II Zawody Pływackie o Puchar Evandaktiv Myślenice, 9.1.2010 |
Postêpy zawodnika - szczegóły | Wszystkie konkurencje |
Konkurencja | Runda | Miejsce | Czas całkowity | Pkt. | Czas zgł. | Data | % | RŻ |
UKS Jasień Sucha Beskidzka | 23 |
Bachorczyk Kinga, 16.8.00 | 2 |
25m dowolny | Serie na czas | 10. | 23.34 | 102 | 24.87 | 114% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 8. | 26.17 | 111 | 26.53 | 103% |
Bargieł Andrzej, 23.12.95 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 9. | 31.75 | 284 | 32.12 | 102% |
50m klasyczny | Serie na czas | 7. | 43.35 | 226 | 43.32 | 100% |
Bąk Karolina, 24.5.98 | 1 |
50m grzbietowy | Serie na czas | 6. | 45.62 | 199 | 47.93 | 110% |
Bąk Katarzyna, 5.11.99 | 2 |
25m dowolny | Serie na czas | 2. | 17.67 | 234 | 46.32 | 687% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 1. | 21.73 | 194 | 47.85 | 485% |
Chmiel Wojtek, 15.10.95 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 14. | 37.58 | 171 | 37.82 | 101% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 7. | 50.84 | 95 | 42.77 | 71% |
Handzlik Wojciech, 24.5.95 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 8. | 31.74 | 284 | 33.32 | 110% |
50m klasyczny | Serie na czas | 4. | 40.60 | 275 | 39.98 | 97% |
Jabłońska Kamila, 6.3.98 | - |
50m grzbietowy | Serie na czas | 10. | 48.06 | 171 | 47.83 | 99% |
50m klasyczny | Serie na czas | 12. | 54.90 | 163 | 52.32 | 91% |
Jaszek Aleksandra, 1.12.99 | 2 |
25m dowolny | Serie na czas | 3. | 18.32 | 210 | 21.32 | 135% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 2. | 22.44 | 176 | 24.34 | 118% |
Kaczorowska Iza, 22.11.97 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 5. | 35.47 | 301 | 33.43 | 89% |
50m klasyczny | Serie na czas | 2. | 44.42 | 307 | 44.34 | 100% |
Palcar Marta, 1.1.00 | 1 |
25m dowolny | Serie na czas | 6. | 19.86 | 165 | 23.43 | 139% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 10. | 27.03 | 101 | 25.33 | 88% |
Pochopien Jan, 29.12.95 | 2 |
50m dowolny | Serie na czas | 5. | 30.67 | 315 | 31.43 | 105% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 1. | 37.70 | 232 | 38.47 | 104% |
Pochopień Karolina, 25.3.97 | - |
50m grzbietowy | Serie na czas | 7. | 46.91 | 183 | 45.23 | 93% |
50m klasyczny | Serie na czas | 8. | 50.12 | 214 | 48.92 | 95% |
Pochopień Stanisław, 18.6.98 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 8. | 38.26 | 162 | 38.74 | 103% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 7. | 47.52 | 116 | 42.32 | 79% |
Rogowska Natalia, 6.8.96 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 5. | 34.08 | 340 | 33.43 | 96% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 1. | 37.59 | 356 | 37.43 | 99% |
Schnetzer Kacper, 23.4.98 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 9. | 41.11 | 131 | 45.63 | 123% |
50m klasyczny | Serie na czas | 2. | 52.64 | 126 | 51.82 | 97% |
Sikora Aleksandra, 7.12.97 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 7. | 36.28 | 282 | 35.54 | 96% |
50m klasyczny | Serie na czas | 7. | 48.62 | 234 | 47.65 | 96% |
Sikora Marta, 13.12.00 | 2 |
25m dowolny | Serie na czas | 3. | 17.07 | 260 | 18.43 | 117% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 1. | 19.34 | 275 | 20.32 | 110% |
Uznańska Karolina, 22.12.97 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 6. | 36.14 | 285 | 35.64 | 97% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 2. | 42.83 | 241 | 43.32 | 102% |
Woźniak Marta, 18.11.96 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 7. | 38.25 | 240 | 37.83 | 98% |
50m klasyczny | Serie na czas | 4. | 48.09 | 242 | 47.63 | 98% |
Wróbel Andrzej, 27.8.94 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 1. | 28.40 | 396 | 28.04 | 97% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 2. | 35.53 | 278 | 34.32 | 93% |
Wróbel Jakub, 19.7.95 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 11. | 32.89 | 255 | 32.82 | 100% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 3. | 40.38 | 189 | 40.72 | 102% |
Wąsek Arkadiusz, 1.1.96 | 2 |
50m dowolny | Serie na czas | 7. | 31.70 | 285 | 35.64 | 126% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 2. | 38.10 | 225 | 39.87 | 110% |
Wąsek Karolina, 1.1.95 | 1 |
50m klasyczny | Serie na czas | 1. | 41.67 | 372 | 42.32 | 103% |
Zielińska Aleksandra, 23.5.00 | - |
25m dowolny | Serie na czas | 16. | 34.12 | 33 | 31.83 | 87% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 16. | 33.28 | 54 | 32.84 | 97% |
Zielińska Weronika, 12.9.97 | - |
50m grzbietowy | Serie na czas | 12. | 57.87 | 98 | 56.53 | 95% |
50m klasyczny | Serie na czas | 10. | 52.20 | 189 | 50.83 | 95% |
Światłoń Michał, 14.9.95 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 4. | 29.95 | 338 | 30.76 | 105% |
50m klasyczny | Serie na czas | 2. | 38.87 | 314 | 38.76 | 99% |