Potwierdzenie zgłoszenia Gimnazjum nr 1 Myślenice (POL.MAL.G1MYS) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Danek Krystian | 96 | G1MYS | 50m dowolny (12) | 38.00 | ||||||
Domarecki Adrian | 95 | G1MYS | 50m dowolny (12) | 42.29 | ||||||
Gorzelany Jan | 96 | G1MYS | 50m klasyczny (16) | 41.00 | ||||||
Kasprzycki Jakub | 97 | G1MYS | 50m klasyczny (16) | 48.00 | ||||||
Klecha Jakub | 97 | G1MYS | 50m dowolny (12) | 37.00 | ||||||
Krawczyk Wojciech | 97 | G1MYS | 50m dowolny (12) | 46.00 | ||||||
Kęsek Wojciech | 95 | G1MYS | 50m dowolny (12) | 35.00 | ||||||
Malczewski Jakub | 95 | G1MYS | 50m klasyczny (16) | 43.00 | ||||||
Marcinkowski Oskar | 95 | G1MYS | 50m dowolny (12) | 34.00 | ||||||
Nosal Robert | 95 | G1MYS | 50m dowolny (12) | 42.00 | ||||||
Nykiel Wojciech | 95 | G1MYS | 50m dowolny (12) | 47.00 | ||||||
Tomal Grzegorz | 97 | G1MYS | 50m dowolny (12) | NT | ||||||
Woźnica Adam | 97 | G1MYS | 50m dowolny (12) | 45.00 | ||||||
Zwierzchowski Michał | 97 | G1MYS | 50m dowolny (12) | 49.00 |
Bazyl Magdalena | 97 | G1MYS | 50m klasyczny (15) | 35.00 | ||||||
Frosztęga Agnieszka | 96 | G1MYS | 50m dowolny (11) | 31.00 | ||||||
Gołębiowska Katarzyna | 95 | G1MYS | 50m dowolny (11) | 46.00 | ||||||
Hyla Kaja | 96 | G1MYS | 50m dowolny (11) | 45.00 | ||||||
Latosiewicz Joanna | 96 | G1MYS | 50m klasyczny (15) | 38.00 | ||||||
Latoń Justyna | 96 | G1MYS | 50m dowolny (11) | 40.00 | ||||||
Malina Julia | 96 | G1MYS | 50m grzbietowy (13) | 40.00 | ||||||
Panuś Natalia | 95 | G1MYS | 50m dowolny (11) | 47.00 | ||||||
Podmokły Natalia | 95 | G1MYS | 50m grzbietowy (13) | 38.00 | ||||||
Sanowska Dominika | 96 | G1MYS | 50m dowolny (11) | 34.00 | ||||||
Szymczyk Agnieszka | 97 | G1MYS | 50m dowolny (11) | 34.00 | ||||||
Tondera Natalia | 95 | G1MYS | 50m klasyczny (15) | 42.00 | ||||||
Święch Aleksandra | 96 | G1MYS | 50m dowolny (11) | 46.00 | ||||||
Żyła Katarzyna | 95 | G1MYS | 50m grzbietowy (13) | 39.00 | ||||||
Żądło Anna | 95 | G1MYS | 50m klasyczny (15) | 40.00 |
Gimn. 1 Myślenice | G1MYS | 10 x 50m dowolny (18) | Mężczyzn | 13 - 15 lat | 4:29.00 |
Danek Krystian Domarecki Adrian Gorzelany Jan Kasprzycki Jakub Kęsek Wojciech | 96 95 96 97 95 | Krawczyk Wojciech Nosal Robert Nykiel Wojciech Woźnica Adam Malczewski Jakub | 97 95 95 97 95 |
Gimn. 1 Myślenice | G1MYS | 10 x 50m dowolny (17) | Kobiet | 13 - 15 lat | 4:40.00 |
Bazyl Magdalena Frosztęga Agnieszka Gołębiowska Katarzyna Hyla Kaja Latosiewicz Joanna | 97 96 95 96 96 | Żądło Anna Żyła Katarzyna Święch Aleksandra Szymczyk Agnieszka Sanowska Dominika | 95 95 96 97 96 |
29 zawodników, 29 indywidualnych zgłoszeń, 2 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 0,00 |