Potwierdzenie zgłoszenia Sokół Myślenice (POL.MAL.SOMYS) |
Ajchler Jakub | 00 | SOMYS | 25m dowolny (2) | NT | 25m klasyczny (6) | NT | ||||
Bêtkowski Jan | 92 | SOMYS | 50m dowolny (11) | 29.00 | 50m grzbietowy (13) | 33.99 | ||||
Dobosz Grzegorz | 94 | SOMYS | 50m dowolny (11) | 29.67 | 50m klasyczny (15) | 34.87 | ||||
Dziuba Dawid | 00 | SOMYS | 25m dowolny (2) | NT | 25m klasyczny (6) | NT | ||||
Gogól Michał | 94 | SOMYS | 50m dowolny (11) | 34.67 | 50m klasyczny (15) | 39.87 | ||||
Hapoński Michał | 00 | SOMYS | 25m dowolny (2) | 27.86 | 25m grzbietowy (4) | 35.87 | ||||
Hujdus Adrian | 96 | SOMYS | 50m dowolny (11) | 39.65 | 50m grzbietowy (13) | 44.87 | ||||
Hujdus Igor | 98 | SOMYS | 25m dowolny (2) | 19.66 | 25m grzbietowy (4) | 23.11 | ||||
Jeż Damian | 97 | SOMYS | 50m dowolny (11) | 34.55 | 50m grzbietowy (13) | 38.36 | ||||
Kupiec Piotr | 98 | SOMYS | 25m dowolny (2) | 20.65 | 25m grzbietowy (4) | 24.71 | ||||
Kêsek Konrad | 99 | SOMYS | 25m dowolny (2) | NT | 25m klasyczny (6) | NT | ||||
Onieszczuk Konrad | 95 | SOMYS | 50m dowolny (11) | 35.23 | 50m klasyczny (15) | 43.88 | ||||
Onieszczuk Tomasz | 99 | SOMYS | 25m dowolny (2) | 19.76 | 25m grzbietowy (4) | 23.45 | ||||
Pułka Mikołaj | 98 | SOMYS | 25m dowolny (2) | 19.07 | 25m klasyczny (6) | 23.65 | ||||
Szuba Rafał | 94 | SOMYS | 50m grzbietowy (13) | 34.89 | 50m klasyczny (15) | 39.76 | ||||
Szymczyk Tomasz | 94 | SOMYS | 50m dowolny (11) | 32.98 | 50m grzbietowy (13) | 38.56 | ||||
Wilczak Jakub | 00 | SOMYS | 25m dowolny (2) | NT | 25m klasyczny (6) | NT | ||||
Wysocki Kajetan | 98 | SOMYS | 25m dowolny (2) | 18.56 | 25m grzbietowy (4) | 23.12 | ||||
Wątek Piotr | 92 | SOMYS | 50m dowolny (11) | 31.79 | 50m klasyczny (15) | 37.66 | ||||
Zurek Hubert | 99 | SOMYS | 25m dowolny (2) | NT | 25m klasyczny (6) | NT | ||||
Zwierzchowski Bartłomiej | 01 | SOMYS | 25m dowolny (2) | 23.98 | 25m grzbietowy (4) | 27.86 | ||||
Zwierzchowski Michał | 97 | SOMYS | 50m dowolny (11) | 49.33 | 50m klasyczny (15) | 53.88 |
Cyganek Aleksandra | 97 | SOMYS | 50m dowolny (10) | 39.41 | 50m grzbietowy (12) | 42.16 | ||||
Dziadkowiec Maria | 99 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m klasyczny (5) | NT | ||||
Dziadkowiec Weronika | 98 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Falkowska Aleksandra | 94 | SOMYS | 50m dowolny (10) | 32.65 | 50m grzbietowy (12) | 39.87 | ||||
Fita Klaudia | 00 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Fita Natalia | 00 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m klasyczny (5) | NT | ||||
Górka Katarzyna | 95 | SOMYS | 50m dowolny (10) | 39.00 | 50m klasyczny (14) | 44.55 | ||||
Hajduk Natalia | 98 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Janicka Kinga | 98 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Rudzka Joanna | 96 | SOMYS | 50m dowolny (10) | 37.34 | 50m klasyczny (14) | 41.55 | ||||
Szlachta Nikola | 01 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m klasyczny (5) | NT | ||||
Szlachta Paulina | 00 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Twardosz Karolina | 00 | SOMYS | 25m dowolny (1) | 27.99 | 25m grzbietowy (3) | 32.66 | ||||
Wcisło Karolina | 98 | SOMYS | 25m dowolny (1) | 16.11 | 25m klasyczny (5) | 19.56 | ||||
Wątek Anna | 98 | SOMYS | 25m grzbietowy (3) | 20.78 | 25m klasyczny (5) | 21.98 | ||||
Zając Karolina | 00 | SOMYS | 25m dowolny (1) | NT | 25m grzbietowy (3) | NT | ||||
Ządło Anna | 95 | SOMYS | 50m dowolny (10) | 35.00 | 50m klasyczny (14) | 41.29 |
Sokół Myślenice 1 | SOMYS | 4 x 50m zmienny (9) | Mêżczyzn | 12 - 17 lat | 2:24.78 |
Sokół Myślenice 1 | SOMYS | 4 x 50m zmienny (8) | Kobiet | 12 - 17 lat | 2:45.98 |
Sokół Myślenice 1 | SOMYS | 8 x 25m dowolny (7) | Mieszane | 8 - 11 lat | 2:24.77 |
Sokół Myślenice 3 | SOMYS | 8 x 25m dowolny (7) | Mieszane | 8 - 11 lat | NT |
Sokół Myślenice 2 | SOMYS | 8 x 25m dowolny (7) | Mieszane | 8 - 11 lat | 2:34.98 |
Sokół Myślenice 1 | SOMYS | 10 x 25m dowolny (16) | Mieszane | Open | 2:25.87 |
39 zawodników, 78 indywidualnych zgłoszeń, 6 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 780,00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |