Potwierdzenie zgłoszenia MKS Jordan Kraków (POL.MAL.JOKRA) |
Prosze o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błêdów prosze o kontakt mailowy swimart@op.pl
|
Brodowski Krystian | 99 | JOKRA | 50m dowolny (16) | 51.10 | 50m grzbietowy (4) | 53.34 | ||||
Cempel Oskar | 99 | JOKRA | 50m dowolny (16) | 35.90 | 50m motylkowy (8) | 47.02 | ||||
Gil Kamil | 99 | JOKRA | 50m dowolny (16) | 41.07 | 50m klasyczny (12) | 1:01.29 | ||||
Gąsiorek Krzysztof | 99 | JOKRA | 50m dowolny (16) | 52.14 | 50m grzbietowy (4) | 53.35 | ||||
Kolanowski Wiktor | 99 | JOKRA | 50m grzbietowy (4) | 48.59 | 50m klasyczny (12) | NT | ||||
Pawłowski Oskar | 99 | JOKRA | 50m dowolny (16) | NT | 50m grzbietowy (4) | NT | ||||
Podwika Kamil | 99 | JOKRA | 50m dowolny (16) | 35.14 | 50m klasyczny (12) | 44.80 | ||||
Proszek Maciej | 99 | JOKRA | 50m dowolny (16) | 48.35 | 50m grzbietowy (4) | 55.21 | ||||
Pêpek Tomasz | 99 | JOKRA | 50m grzbietowy (4) | 51.01 | 50m klasyczny (12) | NT | ||||
Sowiński Kacper | 99 | JOKRA | 50m dowolny (16) | 58.98 | 50m grzbietowy (4) | 59.84 | ||||
Stawowczyk Marcin | 99 | JOKRA | 50m dowolny (16) | 51.89 | 50m grzbietowy (4) | 55.74 | ||||
Stêpień Marek | 99 | JOKRA | 50m grzbietowy (4) | 43.13 | 50m klasyczny (12) | 47.57 | ||||
Szczepaniak Paweł | 99 | JOKRA | 50m dowolny (16) | NT | 50m grzbietowy (4) | NT | ||||
Tekieli Jakub | 99 | JOKRA | 50m dowolny (16) | 40.01 | 50m klasyczny (12) | 50.01 |
Dybowska Anna | 99 | JOKRA | 50m dowolny (15) | 46.42 | 50m grzbietowy (3) | NT | ||||
Gaweł Aleksandra | 99 | JOKRA | 50m dowolny (15) | 40.00 | 50m motylkowy (7) | 47.00 | ||||
Golińska Wiktoria | 00 | JOKRA | 25m grzbietowy (1) | NT | 25m klasyczny (9) | NT | ||||
Janda Aleksandra | 99 | JOKRA | 50m dowolny (15) | 53.55 | 50m klasyczny (11) | 1:03.00 | ||||
Jangrot Angelika | 99 | JOKRA | 50m grzbietowy (3) | 58.60 | 50m klasyczny (11) | 1:03.00 | ||||
Kawiecka Marta | 99 | JOKRA | 50m dowolny (15) | 46.86 | 50m grzbietowy (3) | NT | ||||
Lesiak Aleksandra | 99 | JOKRA | 50m dowolny (15) | 44.28 | 50m klasyczny (11) | 50.71 | ||||
Mielczarek Magdalena | 00 | JOKRA | 25m dowolny (13) | 22.00 | 25m motylkowy (5) | 28.00 | ||||
Niemiec Adrianna | 99 | JOKRA | 50m grzbietowy (3) | 48.37 | 50m klasyczny (11) | 56.51 | ||||
Ousley Naseman Caroline | 99 | JOKRA | 50m klasyczny (11) | 54.84 | 50m motylkowy (7) | 45.51 | ||||
Rogowska Angelika | 99 | JOKRA | 50m dowolny (15) | 46.79 | 50m grzbietowy (3) | NT | ||||
Strączyńska Martyna | 99 | JOKRA | 50m dowolny (15) | 54.36 | 50m klasyczny (11) | 51.35 | ||||
Sudek Aleksandra | 99 | JOKRA | 50m dowolny (15) | 40.20 | 50m grzbietowy (3) | NT | ||||
Warian Karolina | 99 | JOKRA | 50m dowolny (15) | 49.59 | 50m grzbietowy (3) | 50.70 | ||||
Waryan Karolina | 99 | JOKRA | 50m dowolny (15) | 41.70 | 50m motylkowy (7) | 47.20 | ||||
Wójtowicz Anna | 99 | JOKRA | 50m dowolny (15) | 43.00 | 50m motylkowy (7) | 49.00 | ||||
Żmudzka Aleksandra | 99 | JOKRA | 50m dowolny (15) | 50.03 | 50m grzbietowy (3) | NT | ||||
Żukowska Natalia | 99 | JOKRA | 50m dowolny (15) | 52.96 | 50m klasyczny (11) | 59.66 |
Jordan Kraków 1 | JOKRA | 4 x 50m zmienny (17) | Kobiet | 10 lat i młodsi | NT |
32 zawodników, 64 indywidualnych zgłoszeń, 1 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 640,00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |