Potwierdzenie zgłoszenia UKS Jasień Sucha Beskidzka (POL.MAL.JASUC) |
Bargieł Andrzej | 95 | JASUC | 50m grzbietowy (13) | 40.04 | 50m klasyczny (15) | 39.02 | ||||
Biel Michał | 00 | JASUC | 25m dowolny (2) | 35.01 | 25m grzbietowy (4) | 35.41 | ||||
Biel Łukasz | 99 | JASUC | 25m dowolny (2) | 29.77 | 25m grzbietowy (4) | 30.01 | ||||
Bielczyński Mateusz | 93 | JASUC | 50m dowolny (11) | 35.59 | 50m grzbietowy (13) | 39.04 | ||||
Bodzek Konrad | 96 | JASUC | 50m dowolny (11) | 47.83 | 50m grzbietowy (13) | 48.93 | ||||
Bury Karol | 99 | JASUC | 25m dowolny (2) | 33.57 | 25m grzbietowy (4) | 29.54 | ||||
Chmiel Wojciech | 95 | JASUC | 50m dowolny (11) | 40.93 | 50m grzbietowy (13) | 43.93 | ||||
Dobranowski Adam | 00 | JASUC | 25m dowolny (2) | 34.93 | 25m grzbietowy (4) | 34.99 | ||||
Gimza Mikołaj | 93 | JASUC | 50m dowolny (11) | 47.83 | 50m grzbietowy (13) | 49.30 | ||||
Handzlik Wojciech | 95 | JASUC | 50m dowolny (11) | 36.02 | 50m klasyczny (15) | 41.02 | ||||
Huzarski Filip | 99 | JASUC | 25m dowolny (2) | 28.73 | 25m klasyczny (6) | 29.83 | ||||
Jużak Jakub | 99 | JASUC | 25m dowolny (2) | 27.44 | 25m grzbietowy (4) | 24.77 | ||||
Kadela Jakub | 99 | JASUC | 25m dowolny (2) | 29.83 | 25m grzbietowy (4) | 30.23 | ||||
Kawa Szymon | 95 | JASUC | 50m grzbietowy (13) | 45.94 | 50m klasyczny (15) | 40.33 | ||||
Korczak Jakub | 98 | JASUC | 25m dowolny (2) | 26.83 | 25m grzbietowy (4) | 23.93 | ||||
Leśniak Andrzej | 96 | JASUC | 50m dowolny (11) | 46.04 | 50m grzbietowy (13) | 48.03 | ||||
Pochopień Jan | 95 | JASUC | 50m dowolny (11) | 34.95 | 50m grzbietowy (13) | 39.94 | ||||
Pochopień Stanisław | 98 | JASUC | 25m dowolny (2) | 20.30 | 25m grzbietowy (4) | 21.92 | ||||
Polak Krzysztof | 93 | JASUC | 50m dowolny (11) | 33.04 | 50m klasyczny (15) | 39.93 | ||||
Schnetzner Kacper | 98 | JASUC | 25m grzbietowy (4) | 22.01 | 25m klasyczny (6) | 26.93 | ||||
Skowron Daniel | 95 | JASUC | 50m dowolny (11) | 37.83 | 50m grzbietowy (13) | 46.83 | ||||
Stanaszek Konrad | 96 | JASUC | 50m dowolny (11) | 51.02 | 50m klasyczny (15) | 1:07.01 | ||||
Steczek Michał | 98 | JASUC | 25m dowolny (2) | 23.92 | 25m grzbietowy (4) | 27.11 | ||||
Stróżak Hubert | 00 | JASUC | 25m dowolny (2) | 41.13 | 25m grzbietowy (4) | 44.28 | ||||
Suwaj Marcin | 98 | JASUC | 25m dowolny (2) | 32.43 | 25m grzbietowy (4) | 33.43 | ||||
Swierkosz Marcin | 98 | JASUC | 25m dowolny (2) | 24.76 | 25m grzbietowy (4) | 23.08 | ||||
Szkalrczyk Marcin | 95 | JASUC | 50m dowolny (11) | 1:02.65 | 50m grzbietowy (13) | 59.02 | ||||
Trzop Joachim | 96 | JASUC | 50m dowolny (11) | 47.83 | 50m grzbietowy (13) | 49.03 | ||||
Wróbel Andrzej | 95 | JASUC | 50m dowolny (11) | 36.05 | 50m klasyczny (15) | 40.03 | ||||
Wróbel Jakub | 95 | JASUC | 50m dowolny (11) | 39.03 | 50m klasyczny (15) | 42.84 | ||||
Wójcik Kacper | 00 | JASUC | 25m dowolny (2) | 34.32 | 25m grzbietowy (4) | 35.43 | ||||
Światłoń Michał | 95 | JASUC | 50m dowolny (11) | 42.82 | 50m klasyczny (15) | 43.94 | ||||
Łakatosz Olaf | 98 | JASUC | 25m dowolny (2) | 45.00 | 25m grzbietowy (4) | 46.00 | ||||
Ławski Patryk | 94 | JASUC | 50m grzbietowy (13) | 40.32 | 50m klasyczny (15) | 43.04 |
Bury Aleksandra | 96 | JASUC | 50m dowolny (10) | 49.02 | 50m klasyczny (14) | 51.23 | ||||
Bąk Karolina | 98 | JASUC | 25m dowolny (1) | 23.22 | 25m grzbietowy (3) | 20.93 | ||||
Bąk Katarzyna | 99 | JASUC | 25m dowolny (1) | 25.83 | 25m grzbietowy (3) | 21.92 | ||||
Gorczyca Julia | 95 | JASUC | 50m dowolny (10) | 46.95 | 50m grzbietowy (12) | 50.83 | ||||
Gorycka Sylwia | 98 | JASUC | 25m grzbietowy (3) | 24.93 | 25m klasyczny (5) | 23.83 | ||||
Jabłońska Kamila | 98 | JASUC | 25m dowolny (1) | 27.74 | 25m klasyczny (5) | 29.02 | ||||
Janik ALeksandra | 96 | JASUC | 50m dowolny (10) | 58.43 | 50m klasyczny (14) | 1:02.82 | ||||
Jaszek Aleksandra | 99 | JASUC | 25m dowolny (1) | 30.79 | 25m grzbietowy (3) | 24.57 | ||||
Jurzak Aleksandra | 95 | JASUC | 50m dowolny (10) | 41.02 | 50m klasyczny (14) | 45.95 | ||||
Kaczorowska Izabela | 97 | JASUC | 50m dowolny (10) | 43.56 | 50m klasyczny (14) | 50.67 | ||||
Klimowska Anna | 94 | JASUC | 50m dowolny (10) | 39.03 | 50m klasyczny (14) | 47.04 | ||||
Kobiela Justyna | 00 | JASUC | 25m dowolny (1) | 35.43 | 25m grzbietowy (3) | 34.02 | ||||
Kościelniak Patrycja | 98 | JASUC | 25m dowolny (1) | 19.92 | 25m klasyczny (5) | 23.93 | ||||
Kurdas Aleksaandra | 98 | JASUC | 25m dowolny (1) | 23.03 | 25m klasyczny (5) | 34.05 | ||||
Kuś Kinga | 98 | JASUC | 25m dowolny (1) | 23.93 | 25m klasyczny (5) | 23.03 | ||||
Kłapyta Gabriela | 99 | JASUC | 25m dowolny (1) | 29.03 | 25m grzbietowy (3) | 31.02 | ||||
Lasek Dagmara | 99 | JASUC | 25m dowolny (1) | 29.02 | 25m grzbietowy (3) | 30.21 | ||||
Małusecka Ewa | 95 | JASUC | 50m dowolny (10) | 45.13 | 50m klasyczny (14) | 50.32 | ||||
Michaś Weronika | 00 | JASUC | 25m dowolny (1) | 41.19 | 25m grzbietowy (3) | 30.45 | ||||
Pająk Anna | 96 | JASUC | 50m dowolny (10) | 42.34 | 50m klasyczny (14) | 55.34 | ||||
Pająk Katarzyna | 98 | JASUC | 25m grzbietowy (3) | 20.03 | 25m klasyczny (5) | 25.04 | ||||
Palka Katarzyna | 94 | JASUC | 50m dowolny (10) | 38.84 | 50m grzbietowy (12) | 39.94 | ||||
Pochopień Karolina | 97 | JASUC | 50m dowolny (10) | 48.23 | 50m klasyczny (14) | 58.93 | ||||
Prokop Anna | 96 | JASUC | 50m dowolny (10) | 56.04 | 50m klasyczny (14) | 1:03.93 | ||||
Rezler Oliwia | 98 | JASUC | 25m dowolny (1) | 22.34 | 25m klasyczny (5) | 23.01 | ||||
Rogowska Natalia | 96 | JASUC | 50m dowolny (10) | 38.45 | 50m klasyczny (14) | 47.34 | ||||
Sikora Aleksandra | 97 | JASUC | 50m dowolny (10) | 53.23 | 50m klasyczny (14) | 59.03 | ||||
Sikora Marta | 99 | JASUC | 25m dowolny (1) | 25.03 | 25m grzbietowy (3) | 24.01 | ||||
Smyrak Łucja | 00 | JASUC | 25m dowolny (1) | 37.94 | 25m grzbietowy (3) | 29.03 | ||||
Sroka Izabela | 96 | JASUC | 50m dowolny (10) | 56.04 | 50m klasyczny (14) | 57.32 | ||||
Surzyn Aleksandra | 98 | JASUC | 25m dowolny (1) | 52.08 | 25m grzbietowy (3) | 49.87 | ||||
Suwaj Monika | 00 | JASUC | 25m dowolny (1) | 41.02 | 25m grzbietowy (3) | 35.43 | ||||
Talaga Izabela | 95 | JASUC | 50m dowolny (10) | 44.56 | 50m grzbietowy (12) | 47.92 | ||||
Uznańska Karolina | 97 | JASUC | 50m dowolny (10) | 48.84 | 50m klasyczny (14) | 56.84 | ||||
Wala Sylwia | 97 | JASUC | 50m dowolny (10) | 50.32 | 50m klasyczny (14) | 57.63 | ||||
Wciślak Ewa | 97 | JASUC | 50m dowolny (10) | 1:03.29 | ||||||
Woźniak Marta | 96 | JASUC | 50m dowolny (10) | 45.34 | 50m klasyczny (14) | 51.01 | ||||
Wróbel Dominika | 97 | JASUC | 50m dowolny (10) | 53.02 | 50m klasyczny (14) | 1:09.22 | ||||
Wróbel Sylwia | 95 | JASUC | 50m dowolny (10) | 43.93 | 50m grzbietowy (12) | 45.04 | ||||
Zajda Klaudia | 95 | JASUC | 50m dowolny (10) | 38.93 | 50m grzbietowy (12) | 42.02 | ||||
Zielińska Karolina | 98 | JASUC | 25m dowolny (1) | 41.21 | 25m grzbietowy (3) | 38.92 | ||||
Łakatosz Oliwia | 95 | JASUC | 50m grzbietowy (12) | 41.92 | 50m klasyczny (14) | 42.93 |
Jasień Sucha Besk. 2 | JASUC | 10 x 25m dowolny (16) | Mieszane | Open | NT |
Kurdas Aleksaandra Skowron Daniel Jużak Jakub Kaczorowska Izabela Swierkosz Marcin | 98 95 99 97 98 | Jabłońska Kamila Uznańska Karolina Łakatosz Olaf Schnetzner Kacper | 98 97 98 98 |
Jasień Sucha Besk. 1 | JASUC | 10 x 25m dowolny (16) | Mieszane | Open | NT |
Gorycka Sylwia Rogowska Natalia Kościelniak Patrycja Woźniak Marta Małusecka Ewa | 98 96 98 96 95 | Bury Aleksandra Pająk Anna Pająk Katarzyna Pochopień Karolina | 96 96 98 97 |
Jasień Sucha Besk. 3 | JASUC | 10 x 25m dowolny (16) | Mieszane | Open | NT |
Bąk Karolina Bąk Katarzyna Sikora Aleksandra Leśniak Andrzej Steczek Michał | 98 99 97 96 98 | Wróbel Dominika Lasek Dagmara Sikora Marta Trzop Joachim | 97 99 99 96 |
Jasień Sucha Besk. 4 | JASUC | 10 x 25m dowolny (16) | Mieszane | Open | NT |
Zajda Klaudia Handzlik Wojciech Talaga Izabela Wróbel Andrzej Bargieł Andrzej | 95 95 95 95 95 | Pochopień Jan Wróbel Jakub Polak Krzysztof Palka Katarzyna | 95 95 93 94 |
76 zawodników, 151 indywidualnych zgłoszeń, 4 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 1 520,00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |