IX Festyn Pływacki Swim Test Kraków, 28.11.2010 |
1 - IX Festyn Pływacki Swim Test | 28/11/2010 - 11:00 |
Konkurencja 1 28/11/2010 - 11:00 | Dziewcząt, 25m Złote rybki | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Banasik Aleksandra | 03 | Salwator Kraków | 38.23 | ||||
2. | Stęplewska Dorota | 03 | Salwator Kraków | 40.08 | ||||
3. | Kubas Magda | 04 | Swim Test Kraków | 40.28 | ||||
4. | Wilkosz Agnieszka | 03 | unattached | 41.09 | ||||
5. | Jochymczyk Anna | 03 | Salwator Kraków | 41.47 | ||||
6. | Plewniak Lilianna | 05 | Swim Test Kraków | 42.00 | ||||
7. | Mikrut Michalina | 03 | Swim Test Kraków | 43.35 | ||||
8. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 44.43 | ||||
9. | Kolegowicz Jagoda | 04 | Swim Test Kraków | 44.51 | ||||
10. | Jaworek Maria | 03 | Swim Test Kraków | 44.57 | ||||
11. | Wójtowicz Anna | 03 | Swim Test Kraków | 48.10 | ||||
12. | Gałązka Izabela | 03 | Swim Test Kraków | 49.50 | ||||
13. | Kulis Martyna | 03 | Swim Test Kraków | 49.86 | ||||
14. | Martiszek Aleksandra | 03 | Swim Test Kraków | 50.62 | ||||
15. | David Pola | 03 | Swim Test Kraków | 52.30 | ||||
16. | Kapanowska Joanna | 05 | Swim Test Kraków | 1:01.75 | ||||
17. | Kurkowska Aleksandra | 03 | Swim Test Kraków | 1:06.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 28/11/2010 - 11:05 | Chłopców, 25m Złote rybki | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grzenkowicz Paweł | 03 | Swim Test Kraków | 35.84 | ||||
2. | Kopta Stefan | 03 | Swim Test Kraków | 37.07 | ||||
3. | Marchewka Mikołaj | 03 | Salwator Kraków | 39.49 | ||||
4. | Jakubowski Nikodem | 03 | Swim Test Kraków | 39.97 | ||||
5. | Kafara Łukasz | 03 | Swim Test Kraków | 39.98 | ||||
6. | Słota Paweł | 03 | Swim Test Kraków | 40.79 | ||||
7. | Gruca Maciej | 04 | Salwator Kraków | 41.41 | ||||
8. | Maciuk Karol | 03 | Salwator Kraków | 41.64 | ||||
9. | Błoch Błażej | 03 | Swim Test Kraków | 42.11 | ||||
10. | Zytke Igor | 03 | Swim Test Kraków | 42.36 | ||||
11. | Nowak Krystian | 04 | Swim Test Kraków | 45.91 | ||||
12. | Radwan Filip | 03 | Salwator Kraków | 46.30 | ||||
13. | Jankowiak Cyprian | 04 | Swim-Sport Kraków | 46.84 | ||||
14. | Wilczyński Maciej | 03 | Swim Test Kraków | 48.50 | ||||
15. | Kuciński Igor | 03 | Swim Test Kraków | 49.02 | ||||
16. | Sitko Michał | 04 | Swim Test Kraków | 51.67 | ||||
17. | Zytke Olgierd | 04 | Swim Test Kraków | 51.83 | ||||
18. | Salwiński Jan | 03 | Swim Test Kraków | 52.54 | ||||
19. | Pograniczny Mikołaj | 03 | Swim Test Kraków | 54.43 | ||||
20. | Szastak Błażej | 03 | Salwator Kraków | 54.64 | ||||
21. | Morgun Filip | 04 | Swim Test Kraków | 1:01.19 | ||||
22. | Badura Karol | 05 | Swim Test Kraków | 1:16.24 | ||||
23. | Śliwa Wojciech | 04 | Swim Test Kraków | 1:24.48 | ||||
24. | Śliwa Bartłomiej | 04 | Swim Test Kraków | 1:39.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 28/11/2010 - 11:10 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Drzazga Emilia | 03 | Swim Test Kraków | 23.00 | 106 | |||
2. | Wikosz Agnieszka | 03 | Swim Test Kraków | 24.10 | 92 | |||
3. | Stęplewska Dorota | 03 | Salwator Kraków | 28.28 | 57 | |||
4. | Mikrut Michalina | 03 | Swim Test Kraków | 28.37 | 57 | |||
5. | Jochymczyk Anna | 03 | Salwator Kraków | 30.44 | 46 | |||
6. | Kubas Magda | 04 | Swim Test Kraków | 32.06 | 39 | |||
7. | Jaworek Maria | 03 | Swim Test Kraków | 32.29 | 38 | |||
8. | Kolegowicz Jagoda | 04 | Swim Test Kraków | 32.79 | 37 | |||
9. | Kulis Martyna | 03 | Swim Test Kraków | 33.27 | 35 | |||
10. | Banasik Aleksandra | 03 | Salwator Kraków | 33.43 | 35 | |||
11. | Zimnicka Iga | 04 | Swim Test Kraków | 34.62 | 31 | |||
12. | Martiszek Aleksandra | 03 | Swim Test Kraków | 39.36 | 21 | |||
13. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 39.96 | 20 | |||
14. | Wójtowicz Anna | 03 | Swim Test Kraków | 40.41 | 20 | |||
15. | Plewniak Lilianna | 05 | Swim Test Kraków | 40.51 | 19 | |||
16. | Gałązka Izabela | 03 | Swim Test Kraków | 42.72 | 17 | |||
17. | Kapanowska Joanna | 05 | Swim Test Kraków | 44.83 | 14 | |||
18. | David Pola | 03 | Swim Test Kraków | 45.12 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 28/11/2010 - 11:15 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Błoch Błażej | 03 | Swim Test Kraków | 22.47 | 74 | |||
2. | Radwan Filip | 03 | Salwator Kraków | 26.56 | 45 | |||
3. | Grzenkowicz Paweł | 03 | Swim Test Kraków | 28.04 | 38 | |||
4. | Jankowiak Cyprian | 04 | Swim-Sport Kraków | 28.20 | 37 | |||
5. | Kafara Łukasz | 03 | Swim Test Kraków | 29.68 | 32 | |||
6. | Jakubowski Nikodem | 03 | Swim Test Kraków | 30.39 | 30 | |||
7. | Zytke Igor | 03 | Swim Test Kraków | 31.78 | 26 | |||
8. | Marchewka Mikołaj | 03 | Salwator Kraków | 32.54 | 24 | |||
9. | Szastak Błażej | 03 | Salwator Kraków | 32.92 | 24 | |||
10. | Badura Mateusz | 03 | Swim Test Kraków | 33.62 | 22 | |||
11. | Maciuk Karol | 03 | Salwator Kraków | 35.36 | 19 | |||
12. | Kuciński Igor | 03 | Swim Test Kraków | 36.10 | 18 | |||
13. | Słota Paweł | 03 | Swim Test Kraków | 38.48 | 15 | |||
14. | Kopta Stefan | 03 | Swim Test Kraków | 38.83 | 14 | |||
15. | Nowak Krystian | 04 | Swim Test Kraków | 39.69 | 13 | |||
16. | Pograniczny Mikołaj | 03 | Swim Test Kraków | 40.68 | 12 | |||
17. | Gruca Maciej | 04 | Salwator Kraków | 40.86 | 12 | |||
18. | Salwiński Jan | 03 | Swim Test Kraków | 44.29 | 10 | |||
19. | Sitko Michał | 04 | Swim Test Kraków | 47.88 | 8 | |||
20. | Zytke Olgierd | 04 | Swim Test Kraków | 54.00 | 5 | |||
21. | Wilczyński Maciej | 03 | Swim Test Kraków | 57.16 | 4 | |||
22. | Andruchowycz Miłosz | 03 | Swim Test Kraków | 1:05.93 | 3 | |||
23. | Morgun Filip | 04 | Swim Test Kraków | 1:15.61 | 2 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 28/11/2010 - 11:25 | Dziewcząt, 25m Wyścig ośmiornic | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Serafin Magdalena | 01 | Swim Test Kraków | 27.37 | ||||
2. | Sindut Zuzanna | 02 | Salwator Kraków | 29.61 | ||||
3. | Olkuska Agnieszka | 01 | Swim Test Kraków | 31.42 | ||||
4. | Palarczyk Magdalena | 01 | Salwator Kraków | 31.54 | ||||
5. | Cieślar Zuzanna | 01 | Swim Test Kraków | 31.91 | ||||
6. | Brożek Katarzyna | 01 | Swim Test Kraków | 32.20 | ||||
7. | Pałka Aleksandra | 02 | Swim Test Kraków | 33.28 | ||||
8. | Kotlińska Martyna | 01 | YMCA Kraków | 34.06 | ||||
9. | Stęplewska Agata | 01 | Salwator Kraków | 34.60 | ||||
10. | Kupiec Gabriela | 01 | Swim Test Kraków | 34.95 | ||||
11. | Gradowska Julia | 02 | Swim Test Kraków | 35.52 | ||||
12. | Szafraniec Magda | 02 | Swim Test Kraków | 36.34 | ||||
13. | Jarosz Zuzanna | 01 | Swim Test Kraków | 36.54 | ||||
14. | Stelmach Zuzanna | 02 | Swim Test Kraków | 37.74 | ||||
15. | Przybylik Dominika | 02 | Swim Test Kraków | 37.77 | ||||
16. | Urban Martyna | 02 | Swim Test Kraków | 37.90 | ||||
17. | Wilczyńska Iga | 01 | Swim Test Kraków | 38.22 | ||||
18. | Radłowska Natalia | 02 | Salwator Kraków | 38.50 | ||||
19. | Król Wiktoria | 02 | Swim Test Kraków | 38.83 | ||||
20. | Boberek Aleksandra | 02 | Swim Test Kraków | 40.63 | ||||
21. | Kowal Emilia | 02 | Swim Test Kraków | 41.44 | ||||
22. | Włodarczyk Małgorzata | 02 | Salwator Kraków | 48.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 28/11/2010 - 11:30 | Chłopców, 25m Wyścig ośmiornic | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grzybczyk Krzysztof | 02 | Swim Test Kraków | 30.04 | ||||
2. | Hadt Jan | 01 | Salwator Kraków | 31.22 | ||||
3. | Kunz Marcin | 01 | YMCA Kraków | 31.98 | ||||
4. | Raczek Hubert | 02 | Swim Test Kraków | 32.88 | ||||
5. | Klimek Wojciech | 01 | Swim Test Kraków | 34.04 | ||||
6. | Nowak Patryk | 02 | Swim Test Kraków | 34.41 | ||||
7. | Orszula Kamil | 01 | Swim Test Kraków | 34.43 | ||||
8. | Orszula Michał | 01 | Swim Test Kraków | 34.92 | ||||
9. | Mucha Michał | 02 | Swim Test Kraków | 35.37 | ||||
10. | Pliszka Adam | 01 | YMCA Kraków | 35.70 | ||||
11. | Dąbrowski Maciej | 01 | Swim Test Kraków | 37.65 | ||||
12. | Kurkowski Łukasz | 02 | Swim Test Kraków | 45.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 28/11/2010 - 11:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Serafin Magdalena | 01 | Swim Test Kraków | 18.94 | 190 | |||
Mucha Karolina | 01 | Swim Test Kraków | 18.94 | 190 | ||||
3. | Olkuska Agnieszka | 01 | Swim Test Kraków | 20.66 | 146 | |||
4. | Bazarowa Anna | 01 | Swim Test Kraków | 20.71 | 145 | |||
5. | Drużkowska Wiktoria | 01 | Swim Test Kraków | 21.06 | 138 | |||
6. | Kupiec Gabriela | 01 | Swim Test Kraków | 21.09 | 138 | |||
7. | Dębiec Karolina | 01 | Swim Test Kraków | 21.27 | 134 | |||
8. | Palarczyk Magdalena | 01 | Salwator Kraków | 21.28 | 134 | |||
9. | Sindut Zuzanna | 02 | Salwator Kraków | 21.48 | 130 | |||
10. | Jarosz Zuzanna | 01 | Swim Test Kraków | 23.96 | 94 | |||
11. | Cieślar Zuzanna | 01 | Swim Test Kraków | 24.07 | 93 | |||
12. | Pałka Aleksandra | 02 | Swim Test Kraków | 24.29 | 90 | |||
13. | Brożek Katarzyna | 01 | Swim Test Kraków | 24.40 | 89 | |||
14. | Kotlińska Martyna | 01 | YMCA Kraków | 25.79 | 75 | |||
15. | Kawczyńska Natalia | 02 | Swim Test Kraków | 26.97 | 66 | |||
16. | Urban Martyna | 02 | Swim Test Kraków | 27.29 | 64 | |||
17. | Rumian Zuzanna | 01 | Swim Test Kraków | 28.18 | 58 | |||
18. | Boberek Aleksandra | 02 | Swim Test Kraków | 28.36 | 57 | |||
19. | Stęplewska Agata | 01 | Salwator Kraków | 28.55 | 55 | |||
20. | Stelmach Zuzanna | 02 | Swim Test Kraków | 28.84 | 54 | |||
21. | Przybylik Dominika | 02 | Swim Test Kraków | 29.09 | 52 | |||
22. | Król Wiktoria | 02 | Swim Test Kraków | 31.27 | 42 | |||
23. | Szafraniec Magda | 02 | Swim Test Kraków | 31.67 | 41 | |||
24. | Radłowska Natalia | 02 | Salwator Kraków | 32.39 | 38 | |||
Gradowska Julia | 02 | Swim Test Kraków | 32.39 | 38 | ||||
26. | Kowal Emilia | 02 | Swim Test Kraków | 32.73 | 37 | |||
27. | Włodarczyk Małgorzata | 02 | Salwator Kraków | 34.41 | 32 | |||
28. | Wilczyńska Iga | 01 | Swim Test Kraków | 35.62 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 28/11/2010 - 11:45 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Telega Kamil | 01 | Swim Test Kraków | 17.85 | 147 | |||
2. | Stawowski Bartek | 01 | unattached | 18.91 | 124 | |||
3. | Hadt Jan | 01 | Salwator Kraków | 19.46 | 114 | |||
4. | Raczek Hubert | 02 | Swim Test Kraków | 21.90 | 80 | |||
5. | Grzybczyk Krzysztof | 02 | Swim Test Kraków | 22.96 | 69 | |||
6. | Pliszka Adam | 01 | YMCA Kraków | 23.30 | 66 | |||
7. | Klimek Wojciech | 01 | Swim Test Kraków | 23.72 | 63 | |||
8. | Mucha Michał | 02 | Swim Test Kraków | 24.49 | 57 | |||
9. | Orszula Michał | 01 | Swim Test Kraków | 24.88 | 54 | |||
10. | Orszula Kamil | 01 | Swim Test Kraków | 25.11 | 53 | |||
11. | Kunz Marcin | 01 | YMCA Kraków | 26.56 | 45 | |||
12. | Nowak Patryk | 02 | Swim Test Kraków | 27.56 | 40 | |||
13. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Swim Test Kraków | 28.27 | 37 | |||
14. | Flis Wojciech | 01 | Swim Test Kraków | 28.43 | 36 | |||
15. | Rymarczyk Kacper | 02 | Swim Test Kraków | 28.44 | 36 | |||
16. | Dąbrowski Maciej | 01 | Swim Test Kraków | 30.72 | 29 | |||
17. | Kurkowski Łukasz | 02 | Swim Test Kraków | 33.54 | 22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 28/11/2010 - 11:50 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Salwińska Barbara | 99 | Swim Test Kraków | 20.18 | 242 | |||
2. | Murzyniec Kornelia | 00 | SSP 7 Kraków | 20.65 | 226 | |||
3. | Górka Agnieszka | 00 | Swim-Sport Kraków | 22.92 | 165 | |||
4. | Grzybczyk Anna | 00 | Swim Test Kraków | 23.52 | 153 | |||
5. | Józkowicz Oliwia | 99 | Swim Test Kraków | 24.02 | 143 | |||
6. | Pełka Magdalena | 99 | Swim-Sport Kraków | 24.29 | 139 | |||
7. | Włodarczyk Klaudia | 00 | Swim Test Kraków | 25.78 | 116 | |||
8. | Sitko Maria | 00 | Swim Test Kraków | 27.70 | 93 | |||
9. | Wilk Anna | 00 | YMCA Kraków | 31.52 | 63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 28/11/2010 - 11:50 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Radwan Kacper | 00 | Salwator Kraków | 20.04 | 158 | |||
2. | Tetłak Cezary | 00 | Salwator Kraków | 20.38 | 150 | |||
3. | Jonas Patryk | 99 | Swim Test Kraków | 21.59 | 127 | |||
4. | Marszałek Mateusz | 99 | Swim Test Kraków | 21.75 | 124 | |||
5. | Drzazga Kamil | 00 | Swim Test Kraków | 21.91 | 121 | |||
6. | Gil Kacper | 00 | Swim Test Kraków | 23.14 | 103 | |||
7. | Balicki Michał | 00 | Swim Test Kraków | 23.30 | 101 | |||
8. | Mazurkiewicz Eryk | 99 | YMCA Kraków | 23.34 | 100 | |||
9. | Mazurek Bartosz | 00 | Swim Test Kraków | 23.43 | 99 | |||
10. | Ziarko Przemysław | 99 | YMCA Kraków | 23.58 | 97 | |||
11. | Borowicz Norbert | 99 | Swim Test Kraków | 23.77 | 95 | |||
12. | Pobożniak Bartosz | 00 | Salwator Kraków | 24.22 | 90 | |||
13. | Sroga Paweł | 00 | YMCA Kraków | 24.91 | 82 | |||
14. | Grzyb Hubert | 00 | Swim Test Kraków | 26.02 | 72 | |||
15. | Pełka Wojciech | 99 | Swim-Sport Kraków | 26.12 | 71 | |||
16. | Słota Mateusz | 00 | Swim Test Kraków | 26.86 | 66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 28/11/2010 - 11:55 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Salwińska Barbara | 99 | Swim Test Kraków | 17.77 | 230 | |||
2. | Górka Agnieszka | 00 | Swim-Sport Kraków | 17.84 | 227 | |||
3. | Józkowicz Oliwia | 99 | Swim Test Kraków | 18.07 | 219 | |||
4. | Pełka Magdalena | 99 | Swim-Sport Kraków | 20.02 | 161 | |||
5. | Murzyniec Kornelia | 00 | SSP 7 Kraków | 20.85 | 142 | |||
6. | Grzybczyk Anna | 00 | Swim Test Kraków | 22.01 | 121 | |||
7. | Włodarczyk Klaudia | 00 | Swim Test Kraków | 24.12 | 92 | |||
8. | Sitko Maria | 00 | Swim Test Kraków | 28.65 | 55 | |||
9. | Wilk Anna | 00 | YMCA Kraków | 31.78 | 40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 28/11/2010 - 12:00 | Chłopców, 25m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marszałek Mateusz | 99 | Swim Test Kraków | 16.25 | 195 | |||
2. | Radwan Kacper | 00 | Salwator Kraków | 17.45 | 158 | |||
3. | Drzazga Kamil | 00 | Swim Test Kraków | 17.69 | 151 | |||
4. | Pobożniak Bartosz | 00 | Salwator Kraków | 18.42 | 134 | |||
5. | Migdał Paweł | 00 | Swim Test Kraków | 18.58 | 131 | |||
6. | Tetłak Cezary | 00 | Salwator Kraków | 18.63 | 130 | |||
7. | Rumian Bartosz | 99 | Swim Test Kraków | 20.23 | 101 | |||
8. | Gil Kacper | 00 | Swim Test Kraków | 20.32 | 100 | |||
9. | Balicki Michał | 00 | Swim Test Kraków | 20.76 | 94 | |||
10. | Pełka Wojciech | 99 | Swim-Sport Kraków | 21.16 | 89 | |||
11. | Mazurkiewicz Eryk | 99 | YMCA Kraków | 21.32 | 87 | |||
12. | Ziarko Przemysław | 99 | YMCA Kraków | 22.77 | 71 | |||
Słota Mateusz | 00 | Swim Test Kraków | 22.77 | 71 | ||||
14. | Sroga Paweł | 00 | YMCA Kraków | 23.59 | 64 | |||
15. | Jonas Patryk | 99 | Swim Test Kraków | 23.96 | 61 | |||
16. | Pograniczny Mateusz | 99 | Swim Test Kraków | 24.10 | 60 | |||
17. | Mazurek Bartosz | 00 | Swim Test Kraków | 27.60 | 40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 28/11/2010 - 12:45 | Mieszane, 25m Morskie koniki | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Rodzina Sitko | Swim Test Kraków | 33.88 |
Sitko Maciej Sitko Maria | 73 00 | Sitko Michał | 04 |
2. | Rodzina David | Swim Test Kraków | 38.91 |
3. | Rodzina Wilczyńskich | Swim Test Kraków | 45.39 |
Wilczyński Maciej Wilczyńska Iga | 03 01 | Wilczyński Bartłomiej | 75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 28/11/2010 - 12:05 | Kobiet, 50m dowolny | 14 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kłapyta Karolina | 93 | Swim Test Kraków | 31.25 | 441 | |||
2. | Plewa Magdalena | 93 | YMCA Kraków | 32.37 | 396 | |||
3. | Bryg Katarzyna | 96 | Swim Test Kraków | 33.97 | 343 | |||
4. | Kowal Sonia | 94 | Swim Test Kraków | 42.14 | 180 | |||
5. | Mikoś Agnieszka | 93 | Swim Test Kraków | 42.39 | 177 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 28/11/2010 - 12:05 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Salwińska Maria | 98 | Swim Test Kraków | 36.61 | 274 | |||
2. | Murzyniec Michaela | 98 | SSP 7 Kraków | 36.96 | 266 | |||
3. | Grabiec Hanna | 97 | YMCA Kraków | 37.15 | 262 | |||
4. | Rumian Wiktoria | 97 | Swim Test Kraków | 39.30 | 222 | |||
5. | Dąbrowska Anna | 98 | Swim Test Kraków | 42.37 | 177 | |||
6. | Jaworek Gabriela | 98 | Swim Test Kraków | 47.89 | 122 | |||
7. | Sulisławska Weronika | 98 | YMCA Kraków | 48.09 | 121 | |||
8. | Neumann Olga | 98 | YMCA Kraków | 55.50 | 79 | |||
9. | Borek Zuzanna | 98 | Swim Test Kraków | 1:03.09 | 54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 28/11/2010 - 12:15 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Biernacki Łukasz | 95 | Swim-Sport Kraków | 29.26 | 362 | |||
2. | Murzyniec Barnaba | 94 | SSP 7 Kraków | 29.73 | 345 | |||
3. | Łoziński Tadeusz | 92 | Swim Test Kraków | 34.50 | 221 | |||
4. | Pitala Michał | 96 | Swim Test Kraków | 34.98 | 212 | |||
5. | Zborowski Mateusz | 96 | Swim Test Kraków | 36.40 | 188 | |||
6. | Zieliński de Doliwa Ludwik | 96 | YMCA Kraków | 36.52 | 186 | |||
7. | Łoziński Stanisław | 92 | Swim Test Kraków | 39.68 | 145 | |||
8. | Pabjan Bartosz | 96 | YMCA Kraków | 43.18 | 113 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 28/11/2010 - 12:15 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kotliński Jakub | 97 | YMCA Kraków | 36.72 | 183 | |||
2. | Balicki Jan | 98 | Swim Test Kraków | 42.00 | 123 | |||
3. | Olkuski Kacper | 98 | Swim Test Kraków | 44.36 | 104 | |||
4. | Banach Iwo | 98 | Swim Test Kraków | 48.88 | 78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 28/11/2010 - 12:20 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grabiec Hanna | 97 | YMCA Kraków | 44.84 | 299 | |||
2. | Murzyniec Michaela | 98 | SSP 7 Kraków | 47.50 | 251 | |||
3. | Dąbrowska Anna | 98 | Swim Test Kraków | 49.56 | 221 | |||
4. | Sulisławska Weronika | 98 | YMCA Kraków | 50.60 | 208 | |||
5. | Jaworek Gabriela | 98 | Swim Test Kraków | 53.33 | 177 | |||
6. | Neumann Olga | 98 | YMCA Kraków | 55.01 | 162 | |||
7. | Borek Zuzanna | 98 | Swim Test Kraków | 1:00.55 | 121 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 28/11/2010 - 12:25 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olkuski Kacper | 98 | Swim Test Kraków | 57.06 | 99 | |||
2. | Balicki Jan | 98 | Swim Test Kraków | 57.70 | 96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 28/11/2010 - 12:25 | Kobiet, 25m motylkowy | 14 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kłapyta Karolina | 93 | Swim Test Kraków | 15.10 | 463 | |||
2. | Bryg Katarzyna | 96 | Swim Test Kraków | 17.03 | 323 | |||
3. | Kowal Sonia | 94 | Swim Test Kraków | 22.62 | 138 | |||
4. | Mikoś Agnieszka | 93 | Swim Test Kraków | 25.21 | 99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 28/11/2010 - 12:25 | Chłopców, 25m motylkowy | 14 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malinowski Marcin | 95 | Salwator Kraków | 13.81 | 409 | |||
2. | Murzyniec Barnaba | 94 | SSP 7 Kraków | 14.51 | 353 | |||
3. | Łoziński Tadeusz | 92 | Swim Test Kraków | 17.02 | 218 | |||
4. | Biernacki Łukasz | 95 | Swim-Sport Kraków | 18.23 | 178 | |||
5. | Zborowski Mateusz | 96 | Swim Test Kraków | 19.38 | 148 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 28/11/2010 - 12:30 | Kobiet, 50m dowolny | 30 - 45 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Markucka Joanna | 80 | Swim Test Kraków | 33.17 | 368 | |||
2. | Grzyb Aneta | 75 | Swim Test Kraków | 37.39 | 257 | |||
3. | Kolegowicz Barbara | 74 | Swim Test Kraków | 45.24 | 145 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 28/11/2010 - 12:30 | Mężczyzn, 50m dowolny | 30 - 45 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żuk Sławomir | 75 | Swim-Sport Kraków | 28.53 | 391 | |||
2. | Morgun Giennadij | 65 | Swim Test Kraków | 29.84 | 342 | |||
3. | Andruchowycz Paweł | 75 | Swim Test Kraków | 32.22 | 271 | |||
4. | Drzazga Artur | 73 | Swim Test Kraków | 33.00 | 253 | |||
5. | Balicki Waldermar | 70 | Swim Test Kraków | 38.02 | 165 | |||
6. | Migdał Ryszard | 75 | Swim Test Kraków | 38.53 | 159 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 28/11/2010 - 12:30 | Mężczyzn, 50m dowolny | Dziadek Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lach Kordian | 63 | Swim Test Kraków | 40.54 | 136 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 28/11/2010 - 12:35 | Kobiet, 100m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Plewa Magdalena | 93 | YMCA Kraków | 1:19.57 | 415 | |||||
2. | Markucka Ewa | 85 | Swim Test Kraków | 1:26.22 | 326 | |||||
3. | Salwińska Maria | 98 | Swim Test Kraków | 1:38.06 | 222 | |||||
4. | Rumian Wiktoria | 97 | Swim Test Kraków | 1:46.10 | 175 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 28/11/2010 - 12:40 | Mężczyzn, 100m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Malinowski Marcin | 95 | Salwator Kraków | 1:15.88 | 322 | ||||||
2. | Morgun Giennadij | 65 | Swim Test Kraków | 1:22.55 | 250 | ||||||
3. | Zieliński de Doliwa Ludwik | 96 | YMCA Kraków | 1:38.00 | 150 | ||||||
4. | Kotliński Jakub | 97 | YMCA Kraków | 1:45.33 | 121 | ||||||
5. | Pabjan Bartosz | 96 | YMCA Kraków | 1:51.19 | 102 | ||||||
DYSKW. | Balicki Waldermar | 70 | Swim Test Kraków | ||||||||
Z1 - zmiana kolejności stylów pływania |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 28/11/2010 - 12:45 | Mieszane, 3 x 25m Skarb piratów | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Rodzina Drzazgów | Swim Test Kraków | 1:14.38 |
Drzazga Emilia Drzazga Kamil | 03 00 | Drzazga Artur | 73 |
2. | Rodzina Grzyb | Swim Test Kraków | 1:45.43 |
Grzyb Zofia Grzyb Hubert | 04 00 | Grzyb Aneta | 75 |
3. | Rodzina Sitko | Swim Test Kraków | 1:55.53 |
Sitko Maciej Sitko Maria | 73 00 | Sitko Michał | 04 |
4. | Rodzina Wilczyńskich | Swim Test Kraków | 2:12.02 |
Wilczyński Maciej Wilczyńska Iga | 03 01 | Wilczyński Bartłomiej | 75 |
5. | Rodzina Kolegowicz | Swim Test Kraków | 2:21.50 |
Kolegowicz Jakub Kolegowicz Jagoda | 06 04 | Kolegowicz Barbara | 74 |
PK | Rodzina Rumian | Swim Test Kraków | 1:04.53 |
Rumian Wiktoria Rumian Bartosz | 97 99 | Rumian Jakub | 75 |
PK | Rodzina Dawid | Swim Test Kraków | 1:49.56 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |