 | ||||
Wygonna Sylwia | 95 | FANIE | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 33.20 1:29.60 | 50m klasyczny (15) | 44.58 |
Fala Niepołomice 1 | FANIE | 4 x 25m zmienny (8) | Mêżczyzn | 11 lat i młodsi | NT |
Dudziak Wiktor Marecik Arkadiusz | 99 99 | Walawski Jan Giejdasz Piotr | 98 99 |
Fala Niepołomice 1 | FANIE | 4 x 50m zmienny (20) | Mêżczyzn | 12 - 13 lat | NT |
Siemianowski Damian Sobelga Hubert | 97 99 | Chalibożek Kamil Szura Bartosz | 97 97 |
Fala Niepołomice 1 | FANIE | 4 x 25m zmienny (7) | Kobiet | 11 lat i młodsi | NT |
Wojtusik Melania Leszczyńska Julia | 00 99 | Janik Milena Waryan Karolina | 99 99 |
Fala Niepołomice 1 | FANIE | 4 x 50m zmienny (19) | Kobiet | 12 - 13 lat | NT |
Jelonek Justyna Nicińska Dominika | 00 96 | Wojas Natalia Jelonek Aleksandra | 97 96 |
24 zawodników, 48 indywidualnych zgłoszeń, 4 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 480,00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |