Potwierdzenie zgłoszenia Rak SwimSport Zabierzów (POL.MAL.RAZAB) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Baster Kacper | 00 | RAZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Bistroń Andrzej | 03 | RAZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Bistroń Piotr | RAZAB | |||||||||
Bistroń Rafał | 98 | RAZAB | 25m dowolny (10) | 19.40 | 25m klasyczny (8) | 25.60 | ||||
Branczewski Jakub | 00 | RAZAB | 25m grzbietowy (6) | NT | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Brózda Piotr | 00 | RAZAB | 25m grzbietowy (6) | NT | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Chyba Łukasz | 00 | RAZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Grodecki Michał | RAZAB | |||||||||
Janik Szymon | 01 | RAZAB | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||||
Januszewski Michał | 03 | RAZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Januszewski Rafał | 97 | RAZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Kucia Maciej | 00 | RAZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Kwarciak Kamil | 00 | RAZAB | 25m grzbietowy (6) | NT | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Majda Adam | 01 | RAZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Marszalko Tomasz | 03 | RAZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Migda Bartłomiej | 97 | RAZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Moncznik Marek | RAZAB | |||||||||
Moncznik Mikołaj | 03 | RAZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Musiał Maciej | 03 | RAZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Pawlik Maciej | 00 | RAZAB | 25m grzbietowy (6) | NT | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Pawlik Wojciech | 97 | RAZAB | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||||
Rogóż Michał | 00 | RAZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Roman Max | 04 | RAZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | ||||||
Siodłak Artur | 77 | RAZAB | ||||||||
Siwiecki Maciej | 03 | RAZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Stanek Wojciech | 95 | RAZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Stryczek Mikołaj | 00 | RAZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Stryjak Tomasz | 02 | RAZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Urbańczyk Jakub | 03 | RAZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | ||||||
Wilk Michał | 03 | RAZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | ||||||
Winiarz Antoni | 04 | RAZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Zawadzki Igor | 03 | RAZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Łopata Piotr | 99 | RAZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Łyczak Jakub | 01 | RAZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT |
Albrzykowska Zuzanna | 99 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Bajorek Zofia | 00 | RAZAB | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||||
Bała Aleksandra | 01 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Biesiada Martyna | 00 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Bistroń Anna | RAZAB | |||||||||
Bistroń Małgorzata | 01 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Brózda Magda | 99 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Fatyga Katarzyna | 99 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Grodecka Zofia | 00 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Janik Julia | 05 | RAZAB | 25m dowolny z deską (3) | NT | ||||||
Jarnecka Zuzanna | 02 | RAZAB | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||||
Kmiecik Sabina | 96 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Kubacka Karina | 96 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Kucia Aleksandra | 96 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Marszalko Jadwiga | 02 | RAZAB | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||||
Matusik Aleksandra | 99 | RAZAB | 25m grzbietowy (5) | NT | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Matusik Magda | 98 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Moląg Julia | 02 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Pędrys Natalia | 00 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Pędrys Olga | 98 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Rostworowska Janka | 99 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Sarapata Aleksandra | 98 | RAZAB | 25m grzbietowy (5) | NT | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Sroka Dominika | 98 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Suchan Barbara | 99 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Suchan Maja | 02 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Suchan Małgorzata | 01 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Tereszkiewicz Kamila | 02 | RAZAB | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||||
Tomasik Aleksandra | 02 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Urbańczyk Magdalena | 04 | RAZAB | 25m dowolny z deską (3) | NT | ||||||
Wartalska Aleksandra | 98 | RAZAB | 25m grzbietowy (5) | NT | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Wiekiera Agnieszka | 97 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Wilk Magda | 98 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Winiarz Anna | 02 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Zbiegeń Justyna | 98 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Żalińska Aleksandra | 00 | RAZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT |
P. Tomasik | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Tomasik Aleksandra | 02 |
P. Łyczak | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Łyczak Jakub | 01 |
P. Grodeccy | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Grodecka Zofia | 00 | Grodecki Michał |
P. Moncznik | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Moncznik Mikołaj | 03 | Moncznik Marek |
P. Sroka / Siodłak | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Sroka Dominika | 98 | Siodłak Artur | 77 |
P. Bistroń II | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Bistroń Andrzej | 03 | Bistroń Piotr |
P. Bistroń I | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Bistroń Małgorzata | 01 | Bistroń Anna |
P. Moląg | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Moląg Julia | 02 |
P. Januszewscy | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Januszewski Michał | 03 | Januszewski Rafał | 97 |
P.Roman | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Roman Max | 04 |
P. Zawadzcy | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Zawadzki Igor | 03 |
P. Chyba | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Chyba Łukasz | 00 |
P. Fatygowie | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Fatyga Katarzyna | 99 |
P. Pędrys I | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Pędrys Natalia | 00 |
P. Pędrys II | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Pędrys Olga | 98 |
P. Sarapata | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Sarapata Aleksandra | 98 |
P. Bajorek | RAZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Bajorek Zofia | 00 |
69 zawodników, 117 indywidualnych zgłoszeń, 17 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 0,00 |