Potwierdzenie zgłoszenia LKS Kmita Zabierzów (POL.MAL.KMZAB) |
Proszê o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błêdów proszê o kontakt mailowy swimart@op.pl
|
S00906200007 | Kocwa Paweł | 97 | KMZAB | 50m dowolny (14) 100m zmienny (10) | 33.70 1:27.20 | 100m dowolny (28) | 1:18.65 | |||
S00906200024 | Koprynia Tomasz | 99 | KMZAB | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (2) | 1:33.42 51.70 | 50m grzbietowy (16) | 55.30 | |||
S00906200013 | Kuznoczka Juri | 98 | KMZAB | 50m klasyczny (2) 200m klasyczny (32) | 43.60 3:30.20 | 100m klasyczny (22) 100m zmienny (10) | 1:36.50 1:39.50 |
|||
SOO906200014 | Leś Filip | 98 | KMZAB | 50m dowolny (14) 200m dowolny (6) 100m motylkowy (20) | 35.70 3:10.25 1:45.20 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (4) | 1:22.41 42.50 |
|||
SOO906200027 | Ryś Jakub | 99 | KMZAB | 50m dowolny (14) 100m klasyczny (22) | 39.54 1:52.30 | 100m dowolny (28) | 1:40.50 | |||
SOO906200028 | Stec Kacper | 99 | KMZAB | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (16) | 35.65 43.40 | 100m dowolny (28) | 1:40.89 | |||
SOO906200017 | Zieliński Szymon | 98 | KMZAB | 200m dowolny (6) 50m grzbietowy (16) | 3:05.60 43.20 | 400m dowolny (18) 100m grzbietowy (30) | 6:09.50 1:25.40 |
|||
S00906200018 | Ziemianin Jakub | 98 | KMZAB | 50m dowolny (14) 100m grzbietowy (30) | 36.50 1:36.50 | 50m grzbietowy (16) | 43.20 |
S00906100019 | Dryja Alicja | 98 | KMZAB | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (1) | 39.60 48.60 | 100m dowolny (27) 100m klasyczny (21) | 1:30.20 1:34.20 |
|||
Grela Karolina | 99 | KMZAB | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (1) | 1:36.50 47.50 | 50m grzbietowy (15) | 45.34 | ||||
SOO906100032 | Jankowska Justyna | 99 | KMZAB | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (15) | 42.60 45.20 | 100m dowolny (27) | 1:36.20 | |||
S00906100024 | Korzonek Urszula | 98 | KMZAB | 50m dowolny (13) 200m dowolny (5) | 33.30 2:54.50 | 100m dowolny (27) 400m dowolny (17) | 1:15.35 6:03.50 |
|||
SOO906100034 | Lipiarska Zofia | 99 | KMZAB | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (15) | 44.50 50.20 | 100m dowolny (27) | 1:45.40 | |||
SOO906100027 | Lipowska Maria | 98 | KMZAB | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (1) | 37.20 45.50 | 100m dowolny (27) 100m klasyczny (21) | 1:25.60 1:36.70 |
|||
Nêdza Ardianna | 98 | KMZAB | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (1) | 1:49.60 53.20 | 50m grzbietowy (15) | 50.55 | ||||
Przywara Dominika | 97 | KMZAB | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (1) | 34.30 46.50 | 100m dowolny (27) 100m klasyczny (21) | 1:21.20 1:33.20 |
||||
SOO906100035 | Surdziel Zofia | 99 | KMZAB | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (15) | 39.40 47.20 | 100m dowolny (27) | 1:35.50 | |||
S00906100039 | Zamachowska Wiktoria | 98 | KMZAB | 50m dowolny (13) 100m zmienny (9) | 36.20 1:35.60 | 100m dowolny (27) 200m zmienny (23) | 1:27.65 3:23.30 |
|||
SOO906100038 | Zielińska Anna | 99 | KMZAB | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (15) | 49.23 47.21 | 100m dowolny (27) | 1:41.20 | |||
S00906100028 | Ślêczkowska Weronika | 98 | KMZAB | 400m dowolny (17) 100m grzbietowy (29) | NT 1:32.50 | 50m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (7) | 42.30 3:09.35 |
Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | KMZAB KMZAB | 4 x 100m zmienny (26) 4 x 100m dowolny (11) | Mêżczyzn Kobiet | 10 - 11 lat 10 - 11 lat | NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |