GPM III Puchar Wszechstronności Stylowej Zabierzów, 9.10.2010 |
Klasyfikacja Kobiet FINA 2009 |
Kobiet, 16 lat i starsi |
100m Mot | 100m Grzb | 100m Klas | 100m Dow | 400m Zm |
1. | Wilk Katarzyna SK | 92 | JOKRA | 3297 | 5 | 1:05.25 | 1:06.01 | 1:19.13 | 56.52 | 5:04.43 |
2. | Korzeniowska Marta SO | 93 | UNOSW | 3134 | 5 | 1:05.90 | 1:09.45 | 1:16.66 | 1:00.72 | 4:57.73 |
3. | Sikora Paulina SO | 93 | UNOSW | 3013 | 5 | 1:04.03 | 1:10.50 | 1:22.13 | 1:02.29 | 4:57.22 |
4. | Mózgowska Jagoda | 90 | AZKRA | 2929 | 5 | 1:07.00 | 1:08.33 | 1:18.68 | 1:03.98 | 5:07.42 |
5. | Surowiec Kinga | 93 | UNOSW | 2821 | 5 | 1:07.85 | 1:07.44 | 1:22.90 | 1:03.48 | 5:14.23 |
6. | Kawecka Anna SK | 92 | ZROPO | 2819 | 5 | 1:09.23 | 1:12.32 | 1:21.48 | 58.31 | 5:21.42 |
7. | Sadło Kamila SK | 94 | AVSWI | 2782 | 5 | 1:07.64 | 1:08.31 | 1:26.06 | 1:02.19 | 5:15.14 |
8. | Czerniak Gabriela | 91 | AZKRA | 2768 | 5 | 1:08.26 | 1:10.14 | 1:23.55 | 1:01.33 | 5:18.92 |
9. | Lewińska Karolina | 93 | UNOSW | 2720 | 5 | 1:10.37 | 1:13.65 | 1:16.89 | 1:04.50 | 5:13.64 |
10. | Pułka Magdalena | 92 | UNOSW | 2690 | 5 | 1:12.00 | 1:09.82 | 1:24.96 | 1:00.93 | 5:17.18 |
11. | Wnuk Sylwia | 94 | HUMIE | 2666 | 5 | 1:08.63 | 1:14.60 | 1:18.46 | 1:05.70 | 5:15.85 |
12. | Bajorska Dorota | 94 | UNOSW | 2665 | 5 | 1:09.37 | 1:14.65 | 1:21.10 | 1:03.59 | 5:12.51 |
13. | Dudek Marlena | 94 | UNOSW | 2651 | 5 | 1:13.63 | 1:13.21 | 1:19.26 | 1:03.15 | 5:12.75 |
14. | Chlipała Patrycja | 93 | JOKRA | 2587 | 5 | 1:12.91 | 1:11.84 | 1:24.26 | 1:02.59 | 5:17.73 |
15. | Piechocka Jagoda | 90 | AZKRA | 2577 | 5 | 1:12.67 | 1:07.75 | 1:25.64 | 1:04.98 | 5:22.76 |
16. | Przystalska Angelika SO | 93 | UNOSW | 2540 | 5 | 1:08.09 | 1:17.54 | 1:23.88 | 1:03.28 | 5:24.71 |
17. | Tyrpa Aleksandra | 94 | CKSKA | 2502 | 5 | 1:11.71 | 1:17.41 | 1:18.96 | 1:04.72 | 5:27.15 |
18. | Borek Aleksandra SK | 94 | WOKRO | 2501 | 5 | 1:13.97 | 1:08.33 | 1:32.46 | 1:01.40 | 5:31.64 |
19. | Pomietło Aleksandra | 94 | KMZAB | 2432 | 5 | 1:10.03 | 1:18.55 | 1:24.42 | 1:04.24 | 5:27.53 |
20. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | UNOSW | 2388 | 5 | 1:14.54 | 1:16.40 | 1:24.53 | 1:03.99 | 5:26.04 |
21. | Kruczalak Paulina | 94 | UNOSW | 2385 | 5 | 1:13.85 | 1:12.37 | 1:25.08 | 1:07.43 | 5:26.31 |
22. | Mazurek Karolina | 89 | AZKRA | 2308 | 4 | 1:06.75 | 1:07.90 | 1:15.74 | 1:06.12 |
23. | Papla Jolanta | 94 | UNOSW | 2200 | 5 | 1:21.56 | 1:21.03 | 1:19.82 | 1:07.06 | 5:32.73 |
24. | Suchaniak Irena | 93 | KOKRA | 2141 | 5 | 1:17.03 | 1:17.49 | 1:29.68 | 1:05.06 | 5:45.72 |
25. | Bieńkowska Wiktoria SO | 93 | AZGDA | 2096 | 4 | 1:14.59 | 1:16.66 | 1:12.80 | 1:03.57 |
26. | Poloczek Natalia | 91 | AZKRA | 1952 | 5 | 1:15.39 | 1:17.16 | 1:15.17 | 1:06.00 | * |
27. | Cisowska Aleksandra | 89 | AZKRA | 1824 | 4 | 1:12.78 | 1:15.80 | 1:31.23 | 1:02.62 |
28. | Nitka Aleksandra | 93 | UNOSW | 1790 | 3 | 1:11.19 | 1:06.87 | 59.44 |
Dziewcząt, 15 lat |
100m Mot | 100m Grzb | 100m Klas | 100m Dow | 400m Zm |
1. | Górniak Katarzyna | 95 | UNOSW | 2844 | 5 | 1:09.09 | 1:05.81 | 1:22.09 | 1:00.99 | 5:28.95 |
2. | Kącka Natalia | 95 | UNOSW | 2822 | 5 | 1:08.63 | 1:11.02 | 1:18.86 | 1:02.34 | 5:14.39 |
3. | Uryga Paulina SK | 95 | JOKRA | 2806 | 5 | 1:07.98 | 1:08.13 | 1:21.71 | 1:02.59 | 5:21.18 |
4. | Frenke Małgorzata | 95 | UNOSW | 2766 | 5 | 1:07.38 | 1:10.34 | 1:24.72 | 1:01.93 | 5:15.71 |
5. | Dymarek Ewa | 95 | UNOSW | 2480 | 5 | 1:13.42 | 1:15.11 | 1:20.05 | 1:06.28 | 5:20.83 |
6. | Petrow Magda | 95 | KMZAB | 2273 | 5 | 1:19.48 | 1:14.22 | 1:23.86 | 1:03.43 | 5:48.93 |
7. | Piekarz Patrycja | 95 | IKMIE | 2239 | 5 | 1:13.12 | 1:17.39 | 1:27.30 | 1:06.18 | 5:40.04 |
8. | Wanat Aleksandra | 95 | JOKRA | 2163 | 5 | 1:18.28 | 1:13.02 | 1:29.39 | 1:07.63 | 5:41.82 |
9. | Murzyn Karolina | 95 | JOKRA | 2150 | 5 | 1:25.10 | 1:12.06 | 1:26.05 | 1:06.85 | 5:44.73 |
10. | Lipowska Małgorzata | 95 | JOKRA | 2055 | 5 | 1:21.94 | 1:13.37 | 1:27.57 | 1:09.55 | 5:52.56 |
11. | Tabiś Gabriela | 95 | CKSKA | 2014 | 5 | 1:22.94 | 1:22.07 | 1:23.16 | 1:09.74 | 5:41.83 |
12. | Rasińska Daria | 95 | MMKED | 1936 | 5 | 1:20.46 | 1:17.11 | 1:35.52 | 1:08.41 | 5:52.55 |
13. | Tomanek Marlena | 95 | IKMIE | 1916 | 5 | 1:23.66 | 1:20.26 | 1:31.36 | 1:06.75 | 5:56.60 |
14. | Wolska Sandra | 95 | KOKRA | 1700 | 5 | 1:27.38 | 1:27.35 | 1:28.63 | 1:11.81 | 6:08.04 |
Dziewcząt, 14 lat |
100m Mot | 100m Grzb | 100m Klas | 100m Dow | 400m Zm |
1. | Dworaczek Paulina | 96 | JOKRA | 2936 | 5 | 1:07.96 | 1:08.94 | 1:20.46 | 1:01.05 | 5:07.10 |
2. | Ulatowska Alicja | 96 | UNOSW | 2821 | 5 | 1:09.42 | 1:09.58 | 1:18.56 | 1:02.68 | 5:16.52 |
3. | Nowak Paulina | 96 | WORAD | 2818 | 5 | 1:09.89 | 1:14.07 | 1:15.52 | 1:01.30 | 5:17.84 |
4. | Pabian Agnieszka | 96 | JOKRA | 2774 | 5 | 1:08.27 | 1:08.18 | 1:24.32 | 1:03.46 | 5:13.08 |
5. | Sirignano Luigia SK | 96 | JOKRA | 2719 | 5 | 1:11.45 | 1:12.31 | 1:18.99 | 1:01.86 | 5:18.62 |
6. | Człowiek Roksana | 96 | UNOSW | 2708 | 5 | 1:10.98 | 1:13.37 | 1:17.46 | 1:03.25 | 5:17.56 |
7. | Janiczek Joanna | 96 | UNOSW | 2657 | 5 | 1:09.17 | 1:10.35 | 1:23.43 | 1:03.17 | 5:25.02 |
8. | Wojciechowska Gabriela | 96 | UNOSW | 2626 | 5 | 1:08.95 | 1:11.63 | 1:22.84 | 1:03.66 | 5:25.97 |
9. | Madeja Magdalena | 96 | UKCHR | 2505 | 5 | 1:17.87 | 1:14.26 | 1:18.09 | 1:03.57 | 5:25.58 |
10. | Szczyrbak Kornelia | 96 | JOKRA | 2441 | 5 | 1:14.37 | 1:11.62 | 1:25.40 | 1:05.06 | 5:25.39 |
11. | Sowa Marta | 96 | JOKRA | 2427 | 5 | 1:14.56 | 1:13.37 | 1:25.24 | 1:03.07 | 5:31.61 |
12. | Chmielek Anna | 96 | JOKRA | 2237 | 5 | 1:21.36 | 1:13.93 | 1:25.18 | 1:05.46 | 5:36.14 |
13. | Hyży Aneta | 96 | JOKRA | 2214 | 5 | 1:17.45 | 1:15.33 | 1:24.33 | 1:08.14 | 5:37.94 |
14. | Góralczyk Nikolina | 96 | UKCHR | 2180 | 5 | 1:15.12 | 1:13.93 | 1:31.88 | 1:07.17 | 5:40.38 |
15. | Kwiatkowska Kaja | 96 | JOKRA | 2171 | 5 | 1:13.99 | 1:14.99 | 1:29.89 | 1:07.54 | 5:46.72 |
16. | Sikora Justyna | 96 | UNOSW | 2163 | 5 | 1:11.25 | 1:18.42 | 1:34.08 | 1:07.18 | 5:38.37 |
17. | Dziekan Agnieszka | 96 | IKMIE | 2147 | 5 | 1:14.13 | 1:16.26 | 1:34.29 | 1:07.03 | 5:37.59 |
18. | Lewandowska Paulina | 96 | UNOSW | 2131 | 5 | 1:19.46 | 1:15.46 | 1:26.66 | 1:06.70 | 5:48.61 |
19. | Drzewiecka Karolina | 96 | IKMIE | 1916 | 5 | 1:16.85 | 1:19.02 | 1:37.18 | 1:09.05 | 5:56.65 |
20. | Szkudlarek Karolina | 96 | KOKRA | 1794 | 5 | 1:25.02 | 1:22.68 | 1:29.72 | 1:10.28 | 6:05.32 |
21. | Banach Aleksandra | 96 | JOKRA | 1790 | 5 | 1:21.29 | 1:21.44 | 1:37.45 | 1:10.78 | 5:56.51 |
22. | Frosztęga Agnieszka | 96 | AQMYS | 1738 | 5 | 1:24.37 | 1:21.55 | 1:35.41 | 1:08.93 | 6:17.51 |
23. | Rupa Patrycja | 96 | IKMIE | 1674 | 5 | 1:17.84 | 1:12.17 | 1:32.50 | 1:07.56 | * |
24. | Makocka Izabela | 96 | JOKRA | 1622 | 4 | 1:20.70 | 1:17.99 | 1:23.56 | 1:09.26 |
25. | Ćwiękała Olga | 96 | UNOSW | 1524 | 5 | 1:14.54 | 1:20.09 | 1:33.69 | 1:10.59 | * |
26. | Kaczmarczyk Dagmara | 96 | PLBOC | 1515 | 5 | 1:23.18 | 1:29.67 | 1:36.09 | 1:15.25 | 6:34.67 |
27. | Wertepna Beata | 96 | KOKRA | 928 | 3 | 1:25.90 | 1:35.69 | 1:15.78 |
Dziewcząt, 13 lat |
100m Mot | 100m Grzb | 100m Klas | 100m Dow | 400m Zm |
1. | Całka Anna | 97 | PLBOC | 2201 | 5 | 1:21.30 | 1:12.58 | 1:24.03 | 1:07.42 | 5:45.01 |
2. | Michalczyk Urszula | 97 | PLBOC | 2144 | 5 | 1:21.34 | 1:19.82 | 1:19.37 | 1:07.73 | 5:49.20 |
3. | Widomska Paulina | 97 | STPNS | 2112 | 5 | 1:16.51 | 1:17.75 | 1:24.85 | 1:08.63 | 5:52.25 |
4. | Marzec Sara | 97 | ORLED | 2072 | 5 | 1:21.43 | 1:18.19 | 1:26.76 | 1:07.00 | 5:44.53 |
5. | Sudek Agnieszka | 97 | JOKRA | 2071 | 5 | 1:16.51 | 1:13.23 | 1:34.94 | 1:08.31 | 5:51.87 |
6. | Bazyl Magdalena | 97 | AQMYS | 2036 | 5 | 1:27.07 | 1:21.25 | 1:19.74 | 1:07.03 | 5:58.38 |
7. | Senetelska Olga | 97 | KOKRA | 2017 | 5 | 1:20.51 | 1:18.76 | 1:22.72 | 1:10.47 | 5:58.99 |
8. | Piątek Monika | 97 | JOKRA | 1968 | 5 | 1:17.87 | 1:19.62 | 1:25.80 | 1:14.42 | 5:48.70 |
9. | Mikołajczyk Marta | 97 | KOKIE | 1930 | 5 | 1:18.16 | 1:19.61 | 1:33.91 | 1:08.81 | 5:55.04 |
10. | Olczyk Martyna | 97 | AQPAW | 1925 | 5 | 1:17.09 | 1:23.14 | 1:31.38 | 1:08.23 | 5:59.53 |
11. | Bożek Dominika | 97 | UNOSW | 1887 | 5 | 1:24.56 | 1:18.41 | 1:32.79 | 1:09.25 | 5:51.07 |
12. | Orczykowska Wioletta | 97 | STPNS | 1871 | 5 | 1:23.26 | 1:21.99 | 1:31.72 | 1:06.86 | 6:02.84 |
13. | Stanek Anna | 97 | JOKRA | 1776 | 5 | 1:25.73 | 1:19.67 | 1:33.44 | 1:11.64 | 6:00.49 |
14. | Moskal Karolina | 97 | JOKRA | 1664 | 5 | 1:27.47 | 1:19.26 | 1:39.25 | 1:11.86 | 6:13.54 |
15. | Przywara Dominika | 97 | KMZAB | 1627 | 5 | 1:25.19 | 1:24.84 | 1:35.74 | 1:11.05 | 6:27.12 |
16. | Bożek Izabela | 97 | OSOSW | 1609 | 5 | 1:22.83 | 1:25.60 | 1:33.09 | 1:17.18 | 6:17.38 |
Polak Justyna | 97 | OSOSW | 1609 | 5 | 1:31.87 | 1:21.69 | 1:34.98 | 1:14.48 | 6:08.71 |
18. | Błasiak Nikolina | 97 | 48CZE | 1604 | 5 | 1:21.21 | 1:16.48 | 1:27.63 | 1:07.92 | * |
19. | Podgórni Marcelina | 97 | JOKRA | 1561 | 5 | 1:31.25 | 1:24.17 | 1:33.73 | 1:13.79 | 6:25.37 |
20. | Świderska Patrycja | 97 | PLBOC | 1502 | 5 | 1:30.97 | 1:25.45 | 1:33.39 | 1:16.65 | 6:30.53 |
21. | Kurkiewicz Kamila | 97 | OSOSW | 1387 | 5 | 1:27.84 | * | 1:34.15 | 1:10.39 | 6:05.73 |
22. | Dyna Angelika | 97 | JOKRA | 1364 | 5 | 1:28.75 | 1:18.79 | 1:32.43 | * | 6:06.43 |
23. | Choromańska Natalia | 97 | OSOSW | 846 | 5 | * | 1:26.28 | 1:46.34 | 1:15.29 | * |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |