Sobota Pływacka Puchar Wszechstronnosci Stylowej Sucha Beskidzka, 16.10.2070 |
Klasyfikacja Dziewcząt wg FINA 2009 |
Dziewcząt, 12 lat - 5 of 6 Events |
50m Mot | 100m Grzb | 100m Klas | 100m Dow | 100m Zm | 200m zm |
1. | Kozik Anna | 98 | FANIE | 2094 | 5 | 35.17 | 1:16.54 | 1:26.47 | 1:09.33 | 2:44.94 |
2. | Wątor Karolina | 98 | JOKRA | 2029 | 5 | 34.36 | 1:14.17 | 1:36.03 | 1:08.54 | 2:49.28 |
3. | Kurowska Wanda | 98 | JOKRA | 2009 | 5 | 33.54 | 1:16.15 | 1:35.38 | 1:07.75 | 2:54.55 |
4. | Maślany Katarzyna | 98 | OSOSW | 1974 | 5 | 34.08 | 1:18.95 | 1:28.92 | 1:11.38 | 2:51.45 |
5. | Pisznot Małgorzata | 98 | JOKRA | 1963 | 5 | 34.32 | 1:18.43 | 1:27.89 | 1:12.47 | 2:52.29 |
6. | Lesiak Agnieszka | 98 | JOKRA | 1861 | 5 | 33.88 | 1:22.81 | 1:30.12 | 1:13.97 | 2:53.68 |
7. | Mielczarek Anna | 98 | JOKRA | 1795 | 5 | 38.40 | 1:17.76 | 1:35.21 | 1:09.50 | 2:56.54 |
Kozioł Żaklina | 98 | UNTAR | 1795 | 5 | 36.10 | 1:20.34 | 1:34.40 | 1:12.45 | 2:53.59 |
9. | Radoń Sonia | 98 | JOKRA | 1779 | 5 | 37.94 | 1:23.37 | 1:29.13 | 1:13.19 | 2:50.82 |
10. | Klaper Natalia | 98 | UNTAR | 1736 | 5 | 37.09 | 1:23.21 | 1:30.13 | 1:13.71 | 2:57.49 |
11. | Kopp Nikoletta | 98 | AQMYS | 1722 | 5 | 36.27 | 1:24.15 | 1:34.42 | 1:11.71 | 2:58.78 |
12. | Pankowska Wiktoria | 98 | CKSKA | 1712 | 5 | 36.33 | 1:25.46 | 1:33.76 | 1:12.13 | 2:57.68 |
13. | Korzonek Urszula | 98 | KMZAB | 1691 | 5 | 36.87 | 1:22.00 | 1:43.86 | 1:09.82 | 2:57.30 |
14. | Teul Patrycja | 98 | JOKRA | 1645 | 5 | 38.39 | 1:24.62 | 1:31.78 | 1:13.93 | 3:00.74 |
15. | Wcisło Karolina | 98 | AQMYS | 1633 | 5 | 36.59 | 1:28.62 | 1:31.63 | 1:14.33 | 3:03.26 |
16. | Nowak Weronika | 98 | JOKRA | 1624 | 5 | 39.46 | 1:28.55 | 1:30.31 | 1:13.23 | 2:58.61 |
17. | Jamroży Kinga | 98 | JOKRA | 1526 | 5 | 39.58 | 1:26.97 | 1:31.60 | 1:17.26 | 3:05.96 |
18. | Grabczyńska Agnieszka | 98 | STTAR | 1499 | 5 | 38.63 | 1:25.41 | 1:38.78 | 1:15.83 | 3:07.87 |
19. | Sołtysik Lidia | 98 | OSOSW | 1432 | 5 | 41.67 | 1:24.29 | 1:38.60 | 1:17.42 | 3:08.53 |
20. | Ogiegło Dominika | 98 | KAWAD | 1426 | 5 | 40.22 | 1:26.69 | 1:37.04 | 1:18.53 | 3:10.36 |
21. | Borowczyk Patrycja | 98 | OSOSW | 1413 | 5 | 40.61 | 1:31.47 | 1:39.69 | 1:13.73 | 3:10.79 |
22. | Nędza Adrianna | 98 | KMZAB | 1385 | 5 | 41.08 | 1:31.70 | 1:34.62 | 1:19.66 | 3:08.39 |
23. | Ślęczkowska Weronika | 98 | KMZAB | 1378 | 5 | 43.43 | 1:22.91 | 1:43.24 | 1:16.82 | 3:11.38 |
24. | Tutuncu Sara | 98 | UNTAR | 1361 | 5 | 36.98 | 1:29.13 | 1:50.47 | 1:17.23 | 3:17.76 |
25. | Gruca Nina | 98 | CKSKA | 1352 | 5 | 39.47 | * | 1:30.52 | 1:13.20 | 2:59.23 |
26. | Rugała Anna | 98 | PLBOC | 1348 | 5 | 40.42 | 1:33.31 | 1:32.30 | 1:22.52 | 3:15.92 |
27. | Śreniawska Gabriela | 98 | OSOSW | 1301 | 5 | 41.55 | 1:31.27 | 1:40.36 | 1:20.90 | 3:11.46 |
28. | Lipowska Maria | 98 | KMZAB | 1276 | 5 | 40.92 | 1:28.64 | 1:44.89 | 1:21.61 | 3:15.61 |
29. | Jarzyna Julia | 98 | JOKRA | 1254 | 5 | 36.64 | 1:26.32 | 1:38.22 | 1:14.15 | * |
30. | Szostak Agnieszka | 98 | AQMYS | 1173 | 5 | 47.39 | 1:32.51 | 1:40.03 | 1:22.67 | 3:18.71 |
31. | Banaś Monika | 98 | KAWAD | 1170 | 5 | 42.87 | 1:32.94 | 1:45.94 | 1:21.74 | 3:23.53 |
32. | Kińczkowska Kaja | 98 | KMZAB | 1049 | 5 | 43.77 | 1:30.44 | 1:37.98 | 1:16.58 | * |
33. | Kińczkowska Dominika | 98 | KMZAB | 989 | 5 | 47.29 | 1:32.70 | 1:50.82 | 1:28.71 | 3:37.76 |
34. | Dobrowolska Barbara | 98 | KOKRA | 951 | 5 | 47.52 | 1:40.99 | 1:47.52 | 1:32.48 | 3:30.79 |
35. | Kumańska Karolina | 98 | OSOSW | 885 | 5 | 45.19 | * | 1:42.27 | 1:29.55 | 3:20.44 |
36. | Wajda Aleksandra | 98 | KOKRA | 839 | 5 | 53.65 | 1:42.81 | 1:52.73 | 1:31.58 | 3:41.90 |
37. | Chmielewska Ewa | 98 | STTAR | 791 | 5 | 49.47 | 1:46.52 | 2:00.51 | 1:32.69 | 3:50.25 |
38. | Konrad Monika | 98 | JOKRA | 518 | 3 | 47.20 | 1:41.27 | 1:53.52 |
39. | Chudaszek Angelika | 98 | JOKRA | 447 | 3 | 49.90 | 1:38.54 | 2:10.21 |
40. | Lasek Dagmara | 98 | JASUC | 335 | 2 | 1:45.55 | 1:55.05 |
41. | Bąk Karolina | 98 | JASUC | 201 | 2 | 1:50.54 | * |
Dziewcząt, 11 lat - 5 of 6 Events |
50m Mot | 100m Grzb | 100m Klas | 100m Dow | 100m Zm | 200m zm |
1. | Szypulska Julia | 99 | 307WA | 1758 | 5 | 36.41 | 1:23.13 | 1:30.63 | 1:13.76 | 1:21.93 |
2. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | FANIE | 1602 | 5 | 39.33 | 1:23.50 | 1:36.78 | 1:13.53 | 1:23.54 |
3. | Pałys Helena | 99 | JOKRA | 1572 | 5 | 38.20 | 1:24.20 | 1:33.84 | 1:19.54 | 1:23.61 |
4. | Ousley Naseman Caroline | 99 | JOKRA | 1559 | 5 | 37.94 | 1:25.65 | 1:39.61 | 1:15.61 | 1:23.22 |
5. | Papla Izabela | 99 | VIKOZ | 1495 | 5 | 40.04 | 1:27.50 | 1:34.05 | 1:16.48 | 1:26.71 |
6. | Świderska Wiktoria | 99 | PLBOC | 1471 | 5 | 37.66 | 1:26.13 | 1:37.23 | 1:20.28 | 1:27.98 |
7. | Lesiak Aleksandra | 99 | JOKRA | 1370 | 5 | 43.69 | 1:27.93 | 1:33.39 | 1:21.30 | 1:28.24 |
8. | Palka Maria | 99 | OSOSW | 1317 | 5 | 39.89 | 1:33.53 | 1:39.94 | 1:21.22 | 1:28.82 |
9. | Rogowska Angelika | 99 | JOKRA | 1284 | 5 | 39.24 | 1:27.30 | 1:44.63 | 1:24.74 | 1:32.37 |
10. | Czaja Barbara | 99 | H2JAS | 1276 | 5 | 39.44 | * | 1:33.22 | 1:16.08 | 1:24.00 |
11. | Jankowska Justyna | 99 | KMZAB | 1257 | 5 | 40.77 | 1:26.30 | 1:51.88 | 1:21.46 | 1:31.64 |
12. | Kamieniarz Weronika | 99 | H2JAS | 1248 | 5 | 40.30 | 1:28.79 | 1:52.28 | 1:20.84 | 1:31.32 |
13. | Pyrlik Paulina | 99 | CKSKA | 1234 | 5 | 42.87 | 1:31.16 | 1:43.43 | 1:20.59 | 1:32.27 |
14. | Grela Karolina | 99 | KMZAB | 1182 | 5 | 44.14 | 1:36.68 | 1:42.28 | 1:20.73 | 1:32.46 |
15. | Sudek Aleksandra | 99 | JOKRA | 1162 | 5 | 44.26 | 1:35.28 | 1:42.91 | 1:21.68 | 1:34.15 |
16. | Zagrodnik Alicja | 99 | OSOSW | 1142 | 5 | 42.32 | 1:35.82 | 1:48.40 | 1:22.97 | 1:33.58 |
17. | Waryan Karolina | 99 | JOKRA | 1140 | 5 | 43.82 | 1:30.55 | 1:48.89 | 1:24.01 | 1:34.55 |
18. | Balon Natalia | 99 | OSOSW | 1136 | 5 | 42.91 | 1:35.26 | 1:48.25 | 1:22.72 | 1:34.11 |
19. | Góralczyk Anna | 99 | OSOSW | 1088 | 5 | 43.57 | 1:37.27 | 1:42.84 | 1:27.25 | 1:37.33 |
20. | Janik Milena | 99 | FANIE | 1038 | 5 | 48.63 | 1:39.30 | 1:41.51 | 1:26.89 | 1:36.75 |
21. | Żmudzka Aleksandra | 99 | JOKRA | 1027 | 5 | 47.55 | 1:38.72 | 1:41.57 | 1:30.74 | 1:36.31 |
22. | Niemiec Adrianna | 99 | JOKRA | 1011 | 5 | 46.55 | 1:34.26 | 1:46.67 | 1:31.58 | 1:38.34 |
23. | Janus Karolina | 99 | OSOSW | 978 | 5 | 43.49 | * | 1:40.31 | 1:24.18 | 1:31.40 |
24. | Zielińska Anna | 99 | KMZAB | 941 | 5 | 50.35 | 1:35.97 | 1:55.21 | 1:27.46 | 1:39.18 |
25. | Dybowska Anna | 99 | JOKRA | 926 | 5 | 53.02 | 1:34.89 | 1:51.82 | 1:29.12 | 1:40.52 |
26. | Ignacyk Julia | 99 | CKSKA | 870 | 5 | 44.34 | * | 1:46.44 | 1:25.14 | 1:37.14 |
27. | Biernat Aleksandra | 99 | KOKRA | 865 | 5 | 49.07 | 1:49.78 | 1:48.65 | 1:33.18 | 1:41.42 |
28. | Ciszewska Kamila | 99 | UKCHR | 822 | 5 | 48.24 | * | 1:39.13 | 1:32.89 | 1:38.08 |
29. | Bąk Katarzyna | 99 | JASUC | 772 | 4 | 47.50 | 1:36.47 | 1:52.78 | 1:37.57 |
30. | Kucharzyk Joanna | 99 | JOKRA | 737 | 3 | 41.84 | 1:37.00 | 1:35.47 |
31. | Janulewicz Alicja | 99 | KOKRA | 711 | 5 | 51.36 | * | 1:49.24 | 1:32.98 | 1:40.50 |
32. | Matusik Ida | 99 | JOKRA | 623 | 3 | 44.39 | 1:35.30 | 1:46.74 |
33. | Bocheńska Julia | 99 | KOKRA | 614 | 4 | 50.15 | 1:45.24 | 1:35.05 | 1:49.28 |
34. | Janda Aleksandra | 99 | JOKRA | 596 | 3 | 45.18 | 1:35.47 | 1:49.43 |
35. | Warjan Karolina | 99 | JOKRA | 595 | 3 | 47.43 | 1:29.19 | 1:54.34 |
36. | Klimczak Kamila | 99 | JOKRA | 591 | 3 | 46.45 | 1:35.53 | 1:47.78 |
37. | Kawiecka Marta | 99 | JOKRA | 548 | 5 | 52.72 | 1:43.60 | * | 1:41.70 | 1:55.53 |
38. | Wdówka Olga | 99 | UKCHR | 545 | 5 | 50.52 | * | 2:12.10 | 1:37.02 | 1:52.94 |
39. | Gaweł Aleksandra | 99 | JOKRA | 525 | 3 | 44.31 | 1:46.49 | 1:53.63 |
40. | Prochownik Olimpia | 99 | CKSKA | 514 | 3 | 1:47.31 | 1:40.23 | 1:50.80 |
41. | Jangrot Angelika | 99 | JOKRA | 366 | 3 | 49.13 | * | 1:45.89 |
42. | Sikora Adrianna | 99 | JOKRA | 292 | 3 | * | 1:46.05 | 2:05.46 |
43. | Jaszek Aleksandra | 99 | JASUC | 202 | 3 | * | * | 1:41.13 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |