Pływackie Andrzejki Kozy, 28.11.2010 |
1 - Pływackie Andrzejki | 28/11/2010 - 9:30 |
Konkurencja 1 28/11/2010 - 9:30 | Kobiet, 50m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 34.68 | 391 | |||
2. | Lorens Alicja | 94 | SKS Kopernik Bielsko B. | 36.46 | 337 | |||
3. | Romanowska Klaudia | 93 | Karol Wadowice | 52.53 | 113 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 28/11/2010 - 9:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stach Weronika | 95 | Victoria Kozy | 33.97 | 416 | |||
2. | Szkudlarek Karolina | 96 | Korona Kraków | 35.51 | 364 | |||
3. | Wolska Sandra | 95 | Korona Kraków | 38.32 | 290 | |||
4. | Janik Kinga | 96 | Korona Kraków | 39.01 | 275 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 28/11/2010 - 9:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bożek Izabela | 97 | Unia Oświęcim | 35.33 | 370 | |||
2. | Kolber Roksana | 98 | Unia Oświęcim | 40.50 | 246 | |||
3. | Nowaczyk Kamila | 97 | Korona Kraków | 41.05 | 236 | |||
4. | Kożuch Natalia | 97 | Victoria Kozy | 41.12 | 235 | |||
5. | Konrad Monika | 98 | Jordan Kraków | 42.44 | 213 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 28/11/2010 - 9:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 42.11 | 218 | SC 1 | ||
2. | Gaweł Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 42.11 | 218 | SC 2 | ||
3. | Głąb Wiktoria | 99 | Gilus Gilowice | 45.13 | 177 | |||
4. | Zawisza Alina | 00 | Ósemka Oświęcim | 47.61 | 151 | |||
5. | Skowron Aleksandra | 00 | Karol Wadowice | 49.05 | 138 | |||
6. | Leszczyńska Zuzanna | 00 | Ósemka Oświęcim | 52.82 | 111 | |||
7. | Wrzeszcz Kinga | 00 | Victoria Kozy | 54.95 | 98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 28/11/2010 - 9:37 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wróbel Andrzej | 94 | Jasień Sucha Besk. | 30.40 | 405 | |||
2. | Tracz Krzysztof | 94 | Victoria Kozy | 31.72 | 357 | |||
3. | Spannbauer Marcin | 94 | SKS Kopernik Bielsko B. | 32.47 | 333 | |||
4. | Bukała Marcin | 94 | Victoria Kozy | 36.18 | 241 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 28/11/2010 - 9:37 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wajda Tomasz | 97 | Korona Kraków | 31.45 | 366 | |||
2. | Morkisz Marek | 98 | Gilus Gilowice | 38.11 | 206 | |||
3. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 38.35 | 202 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 28/11/2010 - 9:37 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 35.60 | 252 | |||
2. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 35.65 | 251 | |||
3. | Górowski Bartłomiej | 99 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 37.98 | 208 | |||
4. | Korzuchowski Maciej | 99 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 38.02 | 207 | |||
5. | Nowakowski Wojciech | 99 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 41.85 | 155 | |||
6. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 44.68 | 128 | |||
7. | Szczęśniak Patryk | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:00.59 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 28/11/2010 - 9:45 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Działkowska Natalia | 01 | Victoria Kozy | 37.68 | 251 | |||
2. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 39.00 | 227 | |||
3. | Skowron Martyna | 01 | Karol Wadowice | 44.96 | 148 | |||
4. | Nowakowska Anna | 01 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 46.95 | 130 | |||
5. | Furh Paulina | 01 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 48.14 | 121 | |||
6. | Kapitan Paulina | 01 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 50.98 | 101 | |||
7. | Kuszak Róża | 02 | Glosator Kraków | 56.41 | 75 | |||
8. | Duźniak Wiktoria | 02 | Victoria Kozy | 57.06 | 72 | |||
9. | Koczur Wiktoria | 01 | Victoria Kozy | 1:11.50 | 37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 28/11/2010 - 9:51 | Chłopców, 50m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Badura Michał | 01 | Victoria Kozy | 38.63 | 157 | ||||
2. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 39.23 | 150 | ||||
3. | Leniar Mateusz | 01 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 41.74 | 125 | ||||
4. | Janik Jakub | 01 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 41.99 | 123 | ||||
5. | Węglarz Mikołaj | 01 | Victoria Kozy | 42.99 | 114 | ||||
6. | Skoczylas Kacper | 01 | Karol Wadowice | 46.83 | 88 | ||||
7. | Kubiś Filip | 01 | Karol Wadowice | 50.10 | 72 | ||||
8. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 51.92 | 65 | ||||
9. | Bajorski Krzysztof | 01 | Victoria Kozy | 52.87 | 61 | ||||
10. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:50.41 | 7 | ||||
DYSKW. | Kine Konrad | 02 | Victoria Kozy | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 9:56) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 28/11/2010 - 9:57 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 43.56 | 229 | |||
2. | Bogacz Patrycja | 01 | Karol Wadowice | 47.35 | 178 | |||
3. | Kowal Anna | 01 | Zawodnik Niezrzeszony | 49.09 | 160 | |||
4. | Nowakowska Anna | 01 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 52.88 | 128 | |||
5. | Kożuch Paulina | 01 | Victoria Kozy | 54.79 | 115 | |||
6. | Furh Paulina | 01 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 55.02 | 114 | |||
7. | Romańska Wiktoria | 01 | Karol Wadowice | 55.21 | 112 | |||
8. | Duźniak Wiktoria | 02 | Victoria Kozy | 1:00.02 | 88 | |||
9. | Kapitan Paulina | 01 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 1:00.36 | 86 | |||
10. | Romanowska Wiktoria | 01 | Karol Wadowice | 1:01.58 | 81 | |||
11. | Koczur Wiktoria | 01 | Victoria Kozy | 1:02.87 | 76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 28/11/2010 - 10:03 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 44.87 | 138 | ||||
2. | Leniar Mateusz | 01 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 49.01 | 106 | ||||
3. | Skoczylas Kacper | 01 | Karol Wadowice | 49.97 | 100 | ||||
4. | Janik Jakub | 01 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 52.91 | 84 | ||||
5. | Kolber Krystian | 01 | Karol Wadowice | 55.63 | 72 | ||||
6. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 56.34 | 70 | ||||
7. | Smolarz Bartosz | 01 | Gilus Gilowice | 57.28 | 66 | ||||
8. | Hajduk Kacper | 01 | Karol Wadowice | 58.97 | 61 | ||||
9. | Pierożak Paweł | 01 | Victoria Kozy | 1:35.18 | 14 | ||||
DYSKW. | Kine Konrad | 02 | Victoria Kozy | ||||||
G1 - nieutrzymanie pozycji na plecach (Czas: 10:19) | |||||||||
DYSKW. | Gałuszka Bruno | 02 | Victoria Kozy | ||||||
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 10:16) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 28/11/2010 - 10:08 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Działkowska Natalia | 01 | Victoria Kozy | 47.97 | 244 | ||||
2. | Kowal Anna | 01 | Zawodnik Niezrzeszony | 54.66 | 165 | ||||
3. | Skowron Martyna | 01 | Karol Wadowice | 57.59 | 141 | ||||
4. | Bogacz Patrycja | 01 | Karol Wadowice | 58.25 | 136 | ||||
5. | Romanowska Wiktoria | 01 | Karol Wadowice | 1:05.38 | 96 | ||||
6. | Kożuch Paulina | 01 | Victoria Kozy | 1:08.27 | 85 | ||||
7. | Romańska Wiktoria | 01 | Karol Wadowice | 1:10.84 | 76 | ||||
DYSKW. | Kuszak Róża | 02 | Glosator Kraków | ||||||
K12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie (Czas: 10:24) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 28/11/2010 - 10:12 | Chłopców, 50m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kubiś Filip | 01 | Karol Wadowice | 49.00 | 157 | ||||
2. | Badura Michał | 01 | Victoria Kozy | 49.96 | 148 | ||||
3. | Węglarz Mikołaj | 01 | Victoria Kozy | 51.20 | 137 | ||||
4. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 55.16 | 110 | ||||
5. | Smolarz Bartosz | 01 | Gilus Gilowice | 1:00.93 | 81 | ||||
6. | Kolber Krystian | 01 | Karol Wadowice | 1:02.00 | 77 | ||||
7. | Hajduk Kacper | 01 | Karol Wadowice | 1:07.64 | 60 | ||||
DYSKW. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 10:26) | |||||||||
DYSKW. | Bajorski Krzysztof | 01 | Victoria Kozy | ||||||
K12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie (Czas: 10:30) | |||||||||
DYSKW. | Gałuszka Bruno | 02 | Victoria Kozy | ||||||
(Czas: 10:27), brak kontaktu ze ścianą nawrotowa |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 28/11/2010 - 10:18 | Kobiet, 4 x 50m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Korona Kraków | Korona Kraków | 2:26.22 | 398 |
Biernat Anna Wertepna Beata | 96 96 | 38.05 43.29 | Suchaniak Irena Szkudlarek Karolina | 93 96 | 34.42 30.46 |
2. | Victoria Kozy | Victoria Kozy | 2:26.40 | 396 |
Stach Weronika Kożuch Natalia | 95 97 | 36.49 44.93 | Olma Sabina Kocemba Paulina | 96 96 | 34.41 30.57 |
3. | Unia Oświęcim | Unia Oświęcim | 2:29.17 | 375 |
Polak Justyna Kolber Roksana | 97 98 | 37.48 | Bożek Izabela Choromańska Natalia | 97 97 |
4. | Gilus Gilowice | Gilus Gilowice | 2:49.39 | 256 |
Nycz Kamila Głąb Wiktoria | 99 99 | 43.08 43.10 | Fuks Gabriela Bugajska Natalia | 99 00 |
5. | SKS Kopernik Bielsko B. | SKS Kopernik Bielsko B. | 2:52.05 | 244 |
Lach Dagmara Kopeć Karolina | 92 93 | 50.45 46.95 | Lorens Alicja Okolus Dorota | 94 94 | 36.85 37.80 |
6. | Ósemka Oświęcim | Ósemka Oświęcim | 3:09.41 | 183 |
Mydlarz Wiktoria Grygoruk Klaudia | 00 00 | 47.12 | Zawisza Alina Leszczyńska Zuzanna | 00 00 |
7. | Karol Wadowice | Karol Wadowice | 3:25.13 | 144 |
Skowron Aleksandra Bogucka Karolina | 00 00 | 50.62 55.68 | Romanowska Klaudia Skowron Martyna | 93 01 | 52.28 46.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 28/11/2010 - 10:26 | Mężczyzn, 4 x 50m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Victoria Kozy | Victoria Kozy | 2:12.54 | 355 |
Wrzeszcz Sebastian Bukała Marcin | 97 94 | 33.81 39.23 | Tracz Krzysztof Sikora Mikołaj | 94 95 | 32.03 27.47 |
2. | SKS Kopernik Bielsko B. | SKS Kopernik Bielsko B. | 2:23.20 | 282 |
Cyskowski Dominik Bogus Maciej | 94 93 | 38.43 43.25 | Adamiecki Jakub Spannbauer Marcin | 91 94 | 32.68 28.84 |
3. | Gilus Gilowice | Gilus Gilowice | 2:34.29 | 225 |
Morkisz Artur Latusek Szymon | 95 00 | 36.92 46.91 | Murański Kacper Morkisz Marek | 99 98 | 37.79 32.67 |
4. | Skałka-Śląsk Świętochłowice | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 2:43.68 | 189 |
Korzuchowski Maciej Żukowski Mateusz | 99 99 | 40.37 49.15 | Górowski Bartłomiej Nowakowski Wojciech | 99 99 | 38.10 36.06 |
5. | Karol Wadowice | Karol Wadowice | 3:02.60 | 136 |
Skoczylas Kacper Kubiś Filip | 01 01 | 49.37 47.22 | Bogacz Christian Guzdek Marcin | 00 99 | 47.14 38.87 |
6. | Victoria Kozy | Victoria Kozy | 3:13.02 | 115 |
Pawlicki Mateusz Jąkalski Wojciech | 01 01 | 47.66 53.42 | Węglarz Mikołaj Badura Michał | 01 01 | 53.41 38.53 |
7. | Ósemka Oświęcim | Ósemka Oświęcim | 3:14.53 | 112 |
Piwowarczyk Artur Zając Aleksander | 00 00 | 49.57 51.92 | Szałaśny Bartosz Miszczyński Robert | 00 00 | 51.19 41.85 |
8. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 3:28.78 | 91 |
Prokopowicz Paweł Greczanik Paweł | 00 00 | 49.78 54.05 | Mayerberg Kacper Szczęśniak Patryk | 00 00 | 55.25 49.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 28/11/2010 - 10:33 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marzec Sara | 97 | Orka Lędziny | 1:15.38 | 488 | 34.47 | 40.91 | |||
2. | Bożek Izabela | 97 | Unia Oświęcim | 1:24.46 | 347 | SC 1 | 39.34 | 45.12 | ||
3. | Choromańska Natalia | 97 | Unia Oświęcim | 1:24.46 | 347 | SC 2 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 28/11/2010 - 10:33 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Papla Izabela | 99 | Victoria Kozy | 1:27.09 | 316 | |||||
2. | Nycz Kamila | 99 | Gilus Gilowice | 1:30.85 | 279 | 44.36 | 46.49 | |||
3. | Bugajska Natalia | 00 | Gilus Gilowice | 1:36.24 | 235 | 44.97 | 51.27 | |||
4. | Gutek Wiktoria | 00 | Salwator Kraków | 1:38.57 | 218 | 49.29 | 49.28 | |||
5. | Zawisza Alina | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:43.28 | 190 | |||||
6. | Mydlarz Wiktoria | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:45.49 | 178 | 52.24 | 53.25 | |||
7. | Sajdak Karolina | 99 | Salwator Kraków | 1:46.86 | 171 | 51.18 | 55.68 | |||
8. | Litwa Magdalena | 00 | Salwator Kraków | 1:47.12 | 170 | 53.50 | 53.62 | |||
9. | Miśkiewicz Julia | 00 | Victoria Kozy | 1:48.14 | 165 | 47.53 | 1:00.61 | |||
10. | Bułka Dominika | 00 | Victoria Kozy | 1:50.56 | 155 | 55.21 | 55.35 | |||
11. | Wojtyczka Agnieszka | 00 | Victoria Kozy | 1:56.52 | 132 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 28/11/2010 - 10:44 | Chłopców, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Goleniec Łukasz | 97 | Unia Oświęcim | 1:11.37 | 387 | 33.04 | 38.33 | |||
2. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 1:25.28 | 227 | 39.67 | 45.61 | |||
3. | Moskała Michał | 98 | Victoria Kozy | 1:30.31 | 191 | 42.48 | 47.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 28/11/2010 - 10:44 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 1:22.41 | 252 | 36.85 | 45.56 | ||||
2. | Latusek Szymon | 00 | Gilus Gilowice | 1:29.14 | 199 | ||||||
3. | Szałaśny Bartosz | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:49.27 | 108 | 52.88 | 56.39 | ||||
4. | Piwowarczyk Artur | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:52.40 | 99 | 53.48 | 58.92 | ||||
5. | Zając Aleksander | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:54.39 | 94 | ||||||
6. | Borowski Daniel | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:57.68 | 86 | 54.80 | 1:02.88 | ||||
DYSKW. | Guzdek Marcin | 99 | Karol Wadowice | G9 | |||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 11:09) | |||||||||||
DYSKW. | Miszczyński Robert | 00 | Ósemka Oświęcim | M3 | |||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 11:12) | |||||||||||
DYSKW. | Jaromin Mateusz | 00 | Victoria Kozy | M3 | |||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 11:09) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 28/11/2010 - 10:52 | Kobiet, 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 1:07.76 | 457 | 33.10 | 34.66 | |||
2. | Lorens Alicja | 94 | SKS Kopernik Bielsko B. | 1:13.99 | 351 | 35.62 | 38.37 | |||
3. | Lach Dagmara | 92 | SKS Kopernik Bielsko B. | 1:29.83 | 196 | 43.14 | 46.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 28/11/2010 - 10:52 | Dziewcząt, 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szkudlarek Karolina | 96 | Korona Kraków | 1:07.97 | 453 | 33.07 | 34.90 | |||
2. | Rypczyńska Joanna | 95 | Aquatica Pawłowice | 1:10.69 | 403 | 32.97 | 37.72 | |||
3. | Biernat Anna | 96 | Korona Kraków | 1:13.24 | 362 | |||||
4. | Wertepna Beata | 96 | Korona Kraków | 1:14.98 | 337 | 35.41 | 39.57 | |||
5. | Janik Kinga | 96 | Korona Kraków | 1:17.83 | 302 | 35.88 | 41.95 | |||
6. | Łopatka Alicja | 96 | Korona Kraków | 1:26.56 | 219 | |||||
7. | Spannbauer Ewa | 96 | SKS Kopernik Bielsko B. | 1:38.35 | 150 | 42.49 | 55.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 28/11/2010 - 10:52 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Polak Justyna | 97 | Unia Oświęcim | 1:11.83 | 384 | 35.07 | 36.76 | |||
2. | Choromańska Natalia | 97 | Unia Oświęcim | 1:13.37 | 360 | 34.28 | 39.09 | |||
3. | Nowaczyk Kamila | 97 | Korona Kraków | 1:17.95 | 300 | 36.25 | 41.70 | |||
4. | Konrad Monika | 98 | Jordan Kraków | 1:23.34 | 246 | 39.89 | 43.45 | |||
5. | Chudaszek Angelika | 98 | Jordan Kraków | 1:27.50 | 212 | 42.13 | 45.37 | |||
6. | Szczotka Karolina | 98 | Karol Wadowice | 1:39.20 | 146 | 46.38 | 52.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 28/11/2010 - 10:52 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 1:20.77 | 270 | 38.21 | 42.56 | |||
2. | Gaweł Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 1:23.74 | 242 | 39.48 | 44.26 | |||
3. | Urbańska Weronika | 99 | Aquatica Pawłowice | 1:24.32 | 237 | 38.98 | 45.34 | |||
4. | Skowron Aleksandra | 00 | Karol Wadowice | 1:30.34 | 193 | 41.82 | 48.52 | |||
5. | Sajdak Karolina | 99 | Salwator Kraków | 1:30.72 | 191 | 43.24 | 47.48 | |||
6. | Skotnicka Karolina | 00 | Glosator Kraków | 1:32.86 | 178 | |||||
7. | Rajca Julia | 00 | Victoria Kozy | 1:38.28 | 150 | |||||
8. | Leszczyńska Zuzanna | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:38.78 | 148 | 44.96 | 53.82 | |||
9. | Kołodziej Katarzyna | 00 | Victoria Kozy | 1:40.06 | 142 | 46.23 | 53.83 | |||
10. | Cierpiałek Adrianna | 00 | Karol Wadowice | 1:41.15 | 137 | 47.31 | 53.84 | |||
11. | Senecka Weronika | 00 | Victoria Kozy | 1:43.62 | 128 | 46.82 | 56.80 | |||
12. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 1:44.04 | 126 | |||||
13. | Ćwiękała Julia | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:44.45 | 125 | 47.64 | 56.81 | |||
14. | Grygoruk Klaudia | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:55.95 | 91 | 55.26 | 1:00.69 | |||
15. | Grzeczyńska Wiktoria | 00 | Karol Wadowice | 1:57.54 | 88 | 50.47 | 1:07.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 28/11/2010 - 11:14 | Mężczyzn, 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Adamiecki Jakub | 91 | SKS Kopernik Bielsko B. | 1:05.05 | 355 | 30.19 | 34.86 | |||
2. | Tracz Krzysztof | 94 | Victoria Kozy | 1:07.26 | 321 | |||||
3. | Spannbauer Marcin | 94 | SKS Kopernik Bielsko B. | 1:07.41 | 319 | |||||
4. | Cyskowski Dominik | 94 | SKS Kopernik Bielsko B. | 1:20.91 | 184 | 34.03 | 46.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 28/11/2010 - 11:14 | Chłopców, 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sikora Mikołaj | 95 | Victoria Kozy | 1:02.68 | 396 | ||||||
2. | Morkisz Artur | 95 | Gilus Gilowice | 1:08.30 | 306 | 33.38 | 34.92 | ||||
3. | Badura Piotr | 96 | Victoria Kozy | 1:11.75 | 264 | 32.33 | 39.42 | ||||
DYSKW. | Łabuz Rafał | 95 | Korona Kraków | ||||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 12:01) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 28/11/2010 - 11:14 | Chłopców, 100m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wrzeszcz Sebastian | 97 | Victoria Kozy | 1:03.47 | 382 | 29.73 | 33.74 | |||
2. | Wajda Tomasz | 97 | Korona Kraków | 1:03.60 | 379 | 30.85 | 32.75 | |||
3. | Marciniec Patryk | 97 | Unia Oświęcim | 1:07.73 | 314 | 32.81 | 34.92 | |||
4. | Żurek Ernest | 98 | Jordan Kraków | 1:13.39 | 247 | |||||
5. | Szumlewicz Piotr | 97 | Victoria Kozy | 1:15.44 | 227 | 34.81 | 40.63 | |||
6. | Szafarczyk Szymon | 98 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 1:30.67 | 131 | 42.55 | 48.12 | |||
7. | Sordyl Paweł | 97 | Victoria Kozy | 1:38.65 | 102 | 42.77 | 55.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 28/11/2010 - 11:14 | Chłopców, 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Cempel Oskar | 99 | Jordan Kraków | 1:08.41 | 305 | 32.25 | 36.16 | |||
2. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 1:10.12 | 283 | 34.25 | 35.87 | |||
3. | Macner Michał | 99 | Victoria Kozy | 1:10.64 | 277 | 34.06 | 36.58 | |||
4. | Górowski Bartłomiej | 99 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 1:16.02 | 222 | 36.92 | 39.10 | |||
5. | Żukowski Mateusz | 99 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 1:16.88 | 215 | 37.80 | 39.08 | |||
6. | Latusek Szymon | 00 | Gilus Gilowice | 1:19.42 | 195 | 36.74 | 42.68 | |||
7. | Nowakowski Wojciech | 99 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 1:23.48 | 168 | |||||
8. | Cyganek Mateusz | 00 | Salwator Kraków | 1:25.94 | 154 | 41.34 | 44.60 | |||
9. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 1:26.08 | 153 | 40.71 | 45.37 | |||
10. | Blachura Patryk | 99 | Victoria Kozy | 1:32.05 | 125 | 42.12 | 49.93 | |||
11. | Staniów Marek | 00 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 1:33.72 | 119 | |||||
12. | Miszczyński Robert | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:41.43 | 94 | 48.09 | 53.34 | |||
13. | Prokopowicz Paweł | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:43.21 | 89 | 48.20 | 55.01 | |||
14. | Sikora Kamil | 00 | Victoria Kozy | 1:47.69 | 78 | 48.84 | 58.85 | |||
15. | Mayerberg Kacper | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:48.15 | 77 | 50.12 | 58.03 | |||
16. | Szczęśniak Patryk | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:51.46 | 70 | 48.21 | 1:03.25 | |||
17. | Wiśniowski Robert | 00 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 1:54.84 | 64 | 50.64 | 1:04.20 | |||
18. | Wójcicki Grzegorz | 00 | Ósemka Oświęcim | 2:11.68 | 43 | 59.83 | 1:11.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 28/11/2010 - 11:36 | Kobiet, 100m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Okolus Dorota | 94 | SKS Kopernik Bielsko B. | 1:44.84 | 235 | 48.88 | 55.96 | |||
2. | Bachlaj Żaneta | 94 | SKS Kopernik Bielsko B. | 1:48.63 | 211 | 48.76 | 59.87 | |||
3. | Kopeć Karolina | 93 | SKS Kopernik Bielsko B. | 1:51.85 | 194 | |||||
4. | Romanowska Klaudia | 93 | Karol Wadowice | 1:56.04 | 173 | 54.72 | 1:01.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 28/11/2010 - 11:36 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wolska Sandra | 95 | Korona Kraków | 1:29.54 | 377 | 41.42 | 48.12 | ||||
2. | Olma Sabina | 96 | Victoria Kozy | 1:29.87 | 373 | 42.60 | 47.27 | ||||
DYSKW. | Spannbauer Ewa | 96 | SKS Kopernik Bielsko B. | ||||||||
K12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie (Czas: 12:18) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 28/11/2010 - 11:36 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kolber Roksana | 98 | Unia Oświęcim | 1:34.44 | 322 | 45.70 | 48.74 | |||
2. | Kożuch Natalia | 97 | Victoria Kozy | 1:38.90 | 280 | 46.07 | 52.83 | |||
3. | Szczotka Karolina | 98 | Karol Wadowice | 1:58.96 | 161 | 55.55 | 1:03.41 | |||
4. | Bąk Oliwia | 98 | Karol Wadowice | 2:06.74 | 133 | 57.54 | 1:09.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 28/11/2010 - 11:36 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Papla Izabela | 99 | Victoria Kozy | 1:35.38 | 312 | 46.72 | 48.66 | |||
2. | Głąb Wiktoria | 99 | Gilus Gilowice | 1:36.54 | 301 | 46.20 | 50.34 | |||
3. | Gutek Wiktoria | 00 | Salwator Kraków | 1:38.12 | 287 | 46.20 | 51.92 | |||
4. | Nycz Kamila | 99 | Gilus Gilowice | 1:39.15 | 278 | |||||
5. | Litwa Magdalena | 00 | Salwator Kraków | 1:43.74 | 243 | 49.05 | 54.69 | |||
6. | Paździora Karolina | 99 | Karol Wadowice | 1:52.07 | 193 | |||||
7. | Bułka Dominika | 00 | Victoria Kozy | 1:53.30 | 186 | SC 1 | 54.11 | 59.19 | ||
8. | Grygoruk Klaudia | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:53.30 | 186 | SC 2 | 55.47 | 57.83 | ||
9. | Mydlarz Wiktoria | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:54.06 | 183 | 55.21 | 58.85 | |||
10. | Grzeczyńska Wiktoria | 00 | Karol Wadowice | 2:02.86 | 146 | 57.89 | 1:04.97 | |||
11. | Cierpiałek Adrianna | 00 | Karol Wadowice | 2:03.06 | 145 | 58.06 | 1:05.00 | |||
12. | Honkisz Wiktoria | 00 | Victoria Kozy | 2:04.60 | 140 | 1:00.17 | 1:04.43 | |||
13. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 2:05.14 | 138 | 59.07 | 1:06.07 | |||
14. | Chojna Beata | 00 | Karol Wadowice | 2:09.41 | 125 | |||||
15. | Wojtyczka Agnieszka | 00 | Victoria Kozy | 2:10.15 | 123 | 59.76 | 1:10.39 | |||
16. | Kolber Wiktoria | 99 | Karol Wadowice | 2:22.75 | 93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 28/11/2010 - 11:52 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wróbel Andrzej | 94 | Jasień Sucha Besk. | 1:18.18 | 399 | 36.26 | 41.92 | |||
2. | Adamiecki Jakub | 91 | SKS Kopernik Bielsko B. | 1:25.44 | 306 | 38.81 | 46.63 | |||
3. | Bukała Marcin | 94 | Victoria Kozy | 1:30.11 | 261 | 43.52 | 46.59 | |||
4. | Bogus Maciej | 93 | SKS Kopernik Bielsko B. | 1:35.32 | 220 | |||||
5. | Sztefko Kornel | 94 | SKS Kopernik Bielsko B. | 1:44.49 | 167 | 46.27 | 58.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 28/11/2010 - 11:52 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Badura Piotr | 96 | Victoria Kozy | 1:35.83 | 217 | 45.68 | 50.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 28/11/2010 - 11:52 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marciniec Patryk | 97 | Unia Oświęcim | 1:26.46 | 295 | 41.84 | 44.62 | |||
2. | Szumlewicz Piotr | 97 | Victoria Kozy | 1:27.99 | 280 | 41.15 | 46.84 | |||
3. | Moskała Michał | 98 | Victoria Kozy | 1:37.82 | 204 | 46.27 | 51.55 | |||
4. | Sordyl Paweł | 97 | Victoria Kozy | 1:59.62 | 111 | 56.67 | 1:02.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 28/11/2010 - 11:52 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wiśniowski Robert | 00 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 1:49.08 | 147 | 52.18 | 56.90 | |||
2. | Zając Aleksander | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:52.94 | 132 | 53.36 | 59.58 | |||
3. | Greczanik Paweł | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:53.26 | 131 | |||||
4. | Szałaśny Bartosz | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:53.47 | 131 | 55.83 | 57.64 | |||
5. | Bogacz Christian | 00 | Karol Wadowice | 1:59.54 | 112 | 57.65 | 1:01.89 | |||
6. | Mayerberg Kacper | 00 | Ósemka Oświęcim | 2:00.02 | 110 | 58.78 | 1:01.24 | |||
7. | Borowski Daniel | 00 | Ósemka Oświęcim | 2:00.61 | 109 | 58.01 | 1:02.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 28/11/2010 - 12:05 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stach Weronika | 95 | Victoria Kozy | 1:17.90 | 391 | 37.62 | 40.28 | |||
2. | Rypczyńska Joanna | 95 | Aquatica Pawłowice | 1:20.03 | 361 | 39.61 | 40.42 | |||
3. | Biernat Anna | 96 | Korona Kraków | 1:20.09 | 360 | 39.73 | 40.36 | |||
4. | Wertepna Beata | 96 | Korona Kraków | 1:24.37 | 308 | 41.00 | 43.37 | |||
5. | Łopatka Alicja | 96 | Korona Kraków | 1:31.51 | 241 | 45.06 | 46.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 28/11/2010 - 12:05 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Polak Justyna | 97 | Unia Oświęcim | 1:20.09 | 360 | |||||
2. | Chudaszek Angelika | 98 | Jordan Kraków | 1:39.79 | 186 | |||||
3. | Bąk Oliwia | 98 | Karol Wadowice | 1:46.41 | 153 | 49.74 | 56.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 28/11/2010 - 12:05 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Urbańska Weronika | 99 | Aquatica Pawłowice | 1:33.64 | 225 | 45.76 | 47.88 | |||
2. | Miśkiewicz Julia | 00 | Victoria Kozy | 1:34.55 | 219 | 47.79 | 46.76 | |||
3. | Skotnicka Karolina | 00 | Glosator Kraków | 1:36.44 | 206 | 47.89 | 48.55 | |||
4. | Wrzeszcz Kinga | 00 | Victoria Kozy | 1:37.54 | 199 | 49.88 | 47.66 | |||
5. | Bugajska Natalia | 00 | Gilus Gilowice | 1:37.84 | 197 | 47.50 | 50.34 | |||
6. | Rajca Julia | 00 | Victoria Kozy | 1:44.82 | 161 | |||||
7. | Senecka Weronika | 00 | Victoria Kozy | 1:49.04 | 143 | 52.03 | 57.01 | |||
8. | Kołodziej Katarzyna | 00 | Victoria Kozy | 1:49.44 | 141 | 53.47 | 55.97 | |||
9. | Ćwiękała Julia | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:57.79 | 113 | 59.99 | 57.80 | |||
10. | Honkisz Wiktoria | 00 | Victoria Kozy | 1:58.46 | 111 | 55.94 | 1:02.52 | |||
11. | Paździora Karolina | 99 | Karol Wadowice | 2:11.69 | 81 | 1:00.78 | 1:10.91 | |||
12. | Kolber Wiktoria | 99 | Karol Wadowice | 2:14.06 | 77 | 1:02.36 | 1:11.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 28/11/2010 - 12:22 | Chłopców, 100m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sikora Mikołaj | 95 | Victoria Kozy | 1:14.78 | 298 | 37.06 | 37.72 | ||||
DYSKW. | Morkisz Artur | 95 | Gilus Gilowice | ||||||||
G1 - nieutrzymanie pozycji na plecach (Czas: 13:24) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 28/11/2010 - 12:22 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wrzeszcz Sebastian | 97 | Victoria Kozy | 1:13.59 | 313 | 35.72 | 37.87 | |||
2. | Żurek Ernest | 98 | Jordan Kraków | 1:20.67 | 237 | 38.76 | 41.91 | |||
3. | Morkisz Marek | 98 | Gilus Gilowice | 1:24.23 | 209 | 41.15 | 43.08 | |||
4. | Szafarczyk Szymon | 98 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 1:43.93 | 111 | 52.15 | 51.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 28/11/2010 - 12:22 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Macner Michał | 99 | Victoria Kozy | 1:18.54 | 257 | 38.52 | 40.02 | ||||
2. | Korzuchowski Maciej | 99 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 1:26.28 | 194 | ||||||
3. | Cempel Oskar | 99 | Jordan Kraków | 1:26.50 | 193 | 41.41 | 45.09 | ||||
4. | Żukowski Mateusz | 99 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 1:31.33 | 164 | 45.36 | 45.97 | ||||
5. | Bogacz Christian | 00 | Karol Wadowice | 1:33.15 | 154 | 46.22 | 46.93 | ||||
6. | Jaromin Mateusz | 00 | Victoria Kozy | 1:41.01 | 121 | ||||||
7. | Blachura Patryk | 99 | Victoria Kozy | 1:42.05 | 117 | 48.62 | 53.43 | ||||
8. | Piwowarczyk Artur | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:49.22 | 96 | 51.14 | 58.08 | ||||
9. | Prokopowicz Paweł | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:51.75 | 89 | 56.84 | 54.91 | ||||
10. | Sikora Kamil | 00 | Victoria Kozy | 1:54.81 | 82 | 53.73 | 1:01.08 | ||||
DYSKW. | Greczanik Paweł | 00 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
G8 - wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonywaniem cyklu nawrotu (Czas: 12:48) | |||||||||||
DYSKW. | Staniów Marek | 00 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | ||||||||
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 12:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 28/11/2010 - 12:35 | Kobiet, 200m zmienny | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Marzec Sara | 97 | Orka Lędziny | 2:41.16 | 494 | 36.73 | 40.25 | ||||
2. | Olma Sabina | 96 | Victoria Kozy | 3:07.21 | 315 | 36.37 | 52.84 | ||||
3. | Papla Izabela | 99 | Victoria Kozy | 3:09.82 | 302 | 45.07 | 47.41 | 53.59 | 43.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 28/11/2010 - 12:39 | Mężczyzn, 200m zmienny | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wróbel Andrzej | 94 | Jasień Sucha Besk. | 2:27.26 | 454 | 32.16 | 36.82 | ||||
2. | Goleniec Łukasz | 97 | Unia Oświęcim | 2:35.76 | 383 | 33.48 | 40.38 | ||||
3. | Wrzeszcz Sebastian | 97 | Victoria Kozy | 2:43.25 | 333 | 34.42 | 42.11 | 49.71 | 37.01 | ||
4. | Macner Michał | 99 | Victoria Kozy | 2:49.08 | 300 | ||||||
5. | Łabuz Rafał | 95 | Korona Kraków | 2:55.45 | 268 | ||||||
6. | Korzuchowski Maciej | 99 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 3:08.17 | 217 | 41.30 | 49.96 | ||||
7. | Górowski Bartłomiej | 99 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 3:08.67 | 216 | 40.86 | 53.94 | ||||
8. | Żukowski Mateusz | 99 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 3:17.72 | 187 | 45.27 | 50.76 | 1:00.25 | 41.44 | ||
9. | Nowakowski Wojciech | 99 | Skałka-Śląsk Świętochłowice | 3:33.50 | 149 | 48.09 | 55.58 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |