Zawody Pływackie o Puchar TG Sokół Myślenice, 10.10.2010 |
1 - Zawody Pływackie o Puchar TG Sokół | 10/10/2010 - 10:00 |
Konkurencja 1 10/10/2010 - 10:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Działkowska Natalia | 01 | Victoria Kozy | 17.45 | 243 | |||
2. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 18.06 | 219 | |||
3. | Kowalska Gabriela | 01 | Sokół Myślenice | 18.19 | 215 | |||
4. | Wierzbik Martyna | 01 | Optima-Sport Skawina | 18.82 | 194 | |||
5. | Mucha Karolina | 01 | Zaw. Niezrzeszony | 19.26 | 181 | |||
6. | Chmielewska Alicja | 01 | Start Tarnów | 21.14 | 137 | |||
7. | Dębiec Karolina | 01 | Zaw. Niezrzeszony | 21.89 | 123 | |||
8. | Palarczyk Magdalena | 01 | Salwator Kraków | 22.62 | 112 | |||
9. | Kowal Anna | 01 | Zaw. Niezrzeszony | 24.15 | 92 | |||
10. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 24.26 | 90 | |||
11. | Strzebońska Oliwia | 01 | SwimArt Myślenice | 24.34 | 90 | |||
12. | Koczur Wiktoria | 01 | Victoria Kozy | 53.23 | 9 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 10/10/2010 - 10:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 19.47 | 175 | |||
2. | Szumny Alicja | 02 | Zaw. Niezrzeszony | 19.67 | 170 | |||
3. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 22.39 | 115 | |||
4. | Chmielowska Adrianna | 02 | Optima-Sport Skawina | 22.74 | 110 | |||
5. | Wysocka Joanna | 02 | Aquarius Myślenice | 22.87 | 108 | |||
6. | Ignacyk Aleksandra | 02 | Optima-Sport Skawina | 23.07 | 105 | |||
7. | Raczek Justyna | 02 | Aquarius Myślenice | 23.36 | 101 | |||
8. | Sindut Zuzanna | 02 | Salwator Kraków | 23.43 | 100 | |||
9. | Żurawik Dagmara | 02 | Victoria Kozy | 24.07 | 93 | |||
10. | Madej Faustyna | 02 | SwimArt Myślenice | 24.25 | 91 | |||
11. | Szuba Daria | 02 | Sokół Myślenice | 26.26 | 71 | |||
12. | Kuszak Róża | 02 | Glosator Kraków | 27.48 | 62 | |||
13. | Sala Natalia | 02 | Aquarius Myślenice | 30.66 | 45 | |||
14. | Ządło Emilia | 02 | Sokół Myślenice | 32.14 | 39 | |||
15. | Motyka Agnieszka | 02 | Aquarius Myślenice | 36.72 | 26 | |||
16. | Malarczyk Wiktoria | 02 | Aquarius Myślenice | 37.25 | 25 | |||
17. | Adamus Kinga | 02 | Optima-Sport Skawina | 37.60 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 10/10/2010 - 10:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 23.36 | 101 | |||
2. | Szewczyk Marta | 03 | Fala Niepołomice | 25.84 | 75 | |||
3. | Żyła Julia | 03 | Aquarius Myślenice | 25.89 | 74 | |||
4. | Drzazga Emilia | 03 | Lider Wadowice | 25.93 | 74 | |||
5. | Stęplewska Dorota | 03 | Salwator Kraków | 28.48 | 56 | |||
6. | Jochymczyk Anna | 03 | Salwator Kraków | 31.46 | 41 | |||
7. | Pobożniak Alicja | 03 | Salwator Kraków | 32.16 | 39 | |||
8. | Herman Natalia | 03 | Salwator Kraków | 38.41 | 23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 10/10/2010 - 10:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Biela Natalia | 05 | Sokół Myślenice | 51.00 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 10/10/2010 - 10:10 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 16.32 | 193 | ||||
2. | Badura Michał | 01 | Victoria Kozy | 17.28 | 163 | ||||
3. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 18.01 | 144 | ||||
4. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 18.18 | 140 | ||||
5. | Węglarz Mikołaj | 01 | Victoria Kozy | 19.57 | 112 | ||||
6. | Zwierzchowski Bartłomiej | 01 | Sokół Myślenice | 20.19 | 102 | ||||
7. | Hadt Jan | 01 | Salwator Kraków | 20.24 | 101 | ||||
8. | Dudzik Sebastian | 01 | Optima-Sport Skawina | 20.43 | 98 | ||||
9. | Mazurkiewicz Olaf | 01 | Fala Niepołomice | 24.36 | 58 | ||||
10. | Adamczyk Mateusz | 01 | Fala Niepołomice | 26.05 | 47 | ||||
11. | Gałuszka Jakub | 01 | Victoria Kozy | 26.29 | 46 | ||||
12. | Koźmik Artur | 01 | Aquarius Myślenice | 27.18 | 42 | ||||
13. | Bajorski Krzysztof | 01 | Victoria Kozy | 28.20 | 37 | ||||
14. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 28.30 | 37 | ||||
15. | Salabura Dominik | 01 | Jasień Sucha Besk. | 28.42 | 37 | ||||
16. | Jakubowski Oskar | 01 | Optima-Sport Skawina | 31.26 | 27 | ||||
17. | Jacher Krystian | 01 | Start Tarnów | 36.71 | 17 | ||||
18. | Pierożak Paweł | 01 | Victoria Kozy | 52.34 | 6 | ||||
DYSKW. | Wyczesany Tomasz | 01 | Start Tarnów | ||||||
(Czas: 10:23), nieprzepisowy strój |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 10/10/2010 - 10:10 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 19.07 | 121 | |||
2. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 20.09 | 103 | |||
3. | Sanetra Bartłomiej | 02 | Victoria Kozy | 20.70 | 95 | |||
4. | Kine Konrad | 02 | Victoria Kozy | 21.16 | 89 | |||
5. | Madej Jan | 02 | Optima-Sport Skawina | 21.23 | 88 | |||
6. | Szczygieł Szymon | 02 | Sokół Myślenice | 25.92 | 48 | |||
7. | Gościniak Szymon | 02 | Sokół Myślenice | 29.37 | 33 | |||
8. | Piekarski Jakub | 02 | Optima-Sport Skawina | 30.33 | 30 | |||
9. | Koźmik Bartłomiej | 02 | Aquarius Myślenice | 36.35 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 10/10/2010 - 10:10 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Radwan Filip | 03 | Salwator Kraków | 28.00 | 38 | |||
2. | Piechota Edgar | 03 | Sokół Myślenice | 29.03 | 34 | |||
3. | Szostak Błażej | 03 | Salwator Kraków | 31.68 | 26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 10/10/2010 - 10:10 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pułka Szymon | 04 | Sokół Myślenice | 53.24 | 6 |
PK | Mrowczyk Krystian | 00 | Sokół Myślenice | 19.55 | 112 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 10/10/2010 - 10:20 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 20.83 | 220 | |||
2. | Działkowska Natalia | 01 | Victoria Kozy | 21.32 | 205 | |||
3. | Mucha Karolina | 01 | Zaw. Niezrzeszony | 21.72 | 194 | |||
4. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 23.74 | 148 | |||
5. | Kowal Anna | 01 | Zaw. Niezrzeszony | 23.80 | 147 | |||
6. | Wierzbik Martyna | 01 | Optima-Sport Skawina | 24.09 | 142 | |||
7. | Dębiec Karolina | 01 | Zaw. Niezrzeszony | 25.12 | 125 | |||
8. | Kowalska Gabriela | 01 | Sokół Myślenice | 25.27 | 123 | |||
9. | Palarczyk Magdalena | 01 | Salwator Kraków | 26.83 | 103 | |||
10. | Strzebońska Oliwia | 01 | SwimArt Myślenice | 26.86 | 102 | |||
11. | Chmielewska Alicja | 01 | Start Tarnów | 27.05 | 100 | |||
12. | Koczur Wiktoria | 01 | Victoria Kozy | 31.99 | 61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 10/10/2010 - 10:20 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chmielowska Adrianna | 02 | Optima-Sport Skawina | 23.64 | 150 | |||
2. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 23.76 | 148 | |||
3. | Ignacyk Aleksandra | 02 | Optima-Sport Skawina | 24.05 | 143 | |||
4. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 24.09 | 142 | |||
5. | Żurawik Dagmara | 02 | Victoria Kozy | 25.08 | 126 | |||
6. | Wysocka Joanna | 02 | Aquarius Myślenice | 25.09 | 126 | |||
7. | Sindut Zuzanna | 02 | Salwator Kraków | 25.36 | 122 | |||
8. | Madej Faustyna | 02 | SwimArt Myślenice | 25.47 | 120 | |||
9. | Hałucha Julia | 02 | Glosator Kraków | 26.30 | 109 | |||
10. | Szuba Daria | 02 | Sokół Myślenice | 28.46 | 86 | |||
11. | Raczek Justyna | 02 | Aquarius Myślenice | 30.84 | 68 | |||
12. | Adamus Kinga | 02 | Optima-Sport Skawina | 33.46 | 53 | |||
13. | Kuszak Róża | 02 | Glosator Kraków | 34.68 | 48 | |||
14. | Sala Natalia | 02 | Aquarius Myślenice | 36.19 | 42 | |||
15. | Motyka Agnieszka | 02 | Aquarius Myślenice | 37.90 | 36 | |||
16. | Ządło Emilia | 02 | Sokół Myślenice | 37.92 | 36 | |||
17. | Malarczyk Wiktoria | 02 | Aquarius Myślenice | 45.98 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 10/10/2010 - 10:20 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 27.34 | 97 | |||
2. | Szewczyk Marta | 03 | Fala Niepołomice | 28.01 | 90 | |||
3. | Żyła Julia | 03 | Aquarius Myślenice | 31.01 | 67 | |||
4. | Drzazga Emilia | 03 | Lider Wadowice | 31.12 | 66 | |||
5. | Herman Natalia | 03 | Salwator Kraków | 31.33 | 65 | |||
6. | Pobożniak Alicja | 03 | Salwator Kraków | 31.47 | 64 | |||
7. | Stęplewska Dorota | 03 | Salwator Kraków | 31.48 | 64 | |||
8. | Jochymczyk Anna | 03 | Salwator Kraków | 34.23 | 50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 10/10/2010 - 10:30 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 19.65 | 168 | |||
