Potwierdzenie zgłoszenia KS Korona Kraków (POL.MAL.KOKRA) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
S00306200055 | Bigajski Aleksander | 00 | KOKRA | 50m dowolny (10) | 40.59 | 50m grzbietowy (14) | 47.10 | |||
S00306200052 | Czub Dominik | 99 | KOKRA | 50m dowolny (10) | 39.58 | 50m grzbietowy (14) | 45.74 | |||
Damasiewicz Andrzej | 94 | KOKRA | 50m dowolny (27) | 30.21 | 50m motylkowy (21) | 30.50 | ||||
S00306200031 | Nicał Jacek | 95 | KOKRA | 50m dowolny (27) | 28.90 | 100m klasyczny (23) | 1:10.00 | |||
S00306200053 | Piątek Michał | 99 | KOKRA | 50m dowolny (10) | 41.41 | 50m klasyczny (12) | 50.19 | |||
S00306200046 | Pyrlik Paweł | 94 | KOKRA | 100m grzbietowy (25) | 1:00.11 | 50m motylkowy (21) | 28.36 | |||
S00306200050 | Wajda Tomasz | 97 | KOKRA | 50m motylkowy (21) | 30.20 | 100m zmienny (29) | 1:13.70 | |||
Zając Kacper | 96 | KOKRA | 50m dowolny (27) | 34.90 | 100m klasyczny (23) | NT | ||||
S00306200049 | Łabuz Rafał | 95 | KOKRA | 50m dowolny (27) | 28.76 | 200m dowolny (19) | 2:22.20 |
S00306100057 | Biernat Aleksandra | 99 | KOKRA | 50m dowolny (9) | 38.92 | 100m zmienny (15) | 1:41.42 | |||
S00306100036 | Biernat Anna | 96 | KOKRA | 50m dowolny (26) | 32.70 | 100m grzbietowy (24) | 1:16.40 | |||
S00306100055 | Dobrowolska Barbara | 98 | KOKRA | 50m dowolny (26) | 38.93 | 100m klasyczny (22) | 1:47.52 | |||
S00306100024 | Janik Kinga | 96 | KOKRA | 200m dowolny (18) | 2:32.00 | 50m motylkowy (20) | 34.45 | |||
S00306100060 | Janulewicz Alicja | 99 | KOKRA | 50m dowolny (9) | 41.02 | 100m zmienny (15) | 1:40.50 | |||
Kozakiewicz Joanna | 99 | KOKRA | 50m dowolny (9) | 46.00 | 50m grzbietowy (13) | NT | ||||
S00306100062 | Nowaczyk Kamila | 97 | KOKRA | 50m dowolny (26) | 34.00 | 200m dowolny (18) | 2:42.05 | |||
Opitek Urszula | 94 | KOKRA | 200m dowolny (18) | 2:17.00 | 100m zmienny (28) | 1:12.60 | ||||
S00306100063 | Sendur Aleksandra | 98 | KOKRA | 50m dowolny (26) | 35.78 | 100m grzbietowy (24) | 1:35.00 | |||
S306100039 | Senetelska Olga | 97 | KOKRA | 100m klasyczny (22) | 1:16.66 | 100m zmienny (28) | 1:11.61 | |||
Sowa Kinga | 93 | KOKRA | 50m dowolny (26) | 29.40 | 50m motylkowy (20) | 33.86 | ||||
S00306100045 | Szkudlarek Karolina | 96 | KOKRA | 200m dowolny (18) | 2:29.00 | 100m grzbietowy (24) | 1:18.30 | |||
S00306100056 | Wajda Aleksandra | 98 | KOKRA | 50m dowolny (26) | 40.60 | 100m grzbietowy (24) | 1:42.81 | |||
S00306100064 | Wertepna Beata | 96 | KOKRA | 200m dowolny (18) | 2:42.10 | 100m grzbietowy (24) | 1:20.90 | |||
S00306100041 | Wolska Sandra | 95 | KOKRA | 200m dowolny (18) | 2:33.90 | 100m klasyczny (22) | 1:26.00 | |||
S00306100001 | Zadrożna Karolina | 92 | KOKRA | 50m dowolny (26) | 31.80 | 200m dowolny (18) | 2:25.00 | |||
S00306100059 | Zapart Zuzanna | 99 | KOKRA | 50m dowolny (9) | 44.55 | 50m klasyczny (11) | 51.20 | |||
S00306100054 | Łopatka Alicja | 96 | KOKRA | 50m dowolny (26) | 35.40 | 100m grzbietowy (24) | 1:26.30 |
27 zawodników, 54 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 675,00 |