Potwierdzenie zgłoszenia KS Korona Kraków (POL.MAL.KOKRA) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
S00306200055 | Bigajski Aleksander | 00 | KOKRA | 50m dowolny (2) | 38.50 | 100m grzbietowy (14) | 1:38.00 | |||
S00306200051 | Chudzik Jan | 93 | KOKRA | 50m dowolny (2) | 27.60 | 50m klasyczny (10) | NT | |||
S00306200052 | Czub Dominik | 99 | KOKRA | 50m dowolny (2) | 37.15 | 100m grzbietowy (14) | 1:42.38 | |||
Damasiewicz Andrzej | 94 | KOKRA | 50m dowolny (2) | 31.20 | 100m grzbietowy (14) | 1:17.00 | ||||
S00306200042 | Galas Adam | 96 | KOKRA | 50m dowolny (2) | 34.20 | 100m grzbietowy (14) | 1:19.00 | |||
S00306200031 | Nicał Jacek | 95 | KOKRA | 50m dowolny (2) | 27.32 | 50m klasyczny (10) | 33.68 | |||
S00306200053 | Piątek Michał | 99 | KOKRA | 50m dowolny (2) | 39.30 | 100m grzbietowy (14) | 1:39.80 | |||
S00306200046 | Pyrlik Paweł | 94 | KOKRA | 100m grzbietowy (14) | 1:00.11 | 100m motylkowy (6) | 1:04.23 | |||
S00306200050 | Wajda Tomasz | 97 | KOKRA | 50m dowolny (2) | 29.50 | 100m motylkowy (6) | 1:08.04 | |||
Zając Kacper | 96 | KOKRA | 50m dowolny (2) | 36.15 | 100m grzbietowy (14) | NT | ||||
S00306200049 | Łabuz Rafał | 95 | KOKRA | 50m dowolny (2) | 27.89 | 200m dowolny (12) | 2:18.70 |
S00306100057 | Biernat Aleksandra | 99 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 39.30 | 50m klasyczny (9) | 47.00 | |||
S00306100036 | Biernat Anna | 96 | KOKRA | 100m grzbietowy (13) | 1:17.80 | 200m zmienny (3) | NT | |||
S00306100058 | Bocheńska Julia | 99 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 42.20 | 100m grzbietowy (13) | 1:45.24 | |||
S00306100055 | Dobrowolska Barbara | 98 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 40.20 | 100m grzbietowy (13) | 1:40.29 | |||
S00306100024 | Janik Kinga | 96 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 32.99 | 100m grzbietowy (13) | 1:18.90 | |||
S00306100060 | Janulewicz Alicja | 99 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 42.40 | 50m klasyczny (9) | 48.70 | |||
S00306100062 | Nowaczyk Kamila | 97 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 35.40 | 100m grzbietowy (13) | 1:23.40 | |||
Opitek Urszula | 94 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 29.80 | 200m dowolny (11) | 2:18.90 | ||||
S00306100039 | Senetelska Olga | 97 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 31.06 | 50m klasyczny (9) | 36.45 | |||
Sowa Kinga | 93 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 29.60 | ||||||
S00306100020 | Suchaniak Irena | 93 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 30.01 | 100m grzbietowy (13) | 2:19.80 | |||
S00306100045 | Szkudlarek Karolina | 96 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 31.90 | 100m grzbietowy (13) | 2:31.00 | |||
S00306100056 | Wajda Aleksandra | 98 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 40.30 | 100m grzbietowy (13) | 1:42.86 | |||
S00306100064 | Wertepna Beata | 96 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 33.90 | 100m grzbietowy (13) | 1:22.90 | |||
S00306100041 | Wolska Sandra | 95 | KOKRA | 100m grzbietowy (13) | 1:19.20 | 50m klasyczny (9) | 39.56 | |||
S00306100001 | Zadrożna Karolina | 92 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 31.40 | 100m grzbietowy (13) | 2:22.45 | |||
S00306100054 | Łopatka Alicja | 96 | KOKRA | 50m dowolny (1) | 34.20 | 100m grzbietowy (13) | 1:24.50 |
Korona Kraków | KOKRA | 4 x 50m dowolny (8) | Mężczyzn | Open | 1:54.00 |
Korona Kraków 1 | KOKRA | 4 x 50m dowolny (7) | Kobiet | Open | 2:15.30 |
Korona Kraków 3 | KOKRA | 4 x 50m dowolny (7) | Kobiet | Open | NT |
Korona Kraków 2 | KOKRA | 4 x 50m dowolny (7) | Kobiet | Open | 2:09.00 |
28 zawodników, 55 indywidualnych zgłoszeń, 4 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 840,00 |