Potwierdzenie zgłoszenia TG Sokół Myślenice (POL.MAL.SOMYS) |
Borski Michał | 94 | SOMYS | 50m dowolny (12) | 38.25 | 50m klasyczny (16) | 48.23 | ||||
Dziuba Dawid | 00 | SOMYS | 25m dowolny (2) | 26.15 | 25m klasyczny (6) | 35.17 | ||||
Gogól Michał | 94 | SOMYS | 50m dowolny (12) | 36.24 | 50m klasyczny (16) | 44.56 | ||||
Hujdus Adrian | 96 | SOMYS | 50m dowolny (12) | 37.18 | 50m grzbietowy (14) | 42.05 | ||||
Hujdus Igor | 98 | SOMYS | 50m dowolny (12) | 41.18 | 50m klasyczny (16) | 45.16 | ||||
Jeż Damian | 97 | SOMYS | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (18) | 34.18 37.16 | 50m grzbietowy (14) | 37.15 | ||||
Kowalski Dominik | 99 | SOMYS | 25m dowolny (2) | 30.18 | 25m grzbietowy (4) | 36.25 | ||||
Kupiec Piotr | 98 | SOMYS | 50m dowolny (12) | NT | 50m grzbietowy (14) | NT | ||||
Kêsek Konrad | 99 | SOMYS | 25m dowolny (2) | 25.13 | 25m klasyczny (6) | 32.28 | ||||
Olszowski Paweł | 93 | SOMYS | 50m dowolny (12) | 34.23 | 50m klasyczny (16) | 43.12 | ||||
Szuba Rafał | 94 | SOMYS | 50m dowolny (12) | 30.12 | 50m grzbietowy (14) | 34.85 | ||||
Wysocki Kajetan | 98 | SOMYS | 50m dowolny (12) | 46.70 | 50m grzbietowy (14) | 57.37 | ||||
Zwierzchowski Bartłomiej | 01 | SOMYS | 25m dowolny (2) | 23.23 | 25m grzbietowy (4) | 28.15 | ||||
Żurek Hubert | 99 | SOMYS | 25m dowolny (2) | 25.18 | 25m grzbietowy (4) | 30.12 |
Dziadkowiec Maria | 99 | SOMYS | 25m dowolny (1) | 30.70 | 25m klasyczny (5) | 34.12 | ||||
Falkowska Aleksandra | 94 | SOMYS | 50m dowolny (11) | 32.15 | 50m grzbietowy (13) | 42.18 | ||||
Kosakowska Małgorzata | 00 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Kowalska Gabriela | 01 | SOMYS | 25m dowolny (1) | 28.50 | 25m grzbietowy (3) | 31.03 | ||||
Kurbanl Katarzyna | 00 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | ||||||
Miska Emilia | 02 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | ||||||
Miska Maria | 99 | SOMYS | 25m dowolny (1) | 24.18 | 25m klasyczny (5) | 25.47 | ||||
Proszek Joanna | 01 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Rosołowska Zofia | 01 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Rudzka Joanna | 96 | SOMYS | 50m dowolny (11) | 36.17 | 50m klasyczny (15) | 45.16 | ||||
Szlachta Nikola | 01 | SOMYS | 25m dowolny (1) | 36.00 | 25m grzbietowy (3) | 39.00 | ||||
Szlachta Paulina | 00 | SOMYS | 25m dowolny (1) | 30.00 | 25m grzbietowy (3) | 34.00 | ||||
Szuba - Łata Daria | 02 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | ||||||
Twardosz Karolina | 00 | SOMYS | 25m dowolny (1) | 28.15 | 25m grzbietowy (3) | 32.18 | ||||
Wcisło Karolina | 98 | SOMYS | 50m dowolny (11) | 37.18 | 50m klasyczny (15) | 43.28 | ||||
Wysocka Joanna | 02 | SOMYS | 25m dowolny (1) | 24.12 | ||||||
Zając Karolina | 00 | SOMYS | 25m dowolny (1) | 24.13 | 25m grzbietowy (3) | 28.97 | ||||
Żądło Anna | 95 | SOMYS | 50m dowolny (11) | 33.15 | 50m klasyczny (15) | 43.18 |
Sokół Myślenice 1 | SOMYS | 4 x 25m zmienny (8) | Mêżczyzn | 11 lat i młodsi | 1:34.55 |
Sokół Myślenice 1 | SOMYS | 4 x 25m zmienny (7) | Kobiet | 11 lat i młodsi | 1:39.78 |
32 zawodników, 61 indywidualnych zgłoszeń, 2 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 640,00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |