Potwierdzenie zgłoszenia UKS Gabi Proszówki (POL.MAL.GAPRO) |
Budzyn Krystian | 01 | GAPRO | 25m dowolny (2) | 45.41 | 25m grzbietowy (4) | 54.70 | ||||
Błażejewicz Szymon | 96 | GAPRO | 50m dowolny (11) | 39.00 | 50m klasyczny (15) | 49.00 | ||||
Cefal Bartosz | 96 | GAPRO | 50m dowolny (11) | 47.88 | 50m klasyczny (15) | 49.97 | ||||
Cichoń Jakub | 01 | GAPRO | 25m dowolny (2) | 43.00 | 25m grzbietowy (4) | 33.00 | ||||
Jarecki Dominik | 96 | GAPRO | 50m dowolny (11) | 44.00 | 50m klasyczny (15) | 47.00 | ||||
Koprowski Andrzej | 99 | GAPRO | 25m dowolny (2) | 22.68 | 25m grzbietowy (4) | 29.32 | ||||
Koprowski Dawid | 00 | GAPRO | 25m dowolny (2) | 35.87 | 25m grzbietowy (4) | 29.79 | ||||
Pałkowski Michał | 00 | GAPRO | 25m grzbietowy (4) | 43.00 | ||||||
Smoter Sebastian | 98 | GAPRO | 25m dowolny (2) | 46.00 | 25m klasyczny (6) | 52.00 | ||||
Szymczyk Jakub | 97 | GAPRO | 50m dowolny (11) | 55.00 | 50m grzbietowy (13) | 58.00 | ||||
Sądel Kacper | 00 | GAPRO | 25m dowolny (2) | 22.00 | 25m klasyczny (6) | 34.00 | ||||
Tobiasz Maciej | 97 | GAPRO | 50m dowolny (11) | 45.00 | 50m grzbietowy (13) | 52.00 | ||||
Wełna Gabriel | 00 | GAPRO | 25m grzbietowy (4) | 36.00 | ||||||
Wymazała Szymon | 99 | GAPRO | 25m dowolny (2) | 22.00 | 25m klasyczny (6) | 34.00 |
Budzyn Joanna | 98 | GAPRO | 25m dowolny (1) | 25.59 | 25m klasyczny (5) | 28.67 | ||||
Cefal Karolina | 00 | GAPRO | 25m grzbietowy (3) | 43.00 | ||||||
Cichoń Joanna | 01 | GAPRO | 25m dowolny (1) | 52.22 | 25m grzbietowy (3) | 48.82 | ||||
Filipek Mariola | 99 | GAPRO | 25m dowolny (1) | 26.01 | 25m klasyczny (5) | 25.56 | ||||
Florek Natalia | 99 | GAPRO | 25m dowolny (1) | 27.66 | 25m grzbietowy (3) | 30.05 | ||||
Gałka Wiktoria | 01 | GAPRO | 25m grzbietowy (3) | 55.00 | ||||||
Jodłowska Gabrysia | 01 | GAPRO | 25m dowolny (1) | 42.15 | 25m grzbietowy (3) | 47.66 | ||||
Kalisz Katarzyna | 01 | GAPRO | 25m dowolny (1) | 32.20 | 25m grzbietowy (3) | 32.06 | ||||
Kobyłecka Wiktoria | 01 | GAPRO | 25m dowolny (1) | 55.00 | 25m grzbietowy (3) | 37.00 | ||||
Kukla Dagmara | 96 | GAPRO | 50m dowolny (10) | 45.00 | 50m grzbietowy (12) | 52.00 | ||||
Mroczek Ewelina | 96 | GAPRO | 50m dowolny (10) | 37.00 | 50m klasyczny (14) | 49.97 | ||||
Mroczek Karolina | 98 | GAPRO | 25m dowolny (1) | 22.87 | 25m grzbietowy (3) | 25.09 | ||||
Witkowska Wiktoria | 01 | GAPRO | 25m dowolny (1) | 27.00 | 25m klasyczny (5) | 34.00 | ||||
Wąsik Agata | 96 | GAPRO | 50m dowolny (10) | 39.00 | 50m klasyczny (14) | 52.12 |
UKS Gabi Proszówki 1 | GAPRO | 4 x 50m zmienny (9) | Mêżczyzn | 12 - 17 lat | NT |
Tobiasz Maciej Cefal Bartosz | 97 96 | Jarecki Dominik Błażejewicz Szymon | 96 96 |
UKS Gabi Proszówki 1 | GAPRO | 4 x 50m zmienny (8) | Kobiet | 12 - 17 lat | NT |
Mroczek Karolina Wąsik Agata | 98 96 | Mroczek Ewelina Kukla Dagmara | 96 96 |
UKS Gabi Proszówki 1 | GAPRO | 8 x 25m dowolny (7) | Mieszane | 8 - 11 lat | NT |
Filipek Mariola Koprowski Andrzej Budzyn Joanna Wymazała Szymon | 99 99 98 99 | Witkowska Wiktoria Sądel Kacper Mroczek Karolina Smoter Sebastian | 01 00 98 98 |
28 zawodników, 52 indywidualnych zgłoszeń, 3 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 560,00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |