Sobota P³ywacka Runda II '09 Piekary, 14.3.2009 |
1 - Sobota P³ywacka Runda II '09 | 14.3.2009 - 10:00 |
Konkurencja 1 14.3.2009 - 10:00 | Dziewcz¹t, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jordan 96 I | Jordan Kraków | 2:00.97 | 529 |
Sowa Marta Jawor Agnieszka | 96 96 | 30.34 30.70 | Potêpa Karolina Dworaczek Paulina | 96 96 | 31.25 28.68 |
2. | Ósemka Oœwiêcim 1 | Ósemka Oœwiêcim | 2:03.44 | 498 |
Janiczek Joanna Kocemba Paulina | 96 96 | 31.16 30.96 | Cz³owiek Roksana Sanak Katarzyna | 96 96 | 30.72 30.60 |
3. | Jordan 13 lat - 75 | Jordan Kraków | 2:04.16 | 489 |
Bucka Karolina Studziñska Wiktoria | 96 96 | 31.16 32.20 | Pabian Agnieszka Sirignano Luigia | 96 96 | 31.61 29.19 |
4. | Jordan 96 II | Jordan Kraków | 2:10.17 | 425 |
Kwiatkowska Kaja Makocka Izabela | 96 96 | 31.22 30.84 | Banach Aleksandra Bednarz Aleksandra | 96 96 | 33.96 34.15 |
5. | STP Nowy S¹cz 1 | STP Nowy S¹cz | 2:13.43 | 394 |
Marcisz Anna Orczykowska Wioletta | 96 97 | 34.08 35.13 | Piworowicz Agnieszka Widomska Paulina | 96 97 | 34.18 30.04 |
6. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 2:17.66 | 359 |
Mazurek Patrycja Biernat Anna | 96 96 | 35.00 34.79 | Szkudlarek Karolina Janik Kinga | 96 96 | 33.97 33.90 |
7. | Siemaszka Piekary 1 | Siemaszka Piekary | 2:32.62 | 264 |
Gaze³ Maria Bar Agata | 96 97 | 39.33 37.37 | Majerañczyk Klaudia Tryba³a Agnieszka | 96 97 | 42.23 33.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 14.3.2009 - 10:00 | Dziewcz¹t, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | CKiS Skawina 1 | CKiS Skawina | 2:12.76 | 400 |
Kozik Anna Miernik Daria | 98 97 | 33.87 33.71 | Gruca Nina Suder Marta | 98 97 | 34.45 30.73 |
2. | JORDAN SP156 97 | Jordan Kraków | 2:12.90 | 399 |
Leœniewska Barbara CHECHELSKA Joanna | 97 97 | 33.31 34.22 | Podyma Kinga DYNA Angelika | 97 97 | 33.95 31.42 |
3. | P³ywak Bochnia 1 | P³ywak Bochnia | 2:13.51 | 394 |
Œwiderska Patrycja Jaœkiewicz Klaudia | 97 97 | 36.26 32.42 | Michalczyk Urszula Ca³ka Anna | 97 97 | 32.99 31.84 |
4. | Ósemka Oœwiêcim 2 | Ósemka Oœwiêcim | 2:25.63 | 303 |
Go³yŸniak Karolina ¯aczek Anna | 97 97 | 34.32 37.49 | Polak Justyna Sikora Sandra | 97 97 | 37.12 36.70 |
5. | Jordan SP75/97 - 2 | Jordan Kraków | 2:25.66 | 303 |
Stelmach Weronika Moskal Karolina | 97 97 | 36.04 34.81 | Drewnik Aleksandra Podgórni Marcelina | 97 97 | 37.06 37.75 |
6. | Jasieñ Sucha Besk. 3 | Jasieñ Sucha Besk. | 2:40.51 | 227 |
Kaczorowska Izabela Gancarz Kamila | 97 97 | 34.45 45.51 | Uznañska Karolina Pochopieñ Karolina | 97 97 | 42.20 38.35 |
7. | Unia Tarnów 2 | Unia Tarnów | 2:43.49 | 214 |
Rutka Barbara Syrek Monika | 97 97 | 37.82 39.18 | Chmielewska Ewa Florek Karolina | 98 98 | 37.27 49.22 |
DYSKW. | Jordan SP75/97 - 1 | Jordan Kraków | |||||||
O4 - przedwczesny start |
Pi¹tek Monika, Bednarz Zuzanna, Stanek Anna, Sudek Agnieszka |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 14.3.2009 - 10:00 | Dziewcz¹t, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Unia Tarnów 1 | Unia Tarnów | 2:22.13 | 326 |
Kozio³ ¯aklina Grabczyñska Agnieszka | 98 98 | 34.43 35.40 | Klaper Natalia Tutuncu Sara | 98 98 | 37.25 35.05 |
2. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:26.46 | 298 |
Korzonek Urszula Lipowska Maria | 98 98 | 34.60 38.53 | Kinczkowska Kaja Zamachowska Wiktoria | 98 98 | 37.71 35.62 |
3. | Jordan SP 75 | Jordan Kraków | 2:31.63 | 269 |
Radoñ Sonia Lesiak Agnieszka | 98 98 | 39.53 38.46 | Skrzypek Malwina Jarzyna Julia | 98 98 | 36.74 36.90 |
4. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:40.61 | 226 |
Mielczarek Anna Michalska Pola | 98 98 | 37.71 44.27 | Kurowska Wanda Teul Patrycja | 98 98 | 36.72 41.91 |
5. | Jordan SP 75 | Jordan Kraków | 2:41.38 | 223 |
Jamro¿y Kinga Grz¹dziel Natalia | 98 98 | 39.26 41.16 | Micha³owska Wiktoria Nowak Weronika | 98 98 | 41.15 39.81 |
6. | Ósemka Oœwiêcim 3 | Ósemka Oœwiêcim | 2:43.39 | 215 |
Maœlany Katarzyna Œreniawska Gabriela | 98 98 | 39.02 44.95 | ¯mudka Anna Ocylok Dominika | 98 98 | 41.66 37.76 |
7. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 3:06.43 | 145 |
Chudaszek Angelika Rola Monika | 98 98 | 50.39 45.75 | Kowalewska Karolina Konrad Monika | 98 98 | 42.26 48.03 |
8. | Jasieñ Sucha Besk. 2 | Jasieñ Sucha Besk. | 3:07.84 | 141 |
B¹k Karolina Sikora Aleksandra | 98 98 | 48.20 44.18 | Kurdas Aleksandra Jab³oñska Kamila | 98 98 | 44.36 51.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 14.3.2009 - 10:20 | Ch³opców, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jordan 96 I | Jordan Kraków | 1:55.67 | 422 |
Ciê¿kowski Dominik Czekaj Kamil | 96 96 | 26.88 29.36 | Baran Filip Cho³da Jakub | 96 96 | 29.96 29.47 |
2. | Ósemka Oœwiêcim 1 | Ósemka Oœwiêcim | 1:57.62 | 401 |
Ko³odziejczyk Patryk Liszewski Przemys³aw | 96 96 | 27.45 29.70 | Stankiewicz Dominik Isula Dawid | 96 96 | 30.87 29.60 |
3. | Jordan I 13 lat - 75 | Jordan Kraków | 1:58.47 | 392 |
Kica Pawe³ Lelek Mateusz | 96 96 | 29.95 30.45 | Mikoœ Dawid Mucha Kamil | 96 96 | 2:29.75 |
4. | Jordan 96 II | Jordan Kraków | 2:06.89 | 319 |
WoŸniak Piotr Sosik Marcin | 96 96 | 31.40 31.79 | Kopacz Kamil W¹torek Adam | 96 96 | 31.53 32.17 |
5. | Jordan II 13 lat - 75 | Jordan Kraków | 2:07.05 | 318 |
Grzes³o Stanis³aw Kawiecki Rafa³ | 96 96 | 33.31 30.70 | Bijak Patryk Ojczyk Grzegorz | 96 96 | 32.29 30.75 |
6. | STP Nowy S¹cz 2 | STP Nowy S¹cz | 2:22.41 | 226 |
Skowron Tomasz Korzym Szymon | 96 97 | 34.97 36.38 | Œciórka Patryk Bochenek Patryk | 97 97 | 37.84 33.22 |
7. | Jasieñ Sucha Besk. | Jasieñ Sucha Besk. | 3:03.60 | 105 |
Pochopieñ Stanis³aw Schnetzer Kacper | 98 98 | 41.73 52.13 | Œwierkosz Maciej £akatosz Olaf | 98 98 | 42.39 47.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 14.3.2009 - 10:20 | Ch³opców, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jordan SP75/97 - 1 | Jordan Kraków | 2:06.75 | 320 |
Skrzypek Grzegorz Kasparek Grzegorz | 97 97 | 31.22 32.21 | Lechowicz Filip Murzyn Dawid | 97 97 | 32.62 30.70 |
2. | JORDAN SP156 97 | Jordan Kraków | 2:12.47 | 281 |
Sowier Wojciech Machno Andrzej | 97 97 | 32.61 34.31 | Machlowski Beniamin Cho³da £ukasz | 97 97 | 35.19 30.36 |
3. | Ósemka Oœwiêcim 2 | Ósemka Oœwiêcim | 2:14.64 | 267 |
Goleniec £ukasz Janus Tomasz | 97 97 | 34.22 34.54 | Wêglarz Kamil Ruszkowski Kacper | 97 97 | 33.28 32.60 |
4. | Jordan SP75/97 - 2 | Jordan Kraków | 2:15.19 | 264 |
Cieœlar Igor Œnie¿ek Maksymilian | 97 97 | 33.91 35.23 | M³ynarczyk Adrian Pniak Miko³aj | 97 97 | 33.75 32.30 |
5. | D¹brovia D¹browa Tarn. | D¹brovia D¹browa Tarn. | 2:39.35 | 161 |
Golemo Micha³ Hnatyk Szymon | 98 98 | 41.48 41.55 | Giera Maciej Wenc Jakub | 97 97 | 2:37.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 14.3.2009 - 10:20 | Ch³opców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Unia Tarnów 1 | Unia Tarnów | 2:28.18 | 201 |
Jarmu³a Mi³osz Piwowarski Grzegorz | 98 98 | 35.03 37.70 | Ho³da Karol Szwed Adrian | 98 98 | 35.75 39.70 |
2. | Jordan SP 75 NR1 | Jordan Kraków | 2:36.71 | 170 |
Labudda Kamil Batko Igor | 98 98 | 37.26 42.66 | Staniszewski Micha³ Sawera Krystian | 98 98 | 39.04 37.75 |
3. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:37.77 | 166 |
KuŸnoczka Juri Leœ Filip | 98 98 | 39.01 38.26 | Zieliñski Szymon Ziemianin Jakub | 98 98 | 39.94 40.56 |
4. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:41.64 | 155 |
Smolan Jakub Stasik Arkadiusz | 98 98 | 36.95 42.81 | Tyrka Krzysztof Kuleta Jakub | 98 98 | 39.07 42.81 |
5. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 2:49.26 | 135 |
Juszczyk Oskar Gulis Bartosz | 98 98 | 40.67 42.25 | Feuer Micha³ Pulkowski Mateusz | 98 98 | 43.98 42.36 |
6. | Jordan SP 75 nr 2 | Jordan Kraków | 2:52.41 | 127 |
Ksi¹¿ek Ignacy Kolba Konrad | 98 98 | 42.35 44.65 | Wo³ek Kamil D¹browski Jakub | 98 98 | 41.26 44.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 14.3.2009 - 10:30 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Góralczyk Nikolina | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.38 | 475 | ||||
2. | Sowa Marta | 96 | Jordan Kraków | 34.88 | 455 | ||||
3. | Makocka Izabela | 96 | Jordan Kraków | 35.06 | 448 | ||||
4. | Sirignano Luigia | 96 | Jordan Kraków | 35.07 | 447 | ||||
5. | Madeja Magdalena | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 35.33 | 437 | ||||
6. | Szczyrbak Kornelia | 96 | CKiS Skawina | 35.35 | 437 | ||||
7. | Chmielek Anna | 96 | Jordan Kraków | 35.60 | 428 | ||||
8. | Kmiecik Sabina | 96 | Kmita Zabierzów | 36.01 | 413 | ||||
9. | Cz³owiek Roksana | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 36.05 | 412 | ||||
10. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Kraków | 36.70 | 390 | ||||
11. | Studziñska Wiktoria | 96 | Jordan Kraków | 37.01 | 381 | ||||
12. | Kocemba Paulina | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 37.58 | 364 | ||||
13. | Banach Aleksandra | 96 | Jordan Kraków | 38.22 | 346 | ||||
14. | Machowska Inez | 96 | Wiking Brzesko | 38.40 | 341 | ||||
15. | Frosztêga Agnieszka | 96 | Aquarius Myœlenice | 38.60 | 335 | ||||
16. | Janik Kinga | 96 | Korona Kraków | 38.81 | 330 | ||||
17. | Kapciñska Sylwia | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 38.88 | 328 | ||||
18. | Mazurek Patrycja | 96 | Korona Kraków | 41.63 | 267 | ||||
19. | Puczka Agnieszka | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 42.39 | 253 | ||||
20. | Rogowska Natalia | 96 | Jasieñ Sucha Besk. | 42.94 | 244 | ||||
21. | Lusina Anna | 96 | Siemaszka Piekary | 54.39 | 120 | ||||
22. | £oboda Martyna | 96 | Jasieñ Sucha Besk. | 54.40 | 120 | ||||
23. | Pytel Agnieszka | 96 | Siemaszka Piekary | 56.93 | 105 | ||||
24. | Nowak Ewa | 96 | Siemaszka Piekary | 1:00.98 | 85 | ||||
DYSKW. | Szkudlarek Karolina | 96 | Korona Kraków | ||||||
G5 - brak kontaktu ze œcian¹ nawrotow¹ | |||||||||
DYSKW. | Bury Aleksandra | 96 | Jasieñ Sucha Besk. | ||||||
G5 - brak kontaktu ze œcian¹ nawrotow¹ |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 14.3.2009 - 10:30 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ca³ka Anna | 97 | P³ywak Bochnia | 34.65 | 464 | |||
2. | Widomska Paulina | 97 | STP Nowy S¹cz | 36.13 | 409 | |||
3. | Sudek Agnieszka | 97 | Jordan Kraków | 37.40 | 369 | |||
4. | Suder Marta | 97 | CKiS Skawina | 38.16 | 347 | |||
5. | Miernik Daria | 97 | CKiS Skawina | 38.45 | 339 | |||
6. | Michalczyk Urszula | 97 | P³ywak Bochnia | 38.53 | 337 | |||
7. | Moskal Karolina | 97 | Jordan Kraków | 38.86 | 329 | |||
8. | Jaœkiewicz Klaudia | 97 | P³ywak Bochnia | 39.46 | 314 | |||
9. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myœlenice | 39.86 | 305 | |||
10. | Kaczmarczyk Dagmara | 97 | P³ywak Bochnia | 40.44 | 292 | |||
11. | Stelmach Weronika | 97 | Jordan Kraków | 40.52 | 290 | |||
12. | Stanek Anna | 97 | Jordan Kraków | 40.84 | 283 | |||
13. | Leœniewska Barbara | 97 | Jordan Kraków | 41.07 | 278 | |||
14. | Œwiderska Patrycja | 97 | P³ywak Bochnia | 41.78 | 265 | |||
15. | ¯aczek Anna | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 42.45 | 252 | |||
16. | Czekaj Anna | 97 | CKiS Skawina | 42.50 | 251 | |||
17. | Podgórni Marcelina | 97 | Jordan Kraków | 43.41 | 236 | |||
18. | Sikora Sandra | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 43.61 | 233 | |||
19. | Bar Agata | 97 | Siemaszka Piekary | 44.15 | 224 | |||
20. | Duran Ewa | 97 | Jordan Kraków | 44.58 | 218 | |||
21. | Orczykowska Wioletta | 97 | STP Nowy S¹cz | 45.29 | 208 | |||
22. | Rutka Barbara | 97 | Unia Tarnów | 45.31 | 207 | |||
23. | Drozd Anna | 97 | CKiS Skawina | 45.33 | 207 | |||
24. | Syrek Monika | 97 | Unia Tarnów | 45.41 | 206 | |||
25. | Drewnik Aleksandra | 97 | Jordan Kraków | 46.18 | 196 | |||
26. | Pochopieñ Karolina | 97 | Jasieñ Sucha Besk. | 48.03 | 174 | |||
27. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myœlenice | 48.04 | 174 | |||
28. | Bujnowicz Jagoda | 97 | Siemaszka Piekary | 51.33 | 143 | |||
29. | Gancarz Kamila | 97 | Jasieñ Sucha Besk. | 51.48 | 141 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 14.3.2009 - 10:30 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozik Anna | 98 | CKiS Skawina | 37.93 | 354 | |||
2. | Klaper Natalia | 98 | Unia Tarnów | 40.54 | 290 | |||
3. | Gruca Nina | 98 | CKiS Skawina | 40.68 | 287 | |||
4. | Kozio³ ¯aklina | 98 | Unia Tarnów | 40.89 | 282 | |||
5. | W¹tor Karolina | 98 | Jordan Kraków | 41.40 | 272 | |||
6. | Korzonek Urszula | 98 | Kmita Zabierzów | 41.53 | 269 | |||
7. | Wcis³o Karolina | 98 | Sokó³ Myœlenice | 41.56 | 269 | |||
8. | Kurowska Wanda | 98 | Jordan Kraków | 42.10 | 259 | |||
9. | Mielczarek Anna | 98 | Jordan Kraków | 42.11 | 258 | |||
10. | Pisznot Ma³gorzata | 98 | Jordan Kraków | 42.55 | 250 | |||
11. | Skrzypek Malwina | 98 | Jordan Kraków | 42.85 | 245 | |||
12. | Ocylok Dominika | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 42.94 | 244 | |||
13. | Kinczkowska Kaja | 98 | Kmita Zabierzów | 43.03 | 242 | |||
14. | Zamachowska Wiktoria | 98 | Kmita Zabierzów | 43.13 | 240 | |||
15. | Ciastoñ Anna | 98 | Korona Kraków | 43.16 | 240 | |||
16. | Widomska Katarzyna | 98 | STP Nowy S¹cz | 44.02 | 226 | |||
17. | Jarzyna Julia | 98 | Jordan Kraków | 44.27 | 222 | |||
18. | Grz¹dziel Natalia | 98 | Jordan Kraków | 44.84 | 214 | |||
19. | Micha³owska Wiktoria | 98 | Jordan Kraków | 45.04 | 211 | |||
20. | Œlêczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 45.21 | 209 | |||
20. | Tutuncu Sara | 98 | Unia Tarnów | 45.21 | 209 | |||
22. | Ruga³a Anna | 98 | P³ywak Bochnia | 45.52 | 205 | |||
23. | Ogieg³o Dominika | 98 | Karol Wadowice | 45.57 | 204 | |||
24. | Banaœ Monika | 98 | Karol Wadowice | 45.77 | 201 | |||
25. | Bednarz Aleksandra | 98 | CKiS Skawina | 46.48 | 192 | |||
26. | Teul Patrycja | 98 | Jordan Kraków | 46.62 | 190 | |||
27. | ¯mudka Anna | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 46.72 | 189 | |||
28. | Pastuszek Gabriela | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 47.18 | 184 | |||
29. | Chmielewska Ewa | 98 | Unia Tarnów | 47.60 | 179 | |||
30. | Pankowska Wiktoria | 98 | CKiS Skawina | 47.69 | 178 | |||
31. | Œlaga Joanna | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 48.06 | 174 | |||
32. | Pietrzak Anna | 98 | Jordan Kraków | 48.16 | 173 | |||
33. | Œreniawska Gabriela | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 48.57 | 168 | |||
34. | Kinczkowska Dominika | 98 | Kmita Zabierzów | 48.67 | 167 | |||
35. | B¹k Karolina | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 48.68 | 167 | |||
36. | Gandurska Nina | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 49.30 | 161 | |||
37. | Michalska Pola | 98 | Jordan Kraków | 50.34 | 151 | |||
38. | Sikora Aleksandra | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 51.37 | 142 | |||
39. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myœlenice | 53.08 | 129 | |||
40. | Kopek Anna | 98 | Kmita Zabierzów | 53.61 | 125 | |||
41. | Kowalewska Karolina | 98 | Jordan Kraków | 53.65 | 125 | |||
42. | Jab³oñska Kamila | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 54.96 | 116 | |||
43. | Kapusta Aleksandra | 98 | Siemaszka Piekary | 55.79 | 111 | |||
44. | Florek Karolina | 98 | Unia Tarnów | 57.21 | 103 | |||
45. | Konrad Monika | 98 | Jordan Kraków | 57.31 | 102 | |||
46. | Chudaszek Angelika | 98 | Jordan Kraków | 57.98 | 99 | |||
47. | Rola Monika | 98 | Jordan Kraków | 58.56 | 96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 14.3.2009 - 11:10 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czekaj Kamil | 96 | Jordan Kraków | 32.18 | 387 | |||
2. | Mucha Kamil | 96 | Jordan Kraków | 33.17 | 354 | |||
3. | Kica Pawe³ | 96 | Jordan Kraków | 33.55 | 342 | |||
4. | Baran Filip | 96 | Jordan Kraków | 33.96 | 330 | |||
5. | Ko³odziejczyk Patryk | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 34.13 | 325 | |||
6. | Zych Kamil | 96 | Wiking Brzesko | 34.72 | 308 | |||
7. | Cho³da Jakub | 96 | Jordan Kraków | 35.19 | 296 | |||
8. | Ojczyk Grzegorz | 96 | Jordan Kraków | 35.54 | 288 | |||
9. | Kawiecki Rafa³ | 96 | Jordan Kraków | 36.10 | 274 | |||
10. | Gruca Karol | 96 | CKiS Skawina | 37.19 | 251 | |||
11. | Isula Dawid | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 37.75 | 240 | |||
11. | Kopacz Kamil | 96 | Jordan Kraków | 37.75 | 240 | |||
13. | Majewski Kacper | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 38.71 | 223 | |||
14. | Maciborek Jerzy | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 40.02 | 201 | |||
15. | Sieprawski Jakub | 96 | CKiS Skawina | 41.26 | 184 | |||
16. | Mlekodaj Olaf | 96 | Aquarius Myœlenice | 41.31 | 183 | |||
17. | Przeklasa Micha³ | 96 | Siemaszka Piekary | 48.89 | 110 | |||
18. | Konik Kamil | 96 | Siemaszka Piekary | 53.45 | 85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 14.3.2009 - 11:10 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kasparek Grzegorz | 97 | Jordan Kraków | 35.12 | 298 | |||
2. | Cieœlar Igor | 97 | Jordan Kraków | 36.22 | 272 | |||
3. | Cho³da £ukasz | 97 | Jordan Kraków | 36.76 | 260 | |||
4. | Lechowicz Filip | 97 | Jordan Kraków | 37.93 | 237 | |||
5. | Bu³ka Aleksander | 97 | Jordan Kraków | 38.40 | 228 | |||
6. | £ach Grzegorz | 97 | P³ywak Bochnia | 38.59 | 225 | |||
7. | M³ynarczyk Adrian | 97 | Jordan Kraków | 39.34 | 212 | |||
8. | Pieœniak Jakub | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 41.14 | 185 | |||
9. | Misterka Krzysztof | 97 | Unia Tarnów | 41.18 | 185 | |||
10. | Goleniec £ukasz | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 41.48 | 181 | |||
11. | Œnie¿ek Maksymilian | 97 | Jordan Kraków | 42.01 | 174 | |||
12. | Œciórka Patryk | 97 | STP Nowy S¹cz | 42.17 | 172 | |||
13. | Janus Tomasz | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 42.62 | 167 | |||
14. | Liszkowski Dominik | 97 | Korona Kraków | 42.77 | 165 | |||
15. | Korzym Szymon | 97 | STP Nowy S¹cz | 42.89 | 164 | |||
16. | Graca Bartosz | 97 | Karol Wadowice | 45.23 | 140 | |||
17. | Sordyl Pawe³ | 97 | Victoria Kozy | 45.78 | 135 | |||
18. | Dorecki Kamil | 97 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 46.06 | 132 | |||
19. | Wierzbik Konrad | 97 | CKiS Skawina | 48.20 | 115 | |||
20. | Popiela Mateusz | 97 | CKiS Skawina | 48.65 | 112 | |||
21. | Dudek Kamil | 97 | Jordan Kraków | 55.46 | 76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 14.3.2009 - 11:10 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jarmu³a Mi³osz | 98 | Unia Tarnów | 39.79 | 205 | ||||
2. | Goliñski Oskar | 98 | Jordan Kraków | 40.05 | 201 | ||||
3. | Smolan Jakub | 98 | Jordan Kraków | 42.00 | 174 | ||||
4. | Sawera Krystian | 98 | Jordan Kraków | 42.95 | 163 | ||||
5. | Labudda Kamil | 98 | Jordan Kraków | 43.62 | 156 | ||||
6. | Ho³da Karol | 98 | Unia Tarnów | 43.80 | 154 | ||||
7. | Piwowarski Grzegorz | 98 | Unia Tarnów | 43.87 | 153 | ||||
8. | Wo³ek Kamil | 98 | Jordan Kraków | 44.10 | 151 | ||||
9. | Œwierkosz Maciej | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 44.22 | 149 | ||||
10. | Buczek Antoni | 98 | CKiS Skawina | 45.38 | 138 | ||||
11. | Wójtowicz Maciej | 98 | Siemaszka Piekary | 45.45 | 138 | ||||
12. | Kuleta Jakub | 98 | Jordan Kraków | 45.66 | 136 | ||||
13. | Batko Igor | 98 | Jordan Kraków | 46.38 | 129 | ||||
14. | Szwed Adrian | 98 | Unia Tarnów | 46.43 | 129 | ||||
15. | Ksi¹¿ek Ignacy | 98 | Jordan Kraków | 46.81 | 126 | ||||
16. | Gulis Bartosz | 98 | Jordan Kraków | 47.15 | 123 | ||||
17. | Kowalczyk Kacper | 98 | Karol Wadowice | 47.44 | 121 | ||||
18. | Ziemianin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | 47.97 | 117 | ||||
19. | D¹browski Jakub | 98 | Jordan Kraków | 47.98 | 117 | ||||
20. | Smoter Sebastian | 98 | Gabi Proszówki | 48.50 | 113 | ||||
21. | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy S¹cz | 48.67 | 112 | ||||
22. | Szczepaniak Dawid | 98 | STP Nowy S¹cz | 49.04 | 109 | ||||
23. | Kornaus Norbert | 98 | Unia Tarnów | 49.23 | 108 | ||||
24. | ¯urek Ernest | 98 | Jordan Kraków | 49.32 | 108 | ||||
25. | K³apa Filip | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 49.81 | 104 | ||||
26. | Juszczyk Oskar | 98 | Jordan Kraków | 49.98 | 103 | ||||
27. | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy S¹cz | 50.19 | 102 | ||||
28. | Feuer Micha³ | 98 | Jordan Kraków | 50.25 | 102 | ||||
29. | Dzióbek Patryk | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 50.41 | 101 | ||||
30. | Stasik Arkadiusz | 98 | Jordan Kraków | 50.42 | 101 | ||||
31. | Tyrka Krzysztof | 98 | Jordan Kraków | 50.60 | 100 | ||||
32. | Staniszewski Micha³ | 98 | Jordan Kraków | 50.64 | 99 | ||||
33. | Krasoñ Oskar | 98 | Jordan Kraków | 52.14 | 91 | ||||
34. | Pochopieñ Stanis³aw | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 53.63 | 84 | ||||
35. | Pulkowski Mateusz | 98 | Jordan Kraków | 54.88 | 78 | ||||
36. | Bujnowicz Igor | 98 | Siemaszka Piekary | 56.77 | 71 | ||||
37. | Schnetzer Kacper | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 58.68 | 64 | ||||
DYSKW. Pe³na | Hnatyk Szymon | 98 | D¹brovia D¹browa Tarn. | ||||||
G9 - ukoñczenie wyœcigu nie w po³o¿eniu na plecach |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 14.3.2009 - 11:45 | Dziewcz¹t, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szczyrbak Kornelia | 96 | CKiS Skawina | 1:05.32 | 517 | 31.40 | 33.92 | |||
2. | Kocemba Paulina | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 1:06.26 | 495 | 31.58 | 34.68 | |||
3. | Sanak Katarzyna | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 1:06.50 | 490 | 31.76 | 34.74 | |||
4. | Bucka Karolina | 96 | Jordan Kraków | 1:07.62 | 466 | 32.55 | 35.07 | |||
5. | Chmielek Anna | 96 | Jordan Kraków | 1:11.79 | 389 | 35.50 | 36.29 | |||
6. | Marcisz Anna | 96 | STP Nowy S¹cz | 1:13.27 | 366 | 35.69 | 37.58 | |||
7. | Klisiak Aleksandra | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 1:14.88 | 343 | 35.90 | 38.98 | |||
8. | Piworowicz Agnieszka | 96 | STP Nowy S¹cz | 1:15.35 | 337 | 36.93 | 38.42 | |||
9. | Szkudlarek Karolina | 96 | Korona Kraków | 1:16.18 | 326 | 36.58 | 39.60 | |||
10. | Bednarz Aleksandra | 96 | Jordan Kraków | 1:16.24 | 325 | 36.22 | 40.02 | |||
11. | Rogowska Natalia | 96 | Jasieñ Sucha Besk. | 1:20.46 | 277 | 38.39 | 42.07 | |||
12. | Gaze³ Maria | 96 | Siemaszka Piekary | 1:34.62 | 170 | 45.39 | 49.23 | |||
13. | Majerañczyk Klaudia | 96 | Siemaszka Piekary | 1:37.56 | 155 | 45.99 | 51.57 | |||
14. | Raputa Magdalena | 96 | Siemaszka Piekary | 1:39.48 | 146 | 46.34 | 53.14 | |||
15. | Lusina Anna | 96 | Siemaszka Piekary | 1:40.19 | 143 | 46.75 | 53.44 | |||
16. | Wenc Karolina | 96 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:40.35 | 143 | 43.92 | 56.43 | |||
17. | £oboda Martyna | 96 | Jasieñ Sucha Besk. | 1:44.76 | 125 | 49.69 | 55.07 | |||
DYSKW. | Pluciñska Agnieszka | 96 | Jordan Kraków | 44.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 14.3.2009 - 11:45 | Dziewcz¹t, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Widomska Paulina | 97 | STP Nowy S¹cz | 1:07.69 | 464 | 31.88 | 35.81 | ||||
2. | Michalczyk Urszula | 97 | P³ywak Bochnia | 1:13.53 | 362 | 35.75 | 37.78 | ||||
3. | DYNA Angelika | 97 | Jordan Kraków | 1:15.07 | 340 | 35.70 | 39.37 | ||||
4. | Podyma Kinga | 97 | Jordan Kraków | 1:15.24 | 338 | 36.84 | 38.40 | ||||
5. | Pi¹tek Monika | 97 | Jordan Kraków | 1:16.08 | 327 | 36.75 | 39.33 | ||||
6. | Leœniewska Barbara | 97 | Jordan Kraków | 1:16.58 | 321 | 36.70 | 39.88 | ||||
7. | Tryba³a Agnieszka | 97 | Siemaszka Piekary | 1:19.39 | 288 | 37.14 | 42.25 | ||||
8. | Drewnik Aleksandra | 97 | Jordan Kraków | 1:25.05 | 234 | 40.40 | 44.65 | ||||
9. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasieñ Sucha Besk. | 1:33.67 | 175 | 40.40 | 53.27 | ||||
10. | Derus Kamila | 97 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:34.36 | 171 | 44.29 | 50.07 | ||||
11. | Pochopieñ Karolina | 97 | Jasieñ Sucha Besk. | 1:44.76 | 125 | 48.37 | 56.39 | ||||
DYSKW. | Bujnowicz Jagoda | 97 | Siemaszka Piekary | ||||||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||||
NIE UK. | Wawrzusiszyn Dominika | 97 | Ósemka Oœwiêcim |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 14.3.2009 - 11:45 | Dziewcz¹t, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozik Anna | 98 | CKiS Skawina | 1:15.67 | 332 | 36.85 | 38.82 | |||
2. | Grabczyñska Agnieszka | 98 | Unia Tarnów | 1:21.36 | 267 | 38.61 | 42.75 | |||
3. | Jarzyna Julia | 98 | Jordan Kraków | 1:23.05 | 251 | 38.52 | 44.53 | |||
4. | Ocylok Dominika | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 1:23.37 | 249 | 40.34 | 43.03 | |||
5. | Lesiak Agnieszka | 98 | Jordan Kraków | 1:25.97 | 227 | 41.38 | 44.59 | |||
6. | Lipowska Maria | 98 | Kmita Zabierzów | 1:26.11 | 226 | 42.21 | 43.90 | |||
7. | Kinczkowska Kaja | 98 | Kmita Zabierzów | 1:26.81 | 220 | 42.26 | 44.55 | |||
8. | Jamro¿y Kinga | 98 | Jordan Kraków | 1:27.01 | 219 | 40.65 | 46.36 | |||
9. | Maœlany Katarzyna | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 1:28.22 | 210 | 42.31 | 45.91 | |||
10. | Pankowska Wiktoria | 98 | CKiS Skawina | 1:28.45 | 208 | 42.18 | 46.27 | |||
11. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myœlenice | 1:29.63 | 200 | 40.28 | 49.35 | |||
12. | Pisznot Ma³gorzata | 98 | Jordan Kraków | 1:29.93 | 198 | 41.81 | 48.12 | |||
13. | Chmielewska Ewa | 98 | Unia Tarnów | 1:29.97 | 198 | 42.92 | 47.05 | |||
14. | Nowak Weronika | 98 | Jordan Kraków | 1:32.90 | 180 | 42.74 | 50.16 | |||
15. | Gawlik Kinga | 98 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:32.93 | 179 | 41.99 | 50.94 | |||
16. | Micha³owska Wiktoria | 98 | Jordan Kraków | 1:34.08 | 173 | 44.94 | 49.14 | |||
17. | Œlaga Joanna | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 1:38.73 | 150 | 47.46 | 51.27 | |||
18. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myœlenice | 1:41.66 | 137 | 47.71 | 53.95 | |||
19. | Kurdas Aleksandra | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 1:42.36 | 134 | 46.11 | 56.25 | |||
20. | Michalska Pola | 98 | Jordan Kraków | 1:43.76 | 129 | 50.82 | 52.94 | |||
21. | Sikora Aleksandra | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 1:45.32 | 123 | 48.91 | 56.41 | |||
22. | B¹k Karolina | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 1:50.25 | 107 | 49.91 | 1:00.34 | |||
23. | Chudaszek Angelika | 98 | Jordan Kraków | 1:52.01 | 102 | 53.53 | 58.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 14.3.2009 - 12:10 | Ch³opców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | WoŸniak Piotr | 96 | Jordan Kraków | 1:07.00 | 333 | 32.13 | 34.87 | |||
2. | Ojczyk Grzegorz | 96 | Jordan Kraków | 1:07.18 | 331 | 32.48 | 34.70 | |||
3. | Karwala Maciej | 96 | Jordan Kraków | 1:08.38 | 313 | 33.10 | 35.28 | |||
4. | Sosik Marcin | 96 | Jordan Kraków | 1:09.48 | 299 | 33.65 | 35.83 | |||
5. | Bijak Patryk | 96 | Jordan Kraków | 1:11.01 | 280 | 33.91 | 37.10 | |||
6. | Maciborek Jerzy | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 1:11.79 | 271 | 34.96 | 36.83 | |||
7. | Dylewicz Miko³aj | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 1:11.90 | 270 | 35.20 | 36.70 | |||
8. | Grzes³o Stanis³aw | 96 | Jordan Kraków | 1:12.40 | 264 | 34.95 | 37.45 | |||
9. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy S¹cz | 1:17.52 | 215 | 36.56 | 40.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 14.3.2009 - 12:10 | Ch³opców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ruszkowski Kacper | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 1:12.08 | 268 | 34.84 | 37.24 | ||||
2. | Bochenek Patryk | 97 | STP Nowy S¹cz | 1:13.53 | 252 | 34.32 | 39.21 | ||||
3. | Ziemianin Konrad | 97 | Jordan Kraków | 1:17.70 | 214 | 37.68 | 40.02 | ||||
4. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 1:17.73 | 213 | 37.66 | 40.07 | ||||
5. | ¯o³dak Dominik | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 1:19.13 | 202 | 37.58 | 41.55 | ||||
6. | Liszkowski Dominik | 97 | Korona Kraków | 1:21.13 | 188 | 37.50 | 43.63 | ||||
7. | Wenc Jakub | 97 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:22.85 | 176 | 39.18 | 43.67 | ||||
8. | Szumlewicz Piotr | 97 | Victoria Kozy | 1:24.75 | 165 | 39.44 | 45.31 | ||||
9. | Œciórka Patryk | 97 | STP Nowy S¹cz | 1:25.77 | 159 | 41.10 | 44.67 | ||||
10. | Giera Maciej | 97 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:26.46 | 155 | 41.33 | 45.13 | ||||
11. | KWIECIEÑ Jakub | 97 | Jordan Kraków | 1:27.69 | 149 | 43.08 | 44.61 | ||||
12. | Sordyl Pawe³ | 97 | Victoria Kozy | 1:30.67 | 134 | 42.67 | 48.00 | ||||
13. | Dorecki Kamil | 97 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:31.53 | 131 | 42.11 | 49.42 | ||||
14. | Dudek Kamil | 97 | Jordan Kraków | 1:45.31 | 86 | 49.00 | 56.31 | ||||
DYSKW. | Pieœniak Jakub | 97 | Ósemka Oœwiêcim | ||||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 14.3.2009 - 12:10 | Ch³opców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Zieliñski Szymon | 98 | Kmita Zabierzów | 1:26.55 | 155 | 42.32 | 44.23 | |||
2. | Labudda Kamil | 98 | Jordan Kraków | 1:28.94 | 142 | 39.95 | 48.99 | |||
3. | KuŸnoczka Juri | 98 | Kmita Zabierzów | 1:29.27 | 141 | 42.96 | 46.31 | |||
4. | Zieliñski Maciej | 98 | Kmita Zabierzów | 1:29.52 | 140 | 42.32 | 47.20 | |||
5. | Golemo Micha³ | 98 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:31.79 | 130 | 43.12 | 48.67 | |||
6. | Juszczyk Oskar | 98 | Jordan Kraków | 1:32.99 | 125 | 44.37 | 48.62 | |||
7. | Œwierkosz Maciej | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 1:33.97 | 121 | 43.87 | 50.10 | |||
8. | Kolba Konrad | 98 | Jordan Kraków | 1:34.19 | 120 | 45.43 | 48.76 | |||
9. | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy S¹cz | 1:34.27 | 120 | 44.12 | 50.15 | |||
10. | Wo³ek Kamil | 98 | Jordan Kraków | 1:35.49 | 115 | 46.32 | 49.17 | |||
11. | Hnatyk Szymon | 98 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:36.56 | 111 | 44.83 | 51.73 | |||
12. | Feuer Micha³ | 98 | Jordan Kraków | 1:38.29 | 106 | 46.29 | 52.00 | |||
13. | Lech Konrad | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 1:39.32 | 102 | 46.12 | 53.20 | |||
14. | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy S¹cz | 1:39.37 | 102 | 47.87 | 51.50 | |||
15. | Szczepaniak Dawid | 98 | STP Nowy S¹cz | 1:39.66 | 101 | 47.30 | 52.36 | |||
16. | D¹browski Jakub | 98 | Jordan Kraków | 1:41.08 | 97 | 47.40 | 53.68 | |||
17. | Le¿oñ Wojciech | 98 | Jordan Kraków | 1:55.04 | 66 | 51.56 | 1:03.48 | |||
18. | Pochopieñ Stanis³aw | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 1:59.29 | 59 | 54.95 | 1:04.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14.3.2009 - 12:35 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dworaczek Paulina | 96 | Jordan Kraków | 37.16 | 530 | ||||
2. | Madeja Magdalena | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 37.39 | 520 | ||||
3. | Sirignano Luigia | 96 | Jordan Kraków | 38.12 | 491 | ||||
4. | Sanak Katarzyna | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 38.60 | 473 | ||||
5. | Janiczek Joanna | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 40.20 | 419 | ||||
5. | Przybylska Patrycja | 96 | Jordan Kraków | 40.20 | 419 | ||||
7. | Nowosad Katarzyna | 96 | Kmita Zabierzów | 40.77 | 401 | ||||
8. | Pabian Agnieszka | 96 | Jordan Kraków | 40.97 | 395 | ||||
9. | Studziñska Wiktoria | 96 | Jordan Kraków | 42.04 | 366 | ||||
10. | Adamska Kalina | 96 | Jordan Kraków | 42.35 | 358 | ||||
11. | Jawor Agnieszka | 96 | Jordan Kraków | 43.37 | 333 | ||||
12. | Piworowicz Agnieszka | 96 | STP Nowy S¹cz | 43.62 | 328 | ||||
13. | Hy¿y Aneta | 96 | SwimArt Myœlenice | 43.76 | 324 | ||||
14. | Bucka Karolina | 96 | Jordan Kraków | 43.77 | 324 | ||||
14. | Góralczyk Nikolina | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 43.77 | 324 | ||||
16. | Machowska Inez | 96 | Wiking Brzesko | 44.04 | 318 | ||||
17. | Sikora Justyna | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 44.20 | 315 | ||||
18. | Sagan Larysa | 96 | Jordan Kraków | 45.05 | 297 | ||||
19. | Bednarz Aleksandra | 96 | Jordan Kraków | 45.42 | 290 | ||||
20. | Potêpa Karolina | 96 | Jordan Kraków | 46.50 | 270 | ||||
21. | Klisiak Aleksandra | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 46.56 | 269 | ||||
22. | Æwiêka³a Olga | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 47.01 | 262 | ||||
23. | Marcisz Anna | 96 | STP Nowy S¹cz | 47.07 | 261 | ||||
24. | Frosztêga Agnieszka | 96 | Aquarius Myœlenice | 47.08 | 261 | ||||
25. | Biernat Anna | 96 | Korona Kraków | 47.46 | 254 | ||||
26. | Gaze³ Maria | 96 | Siemaszka Piekary | 47.62 | 252 | ||||
27. | Wenc Karolina | 96 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 49.54 | 224 | ||||
28. | Majerañczyk Klaudia | 96 | Siemaszka Piekary | 51.00 | 205 | ||||
29. | Nowak Ewa | 96 | Siemaszka Piekary | 51.93 | 194 | ||||
DYSKW. | Bury Aleksandra | 96 | Jasieñ Sucha Besk. | ||||||
K14 - dotkniêcie œciany jedn¹ rêk¹ przy nawrocie | |||||||||
DYSKW. | Pytel Agnieszka | 96 | Siemaszka Piekary | ||||||
K6 - nierównoczesna praca nóg | |||||||||
DYSKW. | Raputa Magdalena | 96 | Siemaszka Piekary | ||||||
K2 - brak wynurzenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14.3.2009 - 12:35 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Suder Marta | 97 | CKiS Skawina | 37.03 | 535 | |||
2. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myœlenice | 39.16 | 453 | |||
3. | Ca³ka Anna | 97 | P³ywak Bochnia | 39.68 | 435 | |||
4. | Jaœkiewicz Klaudia | 97 | P³ywak Bochnia | 42.43 | 356 | |||
5. | Go³yŸniak Karolina | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 42.84 | 346 | |||
6. | Czekaj Anna | 97 | CKiS Skawina | 42.96 | 343 | |||
7. | Kaczmarczyk Dagmara | 97 | P³ywak Bochnia | 43.31 | 335 | |||
8. | Tryba³a Agnieszka | 97 | Siemaszka Piekary | 43.87 | 322 | |||
9. | CHECHELSKA Joanna | 97 | Jordan Kraków | 44.88 | 301 | |||
10. | Mróz Aleksandra | 97 | Jordan Kraków | 45.30 | 292 | |||
11. | Wawrzusiszyn Dominika | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 45.42 | 290 | |||
12. | Œwiderska Patrycja | 97 | P³ywak Bochnia | 45.51 | 288 | |||
13. | Drozd Anna | 97 | CKiS Skawina | 45.94 | 280 | |||
14. | ¯aczek Anna | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 46.30 | 274 | |||
15. | Miernik Daria | 97 | CKiS Skawina | 46.38 | 273 | |||
16. | Stanek Anna | 97 | Jordan Kraków | 47.15 | 259 | |||
17. | Polak Justyna | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 48.02 | 246 | |||
18. | Duran Ewa | 97 | Jordan Kraków | 48.78 | 234 | |||
19. | Choromañska Natalia | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 49.10 | 230 | |||
20. | Bednarz Zuzanna | 97 | Jordan Kraków | 49.51 | 224 | |||
21. | Poros³o Wiktoria | 97 | Jordan Kraków | 49.97 | 218 | |||
22. | Bar Agata | 97 | Siemaszka Piekary | 50.10 | 216 | |||
23. | Orczykowska Wioletta | 97 | STP Nowy S¹cz | 50.86 | 207 | |||
24. | Moskal Karolina | 97 | Jordan Kraków | 51.03 | 205 | |||
25. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasieñ Sucha Besk. | 51.10 | 204 | |||
26. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myœlenice | 53.46 | 178 | |||
27. | Derus Kamila | 97 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 54.41 | 169 | |||
28. | Rutka Barbara | 97 | Unia Tarnów | 55.65 | 158 | |||
29. | Syrek Monika | 97 | Unia Tarnów | 55.87 | 156 | |||
30. | Gancarz Kamila | 97 | Jasieñ Sucha Besk. | 58.77 | 134 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14.3.2009 - 12:35 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gruca Nina | 98 | CKiS Skawina | 44.22 | 314 | ||||
2. | Ciastoñ Anna | 98 | Korona Kraków | 44.63 | 306 | ||||
3. | Wcis³o Karolina | 98 | Sokó³ Myœlenice | 44.74 | 304 | ||||
4. | Szczygie³ Kornelia | 98 | UKS SP 8 Chrzanów | 45.25 | 293 | ||||
5. | Ruga³a Anna | 98 | P³ywak Bochnia | 45.29 | 293 | ||||
6. | Radoñ Sonia | 98 | Jordan Kraków | 47.85 | 248 | ||||
7. | Korzonek Urszula | 98 | Kmita Zabierzów | 47.87 | 248 | ||||
8. | Grabczyñska Agnieszka | 98 | Unia Tarnów | 48.05 | 245 | ||||
9. | Klaper Natalia | 98 | Unia Tarnów | 48.18 | 243 | ||||
10. | Mielczarek Anna | 98 | Jordan Kraków | 48.46 | 239 | ||||
11. | Widomska Katarzyna | 98 | STP Nowy S¹cz | 48.72 | 235 | ||||
12. | Gawlik Kinga | 98 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 48.81 | 234 | ||||
13. | Banaœ Monika | 98 | Karol Wadowice | 48.85 | 233 | ||||
14. | Ogieg³o Dominika | 98 | Karol Wadowice | 49.10 | 230 | ||||
15. | Lipowska Maria | 98 | Kmita Zabierzów | 49.17 | 229 | ||||
16. | Jamro¿y Kinga | 98 | Jordan Kraków | 49.21 | 228 | ||||
17. | Grz¹dziel Natalia | 98 | Jordan Kraków | 50.23 | 215 | ||||
18. | Nowak Weronika | 98 | Jordan Kraków | 50.87 | 207 | ||||
19. | Œlêczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 51.22 | 202 | ||||
20. | Lesiak Agnieszka | 98 | Jordan Kraków | 51.38 | 200 | ||||
21. | Tutuncu Sara | 98 | Unia Tarnów | 51.48 | 199 | ||||
22. | Teul Patrycja | 98 | Jordan Kraków | 51.76 | 196 | ||||
23. | Kurdas Aleksandra | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 52.01 | 193 | ||||
24. | Gandurska Nina | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 52.36 | 189 | ||||
25. | Kumañska Karolina | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 52.53 | 188 | ||||
26. | Dryja Alicja | 98 | Kmita Zabierzów | 52.90 | 184 | ||||
27. | Œreniawska Gabriela | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 53.03 | 182 | SC 1 | |||
28. | Kurowska Wanda | 98 | Jordan Kraków | 53.03 | 182 | SC 2 | |||
29. | Bednarz Aleksandra | 98 | CKiS Skawina | 53.16 | 181 | ||||
30. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myœlenice | 53.17 | 181 | ||||
31. | Pietrzak Anna | 98 | Jordan Kraków | 55.54 | 159 | ||||
32. | Kopek Anna | 98 | Kmita Zabierzów | 55.59 | 158 | ||||
33. | Kapusta Aleksandra | 98 | Siemaszka Piekary | 57.31 | 144 | ||||
34. | Kinczkowska Dominika | 98 | Kmita Zabierzów | 57.68 | 142 | ||||
35. | Jab³oñska Kamila | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 59.82 | 127 | ||||
36. | Kowalewska Karolina | 98 | Jordan Kraków | 1:00.83 | 121 | ||||
37. | Rola Monika | 98 | Jordan Kraków | 1:03.23 | 108 | ||||
38. | Florek Karolina | 98 | Unia Tarnów | 1:04.53 | 101 | ||||
DYSKW. | Konrad Monika | 98 | Jordan Kraków | ||||||
K14 - dotkniêcie œciany jedn¹ rêk¹ przy nawrocie |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14.3.2009 - 13:10 | Ch³opców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciê¿kowski Dominik | 96 | Jordan Kraków | 34.76 | 446 | |||
2. | Wojdak Wojciech | 96 | Wiking Brzesko | 36.42 | 388 | |||
3. | Liszewski Przemys³aw | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 37.01 | 370 | |||
4. | Mucha Kamil | 96 | Jordan Kraków | 37.09 | 367 | |||
5. | Gruca Karol | 96 | CKiS Skawina | 38.62 | 325 | |||
6. | Mikoœ Dawid | 96 | Jordan Kraków | 38.85 | 320 | |||
7. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myœlenice | 38.90 | 318 | |||
8. | Karwala Maciej | 96 | Jordan Kraków | 39.48 | 304 | |||
9. | Olbrycht Dawid | 96 | Jordan Kraków | 39.54 | 303 | |||
10. | Lelek Mateusz | 96 | Jordan Kraków | 41.68 | 259 | |||
11. | Bijak Patryk | 96 | Jordan Kraków | 41.93 | 254 | |||
12. | Kica Pawe³ | 96 | Jordan Kraków | 42.47 | 245 | |||
13. | W¹torek Adam | 96 | Jordan Kraków | 42.80 | 239 | |||
14. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy S¹cz | 43.45 | 228 | |||
15. | Majewski Kacper | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 43.95 | 221 | |||
16. | Stankiewicz Dominik | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 44.99 | 206 | |||
17. | Sieprawski Jakub | 96 | CKiS Skawina | 45.95 | 193 | |||
18. | Prokopowicz Tomasz | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 46.50 | 186 | |||
19. | Galas Adam | 96 | Korona Kraków | 47.67 | 173 | |||
20. | Przeklasa Micha³ | 96 | Siemaszka Piekary | 52.52 | 129 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14.3.2009 - 13:10 | Ch³opców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pniak Miko³aj | 97 | Jordan Kraków | 38.76 | 322 | |||
2. | Machlowski Beniamin | 97 | Jordan Kraków | 38.79 | 321 | |||
3. | Murzyn Dawid | 97 | Jordan Kraków | 41.94 | 254 | |||
4. | ¯o³dak Dominik | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 42.83 | 238 | |||
5. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 42.84 | 238 | |||
6. | Skrzypek Grzegorz | 97 | Jordan Kraków | 43.16 | 233 | |||
7. | Graca Bartosz | 97 | Karol Wadowice | 44.86 | 208 | |||
8. | Machno Andrzej | 97 | Jordan Kraków | 45.26 | 202 | |||
9. | Bochenek Patryk | 97 | STP Nowy S¹cz | 45.70 | 196 | |||
10. | Nagi Mateusz | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 45.80 | 195 | |||
11. | Wêglarz Kamil | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 45.93 | 193 | |||
12. | Bu³ka Aleksander | 97 | Jordan Kraków | 46.50 | 186 | |||
13. | Wawer Mateusz | 97 | Jordan Kraków | 46.69 | 184 | |||
14. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 47.07 | 180 | |||
15. | Ziemianin Konrad | 97 | Jordan Kraków | 47.96 | 170 | |||
16. | Korzym Szymon | 97 | STP Nowy S¹cz | 48.00 | 169 | |||
17. | Kosar Micha³ | 97 | STP Nowy S¹cz | 48.04 | 169 | |||
18. | Lechowicz Artur | 97 | Jordan Kraków | 48.40 | 165 | |||
19. | Szumlewicz Piotr | 97 | Victoria Kozy | 48.62 | 163 | |||
20. | Popiela Mateusz | 97 | CKiS Skawina | 49.76 | 152 | |||
21. | Wierzbik Konrad | 97 | CKiS Skawina | 50.06 | 149 | |||
22. | Wenc Jakub | 97 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 50.86 | 142 | |||
23. | Giera Maciej | 97 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 51.33 | 139 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14.3.2009 - 13:10 | Ch³opców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ho³da Karol | 98 | Unia Tarnów | 44.45 | 213 | ||||
2. | Ksi¹¿ek Ignacy | 98 | Jordan Kraków | 47.03 | 180 | ||||
3. | Buczek Antoni | 98 | CKiS Skawina | 47.48 | 175 | ||||
4. | Stasik Arkadiusz | 98 | Jordan Kraków | 48.50 | 164 | ||||
5. | KuŸnoczka Juri | 98 | Kmita Zabierzów | 48.91 | 160 | ||||
6. | Staniszewski Micha³ | 98 | Jordan Kraków | 49.04 | 159 | ||||
7. | Smolan Jakub | 98 | Jordan Kraków | 49.55 | 154 | ||||
8. | K³apa Filip | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 49.65 | 153 | ||||
9. | Golemo Micha³ | 98 | D¹brovia D¹browa Tarn. | 49.80 | 152 | ||||
10. | Tyrka Krzysztof | 98 | Jordan Kraków | 50.22 | 148 | ||||
11. | Piwowarski Grzegorz | 98 | Unia Tarnów | 50.82 | 143 | ||||
12. | Smoter Sebastian | 98 | Gabi Proszówki | 51.14 | 140 | ||||
13. | Szwed Adrian | 98 | Unia Tarnów | 51.32 | 139 | ||||
14. | Le¿oñ Wojciech | 98 | Jordan Kraków | 52.58 | 129 | ||||
15. | Kolba Konrad | 98 | Jordan Kraków | 53.83 | 120 | ||||
16. | Gulis Bartosz | 98 | Jordan Kraków | 54.48 | 116 | ||||
17. | Pulkowski Mateusz | 98 | Jordan Kraków | 54.76 | 114 | ||||
18. | Zieliñski Szymon | 98 | Kmita Zabierzów | 56.12 | 106 | ||||
19. | Kornaus Norbert | 98 | Unia Tarnów | 56.65 | 103 | ||||
20. | Zieliñski Maciej | 98 | Kmita Zabierzów | 58.71 | 93 | ||||
21. | Leœ Filip | 98 | Kmita Zabierzów | 59.42 | 89 | ||||
22. | Lech Konrad | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 59.61 | 88 | ||||
23. | Pytka Artur | 98 | Unia Tarnów | 59.84 | 87 | ||||
24. | Wójtowicz Maciej | 98 | Siemaszka Piekary | 1:01.11 | 82 | ||||
25. | Schnetzer Kacper | 98 | Jasieñ Sucha Besk. | 1:03.86 | 72 | ||||
26. | Kowalczyk Kacper | 98 | Karol Wadowice | 1:07.42 | 61 | ||||
DYSKW. | Krasoñ Oskar | 98 | Jordan Kraków | ||||||
K15 - dotkniêcie œciany jedn¹ rêk¹ na zakoñczenie wyœcigu | |||||||||
DYSKW. | ¯urek Ernest | 98 | Jordan Kraków | ||||||
K2 - brak wynurzenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie | |||||||||
DYSKW. | Ziemianin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | ||||||
K8 - niesymetryczna praca nóg | |||||||||
DYSKW. | Bujnowicz Igor | 98 | Siemaszka Piekary | ||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14.3.2009 - 13:40 | Dziewcz¹t, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sikora Justyna | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 1:16.02 | 409 | 35.30 | 40.72 | |||
2. | Kmiecik Sabina | 96 | Kmita Zabierzów | 1:16.15 | 406 | 34.41 | 41.74 | |||
3. | Kapciñska Sylwia | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 1:19.00 | 364 | 36.81 | 42.19 | |||
4. | Makocka Izabela | 96 | Jordan Kraków | 1:19.59 | 356 | 36.46 | 43.13 | |||
5. | Sowa Marta | 96 | Jordan Kraków | 1:20.24 | 347 | 36.60 | 43.64 | |||
6. | Sagan Larysa | 96 | Jordan Kraków | 1:22.78 | 316 | 38.11 | 44.67 | |||
7. | Puczka Agnieszka | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 1:23.06 | 313 | 39.80 | 43.26 | |||
8. | Biernat Anna | 96 | Korona Kraków | 1:33.06 | 223 | 43.30 | 49.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14.3.2009 - 13:40 | Dziewcz¹t, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sudek Agnieszka | 97 | Jordan Kraków | 1:27.45 | 268 | 40.87 | 46.58 | |||
2. | Kuzera Agata | 97 | Jordan Kraków | 1:28.79 | 256 | 41.83 | 46.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14.3.2009 - 13:40 | Dziewcz¹t, 100m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozio³ ¯aklina | 98 | Unia Tarnów | 1:31.87 | 231 | 41.77 | 50.10 | |||
2. | Kolber Roksana | 98 | Victoria Kozy | 1:49.36 | 137 | 49.37 | 59.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14.3.2009 - 13:45 | Ch³opców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Czekaj Kamil | 96 | Jordan Kraków | 1:12.82 | 328 | 34.08 | 38.74 | |||
2. | Kawiecki Rafa³ | 96 | Jordan Kraków | 1:13.45 | 319 | 33.68 | 39.77 | |||
3. | Mlekodaj Olaf | 96 | Aquarius Myœlenice | 1:23.37 | 218 | 38.78 | 44.59 | |||
4. | Dylewicz Miko³aj | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 1:23.51 | 217 | 39.30 | 44.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14.3.2009 - 13:45 | Ch³opców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kasparek Grzegorz | 97 | Jordan Kraków | 1:17.89 | 268 | 35.22 | 42.67 | |||
2. | Ruszkowski Kacper | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 1:26.99 | 192 | 39.89 | 47.10 | |||
3. | KWIECIEÑ Jakub | 97 | Jordan Kraków | 1:47.87 | 101 | 46.82 | 1:01.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14.3.2009 - 13:45 | Ch³opców, 100m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
DYSKW. | Dzióbek Patryk | 98 | Ósemka Oœwiêcim |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14.3.2009 - 13:55 | Dziewcz¹t, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Cz³owiek Roksana | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 2:41.65 | 36.15 | ||||||
2. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Kraków | 2:42.91 | 34.94 | 42.63 | 47.97 | 37.37 | |||
3. | Pabian Agnieszka | 96 | Jordan Kraków | 2:43.75 | 37.15 | 42.91 | |||||
4. | Janiczek Joanna | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 2:44.93 | 35.84 | 41.53 | |||||
5. | Hy¿y Aneta | 96 | SwimArt Myœlenice | 2:51.85 | 37.18 | 44.87 | |||||
6. | Banach Aleksandra | 96 | Jordan Kraków | 2:53.75 | 37.74 | 44.45 | |||||
7. | Adamska Kalina | 96 | Jordan Kraków | 2:56.60 | 41.54 | 44.42 | 49.33 | 41.31 | |||
8. | Potêpa Karolina | 96 | Jordan Kraków | 2:58.39 | 38.74 | 44.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14.3.2009 - 13:55 | Dziewcz¹t, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Go³yŸniak Karolina | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 2:54.81 | 39.60 | 43.25 | ||||||
2. | Pi¹tek Monika | 97 | Jordan Kraków | 2:59.07 | 39.52 | 45.43 | ||||||
3. | Kuzera Agata | 97 | Jordan Kraków | 3:02.03 | 39.44 | 45.78 | ||||||
4. | Stelmach Weronika | 97 | Jordan Kraków | 3:06.43 | 42.68 | 46.21 | ||||||
5. | Mróz Aleksandra | 97 | Jordan Kraków | 3:11.84 | 43.12 | 48.02 | ||||||
6. | Bednarz Zuzanna | 97 | Jordan Kraków | 3:12.10 | 41.71 | 48.58 | ||||||
7. | Polak Justyna | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 3:17.95 | 46.65 | 51.34 | ||||||
8. | Choromañska Natalia | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 3:21.15 | 48.26 | 51.83 | ||||||
9. | Poros³o Wiktoria | 97 | Jordan Kraków | 3:31.29 | 48.89 | 54.62 | 58.38 | 49.40 | ||||
DYSKW. | Podyma Kinga | 97 | Jordan Kraków | |||||||||
Z2 - ukoñczenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14.3.2009 - 13:55 | Dziewcz¹t, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Maœlany Katarzyna | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 3:21.47 | 48.44 | 50.45 | 56.26 | 46.32 | ||||
2. | Skrzypek Malwina | 98 | Jordan Kraków | 3:22.97 | 46.55 | 51.83 | 58.83 | 45.76 | ||||
3. | Zamachowska Wiktoria | 98 | Kmita Zabierzów | 3:27.54 | 47.45 | 54.21 | ||||||
4. | ¯mudka Anna | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 3:29.47 | 45.60 | 56.42 | ||||||
5. | Radoñ Sonia | 98 | Jordan Kraków | 3:34.59 | 50.73 | 54.37 | ||||||
6. | Kolber Roksana | 98 | Victoria Kozy | 3:35.89 | 50.27 | 51.87 | ||||||
7. | Pastuszek Gabriela | 98 | Ósemka Oœwiêcim | 3:40.07 | 53.92 | 53.40 | ||||||
8. | W¹tor Karolina | 98 | Jordan Kraków | 3:46.15 | 50.62 | 55.89 | 1:05.79 | 53.85 | ||||
DYSKW. | Kumañska Karolina | 98 | Ósemka Oœwiêcim | |||||||||
Z2 - ukoñczenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14.3.2009 - 14:15 | Ch³opców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zych Kamil | 96 | Wiking Brzesko | 2:35.19 | 33.79 | 39.79 | |||||
2. | Mikoœ Dawid | 96 | Jordan Kraków | 2:36.40 | 35.45 | 39.77 | |||||
3. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myœlenice | 2:36.68 | 33.45 | 40.81 | |||||
4. | Isula Dawid | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 2:37.13 | 34.37 | 44.27 | 40.94 | 37.55 | |||
5. | Lelek Mateusz | 96 | Jordan Kraków | 2:43.82 | 37.42 | 41.97 | |||||
6. | Kopacz Kamil | 96 | Jordan Kraków | 2:50.32 | 40.69 | 43.20 | |||||
7. | Grzes³o Stanis³aw | 96 | Jordan Kraków | 2:50.33 | 40.83 | 43.30 | |||||
8. | WoŸniak Piotr | 96 | Jordan Kraków | 2:52.83 | 38.05 | 44.37 | |||||
9. | Prokopowicz Tomasz | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 2:55.18 | 38.50 | 44.77 | |||||
10. | Sosik Marcin | 96 | Jordan Kraków | 2:58.75 | 39.65 | 46.70 | |||||
11. | Galas Adam | 96 | Korona Kraków | 3:21.15 | 45.53 | 52.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14.3.2009 - 14:15 | Ch³opców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lechowicz Filip | 97 | Jordan Kraków | 2:48.25 | 37.85 | 44.60 | |||||
2. | Cieœlar Igor | 97 | Jordan Kraków | 2:54.28 | 41.46 | 44.29 | 49.75 | 38.78 | |||
3. | Misterka Krzysztof | 97 | Unia Tarnów | 2:54.94 | 38.17 | 47.22 | |||||
4. | Pniak Miko³aj | 97 | Jordan Kraków | 2:55.18 | 39.64 | 46.66 | 49.07 | 39.81 | |||
5. | Goleniec £ukasz | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 2:59.23 | 39.01 | 48.55 | |||||
6. | M³ynarczyk Adrian | 97 | Jordan Kraków | 3:04.67 | 40.58 | 46.42 | |||||
7. | Wawer Mateusz | 97 | Jordan Kraków | 3:05.26 | 41.71 | 44.94 | 56.32 | 42.29 | |||
8. | Lechowicz Artur | 97 | Jordan Kraków | 3:07.50 | 43.62 | 47.57 | |||||
9. | Œnie¿ek Maksymilian | 97 | Jordan Kraków | 3:07.63 | 45.66 | 47.56 | |||||
10. | Machlowski Beniamin | 97 | Jordan Kraków | 3:15.36 | 46.71 | 52.08 | |||||
11. | Machno Andrzej | 97 | Jordan Kraków | 3:15.76 | 48.69 | 54.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14.3.2009 - 14:15 | Ch³opców, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jarmu³a Mi³osz | 98 | Unia Tarnów | 3:08.73 | 44.23 | 47.94 | |||||
2. | Goliñski Oskar | 98 | Jordan Kraków | 3:10.00 | 44.71 | 45.96 | |||||
3. | Sawera Krystian | 98 | Jordan Kraków | 3:17.93 | 47.78 | 49.15 | |||||
4. | Kuleta Jakub | 98 | Jordan Kraków | 3:30.59 | 46.71 | 51.54 | 1:00.05 | 52.29 | |||
5. | Batko Igor | 98 | Jordan Kraków | 3:39.17 | 51.09 | 53.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14.3.2009 - 14:35 | Dziewcz¹t, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dworaczek Paulina | 96 | Jordan Kraków | 4:51.05 | 560 |
50m: 100m: | 32.88 1:09.78 | 32.88 36.90 | 150m: 200m: | 2:25.18 | 250m: 300m: | 3:39.32 | 350m: 400m: | 4:51.05 |
2. | Nowosad Katarzyna | 96 | Kmita Zabierzów | 5:06.64 | 479 |
50m: 100m: | 33.79 1:10.53 | 33.79 36.74 | 150m: 200m: | 2:26.50 | 250m: 300m: | 3:46.33 | 350m: 400m: | 5:06.64 |
3. | Jawor Agnieszka | 96 | Jordan Kraków | 5:10.38 | 462 |
50m: 100m: | 34.58 2:13.12 | 34.58 1:38.54 | 150m: 200m: | 250m: 300m: | 3:51.40 | 350m: 400m: | 5:10.38 |
4. | Æwiêka³a Olga | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 5:22.72 | 411 |
50m: 100m: | 35.05 1:14.24 | 35.05 39.19 | 150m: 200m: | 2:36.42 | 250m: 300m: | 4:00.22 | 350m: 400m: | 5:22.72 |
5. | Janik Kinga | 96 | Korona Kraków | 5:34.36 | 369 |
50m: 100m: | 35.14 1:15.99 | 35.14 40.85 | 150m: 200m: | 2:40.72 | 250m: 300m: | 4:08.08 | 350m: 400m: | 5:34.36 |
6. | Mazurek Patrycja | 96 | Korona Kraków | 5:39.24 | 354 |
50m: 100m: | 36.85 1:19.38 | 36.85 42.53 | 150m: 200m: | 2:46.72 | 250m: 300m: | 4:13.33 | 350m: 400m: | 5:39.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14.3.2009 - 14:35 | Dziewcz¹t, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | DYNA Angelika | 97 | Jordan Kraków | 5:36.98 | 361 |
50m: 100m: | 37.72 1:20.77 | 37.72 43.05 | 150m: 200m: | 2:48.64 | 250m: 300m: | 4:14.39 | 350m: 400m: | 5:36.98 |
2. | CHECHELSKA Joanna | 97 | Jordan Kraków | 5:51.48 | 318 |
50m: 100m: | 37.31 1:20.18 | 37.31 42.87 | 150m: 200m: | 2:49.96 | 250m: 300m: | 4:21.38 | 350m: 400m: | 5:51.48 |
3. | Podgórni Marcelina | 97 | Jordan Kraków | 6:12.40 | 267 |
50m: 100m: | 41.93 1:30.15 | 41.93 48.22 | 150m: 200m: | 3:06.54 | 250m: 300m: | 4:42.70 | 350m: 400m: | 6:12.40 |
4. | Sikora Sandra | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 6:12.91 | 266 |
50m: 100m: | 40.19 1:27.13 | 40.19 46.94 | 150m: 200m: | 3:03.76 | 250m: 300m: | 4:40.41 | 350m: 400m: | 6:12.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14.3.2009 - 14:50 | Ch³opców, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciê¿kowski Dominik | 96 | Jordan Kraków | 4:24.82 | 557 |
50m: 100m: | 29.87 1:03.16 | 29.87 33.29 | 150m: 200m: | 2:11.09 | 250m: 300m: | 3:19.02 | 350m: 400m: | 4:24.82 |
2. | Wojdak Wojciech | 96 | Wiking Brzesko | 4:35.99 | 492 |
50m: 100m: | 30.25 1:04.24 | 30.25 33.99 | 150m: 200m: | 2:14.19 | 250m: 300m: | 3:24.62 | 350m: 400m: | 4:35.99 |
3. | Cho³da Jakub | 96 | Jordan Kraków | 4:45.67 | 443 |
50m: 100m: | 31.94 1:07.34 | 31.94 35.40 | 150m: 200m: | 2:19.96 | 250m: 300m: | 3:33.50 | 350m: 400m: | 4:45.67 |
4. | Ko³odziejczyk Patryk | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 4:57.98 | 391 |
50m: 100m: | 32.97 1:10.16 | 32.97 37.19 | 150m: 200m: | 2:26.00 | 250m: 300m: | 3:42.60 | 350m: 400m: | 4:57.98 |
5. | Liszewski Przemys³aw | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 5:01.33 | 378 |
50m: 100m: | 34.33 1:13.15 | 34.33 38.82 | 150m: 200m: | 2:29.94 | 250m: 300m: | 3:46.70 | 350m: 400m: | 5:01.33 |
6. | Stankiewicz Dominik | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 5:01.83 | 376 |
50m: 100m: | 34.93 1:13.49 | 34.93 38.56 | 150m: 200m: | 2:30.92 | 250m: 300m: | 3:47.39 | 350m: 400m: | 5:01.83 |
7. | Baran Filip | 96 | Jordan Kraków | 5:07.84 | 354 |
50m: 100m: | 33.98 1:11.57 | 33.98 37.59 | 150m: 200m: | 2:29.16 | 250m: 300m: | 3:48.04 | 350m: 400m: | 5:07.84 |
8. | W¹torek Adam | 96 | Jordan Kraków | 5:34.93 | 275 |
50m: 100m: | 37.66 1:19.60 | 37.66 41.94 | 150m: 200m: | 2:45.18 | 250m: 300m: | 4:11.06 | 350m: 400m: | 5:34.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14.3.2009 - 14:50 | Ch³opców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cho³da £ukasz | 97 | Jordan Kraków | 5:00.60 | 381 |
50m: 100m: | 33.54 1:11.53 | 33.54 37.99 | 150m: 200m: | 2:29.05 | 250m: 300m: | 3:47.16 | 350m: 400m: | 5:00.60 |
2. | Murzyn Dawid | 97 | Jordan Kraków | 5:03.06 | 371 |
50m: 100m: | 36.06 1:15.21 | 36.06 39.15 | 150m: 200m: | 2:33.29 | 250m: 300m: | 3:50.04 | 350m: 400m: | 5:03.06 |
3. | Skrzypek Grzegorz | 97 | Jordan Kraków | 5:09.62 | 348 |
50m: 100m: | 36.77 1:16.63 | 36.77 39.86 | 150m: 200m: | 2:33.92 | 250m: 300m: | 3:50.75 | 350m: 400m: | 5:09.62 |
4. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 5:25.45 | 300 |
50m: 100m: | 35.58 1:16.07 | 35.58 40.49 | 150m: 200m: | 2:39.73 | 250m: 300m: | 4:03.50 | 350m: 400m: | 5:25.45 |
5. | Wêglarz Kamil | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 5:34.42 | 276 |
50m: 100m: | 37.89 1:20.93 | 37.89 43.04 | 150m: 200m: | 2:46.25 | 250m: 300m: | 4:11.20 | 350m: 400m: | 5:34.42 |
6. | £ach Grzegorz | 97 | P³ywak Bochnia | 5:42.28 | 258 |
50m: 100m: | 37.03 1:19.65 | 37.03 42.62 | 150m: 200m: | 2:46.85 | 250m: 300m: | 4:16.10 | 350m: 400m: | 5:42.28 |
7. | Nagi Mateusz | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 5:42.64 | 257 |
50m: 100m: | 36.63 1:18.64 | 36.63 42.01 | 150m: 200m: | 2:48.35 | 250m: 300m: | 4:16.61 | 350m: 400m: | 5:42.64 |
8. | Janus Tomasz | 97 | Ósemka Oœwiêcim | 6:01.14 | 220 |
50m: 100m: | 39.41 1:24.76 | 39.41 45.35 | 150m: 200m: | 2:56.13 | 250m: 300m: | 4:29.95 | 350m: 400m: | 6:01.14 |
9. | Kosar Micha³ | 97 | STP Nowy S¹cz | 7:11.40 | 129 |
50m: 100m: | 44.90 1:38.63 | 44.90 53.73 | 150m: 200m: | 3:28.97 | 250m: 300m: | 5:22.71 | 350m: 400m: | 7:11.40 |