Potwierdzenie zgłoszenia UKS MOS Ełk (POL.WAR.MOELK) |
Prosze o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błêdów prosze o kontakt mailowy swimart@op.pl
|
Brzuchalski Jakub | 96 | MOELK | 100m grzbietowy (10) 100m klasyczny (20) | 1:15.32 1:27.89 | 50m klasyczny (6) | 39.65 | ||||
Dracewicz Rafał | 98 | MOELK | 100m dowolny (8) 50m motylkowy (18) | 1:18.44 39.43 | 50m grzbietowy (4) | 42.44 | ||||
Dąbrowski Filip | 96 | MOELK | 100m dowolny (8) 100m zmienny (22) | 1:05.32 1:12.33 | 50m motylkowy (18) | 30.88 | ||||
Dąbrowski Jakub | 98 | MOELK | 50m grzbietowy (4) 200m grzbietowy (14) | 40.11 3:06.32 | 100m grzbietowy (10) | 1:25.34 | ||||
Falaciński Maciej | 96 | MOELK | 50m dowolny (2) 200m grzbietowy (14) | 26.89 2:19.45 | 100m dowolny (8) | 59.11 | ||||
Iwański Piotr | 96 | MOELK | 100m dowolny (8) 50m motylkowy (18) | 1:06.66 32.80 | 50m grzbietowy (4) | 32.20 | ||||
Kasztelan Mateusz | 98 | MOELK | 50m dowolny (2) 200m dowolny (16) | 29.89 2:26.54 | 100m dowolny (8) | 1:06.43 | ||||
Koszorek Szymon | 99 | MOELK | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (20) | 36.45 1:50.34 | 100m dowolny (8) 100m zmienny (22) | 1:18.56 1:33.44 |
||||
Niewodowski Hubert | 96 | MOELK | 50m grzbietowy (4) 100m zmienny (22) | 30.54 1:05.34 | 100m grzbietowy (10) | 1:04.66 | ||||
Sołtowski Dominik | 98 | MOELK | 100m dowolny (8) 50m motylkowy (18) | 1:14.22 37.32 | 200m dowolny (16) | 2:36.23 | ||||
Spychalski Szymon | 97 | MOELK | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (20) | 32.33 1:28.76 | 50m klasyczny (6) | 42.55 | ||||
Sulewski Marek | 95 | MOELK | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (20) | 31.22 1:18.45 | 50m klasyczny (6) | 36.32 | ||||
Wołyniec Robert | 96 | MOELK | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (10) | 32.45 1:18.21 | 200m dowolny (16) | 2:32.44 | ||||
Ładniak Paweł | 99 | MOELK | 50m grzbietowy (4) 100m zmienny (22) | 43.33 1:53.44 | 100m grzbietowy (10) | 1:34.56 |
Backiel Magdalena | 97 | MOELK | 50m grzbietowy (3) 200m grzbietowy (13) | 41.32 3:15.77 | 100m grzbietowy (9) 100m zmienny (21) | 1:30.45 1:35.21 |
||||
Chwastek Anita | 96 | MOELK | 50m dowolny (1) 200m dowolny (15) | 31.21 2:27.54 | 100m dowolny (7) | 1:08.32 | ||||
Daniszewska Magdalena | 99 | MOELK | 50m klasyczny (5) 100m zmienny (21) | 48.23 1:36.11 | 100m klasyczny (19) | 1:38.83 | ||||
Daniszewska Paulina | 97 | MOELK | 50m dowolny (1) 100m klasyczny (19) | 36.21 1:42.11 | 50m klasyczny (5) | 45.65 | ||||
Kotowicz Anna | 98 | MOELK | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (17) | 32.11 35.78 | 100m dowolny (7) | 1:11.56 | ||||
Kulik Natalia | 96 | MOELK | 50m dowolny (1) 200m dowolny (15) | 30.20 2:25.32 | 100m dowolny (7) | 1:06.12 | ||||
Leończuk Sara | 99 | MOELK | 50m dowolny (1) 100m zmienny (21) | 34.21 1:29.32 | 100m dowolny (7) | 1:15.32 | ||||
Lewczuk Martyna | 99 | MOELK | 50m grzbietowy (3) 100m zmienny (21) | 39.67 1:30.87 | 100m grzbietowy (9) | 1:26.55 | ||||
Pazdej Karolina | 99 | MOELK | 50m dowolny (1) 100m zmienny (21) | 49.16 2:05.77 | 50m grzbietowy (3) | 59.56 | ||||
Stefanowska Adrianna | 96 | MOELK | 50m grzbietowy (3) 200m grzbietowy (13) | 39.43 3:07.21 | 100m grzbietowy (9) | 1:27.53 | ||||
Szczawińska Olga | 99 | MOELK | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (9) | 42.08 1:44.32 | 50m grzbietowy (3) | 47.32 | ||||
Wierzchowska Kinga | 97 | MOELK | 50m grzbietowy (3) 200m grzbietowy (13) | 36.77 2:52.56 | 100m grzbietowy (9) | 1:18.34 |
UKS MOS Ełk 1 | MOELK | 4 x 50m zmienny (12) | Mêżczyzn | 14 lat i młodsi | 2:10.44 |
Niewodowski Hubert Sulewski Marek | 96 95 | Dąbrowski Filip Falaciński Maciej | 96 96 |
UKS MOS Ełk 2 | MOELK | 4 x 50m zmienny (12) | Mêżczyzn | 14 lat i młodsi | 2:20.55 |
Dracewicz Rafał Dąbrowski Jakub | 98 98 | Sołtowski Dominik Kasztelan Mateusz | 98 98 |
UKS MOS Ełk 1 | MOELK | 8 x 50m dowolny (24) | Mêżczyzn | 14 lat i młodsi | 4:07.11 |
Dąbrowski Filip Wołyniec Robert Sulewski Marek Brzuchalski Jakub | 96 96 95 96 | Iwański Piotr Kasztelan Mateusz Falaciński Maciej Niewodowski Hubert | 96 98 96 96 |
UKS MOS Ełk 1 | MOELK | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 14 lat i młodsi | 2:20.54 |
Wierzchowska Kinga Chwastek Anita | 97 96 | Kotowicz Anna Kulik Natalia | 98 96 |
UKS MOS Ełk 2 | MOELK | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 14 lat i młodsi | 3:14.55 |
Szczawińska Olga Daniszewska Magdalena | 99 99 | Leończuk Sara Lewczuk Martyna | 99 99 |
UKS MOS Ełk 1 | MOELK | 8 x 50m dowolny (23) | Kobiet | 14 lat i młodsi | NT |
Chwastek Anita Daniszewska Paulina Leończuk Sara Lewczuk Martyna | 96 97 99 99 | Wierzchowska Kinga Stefanowska Adrianna Kotowicz Anna Kulik Natalia | 97 96 98 96 |
26 zawodników, 80 indywidualnych zgłoszeń, 6 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 0,00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |