Potwierdzenie zgłoszenia Optima Sport Skawina (POL.MAL.OPSKA) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Bryl Jakub | 96 | OPSKA | 25m dowolny (10) | NT | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Bryl Maciej | 01 | OPSKA | 25m dowolny (10) | NT | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Ciernia Hubert | 00 | OPSKA | 25m dowolny (10) | 20.00 | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Dudzik Sebastian | 01 | OPSKA | 25m grzbietowy (6) | 22.00 | 25m klasyczny (8) | 23.00 | ||||
Jaworski Oskar | 02 | OPSKA | 25m dowolny (10) | 26.70 | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Kaim Bolesław | 00 | OPSKA | 25m dowolny (10) | NT | 25m motylkowy (2) | NT | ||||
Kapusta Dawid | 99 | OPSKA | 25m dowolny (10) | NT | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Madej Jan | 02 | OPSKA | 25m dowolny (10) | 20.00 | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Maziarz Antoni | 98 | OPSKA | 25m dowolny (10) | 18.00 | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Mioduszewski Błażej | 00 | OPSKA | 25m klasyczny (8) | 22.00 | 25m motylkowy (2) | NT | ||||
Mirewicz Igor | 04 | OPSKA | 25m dowolny z deską (4) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Mucha Bartłomiej | 96 | OPSKA | 25m dowolny (10) | 16.50 | 25m klasyczny (8) | 19.00 | ||||
Opioła Michał | 98 | OPSKA | 25m dowolny (10) | 15.90 | 25m motylkowy (2) | NT | ||||
Opioła Paweł | 00 | OPSKA | 25m dowolny (10) | 19.00 | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Ostrowski Wojciech | 00 | OPSKA | 25m dowolny (10) | 22.00 | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Paprocki Paweł | 99 | OPSKA | 25m dowolny (10) | 19.30 | ||||||
Paprocki Piotr | 66 | OPSKA | 25m dowolny (10) | 18.15 | ||||||
Ptak Kacper | 01 | OPSKA | 25m dowolny (10) | 23.00 | 25m klasyczny (8) | 25.60 | ||||
Wątor Kacper | 96 | OPSKA | 25m dowolny (10) | NT | 25m klasyczny (8) | NT |
Chmielowska Adrianna | 02 | OPSKA | 25m grzbietowy (5) | 23.00 | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Ignacyk Aleksandra | 02 | OPSKA | 25m dowolny (9) | 22.50 | 25m grzbietowy (5) | 23.50 | ||||
Jaworska Oliwia | 00 | OPSKA | 25m dowolny (9) | 19.00 | 25m klasyczny (7) | 23.00 | ||||
Kaim Helena | 02 | OPSKA | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Kończak Natalia | 99 | OPSKA | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Kęs Małgorzata | 00 | OPSKA | 25m dowolny (9) | 21.00 | 25m klasyczny (7) | 24.00 | ||||
Madej Weronika | 99 | OPSKA | 25m dowolny (9) | 19.80 | 25m klasyczny (7) | 22.00 | ||||
Mucha Marta | 01 | OPSKA | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Opioła Klaudia | 97 | OPSKA | 25m dowolny (9) | 18.00 | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Rębecka Kornelia | 04 | OPSKA | 25m dowolny z deską (3) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Sekuła Anna | 99 | OPSKA | 25m klasyczny (7) | 22.00 | 25m motylkowy (1) | 20.00 | ||||
Sikora Dagmara | 00 | OPSKA | 25m grzbietowy (5) | 22.00 | 25m motylkowy (1) | NT | ||||
Wierzbik Martyna | 01 | OPSKA | 25m dowolny (9) | 19.00 | 25m klasyczny (7) | 23.00 | ||||
Wilinberg Iga | 01 | OPSKA | 25m dowolny (9) | NT | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Wrzoszczyk Justyna | 99 | OPSKA | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Zapalska Martyna | 00 | OPSKA | 25m dowolny (9) | 20.00 | 25m grzbietowy (5) | 24.00 | ||||
Zdunek Aleksandra | 02 | OPSKA | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Śliwińska Marta | OPSKA | 25m dowolny (9) | 18.00 | 25m klasyczny (7) | 21.00 | |||||
Żugaj Natalia | 99 | OPSKA | 25m dowolny (9) | NT | 25m klasyczny (7) | NT |
P. Chmielowscy | OPSKA | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Chmielowska Adrianna | 02 |
P. Paproccy | OPSKA | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Paprocki Paweł | 99 | Paprocki Piotr | 66 |
38 zawodników, 74 indywidualnych zgłoszeń, 2 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 0,00 |