II Zawody Pływackie o Puchar Evandaktiv Myślenice, 9.1.2010 |
Postêpy zawodnika - szczegóły | Wszystkie konkurencje |
Konkurencja | Runda | Miejsce | Czas całkowity | Pkt. | Czas zgł. | Data | % | RŻ |
TG Sokół Myślenice | 28 |
Bogdan Gabriel, 13.6.94 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 7. | 33.85 | 234 | 35.34 | 109% |
50m klasyczny | Serie na czas | 4. | 50.46 | 143 | 49.00 | 94% |
Borski Michał, 13.12.94 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 8. | 34.44 | 222 | 35.12 | 104% |
Brytan Izabela, 23.8.01 | 2 |
25m dowolny | Serie na czas | 7. | 28.31 | 57 | 32.00 | 128% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 10. | 31.91 | 61 | 39.00 | 149% |
Budzoń Klaudia, 11.12.00 | 2 |
25m dowolny | Serie na czas | 11. | 23.35 | 101 | 25.67 | 121% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 11. | 27.54 | 95 | 28.99 | 111% |
Budzoń Matylda, 11.12.00 | 1 |
25m dowolny | Serie na czas | 12. | 27.92 | 59 | 25.00 | 80% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 9. | 26.91 | 102 | 29.00 | 116% |
Bêtkowski Jan, 12.8.92 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 2. | 29.62 | 349 | 29.11 | 97% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 1. | 35.38 | 281 | 34.00 | 92% |
Dobosz Grzegorz, 12.9.94 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 3. | 30.34 | 325 | 32.12 | 112% |
50m klasyczny | Serie na czas | 2. | 41.55 | 257 | 40.11 | 93% |
Dydaś Konrad, 31.12.99 | - |
25m dowolny | Serie na czas | 9. | 21.56 | 84 | NT | - |
25m grzbietowy | Serie na czas | 5. | 23.72 | 95 | NT | - |
Dziadkowiec Maria, 15.8.99 | 2 |
25m dowolny | Serie na czas | 8. | 20.85 | 142 | 26.56 | 162% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 5. | 26.87 | 102 | NT | - |
25m klasyczny | Serie na czas | PK | 26.42 | 148 | 32.11 | 148% |
Dziadkowiec Zygmunt, 23.8.03 | 1 |
25m dowolny | Serie na czas | 1. | 35.51 | 19 | 33.00 | 86% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 1. | 35.04 | 30 | 37.00 | 112% |
Falkowska Aleksandra, 12.11.94 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 2. | 34.35 | 332 | 33.11 | 93% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 2. | 41.48 | 265 | 37.22 | 81% |
Gogól Michał, 11.12.94 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 5. | 31.65 | 286 | 30.78 | 95% |
50m klasyczny | Serie na czas | 3. | 42.45 | 241 | 41.12 | 94% |
Gorzelany Stanisław, 11.7.99 | 1 |
25m dowolny | Serie na czas | 12. | 33.31 | 23 | 22.00 | 44% |
25m klasyczny | Serie na czas | 3. | 29.64 | 70 | 31.00 | 109% |
Gościniak Szymon, 1.1.02 | - |
25m dowolny | Serie na czas | 2. | 38.02 | 15 | NT | - |
25m grzbietowy | Serie na czas | 2. | 37.36 | 24 | NT | - |
Hujdus Adrian, 12.11.96 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 6. | 31.15 | 300 | 31.12 | 100% |
50m klasyczny | Serie na czas | 6. | 41.54 | 257 | 41.00 | 97% |
Hujdus Igor, 11.12.98 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 4. | 36.18 | 192 | 38.12 | 111% |
50m klasyczny | Serie na czas | 1. | 48.58 | 161 | 45.56 | 88% |
Janicka Kinga, 12.12.98 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 13. | 42.54 | 175 | 45.23 | 113% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 13. | 58.26 | 96 | 54.34 | 87% |
Jeż Damian, 30.12.97 | 2 |
50m dowolny | Serie na czas | 1. | 31.22 | 298 | 32.11 | 106% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 1. | 36.43 | 258 | 38.67 | 113% |
Kasza Gabriela, 23.11.02 | - |
25m dowolny | Serie na czas | 5. | 47.62 | 12 | NT | - |
25m grzbietowy | Serie na czas | 5. | 38.08 | 36 | NT | - |
Kasza Mateusz, 11.11.98 | 2 |
50m dowolny | Serie na czas | 11. | 49.88 | 73 | 50.00 | 100% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 8. | 56.15 | 70 | 59.00 | 110% |
Kowalska Gabriela, 2.3.01 | 2 |
25m dowolny | Serie na czas | 3. | 22.87 | 108 | 24.34 | 113% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 3. | 23.78 | 148 | 28.67 | 145% |
Miska Maria, 11.12.99 | 1 |
25m dowolny | Serie na czas | 7. | 20.39 | 152 | 21.21 | 108% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 4. | 25.28 | 123 | NT | - |
25m klasyczny | Serie na czas | SKREŚL. | - | 28.78 | - |
Olszowski Marek, 12.10.99 | 1 |
25m dowolny | Serie na czas | 8. | 20.33 | 100 | 19.78 | 95% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 3. | 22.72 | 109 | 23.45 | 107% |
Olszowski Paweł, 24.11.93 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 6. | 32.47 | 265 | 34.23 | 111% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 4. | 47.03 | 120 | 39.00 | 69% |
Podmokły Edyta, 1.1.00 | - |
25m dowolny | Serie na czas | 15. | 33.08 | 36 | NT | - |
25m grzbietowy | Serie na czas | 15. | 30.79 | 68 | NT | - |
Podmokły Martyna, 1.1.98 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 14. | 43.84 | 160 | NT | - |
50m grzbietowy | Serie na czas | 11. | 50.64 | 146 | NT | - |
Szuba-Łata Daria, 1.1.02 | - |
25m dowolny | Serie na czas | 4. | 33.55 | 34 | NT | - |
25m grzbietowy | Serie na czas | 4. | 31.68 | 62 | NT | - |
Szymczyk Agnieszka, 11.12.97 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 8. | 36.99 | 266 | 36.00 | 95% |
Szymczyk Tomasz, 12.4.94 | 1 |
50m dowolny | Serie na czas | 4. | 30.86 | 309 | 33.56 | 118% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 3. | 36.06 | 266 | 35.45 | 97% |
Tomal Grzegorz, 23.8.97 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 10. | 42.40 | 119 | NT | - |
50m klasyczny | Serie na czas | 3. | 59.13 | 89 | NT | - |
Tomal Krzysztof, 21.12.00 | - |
25m dowolny | Serie na czas | 10. | 31.22 | 28 | 25.45 | 66% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 10. | 34.56 | 31 | 34.56 | 100% |
Wysocka Joanna, 12.8.02 | 2 |
25m dowolny | Serie na czas | 2. | 26.24 | 71 | 35.34 | 181% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 2. | 26.75 | 104 | 39.78 | 221% |
Wysocki Kajetan, 21.12.98 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 7. | 38.12 | 164 | 35.34 | 86% |
50m grzbietowy | Serie na czas | 6. | 47.41 | 117 | 40.78 | 74% |
Zając Aleksander, 23.4.02 | - |
25m dowolny | Serie na czas | 3. | 40.50 | 13 | NT | - |
25m grzbietowy | Serie na czas | 3. | 44.36 | 15 | NT | - |
Zając Karolina, 12.8.00 | 2 |
25m dowolny | Serie na czas | 5. | 18.69 | 198 | 19.45 | 108% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 5. | 22.44 | 176 | 26.89 | 144% |
Zwierzchowski Bartłomiej, 24.12.01 | - |
25m dowolny | Serie na czas | 1. | 21.90 | 80 | 20.78 | 90% |
25m grzbietowy | Serie na czas | 3. | 28.24 | 57 | 25.45 | 81% |
Żądło Anna, 11.11.95 | - |
50m dowolny | Serie na czas | 4. | 33.86 | 346 | 32.11 | 90% |
50m klasyczny | Serie na czas | 3. | 43.51 | 327 | 41.12 | 89% |