Potwierdzenie zgłoszenia MLKS Znicz Delfin Kłobuck (POL.SLA.DEKLO) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Chlebowski Oskar | 94 | DEKLO | 100m grzbietowy (25) | 1:14.01 | 50m motylkowy (21) | 33.01 | ||||
Krupa Borys | 00 | DEKLO | 50m dowolny (10) | 38.84 | 50m grzbietowy (14) | 47.84 | ||||
Kurek Mikołaj | 02 | DEKLO | 25m dowolny (2) | 19.00 | 25m grzbietowy (6) | 23.01 | ||||
Misiak Michał | 94 | DEKLO | 200m dowolny (19) | 2:37.01 | 100m klasyczny (23) | 1:14.01 | ||||
Olejniczak Maciej | 97 | DEKLO | 50m dowolny (27) | 36.38 | 100m klasyczny (23) | 1:56.49 | ||||
Olejniczak Szymon | 98 | DEKLO | 100m grzbietowy (25) | 2:10.01 | 100m klasyczny (23) | 2:01.02 | ||||
Paludkiewicz Patryk | 01 | DEKLO | 25m dowolny (2) | 23.37 | 25m grzbietowy (6) | 32.33 | ||||
Sosnowski Jakub | 01 | DEKLO | 25m dowolny (2) | 21.94 | 25m klasyczny (4) | 29.11 | ||||
Stanik Bartek | 95 | DEKLO | 50m dowolny (27) | 33.01 | 100m klasyczny (23) | 1:22.01 | ||||
Szymanek Damian | 00 | DEKLO | 50m dowolny (10) | 39.01 | 50m motylkowy (8) | 51.20 | ||||
Zielonka Konrad | 93 | DEKLO | 50m dowolny (27) | 28.03 | 200m dowolny (19) | 2:36.51 |
Bogacz Oliwia | 00 | DEKLO | 50m dowolny (9) | 38.60 | 50m grzbietowy (13) | 50.60 | ||||
Gębuś Kinga | 96 | DEKLO | 50m dowolny (26) | 37.04 | 50m motylkowy (20) | 45.20 | ||||
Jeziorska Karolina | 99 | DEKLO | 50m klasyczny (11) | 48.87 | 50m motylkowy (7) | 49.50 | ||||
Krupa Katarzyna | 00 | DEKLO | 50m grzbietowy (13) | 54.20 | 50m klasyczny (11) | 58.25 | ||||
Orłowska Zuzanna | 98 | DEKLO | 50m dowolny (26) | 37.17 | 200m dowolny (18) | 3:01.01 | ||||
Roman Maja | 01 | DEKLO | 25m dowolny (1) | 18.84 | 25m klasyczny (3) | 23.58 | ||||
Soluch Nikola | 01 | DEKLO | 25m dowolny (1) | 19.80 | 25m grzbietowy (5) | 21.13 | ||||
Staniszewska Paulina | 99 | DEKLO | 50m dowolny (9) | 39.16 | 50m grzbietowy (13) | 43.06 | ||||
Wieczorek Karina | 96 | DEKLO | 200m dowolny (18) | 2:55.84 | 100m grzbietowy (24) | 1:20.01 |
Państwo Roman z dziećmi '00 i młodsi | DEKLO | 4 x 25m dowolny (17) | Mieszane | Sztafeta Rodzinna | 2:15.00 |
Roman Maja | 01 | Bogacz Oliwia | 00 |
Państwo Jeziorscy z dziećmi '99 | DEKLO | 4 x 25m dowolny (17) | Mieszane | Sztafeta Rodzinna | 2:10.01 |
Staniszewska Paulina | 99 | Jeziorska Karolina | 99 |
Państwo Kurek z dziećmi '00 i młodsi | DEKLO | 4 x 25m dowolny (17) | Mieszane | Sztafeta Rodzinna | 2:00.00 |
Soluch Nikola | 01 | Kurek Mikołaj | 02 |
20 zawodników, 40 indywidualnych zgłoszeń, 3 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 500,00 |