2. | Badura Michał | 01 | Victoria Kozy | 21.33 | 131 | |||
3. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 21.72 | 124 | |||
4. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 21.96 | 120 | |||
5. | Hadt Jan | 01 | Salwator Kraków | 24.05 | 92 | |||
6. | Węglarz Mikołaj | 01 | Victoria Kozy | 24.59 | 86 | |||
7. | Dudzik Sebastian | 01 | Optima-Sport Skawina | 25.12 | 80 | |||
8. | Gałuszka Jakub | 01 | Victoria Kozy | 25.52 | 77 | |||
9. | Zwierzchowski Bartłomiej | 01 | Sokół Myślenice | 25.59 | 76 | |||
10. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 26.41 | 69 | |||
11. | Mazurkiewicz Olaf | 01 | Fala Niepołomice | 27.23 | 63 | |||
12. | Bajorski Krzysztof | 01 | Victoria Kozy | 27.82 | 59 | |||
13. | Koźmik Artur | 01 | Aquarius Myślenice | 28.21 | 57 | |||
14. | Salabura Dominik | 01 | Jasień Sucha Besk. | 29.85 | 48 | |||
15. | Adamczyk Mateusz | 01 | Fala Niepołomice | 30.27 | 46 | |||
16. | Jakubowski Oskar | 01 | Optima-Sport Skawina | 30.30 | 46 | |||
17. | Wyczesany Tomasz | 01 | Start Tarnów | 32.16 | 38 | |||
18. | Jacher Krystian | 01 | Start Tarnów | 37.87 | 23 | |||
19. | Pierożak Paweł | 01 | Victoria Kozy | 41.11 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 10/10/2010 - 10:30 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 21.68 | 125 | |||
2. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 23.75 | 95 | |||
3. | Kine Konrad | 02 | Victoria Kozy | 24.99 | 82 | |||
4. | Sanetra Bartłomiej | 02 | Victoria Kozy | 25.22 | 79 | |||
5. | Madej Jan | 02 | Optima-Sport Skawina | 25.45 | 77 | |||
6. | Piekarski Jakub | 02 | Optima-Sport Skawina | 27.10 | 64 | |||
7. | Szczygieł Szymon | 02 | Sokół Myślenice | 28.38 | 56 | |||
8. | Gościniak Szymon | 02 | Sokół Myślenice | 32.26 | 38 | |||
9. | Koźmik Bartłomiej | 02 | Aquarius Myślenice | 33.76 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 10/10/2010 - 10:30 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Edgar | 03 | Sokół Myślenice | 27.81 | 59 | |||
2. | Radwan Filip | 03 | Salwator Kraków | 30.53 | 45 | |||
3. | Szostak Błażej | 03 | Salwator Kraków | 31.53 | 41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 10/10/2010 - 10:30 | Chłopców, 25m grzbietowy | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pułka Szymon | 04 | Sokół Myślenice | 1:15.14 | 3 |
PK | Mrowczyk Krystian | 00 | Sokół Myślenice | 20.88 | 140 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 10/10/2010 - 11:00 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Falkowska Aleksandra | 94 | Sokół Myślenice | 33.36 | 362 | |||
2. | Wróbel Anna | 94 | Victoria Kozy | 35.18 | 309 | |||
3. | Macner Dagmara | 90 | Victoria Kozy | 35.30 | 306 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 10/10/2010 - 11:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 29.38 | 530 | ||||
2. | Rogowska Natalia | 96 | Jasień Sucha Besk. | 30.75 | 462 | ||||
3. | Frosztęga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślenice | 31.15 | 445 | ||||
4. | Zajda Klaudia | 95 | Jasień Sucha Besk. | 31.32 | 438 | ||||
5. | Olma Sabina | 96 | Victoria Kozy | 31.35 | 436 | ||||
6. | Stach Weronika | 95 | Victoria Kozy | 31.58 | 427 | ||||
7. | Wojas Natalia | 97 | Fala Niepołomice | 32.31 | 399 | ||||
8. | Peciak Patrycja | 96 | STP Nowy Sącz | 32.93 | 377 | ||||
9. | Ządło Anna | 95 | Sokół Myślenice | 33.59 | 355 | ||||
10. | Uznańska Karolina | 97 | Jasień Sucha Besk. | 33.87 | 346 | ||||
11. | Sikora Aleksandra | 97 | Jasień Sucha Besk. | 34.21 | 336 | ||||
12. | Jakubowska Jowita | 96 | Optima-Sport Skawina | 35.34 | 305 | ||||
13. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 36.34 | 280 | ||||
14. | Grabczyńska Jolanta | 96 | Start Tarnów | 37.21 | 261 | ||||
DYSKW. | Jelonek Aleksandra | 96 | Fala Niepołomice | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 11:51) | |||||||||
DYSKW. | Rozwadowska Magdalena | 96 | SwimArt Myślenice | 33.86 | |||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 11:48) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 10/10/2010 - 11:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wcisło Karolina | 98 | Aquarius Myślenice | 31.38 | 435 | |||
2. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myślenice | 31.62 | 425 | |||
3. | Grabczyńska Agnieszka | 98 | Start Tarnów | 33.46 | 359 | |||
4. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | Fala Niepołomice | 33.59 | 355 | |||
5. | Widomska Katarzyna | 98 | STP Nowy Sącz | 34.78 | 320 | |||
6. | Pieniążek Emilia | 98 | STP Nowy Sącz | 35.37 | 304 | |||
7. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 36.64 | 273 | |||
8. | Porębska Julia | 98 | Glosator Kraków | 37.34 | 258 | |||
9. | Jaszek Aleksandra | 99 | Jasień Sucha Besk. | 38.14 | 242 | |||
10. | Chmielewska Ewa | 98 | Start Tarnów | 38.78 | 231 | |||
11. | Urbańska Agnieszka | 99 | STP Nowy Sącz | 39.25 | 222 | |||
12. | Obajtek Natalia | 99 | SwimArt Myślenice | 39.63 | 216 | |||
13. | Macias Antonia | 98 | Glosator Kraków | 39.95 | 211 | |||
14. | Janik Milena | 99 | Fala Niepołomice | 40.01 | 210 | |||
15. | Bugajska Aleksandra | 99 | STP Nowy Sącz | 40.40 | 204 | |||
16. | Filiks Tamara | 99 | Fala Niepołomice | 40.74 | 199 | |||
17. | Malinowska Adrianna | 99 | STP Nowy Sącz | 41.43 | 189 | |||
18. | Wrońska Aleksandra | 99 | Glosator Kraków | 43.39 | 165 | |||
19. | Sekuła Anna | 99 | Optima-Sport Skawina | 43.75 | 161 | |||
20. | Wrońska Bogusława | 99 | Glosator Kraków | 44.54 | 152 | |||
21. | Florek Karolina | 98 | Start Tarnów | 44.69 | 151 | |||
22. | Dziadkowiec Maria | 99 | Sokół Myślenice | 47.71 | 124 | |||
23. | Wyczesany Katarzyna | 99 | Start Tarnów | 49.91 | 108 | |||
24. | Szlachetka Anna | 99 | Aquarius Myślenice | 51.14 | 101 | |||
25. | Zduń Anna | 98 | Sokół Myślenice | 52.34 | 94 | |||
26. | Cabała Natalia | 98 | Optima-Sport Skawina | 56.53 | 74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 10/10/2010 - 11:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 33.21 | 367 | |||
2. | Jelonek Justyna | 00 | Fala Niepołomice | 36.76 | 271 | |||
3. | Orczykowska Natalia | 00 | STP Nowy Sącz | 37.75 | 250 | |||
4. | Bachorczyk Kinga | 00 | Jasień Sucha Besk. | 38.45 | 237 | |||
5. | Gutek Wiktoria | 00 | Salwator Kraków | 38.84 | 230 | |||
6. | Zając Karolina | 00 | Aquarius Myślenice | 39.03 | 226 | |||
7. | Dębowska Michalina | 00 | Zaw. Niezrzeszony | 39.90 | 212 | |||
8. | Skotnicka Karolina | 00 | Glosator Kraków | 40.62 | 201 | |||
9. | Mrowiec Kinga | 00 | Victoria Kozy | 41.43 | 189 | |||
10. | Wrzeszcz Kinga | 00 | Victoria Kozy | 42.90 | 170 | |||
11. | Miśkiewicz Julia | 00 | Victoria Kozy | 43.24 | 166 | |||
12. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 43.46 | 164 | |||
13. | Litwa Magdalena | 00 | Salwator Kraków | 44.17 | 156 | |||
14. | Kęs Małgorzata | 00 | Optima-Sport Skawina | 46.83 | 131 | |||
15. | Pancerz Dominika | 00 | Start Tarnów | 50.64 | 104 | |||
16. | Wojtyczka Agnieszka | 00 | Victoria Kozy | 53.52 | 88 | |||
17. | Sikora Dagmara | 00 | Optima-Sport Skawina | 55.44 | 79 | |||
18. | Bernecka Wiktoria | 00 | Aquarius Myślenice | 57.73 | 70 | |||
19. | Gajewska Natalia | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:00.78 | 60 | |||
20. | Ciepły Katarzyna | 00 | Optima-Sport Skawina | 1:06.92 | 45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 10/10/2010 - 11:25 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wróbel Andrzej | 94 | Jasień Sucha Besk. | 27.42 | 440 | |||
2. | Tracz Krzysztof | 94 | Victoria Kozy | 27.65 | 429 | |||
3. | Będkowski Jan | 92 | Sokół Myślenice | 28.82 | 379 | |||
4. | Gogól Michał | 94 | Sokół Myślenice | 29.39 | 358 | |||
5. | Dobosz Grzegorz | 94 | Sokół Myślenice | 30.01 | 336 | |||
6. | Szymczyk Tomasz | 94 | Sokół Myślenice | 31.14 | 301 | |||
7. | Owca Grzegorz | 94 | Sokół Myślenice | 31.85 | 281 | |||
8. | Kucypera Gerard | 93 | Victoria Kozy | 32.65 | 261 | |||
9. | Bukała Marcin | 94 | Victoria Kozy | 32.79 | 257 | |||
10. | Bogdan Gabriel | 94 | Sokół Myślenice | 33.61 | 239 | |||
11. | Wypchał Łukasz | 94 | Zaw. Niezrzeszony | 34.53 | 220 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 10/10/2010 - 11:25 | Chłopców, 50m dowolny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szewczyk Arkadiusz | 95 | Fala Niepołomice | 27.31 | 446 | |||
2. | Sikora Mikołaj | 95 | Victoria Kozy | 27.58 | 433 | |||
3. | Wrzeszcz Sebastian | 97 | Victoria Kozy | 28.53 | 391 | |||
4. | Światłoń Michał | 95 | Jasień Sucha Besk. | 28.56 | 390 | |||
5. | Zabdyr Mateusz | 95 | Fala Niepołomice | 28.78 | 381 | |||
6. | Pochopień Jan | 95 | Jasień Sucha Besk. | 29.19 | 365 | |||
7. | Malinowski Marcin | 96 | Salwator Kraków | 29.49 | 354 | |||
8. | Wypchał Przemysław | 96 | Zaw. Niezrzeszony | 29.71 | 346 | |||
9. | Wróbel Jakub | 95 | Jasień Sucha Besk. | 30.33 | 325 | |||
10. | Hujdus Adrian | 96 | Sokół Myślenice | 30.56 | 318 | |||
11. | Chalibożek Kamil | 97 | Fala Niepołomice | 30.71 | 313 | |||
12. | Morkisz Artur | 95 | Gilus Gilowice | 30.85 | 309 | |||
13. | Badura Piotr | 96 | Victoria Kozy | 31.17 | 300 | |||
14. | Szumlewicz Piotr | 97 | Victoria Kozy | 32.30 | 269 | |||
15. | Nowotnik Michał | 95 | Fala Niepołomice | 32.38 | 267 | |||
16. | Szura Bartosz | 97 | Fala Niepołomice | 32.39 | 267 | |||
17. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myślenice | 32.50 | 264 | |||
18. | Czepiel Dariusz | 96 | SwimArt Myślenice | 34.04 | 230 | |||
19. | Jurzak Maciej | 97 | Victoria Kozy | 34.68 | 218 | |||
20. | Zbrożek Bartosz | 96 | Optima-Sport Skawina | 34.81 | 215 | |||
21. | Duman Norbert | 95 | Jasień Sucha Besk. | 38.78 | 156 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 10/10/2010 - 11:25 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy Sącz | 31.97 | 278 | ||||
2. | Macner Michał | 99 | Victoria Kozy | 32.85 | 256 | ||||
3. | Morkisz Marek | 98 | Gilus Gilowice | 34.06 | 230 | ||||
4. | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy Sącz | 34.23 | 226 | ||||
5. | Starowicz Marek | 99 | Aquarius Myślenice | 34.27 | 226 | ||||
6. | Dudziak Wiktor | 99 | Fala Niepołomice | 34.40 | 223 | ||||
7. | Bar Bartłomiej | 99 | STP Nowy Sącz | 34.45 | 222 | ||||
8. | Wysocki Kajetan | 98 | Aquarius Myślenice | 34.92 | 213 | ||||
9. | Marecik Arkadiusz | 99 | Fala Niepołomice | 35.31 | 206 | ||||
10. | Hujdus Igor | 98 | Sokół Myślenice | 35.40 | 205 | ||||
11. | Pochopień Stanisław | 98 | Jasień Sucha Besk. | 35.70 | 199 | ||||
12. | Moskała Michał | 98 | Victoria Kozy | 36.64 | 185 | ||||
13. | Ogarek Mikołaj | 98 | Jasień Sucha Besk. | 37.01 | 179 | ||||
14. | Bendzera Bartosz | 98 | Optima-Sport Skawina | 37.27 | 175 | ||||
15. | Ryś Arkadiusz | 98 | Sokół Myślenice | 40.03 | 142 | ||||
16. | Sobelga Hubert | 99 | Fala Niepołomice | 41.01 | 132 | ||||
17. | Olszański Bazyl | 99 | Optima-Sport Skawina | 41.31 | 129 | ||||
18. | Maślak Sebastian | 99 | SwimArt Myślenice | 44.08 | 106 | ||||
19. | Rusek Dariusz | 98 | Fala Niepołomice | 47.98 | 82 | ||||
20. | Obajtek Jakub | 99 | SwimArt Myślenice | 56.48 | 50 | ||||
DYSKW. | Zaba Michał | 98 | Sokół Myślenice | ||||||
nieprzepisowy strój |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 10/10/2010 - 11:25 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Drzazga Kamil | 00 | Lider Wadowice | 38.44 | 160 | ||||
2. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 39.18 | 151 | ||||
3. | Radwan Kacper | 00 | Salwator Kraków | 39.19 | 151 | ||||
4. | Basta Filip | 00 | STP Nowy Sącz | 41.36 | 128 | ||||
5. | Surdziel Kacper | 00 | Fala Niepołomice | 41.68 | 125 | ||||
6. | Pobożniak Bartosz | 00 | Salwator Kraków | 41.81 | 124 | ||||
7. | Tetłak Cezary | 00 | Salwator Kraków | 42.55 | 118 | ||||
8. | Mrowczyk Krystian | 00 | Sokół Myślenice | 43.22 | 112 | ||||
9. | Sikora Kamil | 00 | Victoria Kozy | 45.16 | 99 | ||||
10. | Olszańaki Roch | 00 | Optima-Sport Skawina | 45.34 | 97 | ||||
11. | Ostrowski Wojciech | 00 | Optima-Sport Skawina | 45.78 | 95 | ||||
12. | Szafrański Michał | 00 | Sokół Myślenice | 46.53 | 90 | ||||
DYSKW. | Frankowski Michał | 00 | Optima-Sport Skawina | ||||||
(Czas: 11:59), nieprzepisowy strój |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 10/10/2010 - 11:45 | Kobiet, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Macner Dagmara | 90 | Victoria Kozy | 42.56 | 246 | |||
2. | Falkowska Aleksandra | 94 | Sokół Myślenice | 42.84 | 241 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 10/10/2010 - 11:45 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rogowska Natalia | 96 | Jasień Sucha Besk. | 35.17 | 435 | |||
2. | Stach Weronika | 95 | Victoria Kozy | 35.72 | 415 | |||
3. | Zajda Klaudia | 95 | Jasień Sucha Besk. | 36.71 | 383 | |||
4. | Frosztęga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślenice | 37.18 | 368 | |||
5. | Wojas Natalia | 97 | Fala Niepołomice | 37.56 | 357 | |||
6. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 38.06 | 343 | |||
7. | Peciak Patrycja | 96 | STP Nowy Sącz | 40.32 | 289 | |||
8. | Podmokły Natalia | 95 | Aquarius Myślenice | 40.71 | 281 | |||
9. | Uznańska Karolina | 97 | Jasień Sucha Besk. | 42.51 | 246 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 10/10/2010 - 11:45 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myślenice | 38.52 | 331 | |||
2. | Papla Izabela | 99 | Victoria Kozy | 39.24 | 313 | |||
3. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | Fala Niepołomice | 39.50 | 307 | |||
4. | Widomska Katarzyna | 98 | STP Nowy Sącz | 39.79 | 300 | |||
5. | Grabczyńska Agnieszka | 98 | Start Tarnów | 40.54 | 284 | |||
6. | Pieniążek Emilia | 98 | STP Nowy Sącz | 41.42 | 266 | |||
7. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślenice | 42.12 | 253 | |||
8. | Wątek Anna | 98 | Aquarius Myślenice | 44.19 | 219 | |||
9. | Malinowska Adrianna | 99 | STP Nowy Sącz | 44.30 | 218 | |||
10. | Porębska Julia | 98 | Glosator Kraków | 44.81 | 210 | |||
11. | Urzędowska Natalia | 99 | Jasień Sucha Besk. | 45.32 | 203 | |||
12. | Bugajska Aleksandra | 99 | STP Nowy Sącz | 45.66 | 199 | |||
13. | Jaszek Aleksandra | 99 | Jasień Sucha Besk. | 46.75 | 185 | |||
14. | Obajtek Natalia | 99 | SwimArt Myślenice | 47.26 | 179 | |||
15. | Janik Milena | 99 | Fala Niepołomice | 47.58 | 176 | |||
16. | Filiks Tamara | 99 | Fala Niepołomice | 49.37 | 157 | |||
17. | Wrońska Bogusława | 99 | Glosator Kraków | 49.82 | 153 | |||
18. | Sekuła Anna | 99 | Optima-Sport Skawina | 54.49 | 117 | |||
19. | Wojtarowicz Barbara | 99 | Salwator Kraków | 58.36 | 95 | |||
20. | Wyczesany Katarzyna | 99 | Start Tarnów | 1:00.64 | 85 | |||
21. | Szlachetka Anna | 99 | Aquarius Myślenice | 1:03.16 | 75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 10/10/2010 - 11:45 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 38.41 | 334 | |||
2. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 39.52 | 307 | |||
3. | Orczykowska Natalia | 00 | STP Nowy Sącz | 42.21 | 252 | |||
4. | Jelonek Justyna | 00 | Fala Niepołomice | 43.66 | 227 | |||
5. | Miśkiewicz Julia | 00 | Victoria Kozy | 44.62 | 213 | |||
6. | Wojtusik Melania | 00 | Fala Niepołomice | 45.80 | 197 | |||
7. | Skotnicka Karolina | 00 | Glosator Kraków | 45.88 | 196 | |||
8. | Wrzeszcz Kinga | 00 | Victoria Kozy | 46.52 | 188 | |||
9. | Śliwińska Marta | 00 | Zaw. Niezrzeszony | 47.03 | 182 | |||
10. | Bachorczyk Kinga | 00 | Jasień Sucha Besk. | 47.21 | 180 | |||
11. | Dębowska Michalina | 00 | Zaw. Niezrzeszony | 48.56 | 165 | |||
12. | Rajca Julia | 00 | Victoria Kozy | 49.56 | 155 | |||
13. | Kęs Małgorzata | 00 | Optima-Sport Skawina | 55.06 | 113 | |||
14. | Sikora Dagmara | 00 | Optima-Sport Skawina | 58.36 | 95 | |||
15. | Bernecka Wiktoria | 00 | Aquarius Myślenice | 59.47 | 90 | |||
16. | Gajewska Natalia | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:00.85 | 84 | |||
17. | Ciepły Katarzyna | 00 | Optima-Sport Skawina | 1:05.04 | 69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 10/10/2010 - 12:05 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wróbel Andrzej | 94 | Jasień Sucha Besk. | 31.80 | 387 | |||
2. | Tracz Krzysztof | 94 | Victoria Kozy | 34.53 | 303 | |||
3. | Będkowski Jan | 92 | Sokół Myślenice | 34.66 | 299 | |||
4. | Szymczyk Tomasz | 94 | Sokół Myślenice | 35.58 | 277 | |||
5. | Gogól Michał | 94 | Sokół Myślenice | 37.43 | 238 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 10/10/2010 - 12:05 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wrzeszcz Sebastian | 97 | Victoria Kozy | 33.98 | 317 | |||
2. | Zabdyr Mateusz | 95 | Fala Niepołomice | 34.12 | 314 | |||
3. | Sikora Mikołaj | 95 | Victoria Kozy | 34.28 | 309 | |||
4. | Malinowski Marcin | 96 | Salwator Kraków | 35.08 | 289 | |||
5. | Pochopień Jan | 95 | Jasień Sucha Besk. | 35.92 | 269 | |||
6. | Hujdus Adrian | 96 | Sokół Myślenice | 37.45 | 237 | |||
7. | Chalibożek Kamil | 97 | Fala Niepołomice | 37.52 | 236 | |||
8. | Szura Bartosz | 97 | Fala Niepołomice | 37.65 | 233 | |||
9. | Morkisz Artur | 95 | Gilus Gilowice | 38.40 | 220 | |||
10. | Wróbel Jakub | 95 | Jasień Sucha Besk. | 38.69 | 215 | |||
11. | Duman Norbert | 95 | Jasień Sucha Besk. | 41.90 | 169 | |||
12. | Jurzak Maciej | 97 | Victoria Kozy | 44.30 | 143 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 10/10/2010 - 12:05 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Macner Michał | 99 | Victoria Kozy | 36.33 | 260 | ||||
2. | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy Sącz | 37.45 | 237 | ||||
3. | Dudziak Wiktor | 99 | Fala Niepołomice | 39.94 | 195 | ||||
4. | Morkisz Marek | 98 | Gilus Gilowice | 40.25 | 191 | ||||
5. | Bar Bartłomiej | 99 | STP Nowy Sącz | 40.48 | 188 | ||||
6. | Pochopień Stanisław | 98 | Jasień Sucha Besk. | 42.15 | 166 | ||||
7. | Ogarek Mikołaj | 98 | Jasień Sucha Besk. | 42.51 | 162 | ||||
8. | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | SwimArt Myślenice | 43.01 | 157 | ||||
9. | Ryś Arkadiusz | 98 | Sokół Myślenice | 51.12 | 93 | ||||
10. | Olszański Bazyl | 99 | Optima-Sport Skawina | 53.01 | 84 | ||||
11. | Iszczuk Kajetan | 99 | SwimArt Myślenice | 57.25 | 66 | ||||
12. | Obajtek Jakub | 99 | SwimArt Myślenice | 58.61 | 62 | ||||
13. | Bendzera Bartosz | 98 | Optima-Sport Skawina | 58.90 | 61 | ||||
DYSKW. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 35.63 | |||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 12:38) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 10/10/2010 - 12:05 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Drzazga Kamil | 00 | Lider Wadowice | 45.84 | 129 | |||
2. | Basta Filip | 00 | STP Nowy Sącz | 46.94 | 120 | |||
3. | Radwan Kacper | 00 | Salwator Kraków | 47.81 | 114 | |||
4. | Mrowczyk Krystian | 00 | Sokół Myślenice | 48.68 | 108 | |||
5. | Cyganek Mateusz | 00 | Salwator Kraków | 49.46 | 103 | |||
6. | Ostrowski Wojciech | 00 | Optima-Sport Skawina | 52.18 | 88 | |||
7. | Sikora Kamil | 00 | Victoria Kozy | 53.75 | 80 | |||
8. | Frankowski Michał | 00 | Optima-Sport Skawina | 1:14.35 | 30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 10/10/2010 - 12:20 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wróbel Anna | 94 | Victoria Kozy | 45.94 | 278 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 10/10/2010 - 12:20 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 36.83 | 539 | |||
2. | Olma Sabina | 96 | Victoria Kozy | 40.63 | 401 | |||
3. | Grabczyńska Jolanta | 96 | Start Tarnów | 42.63 | 347 | |||
4. | Ządło Anna | 95 | Sokół Myślenice | 42.79 | 344 | |||
5. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 43.28 | 332 | |||
6. | Sikora Aleksandra | 97 | Jasień Sucha Besk. | 44.72 | 301 | |||
7. | Rozwadowska Magdalena | 96 | SwimArt Myślenice | 45.01 | 295 | |||
8. | Jelonek Aleksandra | 96 | Fala Niepołomice | 45.48 | 286 | |||
9. | Podmokły Natalia | 95 | Aquarius Myślenice | 46.15 | 274 | |||
10. | Drewnicka Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 52.62 | 185 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 10/10/2010 - 12:20 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wcisło Karolina | 98 | Aquarius Myślenice | 41.70 | 371 | ||||
2. | Papla Izabela | 99 | Victoria Kozy | 44.59 | 304 | ||||
3. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślenice | 46.43 | 269 | ||||
4. | Urzędowska Natalia | 99 | Jasień Sucha Besk. | 47.62 | 249 | ||||
5. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 47.84 | 246 | ||||
6. | Macias Antonia | 98 | Glosator Kraków | 48.24 | 240 | ||||
7. | Wątek Anna | 98 | Aquarius Myślenice | 48.54 | 235 | ||||
8. | Urbańska Agnieszka | 99 | STP Nowy Sącz | 48.90 | 230 | ||||
9. | Wrońska Aleksandra | 99 | Glosator Kraków | 52.22 | 189 | ||||
10. | Wojtarowicz Barbara | 99 | Salwator Kraków | 54.29 | 168 | ||||
11. | Chmielewska Ewa | 98 | Start Tarnów | 56.27 | 151 | ||||
12. | Florek Karolina | 98 | Start Tarnów | 56.66 | 148 | ||||
13. | Zduń Anna | 98 | Sokół Myślenice | 57.34 | 143 | ||||
14. | Dziadkowiec Maria | 99 | Sokół Myślenice | 59.52 | 128 | ||||
DYSKW. | Cabała Natalia | 98 | Optima-Sport Skawina | ||||||
K12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie (Czas: 12:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 10/10/2010 - 12:20 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 44.49 | 306 | ||||
2. | Gutek Wiktoria | 00 | Salwator Kraków | 45.07 | 294 | ||||
3. | Litwa Magdalena | 00 | Salwator Kraków | 46.89 | 261 | ||||
4. | Śliwińska Marta | 00 | Zaw. Niezrzeszony | 51.53 | 197 | ||||
5. | Wojtusik Melania | 00 | Fala Niepołomice | 53.72 | 174 | ||||
6. | Mrowiec Kinga | 00 | Victoria Kozy | 55.04 | 161 | ||||
7. | Zając Karolina | 00 | Aquarius Myślenice | 56.21 | 152 | ||||
8. | Rajca Julia | 00 | Victoria Kozy | 57.04 | 145 | ||||
9. | Wojtyczka Agnieszka | 00 | Victoria Kozy | 1:04.21 | 102 | ||||
10. | Pancerz Dominika | 00 | Start Tarnów | 1:08.21 | 85 | ||||
DYSKW. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
K13 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi na zakończenie wyścigu (Czas: 12:48) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 10/10/2010 - 12:35 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wypchał Łukasz | 94 | Zaw. Niezrzeszony | 38.95 | 312 | |||
2. | Bukała Marcin | 94 | Victoria Kozy | 39.79 | 292 | |||
3. | Dobosz Grzegorz | 94 | Sokół Myślenice | 40.07 | 286 | |||
4. | Borski Michał | 94 | Sokół Myślenice | 40.43 | 279 | |||
5. | Owca Grzegorz | 94 | Sokół Myślenice | 40.68 | 274 | |||
6. | Kucypera Gerard | 93 | Victoria Kozy | 42.49 | 240 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 10/10/2010 - 12:35 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wypchał Przemysław | 96 | Zaw. Niezrzeszony | 37.42 | 352 | |||
2. | Szewczyk Arkadiusz | 95 | Fala Niepołomice | 37.59 | 347 | |||
3. | Światłoń Michał | 95 | Jasień Sucha Besk. | 37.95 | 337 | |||
4. | Szumlewicz Piotr | 97 | Victoria Kozy | 41.19 | 264 | |||
5. | Badura Piotr | 96 | Victoria Kozy | 42.50 | 240 | |||
6. | Nowotnik Michał | 95 | Fala Niepołomice | 43.43 | 225 | |||
7. | Zbrożek Bartosz | 96 | Optima-Sport Skawina | 44.50 | 209 | |||
8. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myślenice | 44.89 | 204 | |||
9. | Czepiel Dariusz | 96 | SwimArt Myślenice | 47.20 | 175 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 10/10/2010 - 12:35 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 42.57 | 239 | ||||
2. | Moskała Michał | 98 | Victoria Kozy | 43.77 | 220 | ||||
3. | Marecik Arkadiusz | 99 | Fala Niepołomice | 44.40 | 210 | ||||
4. | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy Sącz | 44.75 | 206 | ||||
5. | Starowicz Marek | 99 | Aquarius Myślenice | 46.49 | 183 | ||||
6. | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | SwimArt Myślenice | 46.92 | 178 | ||||
7. | Wysocki Kajetan | 98 | Aquarius Myślenice | 47.34 | 174 | ||||
8. | Sobelga Hubert | 99 | Fala Niepołomice | 48.84 | 158 | ||||
9. | Rusek Dariusz | 98 | Fala Niepołomice | 56.12 | 104 | ||||
10. | Maślak Sebastian | 99 | SwimArt Myślenice | 56.48 | 102 | ||||
11. | Iszczuk Kajetan | 99 | SwimArt Myślenice | 1:06.15 | 64 | ||||
DYSKW. | Hujdus Igor | 98 | Sokół Myślenice | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 12:58) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 10/10/2010 - 12:35 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 48.46 | 162 | |||
2. | Surdziel Kacper | 00 | Fala Niepołomice | 49.93 | 148 | |||
3. | Maciaszkiewicz Sebastian | 00 | Aquarius Myślenice | 58.16 | 94 | |||
4. | Olszańaki Roch | 00 | Optima-Sport Skawina | 1:08.32 | 58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 10/10/2010 - 12:50 | Mieszane, 10 x 100m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Sokół Myślenice | Sokół Myślenice | 11:04.45 | |||||
2. | Jasień Sucha Besk. | Jasień Sucha Besk. | 11:16.48 | |||||
3. | Victoria Kozy 2 | Victoria Kozy | 11:34.29 | |||||
4. | Fala Niepołomice 1 | Fala Niepołomice | 11:38.77 | |||||
5. | Victoria Kozy 1 | Victoria Kozy | 11:48.35 | |||||
6. | Aquarius Myślenice | Aquarius Myślenice | 12:05.38 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |