Potwierdzenie zgłoszenia UKS Jasień Sucha Beskidzka (POL.MAL.JASUC) |
Bargieł Andrzej | 95 | JASUC | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (18) | 37.98 40.86 | 50m klasyczny (16) | 46.75 | ||||
Chmiel Wojciech | 95 | JASUC | 50m dowolny (12) 100m zmienny (10) | 41.56 NT | 50m grzbietowy (14) | 43.23 | ||||
Gancarz Hubert | 99 | JASUC | 25m dowolny (2) | 28.44 | 25m grzbietowy (4) | 26.54 | ||||
Handzlik Wojciach | 95 | JASUC | 50m dowolny (12) 100m zmienny (10) | 38.98 NT | 50m klasyczny (16) | 46.78 | ||||
Huzarski Filip | 99 | JASUC | 25m dowolny (2) | 26.55 | 25m grzbietowy (4) | 25.68 | ||||
Jurzak Jaukub | 99 | JASUC | 25m dowolny (2) | 20.54 | 25m grzbietowy (4) | 21.34 | ||||
Kadela Jakub | 99 | JASUC | 25m dowolny (2) | 25.69 | 25m grzbietowy (4) | 23.45 | ||||
Pochopień Jan | 95 | JASUC | 50m dowolny (12) 100m zmienny (10) | 35.45 NT | 50m grzbietowy (14) | 45.78 | ||||
Pochopień Stanisław | 98 | JASUC | 50m dowolny (12) | 48.76 | 50m grzbietowy (14) | 52.12 | ||||
Wróbel Andrzej | 94 | JASUC | 50m dowolny (12) 100m zmienny (10) | 32.67 1:28.66 | 50m grzbietowy (14) | 43.45 | ||||
Wróbel Jakub | 95 | JASUC | 50m dowolny (12) 100m zmienny (10) | 36.87 NT | 50m grzbietowy (14) | 46.57 | ||||
Światłoń Michał | 95 | JASUC | 50m dowolny (12) 100m zmienny (10) | 33.56 NT | 50m grzbietowy (14) | 44.57 | ||||
Świerkosz Maciej | 98 | JASUC | 50m dowolny (12) 100m zmienny (10) | 47.89 NT | 50m grzbietowy (14) | 45.78 | ||||
Łakatosz Olaf | 98 | JASUC | 50m dowolny (12) | 41.46 | 50m grzbietowy (14) | NT | ||||
Ławski Patryk | 94 | JASUC | 50m dowolny (12) 100m zmienny (10) | 38.75 NT | 50m grzbietowy (14) | 43.56 |
Bukowska Natalia | 93 | JASUC | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 39.87 NT | 50m grzbietowy (13) | 42.34 | ||||
Bury Aleksandra | 96 | JASUC | 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (9) | 49.08 NT | 50m klasyczny (15) | 51.45 | ||||
Bąk Karolina | 98 | JASUC | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 44.35 NT | 50m grzbietowy (13) | 47.54 | ||||
Bąk Katarzyna | 99 | JASUC | 25m dowolny (1) 100m zmienny (9) | 19.76 NT | 25m grzbietowy (3) | 20.76 | ||||
Chowaniak Aleksandra | 98 | JASUC | 50m dowolny (11) | NT | 50m grzbietowy (13) | NT | ||||
Gancarz Kamila | 97 | JASUC | 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (9) | 49.87 NT | 50m klasyczny (15) | 51.46 | ||||
Gorycka Sylwia | 98 | JASUC | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 43.56 NT | 50m klasyczny (15) | 52.56 | ||||
Jabłońska Kamila | 98 | JASUC | 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (9) | 51.57 NT | 50m klasyczny (15) | 53.56 | ||||
Jaszek Aleksandra | 99 | JASUC | 25m dowolny (1) | 24.45 | 25m grzbietowy (3) | 23.66 | ||||
Jurzak Aleksandra | 95 | JASUC | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 42.76 NT | 50m grzbietowy (13) | 49.07 | ||||
Kaczorowska Izabela | 97 | JASUC | 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (9) | 48.65 NT | 50m klasyczny (15) | 48.65 | ||||
Kościelniak Patrycja | 98 | JASUC | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 38.98 NT | 50m grzbietowy (13) | 49.78 | ||||
Kłapyta Gabrala | 99 | JASUC | 25m dowolny (1) | 23.45 | 25m klasyczny (5) | 29.76 | ||||
Małusecka Ewa | 95 | JASUC | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 41.57 NT | 50m grzbietowy (13) | 49.65 | ||||
Palka Katarzyna | 94 | JASUC | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 41.34 NT | 50m grzbietowy (13) | 47.54 | ||||
Pochopień Karolina | 97 | JASUC | 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (9) | 48.67 NT | 50m klasyczny (15) | 49.76 | ||||
Rogowska Natalia | 96 | JASUC | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 34.97 1:33.56 | 50m grzbietowy (13) | 42.57 | ||||
Sikora Aleksandra | 98 | JASUC | 50m dowolny (11) | 42.35 | 50m grzbietowy (13) | 46.89 | ||||
Sikora Marta | 00 | JASUC | 25m dowolny (1) | 20.65 | 25m grzbietowy (3) | 19.65 | ||||
Smyrak Łucja | 00 | JASUC | 25m dowolny (1) | 27.65 | 25m grzbietowy (3) | 27.54 | ||||
Uzanńska Karolina | 97 | JASUC | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 41.34 NT | 50m grzbietowy (13) | 49.76 | ||||
Wróbel Dominka | 97 | JASUC | 50m dowolny (11) | NT | 50m grzbietowy (13) | NT | ||||
Zielińska Weronika | 97 | JASUC | 50m dowolny (11) | NT | 50m klasyczny (15) | NT | ||||
Łakatosz Oliwia | 95 | JASUC | 50m dowolny (11) 100m zmienny (9) | 40.65 NT | 50m klasyczny (15) | 48.65 |
Jasień Sucha Beskidzka 1 | JASUC | 4 x 50m zmienny (20) | Mêżczyzn | 12 - 13 lat | NT |
Jasień Sucha Beskidzka 2 | JASUC | 4 x 50m zmienny (20) | Mêżczyzn | 12 - 13 lat | NT |
Jasień Sucha Beskidzka 1 | JASUC | 4 x 25m zmienny (7) | Kobiet | 11 lat i młodsi | NT |
Jasień Sucha Beskidzka 1 | JASUC | 4 x 50m zmienny (19) | Kobiet | 12 - 13 lat | NT |
39 zawodników, 103 indywidualnych zgłoszeń, 4 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 780,00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |