Potwierdzenie zgłoszenia ULKS Victoria Kozy (POL.SLA.VIKOZ) |
Proszê o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błêdów prosze o kontakt mailowy swimart@op.pl
|
S03411200001 | Gałuszka Dawid | 93 | VIKOZ | 100m dowolny (10) | 1:03.50 | 50m motylkowy (8) | 30.20 | |||
S03411200013 | Goliasz Cyprian | 94 | VIKOZ | 200m dowolny (18) | 2:18.21 | 100m klasyczny (12) | 1:23.72 | |||
Handzlik Dominik | 97 | VIKOZ | 100m dowolny (10) | 1:32.00 | 100m klasyczny (12) | 1:45.00 | ||||
Jurzak Maciej | 97 | VIKOZ | 100m dowolny (10) | 1:28.60 | ||||||
Kine Konrad | 02 | VIKOZ | 50m dowolny (2) | 1:14.00 | 50m grzbietowy (6) | 1:08.00 | ||||
Kołoczek Jakub | 95 | VIKOZ | 100m dowolny (10) | 1:20.00 | ||||||
Kucypera Gerard | 93 | VIKOZ | 100m dowolny (10) | 1:09.90 | 100m zmienny (16) | 1:19.00 | ||||
S03411200014 | Kujawa Mateusz | 94 | VIKOZ | 100m dowolny (10) | 1:09.00 | 100m grzbietowy (14) | 1:18.00 | |||
S03411200007 | Macner Michał | 99 | VIKOZ | 100m dowolny (10) | 1:15.51 | 100m grzbietowy (14) | 1:26.11 | |||
S03411200010 | Mizia Ignacy | 93 | VIKOZ | 100m klasyczny (12) | 1:25.02 | 100m zmienny (16) | 1:20.22 | |||
S03411200002 | Paleczny Mateusz | 93 | VIKOZ | 100m dowolny (10) | 1:05.80 | 50m motylkowy (8) | 31.40 | |||
S03411200003 | Sikora Mikołaj | 95 | VIKOZ | 100m dowolny (10) | 1:06.25 | 200m dowolny (18) | 2:33.50 | |||
S03411200009 | Sordyl Mateusz | 99 | VIKOZ | 50m dowolny (2) | 31.79 | 50m motylkowy (8) | 34.09 | |||
S03411200005 | Sordyl Paweł | 97 | VIKOZ | 100m grzbietowy (14) | 1:35.07 | 100m zmienny (16) | 1:36.64 | |||
S03411200006 | Szumlewicz Piotr | 97 | VIKOZ | 100m klasyczny (12) | 1:39.51 | 50m motylkowy (8) | 40.50 | |||
S03411200011 | Tracz Krzysztof | 94 | VIKOZ | 50m motylkowy (8) | 32.00 | 100m zmienny (16) | 1:18.52 | |||
S03411200012 | Wrzeszcz Sebastian | 97 | VIKOZ | 100m grzbietowy (14) | 1:15.48 | 50m motylkowy (8) | 33.32 |
Duźniak Wiktoria | 02 | VIKOZ | 50m grzbietowy (5) | 1:11.07 | ||||||
S03411100009 | Dziadek Julia | 99 | VIKOZ | 50m dowolny (1) | 43.10 | 50m grzbietowy (5) | 55.28 | |||
Działkowska Natalia | 01 | VIKOZ | 50m dowolny (1) | 50.56 | 50m klasyczny (3) | 58.94 | ||||
Frączek Anna | 94 | VIKOZ | 100m dowolny (9) | 1:33.55 | ||||||
Miśkiewicz Julia | 00 | VIKOZ | 50m dowolny (1) | 55.64 | 50m grzbietowy (5) | 58.90 | ||||
Mrowiec Kinga | 00 | VIKOZ | 50m dowolny (1) | 55.06 | 50m grzbietowy (5) | 1:05.15 | ||||
S03411100003 | Olma Sabina | 96 | VIKOZ | 100m klasyczny (11) | 1:29.20 | 50m motylkowy (7) | 36.00 | |||
S03411100010 | Papla Izabela | 99 | VIKOZ | 100m klasyczny (11) | 1:38.00 | 50m motylkowy (7) | 44.00 | |||
Rajca Julia | 00 | VIKOZ | 50m dowolny (1) | 1:02.00 | 50m grzbietowy (5) | 56.05 | ||||
S03411100007 | Stach Weronika | 95 | VIKOZ | 200m dowolny (17) | 2:29.00 | 100m grzbietowy (13) | 1:16.84 | |||
Wrzeszcz Kinga | 00 | VIKOZ | 50m grzbietowy (5) | 54.05 | 50m klasyczny (3) | 59.90 | ||||
Wróbel Anna | 94 | VIKOZ | 100m dowolny (9) | 1:17.00 | 100m zmienny (15) | 1:27.00 | ||||
Wróbel Kaja | 98 | VIKOZ | 50m dowolny (1) | 40.00 | 50m grzbietowy (5) | 49.99 |
30 zawodników, 56 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 300,00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |