GPM III Puchar Wszechstronności Stylowej Zabierzów, 9.10.2010 |
Klasyfikacja Mężczyzn FINA 2009 |
Mężczyzn, 16 lat i starsi |
100m Mot | 100m Grzb | 100m Klas | 100m Dom | 400m Zm |
1. | Wysoczyński Mateusz SK | 93 | JOKRA | 3342 | 5 | 56.08 | 56.06 | 1:11.76 | 51.93 | 4:30.32 |
2. | Suzin Marcin SK | 93 | JOKRA | 3199 | 5 | 57.54 | 1:00.10 | 1:08.08 | 53.88 | 4:27.08 |
3. | Pełczyński Kacper | 92 | UNOSW | 3034 | 5 | 58.88 | 1:03.78 | 1:05.37 | 54.08 | 4:40.08 |
4. | Książek Michał SK | 93 | JOKRA | 2982 | 5 | 1:01.24 | 1:00.73 | 1:07.86 | 55.01 | 4:34.12 |
5. | Trenda Paweł | 92 | UNOSW | 2858 | 5 | 58.11 | 1:04.77 | 1:07.27 | 54.21 | 4:59.59 |
6. | Poprawa Michał SO | 94 | AZKAT | 2827 | 5 | 59.35 | 1:04.69 | 1:11.70 | 54.30 | 4:40.02 |
7. | Dyrek Mateusz | 91 | AZKRA | 2751 | 5 | 1:00.65 | 1:05.69 | 1:09.35 | 55.60 | 4:44.83 |
8. | Baran Rafał SK | 93 | JOKRA | 2721 | 5 | 59.82 | 1:04.95 | 1:11.95 | 57.74 | 4:37.07 |
9. | Habrat Krzysztof | 94 | AZKRA | 2677 | 5 | 1:03.42 | 1:01.88 | 1:10.75 | 55.87 | 4:52.62 |
10. | Asulian Axel | 93 | AZKAT | 2675 | 5 | 1:01.78 | 1:03.45 | 1:13.58 | 55.03 | 4:47.74 |
11. | Paciorek Artur SK | 93 | JOKRA | 2650 | 5 | 1:00.95 | 1:03.14 | 1:13.29 | 54.73 | 4:59.54 |
12. | Guzik Jakub | 91 | AZKRA | 2630 | 5 | 1:03.89 | 1:03.65 | 1:08.55 | 55.91 | 5:00.86 |
13. | Klupa Michał | 90 | AZKRA | 2588 | 5 | 1:00.95 | 1:01.67 | 1:18.87 | 55.17 | 4:57.46 |
14. | Kotlewski Michał SK | 94 | ZROPO | 2532 | 5 | 1:06.03 | 1:04.67 | 1:12.34 | 56.25 | 4:49.12 |
15. | Łuczak Piotr SK | 92 | AZKAT | 2530 | 5 | 59.15 | 1:05.47 | 1:20.04 | 56.29 | 4:52.47 |
16. | Kisiel Adrian SO | 93 | AZKAT | 2390 | 5 | 59.29 | 59.01 | * | 54.84 | 4:47.61 |
17. | Głyk Wojciech | 92 | ORLED | 2385 | 5 | 1:05.62 | 1:08.21 | 1:14.61 | 57.44 | 4:50.53 |
18. | Dzieniszewski Michał | 94 | AZKAT | 2293 | 5 | 1:03.70 | 1:06.12 | 1:20.28 | 58.71 | 4:59.05 |
19. | Pyrlik Paweł | 94 | KOKRA | 2285 | 5 | 1:07.56 | 1:01.26 | 1:18.43 | 58.70 | 5:12.98 |
20. | Brus Dominik SK | 93 | JOKRA | 2236 | 5 | 1:01.66 | 58.92 | * | 57.24 | 4:50.65 |
21. | Fara Kacper | 94 | BODEB | 2196 | 5 | 1:03.80 | 1:08.42 | 1:22.16 | 58.23 | 5:06.86 |
22. | Wilk Krzysztof | 89 | AZKRA | 2193 | 5 | 1:02.70 | * | 1:13.22 | 53.50 | 4:52.59 |
23. | Kliza Mateusz SK | 94 | AVSWI | 2147 | 5 | 1:00.27 | 1:04.77 | 1:10.05 | 55.57 | * |
24. | Gawryś Sebastian | 94 | POWAR | 2118 | 5 | 1:07.92 | 1:10.04 | 1:14.67 | 1:01.15 | 5:10.39 |
25. | Kochanowski Wojciech | 94 | UNOSW | 1979 | 5 | 1:06.09 | 1:12.60 | 1:22.14 | 58.87 | 5:28.19 |
26. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | AZKRA | 1974 | 5 | 1:07.51 | 1:11.00 | 1:22.34 | 59.91 | 5:21.75 |
27. | Cepiela Kacper | 94 | IKMIE | 1942 | 5 | 1:09.29 | 1:06.81 | 1:23.06 | 1:02.80 | 5:22.21 |
28. | Madura Rafał | 94 | IKMIE | 1911 | 5 | 1:05.82 | 1:14.90 | 1:22.05 | 1:02.56 | 5:19.44 |
29. | Dziurgot Rafał | 94 | IKMIE | 1877 | 5 | 1:07.97 | 1:14.41 | 1:24.86 | 59.78 | 5:25.70 |
30. | Bukowski Kamil | 94 | IKMIE | 1823 | 5 | 1:13.00 | 1:10.67 | 1:20.80 | 1:03.94 | 5:24.62 |
31. | Szamreta Marcel | 94 | CKSKA | 1770 | 5 | 1:06.95 | 1:06.00 | 1:16.15 | 58.28 | * |
32. | Ryszka Marcin | 90 | AZKRA | 1380 | 5 | 1:18.02 | 1:29.79 | 1:22.87 | 1:08.40 | 5:58.84 |
33. | Stachura Maciej | 91 | AZKRA | 1197 | 2 | 1:00.33 | 1:07.00 |
34. | Wróbel Andrzej | 94 | JASUC | 1178 | 3 | 1:09.38 | 1:10.40 | 1:00.03 |
35. | Kratochwil Marian | 66 | CM UJ Kraków | 261 | 1 | 1:30.05 |
Chłopców, 15 lat |
100m Mot | 100m Grzb | 100m Klas | 100m Dom | 400m Zm |
1. | Twarowski Jerzy SK | 95 | JOKRA | 2669 | 5 | 59.59 | 1:03.88 | 1:12.79 | 58.67 | 4:42.82 |
2. | Bałabuch Krystian | 95 | WIBRZ | 2575 | 5 | 1:02.48 | 1:03.89 | 1:11.95 | 57.71 | 4:52.46 |
3. | Zabojszcz Wojciech | 95 | KOKIE | 2547 | 5 | 1:02.41 | 1:04.67 | 1:10.20 | 58.90 | 4:56.00 |
4. | Kurtok Tomasz | 95 | UNOSW | 2289 | 5 | 1:02.58 | 1:10.06 | 1:12.51 | 1:01.23 | 5:05.90 |
5. | Pomietło Adrian | 95 | UNOSW | 2271 | 5 | 1:04.86 | 1:10.90 | 1:11.03 | 1:01.26 | 5:03.04 |
6. | Hydzik Piotr | 95 | KAWAD | 2182 | 5 | 1:04.59 | 1:07.78 | 1:22.48 | 58.95 | 5:04.01 |
7. | Krzak Patryk | 95 | UNOSW | 2156 | 5 | 1:05.73 | 1:08.40 | 1:17.21 | 1:00.84 | 5:08.56 |
8. | Kłapyta Jakub | 95 | JOKRA | 2126 | 5 | 1:04.83 | 1:06.01 | 1:21.53 | 1:00.73 | 5:16.01 |
9. | Wasilewski Raivo | 95 | KMZAB | 2079 | 5 | 1:04.70 | 1:09.44 | 1:21.37 | 59.37 | 5:20.87 |
10. | Wilkowski Sławomir | 95 | MMKED | 2049 | 5 | 1:08.11 | 1:07.27 | 1:20.50 | 59.46 | 5:24.06 |
11. | Nicał Jacek | 95 | KOKRA | 2044 | 5 | 1:06.92 | 1:13.77 | 1:12.72 | 1:02.35 | 5:22.95 |
12. | Paździurkiewicz Adam | 95 | UNOSW | 2038 | 5 | 1:07.61 | 1:15.02 | 1:14.48 | 59.67 | 5:23.12 |
13. | Sekuła Patryk | 95 | STPNS | 1916 | 5 | 1:05.87 | 1:11.36 | 1:24.35 | 1:01.58 | 5:27.66 |
14. | Hołub Maciej SK | 95 | ORPRZ | 1907 | 5 | 1:09.15 | 1:04.19 | 1:09.37 | 58.37 | * |
15. | Wincełowicz Mikołaj | 95 | PLBOC | 1902 | 5 | 1:11.26 | 1:10.98 | 1:15.99 | 1:01.90 | 5:38.82 |
16. | Malczyk Marcin | 95 | UNOSW | 1886 | 5 | 1:06.44 | 1:12.69 | 1:26.88 | 1:01.16 | 5:22.97 |
17. | Jabłoński Dominik | 95 | STPNS | 1839 | 5 | 1:11.36 | 1:09.92 | 1:25.53 | 1:01.73 | 5:25.19 |
18. | Adamczyk Przemysław | 95 | MMKED | 1757 | 5 | 1:12.90 | 1:14.17 | 1:20.17 | 1:02.83 | 5:37.60 |
19. | Gałan Dawid | 95 | MODAB | 1640 | 5 | 1:08.57 | 1:08.59 | * | 1:00.67 | 5:20.13 |
20. | Kurasiewicz Patryk | 95 | WORAD | 1620 | 5 | 1:05.77 | 1:07.24 | 1:21.87 | 1:01.11 | * |
21. | Łabuz Rafał | 95 | KOKRA | 1600 | 5 | 1:18.44 | 1:18.99 | 1:24.94 | 1:00.31 | 5:49.18 |
22. | Wilk Przemysław | 95 | JOKRA | 1499 | 3 | 1:01.75 | 1:04.71 | 57.46 |
23. | Łopaciński Kacper | 95 | FOSAN | 1498 | 5 | * | 1:02.92 | * | 58.25 | 5:04.67 |
Chłopców, 14 lat |
100m Mot | 100m Grzb | 100m Klas | 100m Dom | 400m Zm |
1. | Ciężkowski Dominik | 96 | JOKRA | 2798 | 5 | 1:00.05 | 1:01.32 | 1:12.25 | 55.68 | 4:45.15 |
2. | Krogulski Filip | 96 | UNOSW | 2716 | 5 | 1:01.98 | 1:02.56 | 1:11.81 | 55.39 | 4:47.60 |
3. | Karkut Kamil | 96 | IKMIE | 2312 | 5 | 1:08.29 | 1:04.07 | 1:11.18 | 1:01.56 | 5:04.81 |
4. | Szymanowski Jakub | 96 | UNOSW | 2300 | 5 | 1:05.59 | 1:10.44 | 1:11.28 | 59.63 | 5:01.86 |
5. | Wojdak Wojciech | 96 | WIBRZ | 2285 | 5 | 1:07.29 | 1:08.77 | 1:14.91 | 58.17 | 4:56.59 |
6. | Konieczny Bartosz | 96 | UNOSW | 2278 | 5 | 1:01.53 | 1:10.36 | 1:18.31 | 57.45 | 5:10.38 |
7. | Sierny Radosław | 96 | MMKED | 2124 | 5 | 1:05.47 | 1:07.55 | 1:18.34 | 1:00.65 | 5:17.24 |
8. | Litwa Krzysztof | 96 | JOKRA | 2051 | 5 | 1:10.31 | 1:08.57 | 1:18.20 | 1:00.92 | 5:10.38 |
9. | Kiercz Mateusz | 96 | UNOSW | 1986 | 5 | 1:07.12 | 1:10.69 | 1:16.94 | 1:03.88 | 5:20.83 |
10. | Mikoś Dawid | 96 | JOKRA | 1967 | 5 | 1:11.83 | 1:11.62 | 1:18.31 | 59.92 | 5:17.83 |
11. | Kołodziejczyk Patryk | 96 | UNOSW | 1938 | 5 | 1:09.44 | 1:10.50 | 1:23.23 | 59.56 | 5:23.64 |
12. | Kawiecki Rafał | 96 | JOKRA | 1822 | 5 | 1:10.72 | 1:14.81 | 1:20.05 | 1:02.48 | 5:28.26 |
13. | Fremel Dawid | 96 | WOSIE | 1812 | 5 | * | 1:10.21 | 1:12.13 | 1:00.40 | 5:05.26 |
14. | Ratajczak Tymoteusz | 96 | UNOSW | 1804 | 5 | 1:11.54 | 1:13.34 | 1:22.60 | 1:03.41 | 5:21.34 |
15. | Karwala Maciej | 96 | JOKRA | 1719 | 5 | 1:14.99 | 1:14.55 | 1:24.08 | 1:02.94 | 5:25.63 |
16. | Bijak Patryk | 96 | JOKRA | 1688 | 5 | 1:16.40 | 1:11.69 | 1:22.63 | 1:06.69 | 5:27.31 |
17. | Stankiewicz Dominik | 96 | UNOSW | 1662 | 5 | 1:14.44 | 1:13.59 | 1:24.71 | 1:04.94 | 5:35.04 |
18. | Woźniak Piotr | 96 | JOKRA | 1629 | 5 | 1:13.48 | 1:17.40 | 1:27.58 | 1:03.96 | 5:31.15 |
19. | Wilk Kamil | 96 | IKMIE | 1521 | 5 | * | 1:11.18 | 1:24.04 | 1:00.77 | 5:24.07 |
20. | Rybak Łukasz | 96 | MMKED | 1406 | 5 | 1:20.38 | 1:12.13 | 1:14.70 | 1:03.69 | * |
21. | Dudek Marcin | 96 | UKCHR | 1288 | 5 | 1:22.24 | 1:17.29 | 1:29.78 | 1:08.91 | 6:33.25 |
22. | Skowron Tomasz | 96 | STPNS | 1029 | 5 | * | 1:12.99 | * | 1:05.50 | 5:40.19 |
23. | Waćkowski Przemysław | 96 | MMKED | 1003 | 5 | * | 1:15.86 | 1:21.69 | 1:04.26 | * |
24. | Maślanka Szymon | 96 | KAWAD | 670 | 3 | * | 1:22.35 | 1:06.71 |
Chłopców, 13 lat |
100m Mot | 100m Grzb | 100m Klas | 100m Dom | 400m Zm |
1. | Murzyn Dawid | 97 | JOKRA | 2149 | 5 | 1:06.64 | 1:05.31 | 1:19.96 | 1:00.87 | 5:10.16 |
2. | Grudziecki Remigiusz | 97 | MMKED | 1873 | 5 | 1:06.90 | 1:13.40 | 1:22.64 | 1:03.27 | 5:23.15 |
3. | Pniak Mikołaj | 97 | JOKRA | 1817 | 5 | 1:11.98 | 1:14.05 | 1:17.96 | 1:03.79 | 5:28.77 |
4. | Tombarkiewicz Józef | 97 | JOKRA | 1794 | 5 | 1:10.64 | 1:10.86 | 1:22.29 | 1:04.75 | 5:31.23 |
5. | Chołda Łukasz | 97 | JOKRA | 1751 | 5 | 1:09.33 | 1:10.58 | 1:27.11 | 1:04.89 | 5:34.59 |
6. | Machowski Filip | 97 | IKMIE | 1714 | 5 | 1:14.32 | 1:14.11 | 1:22.71 | 1:04.20 | 5:28.62 |
7. | Młynarczyk Adrian | 97 | JOKRA | 1701 | 5 | 1:14.74 | 1:12.85 | 1:28.65 | 1:02.65 | 5:25.81 |
8. | Ruszkowski Kacper | 97 | OSOSW | 1669 | 5 | 1:10.69 | 1:17.47 | 1:26.94 | 1:03.88 | 5:32.57 |
9. | Wajda Tomasz | 97 | KOKRA | 1664 | 5 | 1:10.20 | 1:16.03 | 1:25.90 | 1:06.04 | 5:33.75 |
10. | Lechowicz Filip | 97 | JOKRA | 1639 | 5 | 1:14.69 | 1:15.33 | 1:24.85 | 1:06.88 | 5:25.68 |
11. | Pieśniak Jakub | 97 | OSOSW | 1495 | 5 | 1:14.28 | 1:13.78 | 1:29.07 | 1:08.26 | 5:59.80 |
12. | Wawer Mateusz | 97 | JOKRA | 1475 | 5 | 1:18.74 | 1:14.32 | 1:27.57 | 1:10.04 | 5:43.91 |
13. | Trojak Jakub | 97 | PLBOC | 1462 | 5 | 1:19.60 | 1:19.47 | 1:24.62 | 1:06.53 | 5:53.24 |
14. | Batko Daniel | 97 | JOKRA | 1442 | 5 | 1:22.76 | 1:17.62 | 1:27.38 | 1:07.87 | 5:40.74 |
15. | Kapel Michał | 97 | IKMIE | 1426 | 5 | 1:14.74 | 1:23.34 | 1:31.17 | 1:06.17 | 5:52.30 |
16. | Lechowicz Artur | 97 | JOKRA | 1380 | 5 | 1:22.40 | 1:14.26 | 1:35.40 | 1:10.72 | 5:41.06 |
17. | Żołdak Dominik | 97 | OSOSW | 1347 | 5 | 1:27.54 | 1:18.24 | 1:23.45 | 1:10.82 | 6:02.02 |
18. | Marciniec Patryk | 97 | OSOSW | 1336 | 5 | 1:28.47 | 1:20.71 | 1:26.69 | 1:08.44 | 5:53.15 |
19. | Goleniec Łukasz | 97 | OSOSW | 1308 | 5 | 1:14.59 | 1:18.22 | * | 1:04.82 | 5:31.23 |
20. | Węglarz Kamil | 97 | OSOSW | 1281 | 5 | 1:22.69 | 1:16.79 | 1:34.95 | 1:11.14 | 6:04.93 |
21. | Buś Bartłomiej | 97 | IKMIE | 1228 | 5 | 1:32.62 | 1:18.82 | 1:31.91 | 1:07.95 | 6:19.96 |
22. | Rossa Dominik | 97 | MMKED | 1193 | 5 | 1:32.40 | 1:16.36 | 1:35.51 | 1:10.77 | 6:18.95 |
23. | Skorulski Jakub | 97 | MMKED | 1132 | 5 | 1:17.77 | 1:21.73 | * | 1:07.76 | 5:51.71 |
24. | Sowier Wojciech | 97 | JOKRA | 1115 | 5 | 1:19.84 | 1:13.84 | 1:31.87 | 1:07.60 | * |
25. | Nagi Mateusz | 97 | OSOSW | 1071 | 5 | 1:22.79 | * | 1:29.47 | 1:10.77 | 5:57.61 |
26. | Hendzel Konrad | 97 | IKMIE | 862 | 4 | 1:24.68 | 1:13.26 | * | 1:05.88 |
27. | Bochenek Patryk | 97 | STPNS | 557 | 5 | 1:32.16 | 1:24.55 | 1:39.59 | * | * |
28. | Tlałka Adrian | 97 | UNOSW | 310 | 4 | * | * | 1:41.46 | 1:31.50 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |