Mistrzostwa KS Korona z okazji 90-lecia Klubu Kraków, 3.10.2009 |
1 - BLOK I - Mistrzostwa KS Korona z okazji 90-lecia Klubu | 3.10.09 - 10:00 |
Konkurencja 1 3.10.09 - 10:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mikołajczyk Marta | 97 | Korona Swim-Kielce | 28.85 | 562 | |||
2. | Widomska Paulina | 97 | STP Nowy Sącz | 30.72 | 466 | |||
3. | Suder Marta | 97 | CKiS Skawina | 30.82 | 461 | |||
4. | Orczykowska Violetta | 97 | STP Nowy Sącz | 31.86 | 417 | |||
5. | Leśniewska Barbara | 97 | Jordan Kraków | 32.11 | 408 | |||
6. | Dyna Angelika | 97 | Jordan Kraków | 32.39 | 397 | |||
7. | Sudek Agnieszka | 97 | Jordan Kraków | 33.05 | 374 | |||
8. | Marzec Paulina | 97 | Salos Cortile Kielce | 33.13 | 371 | |||
9. | Kuzera Agata | 97 | Jordan Kraków | 33.69 | 353 | |||
10. | Stanek Anna | 97 | Jordan Kraków | 34.37 | 332 | |||
11. | Wojas Natalia | 97 | Fala Niepołomice | 34.71 | 323 | |||
12. | Stelmach Weronika | 97 | Jordan Kraków | 34.72 | 323 | |||
13. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 34.77 | 321 | |||
14. | Przywara Dominika | 97 | Kmita Zabierzów | 35.74 | 296 | |||
15. | Wciślak Ewa | 97 | Jasień Sucha Besk. | 37.98 | 246 | |||
16. | Uznańska Kamila | 97 | Jasień Sucha Besk. | 39.94 | 212 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 3.10.09 - 10:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kowalik Nina | 98 | Korona Swim-Kielce | 33.42 | 362 | |||
2. | Korzonek Urszula | 98 | Kmita Zabierzów | 33.80 | 350 | |||
3. | Mazur Maja | 98 | Korona Swim-Kielce | 34.75 | 322 | |||
4. | Jarzyna Julia | 98 | Jordan Kraków | 34.91 | 317 | |||
5. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myślenice | 35.48 | 302 | |||
6. | Widomska Katarzyna | 98 | STP Nowy Sącz | 36.22 | 284 | |||
7. | Rogowska Paulina | 98 | Salos Cortile Kielce | 36.58 | 276 | |||
8. | Zamachowska Wiktoria | 98 | Kmita Zabierzów | 36.68 | 274 | |||
9. | Banaś Monika | 98 | Karol Wadowice | 36.77 | 272 | |||
10. | Kinczkowska Kaja | 98 | Kmita Zabierzów | 37.02 | 266 | |||
11. | Lipowska Maria | 98 | Kmita Zabierzów | 37.05 | 265 | |||
12. | Pankowska Wiktoria | 98 | CKiS Skawina | 37.59 | 254 | |||
13. | Kościelniak Patrycja | 98 | Jasień Sucha Besk. | 37.92 | 248 | |||
14. | Sicińska Aleksandra | 98 | Fala Niepołomice | 38.44 | 238 | |||
15. | Sendur Aleksandra | 98 | Korona Kraków | 39.93 | 212 | |||
16. | Starzec Natalia | 98 | Aquarius Myślenice | 43.26 | 167 | |||
17. | Bąk Karolina | 98 | Jasień Sucha Besk. | 43.46 | 164 | |||
18. | Dryja Alicja | 98 | Kmita Zabierzów | 44.34 | 155 | |||
19. | Nêdza Adrianna | 98 | Kmita Zabierzów | 45.15 | 147 | |||
20. | Chudaszek Angelika | 98 | Jordan Kraków | 45.52 | 143 | |||
21. | Kinczkowska Dominika | 98 | Kmita Zabierzów | 45.59 | 142 | |||
22. | Kopek Anna | 98 | Kmita Zabierzów | 45.79 | 141 | |||
23. | Dobrowolska Barbara | 98 | Korona Kraków | 52.23 | 95 | |||
24. | Wajda Aleksadra | 98 | Korona Kraków | 57.79 | 70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 3.10.09 - 10:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leszczyńska Julia | 99 | Fala Niepołomice | 37.47 | 257 | |||
2. | Foltyn Matylda | 99 | Korona Swim-Kielce | 37.71 | 252 | |||
3. | Tomaszewska Aleksandra | 99 | Korona Swim-Kielce | 38.70 | 233 | |||
4. | Surdziel Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 39.99 | 211 | |||
5. | Sudek Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 40.20 | 208 | |||
6. | Waryan Karolina | 99 | Jordan Kraków | 41.34 | 191 | |||
7. | Sikara Marta | 99 | Jasień Sucha Besk. | 41.89 | 184 | |||
8. | Grela Karolina | 99 | Kmita Zabierzów | 42.67 | 174 | |||
9. | Niemiec Adrianna | 99 | Jordan Kraków | 43.39 | 165 | |||
10. | Ignacyk Julia | 99 | CKiS Skawina | 44.07 | 158 | |||
10. | Biernat Aleksandra | 99 | Korona Kraków | 44.07 | 158 | |||
12. | Pyrlik Paulina | 99 | CKiS Skawina | 44.18 | 157 | |||
13. | Zielińska Anna | 99 | Kmita Zabierzów | 44.34 | 155 | |||
14. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 44.40 | 154 | |||
15. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 44.62 | 152 | |||
16. | Lesiak Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 44.71 | 151 | |||
17. | Kawiecka Marta | 99 | Jordan Kraków | 46.86 | 131 | |||
18. | Bąk Katarzyna | 99 | Jasień Sucha Besk. | 47.30 | 128 | |||
19. | Janik Milena | 99 | Fala Niepołomice | 47.45 | 126 | |||
20. | Dąbrowa Zuzanna | 99 | Kmita Zabierzów | 47.52 | 126 | |||
21. | Sekuła Anna | 99 | Optima Sport Skawina | 48.60 | 118 | |||
22. | Rogowska Angelika | 99 | Jordan Kraków | 48.84 | 116 | |||
23. | Brzezińska Zuzanna | 99 | Piątka Kraków | 49.03 | 115 | |||
24. | Wiśniewska Weronika | 99 | Korona Kraków | 49.57 | 111 | |||
25. | Dybowska Anna | 99 | Jordan Kraków | 50.35 | 106 | |||
26. | Żmudzka Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 55.61 | 78 | |||
27. | Strączyńska Martyna | 99 | Jordan Kraków | 55.72 | 78 | |||
28. | Janulewicz Alicja | 99 | Korona Kraków | 57.17 | 72 | |||
29. | Madej Weronika | 99 | Optima Sport Skawina | 57.47 | 71 | |||
30. | Kozakiewicz Joanna | 99 | Korona Kraków | 1:04.32 | 51 |
PK | Ousley Naseman Gabriela | 02 | Zaw. niezrzeszony | 48.00 | 122 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3.10.09 - 10:20 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Machul Grzegorz | 97 | Korona Swim-Kielce | 30.52 | 330 | |||
2. | Młynarczyk Adrian | 97 | Jordan Kraków | 31.29 | 307 | |||
3. | Lechowicz Filip | 97 | Jordan Kraków | 32.07 | 285 | |||
4. | Bujak Piotr | 97 | Korona Swim-Kielce | 32.40 | 276 | |||
5. | Gajewski Karol | 97 | Korona Swim-Kielce | 33.06 | 260 | |||
6. | Bochenek Patryk | 97 | STP Nowy Sącz | 33.19 | 257 | |||
7. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 33.49 | 250 | |||
8. | Lipka Łukasz | 97 | Salos Cortile Kielce | 33.49 | 250 | |||
9. | Ziemianin Konrad | 97 | Jordan Kraków | 33.62 | 247 | |||
10. | Marciniec Patryk | 97 | Ósemka Oświêcim | 33.74 | 245 | |||
11. | Bułka Aleksander | 97 | Jordan Kraków | 33.84 | 242 | |||
12. | Korzym Szymon | 97 | STP Nowy Sącz | 33.88 | 242 | |||
13. | Ściórka Patryk | 97 | STP Nowy Sącz | 33.88 | 242 | |||
14. | Chalibożek Kamil | 97 | Fala Niepołomice | 33.97 | 240 | |||
15. | Kocwa Paweł | 97 | Kmita Zabierzów | 34.09 | 237 | |||
16. | Żołdak Dominik | 97 | Ósemka Oświêcim | 34.74 | 224 | |||
17. | Lechowicz Artur | 97 | Jordan Kraków | 34.82 | 223 | |||
18. | Szura Bartosz | 97 | Fala Niepołomice | 36.08 | 200 | |||
19. | Woźniak Wiktor | 97 | Jordan Kraków | 36.22 | 198 | |||
20. | Kwiecień Jakub | 97 | Jordan Kraków | 37.09 | 184 | |||
21. | Raczkowski Dominik | 97 | Jordan Kraków | 38.18 | 169 | |||
22. | Sitko Jakub | 97 | Gabi Proszówki | 39.01 | 158 | |||
23. | Lubczyński Piotr | 97 | Korona Swim-Kielce | 42.32 | 124 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3.10.09 - 10:20 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mrugalski Kamil | 98 | Jordan Kraków | 35.28 | 214 | |||
2. | Goliński Oskar | 98 | Jordan Kraków | 36.16 | 199 | |||
3. | Leś Filip | 98 | Kmita Zabierzów | 36.71 | 190 | |||
4. | Metowski Adrian | 98 | Salos Cortile Kielce | 36.96 | 186 | |||
5. | Kêdzierwski Paweł | 98 | Korona Swim-Kielce | 37.12 | 184 | |||
6. | Ziemianin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | 37.52 | 178 | |||
7. | Pulkowski Mateusz | 98 | Jordan Kraków | 37.70 | 175 | |||
8. | Kuźnoczka Juri | 98 | Kmita Zabierzów | 38.39 | 166 | |||
9. | Łojek Michał | 98 | Korona Swim-Kielce | 39.03 | 158 | |||
10. | Kolba Konrad | 98 | Jordan Kraków | 39.48 | 153 | |||
11. | Smoter Sebastian | 98 | Gabi Proszówki | 40.03 | 146 | |||
12. | Feuer Michał | 98 | Jordan Kraków | 40.24 | 144 | |||
13. | Staniszewski Michał | 98 | Jordan Kraków | 40.65 | 140 | |||
14. | Opioła Michał | 98 | Optima Sport Skawina | 40.85 | 138 | |||
15. | Biały Piotr | 98 | Optima Sport Skawina | 42.13 | 126 | |||
16. | Schnetzner Kacper | 98 | Jasień Sucha Besk. | 47.18 | 89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3.10.09 - 10:20 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bujak Dominik | 99 | Korona Swim-Kielce | 33.20 | 257 | ||||
2. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 33.54 | 249 | ||||
3. | Podwika Kamil | 99 | Jordan Kraków | 35.47 | 211 | ||||
4. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 36.10 | 200 | ||||
5. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 37.78 | 174 | ||||
6. | Hadryan Bartosz | 99 | Gilus Gilowice | 38.08 | 170 | ||||
7. | Łukawski Mikołaj | 99 | Korona Swim-Kielce | 38.31 | 167 | ||||
8. | Chromik Mateusz | 99 | Hajduki Chorzów | 39.87 | 148 | ||||
9. | Ryś Jakub | 99 | Kmita Zabierzów | 39.93 | 148 | ||||
10. | Tekieli Jakub | 99 | Jordan Kraków | 40.04 | 146 | ||||
11. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 40.52 | 141 | ||||
12. | Polak Mikołaj | 99 | Korona Swim-Kielce | 40.88 | 138 | ||||
13. | Koprowski Andrzej | 99 | Gabi Proszówki | 41.79 | 129 | ||||
14. | Szczepaniak Paweł | 99 | Jordan Kraków | 41.88 | 128 | ||||
15. | Piêtka Marcin | 99 | Korona Kraków | 42.22 | 125 | ||||
16. | Stêpniak Kacper | 99 | Korona Swim-Kielce | 42.52 | 122 | ||||
17. | Matuszewski Krzysztof | 99 | Korona Swim-Kielce | 43.32 | 116 | ||||
18. | Cichoń Damian | 99 | Korona Swim-Kielce | 43.99 | 110 | ||||
19. | Gil Kamil | 99 | Jordan Kraków | 44.16 | 109 | ||||
20. | Bar Bartosz | 99 | STP Nowy Sącz | 44.77 | 105 | ||||
21. | Zbrożek Radosław | 99 | CKiS Skawina | 45.52 | 100 | ||||
22. | Wróblewski Bartłomiej | 99 | Korona Swim-Kielce | 45.89 | 97 | ||||
23. | Proszek Maciej | 99 | Jordan Kraków | 46.80 | 92 | ||||
24. | Biały Michał | 99 | Korona Swim-Kielce | 46.84 | 91 | ||||
25. | Pêpek Tomasz | 99 | Jordan Kraków | 48.47 | 82 | ||||
26. | Cembrowski Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 48.71 | 81 | ||||
27. | Kolanowski Wiktor | 99 | Jordan Kraków | 48.99 | 80 | ||||
28. | Słomiany Kamil | 99 | Optima Sport Skawina | 49.94 | 75 | ||||
29. | Stawowczyk Marcin | 99 | Jordan Kraków | 51.99 | 67 | ||||
30. | Gąsiorek Krzysztof | 99 | Jordan Kraków | 52.40 | 65 | ||||
31. | Łuc Robert | 99 | Optima Sport Skawina | 53.91 | 60 | ||||
32. | Utnik Adam | 99 | Jordan Kraków | 1:00.21 | 43 | ||||
DYSKW. | Cempel Oskar | 99 | Jordan Kraków | ||||||
przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 3.10.09 - 10:45 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Senetelska Olga | 97 | Korona Kraków | 37.19 | 529 | |||
2. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 38.02 | 495 | |||
3. | Suder Marta | 97 | CKiS Skawina | 38.02 | 495 | |||
4. | Mróz Aleksandra | 97 | Jordan Kraków | 42.44 | 356 | |||
5. | Polak Justyna | 97 | Ósemka Oświêcim | 45.83 | 282 | |||
6. | Drewnik Aleksandra | 97 | Jordan Kraków | 49.49 | 224 | |||
7. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 50.98 | 205 | |||
8. | Wciślak Ewa | 97 | Jasień Sucha Besk. | 54.19 | 171 | |||
9. | Sikora Aleksandra | 97 | Jasień Sucha Besk. | 54.42 | 169 | |||
10. | Zielińska Weronika | 97 | Jasień Sucha Besk. | 55.18 | 162 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 3.10.09 - 10:45 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Warmińska Daria | 98 | RMKS Rybnik | 39.25 | 450 | |||
2. | Senderska Julia | 98 | Korona Swim-Kielce | 44.08 | 317 | |||
3. | Ciastoń Anna | 98 | Korona Kraków | 44.17 | 316 | |||
4. | Teul Patrycja | 98 | Jordan Kraków | 44.74 | 304 | |||
5. | Lipowska Maria | 98 | Kmita Zabierzów | 45.74 | 284 | |||
6. | Duliban Anna | 98 | Fala Ropczyce | 45.94 | 280 | |||
7. | Ogiegło Dominika | 98 | Karol Wadowice | 46.53 | 270 | |||
8. | Nowak Weronika | 98 | Jordan Kraków | 46.61 | 269 | |||
9. | Radoń Sonia | 98 | Jordan Kraków | 46.79 | 265 | |||
10. | Salwa Patrycja | 98 | Salos Cortile Kielce | 48.42 | 240 | |||
11. | Mikos Dominika | 98 | Fala Ropczyce | 48.61 | 237 | |||
12. | Łosak Wiktoria | 98 | Salos Cortile Kielce | 49.54 | 224 | |||
13. | Jabłońska Kamila | 98 | Jasień Sucha Besk. | 52.77 | 185 | |||
14. | Bąk Karolina | 98 | Jasień Sucha Besk. | 55.19 | 162 | |||
15. | Kopek Anna | 98 | Kmita Zabierzów | 56.72 | 149 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 3.10.09 - 10:45 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ożóg Paulina | 99 | Bobry Dêbica | 44.70 | 304 | ||||
2. | Kaszuba Wiktoria | 99 | Korona Swim-Kielce | 46.53 | 270 | ||||
3. | Czaja Barbara | 99 | H2O Jastrzêbie | 46.81 | 265 | ||||
4. | Grochowiak Karolina | 99 | Piątka Kraków | 50.79 | 208 | ||||
5. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 51.28 | 202 | ||||
6. | Sikara Marta | 99 | Jasień Sucha Besk. | 51.55 | 198 | ||||
7. | Pitala Dominika | 99 | Piątka Kraków | 52.48 | 188 | ||||
8. | Śliwińska Aleksandra | 99 | Salos Cortile Kielce | 53.84 | 174 | ||||
9. | Sudek Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 56.19 | 153 | ||||
10. | Janik Milena | 99 | Fala Niepołomice | 56.60 | 150 | ||||
11. | Strączyńska Martyna | 99 | Jordan Kraków | 57.33 | 144 | ||||
12. | Żukowska Natalia | 99 | Jordan Kraków | 58.34 | 137 | ||||
13. | Dybowska Anna | 99 | Jordan Kraków | 1:02.84 | 110 | ||||
14. | Sekuła Anna | 99 | Optima Sport Skawina | 1:05.05 | 99 | ||||
DYSKW. | Opałko Dominika | 99 | Korona Swim-Kielce | ||||||
K2 - brak wynurzenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie (Czas: 11:04) | |||||||||
DYSKW. | Madej Weronika | 99 | Optima Sport Skawina | ||||||
K14 - dotkniêcie ściany jedną rêką przy nawrocie (Czas: 11:03) | |||||||||
DYSKW. | Bąk Katarzyna | 99 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
K15 - dotkniêcie ściany jedną rêką na zakończenie wyścigu (Czas: 11:03) | |||||||||
DYSKW. | Brzezińska Zuzanna | 99 | Piątka Kraków | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 11:06) |
PK | Golińska Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | 58.94 | 133 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3.10.09 - 11:00 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Porzeżyński Filip | 97 | CSiR MOS Dabrowa Grn. | 37.39 | 358 | ||||
2. | Pniak Mikołaj | 97 | Jordan Kraków | 38.08 | 339 | ||||
3. | Cieślar Igor | 97 | Jordan Kraków | 39.51 | 304 | ||||
4. | Kasparek Grzegorz | 97 | Jordan Kraków | 40.00 | 293 | ||||
5. | Rembalski Mateusz | 97 | Korona Swim-Kielce | 41.35 | 265 | ||||
6. | Machno Andrzej | 97 | Jordan Kraków | 41.80 | 257 | ||||
7. | Goleniec Łukasz | 97 | Ósemka Oświêcim | 42.61 | 242 | ||||
8. | Szafarczyk Igor | 97 | Korona Swim-Kielce | 44.55 | 212 | ||||
9. | Siemianowski Damian | 97 | Fala Niepołomice | 44.55 | 212 | ||||
10. | Paszak Tomasz | 97 | RMKS Rybnik | 44.89 | 207 | ||||
11. | Woźniak Wiktor | 97 | Jordan Kraków | 46.39 | 188 | ||||
12. | Magruk Tomasz | 97 | Korona Swim-Kielce | 52.83 | 127 | ||||
DYSKW. | Sitko Jakub | 97 | Gabi Proszówki | ||||||
K2 - brak wynurzenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie (Czas: 11:15) |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3.10.09 - 11:00 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gwóźdź Mateusz | 98 | H2O Jastrzêbie | 39.54 | 303 | ||||
2. | Książek Ignacy | 98 | Jordan Kraków | 42.36 | 246 | ||||
3. | Gibalski Bartłomiej | 98 | Korona Swim-Kielce | 42.49 | 244 | ||||
4. | Jarząbek Michał | 98 | Korona Swim-Kielce | 44.92 | 207 | ||||
5. | Kuźnoczka Juri | 98 | Kmita Zabierzów | 46.24 | 190 | ||||
6. | Stasik Arkadiusz | 98 | Jordan Kraków | 46.29 | 189 | ||||
7. | Staniszewski Michał | 98 | Jordan Kraków | 47.15 | 179 | ||||
8. | Leżoń Wojciech | 98 | Jordan Kraków | 47.47 | 175 | ||||
9. | Kolba Konrad | 98 | Jordan Kraków | 49.12 | 158 | ||||
10. | Smoter Sebastian | 98 | Gabi Proszówki | 51.94 | 134 | ||||
11. | Schnetzner Kacper | 98 | Jasień Sucha Besk. | 54.73 | 114 | ||||
12. | Opioła Michał | 98 | Optima Sport Skawina | 57.03 | 101 | ||||
13. | Biały Piotr | 98 | Optima Sport Skawina | 57.36 | 99 | ||||
DYSKW. | Piotrowicz Wiktor | 98 | Korona Swim-Kielce | ||||||
K7 - niesymetryczna praca ramion (Czas: 11:16) |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3.10.09 - 11:00 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hadryan Bartosz | 99 | Gilus Gilowice | 48.21 | 167 | ||||
2. | Marecik Arkadiusz | 99 | Fala Niepołomice | 49.00 | 159 | ||||
3. | Wojnar Mateusz | 99 | Piątka Kraków | 51.28 | 139 | ||||
4. | Tekieli Jakub | 99 | Jordan Kraków | 51.62 | 136 | ||||
5. | Piątkiewicz Tomasz | 99 | Piątka Kraków | 53.21 | 124 | ||||
6. | Zbrożek Radosław | 99 | CKiS Skawina | 53.59 | 122 | ||||
7. | Morys Adam | 99 | Piątka Kraków | 56.18 | 106 | ||||
8. | Koprowski Andrzej | 99 | Gabi Proszówki | 56.59 | 103 | ||||
DYSKW. | Gil Kamil | 99 | Jordan Kraków | ||||||
K14 - dotkniêcie ściany jedną rêką przy nawrocie (Czas: 11:15) | |||||||||
DYSKW. | Słomiany Kamil | 99 | Optima Sport Skawina | ||||||
K12 - niejednoczesne dotkniêcie ściany dłońmi przy nawrocie (Czas: 11:18) | |||||||||
DYSKW. | Twardy Filip | 99 | Piątka Kraków | ||||||
K2 - brak wynurzenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie (Czas: 11:21) | |||||||||
DYSKW. | Czarnecki Jan | 99 | Korona Swim-Kielce | ||||||
K7 - niesymetryczna praca ramion (Czas: 11:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3.10.09 - 11:15 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuzera Agata | 97 | Jordan Kraków | 36.51 | 343 | ||||
2. | Dyna Angelika | 97 | Jordan Kraków | 37.36 | 320 | ||||
3. | Piątek Monika | 97 | Jordan Kraków | 37.84 | 308 | ||||
4. | Kurkiewicz Kamila | 97 | Ósemka Oświêcim | 39.37 | 273 | ||||
DYSKW. | Pochopień Karolina | 97 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
M8 - praca ramion do przodu pod powierzchnią wody podczas ostatniego cyklu pracy ramion przed zakończeniem wyścigu (Czas: 11:25) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3.10.09 - 11:15 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koral Julia | 98 | H2O Jastrzêbie | 39.13 | 278 | |||
2. | Lesiak Agnieszka | 98 | Jordan Kraków | 40.13 | 258 | |||
3. | Sroczyńska Paula | 98 | Bobry Dêbica | 40.14 | 258 | |||
4. | Kurowska Wanda | 98 | Jordan Kraków | 40.52 | 251 | |||
5. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myślenice | 43.03 | 209 | |||
6. | Mila Klaudia | 98 | Korona Swim-Kielce | 43.77 | 199 | |||
7. | Sarna Magdalena | 98 | Korona Swim-Kielce | 44.22 | 193 | |||
8. | Kupczyk Justyna | 98 | Fala Ropczyce | 44.41 | 190 | |||
9. | Makocka Małgorzata | 98 | Jordan Kraków | 47.33 | 157 | |||
10. | Kolber Roksana | 98 | Gilus Gilowice | 50.23 | 132 | |||
11. | Rola Monika | 98 | Jordan Kraków | 51.67 | 121 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3.10.09 - 11:15 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gaik Natalia | 99 | Korona Swim-Kielce | 42.11 | 223 | |||
2. | Tomaszewska Aleksandra | 99 | Korona Swim-Kielce | 45.18 | 181 | |||
3. | Ignacyk Julia | 99 | CKiS Skawina | 51.35 | 123 | |||
4. | Wójtowicz Anna | 99 | Jordan Kraków | 51.37 | 123 | |||
5. | Gaweł Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 51.39 | 123 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3.10.09 - 11:25 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 32.22 | 354 | |||
2. | Wajda Tomasz | 97 | Korona Kraków | 35.03 | 275 | |||
3. | Ruszkowski Kacper | 97 | Ósemka Oświêcim | 35.39 | 267 | |||
4. | Bochenek Patryk | 97 | STP Nowy Sącz | 36.93 | 235 | |||
5. | Hałas Bartłomiej | 97 | RMKS Rybnik | 37.35 | 227 | |||
6. | Gajewski Karol | 97 | Korona Swim-Kielce | 37.72 | 221 | |||
7. | Bułka Aleksander | 97 | Jordan Kraków | 40.21 | 182 | |||
8. | Ściórka Patryk | 97 | STP Nowy Sącz | 41.01 | 172 | |||
9. | Kwiecień Jakub | 97 | Jordan Kraków | 42.71 | 152 | |||
10. | Raczkowski Dominik | 97 | Jordan Kraków | 42.88 | 150 | |||
11. | Konior Radosław | 97 | Ósemka Oświêcim | 44.11 | 138 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3.10.09 - 11:25 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kwietniewski Maciej | 98 | Korona Swim-Kielce | 37.17 | 230 | ||||
2. | Siewierski Michał | 98 | Fala Ropczyce | 38.00 | 216 | ||||
3. | Romański Bartłomiej | 98 | Jordan Kraków | 40.41 | 179 | ||||
4. | Morkisz Marek | 98 | Gilus Gilowice | 42.15 | 158 | ||||
5. | Walawski Jan | 98 | Fala Niepołomice | 42.40 | 155 | ||||
6. | Leś Filip | 98 | Kmita Zabierzów | 42.46 | 155 | ||||
7. | Tyrka Krzysztof | 98 | Jordan Kraków | 43.43 | 144 | ||||
8. | Wołek Kamil | 98 | Jordan Kraków | 58.02 | 61 | ||||
DYSKW. | Kuleta Jakub | 98 | Jordan Kraków | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 11:31) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3.10.09 - 11:25 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 35.13 | 273 | ||||
2. | Gotszling Dawid | 99 | Korona Swim-Kielce | 44.30 | 136 | ||||
3. | Cempel Oskar | 99 | Jordan Kraków | 47.02 | 114 | ||||
DYSKW. | Twardy Filip | 99 | Piątka Kraków | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 11:30) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 3.10.09 - 11:35 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sudek Agnieszka | 97 | Jordan Kraków | 34.77 | 459 | |||
2. | Moskal Karolina | 97 | Jordan Kraków | 37.20 | 375 | |||
3. | Mróz Aleksandra | 97 | Jordan Kraków | 37.64 | 362 | |||
4. | Leśniewska Barbara | 97 | Jordan Kraków | 37.82 | 357 | |||
5. | Gawlik Mariola | 97 | Salos Cortile Kielce | 37.98 | 352 | |||
6. | Stelmach Weronika | 97 | Jordan Kraków | 38.10 | 349 | |||
7. | Bernacka Natalia | 97 | Korona Swim-Kielce | 39.48 | 314 | |||
8. | Stanek Anna | 97 | Jordan Kraków | 40.43 | 292 | |||
9. | Podgórni Marcelina | 97 | Jordan Kraków | 40.86 | 283 | |||
10. | Przywara Dominika | 97 | Kmita Zabierzów | 42.01 | 260 | |||
11. | Duran Ewa | 97 | Jordan Kraków | 42.52 | 251 | |||
12. | Zielińska Weronika | 97 | Jasień Sucha Besk. | 1:03.83 | 74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 3.10.09 - 11:35 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mielczarek Anna | 98 | Jordan Kraków | 37.86 | 355 | |||
2. | Pisznot Małgorzata | 98 | Jordan Kraków | 39.07 | 323 | |||
3. | Niwa Aleksandra | 98 | Fala Ropczyce | 41.04 | 279 | |||
4. | Kot Katarzyna | 98 | Korona Swim-Kielce | 42.99 | 243 | |||
5. | Ślêczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 44.28 | 222 | |||
6. | Pankowska Wiktoria | 98 | CKiS Skawina | 44.92 | 213 | |||
7. | Sendur Aleksandra | 98 | Korona Kraków | 48.15 | 173 | |||
8. | Konrad Monika | 98 | Jordan Kraków | 48.21 | 172 | |||
9. | Kinczkowska Dominika | 98 | Kmita Zabierzów | 48.61 | 168 | |||
10. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślenice | 51.10 | 145 | |||
11. | Dryja Alicja | 98 | Kmita Zabierzów | 52.13 | 136 | |||
12. | Dobrowolska Barbara | 98 | Korona Kraków | 53.04 | 129 | |||
13. | Nêdza Adrianna | 98 | Kmita Zabierzów | 53.88 | 123 | |||
14. | Wajda Aleksadra | 98 | Korona Kraków | 59.71 | 91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 3.10.09 - 11:35 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ousley Naseman Caroline | 99 | Zaw. niezrzeszony | 45.23 | 208 | ||||
2. | Surdziel Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 46.96 | 186 | ||||
3. | Niemiec Adrianna | 99 | Jordan Kraków | 48.37 | 170 | ||||
4. | Opałko Dominika | 99 | Korona Swim-Kielce | 49.54 | 159 | ||||
5. | Pyrlik Paulina | 99 | CKiS Skawina | 49.74 | 157 | ||||
6. | Żmudzka Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 49.98 | 155 | ||||
7. | Zielińska Katarzyna | 99 | Piątka Kraków | 50.13 | 153 | ||||
8. | Grela Karolina | 99 | Kmita Zabierzów | 50.42 | 151 | ||||
9. | Kawiecka Marta | 99 | Jordan Kraków | 50.43 | 150 | ||||
10. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 50.44 | 150 | ||||
11. | Dąbrowa Zuzanna | 99 | Kmita Zabierzów | 53.03 | 129 | ||||
12. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 53.25 | 128 | ||||
13. | Biernat Aleksandra | 99 | Korona Kraków | 54.63 | 118 | ||||
14. | Zielińska Anna | 99 | Kmita Zabierzów | 55.59 | 112 | ||||
15. | Wiśniewska Weronika | 99 | Korona Kraków | 1:02.92 | 77 | ||||
16. | Janulewicz Alicja | 99 | Korona Kraków | 1:04.17 | 73 | ||||
17. | Kozakiewicz Joanna | 99 | Korona Kraków | 1:04.46 | 72 | ||||
DYSKW. | Żukowska Natalia | 99 | Jordan Kraków | ||||||
G1 - nieutrzymanie pozycji na plecach (Czas: 11:38) | |||||||||
DYSKW. | Rogowska Angelika | 99 | Jordan Kraków | ||||||
G1 - nieutrzymanie pozycji na plecach (Czas: 11:38) |
PK | Ousley Naseman Gabriela | 02 | Zaw. niezrzeszony | 55.49 | 113 | |||
PK | Golińska Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | 57.35 | 102 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 3.10.09 - 11:50 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Murzyn Dawid | 97 | Jordan Kraków | 32.37 | 381 | |||
2. | Kasparek Grzegorz | 97 | Jordan Kraków | 34.70 | 309 | |||
3. | Skrzypek Grzegorz | 97 | Jordan Kraków | 34.99 | 301 | |||
4. | Machul Grzegorz | 97 | Korona Swim-Kielce | 35.66 | 285 | |||
5. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 36.60 | 263 | |||
6. | Wêglarz Kamil | 97 | Ósemka Oświêcim | 37.31 | 249 | |||
7. | Ziemianin Konrad | 97 | Jordan Kraków | 38.13 | 233 | |||
8. | Lechowicz Artur | 97 | Jordan Kraków | 38.18 | 232 | |||
8. | Wawer Mateusz | 97 | Jordan Kraków | 38.18 | 232 | |||
10. | Korzym Szymon | 97 | STP Nowy Sącz | 40.21 | 199 | |||
11. | Kocwa Paweł | 97 | Kmita Zabierzów | 40.62 | 193 | |||
12. | Konior Radosław | 97 | Ósemka Oświêcim | 42.92 | 163 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 3.10.09 - 11:50 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Romański Bartłomiej | 98 | Jordan Kraków | 39.17 | 215 | |||
2. | Sulisz Bartosz | 98 | Fala Ropczyce | 39.26 | 213 | |||
3. | Goliński Oskar | 98 | Jordan Kraków | 40.72 | 191 | |||
4. | Mrugalski Kamil | 98 | Jordan Kraków | 41.36 | 182 | |||
5. | Gulis Bartosz | 98 | Jordan Kraków | 41.53 | 180 | |||
6. | Kêdzierwski Paweł | 98 | Korona Swim-Kielce | 41.70 | 178 | |||
7. | Zieliński Szymon | 98 | Kmita Zabierzów | 42.55 | 168 | |||
8. | Łojek Michał | 98 | Korona Swim-Kielce | 43.13 | 161 | |||
9. | Ziemianin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | 43.93 | 152 | |||
10. | Juszczyk Oskar | 98 | Jordan Kraków | 44.22 | 149 | |||
11. | Dąbrowski Jakub | 98 | Jordan Kraków | 44.93 | 142 | |||
12. | Żurek Ernest | 98 | Jordan Kraków | 45.86 | 134 | |||
13. | Styrna Piotr | 98 | Korona Kraków | 48.30 | 115 | |||
14. | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy Sącz | 49.64 | 106 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 3.10.09 - 11:50 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kijewski Kasper | 99 | Salos Cortile Kielce | 38.50 | 226 | ||||
2. | Macner Michał | 99 | Victoria Kozy | 41.42 | 182 | ||||
3. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 42.73 | 165 | ||||
4. | Maciąg Piotr | 99 | Piątka Kraków | 43.25 | 160 | ||||
5. | Stêpień Marek | 99 | Jordan Kraków | 43.56 | 156 | ||||
6. | Dudziak Wiktor | 99 | Fala Niepołomice | 43.80 | 154 | ||||
7. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 45.67 | 136 | ||||
8. | Bar Bartosz | 99 | STP Nowy Sącz | 46.73 | 127 | ||||
9. | Stêpniak Kacper | 99 | Korona Swim-Kielce | 48.26 | 115 | ||||
10. | Kolanowski Wiktor | 99 | Jordan Kraków | 48.59 | 113 | ||||
11. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 48.85 | 111 | ||||
12. | Ryś Jakub | 99 | Kmita Zabierzów | 49.02 | 110 | ||||
13. | Piêtka Marcin | 99 | Korona Kraków | 49.88 | 104 | ||||
14. | Pêpek Tomasz | 99 | Jordan Kraków | 51.01 | 97 | ||||
15. | Cembrowski Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 51.37 | 95 | ||||
16. | Biały Michał | 99 | Korona Swim-Kielce | 52.38 | 90 | ||||
17. | Gąsiorek Krzysztof | 99 | Jordan Kraków | 53.35 | 85 | ||||
18. | Proszek Maciej | 99 | Jordan Kraków | 55.41 | 76 | ||||
19. | Utnik Adam | 99 | Jordan Kraków | 55.74 | 75 | ||||
19. | Stawowczyk Marcin | 99 | Jordan Kraków | 55.74 | 75 | ||||
21. | Łuc Robert | 99 | Optima Sport Skawina | 58.21 | 65 | ||||
22. | Pawłowski Oskar | 99 | Jordan Kraków | 1:03.47 | 50 | ||||
DYSKW. | Szczepaniak Paweł | 99 | Jordan Kraków | ||||||
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 11:53) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3.10.09 - 12:05 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mikołajczyk Marta | 97 | Korona Swim-Kielce | 1:04.36 | 540 | 30.46 | 33.90 | |||
2. | Orczykowska Violetta | 97 | STP Nowy Sącz | 1:10.96 | 403 | 34.35 | 36.61 | |||
3. | Moskal Karolina | 97 | Jordan Kraków | 1:11.67 | 391 | 34.93 | 36.74 | |||
4. | Marzec Paulina | 97 | Salos Cortile Kielce | 1:13.38 | 365 | 36.74 | 36.64 | |||
5. | Wojas Natalia | 97 | Fala Niepołomice | 1:15.85 | 330 | 35.00 | 40.85 | |||
6. | Kurkiewicz Kamila | 97 | Ósemka Oświêcim | 1:17.51 | 309 | 36.90 | 40.61 | |||
7. | Drewnik Aleksandra | 97 | Jordan Kraków | 1:20.80 | 273 | 39.11 | 41.69 | |||
8. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 1:27.34 | 216 | 41.03 | 46.31 | |||
9. | Uznańska Kamila | 97 | Jasień Sucha Besk. | 1:28.18 | 210 | 41.71 | 46.47 | |||
10. | Sikora Aleksandra | 97 | Jasień Sucha Besk. | 1:31.39 | 189 | 44.12 | 47.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3.10.09 - 12:05 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sroczyńska Paula | 98 | Bobry Dêbica | 1:14.93 | 342 | 35.29 | 39.64 | |||
2. | Mazur Maja | 98 | Korona Swim-Kielce | 1:15.79 | 331 | 35.96 | 39.83 | |||
3. | Skrzypek Malwina | 98 | Jordan Kraków | 1:17.04 | 315 | 35.82 | 41.22 | |||
4. | Jarzyna Julia | 98 | Jordan Kraków | 1:18.39 | 299 | 37.06 | 41.33 | |||
5. | Kurowska Wanda | 98 | Jordan Kraków | 1:19.33 | 289 | 38.39 | 40.94 | |||
6. | Sarna Magdalena | 98 | Korona Swim-Kielce | 1:20.24 | 279 | 37.55 | 42.69 | |||
7. | Rogowska Paulina | 98 | Salos Cortile Kielce | 1:22.04 | 261 | 37.91 | 44.13 | |||
8. | Kinczkowska Kaja | 98 | Kmita Zabierzów | 1:22.49 | 257 | 40.26 | 42.23 | |||
9. | Mila Klaudia | 98 | Korona Swim-Kielce | 1:24.52 | 239 | 40.82 | 43.70 | |||
10. | Banaś Monika | 98 | Karol Wadowice | 1:24.85 | 236 | 39.53 | 45.32 | |||
11. | Ślêczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 1:24.96 | 235 | 41.40 | 43.56 | |||
12. | Kupczyk Justyna | 98 | Fala Ropczyce | 1:26.23 | 225 | 40.08 | 46.15 | |||
13. | Pisznot Małgorzata | 98 | Jordan Kraków | 1:26.86 | 220 | 42.44 | 44.42 | |||
14. | Kolber Roksana | 98 | Gilus Gilowice | 1:28.24 | 210 | 41.94 | 46.30 | |||
15. | Makocka Małgorzata | 98 | Jordan Kraków | 1:34.24 | 172 | 44.72 | 49.52 | |||
16. | Konrad Monika | 98 | Jordan Kraków | 1:34.55 | 170 | 45.31 | 49.24 | |||
17. | Rola Monika | 98 | Jordan Kraków | 1:35.59 | 165 | 45.43 | 50.16 | |||
18. | Chudaszek Angelika | 98 | Jordan Kraków | 1:41.10 | 139 | 49.04 | 52.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3.10.09 - 12:05 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Leszczyńska Julia | 99 | Fala Niepołomice | 1:24.21 | 241 | 39.68 | 44.53 | |||
2. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 1:28.72 | 206 | 41.48 | 47.24 | |||
3. | Foltyn Matylda | 99 | Korona Swim-Kielce | 1:28.89 | 205 | 41.10 | 47.79 | |||
4. | Gaweł Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 1:37.93 | 153 | 44.91 | 53.02 | |||
5. | Zielińska Katarzyna | 99 | Piątka Kraków | 1:41.21 | 139 | 47.45 | 53.76 | |||
6. | Wójtowicz Anna | 99 | Jordan Kraków | 1:41.58 | 137 | 49.79 | 51.79 | |||
7. | Śliwińska Aleksandra | 99 | Salos Cortile Kielce | 1:42.52 | 134 | 48.52 | 54.00 |
PK | Golenia Magdalena | 00 | Fala Ropczyce | 1:28.64 | 207 | 41.46 | 47.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3.10.09 - 12:25 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Murzyn Dawid | 97 | Jordan Kraków | 1:05.20 | 362 | 31.87 | 33.33 | |||
2. | Ruszkowski Kacper | 97 | Ósemka Oświêcim | 1:05.52 | 356 | 30.88 | 34.64 | |||
3. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 1:08.49 | 312 | 32.30 | 36.19 | |||
4. | Młynarczyk Adrian | 97 | Jordan Kraków | 1:09.78 | 295 | 33.13 | 36.65 | |||
5. | Wajda Tomasz | 97 | Korona Kraków | 1:11.32 | 276 | 34.50 | 36.82 | |||
6. | Bujak Piotr | 97 | Korona Swim-Kielce | 1:11.32 | 276 | 34.95 | 36.37 | |||
7. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 1:12.76 | 260 | 34.97 | 37.79 | |||
8. | Janus Tomasz | 97 | Ósemka Oświêcim | 1:13.80 | 249 | 35.07 | 38.73 | |||
9. | Hałas Bartłomiej | 97 | RMKS Rybnik | 1:15.10 | 237 | 35.54 | 39.56 | |||
10. | Chalibożek Kamil | 97 | Fala Niepołomice | 1:16.24 | 226 | 35.20 | 41.04 | |||
11. | Szura Bartosz | 97 | Fala Niepołomice | 1:22.31 | 180 | 38.52 | 43.79 | |||
12. | Magruk Tomasz | 97 | Korona Swim-Kielce | 1:43.76 | 90 | 46.44 | 57.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3.10.09 - 12:25 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Skiba Dominik | 98 | Fala Ropczyce | 1:13.62 | 251 | 34.74 | 38.88 | ||||
2. | Siewierski Michał | 98 | Fala Ropczyce | 1:16.83 | 221 | 36.41 | 40.42 | ||||
3. | Sawera Krystian | 98 | Jordan Kraków | 1:17.14 | 218 | 36.93 | 40.21 | ||||
4. | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy Sącz | 1:23.31 | 173 | 39.11 | 44.20 | ||||
5. | Tyrka Krzysztof | 98 | Jordan Kraków | 1:23.74 | 171 | 40.03 | 43.71 | ||||
6. | Zieliński Szymon | 98 | Kmita Zabierzów | 1:24.41 | 167 | 40.60 | 43.81 | ||||
7. | Juszczyk Oskar | 98 | Jordan Kraków | 1:26.70 | 154 | 41.47 | 45.23 | ||||
8. | Feuer Michał | 98 | Jordan Kraków | 1:30.61 | 135 | 42.28 | 48.33 | ||||
9. | Gulis Bartosz | 98 | Jordan Kraków | 1:31.17 | 132 | 42.73 | 48.44 | ||||
DYSKW. | Dąbrowski Jakub | 98 | Jordan Kraków | ||||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 13:01) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3.10.09 - 12:25 | Chłopców, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bujak Dominik | 99 | Korona Swim-Kielce | 1:13.22 | 255 | 35.37 | 37.85 | |||
2. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 1:13.65 | 251 | 35.82 | 37.83 | |||
3. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 1:14.13 | 246 | 35.64 | 38.49 | |||
4. | Kijewski Kasper | 99 | Salos Cortile Kielce | 1:15.58 | 232 | 36.17 | 39.41 | |||
5. | Maciąg Piotr | 99 | Piątka Kraków | 1:23.12 | 175 | 40.37 | 42.75 | |||
6. | Dudziak Wiktor | 99 | Fala Niepołomice | 1:26.78 | 153 | 40.68 | 46.10 | |||
7. | Łukawski Mikołaj | 99 | Korona Swim-Kielce | 1:27.52 | 149 | 42.22 | 45.30 | |||
8. | Chromik Mateusz | 99 | Hajduki Chorzów | 1:33.88 | 121 | 42.35 | 51.53 | |||
9. | Czarnecki Jan | 99 | Korona Swim-Kielce | 1:37.71 | 107 | 45.08 | 52.63 | |||
10. | Wróblewski Bartłomiej | 99 | Korona Swim-Kielce | 1:45.63 | 85 | 47.13 | 58.50 |
PK | Pawełczak Karolina | 00 | Fala Ropczyce | 1:30.59 | 135 | 41.99 | 48.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3.10.09 - 12:40 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Senetelska Olga | 97 | Korona Kraków | 1:20.36 | 527 | 37.99 | 42.37 | ||||
2. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 1:23.90 | 464 | 39.53 | 44.37 | ||||
3. | Podgórni Marcelina | 97 | Jordan Kraków | 1:36.85 | 301 | 46.32 | 50.53 | ||||
4. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 1:44.53 | 240 | 45.90 | 58.63 | ||||
5. | Pochopień Karolina | 97 | Jasień Sucha Besk. | 1:54.01 | 185 | 53.18 | 1:00.83 | ||||
DYSKW. | Widomska Paulina | 97 | STP Nowy Sącz | ||||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 13:19) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3.10.09 - 12:40 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Warmińska Daria | 98 | RMKS Rybnik | 1:26.09 | 429 | 39.98 | 46.11 | |||
2. | Teul Patrycja | 98 | Jordan Kraków | 1:36.61 | 304 | 45.33 | 51.28 | |||
3. | Jamroży Kinga | 98 | Jordan Kraków | 1:37.08 | 299 | 45.39 | 51.69 | |||
4. | Widomska Katarzyna | 98 | STP Nowy Sącz | 1:37.11 | 299 | 46.83 | 50.28 | |||
5. | Senderska Julia | 98 | Korona Swim-Kielce | 1:38.25 | 289 | 47.25 | 51.00 | |||
6. | Ciastoń Anna | 98 | Korona Kraków | 1:39.18 | 281 | 47.54 | 51.64 | |||
7. | Duliban Anna | 98 | Fala Ropczyce | 1:39.45 | 278 | 36.92 | 1:02.53 | |||
8. | Radoń Sonia | 98 | Jordan Kraków | 1:39.65 | 277 | 47.57 | 52.08 | |||
9. | Salwa Patrycja | 98 | Salos Cortile Kielce | 1:40.51 | 270 | 48.43 | 52.08 | |||
10. | Nowak Weronika | 98 | Jordan Kraków | 1:42.16 | 257 | 48.06 | 54.10 | |||
11. | Mikos Dominika | 98 | Fala Ropczyce | 1:42.76 | 252 | 48.85 | 53.91 | |||
12. | Ogiegło Dominika | 98 | Karol Wadowice | 1:43.74 | 245 | 47.94 | 55.80 | |||
13. | Łosak Wiktoria | 98 | Salos Cortile Kielce | 1:44.82 | 238 | 50.47 | 54.35 | |||
14. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślenice | 1:49.20 | 210 | 51.42 | 57.78 | |||
15. | Starzec Natalia | 98 | Aquarius Myślenice | 1:52.21 | 194 | 51.95 | 1:00.26 | |||
16. | Kościelniak Patrycja | 98 | Jasień Sucha Besk. | 1:54.57 | 182 | 53.99 | 1:00.58 | |||
17. | Jabłońska Kamila | 98 | Jasień Sucha Besk. | 1:55.07 | 180 | 54.06 | 1:01.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3.10.09 - 12:40 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ożóg Paulina | 99 | Bobry Dêbica | 1:36.28 | 307 | 46.17 | 50.11 | |||
2. | Czaja Barbara | 99 | H2O Jastrzêbie | 1:39.65 | 277 | 46.65 | 53.00 | |||
3. | Kaszuba Wiktoria | 99 | Korona Swim-Kielce | 1:40.44 | 270 | 46.98 | 53.46 | |||
4. | Lesiak Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 1:49.89 | 206 | 51.98 | 57.91 | |||
5. | Pitala Dominika | 99 | Piątka Kraków | 1:53.52 | 187 | 54.14 | 59.38 | |||
6. | Grochowiak Karolina | 99 | Piątka Kraków | 1:54.34 | 183 | 52.81 | 1:01.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3.10.09 - 12:55 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Porzeżyński Filip | 97 | CSiR MOS Dabrowa Grn. | 1:23.01 | 338 | 39.55 | 43.46 | |||
2. | Lechowicz Filip | 97 | Jordan Kraków | 1:25.86 | 305 | 40.71 | 45.15 | |||
3. | Skrzypek Grzegorz | 97 | Jordan Kraków | 1:27.55 | 288 | 40.32 | 47.23 | |||
4. | Żołdak Dominik | 97 | Ósemka Oświêcim | 1:29.73 | 268 | 42.31 | 47.42 | |||
5. | Rembalski Mateusz | 97 | Korona Swim-Kielce | 1:31.08 | 256 | 44.00 | 47.08 | |||
6. | Machno Andrzej | 97 | Jordan Kraków | 1:31.48 | 252 | 43.68 | 47.80 | |||
7. | Szafarczyk Igor | 97 | Korona Swim-Kielce | 1:34.93 | 226 | 45.74 | 49.19 | |||
8. | Siemianowski Damian | 97 | Fala Niepołomice | 1:41.16 | 187 | 46.17 | 54.99 | |||
9. | Lubczyński Piotr | 97 | Korona Swim-Kielce | 1:49.11 | 149 | 50.68 | 58.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3.10.09 - 12:55 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gwóźdź Mateusz | 98 | H2O Jastrzêbie | 1:28.06 | 283 | 41.64 | 46.42 | ||||
2. | Gibalski Bartłomiej | 98 | Korona Swim-Kielce | 1:30.84 | 258 | 42.98 | 47.86 | ||||
3. | Książek Ignacy | 98 | Jordan Kraków | 1:35.30 | 223 | 45.11 | 50.19 | ||||
4. | Jarząbek Michał | 98 | Korona Swim-Kielce | 1:39.82 | 194 | 47.92 | 51.90 | ||||
5. | Stasik Arkadiusz | 98 | Jordan Kraków | 1:40.47 | 191 | 48.06 | 52.41 | ||||
6. | Sulisz Bartosz | 98 | Fala Ropczyce | 1:40.68 | 189 | 48.03 | 52.65 | ||||
7. | Leżoń Wojciech | 98 | Jordan Kraków | 1:41.19 | 187 | 48.54 | 52.65 | ||||
8. | Pulkowski Mateusz | 98 | Jordan Kraków | 1:49.19 | 148 | 50.26 | 58.93 | ||||
9. | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy Sącz | 1:50.76 | 142 | ||||||
DYSKW. | Piotrowicz Wiktor | 98 | Korona Swim-Kielce | ||||||||
K5 - nierównoczesna praca ramion (Czas: 13:25) | |||||||||||
DYSKW. | Buczek Antoni | 98 | CKiS Skawina | ||||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 13:30) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3.10.09 - 12:55 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stêpień Marek | 99 | Jordan Kraków | 1:45.02 | 167 | 50.15 | 54.87 | ||||
2. | Polak Mikołaj | 99 | Korona Swim-Kielce | 1:48.81 | 150 | 51.80 | 57.01 | ||||
3. | Cichoń Damian | 99 | Korona Swim-Kielce | 1:50.91 | 142 | 50.74 | 1:00.17 | ||||
4. | Wojnar Mateusz | 99 | Piątka Kraków | 1:51.48 | 140 | 51.89 | 59.59 | ||||
5. | Piątkiewicz Tomasz | 99 | Piątka Kraków | 1:59.39 | 114 | 54.69 | 1:04.70 | ||||
6. | Morys Adam | 99 | Piątka Kraków | 2:03.01 | 104 | 57.18 | 1:05.83 | ||||
DYSKW. | Matuszewski Krzysztof | 99 | Korona Swim-Kielce | ||||||||
K14 - dotkniêcie ściany jedną rêką przy nawrocie (Czas: 13:23) |
PK | Pawełczak Karolina | 00 | Fala Ropczyce | 1:54.18 | 130 | 35.09 | 1:19.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3.10.09 - 13:10 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piątek Monika | 97 | Jordan Kraków | 1:22.54 | 379 | 38.77 | 43.77 | ||||
2. | Bernacka Natalia | 97 | Korona Swim-Kielce | 1:24.16 | 358 | 39.67 | 44.49 | ||||
3. | Polak Justyna | 97 | Ósemka Oświêcim | 1:30.98 | 283 | 44.88 | 46.10 | ||||
4. | Duran Ewa | 97 | Jordan Kraków | 1:39.24 | 218 | 46.38 | 52.86 | ||||
DYSKW. | Gawlik Mariola | 97 | Salos Cortile Kielce | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 13:37) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3.10.09 - 13:10 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowalik Nina | 98 | Korona Swim-Kielce | 1:25.79 | 338 | 41.50 | 44.29 | |||
2. | Koral Julia | 98 | H2O Jastrzêbie | 1:27.74 | 316 | 40.37 | 47.37 | |||
3. | Korzonek Urszula | 98 | Kmita Zabierzów | 1:28.94 | 303 | 41.74 | 47.20 | |||
4. | Lesiak Agnieszka | 98 | Jordan Kraków | 1:29.71 | 295 | 42.79 | 46.92 | |||
5. | Zamachowska Wiktoria | 98 | Kmita Zabierzów | 1:29.98 | 293 | 42.23 | 47.75 | |||
6. | Jamroży Kinga | 98 | Jordan Kraków | 1:30.08 | 292 | 45.57 | 44.51 | |||
7. | Skrzypek Malwina | 98 | Jordan Kraków | 1:31.07 | 282 | 44.31 | 46.76 | |||
8. | Mielczarek Anna | 98 | Jordan Kraków | 1:31.68 | 277 | 43.32 | 48.36 | |||
9. | Niwa Aleksandra | 98 | Fala Ropczyce | 1:33.26 | 263 | 42.09 | 51.17 | |||
10. | Kot Katarzyna | 98 | Korona Swim-Kielce | 1:34.32 | 254 | 44.81 | 49.51 | |||
11. | Sicińska Aleksandra | 98 | Fala Niepołomice | 1:37.79 | 228 | 46.20 | 51.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3.10.09 - 13:10 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gaik Natalia | 99 | Korona Swim-Kielce | 1:28.97 | 303 | 42.76 | 46.21 | |||
2. | Ousley Naseman Caroline | 99 | Zaw. niezrzeszony | 1:41.22 | 206 | 45.63 | 55.59 | |||
3. | Waryan Karolina | 99 | Jordan Kraków | 1:44.49 | 187 | 48.46 | 56.03 |
PK | Golenia Magdalena | 00 | Fala Ropczyce | 1:38.45 | 224 | 45.33 | 53.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3.10.09 - 13:20 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pniak Mikołaj | 97 | Jordan Kraków | 1:14.09 | 350 | 35.04 | 39.05 | |||
2. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 1:15.74 | 328 | 34.20 | 41.54 | |||
3. | Goleniec Łukasz | 97 | Ósemka Oświêcim | 1:22.07 | 258 | 38.33 | 43.74 | |||
4. | Wêglarz Kamil | 97 | Ósemka Oświêcim | 1:23.63 | 244 | 38.36 | 45.27 | |||
5. | Janus Tomasz | 97 | Ósemka Oświêcim | 1:24.04 | 240 | 40.67 | 43.37 | |||
6. | Paszak Tomasz | 97 | RMKS Rybnik | 1:27.36 | 214 | 40.80 | 46.56 | |||
7. | Marciniec Patryk | 97 | Ósemka Oświêcim | 1:29.74 | 197 | 43.96 | 45.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3.10.09 - 13:20 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kwietniewski Maciej | 98 | Korona Swim-Kielce | 1:22.94 | 250 | 39.04 | 43.90 | |||
2. | Sawera Krystian | 98 | Jordan Kraków | 1:24.04 | 240 | 39.34 | 44.70 | |||
3. | Skiba Dominik | 98 | Fala Ropczyce | 1:24.97 | 232 | 39.22 | 45.75 | |||
4. | Morkisz Marek | 98 | Gilus Gilowice | 1:33.06 | 177 | 42.52 | 50.54 | |||
5. | Walawski Jan | 98 | Fala Niepołomice | 1:33.16 | 176 | 43.57 | 49.59 | |||
6. | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy Sącz | 1:35.97 | 161 | 45.27 | 50.70 | |||
7. | Kuleta Jakub | 98 | Jordan Kraków | 1:37.20 | 155 | 45.90 | 51.30 | |||
8. | Buczek Antoni | 98 | CKiS Skawina | 1:38.81 | 148 | 44.71 | 54.10 | |||
9. | Żurek Ernest | 98 | Jordan Kraków | 1:40.34 | 141 | 47.97 | 52.37 | |||
10. | Wołek Kamil | 98 | Jordan Kraków | 1:41.91 | 135 | 50.11 | 51.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3.10.09 - 13:20 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Macner Michał | 99 | Victoria Kozy | 1:27.43 | 213 | 40.86 | 46.57 | |||
2. | Podwika Kamil | 99 | Jordan Kraków | 1:29.28 | 200 | 41.11 | 48.17 | |||
3. | Gotszling Dawid | 99 | Korona Swim-Kielce | 1:33.86 | 172 | 45.19 | 48.67 | |||
4. | Marecik Arkadiusz | 99 | Fala Niepołomice | 1:43.23 | 130 | 48.33 | 54.90 |