Zawody P³ywackie Puchar Zimy Kozy, 6.12.2009 |
1 - Zawody P³ywackie Pucha Zimy | 6.12.09 - 9:20 |
Konkurencja 1 6.12.09 - 9:20 | Dziewcz¹t, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myœlenice | 34.50 | 329 | SC 1 | ||
2. | Majchrewicz Patrycja | 98 | Hajduki Chorzów | 34.50 | 329 | SC 2 | ||
3. | Sobczak Olga | 98 | Gilus Gilowice | 35.12 | 312 | |||
4. | Owczarzak Klaudia | 98 | Mewa Czechowice Dz. | 40.02 | 211 | |||
5. | Krywult Klaudyna | 99 | Mewa Czechowice Dz. | 40.30 | 206 | |||
6. | Dziadek Julia | 99 | Victoria Kozy | 42.53 | 175 | |||
7. | Górska Sonia | 99 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | 45.93 | 139 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 6.12.09 - 9:20 | Dziewcz¹t, 50m dowolny | 7 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wêgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myœlenice | 36.52 | 277 | |||
2. | D³ugosz Dominika | 00 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 40.48 | 203 | |||
3. | Bugajska Natalia | 00 | Gilus Gilowice | 41.76 | 185 | |||
4. | Mielczarek Magdalena | 00 | Szk. P³ywania ¯abka Kraków | 43.31 | 166 | |||
5. | Dzia³kowska Natalia | 01 | Victoria Kozy | 45.22 | 146 | |||
6. | Mrowiec Kinga | 00 | Victoria Kozy | 46.46 | 135 | |||
7. | Rajca Julia | 00 | Victoria Kozy | 49.70 | 110 | |||
8. | Miœkiewicz Julia | 00 | Victoria Kozy | 53.15 | 90 | |||
9. | Zemanek Gabryjela | 00 | BSP Bielsko Bia³a | 56.32 | 76 | |||
10. | Gadocha Aleksandra | 00 | BSP Bielsko Bia³a | 1:00.00 | 62 | |||
11. | Sza³aj Noemi | 02 | BSP Bielsko Bia³a | 1:03.87 | 52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 6.12.09 - 9:30 | Ch³opców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 31.78 | 293 | |||
2. | Pulkowski Mateusz | 98 | Jordan Kraków | 35.00 | 219 | |||
3. | Danielczyk Marcin | 99 | Mewa Czechowice Dz. | 35.58 | 209 | SC 1 | ||
4. | Górowski Bart³omiej | 99 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 35.58 | 209 | SC 2 | ||
5. | Danielczyk Adrian | 99 | Mewa Czechowice Dz. | 36.74 | 189 | |||
6. | Nowakowski Wojciech | 99 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 38.52 | 164 | |||
7. | ¯ukowski Mateusz | 99 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 40.41 | 142 | |||
8. | Korzuchowski Maciej | 99 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 41.53 | 131 | |||
9. | Jañczak Mateusz | 98 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | 43.63 | 113 | |||
10. | Szafarczyk Szymon | 98 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 45.56 | 99 | |||
11. | Grzeszek Kacper | 99 | BSP Bielsko Bia³a | 1:02.83 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 6.12.09 - 9:30 | Ch³opców, 50m dowolny | 7 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chromik Mateusz | 00 | Hajduki Chorzów | 38.12 | 170 | |||
2. | Majchrewicz Patrycjusz | 00 | Hajduki Chorzów | 40.30 | 144 | |||
3. | Kurczyk Kamil | 00 | Mewa Czechowice Dz. | 40.51 | 141 | |||
4. | Bazyl Kamil | 00 | SwimArt Myœlenice | 41.23 | 134 | |||
5. | Sas-Pawlikowski Pawe³ | 00 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 43.64 | 113 | |||
6. | Wiœniowski Robert | 00 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 44.84 | 104 | |||
7. | Str¹czek Piotr | 00 | Mewa Czechowice Dz. | 45.20 | 102 | |||
8. | Drzazga Kamil | 00 | Szk.P³yw. Lider Wadowice | 45.73 | 98 | |||
9. | Staniów Marek | 00 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 52.02 | 67 | |||
10. | Kubiak Damian | 00 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 53.00 | 63 | |||
11. | Zemanek Dawid | 01 | BSP Bielsko Bia³a | 1:06.31 | 32 | |||
12. | Kine Konrad | 02 | Victoria Kozy | 1:10.06 | 27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 6.12.09 - 9:40 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Majchrewicz Patrycja | 98 | Hajduki Chorzów | 43.37 | 333 | |||
2. | Teul Patrycja | 98 | Jordan Kraków | 43.80 | 324 | |||
3. | Sobczak Olga | 98 | Gilus Gilowice | 47.23 | 258 | |||
4. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myœlenice | 48.88 | 233 | |||
5. | Krywult Klaudyna | 99 | Mewa Czechowice Dz. | 50.31 | 214 | |||
6. | Górska Sonia | 99 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | 1:02.27 | 113 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 6.12.09 - 9:40 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 7 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wêgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myœlenice | 50.62 | 210 | |||
2. | D³ugosz Dominika | 00 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 51.15 | 203 | |||
3. | Dzia³kowska Natalia | 01 | Victoria Kozy | 55.58 | 158 | |||
4. | Wrzeszcz Kinga | 00 | Victoria Kozy | 1:02.43 | 112 | |||
5. | Zemanek Gabryjela | 00 | BSP Bielsko Bia³a | 1:05.94 | 95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 6.12.09 - 9:50 | Ch³opców, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stasik Arkadiusz | 98 | Jordan Kraków | 44.90 | 207 | |||
2. | Krasoñ Oskar | 98 | Jordan Kraków | 49.15 | 158 | |||
3. | Danielczyk Adrian | 99 | Mewa Czechowice Dz. | 49.72 | 152 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 6.12.09 - 9:50 | Ch³opców, 50m klasyczny | 7 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Majchrewicz Patrycjusz | 00 | Hajduki Chorzów | 50.64 | 144 | |||
2. | Bazyl Kamil | 00 | SwimArt Myœlenice | 52.14 | 132 | |||
3. | Wiœniowski Robert | 00 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 53.51 | 122 | |||
4. | Drzazga Kamil | 00 | Szk.P³yw. Lider Wadowice | 1:02.14 | 78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 6.12.09 - 9:55 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mielczarek Anna | 98 | Jordan Kraków | 36.83 | 386 | |||
2. | Konrad Monika | 98 | Jordan Kraków | 46.15 | 196 | |||
3. | Wójtowicz Anna | 99 | Szk. P³ywania ¯abka Kraków | 47.83 | 176 | |||
4. | Owczarzak Klaudia | 98 | Mewa Czechowice Dz. | 48.88 | 165 | |||
5. | Dziadek Julia | 99 | Victoria Kozy | 49.91 | 155 | |||
6. | Kubiak Joanna | 98 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 49.95 | 155 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 6.12.09 - 9:55 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 7 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bugajska Natalia | 00 | Gilus Gilowice | 52.37 | 134 | |||
2. | Miœkiewicz Julia | 00 | Victoria Kozy | 53.09 | 129 | |||
3. | Rajca Julia | 00 | Victoria Kozy | 54.60 | 119 | |||
4. | Mrowiec Kinga | 00 | Victoria Kozy | 55.40 | 113 | |||
5. | Wrzeszcz Kinga | 00 | Victoria Kozy | 55.91 | 110 | |||
6. | Mielczarek Magdalena | 00 | Szk. P³ywania ¯abka Kraków | 57.26 | 103 | |||
7. | DuŸniak Wiktoria | 02 | Victoria Kozy | 1:05.96 | 67 | |||
8. | Sza³aj Noemi | 02 | BSP Bielsko Bia³a | 1:06.93 | 64 | |||
9. | Gadocha Aleksandra | 00 | BSP Bielsko Bia³a | 1:10.68 | 55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 6.12.09 - 10:05 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gulis Bartosz | 98 | Jordan Kraków | 39.30 | 213 | |||
2. | Juszczyk Oskar | 98 | Jordan Kraków | 41.23 | 184 | |||
3. | ¯urek Ernest | 98 | Jordan Kraków | 41.87 | 176 | |||
4. | Jañczak Mateusz | 98 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | 51.87 | 93 | |||
5. | Szafarczyk Szymon | 98 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 52.88 | 87 | |||
6. | Grzeszek Kacper | 99 | BSP Bielsko Bia³a | 57.21 | 69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 6.12.09 - 10:05 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 7 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sas-Pawlikowski Pawe³ | 00 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 47.18 | 123 | |||
2. | Chromik Mateusz | 00 | Hajduki Chorzów | 47.94 | 117 | |||
3. | Staniów Marek | 00 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 58.21 | 65 | |||
4. | Kurczyk Kamil | 00 | Mewa Czechowice Dz. | 1:02.27 | 53 | |||
5. | Kubiak Damian | 00 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 1:02.93 | 52 | |||
6. | Str¹czek Piotr | 00 | Mewa Czechowice Dz. | 1:03.48 | 50 | |||
7. | Kine Konrad | 02 | Victoria Kozy | 1:08.39 | 40 | |||
8. | Zemanek Dawid | 01 | BSP Bielsko Bia³a | 1:13.63 | 32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 6.12.09 - 10:15 | Dziewcz¹t, 50m motylkowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kwiatkowska Maja | 94 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | 34.43 | 409 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 6.12.09 - 10:15 | Dziewcz¹t, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kocemba Paulina | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 32.63 | 480 | |||
2. | Olma Sabina | 96 | Victoria Kozy | 34.62 | 402 | |||
3. | Ko¿uch Natalia | 97 | BBOSiR Bielsko Bia³a | 39.36 | 274 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 6.12.09 - 10:15 | Dziewcz¹t, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myœlenice | 38.08 | 302 | |||
2. | Kurowska Wanda | 98 | Jordan Kraków | 39.03 | 281 | |||
3. | Makocka Ma³gorzata | 98 | Jordan Kraków | 42.70 | 214 | |||
4. | Nieckarz Sonia | 98 | Gilus Gilowice | 43.54 | 202 | |||
5. | Papla Izabela | 99 | Victoria Kozy | 44.05 | 195 | |||
6. | Wójtowicz Anna | 99 | Szk. P³ywania ¯abka Kraków | 47.77 | 153 | |||
7. | Chudaszek Angelika | 98 | Jordan Kraków | 50.99 | 126 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 6.12.09 - 10:20 | Ch³opców, 50m motylkowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ga³uszka Dawid | 93 | Victoria Kozy | 30.15 | 432 | |||
2. | Tracz Krzysztof | 94 | Victoria Kozy | 31.40 | 382 | |||
3. | Paleczny Mateusz | 93 | Victoria Kozy | 31.64 | 374 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 6.12.09 - 10:20 | Ch³opców, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wrzeszcz Sebastian | 97 | Victoria Kozy | 32.59 | 342 | ||||
2. | Ratajczak Tymoteusz | 96 | BSP Bielsko Bia³a | 35.00 | 276 | ||||
3. | Pietrzak Dawid | 96 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | 38.00 | 216 | ||||
4. | Szumlewicz Piotr | 97 | Victoria Kozy | 41.21 | 169 | ||||
DYSKW. | Szkwarek Marcin | 96 | Mewa Czechowice Dz. | ||||||
M6 - inna ni¿ delfinowa praca nóg (Czas: 10:21) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 6.12.09 - 10:20 | Ch³opców, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 33.89 | 304 | |||
2. | Danielczyk Marcin | 99 | Mewa Czechowice Dz. | 40.28 | 181 | |||
3. | Tyrka Krzysztof | 98 | Jordan Kraków | 42.18 | 158 | |||
4. | Kuleta Jakub | 98 | Jordan Kraków | 43.40 | 145 | |||
5. | Feuer Micha³ | 98 | Jordan Kraków | 47.21 | 112 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 6.12.09 - 10:30 | Dziewcz¹t, 100m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kwiatkowska Maja | 94 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | 1:07.31 | 472 | |||
2. | Wróbel Anna | 94 | Victoria Kozy | 1:18.87 | 294 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 6.12.09 - 10:30 | Dziewcz¹t, 100m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kocemba Paulina | 96 | Ósemka Oœwiêcim | 1:05.65 | 509 | |||
2. | Frosztêga Agnieszka | 96 | Aquarius Myœlenice | 1:09.97 | 420 | |||
3. | Iskrzycka Justyna | 97 | Mewa Czechowice Dz. | 1:12.59 | 377 | |||
4. | Smolec Roksana | 97 | Gilus Gilowice | 1:15.97 | 329 | |||
5. | Konecka Anna | 97 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | 1:21.80 | 263 | |||
6. | Grzeszek Zuzanna | 96 | BSP Bielsko Bia³a | 1:22.07 | 261 | |||
7. | Paszek Paulina | 97 | Mewa Czechowice Dz. | 1:23.87 | 244 | |||
8. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myœlenice | 1:26.55 | 222 | |||
9. | Kurczyk Klaudia | 96 | Mewa Czechowice Dz. | 1:26.89 | 220 | |||
10. | Sekunda Mariola | 97 | Gilus Gilowice | 1:32.49 | 182 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 6.12.09 - 10:30 | Dziewcz¹t, 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Makocka Ma³gorzata | 98 | Jordan Kraków | 1:21.20 | 269 | |||
2. | Cupek Weronika | 98 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | 1:33.02 | 179 | |||
3. | Chudaszek Angelika | 98 | Jordan Kraków | 1:35.61 | 165 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 6.12.09 - 10:40 | Ch³opców, 100m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ga³uszka Dawid | 93 | Victoria Kozy | 1:00.83 | 445 | |||
2. | Paleczny Mateusz | 93 | Victoria Kozy | 1:03.21 | 397 | |||
3. | Sikora Miko³aj | 95 | Victoria Kozy | 1:05.49 | 357 | |||
4. | Kujawa Mateusz | 94 | Victoria Kozy | 1:12.38 | 264 | |||
5. | Kucypera Gerard | 93 | Victoria Kozy | 1:15.15 | 236 | |||
6. | Wolan Maciej | 95 | BSP Bielsko Bia³a | 1:18.96 | 204 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 6.12.09 - 10:40 | Ch³opców, 100m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pietrzak Dawid | 96 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | 1:15.84 | 230 | |||
2. | Fila Mateusz | 97 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 1:19.85 | 197 | |||
3. | Konecki Piotr | 96 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | 1:23.89 | 170 | |||
4. | Szczerbowski Krzysztof | 97 | BSP Bielsko Bia³a | 1:27.76 | 148 | |||
5. | Batóg Aleksander | 97 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 1:28.15 | 146 | |||
6. | Jurzak Maciej | 97 | Victoria Kozy | 1:31.37 | 131 | |||
7. | Szkwarek Marcin | 96 | Mewa Czechowice Dz. | 1:31.87 | 129 | |||
8. | Œwiêtek Jakub | 97 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 1:32.63 | 126 | |||
9. | Str¹czek Szymon | 97 | Mewa Czechowice Dz. | 1:53.88 | 68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 6.12.09 - 10:40 | Ch³opców, 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Murañski Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 1:11.87 | 270 | |||
2. | Macner Micha³ | 99 | Victoria Kozy | 1:13.03 | 257 | |||
3. | Juszczyk Oskar | 98 | Jordan Kraków | 1:18.78 | 205 | |||
4. | Pulkowski Mateusz | 98 | Jordan Kraków | 1:23.66 | 171 | |||
5. | Górowski Bart³omiej | 99 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 1:24.08 | 169 | |||
6. | Feuer Micha³ | 98 | Jordan Kraków | 1:29.04 | 142 | |||
7. | ¯ukowski Mateusz | 99 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 1:31.94 | 129 | |||
8. | Korzuchowski Maciej | 99 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 1:38.31 | 105 | |||
9. | Nowakowski Wojciech | 99 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 1:55.96 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 6.12.09 - 11:00 | Dziewcz¹t, 100m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cz³owiek Roksana | 96 | Unia Oœwiêcim | 1:20.21 | 530 | |||
2. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myœlenice | 1:21.43 | 507 | |||
3. | Olma Sabina | 96 | Victoria Kozy | 1:30.21 | 373 | |||
4. | Paszek Paulina | 97 | Mewa Czechowice Dz. | 1:44.42 | 240 | |||
5. | Kurczyk Klaudia | 96 | Mewa Czechowice Dz. | 1:50.81 | 201 | |||
6. | Sekunda Mariola | 97 | Gilus Gilowice | 1:58.44 | 165 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 6.12.09 - 11:00 | Dziewcz¹t, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Teul Patrycja | 98 | Jordan Kraków | 1:38.03 | 291 | |||
2. | Nieckarz Sonia | 98 | Gilus Gilowice | 1:44.71 | 238 | |||
2. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myœlenice | 1:44.71 | 238 | |||
4. | Cupek Weronika | 98 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | 1:45.04 | 236 | |||
5. | Kubiak Joanna | 98 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 2:07.01 | 134 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 6.12.09 - 11:10 | Ch³opców, 100m klasyczny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Goliasz Cyprian | 94 | Victoria Kozy | 1:22.00 | 351 | |||
2. | Mizia Ignacy | 93 | Victoria Kozy | 1:25.30 | 311 | |||
3. | Paszek Maciej | 95 | Mewa Czechowice Dz. | 1:33.71 | 235 | |||
4. | Wolan Maciej | 95 | BSP Bielsko Bia³a | 1:36.23 | 217 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 6.12.09 - 11:10 | Ch³opców, 100m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szumlewicz Piotr | 97 | Victoria Kozy | 1:38.35 | 203 | ||||
2. | Batóg Aleksander | 97 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 1:43.52 | 174 | ||||
DYSKW. | Konecki Piotr | 96 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | ||||||
K14 - dotkniêcie œciany jedn¹ rêk¹ przy nawrocie (Czas: 11:20) | |||||||||
DYSKW. | Gadocha Mateusz | 96 | BSP Bielsko Bia³a | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 11:15) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 6.12.09 - 11:10 | Ch³opców, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stasik Arkadiusz | 98 | Jordan Kraków | 1:36.41 | 216 | |||
2. | Krasoñ Oskar | 98 | Jordan Kraków | 1:49.78 | 146 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 6.12.09 - 11:20 | Dziewcz¹t, 100m grzbietowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stach Weronika | 95 | Victoria Kozy | 1:17.47 | 409 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 6.12.09 - 11:20 | Dziewcz¹t, 100m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Konecka Anna | 97 | Szk. P³yw. Nemo Bielsko B. | 1:42.08 | 179 | ||||
DYSKW. | Grzeszek Zuzanna | 96 | BSP Bielsko Bia³a | ||||||
G8 - wykonanie ruchu nog¹ lub ramieniem niezwi¹zanego z wykonywaniem cyklu nawrotu (Czas: 11:28) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 6.12.09 - 11:20 | Dziewcz¹t, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurowska Wanda | 98 | Jordan Kraków | 1:23.71 | 324 | |||
2. | Kolber Roksana | 98 | Gilus Gilowice | 1:34.82 | 223 | |||
3. | Konrad Monika | 98 | Jordan Kraków | 1:38.63 | 198 | |||
4. | Dziadek Julia | 99 | Victoria Kozy | 1:49.65 | 144 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 6.12.09 - 11:25 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kujawa Mateusz | 94 | Victoria Kozy | 1:27.69 | 191 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 6.12.09 - 11:25 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wrzeszcz Sebastian | 97 | Victoria Kozy | 1:15.96 | 293 | |||
2. | Sordyl Pawe³ | 97 | Victoria Kozy | 1:42.35 | 120 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 6.12.09 - 11:25 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Macner Micha³ | 99 | Victoria Kozy | 1:23.90 | 218 | |||
2. | Gulis Bartosz | 98 | Jordan Kraków | 1:28.21 | 187 | |||
3. | ¯urek Ernest | 98 | Jordan Kraków | 1:31.38 | 168 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 6.12.09 - 11:30 | Dziewcz¹t, 100m zmienny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wróbel Anna | 94 | Victoria Kozy | 1:34.45 | 253 | |||
2. | Sza³aj Miriam | 95 | BSP Bielsko Bia³a | 1:42.31 | 199 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 6.12.09 - 11:30 | Dziewcz¹t, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cz³owiek Roksana | 96 | Unia Oœwiêcim | 1:13.86 | 529 | |||
2. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myœlenice | 1:16.56 | 475 | |||
3. | Frosztêga Agnieszka | 96 | Aquarius Myœlenice | 1:24.55 | 353 | |||
4. | Ko¿uch Natalia | 97 | BBOSiR Bielsko Bia³a | 1:30.25 | 290 | |||
5. | Iskrzycka Justyna | 97 | Mewa Czechowice Dz. | 1:31.29 | 280 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 6.12.09 - 11:30 | Dziewcz¹t, 100m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mielczarek Anna | 98 | Jordan Kraków | 1:26.32 | 332 | |||
2. | Kolber Roksana | 98 | Gilus Gilowice | 1:38.35 | 224 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 6.12.09 - 11:40 | Ch³opców, 100m zmienny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tracz Krzysztof | 94 | Victoria Kozy | 1:14.81 | 340 | |||
2. | Mizia Ignacy | 93 | Victoria Kozy | 1:22.00 | 258 | |||
3. | Kucypera Gerard | 93 | Victoria Kozy | 1:25.46 | 228 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 6.12.09 - 11:40 | Ch³opców, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gadocha Mateusz | 96 | BSP Bielsko Bia³a | 1:32.31 | 181 | |||
2. | Sordyl Pawe³ | 97 | Victoria Kozy | 1:36.65 | 158 | |||
3. | Szczerbowski Krzysztof | 97 | BSP Bielsko Bia³a | 1:37.55 | 153 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 6.12.09 - 11:40 | Ch³opców, 100m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Murañski Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 1:24.21 | 239 | |||
2. | Tyrka Krzysztof | 98 | Jordan Kraków | 1:32.17 | 182 | |||
3. | Kuleta Jakub | 98 | Jordan Kraków | 1:34.78 | 167 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 6.12.09 - 11:50 | Dziewcz¹t, 200m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stach Weronika | 95 | Victoria Kozy | 2:33.41 | 411 | |||
2. | Sza³aj Miriam | 95 | BSP Bielsko Bia³a | 3:28.61 | 163 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 6.12.09 - 11:50 | Dziewcz¹t, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Smolec Roksana | 97 | Gilus Gilowice | 2:47.02 | 318 | |||
2. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myœlenice | 3:09.27 | 219 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 6.12.09 - 11:55 | Ch³opców, 200m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Goliasz Cyprian | 94 | Victoria Kozy | 2:23.50 | 364 | |||
2. | Sikora Miko³aj | 95 | Victoria Kozy | 2:27.88 | 333 | |||
3. | Paszek Maciej | 95 | Mewa Czechowice Dz. | 3:22.51 | 130 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 6.12.09 - 11:55 | Ch³opców, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ratajczak Tymoteusz | 96 | BSP Bielsko Bia³a | 2:31.13 | 312 | |||
2. | Fila Mateusz | 97 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 3:04.67 | 171 | |||
3. | Œwiêtek Jakub | 97 | Ska³ka-Œl¹sk Œwiêtoch³owice | 3:27.31 | 121 |