Potwierdzenie zgłoszenia SP Żabka Wadowice (POL.MAL.ZAWAD) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Cieślik Tomasz | 98 | ZAWAD | 50m dowolny (27) | 1:03.02 | 100m klasyczny (23) | NT | ||||
Kiełczyński Maciej | 98 | ZAWAD | 50m dowolny (27) | 1:08.11 | 100m klasyczny (23) | 56.29 | ||||
Krzanak Arkadiusz | 98 | ZAWAD | 50m dowolny (27) | 46.04 | ||||||
Lipnicki Jakub | 01 | ZAWAD | 25m dowolny (2) | 32.16 | 25m grzbietowy (6) | 28.68 | ||||
Najbor Marcin | 99 | ZAWAD | 50m dowolny (10) | 1:01.22 | 50m klasyczny (12) | 58.00 | ||||
Sarapata Patryk | 96 | ZAWAD | 50m dowolny (27) | 41.85 | 50m motylkowy (21) | 51.08 | ||||
Sordyl Jakub | 96 | ZAWAD | 50m dowolny (27) | 38.02 | 100m klasyczny (23) | NT | ||||
Sordyl Tomasz | 95 | ZAWAD | 50m dowolny (27) | 52.04 | 50m motylkowy (21) | 54.09 | ||||
Sordyl Wojciech | 00 | ZAWAD | 50m klasyczny (12) | 1:02.20 | ||||||
Talaga Mateusz | 00 | ZAWAD | 50m dowolny (10) | 57.34 | 50m grzbietowy (14) | 58.32 | ||||
Wożnicki Dawid | 95 | ZAWAD | 50m dowolny (27) | 56.09 | 100m klasyczny (23) | 56.89 | ||||
Wyka Michal | 98 | ZAWAD | 50m dowolny (27) | 49.00 | 100m klasyczny (23) | 55.72 |
Babig Kinga | 95 | ZAWAD | 50m dowolny (26) | 52.00 | 100m klasyczny (22) | NT | ||||
Bednarczyk Marta | 94 | ZAWAD | 50m dowolny (26) | 50.02 | 100m klasyczny (22) | NT | ||||
Jamróz Barbara | 00 | ZAWAD | 50m dowolny (9) | 1:02.11 | 50m grzbietowy (13) | 1:09.00 | ||||
Kachel Aleksandra | 03 | ZAWAD | 25m grzbietowy (5) | 33.34 | 25m klasyczny (3) | 39.33 | ||||
Kachel Julia | 03 | ZAWAD | 25m grzbietowy (5) | 29.14 | 25m klasyczny (3) | 35.67 | ||||
Kołek Anna | 99 | ZAWAD | 50m dowolny (9) | 58.46 | 50m klasyczny (11) | 1:02.34 | ||||
Krzemień Kinga | 99 | ZAWAD | 50m dowolny (9) | 46.12 | 100m zmienny (15) | 1:50.20 | ||||
Kumorek Aleksandra | 00 | ZAWAD | 50m dowolny (9) | 52.12 | 50m grzbietowy (13) | 54.39 | ||||
Malina Marta | 95 | ZAWAD | 50m dowolny (26) | 51.30 | 100m klasyczny (22) | NT | ||||
Prochownik Dominika | 01 | ZAWAD | 25m dowolny (1) | 34.90 | 25m grzbietowy (5) | 39.25 | ||||
Szota Maja | 01 | ZAWAD | 25m grzbietowy (5) | 30.86 | 25m klasyczny (3) | 42.53 | ||||
Szymula Zuzanna | 98 | ZAWAD | 50m dowolny (26) | 58.34 | 100m klasyczny (22) | 1:05.11 | ||||
Talaga Magdalena | 96 | ZAWAD | 50m dowolny (26) | 56.12 | 100m klasyczny (22) | 1:04.23 | ||||
Śmiłek Milena | 99 | ZAWAD | 50m dowolny (9) | 56.42 | 50m klasyczny (11) | 54.71 | ||||
Świerk Magdalena | 97 | ZAWAD | 50m dowolny (26) | 55.34 | 100m klasyczny (22) | NT |
27 zawodników, 52 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 675,00 |