III Zawody Pływackie o Puchar Karola Wadowice, 30.10.2010 |
1 - Puchar Karola BLOK I | 2010-10-30 - 10:05 |
Konkurencja 1 2010-10-30 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 16.35 | 295 | ||||
2. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 17.80 | 229 | ||||
3. | Działkowska Natalia | 01 | Victoria Kozy | 17.81 | 229 | ||||
4. | Misiejuk Aldona | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 18.03 | 220 | ||||
5. | Roman Maja | 01 | Znicz Delfin Kłobuck | 18.16 | 216 | ||||
6. | Jędryka Anna | 01 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 18.27 | 212 | ||||
7. | tomasiak Agnieszka | 01 | Salmo Żory | 18.35 | 209 | ||||
8. | Skowron Martyna | 01 | Karol Wadowice | 18.98 | 189 | ||||
9. | Soluch Nikola | 01 | Znicz Delfin Kłobuck | 19.09 | 186 | ||||
Mucha Karolina | 01 | Zaw. niezrzeszony | 19.09 | 186 | |||||
11. | Grela Anna | 01 | Kmita Zabierzów | 19.12 | 185 | ||||
12. | Golińska Zofia | 01 | Jordan Kraków | 20.07 | 160 | ||||
13. | Kulawik Weronika | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 20.23 | 156 | ||||
14. | Owczorz Julia | 02 | Salmo Żory | 20.27 | 155 | ||||
Dębiec Karolina | 01 | Zaw. niezrzeszony | 20.27 | 155 | |||||
16. | Podkowa Dominika | 01 | Fala Niepołomice | 20.74 | 145 | ||||
17. | Ptaszek Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 21.82 | 124 | ||||
18. | Górecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 22.31 | 116 | ||||
19. | Suchan Małgorzata | 01 | RAK SwimSport Zabierzów | 22.54 | 113 | ||||
20. | Jackowska Justyna | 01 | Gilus Gilowice | 22.82 | 109 | ||||
21. | Dąbrowa Julianna | 01 | Kmita Zabierzów | 23.02 | 106 | ||||
22. | Prochownik Dominika | 01 | Żabka Wadowice | 23.13 | 104 | ||||
23. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 23.37 | 101 | ||||
24. | Papszun Julia | 03 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 24.98 | 83 | ||||
25. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 26.00 | 73 | ||||
26. | Kondrelak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 26.33 | 71 | ||||
27. | Duźniak Wiktoria | 02 | Victoria Kozy | 26.97 | 66 | ||||
28. | Jędryka Joanna | 04 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 27.03 | 65 | ||||
29. | Drzazga Emilia | 03 | Lider Wadowice | 28.06 | 58 | ||||
30. | Bylica Martyna | 02 | Gilus Gilowice | 28.45 | 56 | ||||
31. | Jaszek Karolina | 03 | Jasień Sucha Besk. | 36.37 | 27 | ||||
DYSKW. | Kuszak Róża | 02 | Glosator Kraków | ||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2010-10-30 - 10:15 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mosoń Piotr | 01 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 15.93 | 207 | |||
2. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 16.21 | 197 | |||
3. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 17.41 | 159 | |||
4. | Mosoń Samuel | 01 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 18.13 | 141 | |||
Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 18.13 | 141 | ||||
6. | Hadt Jan | 01 | Salwator Kraków | 18.33 | 136 | |||
7. | Majda Adam | 01 | RAK SwimSport Zabierzów | 19.39 | 115 | |||
8. | Szpak Mikołaj | 01 | Gilus Gilowice | 19.60 | 111 | |||
9. | Jacoszek Krzysztof | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 20.23 | 101 | |||
10. | Telega Kamil | 01 | Zaw. niezrzeszony | 20.29 | 100 | |||
11. | Grygierczyk Paweł | 01 | Gilus Gilowice | 20.49 | 97 | |||
12. | Batko Karol | 01 | Zaw. niezrzeszony | 20.56 | 96 | |||
13. | Kine Konrad | 02 | Victoria Kozy | 20.85 | 93 | |||
14. | Kurek Mikołaj | 02 | Znicz Delfin Kłobuck | 20.91 | 92 | |||
Bożek Konrad | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 20.91 | 92 | ||||
16. | Norek Mateusz | 01 | Gilus Gilowice | 21.00 | 91 | |||
17. | Skoczylas Kacper | 01 | Karol Wadowice | 21.17 | 88 | |||
18. | Paludkiewicz Patryk | 01 | Znicz Delfin Kłobuck | 21.71 | 82 | |||
19. | Kubeczko Jakub | 01 | Gilus Gilowice | 21.91 | 80 | |||
20. | Sosnowski Jakub | 01 | Znicz Delfin Kłobuck | 22.02 | 79 | |||
21. | Mazur Cezary | 01 | Kmita Zabierzów | 22.39 | 75 | |||
22. | Mazurkiewicz Olaf | 01 | Fala Niepołomice | 22.42 | 74 | |||
23. | Filejecki Marcel | 01 | Gilus Gilowice | 22.48 | 74 | |||
24. | Czech Mateusz | 01 | Kmita Zabierzów | 23.89 | 62 | |||
25. | Skowron Paweł | 02 | Gilus Gilowice | 24.65 | 56 | |||
26. | Bajorski Krzysztof | 01 | Victoria Kozy | 24.96 | 54 | |||
27. | Radwanek Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 26.04 | 47 | |||
28. | Wyczesany Tomasz | 01 | Start Tarnów | 28.78 | 35 | |||
29. | Lipnicki Jakub | 01 | Żabka Wadowice | 29.93 | 31 |
PK | Dryja Stanisław | Kmita Zabierzów | 27.13 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2010-10-30 - 10:25 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Misiejuk Aldona | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 21.57 | 272 | ||||
2. | Działkowska Natalia | 01 | Victoria Kozy | 22.50 | 240 | ||||
3. | Roman Maja | 01 | Znicz Delfin Kłobuck | 23.26 | 217 | ||||
4. | Golińska Zofia | 01 | Jordan Kraków | 23.92 | 200 | ||||
5. | Kowal Anna | 01 | Zaw. niezrzeszony | 24.75 | 180 | ||||
6. | Ptaszek Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 24.86 | 178 | ||||
7. | Ousley Naseman Gabriela | 02 | Jordan Kraków | 26.07 | 154 | ||||
8. | Podkowa Dominika | 01 | Fala Niepołomice | 27.28 | 135 | ||||
9. | Bogacz Patrycja | 01 | Karol Wadowice | 27.44 | 132 | ||||
10. | Bylica Martyna | 02 | Gilus Gilowice | 27.45 | 132 | ||||
11. | Romanowska Wiktoria | 01 | Karol Wadowice | 28.36 | 120 | ||||
Owczorz Julia | 02 | Salmo Żory | 28.36 | 120 | |||||
13. | Górecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 28.59 | 117 | ||||
14. | Kuszak Róża | 02 | Glosator Kraków | 29.85 | 103 | ||||
15. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 30.12 | 100 | ||||
16. | Kachel Julia | 03 | Żabka Wadowice | 30.59 | 95 | ||||
17. | Drzazga Emilia | 03 | Lider Wadowice | 31.11 | 91 | ||||
18. | Kachel Aleksandra | 03 | Żabka Wadowice | 31.50 | 87 | ||||
19. | Szota Maja | 01 | Żabka Wadowice | 33.11 | 75 | ||||
DYSKW. | Woźniak Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | ||||||
K15 - dotknięcie ściany jedną ręką na zakończenie wyścigu |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2010-10-30 - 10:30 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Smolarz Bartosz | 01 | Gilus Gilowice | 22.10 | 168 | |||
2. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 22.21 | 166 | |||
3. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 22.24 | 165 | |||
4. | Kubiś Filip | 01 | Karol Wadowice | 22.39 | 162 | |||
5. | Węglarz Mikołaj | 01 | Victoria Kozy | 23.13 | 147 | |||
6. | Badura Michał | 01 | Victoria Kozy | 23.14 | 147 | |||
7. | Mosoń Samuel | 01 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 23.16 | 146 | |||
8. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 23.69 | 137 | |||
9. | Filejecki Marcel | 01 | Gilus Gilowice | 26.12 | 102 | |||
10. | Sosnowski Jakub | 01 | Znicz Delfin Kłobuck | 27.37 | 89 | |||
11. | Adamczyk Mateusz | 01 | Fala Niepołomice | 29.90 | 68 | |||
12. | Kolber Krystian | 01 | Karol Wadowice | 29.98 | 67 | |||
13. | Hajduk Kacper | 01 | Karol Wadowice | 33.76 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2010-10-30 - 10:35 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 19.73 | 259 | ||||
2. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 20.94 | 216 | ||||
3. | tomasiak Agnieszka | 01 | Salmo Żory | 21.94 | 188 | ||||
4. | Mucha Karolina | 01 | Zaw. niezrzeszony | 22.12 | 184 | ||||
5. | Kulawik Weronika | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 22.67 | 170 | ||||
6. | Jędryka Anna | 01 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 22.78 | 168 | ||||
7. | Kowal Anna | 01 | Zaw. niezrzeszony | 23.59 | 151 | ||||
8. | Soluch Nikola | 01 | Znicz Delfin Kłobuck | 23.88 | 146 | ||||
9. | Grela Anna | 01 | Kmita Zabierzów | 24.07 | 142 | ||||
10. | Ousley Naseman Gabriela | 02 | Jordan Kraków | 24.45 | 136 | ||||
11. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 24.51 | 135 | ||||
12. | Bogacz Patrycja | 01 | Karol Wadowice | 24.57 | 134 | ||||
13. | Dębiec Karolina | 01 | Zaw. niezrzeszony | 24.60 | 133 | ||||
14. | Suchan Małgorzata | 01 | RAK SwimSport Zabierzów | 25.06 | 126 | ||||
15. | Duźniak Wiktoria | 02 | Victoria Kozy | 25.63 | 118 | ||||
16. | Dąbrowa Julianna | 01 | Kmita Zabierzów | 26.34 | 109 | ||||
17. | Jackowska Justyna | 01 | Gilus Gilowice | 26.52 | 106 | ||||
18. | Kondrelak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 26.63 | 105 | ||||
19. | Jędryka Joanna | 04 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 27.79 | 93 | ||||
20. | Kachel Julia | 03 | Żabka Wadowice | 28.27 | 88 | ||||
21. | Szczęsny Julia | 02 | Karol Wadowice | 29.09 | 81 | ||||
22. | Romanowska Wiktoria | 01 | Karol Wadowice | 29.14 | 80 | ||||
23. | Skowron Martyna | 01 | Karol Wadowice | 29.99 | 74 | ||||
24. | Szota Maja | 01 | Żabka Wadowice | 30.91 | 67 | ||||
25. | Kachel Aleksandra | 03 | Żabka Wadowice | 31.60 | 63 | ||||
26. | Papszun Julia | 03 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 32.54 | 58 | ||||
27. | Kowalska Weronika | 01 | Karol Wadowice | 34.74 | 47 | ||||
28. | Jaszek Karolina | 03 | Jasień Sucha Besk. | 35.81 | 43 | ||||
29. | Czarny Dominika | 01 | Karol Wadowice | 37.62 | 37 | ||||
DYSKW. | Woźniak Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | ||||||
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2010-10-30 - 10:45 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mosoń Piotr | 01 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 20.03 | 159 | ||||
2. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 21.13 | 135 | ||||
3. | Skoczylas Kacper | 01 | Karol Wadowice | 21.73 | 124 | ||||
4. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 21.81 | 123 | ||||
5. | Szpak Mikołaj | 01 | Gilus Gilowice | 22.19 | 117 | ||||
6. | Bożek Konrad | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 22.29 | 115 | ||||
7. | Łyczak Jalkub | 01 | RAK SwimSport Zabierzów | 22.49 | 112 | ||||
8. | Badura Michał | 01 | Victoria Kozy | 22.63 | 110 | ||||
9. | Kubiś Filip | 01 | Karol Wadowice | 22.80 | 107 | ||||
10. | Mazur Cezary | 01 | Kmita Zabierzów | 22.86 | 107 | ||||
11. | Batko Karol | 01 | Zaw. niezrzeszony | 23.10 | 103 | ||||
12. | Jacoszek Krzysztof | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 23.53 | 98 | ||||
13. | Majda Adam | 01 | RAK SwimSport Zabierzów | 24.05 | 92 | ||||
14. | Kubeczko Jakub | 01 | Gilus Gilowice | 24.35 | 88 | SC 1 | |||
15. | Czech Mateusz | 01 | Kmita Zabierzów | 24.35 | 88 | SC 2 | |||
16. | Telega Kamil | 01 | Zaw. niezrzeszony | 24.59 | 86 | ||||
17. | Norek Mateusz | 01 | Gilus Gilowice | 24.71 | 84 | ||||
18. | Węglarz Mikołaj | 01 | Victoria Kozy | 25.19 | 80 | ||||
19. | Kurek Mikołaj | 02 | Znicz Delfin Kłobuck | 25.84 | 74 | ||||
20. | Kolber Krystian | 01 | Karol Wadowice | 25.85 | 74 | ||||
21. | Paludkiewicz Patryk | 01 | Znicz Delfin Kłobuck | 26.18 | 71 | ||||
22. | Kine Konrad | 02 | Victoria Kozy | 27.15 | 64 | ||||
23. | Smolarz Bartosz | 01 | Gilus Gilowice | 27.26 | 63 | ||||
24. | Radwanek Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 27.53 | 61 | ||||
25. | Skowron Paweł | 02 | Gilus Gilowice | 27.65 | 60 | ||||
26. | Mazurkiewicz Olaf | 01 | Fala Niepołomice | 27.79 | 59 | ||||
27. | Bajorski Krzysztof | 01 | Victoria Kozy | 28.68 | 54 | ||||
28. | Adamczyk Mateusz | 01 | Fala Niepołomice | 30.67 | 44 | ||||
29. | Hajduk Kacper | 01 | Karol Wadowice | 30.74 | 44 | ||||
30. | Wyczesany Tomasz | 01 | Start Tarnów | 31.49 | 41 | ||||
31. | Lipnicki Jakub | 01 | Żabka Wadowice | 31.68 | 40 | ||||
32. | Pierożak Paweł | 01 | Victoria Kozy | 39.32 | 21 | ||||
DYSKW. | Grygierczyk Paweł | 01 | Gilus Gilowice | ||||||
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach |
PK | Dryja Stanisław | Kmita Zabierzów | 23.76 | 95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-10-30 - 10:55 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bocheńska Wiktoria | 99 | SiKReT Gliwice | 38.67 | 282 | SC 1 | ||
2. | Ousley Naseman Caroline | 99 | Jordan Kraków | 38.67 | 282 | SC 2 | ||
3. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 41.36 | 231 | |||
4. | Głąb Wiktoria | 99 | Gilus Gilowice | 45.01 | 179 | |||
5. | Piosik Natalia | 99 | Gilus Gilowice | 46.21 | 165 | |||
6. | Strączyńska Martyna | 99 | Jordan Kraków | 46.55 | 162 | |||
7. | Jeziorska Karolina | 99 | Znicz Delfin Kłobuck | 50.92 | 124 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-10-30 - 10:55 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 38.93 | 276 | |||
2. | Jelonek Justyna | 00 | Fala Niepołomice | 42.00 | 220 | |||
3. | Haj Alicja | 00 | Salmo Żory | 45.04 | 179 | |||
4. | Golińska Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | 46.86 | 159 | |||
5. | Długosz Dominika | 00 | Hajduki Chorzów | 48.13 | 146 | |||
6. | Zaręba Anna | 00 | Salmo Żory | 48.35 | 144 | |||
7. | Anioł Ewelina | 00 | Salmo Żory | 48.99 | 139 | |||
8. | Tomasiuk Natalia | 00 | Salmo Żory | 49.59 | 134 | |||
Leszczyńska Zuzanna | 00 | Ósemka Oświęcim | 49.59 | 134 | ||||
10. | Rajca Julia | 00 | Victoria Kozy | 50.80 | 124 | |||
11. | Zawisza Alina | 00 | Ósemka Oświęcim | 50.92 | 124 |
PK | Misiejuk Aldona | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 50.44 | 127 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-10-30 - 11:05 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 33.96 | 291 | |||
2. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 35.82 | 248 | |||
3. | Ciastoń Sebastian | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 38.04 | 207 | |||
4. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 39.69 | 182 | |||
5. | Starowicz Marek | 99 | Aquarius Myślenice | 41.02 | 165 | |||
6. | Gwóźdź Jan | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 42.58 | 148 | |||
7. | Wyleżuch Wiktor | 99 | Gilus Gilowice | 45.11 | 124 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-10-30 - 11:05 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kędziora Daniel | 00 | Hajduki Chorzów | 41.02 | 165 | |||
2. | Henke Marek | 00 | Fala Niepołomice | 41.14 | 164 | |||
3. | Błądek Jędrzej | 00 | Salmo Żory | 42.04 | 153 | |||
4. | Stolarski Damian | 00 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 42.70 | 146 | |||
5. | Szymanek Damian | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | 43.46 | 139 | |||
6. | Suski Michał | 00 | Ósemka Oświęcim | 48.00 | 103 | |||
7. | Niedziela Hubert | 00 | Ósemka Oświęcim | 49.00 | 97 | |||
8. | Biecki Szymon | 00 | Ósemka Oświęcim | 49.10 | 96 | |||
9. | Kumański Karol | 00 | Ósemka Oświęcim | 52.35 | 79 |
PK | Jacoszek Krzysztof | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 50.60 | 88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-10-30 - 11:10 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ousley Naseman Caroline | 99 | Jordan Kraków | 32.43 | 394 | |||
2. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 33.29 | 364 | |||
3. | Bocheńska Wiktoria | 99 | SiKReT Gliwice | 33.35 | 363 | |||
4. | Kucharzyk Joanna | 99 | Jordan Kraków | 34.12 | 339 | |||
5. | Papla Izabela | 99 | Victoria Kozy | 34.88 | 317 | |||
6. | Czuba Alicja | 99 | Karol Wadowice | 36.36 | 280 | |||
7. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 36.47 | 277 | |||
8. | Rogowska Angelika | 99 | Jordan Kraków | 37.11 | 263 | |||
9. | Bąk Katarzyna | 99 | Jasień Sucha Besk. | 37.18 | 262 | |||
10. | Jaszek Aleksandra | 99 | Jasień Sucha Besk. | 37.27 | 260 | |||
11. | Niemiec Adrianna | 99 | Jordan Kraków | 37.41 | 257 | |||
12. | Piosik Natalia | 99 | Gilus Gilowice | 37.86 | 248 | |||
13. | Zielińska Anna | 99 | Kmita Zabierzów | 38.79 | 230 | |||
14. | Biernat Aleksandra | 99 | Korona Kraków | 38.96 | 227 | |||
15. | Staniszewska Paulina | 99 | Znicz Delfin Kłobuck | 39.16 | 224 | |||
16. | Saldak Karolina | 99 | Salwator Kraków | 39.27 | 222 | |||
17. | Janik Milena | 99 | Fala Niepołomice | 39.45 | 219 | |||
18. | Kawiecka Marta | 99 | Jordan Kraków | 40.33 | 205 | |||
19. | Janulewicz Alicja | 99 | Korona Kraków | 40.73 | 199 | |||
20. | Krzemień Kinga | 99 | Żabka Wadowice | 40.84 | 197 | |||
21. | Bazylweicz Julia | 99 | Gilus Gilowice | 41.56 | 187 | |||
22. | Zapart Zuzanna | 99 | Korona Kraków | 43.03 | 169 | |||
23. | Plekan Agnieszka | 99 | Jordan Kraków | 43.53 | 163 | |||
24. | Wrońska Aleksandra | 99 | Glosator Kraków | 43.61 | 162 | |||
25. | Wrońska Bogusława | 99 | Glosator Kraków | 44.76 | 150 | |||
26. | Wyczesany Katarzyna | 99 | Start Tarnów | 50.79 | 103 | |||
27. | Śmiłek Milena | 99 | Żabka Wadowice | 51.33 | 99 | |||
28. | Kołek Anna | 99 | Żabka Wadowice | 56.38 | 75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-10-30 - 11:10 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 32.48 | 392 | ||||
2. | Mrugacz Dominika | 00 | Jordan Kraków | 36.26 | 282 | ||||
3. | Sałbut Roksana | 00 | Salmo Żory | 36.60 | 274 | ||||
4. | Jelonek Justyna | 00 | Fala Niepołomice | 37.29 | 259 | ||||
5. | Bilińska Dominika | 00 | Hajduki Chorzów | 37.75 | 250 | ||||
6. | Bugajska Natalia | 00 | Gilus Gilowice | 37.90 | 247 | ||||
7. | Gutek Wiktoria | 00 | Salwator Kraków | 37.92 | 247 | ||||
8. | Łęczyńska Aleksandra | 00 | UKS SP 8 Chrzanów | 38.18 | 242 | ||||
9. | Śliwińska Marta | 00 | CKiS Skawina | 38.19 | 241 | ||||
10. | Bac Anna | 00 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 38.23 | 241 | ||||
11. | Haj Alicja | 00 | Salmo Żory | 39.42 | 220 | ||||
12. | Bogacz Oliwia | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | 39.53 | 218 | ||||
13. | Bachorczyk Kinga | 00 | Jasień Sucha Besk. | 39.56 | 217 | ||||
14. | Golińska Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | 40.14 | 208 | ||||
15. | Mydlarz Wiktoria | 00 | Ósemka Oświęcim | 40.21 | 207 | SC 1 | |||
16. | Tomasiuk Natalia | 00 | Salmo Żory | 40.21 | 207 | SC 2 | |||
17. | Skowron Aleksandra | 00 | Karol Wadowice | 40.28 | 206 | ||||
18. | Anioł Ewelina | 00 | Salmo Żory | 40.52 | 202 | ||||
19. | Kóska Arkadia | 00 | Gilus Gilowice | 40.78 | 198 | ||||
20. | Pisarek Justyna | 00 | Aquatica Pawłowice | 40.92 | 196 | ||||
21. | Jankowska Barbara | 00 | Salmo Żory | 40.96 | 196 | ||||
22. | Lechowicz Nadia | 00 | Jordan Kraków | 41.73 | 185 | ||||
23. | Stefaniak Klaudia | 00 | Salmo Żory | 41.87 | 183 | ||||
24. | Wojtusik Melania | 00 | Fala Niepołomice | 41.89 | 183 | ||||
25. | Papszun Patrycja | 00 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 42.27 | 178 | ||||
26. | Leszczyńska Zuzanna | 00 | Ósemka Oświęcim | 42.28 | 178 | ||||
27. | Miśkiewicz Julia | 00 | Victoria Kozy | 42.59 | 174 | ||||
28. | Gruca Alicja | 00 | Aquatica Pawłowice | 43.37 | 165 | ||||
29. | Zaręba Anna | 00 | Salmo Żory | 44.02 | 158 | ||||
30. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 44.45 | 153 | ||||
31. | Cierpiałek Adrianna | 00 | Karol Wadowice | 44.76 | 150 | ||||
32. | Szmidt Milena | 00 | Kmita Zabierzów | 44.79 | 150 | ||||
33. | Litwa Magdalena | 00 | Salwator Kraków | 46.01 | 138 | ||||
34. | Burzyńska Weronika | 00 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 46.03 | 138 | ||||
35. | Lusina Gabriela | 00 | Kmita Zabierzów | 46.34 | 135 | ||||
36. | Grygoruk Klaudia | 00 | Ósemka Oświęcim | 47.10 | 129 | ||||
37. | Grzeczyńska Wiktoria | 00 | Karol Wadowice | 48.20 | 120 | ||||
38. | Senecka Weronika | 00 | Victoria Kozy | 50.15 | 107 | ||||
39. | Pancerz Dominika | 00 | Start Tarnów | 50.75 | 103 | ||||
40. | Jamróz Barbara | 00 | Żabka Wadowice | 50.81 | 103 | ||||
41. | Kołodziej Agata | 00 | Ósemka Oświęcim | 51.41 | 99 | ||||
42. | Kajstura Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | 55.78 | 77 | ||||
43. | Kumorek Aleksandra | 00 | Żabka Wadowice | 59.49 | 64 | ||||
44. | Gajewska Katarzyna | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:01.04 | 59 | ||||
DYSKW. | Jurczyk Zuzanna | 00 | Kmita Zabierzów | ||||||
O9 - nie ukończenie wyścigu na wyznaczonym torze |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-10-30 - 11:35 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 32.69 | 260 | ||||
2. | Szczepaniak Paweł | 99 | Jordan Kraków | 32.88 | 255 | ||||
3. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 33.57 | 240 | ||||
4. | Mołdrzyk Maciej | 99 | Gilus Gilowice | 34.21 | 227 | ||||
5. | Starowicz Marek | 99 | Aquarius Myślenice | 34.51 | 221 | ||||
6. | Giejdasz Piotr | 99 | Fala Niepołomice | 35.14 | 209 | ||||
7. | Czub Dominik | 99 | Korona Kraków | 35.93 | 196 | ||||
8. | Majewski Maciej | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 36.37 | 189 | ||||
9. | Kolanowski Wiktor | 99 | Jordan Kraków | 37.58 | 171 | ||||
10. | Sobelga Hubert | 99 | Fala Niepołomice | 38.84 | 155 | ||||
11. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 39.02 | 153 | ||||
12. | Badan Adrian | 99 | Lider Wadowice | 41.51 | 127 | ||||
13. | Łopata Piotr | 99 | RAK SwimSport Zabierzów | 43.00 | 114 | ||||
14. | Śliwa Jakub | 99 | Karol Wadowice | 53.25 | 60 | ||||
15. | Najbor Marcin | 99 | Żabka Wadowice | 55.34 | 54 | ||||
DYSKW. | Dudziak Wiktor | 99 | Fala Niepołomice | ||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-10-30 - 11:35 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chromik Mateusz | 00 | Hajduki Chorzów | 34.17 | 228 | ||||
2. | Latusek Szymon | 00 | Gilus Gilowice | 35.17 | 209 | ||||
3. | Chyba Łukasz | 00 | RAK SwimSport Zabierzów | 37.16 | 177 | ||||
4. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 38.01 | 165 | ||||
5. | Figas Patryk | 00 | Salmo Żory | 38.11 | 164 | ||||
6. | Stolarski Damian | 00 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 38.23 | 162 | ||||
7. | Błądek Jędrzej | 00 | Salmo Żory | 38.60 | 158 | ||||
8. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 38.65 | 157 | ||||
9. | Cupak Wojciech | 00 | Jordan Kraków | 39.33 | 149 | ||||
Drzazga Kamil | 00 | Lider Wadowice | 39.33 | 149 | |||||
11. | Ptaszek Michał | 00 | Gilus Gilowice | 39.41 | 148 | ||||
12. | Biecki Szymon | 00 | Ósemka Oświęcim | 39.46 | 148 | ||||
13. | Radwan Kacper | 00 | Salwator Kraków | 39.65 | 146 | ||||
14. | Bartnikiewicz Jan | 00 | Hajduki Chorzów | 39.82 | 144 | ||||
15. | Plutecki Dawid | 00 | Jordan Kraków | 39.88 | 143 | ||||
16. | Majchrewicz Patrycjusz | 00 | Hajduki Chorzów | 39.98 | 142 | ||||
17. | Surdziel Kacper | 00 | Fala Niepołomice | 39.99 | 142 | ||||
18. | Suski Michał | 00 | Ósemka Oświęcim | 40.07 | 141 | ||||
19. | Barczyk Norbert | 00 | Jordan Kraków | 40.45 | 137 | ||||
20. | Szymanek Damian | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | 40.53 | 136 | ||||
21. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 40.55 | 136 | ||||
22. | Tetłak Cezary | 00 | Salwator Kraków | 40.84 | 133 | ||||
23. | Majerski Jakub | 00 | Jordan Kraków | 41.64 | 126 | ||||
Jodłowski Mateusz | 00 | Jordan Kraków | 41.64 | 126 | |||||
25. | Krupa Borys | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | 41.68 | 125 | ||||
26. | Bogacz Christian | 00 | Karol Wadowice | 41.77 | 125 | ||||
27. | Miszczyński Robert | 00 | Ósemka Oświęcim | 42.26 | 120 | ||||
28. | Koszała Patryk | 00 | Gilus Gilowice | 43.50 | 110 | ||||
29. | Jaromin Mateusz | 00 | Victoria Kozy | 44.02 | 106 | ||||
30. | Branczewski Jakub | 00 | RAK SwimSport Zabierzów | 44.13 | 106 | ||||
31. | Janusz Jakub | 00 | Kmita Zabierzów | 44.96 | 100 | ||||
32. | Mayerberg Kacper | 00 | Ósemka Oświęcim | 48.28 | 81 | ||||
33. | Kucia Maciej | 00 | RAK SwimSport Zabierzów | 50.31 | 71 | ||||
DYSKW. | Małysz Karol | 00 | Salmo Żory | ||||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Cyganek Mateusz | 00 | Salwator Kraków | ||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-10-30 - 11:50 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kucharzyk Joanna | 99 | Jordan Kraków | 42.10 | 361 | ||||
2. | Jangrot Angelika | 99 | Jordan Kraków | 44.17 | 312 | ||||
3. | Nycz Kamila | 99 | Gilus Gilowice | 45.27 | 290 | ||||
4. | Janik Milena | 99 | Fala Niepołomice | 45.51 | 286 | ||||
5. | Głąb Wiktoria | 99 | Gilus Gilowice | 46.16 | 274 | ||||
6. | Żmudzka Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 46.18 | 273 | ||||
7. | Grela Karolina | 99 | Kmita Zabierzów | 48.15 | 241 | ||||
8. | Jeziorska Karolina | 99 | Znicz Delfin Kłobuck | 48.78 | 232 | ||||
9. | Rogowska Angelika | 99 | Jordan Kraków | 49.13 | 227 | ||||
10. | Dybowska Anna | 99 | Jordan Kraków | 49.67 | 220 | ||||
11. | Bazylweicz Julia | 99 | Gilus Gilowice | 49.68 | 220 | ||||
12. | Zapart Zuzanna | 99 | Korona Kraków | 51.46 | 198 | ||||
13. | Wrońska Aleksandra | 99 | Glosator Kraków | 51.83 | 193 | ||||
14. | Paździora Karolina | 99 | Karol Wadowice | 52.68 | 184 | ||||
15. | Plekan Agnieszka | 99 | Jordan Kraków | 55.04 | 161 | ||||
16. | Czechowicz Dominika | 99 | Karol Wadowice | 1:00.15 | 124 | ||||
17. | Wyczesany Katarzyna | 99 | Start Tarnów | 1:02.26 | 112 | ||||
18. | Kołek Anna | 99 | Żabka Wadowice | 1:05.20 | 97 | ||||
19. | Kolber Wiktoria | 99 | Karol Wadowice | 1:06.42 | 92 | ||||
DYSKW. | Śmiłek Milena | 99 | Żabka Wadowice | ||||||
K14 - dotknięcie ściany jedną ręką przy nawrocie |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-10-30 - 11:50 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sałbut Roksana | 00 | Salmo Żory | 43.38 | 330 | ||||
2. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 43.93 | 318 | ||||
3. | Długosz Dominika | 00 | Hajduki Chorzów | 47.74 | 247 | ||||
4. | Litwa Magdalena | 00 | Salwator Kraków | 47.86 | 246 | ||||
5. | Bachorczyk Kinga | 00 | Jasień Sucha Besk. | 49.14 | 227 | ||||
6. | Kuwik Dominika | 00 | Ósemka Oświęcim | 49.61 | 220 | ||||
7. | Stefaniak Klaudia | 00 | Salmo Żory | 50.21 | 213 | ||||
8. | Kóska Arkadia | 00 | Gilus Gilowice | 50.75 | 206 | ||||
9. | Gruca Alicja | 00 | Aquatica Pawłowice | 51.16 | 201 | ||||
10. | Pisarek Justyna | 00 | Aquatica Pawłowice | 51.44 | 198 | ||||
11. | Kołodziej Agata | 00 | Ósemka Oświęcim | 51.60 | 196 | ||||
12. | Cierpiałek Adrianna | 00 | Karol Wadowice | 52.67 | 184 | ||||
13. | Grzeczyńska Wiktoria | 00 | Karol Wadowice | 52.90 | 182 | ||||
14. | Lechowicz Nadia | 00 | Jordan Kraków | 53.07 | 180 | ||||
Grygoruk Klaudia | 00 | Ósemka Oświęcim | 53.07 | 180 | |||||
16. | Krupa Katarzyna | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | 53.95 | 171 | ||||
17. | Ryś Zofia | 00 | Ósemka Oświęcim | 59.28 | 129 | ||||
18. | Senecka Weronika | 00 | Victoria Kozy | 1:00.07 | 124 | ||||
19. | Pancerz Dominika | 00 | Start Tarnów | 1:02.34 | 111 | ||||
20. | Gwóźdź Julia | 00 | Jordan Kraków | 1:04.07 | 102 | ||||
21. | Gajewska Katarzyna | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:18.62 | 55 | ||||
DYSKW. | Śliwińska Marta | 00 | CKiS Skawina | ||||||
K14 - dotknięcie ściany jedną ręką przy nawrocie | |||||||||
DYSKW. | Gutek Wiktoria | 00 | Salwator Kraków | ||||||
K15 - dotknięcie ściany jedną ręką na zakończenie wyścigu | |||||||||
DYSKW. | Chwast Magdalena | 00 | Glosator Kraków | ||||||
K15 - dotknięcie ściany jedną ręką na zakończenie wyścigu |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-10-30 - 12:05 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fiedosiuk Rafał | 99 | Salmo Żory | 42.31 | 243 | |||
2. | Marecik Arkadiusz | 99 | Fala Niepołomice | 43.12 | 230 | |||
3. | Podkowa Kamil | 99 | Fala Niepołomice | 43.59 | 222 | |||
4. | Kłosiński Kamil | 99 | Jordan Kraków | 43.76 | 220 | |||
5. | Tekieli Jakub | 99 | Jordan Kraków | 44.40 | 210 | |||
6. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 44.47 | 209 | |||
7. | Majewski Maciej | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 45.19 | 200 | |||
8. | Gil Kamil | 99 | Jordan Kraków | 45.71 | 193 | |||
9. | Kolanowski Wiktor | 99 | Jordan Kraków | 46.90 | 179 | |||
10. | Sobelga Hubert | 99 | Fala Niepołomice | 48.90 | 158 | |||
11. | Badan Dawid | 99 | Lider Wadowice | 49.25 | 154 | |||
12. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 49.48 | 152 | |||
13. | Mucha Paweł | 99 | Gilus Gilowice | 49.79 | 149 | |||
14. | Badan Adrian | 99 | Lider Wadowice | 52.47 | 128 | |||
15. | Najbor Marcin | 99 | Żabka Wadowice | 1:03.69 | 71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-10-30 - 12:05 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chromik Mateusz | 00 | Hajduki Chorzów | 45.23 | 199 | ||||
2. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 47.03 | 177 | ||||
3. | Latusek Szymon | 00 | Gilus Gilowice | 47.20 | 175 | ||||
4. | Rdzanek Szymon | 00 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 47.91 | 168 | ||||
5. | Surdziel Kacper | 00 | Fala Niepołomice | 49.33 | 153 | ||||
6. | Majchrewicz Patrycjusz | 00 | Hajduki Chorzów | 49.98 | 148 | ||||
7. | Szałaśny Bartosz | 00 | Ósemka Oświęcim | 50.90 | 140 | ||||
8. | Zając Aleksander | 00 | Ósemka Oświęcim | 53.10 | 123 | ||||
9. | Sordyl Wojciech | 00 | Żabka Wadowice | 54.39 | 114 | ||||
10. | Cupak Wojciech | 00 | Jordan Kraków | 54.57 | 113 | ||||
11. | Piwowarczyk Artur | 00 | Ósemka Oświęcim | 54.58 | 113 | ||||
12. | Mayerberg Kacper | 00 | Ósemka Oświęcim | 55.68 | 107 | ||||
13. | Miszczyński Robert | 00 | Ósemka Oświęcim | 57.04 | 99 | ||||
14. | Koszała Patryk | 00 | Gilus Gilowice | 1:00.38 | 84 | ||||
15. | Kucia Maciej | 00 | RAK SwimSport Zabierzów | 1:05.90 | 64 | ||||
DYSKW. | Bartnikiewicz Jan | 00 | Hajduki Chorzów | ||||||
K14 - dotknięcie ściany jedną ręką przy nawrocie | |||||||||
DYSKW. | Figas Patryk | 00 | Salmo Żory | ||||||
K15 - dotknięcie ściany jedną ręką na zakończenie wyścigu |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2010-10-30 - 12:15 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pająk Liliana | 99 | Salmo Żory | 37.85 | 349 | ||||
2. | Czuba Alicja | 99 | Karol Wadowice | 41.77 | 260 | ||||
3. | Nycz Kamila | 99 | Gilus Gilowice | 42.08 | 254 | ||||
4. | Niemiec Adrianna | 99 | Jordan Kraków | 43.31 | 233 | ||||
5. | Żmudzka Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 44.31 | 218 | ||||
6. | Dybowska Anna | 99 | Jordan Kraków | 44.42 | 216 | ||||
7. | Jangrot Angelika | 99 | Jordan Kraków | 44.58 | 214 | ||||
8. | Bąk Katarzyna | 99 | Jasień Sucha Besk. | 45.13 | 206 | ||||
9. | Jaszek Aleksandra | 99 | Jasień Sucha Besk. | 46.23 | 192 | ||||
10. | Sikora Adrianna | 99 | Jordan Kraków | 47.01 | 182 | ||||
11. | Kawiecka Marta | 99 | Jordan Kraków | 47.45 | 177 | ||||
12. | Wrońska Bogusława | 99 | Glosator Kraków | 49.75 | 154 | ||||
13. | Paździora Karolina | 99 | Karol Wadowice | 59.69 | 89 | ||||
14. | Kolber Wiktoria | 99 | Karol Wadowice | 1:00.04 | 87 | ||||
DYSKW. | Staniszewska Paulina | 99 | Znicz Delfin Kłobuck | ||||||
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach | |||||||||
DYSKW. | Warjan Karolina | 99 | Jordan Kraków | ||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2010-10-30 - 12:15 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 39.65 | 304 | ||||
2. | Bugajska Natalia | 00 | Gilus Gilowice | 43.80 | 225 | ||||
3. | Bac Anna | 00 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 44.83 | 210 | ||||
4. | Mrugacz Dominika | 00 | Jordan Kraków | 44.98 | 208 | ||||
5. | Bilińska Dominika | 00 | Hajduki Chorzów | 45.00 | 208 | ||||
6. | Miśkiewicz Julia | 00 | Victoria Kozy | 45.17 | 205 | ||||
7. | Kuwik Dominika | 00 | Ósemka Oświęcim | 46.58 | 187 | ||||
8. | Wojtusik Melania | 00 | Fala Niepołomice | 46.79 | 185 | ||||
9. | Łęczyńska Aleksandra | 00 | UKS SP 8 Chrzanów | 47.03 | 182 | ||||
10. | Mydlarz Wiktoria | 00 | Ósemka Oświęcim | 47.11 | 181 | ||||
11. | Rajca Julia | 00 | Victoria Kozy | 47.54 | 176 | ||||
12. | Zawisza Alina | 00 | Ósemka Oświęcim | 48.67 | 164 | ||||
13. | Jankowska Barbara | 00 | Salmo Żory | 48.94 | 161 | ||||
14. | Bogacz Oliwia | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | 49.62 | 155 | ||||
15. | Papszun Patrycja | 00 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 50.10 | 151 | ||||
16. | Chwast Magdalena | 00 | Glosator Kraków | 50.25 | 149 | ||||
17. | Szmidt Milena | 00 | Kmita Zabierzów | 50.31 | 149 | ||||
18. | Ryś Zofia | 00 | Ósemka Oświęcim | 50.93 | 143 | ||||
19. | Skowron Aleksandra | 00 | Karol Wadowice | 53.46 | 124 | ||||
20. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 55.08 | 113 | ||||
21. | Lusina Gabriela | 00 | Kmita Zabierzów | 55.31 | 112 | ||||
22. | Gwóźdź Julia | 00 | Jordan Kraków | 58.54 | 94 | ||||
23. | Jurczyk Zuzanna | 00 | Kmita Zabierzów | 59.03 | 92 | ||||
24. | Kumorek Aleksandra | 00 | Żabka Wadowice | 1:03.16 | 75 | ||||
DYSKW. | Burzyńska Weronika | 00 | H2O Jastrzębie-Zdrój | ||||||
G8 - wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonywaniem cyklu nawrotu | |||||||||
DYSKW. | Krupa Katarzyna | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | ||||||
G8 - wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonywaniem cyklu nawrotu | |||||||||
DYSKW. | Kajstura Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | ||||||
G8 - wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonywaniem cyklu nawrotu | |||||||||
DYSKW. | Jamróz Barbara | 00 | Żabka Wadowice | ||||||
G8 - wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonywaniem cyklu nawrotu | |||||||||
DYSKW. | Sałbut Roksana | 00 | Salmo Żory | ||||||
G8 - wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonywaniem cyklu nawrotu |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2010-10-30 - 12:35 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mołdrzyk Maciej | 99 | Gilus Gilowice | 38.34 | 221 | |||
2. | Hadrian Bartosz | 99 | Gilus Gilowice | 39.20 | 207 | |||
3. | Szczepaniak Paweł | 99 | Jordan Kraków | 39.68 | 199 | |||
4. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 39.93 | 196 | |||
5. | Dudziak Wiktor | 99 | Fala Niepołomice | 40.18 | 192 | |||
6. | Gwóźdź Jan | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 41.81 | 170 | |||
7. | Kłosiński Kamil | 99 | Jordan Kraków | 43.34 | 153 | |||
8. | Tekieli Jakub | 99 | Jordan Kraków | 43.59 | 150 | |||
9. | Gil Kamil | 99 | Jordan Kraków | 43.70 | 149 | |||
10. | Czub Dominik | 99 | Korona Kraków | 44.45 | 142 | |||
11. | Giejdasz Piotr | 99 | Fala Niepołomice | 45.52 | 132 | |||
12. | Mucha Paweł | 99 | Gilus Gilowice | 48.78 | 107 | |||
13. | Badan Dawid | 99 | Lider Wadowice | 50.48 | 97 | |||
14. | Łopata Piotr | 99 | RAK SwimSport Zabierzów | 52.67 | 85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2010-10-30 - 12:35 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bogacz Christian | 00 | Karol Wadowice | 44.32 | 143 | ||||
2. | Rdzanek Szymon | 00 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 44.33 | 143 | ||||
3. | Kędziora Daniel | 00 | Hajduki Chorzów | 44.40 | 142 | ||||
4. | Majerski Jakub | 00 | Jordan Kraków | 45.18 | 135 | ||||
5. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 45.49 | 132 | ||||
6. | Henke Marek | 00 | Fala Niepołomice | 46.20 | 126 | ||||
7. | Ptaszek Michał | 00 | Gilus Gilowice | 47.33 | 117 | ||||
8. | Barczyk Norbert | 00 | Jordan Kraków | 47.70 | 115 | ||||
9. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 47.83 | 114 | ||||
10. | Drzazga Kamil | 00 | Lider Wadowice | 47.84 | 114 | ||||
11. | Jaromin Mateusz | 00 | Victoria Kozy | 48.41 | 110 | ||||
12. | Niedziela Hubert | 00 | Ósemka Oświęcim | 48.80 | 107 | ||||
13. | Jodłowski Mateusz | 00 | Jordan Kraków | 49.97 | 100 | ||||
14. | Małysz Karol | 00 | Salmo Żory | 50.54 | 96 | ||||
15. | Chyba Łukasz | 00 | RAK SwimSport Zabierzów | 50.76 | 95 | ||||
16. | Krupa Borys | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | 50.97 | 94 | ||||
17. | Szałaśny Bartosz | 00 | Ósemka Oświęcim | 51.59 | 91 | ||||
18. | Piwowarczyk Artur | 00 | Ósemka Oświęcim | 52.30 | 87 | ||||
19. | Kumański Karol | 00 | Ósemka Oświęcim | 53.83 | 80 | ||||
20. | Plutecki Dawid | 00 | Jordan Kraków | 53.93 | 79 | ||||
21. | Cyganek Mateusz | 00 | Salwator Kraków | 54.00 | 79 | ||||
22. | Zając Aleksander | 00 | Ósemka Oświęcim | 55.78 | 72 | ||||
DYSKW. | Janusz Jakub | 00 | Kmita Zabierzów | ||||||
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach | |||||||||
DYSKW. | Branczewski Jakub | 00 | RAK SwimSport Zabierzów | ||||||
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach | |||||||||
DYSKW. | Tetłak Cezary | 00 | Salwator Kraków | ||||||
G1 - nieutrzymanie pozycji na plecach | |||||||||
DYSKW. | Radwan Kacper | 00 | Salwator Kraków | ||||||
G8 - wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonywaniem cyklu nawrotu |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2010-10-30 - 12:50 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pająk Liliana | 99 | Salmo Żory | 1:21.12 | 392 | 38.77 | 42.35 | ||||
2. | Papla Izabela | 99 | Victoria Kozy | 1:25.21 | 338 | 40.91 | 44.30 | ||||
3. | Bocheńska Wiktoria | 99 | SiKReT Gliwice | 1:26.45 | 324 | 40.12 | 46.33 | ||||
4. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 1:29.81 | 289 | 41.02 | 48.79 | ||||
5. | Warjan Karolina | 99 | Jordan Kraków | 1:31.37 | 274 | 43.35 | 48.02 | ||||
6. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 1:32.25 | 266 | 43.02 | 49.23 | ||||
7. | Grela Karolina | 99 | Kmita Zabierzów | 1:34.95 | 244 | 45.69 | 49.26 | ||||
8. | Strączyńska Martyna | 99 | Jordan Kraków | 1:36.86 | 230 | 46.49 | 50.37 | ||||
9. | Biernat Aleksandra | 99 | Korona Kraków | 1:40.01 | 209 | 46.83 | 53.18 | ||||
10. | Janulewicz Alicja | 99 | Korona Kraków | 1:40.36 | 207 | 49.24 | 51.12 | ||||
11. | Sikora Adrianna | 99 | Jordan Kraków | 1:42.99 | 191 | 48.05 | 54.94 | ||||
12. | Zielińska Anna | 99 | Kmita Zabierzów | 1:44.48 | 183 | 47.74 | 56.74 | ||||
DYSKW. | Krzemień Kinga | 99 | Żabka Wadowice | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu | |||||||||||
DYSKW. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | ||||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2010-10-30 - 12:55 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 1:19.66 | 279 | 36.13 | 43.53 | |||
2. | Ciastoń Sebastian | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:23.20 | 245 | 38.28 | 44.92 | |||
3. | Fiedosiuk Rafał | 99 | Salmo Żory | 1:23.27 | 244 | 39.87 | 43.40 | |||
4. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:26.97 | 214 | 40.13 | 46.84 | |||
5. | Hadrian Bartosz | 99 | Gilus Gilowice | 1:27.91 | 207 | 41.14 | 46.77 | |||
6. | Marecik Arkadiusz | 99 | Fala Niepołomice | 1:29.28 | 198 | 42.75 | 46.53 | |||
7. | Podkowa Kamil | 99 | Fala Niepołomice | 1:30.49 | 190 | 43.61 | 46.88 | |||
8. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 1:30.79 | 188 | 42.16 | 48.63 | |||
9. | Wyleżuch Wiktor | 99 | Gilus Gilowice | 1:39.31 | 144 | 44.92 | 54.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2010-10-30 - 13:05 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | Sztafeta Rodzinna Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Koral / Topolski | H2O Jastrzębie-Zdrój | 59.59 | 277 |
Koral Julia Topolski Arkadiusz | 98 98 |
2. | Fala Niepołomice 1 | Fala Niepołomice | 1:02.87 | 236 |
Jelonek Justyna Henke Marek | 00 00 |
3. | Aquarius Myślenice | Aquarius Myślenice | 1:03.08 | 233 |
4. | Start Tarnów | Start Tarnów | 1:03.82 | 225 |
5. | Karol Wadowice | Karol Wadowice | 1:04.98 | 214 |
6. | Karol Wadowice 3 | Karol Wadowice | 1:05.28 | 211 |
Czuba Alicja | 99 | 34.26 | Ogiegło Dominika | 98 | 31.02 |
7. | Salwator Kraków | Salwator Kraków | 1:05.32 | 210 |
Gutek Wiktoria | 00 | Pobożniak Bartosz | 00 |
8. | Fala Niepołomice 2 | Fala Niepołomice | 1:05.64 | 207 |
Jelonek Aleksandra Dudziak Wiktor | 96 99 |
9. | Salmo Żory | Salmo Żory | 1:08.43 | 183 |
Jaworski Szymon tomasiak Agnieszka | 01 01 |
10. | Fala Niepołomice | Fala Niepołomice | 1:10.60 | 167 |
11. | Rdzanek / Bac | H2O Jastrzębie-Zdrój | 1:10.82 | 165 |
Rdzanek Szymon Bac Anna | 00 00 |
12. | Jordan Kraków | Jordan Kraków | 1:12.63 | 153 |
39.06 | 33.57 |
13. | Start Tarnów | Start Tarnów | 1:16.44 | 131 |
14. | Państwo Roman z dziećmi '00 i młodsi | Znicz Delfin Kłobuck | 1:18.80 | 120 |
Roman Maja Bogacz Oliwia | 01 00 |
15. | Majewscy / Gwóźdź | UKS SP 8 Chrzanów | 1:19.24 | 118 |
Majewski Maciej | 99 | Gwóźdź Jan | 99 |
16. | Karol Wadowice 2 | Karol Wadowice | 1:21.55 | 108 |
Skowron Martyna Skowron Aleksandra | 01 00 |
17. | Państwo Kurek z dziećmi '00 i młodsi | Znicz Delfin Kłobuck | 1:22.26 | 105 |
Soluch Nikola Kurek Mikołaj | 01 02 |
18. | Państwo Jeziorscy z dziećmi '99 | Znicz Delfin Kłobuck | 1:23.41 | 101 |
Staniszewska Paulina Jeziorska Karolina | 99 99 |
19. | Karol Wadowice 1 | Karol Wadowice | 1:24.76 | 96 |
Bogucka Karolina | 00 | Kubiś Filip | 01 |
DYSKW. | Lider Wadowice | Lider Wadowice | |||||||
O4 - przedwczesny start |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |