Potwierdzenie zgłoszenia UKS Ósemka Oświêcim (POL.MAL.OSOSW) |
Proszê o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błe^dów prosze o kontakt mailowy swimart@op.pl
|
S00806200094 | Goleniec Łukasz | 97 | OSOSW | 800m dowolny (16) | 11:05.00 | 50m motylkowy (2) | 35.25 | |||
S00806200089 | Janus Tomasz | 97 | OSOSW | 100m klasyczny (10) | 1:30.25 | 200m zmienny (6) | 2:53.15 | |||
S00808200104 | Kłapa Filip | 98 | OSOSW | 100m klasyczny (10) | 1:41.00 | 50m motylkowy (2) | 46.00 | |||
S00806200090 | Marciniec Patryk | 97 | OSOSW | 50m dowolny (12) | 33.45 | 800m dowolny (16) | 11:22.00 | |||
S00806200107 | Nagi Mateusz | 97 | OSOSW | 100m klasyczny (10) | 1:29.18 | 50m motylkowy (2) | 38.75 | |||
S00808200115 | Noworyta Dawid | 98 | OSOSW | 50m dowolny (12) | 36.50 | 50m motylkowy (2) | 40.00 | |||
S00806200100 | Pieśniak Jakub | 97 | OSOSW | 200m grzbietowy (14) | 2:55.07 | 50m motylkowy (2) | 37.15 | |||
S00806200101 | Ruszkowski Kacper | 97 | OSOSW | 50m motylkowy (2) | 33.82 | 200m zmienny (6) | 2:42.50 | |||
S00806200102 | Woźniczka Jakub | 97 | OSOSW | 50m motylkowy (2) | 38.10 | 200m zmienny (6) | 2:55.05 | |||
S00806100091 | Wêglarz Kamil | 97 | OSOSW | 200m grzbietowy (14) | 2:45.00 | 50m motylkowy (2) | 39.50 | |||
S00806200103 | Żołdak Dominik | 97 | OSOSW | 100m klasyczny (10) | 1:28.42 | 200m zmienny (6) | 3:00.51 |
S00806100090 | Gandurska Nina | 98 | OSOSW | 50m dowolny (11) | 39.00 | 50m motylkowy (1) | 49.00 | |||
S00806100073 | Gołyźniak Karolina | 97 | OSOSW | 50m dowolny (11) | 42.00 | 100m klasyczny (9) | 1:44.00 | |||
S00806100074 | Kurkiewicz Kamila | 97 | OSOSW | 50m motylkowy (1) | 37.85 | 200m zmienny (5) | 3:04.55 | |||
S00806100101 | Kwiatkowska Klementyna | 98 | OSOSW | 100m klasyczny (9) | 1:45.00 | 50m motylkowy (1) | 50.00 | |||
S00806100086 | Maślany Katarzyna | 98 | OSOSW | 100m klasyczny (9) | 1:37.00 | 100m zmienny (7) | 1:27.00 | |||
S00806100081 | Nowak Oliwia | 97 | OSOSW | 50m dowolny (11) | 34.05 | 50m motylkowy (1) | 38.12 | |||
S00906100014 | Nowosad Katarzyna | 96 | OSOSW | 200m grzbietowy (13) | 2:31.05 | 400m zmienny (3) | 5:31.22 | |||
S00806100084 | Ocylok Dominika | 98 | OSOSW | 200m grzbietowy (13) | 3:01.15 | 50m motylkowy (1) | 42.25 | |||
S00806100075 | Polak Justyna | 97 | OSOSW | 800m dowolny (15) | 12:10.00 | 200m grzbietowy (13) | 3:00.25 | |||
Przywara Dominika | 97 | OSOSW | 50m dowolny (11) | 35.66 | 100m klasyczny (9) | 1:40.33 | ||||
S00806100093 | Pêkala Marta | 98 | OSOSW | 200m grzbietowy (13) | 3:25.00 | 100m zmienny (7) | 1:42.00 | |||
S00806100102 | Sołytsik Lidia | 98 | OSOSW | 200m grzbietowy (13) | 3:15.00 | 50m motylkowy (1) | 48.00 | |||
S00806100099 | Wawrzusiszyn Dominika | 97 | OSOSW | 100m klasyczny (9) | 1:30.11 | 50m motylkowy (1) | 39.10 | |||
S00806100096 | Śreniawska Gabriela | 98 | OSOSW | 50m motylkowy (1) | 44.00 | 100m zmienny (7) | 1:34.00 | |||
S00806100088 | Żmudka Anna | 98 | OSOSW | 50m motylkowy (1) | 41.00 | 100m zmienny (7) | 1:30.00 |
Ósemka Oświêcim 1 | OSOSW | 4 x 100m zmienny (18) | Mêżczyzn | 12 lat | 5:16.67 |
Wêglarz Kamil Żołdak Dominik | 97 97 | Goleniec Łukasz Ruszkowski Kacper | 97 97 |
Ósemka Oświêcim 12 | OSOSW | 4 x 100m zmienny (17) | Kobiet | 12 lat | 5:44.50 |
Polak Justyna Wawrzusiszyn Dominika | 97 97 | Kurkiewicz Kamila Nowak Oliwia | 97 97 |
Ósemka Oświêcim 11 | OSOSW | 4 x 100m zmienny (17) | Kobiet | 11 lat | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |